Wyniki Live

III Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego
12.03.2016


Miejsce Numer Imię Nazwisko Klub Miejscowość Rocznik Msc. M Msc. K Dom Śląski Wynik
1 2 Bartosz Gorczyca Salco Sport Team Skołyszyn 1991 1 03:02:29 (1) 05:17:01
2 1 Piotr Paszyński UKS Orientuś Łódź Łódź 1981 2 03:19:39 (2) 05:48:03
3 4 Piotr Bętkowski CITY TRAIL Team Toruń 1987 3 03:20:37 (3) 05:52:01
4 9 Miłosz Szcześniewski Salco Sport Team Wschowa 1989 4 03:34:27 (8) 06:01:48
5 20 Michał Klamut GOPR Karkonosze Karpacz 1992 5 03:27:54 (4) 06:03:08
5 6 Michał Jochymek GOPR Karkonosze Lubawka 1982 5 03:28:05 (5) 06:03:08
7 3 Paweł Dybek SALOMON SUUNTO TEAM POLAND Mielec 1975 7 03:29:54 (6) 06:07:01
8 10 Tomasz Baranow Platerów 1976 8 03:32:43 (7) 06:12:10
9 207 Krystian Ogły KB Sobótka Sobótka 1977 9 03:37:58 (9) 06:22:15
10 312 Dominik Włodarkiewicz ZmianyZmiany / VegeRunners Poznań 1974 10 03:44:26 (11) 06:28:26
11 8 Oskar Zimny Weekendowy Reset Warszawa 1982 11 03:46:09 (14) 06:28:28
12 145 Andrzej Kowalczyk NBR Team Łekno 1987 12 03:44:36 (12) 06:28:33
13 149 Marcin Krasoń NBR Team / Smashing Pąpkins Mysiadło 1981 13 03:47:55 (15) 06:30:50
14 12 Łukasz Belowski NBR Team Puławy 1982 14 03:48:21 (17) 06:32:58
15 243 Wojciech Ptak "REBELIA" Browar Domowy Ząbkowice Śląskie Ząbkowice Śląskie 1985 15 03:45:05 (13) 06:35:30
16 133 Michał Kita pędzący w miejscu Wrocław 1975 16 03:49:52 (19) 06:39:01
17 194 Thomas Muschinski Altenberg an der Rax 1991 17 03:39:49 (10) 06:41:09
18 5 Magdalena Łączak SALOMON SUUNTO TEAM POLAND Mielec 1978 1 03:50:57 (21) 06:42:27
19 13 Łukasz Wróbel MARATON LESZNO WIRY 1978 18 03:51:30 (22) 06:43:48
20 22 Piotr Suchenia www.run-passion.pl / inov-8 Reda 1980 19 03:49:55 (20) 06:46:42
21 109 Sławomir Hładki BS Hładka TEAM Gorzów Wlkp. 1981 20 03:49:19 (18) 06:48:28
22 247 Wojciech Roliński Dąbrówka 1975 21 03:57:37 (27) 06:49:07
23 15 Agnieszka Łęcka Pasterka Running Team Golub-Dobrzyń 1989 2 03:54:57 (25) 06:50:40
24 349 Artur Gruszczyński Katowice 1977 22 (0) 06:51:40
25 101 Szymon Gramacki Gramol Team Poznań 1992 23 04:02:23 (32) 06:51:41
26 334 Mateusz Błaszczyk Poco Loco AT Poznań 1987 24 03:52:28 (23) 06:55:44
27 82 Michał Gadzimski Jelenia Góra 1981 25 03:59:55 (29) 06:56:31
28 158 Maciej Kucharczyk Marcin Świerc TEAM Choszczno 1976 26 03:48:00 (16) 06:57:26
29 100 Paweł Gramacki Tata Armata Trzcielin 1984 27 03:58:37 (28) 06:59:01
30 330 Michał Linkowski UA Trail Team Suchy Las 1977 28 03:54:46 (24) 06:59:55
31 103 Adrian Gronek Ortoreh Team Warszawa 1988 29 04:02:55 (33) 07:01:21
32 89 Mariusz Gezela TJ EuforiaBiegacza.pl Poznań 1980 30 04:04:04 (36) 07:02:00
33 328 Tomasz Żurawski Natural Born Runners Poznań 1987 31 04:01:48 (30) 07:02:27
34 147 Marcin Koziołek Wolsztyński Klub Biegowy/PKO Bank Polski Wolsztyn 1975 32 03:55:37 (26) 07:03:40
35 211 Mateusz Oracz Bez Litości Plewiska 1988 33 04:03:25 (35) 07:04:38
36 305 Adam Wasiewicz Warszawa 1983 34 04:03:18 (34) 07:05:42
37 108 Waldemar Hibner KOSZALIN 1977 35 04:11:34 (40) 07:11:05
38 105 Kamil Grycz Ciechanów 1989 36 04:08:59 (39) 07:15:38
