Plus-Timing

Profesjonalny pomiar czasu Biegi Rowery Rolki Nordic Walking Triathlon Biegi Narciarskie

Wyniki


11.11.2018 - 3. Poznański Bieg Niepodległości - Poznań

11.11.2018 - Bieg Niepodległości - Oborniki


11.11.2018 - Bieg Niepodległości - Śrem

11.11.2018 - VII Bieg Niepodległości - Czerwonak

10.11.2018 - Bieg Niepodległości - Piastów

10.11.2018 - Poznańska Piwna Mila Na Targach - Poznań

04.11.2018 - Marceliński Bieg Jesienny - Poznań



Aktualne wyniki cyklu "Botaniczna Piątka Poznań 2018"

27.10.2018 - Botaniczna Piątka - edycja jesienna - Poznań

27.10.2018 - Żarnowiec Crossduathlon - Żarnowiec

21.10.2018 - Binduga Cross Duathlon


07.10.2018 - Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy - Piastów


Finał Pucharu Polski PSP 2018

06.10.2018 - XXIV Indywidualne Mistrzostwa Polski Strażaków PSP na 10 km - Poznań

06.10.2018 - XXIV Drużynowe Mistrzostwa Polski Strażaków PSP na 10 km - Poznań

06.10.2018 - I Bieg Ognia i Wody - Poznań

06.10.2018 - Botaniczna Piątka - Łódź

30.09.2018 - 6. Hochland Półmaraton - Kaźmierz

30.09.2018 - Pyrlandzka Dycha - Kaźmierz

Aktualne wyniki cyklu "Agrobex Cykl Biegów 5/5 2018"

