Plus-Timing

Profesjonalny pomiar czasu Biegi Rowery Rolki Nordic Walking Triathlon Biegi Narciarskie

Wyniki


08.10.2017 - Biegi Fundacji Piotr i Paweł "Radość Dzieciom" - Poznań

08.10.2017 - V Bieg Piotr i Paweł - Poznań

07.10.2017 - VII Bieg Papieski - Poznań

01.10.2017 - II Bieg "Pobiegnij dla Onkoludków" - Poznań

01.10.2017 - II Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy - Piastów


30.09.2017 - Ej, pobiegnij dla Nepalu! - Poznań

30.09.2017 - III Pamiątkowski Jabłecznik - Pamiątkowo



24.09.2017 - 5 Hochland Półmaraton - Kaźmierz

24.09.2017 - Pyrlandzka Dycha - Kaźmierz


17.09.2017 - V Bieg "AGROBEX Zalasewska Piątka" - Zalasewo


10.09.2017 - II Półmaraton Szpot Swarzędz

10.09.2017 - Bike'owy Maraton MTB 2017 - Kościerzyna


09.09.2017 - III Tradycyjny Półmaraton Biskupiański - Stara Krobia


02.09.2017 - Bieg Piotr i Paweł - Gdańsk

02.09.2017 - Biegi Fundacji Piotr i Paweł "Radość Dzieciom" - Gdańsk


01.09.2017 - Light Run 2017 - Poznań

27.08.2017 - Oborniki Triathlon 2017



26.08.2017 - Triathlon Czerwonak 2017 - Owińska

20.08.2017 - Wieczorna Marcelińska Dycha - Poznań

15.08.2017 - Cross Sierakowski 2017 - Sieraków


15.08.2017 - Siódemka z haczykiem - Sieraków



12.08.2017 - Botaniczna Piątka - Edycja Letnia- Poznań

06.08.2017 - XXVI Bieg Opalińskich o Puchar Burmistrza Opalenicy - Opalenica

05.08.2017 - IX Bieg o Laur św. Wawrzyńca - Słupca

04.08.2017 - Dziesiątka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo

04.08.2017 - Piątka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo


21.07.2017 - 4. Nocna Maniacka Piątka - Poznań

16.07.2017 - I Bieg Pod Skocznię Narciarską - Czarnków

16.07.2017 - II Bieg Zamoyskiego - Kórnik

5.07.2017 - Nocna Botaniczna Piątka - Poznań

2.07.2017 - V Sucholeska Dziesiątka Fightera

2.07.2017 - V Sucholeska Piątka Fightera

2.07.2017 - Dziecięca Półmila Fightera

25.06.2017 - VIII CROSS DZIEWICZA GÓRA - Owińska

25.06.2017 - III Szczęśliwa Siódemka - Bieg w Dobrym Kierunku - Komorniki


24.06.2017 - IV Bieg o Zdunowskiego Kafla - Zduny

24.06.2017 - JPII RUN CROSS Oborniki

23.06.2017 - 4. Bieg Czekoladowy - Smak Lata - Poznań


18.06.2017 - III Wroniecka Dycha - Wronki

17.06.2017 - Poznańska Piwna Mila - Poznań

17.06.2017 - Bieg 4 Na Woli - Poznań

17.06.2017 - IV Stęszewski Bieg Przełajowy

10.06.2017 - 8. Żmigrodzki Bieg Smoka - Żmigród


04.06.2017 - V Bieg Nadziei - Środa Wielkopolska

04.06.2017 - XXI Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie - Murowana Goślina

03.06.2017 - Bieg "Fura Świetlików" - Poznań

03.06.2017 - III Szymanowski Bieg Przełajowy - Szymanowo

03.06.2017 - III Rozalińska 13-tka - Lusówko

02.06.2017 - II Gostyński Maraton, Drużynowy Bieg Łączony - Gostyń

28.05.2017 - 5.Kurdeszowa (Za)Dyszka w Kostrzynie


28.05.2017 - IV Pruszkowski Bieg Wolności - Pruszków

20.05.2017 - XIX Bieg Milowego Słupa - Konin

20.05.2017 - 34 Bieg Grzymalitów - Chodzież

19.05.2017 - I Wiosenna Piątka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo

19.05.2017 - I Wiosenna Dyszka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo

14.05.2017 - VI Bieg 10km Szpot Swarzędz



12/13.05.2017 - Ultramaraton GWiNT Ultra Cross

13.05.2017 - ChampionMan Duathlon Czempiń


06.05.2017 - Ryś - Nocny maraton z przygodami - Kąty Wrocławskie


29.04.2017 - DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI
29.04.2017 - Bieg NIENAŻARTY - Pamiątkowo
23.04.2017 - Bieg Enigmy - Poznań
23.04.2017 - Papieski Marsz Nordic Walking - Oborniki
23.04.2017 - II Bieg po Frajdę - Poznań
22.04.2017 - Czerwonacka Czołówka - Owińska
22.04.2017 - III Bieg Agrobex Piastowska Piątka - Pobiedziska
22.04.2017 - OLĘDERSKI FESTIWAL BIEGOWY - Wytomyśl
09.04.2017 - IV Bieg Nasza Dycha - Gostyń
9.04.2017 - IV. Enea Ekonomiczny Marsz na Piątkę - Poznań

2.04.2017 - Binduga Cross Duathlon - Binduga Mściszewo
2.04.2017 - 3. TRIGAR.PL Duathlon Tor Poznań - Poznań
2.04.2017 - 3. Bieg Formuła 1 - 5 km - Poznań
1.04.2017 - Botaniczna Piątka - edycja wiosenna - Poznań
19.03.2017 - IV Cross Marcowy - Puszczykowo
11.03.2017 - IV Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego - Karpacz
4.03.2017 - II Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego - Oborniki
2016 - Grand Prix Wielkopolski w biegach ulicznych na 10 km - sezon 2016
19.02.2017 - VII Wildecka Dziesiątka - Poznań
12.02.2017 - 3. Bieg Czekoladowy - Poznań
29.01.2017 - II Marceliński Bieg Zimowy - Poznań
28.01.2017 - Zimowy Forest Run - Mosina
22.01.2017 - Indoor Triathlon Series - Poznań
22.01.2017 - II Bieg Agrobex Piastowska Piątka - Pobiedziska
15.01.2017 - III Dycha z Obkładem - Daszewice

14.01.2017 - X Chrustowski Bieg Zimowy - Chrustowo

06.01.2017 - I Zimowa Piątka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo

31.12.2016 - XXXIII MIĘDZYNARODOWY BIEG SYLWESTROWY - Poznań


11.12.2016 - MUDNESSRUN - Poznań

04.12.2016 - Pruszkowskie Biegi Mikołajkowe - Pruszków

27.11.2016 - III Puszczykowski Bieg po Ciacho

20.11.2016 - Bieg Budowaną Drogą S5 - Gniezno

20.11.2016 - IV Bieg "AGROBEX Zalasewska Piątka" - Swarzędz

13.11.2016 - III Marceliński Bieg Jesieny - Poznań

13.11.2016 - Maltańskie Kieretyny - edycja III - Poznań

11.11.2016 - 1. Poznański Bieg Niepodległości


11.11.2016 - V Bieg Niepodległości - Czerwonak


11.11.2016 - XVI Bieg Niepodległości - Białystok

30.10.2016 - Zielonka Cross Duathlon - Zielonka

29.10.2016 - Setny Maraton Izabelki - Szreniawa

29.10.2016 - II Botaniczna Piątka - Poznań


23.10.2016 - 4. Bieg Activus Run Szreniawa


15.10.2016 - II LICHEŃSKI BIEG W HOŁDZIE ŚW. JANOWI PAWŁOWI II

08.10.2016 - XXXIV MIĘDZYNARODOWY BIEG PRZEMYSŁA - Poznań

08.10.2016 - XVI MIĘDZYNARODOWY BIEG MALTAŃSKI - Poznań

02.10.2016 - II Bieg "Pobiegnij dla Onkoludków" - Poznań

02.10.2016 - Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy - Piastów

01.10.2016 - II Pamiątkowski Jabłecznik - Pamiątkowo

25.09.2016 - Pyrlandzka Dycha - Kaźmierz

25.09.2016 - 4 Hochland Półmaraton Doliną Samy - Kaźmierz



18.09.2016 - I Lubaski Cross Szlakiem Bursztynowym - Lubasz

17.09.2016 - Forest Run - Mosina

16.09.2016 - Light Run - Poznań


11.09.2016 - II RockRun Jarocin

11.09.2016 - III Bieg AGROBEX Leśna Piątka - Zalasewo


10.09.2016 - II Tradycyjny Półmaraton Biskupiański - Stara Krobia

04.09.2016 - III Bieg Piotr i Paweł - Gdańsk

04.09.2016 - Biegi Fundacji Piotr i Paweł "Radość Dzieciom" - Gdańsk

04.09.2016 - III Półmaraton ROCK AND RUN, II Rockowa Pętla - Bydgoszcz

04.09.2016 - Bieg Kupiec "Zdrowa Radość Życia" - Konin




28.08.2016 - II Oborniki Triathlon 2016

27.08.2016 - Triathlon Czerwonak 2016 - Owińska

27.08.2016 - I Botaniczna Piątka - Poznań

21.08.2016 - III Wieczorna Marcelińska Dycha - Poznań

21.08.2016 - Mierzęcin Maraton i Półmaraton - Mierzęcin

15.08.2016 - XXV Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Kobylin

07.08.2016 - XXV BIEG OPALIŃSKICH - Opalenica

06.08.2016 - VIII Bieg o Laur św. Wawrzyńca - Słupca

05.08.2016 - I Piątka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo

17.07.2016 - Bieg Zamoyskiego - Kórnik

16.07.2016 - 3 LOTTO Maniacka Piątka - Poznań


26.06.2016 - VII CROSS DZIEWICZA GÓRA - Owińska

26.06.2016 - II Szczęśliwa Siódemka - Komorniki


25.06.2016 - III Bieg o Zdunowskiego Kafla - Zduny

24.06.2016 - 2. Bieg Czekoladowy - Smak Lata - Poznań


19.06.2016 - II Wroniecka Dycha - Wronki

18.06.2016 - VI Stęszewski Bieg Przełajowy - Stęszew

18.06.2016 - Hekatomba 2016 - Mieczewo

18.06.2016 - Ej, pobiegnij dla Nepalu! - Poznań

18.06.2016 - Maltańskie Kieretyny - edycja II - Poznań
11.06.2016 - IV Sucholeska Dziesiątka Fightera - Suchy Las

10.06.2016 - I Gostyński Maraton, Drużynowy Bieg Łączony - Gostyń

05.06.2016 - XX Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie - Murowana Goślina