39 199 Tomasz Niedźwiedź SIŁA OGRA Sobótka 1980 36 04:20:41 (60) 07:15:38
40 50 Tomasz Chmielewski Warszawa 1985 38 04:12:55 (43) 07:16:12
41 21 Daria Lajn Gdańsk 1989 3 04:14:50 (46) 07:16:25
42 271 Maciej Sułat Chia Charge Polska Pabianice 1982 39 04:12:07 (41) 07:16:58
43 337 Michał Asperski Supermaraton Kalisz Kalisz 1977 40 04:05:27 (38) 07:18:37
44 262 Ivo Smolis Opole 1988 41 04:15:43 (51) 07:20:28
45 339 Tomasz Januszczak GOPR Bieszczady Sanok 1987 42 04:18:10 (56) 07:22:19
46 296 Iwona Turosz GOPR Bieszczady Leżajsk 1990 4 04:15:09 (50) 07:22:42
47 292 Marcin Topolski BKB Victoria Brzesko Jadowniki 1976 43 04:14:50 (46) 07:23:05
48 233 Bartosz Podkański GOPR Karkonosze Jelenia Góra 1981 44 04:02:10 (31) 07:23:13
49 285 Łukasz Świerczyński Dąbrowa Górnicza 1986 45 04:14:08 (45) 07:25:50
50 319 Aleksander Zakrzewski Zgorzelec 1970 46 04:14:53 (48) 07:26:53
51 59 Wojtek Dębicki NTT TRIADA NAMYSŁÓW 1979 47 04:05:25 (37) 07:27:35
52 318 Igor Wronkowski Canes Venatici Brodnica 1979 48 04:18:05 (54) 07:29:25
53 235 Mikołaj Podsiadło Klub Wysokogórski Poznań Poznań 1992 49 04:14:01 (44) 07:30:37
54 67 Przemysław Dygdoń mBank Warszawa 1974 50 04:16:05 (52) 07:31:29
55 325 Wojciech Zieniewicz www.eiger.pl Wrocław 1975 51 04:12:07 (41) 07:32:39
56 40 Krzysztof Bogaczyk Równe 1982 52 04:23:42 (67) 07:33:46
57 287 Piotr Tarasewicz Enervit team Zielona gora 1974 53 04:17:24 (53) 07:34:54
58 129 Krzysztof Kazimieruk Poznań 1986 54 04:18:22 (57) 07:39:22
59 229 Krzysztof Piechota SZWLA Stargard Stargard Szczeciński 1975 55 04:20:45 (62) 07:40:39
60 99 Maciej Gramacki Rakownia Green Team / Błękitna XIV Rakownia 1979 55 04:22:40 (65) 07:40:39
61 180 Mariusz Mart Łomiankowska Grupa Biegowa Łomianki 1970 57 04:28:33 (78) 07:40:44
62 85 Grzegorz Gałka PRO-RUN Wrocław Szymanów 1973 58 04:18:05 (54) 07:42:21
63 190 Jakub Mrowiec Krakow 1987 59 04:15:04 (49) 07:42:32
64 288 Kacper Tekieli Kraków 1984 60 04:25:34 (69) 07:43:52
65 268 Krystian Stefanski KB ERGO/WITC Olsztyn 1984 61 04:26:51 (71) 07:43:58
66 76 Agnieszka Fogiel-Pawłowska Los Bieganeros Wrocław 1979 5 04:20:53 (63) 07:44:43
67 38 Michał Błaszczak Bydgoszcz 1988 62 04:20:44 (61) 07:45:03
68 87 Asia Garlewicz bikebrothers kraków 1972 6 04:32:24 (84) 07:45:19
69 346 Paweł Nowak Supermaraton Kalisz Kalisz 1959 63 04:20:33 (59) 07:46:01
70 326 Kuba Zwolinski SNOWDOG Poznań 1979 64 04:22:10 (64) 07:46:46
71 202 Jan Nyka 0 Warszawa 1970 65 04:33:32 (88) 07:46:58
72 218 Tomasz Pałka Luzyx Rzeszów 1979 66 04:27:47 (74) 07:47:12
73 61 Tomasz Dołoszyński ALPENPROLETARIAT BOLKÓW 1978 67 04:30:58 (82) 07:47:58
74 261 Łukasz Smogorowski Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji Warszawa 1978 68 04:28:20 (76) 07:49:16
75 266 Paweł Stach Ambasador Festiwalu Biegowego Krzeszowice 1976 69 04:23:05 (66) 07:51:46
76 92 Damian Goliat CKBabcie Kielce 1979 70 04:28:24 (77) 07:52:00
77 79 Artur Frydrych Poznań 1974 71 04:27:43 (72) 07:52:19
78 90 Robert Gezela EuforiaBiegacza.pl Gora 1976 72 04:33:07 (85) 07:52:28
79 134 Tomasz Kluz Český Těšín 1982 73 04:25:41 (70) 07:53:24
80 286 Witold Świerzyński Bezrzecze 1972 74 04:33:37 (89) 07:54:16
