Lista startowa

VIII Chrustowski Bieg Zimowy
Chrustowo 31.01.2015



Liczba zgłoszonych zawodników: 300


lp. numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. 15 Andersohn Małgorzata 1984 RAJBUD OBORNIKI
2. 48 Andryszak Radosław 1974 Rąbczyn
3. 213 Andrzejewski Maciej 1973 Gablociarze.pl
4. 244 Aniołek Gracjan 1996 Improwizacja
5. 61 Babst Mikołaj 1973 Luboń
6. 231 Balbus Maciej 1978 Wągrowiec
7. 270 Banach Karol 1979 DC Bolewice
8. 24 Bandur Grzegorz 1988 KB MANIAC POZNAŃ
9. 41 Barczak Rafał 1975 Złotów
10. 121 Bartoszek Łukasz 1984 rogozinski klub biegacz
11. 17 Barylski Tomasz 1990 Night Runners/Rokietnica Biega
12. 176 Basińska Agnieszka 1974 Paczkowo
13. 175 Basiński Marcin 1974 okbas
14. 33 Bestrzyńska Joanna 1971 KB MANIAC
15. 60 Bielawski Tomasz 1991 Drużyna Biegaczy - Gmina Granowo
16. 233 Bloch Arleta 1972 Wroniecki Klub Biegacza
17. 269 Borek Maciej 1977 KB Maniac Poznań
18. 178 Borkowska Ewa 1952 SBZZ
19. 295 Borkowska Kasia 1978 Złotów
20. 277 Brandenburg Józef 1955 Dopiewo
21. 309 Brok Małgorzata 1974 Plewiska
22. 75 Bruss Krzysztof 1971 Drużyna Szpiku
23. 198 Brzozowska Monika 1984 Krzepice
24. 221 Budnik Franciszek 1967 Chaos Poznań
25. 184 Budzyn Joanna 1980 Rogoźiński Klub Biegacza
26. 200 Bukowski Arkadiusz 1976 Oborniki
27. 161 Burda Michał 1984 JRG Oborniki
28. 101 Cebulski Krzysztof 1984 Oborniki
29. 306 Cegielski Dorian 1990 Dąbrówka Leśna
30. 234 Chibowski Dariusz 1968 poznan
31. 232 Chlebowska Magdalena 1974 Poznań
32. 150 Chmiel Dawid 1990 Lipa
33. 226 Chmiel Konrad 1990 Lipa
34. 63 Chmielarczyk Iwona 1973 Oborniki
35. 285 Chodziak Krzysztof 1988 oborniki
36. 83 Chorążyczewska Natalia 1986 PROMETPLAST Oborniki
37. 84 Chorążyczewski Michał 1981 PROMETPLAST Oborniki
38. 194 Chrzan Monika 1978 Oborniki
39. 14 Chudzicki Zbigniew 1974 Kuna Kowanówko
40. 57 Chwalisz Włodek 1971 3:33TEAM
41. 268 Cimachowski Jakub 1980 CimaTech
42. 76 Czuba Robert 1968 ORANGE POLSKA
43. 45 Disterheft Łukasz 1985 NO NAME TEAM
44. 23 Dobak Stefan 1946 KB Szamotuły
45. 246 Domagalski Wojciech 1982 ROŻNOWO
46. 151 Dudkowiak Łukasz 1977 ROGOŹIŃSKI KLUB BIEGACZA
47. 254 Dziedzic Paweł 1979 12 Brygada Zmechanizowana
48. 276 Dzioch Maciej 1986 Wałcz
49. 248 Dziurla Adam 1958 Poznań
50. 155 Fajok Mariusz 1969 Oborniki
51. 77 Fąferek Grzegorz 1986 Oborniki
52. 44 Franek Sebastian 1977 GB Wielkopolscy Biegacze
53. 304 Frankowski Jacek 1990 Las Palmas Gym
54. 113 Funka Andrzej 1960 NKB Chyży Nowy Tomyśl
55. 180 Gadomski Piotr 1970 FUNDACJA PODAJ DALEJ
56. 103 Gaertner Michał 1979 Oborniki