05.06.2016 - ActivusRun - Szreniawa

04.06.2016 - Rozalińska 13-tka - Lusówko

29.05.2016 - III Pruszkowski Bieg Wolności - Pruszków

29.05.2016 - Ryś - Nocny maraton z przygodami - Kąty Wrocławskie


22.05.2016 - 4. Kurdeszowa ZaDyszka - Kostrzyn


21.05.2016 - VI Bieg Uliczny im. Arkadego Fiedlera - Bolewice
21.05.2016 - 33 Bieg Grzymalitów - Chodzież
21.05.2016 - Bieg Trzech Sznek - Puszczykowo
21.05.2016 - IV Bieg Nadziei - Środa Wielkopolska
14.05.2016 - XVIII Bieg Milowego Słupa - Konin
14.05.2016 - I Dycha Gryfa - Zaniemyśl
06/07.05.2016 - Ultramaraton GWiNT Ultra Cross
07.05.2016 - ChampionMan Duathlon Czempiń
30.04.2016 - I Półmaraton we Wrotkarstwie Szybkim o Dzban Bernarda - Grodzisk Wielkopolski
30.04.2016 - I Bieg NieNaŻarty - Pamiątkowo
24.04.2016 - 2. Duathlon Tor Poznań / 2. bieg Formuła 1 - Poznań
23.04.2016 - Czerwonacka Czołówka
17.04.2016 - Papieski Marsz Rajd Nordic Walking - Oborniki
10.04.2016 - III Ekonomiczny Marsz na Piątkę - Poznań
10.04.2016 - I Bieg Agrobex Leśna Piątka - Pobiedziska

03.04.2016 - II Olszak Półmaraton - Poznań
03.04.2016 - III Bieg Nasza Dycha - Gostyń
20.03.2016 - III Rowerowy Rajd Crossowy Bycza Góra MTB - Nowa Dąbrowa k. Wolsztyna
12.03.2016 - III Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego - Karpacz
12.03.2016 - Maltańskie Kieretyny - edycja I - Poznań
28.02.2016 - II Bieg AGROBEX Leśna Piątka - Zalasewo
27.02.2016 - I Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego - Oborniki
21.02.2016 - VI Wildecka Dziesiątka - Poznań
14.02.2016 - I Bieg Czekoladowy - Poznań
13.02.2016 - II Walentynkowy Bieg w Parach - Czerwonak
07.02.2016 - Zimowy Forest Run - Mosina
31.01.2016 - II Marceliński Bieg Zimowy - Poznań
23.01.2016 - Grand Prix Wielkopolski w biegach ulicznych na 10 km - sezon 2015
17.01.2016 - II Dycha z Obkładem - Daszewice
09.01.2016 - Chrustowski Bieg Zimowy - Chrustowo
27.12.2015 - XXII Bieg Sylwestrowy - Poznań
12.12.2015 - 8-godzinny Adwentowy Bieg Sztafetowy do Matki Bożej przy Żłóbku - Kobylin
29.11.2015 - II Puszczykowski Bieg po Ciacho - Puszczykowo
28.11.2015 - XXIV Bieg o Lampkę Górniczą - Konin
22.11.2015 - II Marceliński Bieg Jesienny - Poznań
15.11.2015 - I Olszak Półmaraton - Poznań
15.11.2015 - I Bieg AGROBEX Leśna Piątka - Zalasewo
11.11.2015 - IV Bieg Niepodległości - Czerwonak
11.11.2015 - Bieg Niepodległości - Oborniki
17.10.2015 - ActivusRun - Szreniawa
10.10.2015 - Bieg Przemysła 10,6km - Poznań
10.10.2015 - Bieg Maltański 5,3km - Poznań
04.10.2015 - I Licheński Bieg w hołdzie Św. Janowi Pawłowi II - Licheń Stary
03.10.2015 - I Pamiątkowski Jabłecznik - Pamiątkowo
27.09.2015 - 3 Hochland Półmaraton Doliną Samy - Kaźmierz
27.09.2015 - Pyrlandzka Dycha - Kaźmierz
20.09.2015 - Bieg z Klasą - Poznań
20.09.2015 - Rock RUN - Jarocin
19.09.2015 - Forest Run - Mosina
19.09.2015 - PKO Bieg Charytatywny

12.09.2015 - I Tradycyjny Półmaraton Biskupiański - Stara Krobia
06.09.2015 - Klęka MTB Maraton

30.08.2015 - Oborniki Triathlon
30.08.2015 - II Bieg Piotra i Pawła - Gdańsk
23.08.2015 - II Wieczorna Marcelińska Dycha - Poznań