81 37 Waldemar Binkowski MARATON LESZNO Leszno 1963 75 04:27:49 (75) 07:54:28
82 144 Amadeusz Kowal Naprzód Młociny Lubaczów 1987 76 04:30:20 (81) 07:54:33
83 172 Łukasz Lipowicz Szcztytniki 1976 77 04:27:46 (73) 07:55:24
84 249 Marcin Rudzki RadioAktywni Katowice 1983 78 04:40:41 (97) 07:55:32
85 197 Maciek Ners Na Metę Po Piwo Warszawa 1979 79 04:43:23 (102) 07:55:40
86 315 Paweł Worch Błonie 1976 80 04:43:25 (103) 07:57:03
87 214 Kamil Ostapski Vege Runners Wrocław 1982 81 04:33:13 (86) 07:59:17
88 256 Michał Sikora MSH Gliwice Gliwice 1977 82 04:47:42 (116) 07:59:42
89 327 Łukasz Żarecki Siechnice 1986 83 04:35:29 (91) 08:00:02
90 344 Piotr Kimbort GOPR Karkonosze Karpacz 1979 84 04:24:15 (68) 08:01:53
91 18 Katarzyna Benedykcińska Smok Trójgłowy Poznań 1986 7 04:41:45 (99) 08:02:41
92 290 Viktorija Tomaševičiene Lankinis Trial Vilnius 1980 8 04:37:32 (93) 08:03:17
93 168 Filip Lewicki KB Harcownik Jelcz-Laskowice 1979 85 04:46:35 (113) 08:04:13
94 28 Tomasz Baszak SIŁA OGRA Sobótka 1978 86 04:44:22 (109) 08:05:34
95 276 Marek Szramowiat BRITA Lwówek Śląski 1977 87 04:32:16 (83) 08:06:40
96 112 Malwina Jachowicz Salco Sport Team Wrocław 1983 9 04:45:07 (110) 08:07:04
97 174 Michał Łubian CTL Logistics Garwolin 1975 88 04:29:55 (79) 08:08:56
98 269 Mirosław Sujak MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki 1965 89 04:43:34 (104) 08:09:40
99 27 Andrzej Baranowski TriWawa Warszawa 1988 90 04:40:48 (98) 08:10:47
100 331 Oswald Rodrigo Pereira Wild For The Run Warszawa 1984 90 04:43:49 (106) 08:10:47
101 72 Radosław Fijałkowski Crossfit GCW Warszawa 1977 92 04:49:32 (121) 08:11:24
102 123 Jakub Karc SK Babice Babice 1974 93 04:52:59 (130) 08:11:46
103 313 Ireneusz Wojciechowski BbL Grójec Grójec 1968 94 04:35:14 (90) 08:12:51
104 49 Bogusław Chamielec A Emeryt Biega/Lubin Lubin 1967 95 04:47:58 (117) 08:13:38
105 196 Marta Naczyk INTERSPORT / dietetyk Gdynia 1989 10 04:49:44 (123) 08:15:13
106 232 Edita Pociute-Kurlaviciene S-Sportas Kaunas 1986 11 04:56:49 (139) 08:15:35
107 282 Adam Świda GET RUN Wrocław 1985 96 04:48:25 (118) 08:15:48
108 267 Piotr Stawowski 12tri.pl Warszawa 1979 97 04:47:41 (115) 08:16:25
109 24 Dziedzic Artur Leśne Cymbały Wałbrzych 1978 98 04:52:23 (129) 08:16:55
110 169 Tomasz Lichota Świdnica 1989 99 04:38:34 (95) 08:18:27
111 118 Marcin Kaczorek VW GRUPA KACZOREK JÓZEFÓW 1975 100 04:38:32 (94) 08:19:07
112 36 Michał Biniecki Embordju Team Chorzów 1974 101 04:43:59 (108) 08:20:03
113 225 Piotr Perkowski Kampinos 1979 102 04:33:28 (87) 08:20:29
114 41 Jadwiga Boinska Huzar Bike Academy Michałowice 1994 12 04:51:11 (127) 08:21:02
115 93 Karol Gołaj Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy Wrocław 1986 103 04:46:33 (112) 08:22:01
116 31 Błażej Bąkiewicz Smashing Pąpkins Gdańsk 1982 104 04:56:23 (137) 08:22:19
117 217 Alicja Pacoń Smashing Pąpkins Katowice 1982 13 04:56:22 (136) 08:22:20
118 274 Sebastian Szotowicz SZWLA Stargard Stargard Szczeciński 1980 105 04:42:48 (101) 08:23:26
119 33 Tomasz Bednarz MTB SULECHÓW Sulechów 1978 106 04:46:31 (111) 08:24:18