30.09.2018 - I Bieg "AGROBEX Wartka Piątka" - Poznań

29.09.2018 - Pamiątkowski Jabłecznik - Pamiątkowo


23.09.2018 - Bieg na dystansie 5 km - Gostyń



22.09.2018 - IV Poznańska Piwna Mila - Poznań


16.09.2018 - 6x6 Sztafeta dla Emilki - Oborniki



09.09.2018 - 3. Półmaraton Szpot Swarzędz

09.09.2018 - Bike'owy Maraton MTB 2018 - Kościerzyna


08.09.2018 - IV Tradycyjny Półmaraton Biskupiański - Stara Krobia


01.09.2018 - War Race Szprotawa 2018 - Szprotawa

01.09.2018 - Inferno Run - Czerwonak

01.09.2018 - Bieg Liry - Krzywiń



26.08.2018 - Oborniki Triathlon 2018 - Oborniki

25.08.2018 - V Bieg "AGROBEX Piastowska Piątka" - Pobiedziska


19.08.2018 - V Wieczorna Marcelińska Dycha - Poznań

18.08.2018 - Triathlon Czerwonak 2018 - Owińska

15.08.2018 - II "Siódemka z Haczykiem" - Sieraków

15.08.2018 - V Cross Sierakowski - Sieraków



14.08.2018 - Bieg na 100 rocznicę Powstania Wielkopolskiego - Wyspa Sobieszewska


11.08.2018 - Botaniczna Piątka - edycja letnia - Poznań

05.08.2018 - XXVII Bieg Opalińskich o Puchar Burmistrza Opalenicy - Opalenica

03.08.2018 - Dziesiątka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo

03.08.2018 - Piątka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo


28-29.07.2018 - Festiwal Biegów Czarna Góra - Sienna

14.07.2018 - III Poznańska Piwna Mila - Poznań

15.07.2018 - II Bieg Pod Skocznię Narciarską - Czarnkó

6.07.2018 - 5 Nocna Recordowa Piątka - Poznań

4.07.2018 - Botaniczna Piątka - edycja nocna - Poznań


24.06.2018 - Bieg Pamięci LOTTO POZNAŃSKI CZERWIEC’56 - Poznań

24.06.2018 - IV Szczęśliwa Siódemka - Bieg w Dobrym Kierunku - Komorniki

24.06.2018 - VI Sucholeska Dziesiątka Fightera - Suchy Las

24.06.2018 - VI Sucholeska Piątka Fightera - Suchy Las

24.06.2018 - Dziecięca Półmila Fightera - Suchy Las

24.06.2018 - IX CROSS DZIEWICZA GÓRA - Owińska



22.06.2018 - 6. Bieg Czekoladowy - Smak Lata - Poznań

17.06.2018 - IV Wroniecka Dycha - Wronki

17.06.2018 - VI Bieg Nadziei - Środa Wielkopolska

17.06.2018 - JPII RUN CROSS - Oborniki

16.06.2018 - V Bieg o Zdunowskiego Kafla - Zduny

16.06.2018 - Botaniczna Piątka - edycja wiosenna - Łódź



09.06.2018 - 9. Żmigrodzki Bieg Smoka - Żmigród

09.06.2018 - I Bieg im. hr. Augusta Cieszkowskiego - Swarzędz-Wierzenica

09.06.2018 - Bieg 4 Na Woli - Poznań

08.06.2018 - Bieg świadomości - Poznań

02.06.2018 - Runkam - Kamionki

01.06.2018 - III Gostyński Maraton, Drużynowy Bieg Łączony - Gostyń

27.05.2018 - V Pruszkowski Bieg Wolności - Pruszków

27.05.2018 - 6.Kurdeszowa (Za)Dyszka w Kostrzynie

27.05.2018 - Bieg o koronę księżnej Dąbrówki - Dąbrówka


26.05.2018 - Szymanowski Bieg Przełajowy 2018 - Szymanowo


26.05.2018 - I Bieg Targowy o Puchar FIT EXPO - Poznań

20.05.2018 - XXII MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS w PÓŁMARATONIE - Murowana Goślina

19.05.2018 - 35 Bieg Grzymalitów - Chodzież


19.05.2018 - IV Rozalińska 13-tka - Lusówko

18.05.2018 - II Wiosenna Piątka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo

18.05.2018 - II Wiosenna Dyszka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo

13.05.2018 - IV Bieg "AGROBEX Piastowska Piątka" - Pobiedziska

11/12.05.2018 - Ultramaraton GWiNT Ultra Cross

12.05.2018 - ChampionMan Duathlon Czempiń

12.05.2018 - KOSOX CROSS BIKE DZIEWICZA GÓRA 2018


06.05.2018 - Bike'owy Maraton MTB - Długa Goślina

01.05.2018 - Bieg Maryi - Opalenica


28.04.2018 - DT4YOU MTB Maraton Oborniki


22.04.2018 - 7. Bieg 10km Szpot Swarzędz

22.04.2018 - Skoki Cross Duathlon

21.04.2018 - III Czerwonacka Czołówka - Owińska

21.04.2018 - OLĘDERSKI FESTIWAL BIEGOWY - Bukowiec



8.04.2018 - Niebieska Fala - Poznań

8.04.2018 - V Bieg Nasza Dycha - Gostyń
8.04.2018 - 5. Ekonomiczny Marsz na Piątkę - Poznań
7.04.2018 - Władca Pierścienia - Murowana Goślina
7.04.2018 - Botaniczna Piątka - edycja wiosenna - Poznań
7.04.2018 - 4. Duathlon Tor Poznań - Poznań
7.04.2018 - 4. Bieg Formuła 1 - 5 km - Poznań
25.03.2018 - VI Olszak Półmaraton - Poznań

25.03.2018 - V Olszakowa Czternastka - Poznań

25.03.2018 - VII "AGROBEX Zalasewska Piątka" - Swarzędz

23.03.2018 - Nocna Siódemka - Czempiń
18.03.2018 - V Cross Marcowy - Puszczykowo
18.03.2018 - V Cross Marcowy - Puszczykowo

18.03.2018 - Zielonka Cross Duathlon 2018

17.03.2018 - VIII Stęszewski Bieg Przełajowy - Stęszew

11.03.2018 - 14 Recordowa Maniacka Dziesiątka - Poznań

10.03.2018 - V Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego - Karpacz

18.02.2018 - III BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH IM. ROTMISTRZA PILECKIEGO - Oborniki

18.02.2018 - VIII Wildecka Dziesiątka - Poznań

2017 - Grand Prix Wielkopolski w biegach ulicznych na 10 km - sezon 2017

11.02.2018 - 5. Bieg Czekoladowy - Poznań

04.02.2018 - IV Marceliński Bieg Zimowy - Poznań

03.02.2018 - Zimowy Forest Run - Mosina

28.01.2018 - II ZIMOWY PÓŁMARATON - Zaniemyśl
28.01.2018 - II ZIMOWY ĆWIERĆMARATON - Zaniemyśl
21.01.2018 - IV Dycha z Obkładem - Daszewice

13.01.2018 - XI Chrustowski Bieg Zimowy - Chrustowo

5.01.2018 - Zimowa Dziesiątka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo

5.01.2018 - Zimowa Piątka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo

31.12.2017 - II Bieg Sylwestrowy - Wiry

30.12.2017 - XXXIV MIĘDZYNARODOWY BIEG SYLWESTROWY - Poznań

13.12.2017 - Magiczna Mila - Oborniki


26.11.2017 - IV Puszczykowski Bieg po Ciacho - Puszczykowo

26.11.2017 - I Marsz po Ciacho - Puszczykowo

19.11.2017 - V Olszak Półmaraton - Poznań

19.11.2017 - V Olszakowa Czternastka - Poznań

19.11.2017 - V Olszakowa Siódemka Nordic Walking - Poznań

18.11.2017 - II Poznańska Piwna Mila - Poznań

12.11.2017 - IV Marceliński Bieg Jesienny - Poznań

12.11.2017 - Bieg Niepodległości - Piastów

12.11.2017 - Cykl biegów AGROBEX - sezon 2016/2017

12.11.2017 - VI Bieg "AGROBEX Zalasewska Piątka" - Zalasewo

11.11.2017 - 2. Poznański Bieg Niepodległości

11.11.2017 - Bieg Niepodległości - Oborniki

11.11.2017 - Bieg Niepodległości - Biegi Dzieci - Oborniki

11.11.2017 - Bieg Niepodległości - Śrem

11.11.2017 - VI Bieg Niepodległości - Czerwonak

04.11.2017 - 1. CROSSDUATHLON Pobiedziska - Stęszewko

04.11.2017 - 1. Bieg "Konnym Szlakiem" - Stęszewko

29.10.2017 - Zielonka Cross Duathlon - Zielonka


28.10.2017 - Botaniczna Piątka - Edycja Jesienna- Poznań



08.10.2017 - Biegi Fundacji Piotr i Paweł "Radość Dzieciom" - Poznań

08.10.2017 - V Bieg Piotr i Paweł - Poznań

07.10.2017 - VII Bieg Papieski - Poznań

01.10.2017 - II Bieg "Pobiegnij dla Onkoludków" - Poznań

01.10.2017 - II Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy - Piastów


30.09.2017 - Ej, pobiegnij dla Nepalu! - Poznań

30.09.2017 - III Pamiątkowski Jabłecznik - Pamiątkowo



24.09.2017 - 5 Hochland Półmaraton - Kaźmierz

24.09.2017 - Pyrlandzka Dycha - Kaźmierz


17.09.2017 - V Bieg "AGROBEX Zalasewska Piątka" - Zalasewo


10.09.2017 - II Półmaraton Szpot Swarzędz

10.09.2017 - Bike'owy Maraton MTB 2017 - Kościerzyna


09.09.2017 - III Tradycyjny Półmaraton Biskupiański - Stara Krobia


02.09.2017 - Bieg Piotr i Paweł - Gdańsk

02.09.2017 - Biegi Fundacji Piotr i Paweł "Radość Dzieciom" - Gdańsk


01.09.2017 - Light Run 2017 - Poznań

27.08.2017 - Oborniki Triathlon 2017



26.08.2017 - Triathlon Czerwonak 2017 - Owińska

20.08.2017 - Wieczorna Marcelińska Dycha - Poznań

15.08.2017 - Cross Sierakowski 2017 - Sieraków


15.08.2017 - Siódemka z haczykiem - Sieraków



12.08.2017 - Botaniczna Piątka - Edycja Letnia- Poznań

06.08.2017 - XXVI Bieg Opalińskich o Puchar Burmistrza Opalenicy - Opalenica

05.08.2017 - IX Bieg o Laur św. Wawrzyńca - Słupca

04.08.2017 - Dziesiątka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo

04.08.2017 - Piątka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo


21.07.2017 - 4. Nocna Maniacka Piątka - Poznań

16.07.2017 - I Bieg Pod Skocznię Narciarską - Czarnków

16.07.2017 - II Bieg Zamoyskiego - Kórnik

5.07.2017 - Nocna Botaniczna Piątka - Poznań

2.07.2017 - V Sucholeska Dziesiątka Fightera

2.07.2017 - V Sucholeska Piątka Fightera

2.07.2017 - Dziecięca Półmila Fightera

25.06.2017 - VIII CROSS DZIEWICZA GÓRA - Owińska

25.06.2017 - III Szczęśliwa Siódemka - Bieg w Dobrym Kierunku - Komorniki


24.06.2017 - IV Bieg o Zdunowskiego Kafla - Zduny

24.06.2017 - JPII RUN CROSS Oborniki

23.06.2017 - 4. Bieg Czekoladowy - Smak Lata - Poznań


18.06.2017 - III Wroniecka Dycha - Wronki

17.06.2017 - Poznańska Piwna Mila - Poznań

17.06.2017 - Bieg 4 Na Woli - Poznań

17.06.2017 - IV Stęszewski Bieg Przełajowy

10.06.2017 - 8. Żmigrodzki Bieg Smoka - Żmigród


04.06.2017 - V Bieg Nadziei - Środa Wielkopolska

04.06.2017 - XXI Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie - Murowana Goślina