22.08.2015 - Triathlon Czerwonak 2015 - Owińska
15.08.2015 - II Bieg "Ultra Granią Tatr" - Zakopane
15.08.2015 - XXIV Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Kobylin
08.08.2015 - VII Bieg o Laur św. Wawrzyńca - Słupca
02.08.2015 - XXIV Bieg Opalińskich - Opalenica
10.07.2015 - II Nocna Lotto Maniacka Piątka - Poznań
28.06.2015 - I Szczęśliwa Siódemka - Komorniki
28.06.2015 - Bieg Po Złotą Pyrę - Oborniki
28.06.2015 - II Nekielski Bieg Do Lata - Nekla
28.06.2015 - VI Cross Dziewicza Góra im. Januarego - Owińska
28.06.2015 - III Bieg Piotra i Pawła - Poznań
21.06.2015 - Sucholeska Dziesiątka Fightera - Suchy Las
21.06.2015 - I Wroniecka Dycha - Wronki
20.06.2015 - III Bieg Przyjaciół Mieczewa - Mieczewo
20.06.2015 - Activus Run - Szreniawa
20.06.2015 - V Stęszewski Bieg Przełajowy - Stęszew
20.06.2015 - Tolerancja na sportowo - Oświęcim
13.06.2015 - II Bieg o Zdunowskiego Kafla - Zduny
13.06.2015 - Rozalińska 13-tka - Lusówko
07.06.2015 - XIX MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW W PÓŁMARATONIE - Murowana Goślina
07.06.2015 - III Bieg Nadziei - Środa Wielkopolska
31.05.2015 - III Puszczykowski Wyścig Po Uśmiech - Puszczykowo