120 278 Patryk Szymański STR Poznań Mosina 1979 107 04:56:00 (135) 08:25:23
121 175 Jędrzej Maćkowski odGrubasadoUltrasa Kielce 1981 108 04:49:42 (122) 08:25:49
122 32 Rafał Bebelski Kuźnia Triathlonu WARSZAWA 1977 109 04:49:51 (124) 08:25:54
123 107 Paweł Hałgas Pędzące Ślimaki Wałbrzych 1986 110 04:36:32 (92) 08:26:17
124 62 Klaudia Dominiak bikeBoard Kraków 1978 14 04:58:49 (144) 08:26:25
125 114 Robert Janiec Ratownik Górniczy czeladź 1974 111 04:48:50 (119) 08:26:56
126 97 Dariusz Górka bikeBoard Kraków 1977 112 04:58:48 (143) 08:28:25
127 223 Piotr Pazdej Chia Charge Polska Pabianice 1976 113 04:43:43 (105) 08:28:53
128 69 Marek Dziwoki Rybnik 1972 114 04:57:38 (141) 08:30:38
129 70 Amelia Ewiak Orientuś Łódź Altenberg an der Rax 1988 15 04:40:28 (96) 08:31:24
130 151 Michał Krawczyk KWW Warszawa 1983 115 04:59:10 (146) 08:32:18
131 17 Patryk Borzystowski WIDZIALNI.PL Nowa Sól 1984 116 04:30:03 (80) 08:34:06
132 150 Karolina Krawczyk Ortoreh Team Warszawa 1983 16 04:59:18 (149) 08:34:33
133 113 Marcin Jachym Klub Biegających Leśników Libertów 1970 117 04:59:06 (145) 08:36:28
134 56 Leszek Darmochwał Dziki bóbr śniegu się nie boi Poznań 1976 118 04:51:09 (126) 08:36:47
135 52 Bartłomiej Ciechanowski Milicz 1976 119 05:03:48 (157) 08:36:54
136 354 Cyprian Czop Misjonarze Oblaci Lubartów 1975 120 05:00:27 (152) 08:37:44
137 186 Piotr Mokrzański Warszawa 1985 121 05:02:12 (155) 08:38:28
138 63 Marcin Dominiak Psia Edukacja Tarnawa Krośnieńska 1973 122 04:50:31 (125) 08:38:55
139 57 Andrzej Dąbrowa Nowe Granice / ADB TEAM Zielona Góra 1976 123 04:42:22 (100) 08:38:56
140 224 Piotr Perczyński Czarny Dunajec 1985 124 05:04:29 (162) 08:38:59
141 209 Jaroslaw Oleksy KS Limanowa Forrest Tymbark 1959 125 05:04:30 (163) 08:39:05
142 347 Grzegorz Pindur Poznań 1974 126 05:04:14 (161) 08:40:27
143 60 Tomasz Dobiecki Carving-ski Karpacz 1970 127 04:47:23 (114) 08:40:28
144 167 Łukasz Lewandowski Mysiadło 1982 128 04:59:41 (150) 08:40:52
145 65 Dariusz Dreger MTB4FUN Kłodawa 1968 129 05:05:28 (169) 08:41:25
146 47 Paulius Bulotas LTU Trail Running People Vilnius 1977 130 04:59:13 (147) 08:41:33
147 297 Grzegorz Tuszkanow TUCHOL Team Wrocław 1980 131 04:49:08 (120) 08:41:35
148 284 Krzysztof Świderski Poznań 1990 132 04:56:32 (138) 08:42:26
149 222 Paweł Pawlica Polskie Radio Libiąż 1989 133 04:53:48 (131) 08:42:39
150 166 Małgorzata Lebda Kraków 1985 17 04:55:04 (134) 08:42:40
151 64 Krystian Domino MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM GŁOGÓW 1975 134 04:53:58 (132) 08:43:20
152 237 Paweł Poprawski Bukówiec Górny 1984 135 04:59:13 (147) 08:46:09
153 263 Wojciech Sopotnicki Kunice 1977 136 05:04:47 (165) 08:47:00
154 91 Jacek Głowacki Biegamy z Ochotą Warszawa 1961 137 05:01:41 (153) 08:47:25
155 88 Maciej Gerowski Netbox biega Gostyń 1975 138 05:05:24 (168) 08:47:54
156 187 Enrique Montalva-Olmos poznan 1974 139 04:59:46 (151) 08:48:07
157 159 Michał Kucharski Piotr i Paweł MARKA FORMY Luboń 1981 140 05:12:29 (187) 08:48:49
158 291 Julius Tomasevicius LTU Trail Running People Vilnius 1974 141 05:11:00 (183) 08:49:33
