Lista startowa

II Bieg Ognia i Wody
#wyścigowadycha

W ramach biegu:

XXV Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Strażaków
Państwowej Straży Pożarnej w Biegu Ulicznym na 10 km

Finał Pucharu Polski Strażaków PSP w Biegach o Puchar Komendanta Głównego PSP - 2019

II Mistrzostwa Wielkopolski Policji

Bieg zaliczany do I Pucharu Wielkopolski Służb Mundurowych
Tor Poznań 12.10.2019
Dystans: 10 km (atest PZLA)


Liczba zgłoszonych zawodników: 42


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Bieleń Anna 1981 Lucky LUZers tak
2. Blandziński Filip 1998 INVICTUS tak
3. Bocian Magdalena 1975 Sady tak
4. Ciesielski Marcin 1974 Klub Szachowy Piątka Skierniewice tak
5. Dubas Bartosz 1987 Otchłań Hadesu tak
6. Grzechowiak Slawomir 1990 Przezmierowo tak
7. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE tak
8. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE nie
9. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM tak
10. Hofman Krzysztof 1994 Września nie
11. Hofman Krzysztof 1994 Września nie
12. Hofman Krzysztof 1994 Września tak
13. Jakubowski Patryk 1980 Opalenica tak
14. Jazikowski Paweł 1972 Poznań tak
15. Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz tak
16. Kosiorek Darek 1967 Poznań tak
17. Lupa Mateusz 1990 MARGONIN nie
18. Malicki Przemysław 1975 wszystkoobieganiu.pl tak
19. Mantaj Agnieszka 1979 Dąbrowski TEAM tak
20. Marchwicka Jolanta 1977 Lucky Luki tak
21. Milczarek Paweł 1989 KP PSP PLESZEW / WOZ-TRANS tak
22. Nalewalska Joanna 1987 #SobasTeam nie
23. Niemir Tomasz 1993 Koziegłowy tak
24. Orlicki Michał 1981 Ramirent tak
25. Piśmienny Mieszko 1987 WOJTEK TEAM tak
26. Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team tak
27. Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo tak
28. Rochowiak Wojciech 1994 Night Runners tak
29. Rochowiak Wojciech 1994 Night Runners nie
30. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM tak
31. Różalska Ewa 1978 Poznań nie
32. Sierzant Adrian 1989 S-BROTHERS tak
33. Sierzant Adrian 1989 S-BROTHERS tak
34. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM tak
35. Sobocińska Anna 1981 Odchłań Hadesu tak
36. Targoński Sławomir 1980 Zalasewo tak
37. Walczak Łukasz 1983 OSP Lusowo tak
38. Wasielewski Błażej 1983 DRUŻYNA SZPIKU tak
39. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze tak
40. Wiśniewski Tomasz 1974 SA PSP POZNAŃ nie
41. Wittula-Prejs Magdalena 1977 Hernik Team tak
42. Zacharski Jerzy 1962 1962 tak