24.05.2015 - II Bieg "Elegant na 5" - Mosina

24.05.2015 - Ryś - Nocny maraton z przygodami - Kąty Wrocławskie


23.05.2015 - IV Piętnastka im. Macieja Frankiewicza - Poznań

23.05.2015 - V Bieg Uliczny im. Arkadego Fiedlera - Bolewice



16.05.2015 - XVII Bieg Milowego Słupa - Konin

10.05.2015 - IV Bieg 10 km Szpot Swarzędz




26.04.2015 - ENEA Ekonomiczny Marsz na Piątkę 2015 - Poznań


25.04.2015 - Olęderski Festiwal Biegowy - Jastrzębsko Stare

19.04.2015 - II Bieg Nasza Dycha - Gostyń

19.04.2015 - Bieg Papieski - Oborniki
29.03.2015 - Drezdenecka Dycha - Drezdenko
28.03.2015 - II Wola Biegania - Poznań
22.02.2015 - V Wildecka Dziesiątka - Poznań
31.01.2015 - VIII Chrustowski Bieg Zimowy - Chrustowo
18.01.2015 - I Dycha z Obkładem - Daszewice
10.01.2015 - Grand Prix Wielkopolski w biegach ulicznych na 10 km - sezon 2014
28.12.2014 - XXXI Bieg Sylwestrowy - Poznań
06.12.2014 - Bieg Mikołajkowy - Poznań
11.11.2014 - Bieg Niepodległości - Oborniki
11.10.2014 - XXXII Międzynarodowy Bieg Przemysła i XIV Międzynarodowy Bieg Maltański - Poznań
28.09.2014 - II Hochland Półmaraton Doliną Samy - Kaźmierz
28.09.2014 - Pyrlandzka Dycha - Kaźmierz
28.09.2014 - Bieg "Rak, to się leczy!" - Poznań
27.09.2014 - Kryterium rowerowe Nightriders - Poznań
27.09.2014 - W rytmie serca - Poznań
27.09.2014 - Bieg dla Izy - Poznań
21.09.2014 - Bieg z Klasą - Poznań
20.09.2014 - Forest Run - Mosina
20.09.2014 - Kleszczewska Terenowa Piątka - Kleszczewo
20.09.2014 - II Bieg im. Marka Stefaniaka - Rożnowice
14.09.2014 - II Bieg Libra - Komorniki
13.09.2014 - II Mistrzostwa Obornik w Kolarstwie Szosowym
07.09.2014 - GARMIN24.pl Duathlon Tor Poznań - Poznań
31.08.2014 - Bieg Piotra i Pawła - Gdańsk
31.08.2014 - Bieg 625 - Murowana Goślina
23.08.2014 - Triathlon Czerwonak 2014 - Owińska
09.08.2014 - VI Bieg o Laur św. Wawrzyńca - Słupca
11.07.2014 - I NOCNY BIEG LOTTO MANIACKA PIĄTKA
29.06.2014 - Ogólnopolski Bieg Mini Maraton Romana - Chrzan
29.06.2014 - Bieg o Puchar Złotej Pyry - Oborniki
29.06.2014 - II Bieg Piotra i Pawła - Poznań
29.06.2014 - Cross Dziewicza Góra - Owińska
28.06.2014 - I Nekielski Bieg Do Lata - Nekla
22.06.2014 - II Sucholeska Dziesiątka Fightera - Suchy Las
21.06.2014 - IV Stęszewski Bieg Przełajowy - Stęszew
15.06.2014 - Malta Trail Running 2014 - Poznań
07.06.2014 - II Bieg Nadziei - Środa Wielkopolska
01.06.2014 - II Puszczykowski WYŚCIG PO UŚMIECH - Puszczykowo
01.06.2014 - 1. Pruszkowski Bieg Wolności - Pruszków
31.05.2014 - MARATON MTB "PUCHAR LECHA PIASECKIEGO" - Moryń
31.05.2014 - V Bieg Czerniejewski - Czerniejewo
24.05.2014 - III Piętnastka im. Macieja Frankiewicza - Poznań
18.05.2014 - 2. Kurdeszowa (za)Dyszka - Kostrzyn
17.05.2014 - XVI Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa - Konin
17.05.2014 - DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI
11.05.2014 - III Bieg 10 km Szpot Swarzędz
01.05.2014 - III Zawody XC MTB - Grand Prix - Gorzów Wlkp.

30.03.2014 - Wola Biegania - Poznań

23.02.2014 - IV Wildecka Dziesiątka - Poznań
11.01.2014 - Grand Prix Wielkopolski w biegach ulicznych na 10 km - sezon 2013
01.12.2013 - Bieg koleżeński z okazji 30 urodzin Macieja Łucyka - Poznań
22.09.2013 - Bieg z Klasą - Poznań

21.09.2013 - Kleszczewska Szybka Piątka - Kleszczewo

15.09.2013 - Bieg Libra Biegaj z nami! - Komorniki

08.09.2013 - Wyścig Po Uśmiech - Tor Poznań

07.09.2013 - VIII Rypiński Bieg Po Zdrowie Doliną Rypienicy - Rypin

25.08.2013 - Luiza MTB Cup - Człuchów

30.06.2013 - Mini Maraton Romana - Chrzan

23.06.2013 - Bieg Piotra i Pawła - Poznań

22.06.2013 - Dziesiątka Fightera - Suchy Las

16.06.2013 - Malta Trial Running - Poznań




25.05.2013 - II Piętnastka im. Macieja Frankiewicza - Poznań

19.05.2013 - I Bieg Nadziei - Środa Wielkopolska


12.05.2013 - Duathlon XDU 2013 #2

28.04.2013 - XXX Bieg Kosynierów - Września

21.04.2013 - "Ekonomiczna Piątka" - Akademickie Międzynarodowe Mistrzostwa Wielkopolski


24.03.2013 - Duathlon XDU 2013 #1


16.03.2013 - IX Maniacka Dziesiątka



09.12.2012 - Biegi przełajowe ENDU SHOP w Lasku Marcelińskim




© Copyright 2012 - Plus-Timing