159 48 Adam Buła Bytom 1994 142 05:03:50 (159) 08:50:42
160 26 Magda Banach Będzin 1994 18 05:03:48 (157) 08:50:59
161 30 Piotr Bąk KB Lupus Oleśnica Mirków 1978 143 04:54:17 (133) 08:51:10
162 293 Hubert Trochimowicz Warszawa 1975 144 05:05:01 (166) 08:51:18
163 303 Natalia Wasielewska Poznań 1982 19 05:18:52 (200) 08:51:57
164 74 Grzegorz Filipkowski Ratownik Górniczy Katowice 1981 145 05:14:40 (191) 08:52:18
165 329 Tomasz Czuk SGOR Górale z Brandenburgii Szczecinek 1967 146 05:07:51 (176) 08:52:24
166 183 Bartłomiej Mikołajczak Halfworn Team Poznań 1978 147 05:03:40 (156) 08:53:56
167 78 Maciej Frączek Piaseczno 1978 148 05:06:39 (171) 08:56:27
168 348 Radosław Skowron Balice 1978 149 05:06:39 (171) 08:56:34
169 311 Jacek witczak Plewiska 1973 150 05:09:12 (179) 08:58:16
170 155 Łukasz Kubarek Nigdy w życiu nie biegnę hardcora Kraków 1981 151 05:12:36 (188) 08:58:47
171 19 Paweł Lewandowski 152 04:52:13 (128) 09:00:10
172 295 Wojtek Turlej Wilczyce 1980 153 05:14:35 (190) 09:00:12
173 162 Dariusz Kurzawski Kartuzy 1979 154 05:08:01 (178) 09:00:18
174 96 Rafał Górecki Speleoklub Warszawski Leszno 1978 155 05:06:22 (170) 09:00:54
175 154 Dorota Księżnik Polska 1967 20 05:22:19 (205) 09:01:40
176 16 Aysen Solak Güneş Wroclaw 1983 21 05:16:32 (194) 09:02:20
177 283 Tomasz Świderek 0 Piotrków Trybunalski 1975 156 05:13:44 (189) 09:02:26
178 71 Marcin Figura Kwidzyn Run Kwidzyn 1978 157 05:05:18 (167) 09:02:59
179 309 Mirosław Wira Wrocław 1959 158 05:04:03 (160) 09:04:01
180 171 Lucjan Lipok Zabrze 1970 159 04:58:34 (142) 09:06:08
181 139 Piotr Koch Zaglebiowski Klub Oyama Karate Czeladź 1988 160 05:01:43 (154) 09:06:18
182 66 Bartłomiej Dudek 12tri.pl Warszawa 1982 161 05:06:53 (174) 09:06:29
183 106 Andrzej Guzowski Węgrowo 1961 162 05:22:59 (213) 09:07:40
184 110 Sebastian Hulbój HUSE Team Bielsko-Biała 1974 163 05:04:34 (164) 09:08:16
185 333 Dariusz Turlej Kondycja Warszawa 1957 164 05:26:44 (226) 09:09:05
186 173 Radek Łożyński 4RUN TEAM PIŁA Piła 1973 165 05:27:37 (229) 09:10:16
187 213 Piotr Osmanowski KST Włókniarz Warszawa 1988 166 05:22:32 (206) 09:10:58
188 23 Tomasz Andrzejczak Korona Pabianice Łódź 1980 166 05:32:57 (240) 09:10:58
189 98 Mariusz Górski Tychy 1982 168 05:18:57 (201) 09:11:35
190 257 Robert Sikorski Kielce 1983 169 05:26:08 (221) 09:11:52
191 200 Daniel Nowak MKKK Głogów 1980 170 05:14:41 (192) 09:15:02
192 119 Przemysław Kaczorowski TT Szczecin Szczecin 1974 171 05:23:18 (217) 09:15:15
193 127 Artur Kasprzak Run Expert Team SZCZECIN 1976 172 05:33:28 (243) 09:15:19
194 164 Waldemar Langer WSOWL Leszno 1967 173 05:12:26 (186) 09:15:35
195 7 Piotr Karolczak poznań 1982 174 05:15:53 (193) 09:17:20
196 195 Piotr Mutrynowski Warszawa 1974 175 05:07:55 (177) 09:17:23
197 131 David Khan Aktywne Leszno Leszno 1979 176 05:26:09 (222) 09:17:44
198 179 Bartosz Marczewski Stargard 1981 177 05:06:42 (173) 09:17:59
199 219 Bartosz Pasela Smashing Pąpkins Rzeszów 1983 178 05:18:07 (197) 09:18:15
200 221 Roman Pauszek Wągrowiec 1962 179 05:22:57 (211) 09:19:21
201 192 Andrzej Mrożek KKB Dystans Kraków Kraków 1954 180 05:26:11 (223) 09:20:25