57. 34 Garbicz Michał 1979 Rokietnica Biega
58. 114 Gawlik Joanna 1985 Oborniki
59. 235 Gendek Jerzy 1947 KŻ KOTWICA
60. 66 Giedrys Wojtek 1971 3:33 TEAM
61. 31 Gładecki Sebastian 1979 Oborniki
62. 182 Goiński Jakub 1983 Plewiska
63. 144 Grabińska Hanna 1995 Rogoziński Klub Biegacza
64. 140 Grabiński Waldemar 1973 Rogoziński Klub Biegacza
65. 143 Grabiński Wojciech 1994 Rogoziński Klub Biegacza
66. 275 Grabowski Dominik 1980 Doniu
67. 215 Grabowski Marcin 1979 Vinter Souls
68. 109 Gronowski Piotr 1960 niestowarzyszony
69. 25 Grzelak Maria 1990 Gniezno
70. 68 Gzyl Krzysztof 1981 KGmiar
71. 87 Helak Karol 1973 PHU HANIA
72. 228 Hoffmann Mariusz 1968 Wroniecki klub biegacza
73. 106 Jakubowska Małgorzata 1982 biegam bo lubię
74. 22 Janasiak Krzysztof 1976 KB Szamotuły
75. 169 Jandy Jarek 1982 Chaos Poznan
76. 158 Janowicz Honorata 1995 Opalenicki Klub Biegacza
77. 130 Janus Paweł 1986 Parkowo
78. 291 Januszak Bartosz 1998 OBORNIKI
79. 26 Januszak Przemysław 1974 OBORNIKI
80. 89 Jarka Rufin 1983 Czarnków
81. 278 Jaroni Tomasz 1977 HANDEX
82. 62 Jarzyński Marcin 1974 Oborniki
83. 21 Jasiński Paweł 1993 KB Szamotuły
84. 303 Jaskulski Dominik 1983 OLB
85. 97 Jóśkowiak Michał 1978 SAMOTNY WILK
86. 241 Judkowiak Piotr 1976 judek
87. 92 Kaczmarek Dominik 1982 Oborniki
88. 90 Kaczmarek Klaudia 1996 Zespół Szkół w Objezierzu
89. 160 Kaczmarek Tomasz 1985 Mosina
90. 220 Kaczmarek Tomasz 1979 Chaos Poznan
91. 16 Kaminski Jerzy 1970 Magdalena
92. 118 Kaniewska Monika 1979 Biegający Wągrowiec
93. 85 Kańdula Rajmund 1983 drużyna szpiku Run rogoźno
94. 64 Kańduła Mariusz 1976 Drużyna Biegaczy - Gmina Granowo
95. 259 Kapela Angelika 1987 Rogoziński Klub Biegacza
96. 260 Kapela Marcin 1980 Rogoziński Klub Biegacza
97. 261 Kazikowski Karol 1988 Runnersclub.pl/Wybiegać marzenia
98. 209 Kaźmierczak Ilona 1975 Rogoziński Klub Biegacza
99. 302 Kempiński Łukasz 1982 creatika.pl
100. 82 Kępka Franciszek 1973 R.K.B. Rogoziński Klub Biegacza
101. 120 Kęsy Ania 1972 Oborniki
102. 80 Kłoda Dariusz 1975 Ejbry
103. 300 Kmiecik Maciej 1976 Komorniki
104. 93 Kmiecik Tomasz 1975 Murowana Goślina
105. 280 Knopkiewicz Wacław 1975 Poznań
106. 307 Kołb Jaroslaw 1965 OloRunner
107. 257 Kołecka Patrycja 1977 Drużyna Szpiku
108. 111 Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl
109. 201 Konitz Wojciech 1963 Oborniki
110. 273 Koper Adam 1978 sbzz
111. 284 Koplin Marek 1982 Team Herbalife
112. 293 Kościński Tomasz 1952 Poznań
113. 225 Kowalczuk Adam 1975 TKKF LECH
114. 46 Kowalski Tomasz 1974 Yatzeque Racing...