03.06.2017 - Bieg "Fura Świetlików" - Poznań

03.06.2017 - III Szymanowski Bieg Przełajowy - Szymanowo

03.06.2017 - III Rozalińska 13-tka - Lusówko

02.06.2017 - II Gostyński Maraton, Drużynowy Bieg Łączony - Gostyń

28.05.2017 - 5.Kurdeszowa (Za)Dyszka w Kostrzynie


28.05.2017 - IV Pruszkowski Bieg Wolności - Pruszków

20.05.2017 - XIX Bieg Milowego Słupa - Konin

20.05.2017 - 34 Bieg Grzymalitów - Chodzież

19.05.2017 - I Wiosenna Piątka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo

19.05.2017 - I Wiosenna Dyszka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo

14.05.2017 - VI Bieg 10km Szpot Swarzędz


12/13.05.2017 - Ultramaraton GWiNT Ultra Cross

13.05.2017 - ChampionMan Duathlon Czempiń


06.05.2017 - Ryś - Nocny maraton z przygodami - Kąty Wrocławskie


29.04.2017 - DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI
29.04.2017 - Bieg NIENAŻARTY - Pamiątkowo
23.04.2017 - Bieg Enigmy - Poznań
23.04.2017 - Papieski Marsz Nordic Walking - Oborniki
23.04.2017 - II Bieg po Frajdę - Poznań
22.04.2017 - Czerwonacka Czołówka - Owińska
22.04.2017 - III Bieg Agrobex Piastowska Piątka - Pobiedziska
22.04.2017 - OLĘDERSKI FESTIWAL BIEGOWY - Wytomyśl
09.04.2017 - IV Bieg Nasza Dycha - Gostyń
9.04.2017 - IV. Enea Ekonomiczny Marsz na Piątkę - Poznań

2.04.2017 - Binduga Cross Duathlon - Binduga Mściszewo
2.04.2017 - 3. TRIGAR.PL Duathlon Tor Poznań - Poznań
2.04.2017 - 3. Bieg Formuła 1 - 5 km - Poznań
1.04.2017 - Botaniczna Piątka - edycja wiosenna - Poznań
19.03.2017 - IV Cross Marcowy - Puszczykowo
11.03.2017 - IV Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego - Karpacz
4.03.2017 - II Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego - Oborniki
2016 - Grand Prix Wielkopolski w biegach ulicznych na 10 km - sezon 2016
19.02.2017 - VII Wildecka Dziesiątka - Poznań
12.02.2017 - 3. Bieg Czekoladowy - Poznań
29.01.2017 - II Marceliński Bieg Zimowy - Poznań
28.01.2017 - Zimowy Forest Run - Mosina
22.01.2017 - Indoor Triathlon Series - Poznań
22.01.2017 - II Bieg Agrobex Piastowska Piątka - Pobiedziska
15.01.2017 - III Dycha z Obkładem - Daszewice

14.01.2017 - X Chrustowski Bieg Zimowy - Chrustowo

06.01.2017 - I Zimowa Piątka Nocnego Puszczyka - Puszczykowo

31.12.2016 - XXXIII MIĘDZYNARODOWY BIEG SYLWESTROWY - Poznań


11.12.2016 - MUDNESSRUN - Poznań

04.12.2016 - Pruszkowskie Biegi Mikołajkowe - Pruszków

27.11.2016 - III Puszczykowski Bieg po Ciacho

20.11.2016 - Bieg Budowaną Drogą S5 - Gniezno

20.11.2016 - IV Bieg "AGROBEX Zalasewska Piątka" - Swarzędz

13.11.2016 - III Marceliński Bieg Jesieny - Poznań

13.11.2016 - Maltańskie Kieretyny - edycja III - Poznań

11.11.2016 - 1. Poznański Bieg Niepodległości


11.11.2016 - V Bieg Niepodległości - Czerwonak


11.11.2016 - XVI Bieg Niepodległości - Białystok

30.10.2016 - Zielonka Cross Duathlon - Zielonka

29.10.2016 - Setny Maraton Izabelki - Szreniawa

29.10.2016 - II Botaniczna Piątka - Poznań


23.10.2016 - 4. Bieg Activus Run Szreniawa


15.10.2016 - II LICHEŃSKI BIEG W HOŁDZIE ŚW. JANOWI PAWŁOWI II

08.10.2016 - XXXIV MIĘDZYNARODOWY BIEG PRZEMYSŁA - Poznań

08.10.2016 - XVI MIĘDZYNARODOWY BIEG MALTAŃSKI - Poznań

02.10.2016 - II Bieg "Pobiegnij dla Onkoludków" - Poznań

02.10.2016 - Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy - Piastów

01.10.2016 - II Pamiątkowski Jabłecznik - Pamiątkowo

25.09.2016 - Pyrlandzka Dycha - Kaźmierz

25.09.2016 - 4 Hochland Półmaraton Doliną Samy - Kaźmierz




© Copyright 2012 - Plus-Timing