202 280 Paweł Śliwiński Drużyna Wilka/Sliwaatrip Bartoszyce 1991 181 05:27:48 (230) 09:21:13
203 335 Andrzej Bordych Świat Maratończyka Kożuchów Kożuchów 1974 182 05:07:48 (175) 09:21:15
204 302 Jarosław Wardyński Świat Maratończyka Kożuchów Podbrzezie Dolne 1971 183 05:12:15 (185) 09:21:16
205 304 Włodzimierz Wasielewski Klub Sportowy Zdzieszowice Bike Team Zdzieszowice 1970 184 05:23:04 (216) 09:21:22
206 39 Aleksandra Bobek Zielona góra 1985 22 05:22:58 (212) 09:22:37
207 258 Ewa Siwoń Smashing Pąpkins Warszawa 1973 23 05:18:21 (198) 09:22:53
208 264 Marek Spychała Świat Biegacza Czapury 1973 185 05:23:02 (215) 09:23:08
209 86 Patryk Gansel Muflon team/ CF 433000 Czechowice- Dziedzice 1989 186 05:16:59 (195) 09:23:28
210 178 Łukasz Małek Warszawa 1980 187 05:18:05 (196) 09:23:51
211 120 Michał Kamiński 12tri.pl Warszawa 1981 188 05:11:40 (184) 09:24:56
212 342 Marian Nizioł Drużyna A Piaseczno 1957 189 05:26:47 (227) 09:25:47
213 231 Jacek Pikor Zamość 1973 190 05:20:13 (203) 09:26:03
214 116 Piotr Jurgielewicz Szewczuk team Poznań 1983 191 05:19:08 (202) 09:26:52
215 44 Magdalena Bruzgo Fizjobiegacze Szczecin 1985 24 05:22:44 (207) 09:27:18
216 255 Paweł Sankowski Placki Team Wrocław 1985 192 05:10:47 (182) 09:27:20
217 240 Bartosz Prusiewicz Wrocław 1985 193 05:26:12 (224) 09:29:04
218 193 Hubert Multana Night Runners Węgrzce Wielkie 1990 194 05:24:45 (220) 09:29:06
219 340 Łukasz Baliński Dzida.com Brwinów 1980 195 05:20:26 (204) 09:30:02
220 353 Maciej Pilecki Wrocław 1977 196 05:30:31 (237) 09:31:38
221 184 Krzysztof Młynarczyk Fizjobiegacze Szczecin Szczecin 1973 197 05:22:49 (210) 09:32:29
222 332 Anna Janowska Drużyna Wilka Olsztyn 1981 25 05:34:27 (245) 09:32:55
223 299 Andrzej Ulatowski Toruń 1971 198 05:18:31 (199) 09:33:39
224 253 Piotr Rzeszuto trail-running.pl Sopot 1967 199 05:28:44 (234) 09:33:48
225 191 Roman Mrozek Katowice 1965 200 05:10:23 (181) 09:34:29
226 320 Marek Zaremba Kamikadze Baranów 1960 201 05:35:21 (251) 09:35:14
227 321 Adam Zarzeczny SZCZECIN BEZRZECZ Szczecin 1963 202 05:23:43 (219) 09:36:26
228 152 Rafal Kruzel Biegowe Misie Legnica 1971 203 05:31:51 (238) 09:36:38
229 94 Piotr Gorgoń 4RUN TEAM PIŁA Piła 1979 204 05:36:53 (253) 09:36:52
230 239 Paweł Potempski Team ASA - Biegiem po zdrowie Warszawa 1977 205 05:33:11 (241) 09:37:36
231 177 Marta Maliszewska Warszawa 1978 26 05:34:47 (246) 09:37:38
232 42 Jacek Bordych Świat Maratończyka Kożuchów Kożuchów 1969 206 05:34:25 (244) 09:39:36
233 270 Kamil Sulej Karpacz Run Team karpacz 1983 207 05:22:48 (208) 09:43:41
234 336 Marian Rutkowski Świat Maratończyka Kożuchów Kożuchów 1947 208 05:23:01 (214) 09:43:48
235 216 Robert Pacanowski Wełnica Biega Gniezno 1968 209 05:28:51 (235) 09:45:54
236 230 Agnieszka Pietruszczak Tomaszów Maz. 1970 27 05:28:55 (236) 09:45:54
237 355 Grzegorz Mrozek Gaszowice 1972 210 05:38:52 (261) 09:47:45
238 29 Andrzej Bazyluk KB ERGO Warszawa 1970 211 05:36:58 (254) 09:48:06
239 220 Marlena Pauszek Wągrowiec 1968 28 05:38:04 (257) 09:49:20
240 121 Robert Kamiński 12tri.pl Warszawa 1976 212 05:28:20 (233) 09:49:56