115. 81 Krajewska-Kłoda Katarzyna 1974 Ejbry
116. 165 Krąpiec Dariusz 1964 Oborniki
117. 104 Kronkowski Krzysztof 1981 Biegający Wągrowiec
118. 163 Kryś Mariusz 1975 BukowskiKlub Biegacza
119. 191 Krzysztoń Wojciech 1955 Murowana Goślina
120. 203 Kubiak Rafał 1973 Solec Kujawski
121. 131 Kubik Monika 1974 Dolaszewo
122. 166 Kujath Dominika 1984 Altom Gniezno
123. 115 Kujawa Tomasz 1969 Oborniki
124. 179 Kukawa Hubert 1983 opalenicki klub biegacza
125. 229 Kulesza Adam 1983 cswl Poznan
126. 237 Kulon Arkadiusz 1973 RADZYNY TEAM
127. 112 Kusz-Kaczmarek Joanna 1978 oborniki
128. 171 Kwiatkowski Dariusz 1974 Bukowski Klub Biegacza
129. 79 Legawiec Paweł 1968 3:33 Team
130. 73 Lehmann Radosław 1973 samotny sielinkowiec
131. 296 Lesiuk Paweł 1982 Cybina Team
132. 210 Leśniewski Tomasz 1962 Poznań
133. 238 Lewandowski Grzegorz 1976 Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
134. 159 Lewita Szymon 1986 Mosina
135. 36 Linda Jan 1980 SBZZ Złotów
136. 170 Łagowski Dawid 1980 Chaos Poznan
137. 164 Łączka Arkadiusz 1984 OSP BRODY
138. 264 Łączyński Henryk 1951 AMATOR
139. 69 Łęga Damian 1978 Poznań
140. 128 Łukomski Dariusz 1967 Oborniki
141. 47 Madajczak Jarosław 1973 Trzcianka
142. 292 Majchrzak Piotr 1972 Wągrowiec
143. 27 Majewski Maciej 1966 TEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE
144. 183 Malinowski Henryk 1954 Rogoźiński Klub Biegacza
145. 50 Malinowski Marcin 1978 `PIOTR I PAWEŁ` MARKA FORMY
146. 172 Małecki Marian 1937 4 RUN PIŁA
147. 153 Marek Daniel 1974 Swarzedz
148. 282 Markwitz Roman 1976 Kowanówko
149. 51 Matuszewski Szymon 1974 Piątkowo na Biegowo
150. 247 Mazurkiewicz Marcin 1978 Mur-Goślina
151. 224 Mądry Wojciech 1988 Cybina Team
152. 108 Mąkosa Kamila 1985 Oborniki
153. 218 Mendrala Adam 1973 POZNAŃ
154. 272 Mielcarek Mariusz 1985 Oborniki
155. 107 Miękus Jan 1965 Oborniki
156. 13 Młodożyński Tomasz 1970 Kuna Kowanówko
157. 188 Młynikowski Grzegorz 1970 Poznań
158. 199 Molska Malwina 1989 Oborniki
159. 266 Mrówka Michał 1984 Gdańsk
160. 227 Musiał Adam 1958 ?
161. 274 Najda Paweł 1978 Oborniki
162. 286 Naparty Norbert 1994 Belenenses
163. 289 Naparty Zbigniew 1966 Oborniki
164. 263 Niedzielski Paweł 1983 ABC Logistic
165. 127 Niespodziana Anna 1982 Rogoziński Klub Biegacza
166. 298 Nowacki Krzysztof 1978 TKKF Lech Oborniki
167. 167 Nowaczyk Jakub 1988 Rokietnica Biega
168. 187 Nowak-Młynikowska Agnieszka 1973 Poznań
169. 152 Nożewnik Patryk 1983 Oborniki
170. 78 Odwrot Barbara 1976 3:33 Team
171. 54 Odwrot Hubert 1971 3:33 TEAM
172. 252 Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel
173. 134 Opala Wojciech 1974 CSWLĄD POZNAŃ
174. 71 Osses Wojciech 1981 pawilony.com.pl
175. 258 Pakulska Magdalena 1976 Poznań
176. 74 Paluch Mirosław 1964 xxxx
177. 243 Patynowski Jarosław 1973 Trzcianka
178. 11 Pawlik Joanna 1985 Kohorta Poznań Muay Thai Gym
179. 70 Pawłowska Agnieszka 1981 DRUŻYNA SZPIKU
180. 217 Pawłowski Szymon 1983 Piotr i Paweł "Marka Formy"
181. 12 Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko
182. 125 Perlicjan Jakub 1987 Parkowo
183. 249 Perz Emilia 1990 AMBASADOR BIEGÓW W KRYNICY
184. 251 Perz Marzenna 1968 NKB Chyży Nowy Tomyśl
185. 204 Piasecki Karol 1970 Paczkowo
186. 196 Pidek Marcin 1978 Team Herbalife
187. 294 Pietrowiak Dawid 1984 Maniewo
188. 59 Pietrucha Maciej 1979 ALPAKON
189. 245 Pietrzak Michał 1981 S&J_Team
190. 43 Pilarski Krzysztof 1987 Run, Forrest, run!
191. 42 Pilarski Michał 1979 SK KP Oborniki
192. 100 Początek Anna 1958 -Piła
193. 98 Początek Michał 1955 niezrzeszony
194. 137 Podlecki Wojciech 1983 Rokietnica Biega
195. 219 Polcyn Czesław 1976 Jędrzejewo
196. 35 Popławski Krzysztof 1980 Swarzędz
197. 145 Powel Karolina 1979 Opalenicki Klub Biegacza
198. 119 Powel Piotr 1975 Opalenicki Klub Biegacza
199. 214 Powolny Jakub 1997 KUTRZEBA OBORNIKI
200. 283 Prange Elżbieta 1979 Chodzież
201. 32 Prokopowicz Marcin 1979 3:33 Team Jastrowie
202. 28 Przybylski Bartosz 1987 Run, Forrest, Run!
203. 162 Przymusiński Damian 1986 JRG Oborniki
204. 236 Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony
205. 305 Raczyńska Ewa 1979 Złotów
206. 250 Ratajczak Monika 1977 Oborniki
207. 177 Ratajczak Rajmund 1962 Poznań
208. 287 Ratajczyk Robert 1989 4RUN TEAM Piła
209. 207 Redziak Wojciech 1961 Chodzież
210. 290 Remisz Marcin 1984 Kępa
211. 72 Rogoziński Tomasz 1974 Bukowski Klub Biegacza
212. 185 Różak Maciej 1983 ALTOM GNIEZNO
213. 38 Rusin Radosław 1986 Poznań
214. 37 Rybarczyk Marek 1958 Krzyż Wielkopolski
215. 20 Rzechaczek Dawid 1977 Drużyna Biegaczy gmina Granowo
216. 96 Rzepka Bartosz 1982 Oborniki
217. 116 Sadowska Iwona 1973 Grodziski Klub Biegacza
218. 117 Sadowski Arkadiusz 1967 Grodziski Klub Biegacza
219. 216 Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
220. 193 Schoener Łukasz 1980 Poznań
221. 271 Serba Michał 1992 KB Szamotuły
222. 136 Sewiło Magdalena 1977 Piotr i Paweł Marka Formy
223. 297 Sikora Dawid 1976 GREEN TEAM RAKOWNIA
224. 65 Sikora Robert 1972 Wroniecki Klub Biegacza
225. 192 Siwek Paweł 1976 Poznań
226. 67 Skrzypczak Miłosz 1998 G 3 Oborniki
227. 256 Słodzinka Marcin 1981 Wronki
228. 310 Słomińska Ewelina 1982 oborniki
229. 239 Słomiński Artur 1984 5Lubuski Pułk Artylerii
230. 168 Smyk Andrzej 1969 Bukowski Klub Biegacza
231. 126 Snadny Paweł 1962 Poznań
232. 174 Sobczak Anna 1978 Introverted Handmade Dolls
233. 91 Sobczak Barbara 1971 amator
234. 173 Sobczak Witold 1977 12TRI.PL
235. 142 Sobisiak Waldemar 1972 Bukowski Klub Biegacza
236. 102 Sokołowska Klaudia 1996 Golęczewo
237. 30 Stachowiak Marek 1978 Night Runners/Rokietnica Biega
238. 146 Stańko Krystian 1991 SOŁTYSÓWKA & WITO
239. 181 Stasiński Stanisław 1944 KB Maniac Poznań
240. 253 Stawicka Agnieszka 1977 Poznań
241. 18 Stawicki Adam 1966 Oborniki
242. 49 Stefaniak Mateusz 1991 Wroniecki Klub Biegacza
243. 19 Stelmaszczyk Anita 1983 KB Maniac Poznań
244. 279 Stróżyna Mariusz 1988 Paczkowo