241 345 Ryszard Michalski sensorbeauty.pl Warszawa 1980 213 05:46:41 (271) 09:50:21
242 294 Ewa Trzetrzelewska-Lalik Jezzy Power Jerzmanowice 1975 29 05:39:52 (263) 09:50:27
243 316 Joanna Woźniacka Kraków 1988 30 05:38:14 (258) 09:50:38
244 53 Izabela Czaplicka KW KRAKÓW POZNAŃ 1980 31 05:27:01 (228) 09:51:35
245 322 Andrzej Zawadka Szczeciński Klub Wysokogórski Mierzyn 1965 214 05:41:04 (264) 09:52:49
246 351 Marcin Jędruszczak Poznań 1977 215 05:35:19 (250) 09:53:12
247 314 Paweł Wołczek KB LEW LEGNICA Legnica 1985 216 05:28:06 (232) 09:53:50
248 84 Tomasz Gałecki Klub Biegacza RTV EURO AGD Warszawa 1970 217 05:35:17 (248) 09:54:09
249 244 Aleksander Ramm Smiley Ultras :) Warszawa-Wesoła 1981 218 05:35:15 (247) 09:54:13
250 176 Maciej Makowski Maciejbiega Wolsztyn 1964 219 05:38:20 (259) 09:54:38
251 165 Bernard Latanowicz Poznań 1984 220 05:38:39 (260) 09:54:52
252 259 Krzysztof Skowroński KS Krotosz Krotoszyn Wrocław 1981 221 05:47:11 (273) 09:55:42
253 111 Ziemowit Sobiegraj Płock 1978 222 05:53:06 (280) 09:56:03
254 181 Monika Matusiak CALL ME A CAB Londyn 1976 32 05:49:52 (276) 09:56:12
255 323 Tomasz Zdziarski Wrocław 1973 223 05:38:58 (262) 09:59:07
256 170 Joasia Ligęza Smashing Pąpkins Kraków 1972 33 05:23:33 (218) 10:00:20
257 206 Janusz Ochab Warszawa 1971 224 05:50:10 (277) 10:00:23
258 275 Beata Szozda Szczyt za szczytem Książ Wielkopolski 1983 34 05:31:51 (238) 10:02:47
259 185 Michał Mojek Karpacz Run Team Karpacz 1980 225 05:22:48 (208) 10:03:05
260 35 Waldemar Bernatowicz Wrocław 1979 226 05:33:21 (242) 10:05:10
261 208 Justyna Ohla BIEGAM BO NIE LUBIĘ ..., Drużyna Szpiku Poznań 1979 35 05:35:18 (249) 10:08:28
262 143 Leszek Kosiorowski Jelenia Góra 1970 227 05:42:10 (268) 10:11:50
263 352 Marcin Jaśkowiak Drużyna Gazety Zielona Góra 1983 228 05:35:48 (252) 10:13:04
264 343 Łukasz Hancyk BROWAR FORTUNA Tarnowo Podgórne 1984 229 05:41:42 (266) 10:13:09
265 68 Jan Dysarz BROWAR FORTUNA ROKIETNICA 1987 230 05:41:38 (265) 10:13:10
266 128 Ryszard Kawałko ZBYT WOLNY RYŚ Legnica 1966 231 05:28:04 (231) 10:14:17
267 246 Dariusz Respondek Wrocław 1974 232 05:44:04 (269) 10:14:28
268 204 Małgorzata Obarska Starachowice 1961 36 (0) 10:15:48
269 58 Stephen Dersley Poznan 1970 233 05:46:47 (272) 10:17:13
270 141 Jacek Konieczny Mosina Biega Mosina 1975 233 06:10:24 (305) 10:17:13
271 234 Zbigniew Podkówka UTP Bydgoszcz Bydgoszcz 1960 235 05:47:26 (274) 10:17:29
272 117 Tadeusz Kacprowski Warszawa 1951 236 05:37:53 (256) 10:17:39
273 201 Karolina Nowakowska karolina in motion Poznań 1977 37 05:57:44 (284) 10:17:51
274 210 Piotr Oleszak Natural Born Runners Środa Wielkopolska 1984 237 05:57:49 (285) 10:17:53
275 142 Gerard Konopka KB Sobótka Poznań 1976 238 05:49:29 (275) 10:20:35
276 189 Izabella Moskal Brylant Kórnik Luboń 1973 38 05:52:33 (279) 10:21:30
277 125 Robert Karpiński Spartanie Dzieciom Marki 1971 239 06:02:20 (292) 10:21:32
278 153 Marcin Krzyżostaniak BIEGIEM NA POMOC Poznań 1975 240 06:04:41 (296) 10:22:46
279 245 Paweł Reguła Szczęście W Nieszczęściu Żary 1981 241 05:44:20 (270) 10:23:41
280 281 Marcin Śliżewski OSOM Runners Szczecin 1969 242 05:37:14 (255) 10:23:42
281 138 Marcin Knurowski Przedmoście 1971 243 06:01:08 (290) 10:25:33
282 273 Bartłomiej Szczygielski Wrocław 1973 244 06:01:00 (289) 10:27:59
283 277 Aleksandra Szulencka Team ASA - Biegiem po zdrowie Warszawa 1984 39 06:03:05 (294) 10:29:25
284 310 Artur Wiśniewski intro Poznań 1975 245 06:04:44 (298) 10:29:56
285 272 Agnieszka Szczepińska RĄCZE POMROWY WARSZAWA 1981 40 06:02:54 (293) 10:31:15
286 251 Jacek Ryczyński Rewital Projekt Run Team Oleśnica 1974 246 05:50:15 (278) 10:33:43
287 252 Robert Rzemiński Jelenia Góra 1971 247 05:42:07 (267) 10:34:57
288 102 Wojciech Grochowski KW Warszawa Warszawa 1980 248 06:11:38 (307) 10:37:02
289 250 Małgorzata Rutkowska Golub-Dobrzyń 1968 41 06:03:24 (295) 10:38:39
290 81 Krzysztof Furtak KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI LUBIN 1962 249 05:59:14 (287) 10:38:43
291 104 Agnieszka Gruszecka Poznań 1980 42 06:04:42 (297) 10:39:04
292 236 Denis Pokotycki Otomo STP Kostrzyn nad Odrą 1990 250 06:02:11 (291) 10:41:25
293 73 Wojciech Fijałkowski Monar Gracze Wrocław 1961 251 05:57:12 (282) 10:41:47
294 338 Stephan Hloncal Deutsche Ultramarathon-Vereinigung Erfurt 1952 252 05:59:50 (288) 10:46:38
295 54 Zbigniew Czerwonka Wrocław 1983 253 05:59:02 (286) 10:46:55
296 248 Aleksandra Różankowska STRZELBY Z BRIXTON GLIWICE 1973 43 06:16:06 (313) 10:48:39
297 242 Paweł Przybylak Mosina Biega Mosina 1980 254 06:07:08 (300) 10:49:20
298 254 Piotr Sady AntyGrawitacja Kalisz 1977 255 06:12:15 (309) 10:52:24
299 298 Dominik Tyralski POLSAT BIEGA Warszawa 1978 256 06:26:48 (317) 10:53:34
300 46 Artur Bućko Jelenia Góra 1964 257 06:09:41 (304) 11:00:56
301 301 Alina Wachowska Smok Trójgłowy Poznań 1958 44 05:57:20 (283) 11:02:04
302 130 Janusz Kęcik Spartanie Dzieciom Warszawa 1951 258 06:07:15 (302) 11:02:07
303 205 Norbert Obarski Kielce 1961 259 06:15:34 (312) 11:06:34
304 132 Andrzej Kiszkurno Gdynia 1963 260 06:16:11 (314) 11:06:54
305 289 Izabela Terlecka-Underwood Above2000 Tadcaster 1977 45 06:07:09 (301) 11:07:22
306 300 Jason Underwood Above2000 Tadcaster 1980 261 06:07:07 (299) 11:07:23
307 148 Alicja Kozłowska MARATON LESZNO Leszno 1970 46 06:10:33 (306) 11:09:40
308 188 Anna Morawska Warszawa 1953 47 06:13:07 (310) 11:17:06
309 80 Andrzej Funka NKB Chyży Nowy Tomyśl Nowy Tomyśl 1960 262 06:22:27 (316) 11:17:06
DNF 14 Grzegorz Łuczko Natural Born Runners Team Poznań 1985 04:18:55 (58)
DNF 341 Wojciech Kozłowski Sudety MTB Challenge Lisowice 1968 04:43:54 (107)
DNF 350 Uwe Burckhardt TV Dresden Freitak 1969 04:56:55 (140)
DNF 140 Ireneusz Kociołek Grupa MAX Brzeg Dolny 1989 05:09:52 (180)
DNF 55 Rafał Czyżkowski Chłopaki z nizin Warszawa 1981 05:26:43 (225)
DNF 306 Szymon Wąsowicz FIREPROOF Nysa 1983 05:55:06 (281)
DNF 124 Katarzyna Karpa bajerynarowery.pl / Smashing pĄpkins Warszawa 1982 06:09:14 (303)
DNF 95 Justyna Gorzoch Klub Wysokogórski Warszawa Warszawa 1984 06:11:41 (308)
DNF 238 Natalia Posadzy Poznań 1975 06:13:08 (311)
DNF 260 Tomasz Sławski AB.pl Wrocław 1978 06:18:58 (315)
DNF 137 Jerzy Knapik KKB Dystans Kraków Kraków 1946 06:45:38 (318)