245. 40 Swiątek Julia 1982 Chyby
246. 99 Sypniewska Agnieszka 1981 oborniki
247. 141 Szafrański Dominik 1984 Oborniki
248. 281 Szeffner Krzysztof 1975 KARATE KYOKUSHIN
249. 55 Szkoda Mariusz 1970 3:33 TEAM
250. 52 Szuszczyński Michał 1976 Poznań
251. 308 Szymaś Dorota 1984 Oborniki
252. 94 Szymczak Artur 1984 Rogoźno
253. 56 Szymkowski Krzysztof 1988 Oborniki
254. 230 Śledzik Sebastian 1968 Drużyna Szpiku
255. 212 Śmichurski Kacper 1998 Cybina Team
256. 211 Śmichurski Przemysław 1969 CYBINA TEAM
257. 86 Śmiglewski Szymon 1994 BĄBEL TEAM
258. 39 Świątek Jarek 1983 Chyby
259. 148 Śwital Leszek 1974 TAZAR
260. 149 Śwital Mateusz 1998 TAZAR
261. 186 Tabat Piotr 1980 ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
262. 156 Talar Marek 1985 TKKF LECH OBORNIKI
263. 139 Talar Zenon 1953 TKKF Lech Oborniki
264. 195 Tomaszewski Krzysztof 1982 www.express-print.pl
265. 301 Tomczak Mateusz 1993 Drużyna Biegaczy - Gmina Granowo
266. 124 Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno
267. 189 Trzepacz Gabriela Maryka 1993 LKS Maraton Turek
268. 265 Turek Michał 1993 OSP Ocieszyn
269. 262 Ujazdowski Maciej 1977 Złotniki
270. 110 Urbaniak Hubert 1974 Klub Chińskich Motocykli
271. 122 Waliszewski Dominik 1981 DRUŻYNA SZPIKU
272. 53 Wasyłyk Łukasz 1979 Czarnków
273. 267 Weber Magda 1976 3:33 TEAM
274. 138 Witkowski Bartosz 1977 KOZIEGŁOWY
275. 88 Witkowski Leszek 1976 BBL GDZIE POPADNIE
276. 205 Witkowski Paweł 1987 ks noteć chodzież
277. 240 Włudarczak Michał 1986 Oborniki
278. 202 Wodejko Artur 1976 TURBO BOY
279. 299 Wojciechowski Paweł 1977 Swarzedz
280. 190 Wolczyński Jacek 1960 Poznań
281. 242 Wolna Aleksandra 1956 Poznań
282. 157 Wolniewicz Janusz 1948 OBORNIKI
283. 223 Wołyński Jacek 1965 KS NOTEĆ CHODZIEŻ
284. 222 Wosicki Jacek 1978 MKS Sparta Oborniki
285. 129 Wroński Bogusław 1970 Szamotuły
286. 95 Wróbel Andrzej 1965 START Poznań
287. 255 Wróbel Marzena 1980 Pszczew
288. 29 Wygralak Piotr 1986 Team ASA - Biegiem po Zdrowie
289. 105 Wyka Szymon 1990 GB Wielkopolscy Biegacze
290. 58 Wysocka - Babst Ewelina 1978 ARiMR
291. 288 Wzięch Piotr 1984 niezrzeszony
292. 197 Zapiec Aniela 1957 Wysoka
293. 208 Zaremba Tomasz 1975 GABLOCIARZE
294. 206 Zator Piotr 1983 KB Maniac Poznań
295. 132 Zawadzki Józef 1949 Poznań
296. 133 Zawadzki Marcin 1949 Poznań
297. 147 Zdanowski Marian 1956 Poznan
298. 135 Zielonacki Tomasz 1967 KB Maniac
299. 123 Zygmunt Angelika 1975 Piła
300. 154 Zygmunt Marcin 1974 Piła