Lista startowa

GWiNT Ultra Cross

12-13.05.2017
Dystans: 55km | 110km | 161km


Liczba zgłoszonych zawodników: 524

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 524


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Abramczuk Jakub 1978 Smashing Pąpkins / 100hrmax.pl Mini_GWiNT-55km tak
2. Adamczak Zbigniew 1984 KB SZAMOTUŁY Super_GWiNT-161km tak
3. Adamczyk Ania 1978 adamki Mini_GWiNT-55km tak
4. Adamczyk Marcin 1976 adamki Mini_GWiNT-55km tak
5. Adler Łukasz 1986 Leszno Limits Runners Mini_GWiNT-55km tak
6. Andrys Łukasz 1988 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
7. Andrzejewicz Paweł 1978 Żary Runners Team Mini_GWiNT-55km tak
8. Andrzejewska Edyta 1970 Szakale Bałut Łódź Normal_GWiNT-110km tak
9. Asayevich Roman 1964 Mińsk Mini_GWiNT-55km tak
10. Banach Joanna 1975 Bohaterzy Ziemii Mini_GWiNT-55km tak
11. Banach Karol 1979 NKB Chyży Nowy Tomyśl Normal_GWiNT-110km tak
12. Banaszak Paweł 1971 PSS Pozytywnie Zakręceni Super_GWiNT-161km tak
13. Banaszczak Izabela 1984 Speed Feet '16 Mini_GWiNT-55km tak
14. Barabasz Agnieszka 1977 Tygodnik Nowy - Piła Mini_GWiNT-55km tak
15. Baran Piotr 1981 Świat Maratończyka Kożuchów Mini_GWiNT-55km tak
16. Baranowski Szymon 1990 - Mini_GWiNT-55km tak
17. Barełkowska Katarzyna 1972 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
18. Bartkowska Aneta 1991 BOLT Trzemeszno Mini_GWiNT-55km tak
19. Bartosiak Roman 1968 Promnice Normal_GWiNT-110km tak
20. Bąbelczyk Piotr 1972 ULTRA-IRONMAN BĄBEL TEAM Normal_GWiNT-110km tak
21. Bąkowski Jacek 1971 Geberit Team Mini_GWiNT-55km tak
22. Bednarczyk Tomasz 1984 Trzcianka Normal_GWiNT-110km tak
23. Bekier Maciej 1979 SCIM/Wójtowicz TRI Team Mini_GWiNT-55km tak
24. Berg Dariusz 1977 No Excuses Team Super_GWiNT-161km tak
25. Betlej Marcin 1971 Kościan Mini_GWiNT-55km tak
26. Bielawa Kamila 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Normal_GWiNT-110km tak
27. Bielecki Michał 1983 Szczecin Biega Mini_GWiNT-55km tak
28. Bielicki Mirosław 1975 Klub ultras run Super_GWiNT-161km tak
29. Binarsch Dagmara 1976 Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
30. Binkowski Waldemar 1963 Leszno Super_GWiNT-161km tak
31. Biskupski Piotr 1976 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
32. Błachowiak Mariusz 1972 MARATON LESZNO Super_GWiNT-161km tak
33. Błasik Krzysztof 1973 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
34. Borek Maciej 1977 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
35. Borkowska Ewa 1952 Złotow Mini_GWiNT-55km tak
36. Borkowski Piotr 1962 Sulechowska Grupa Biegowa Mini_GWiNT-55km tak
37. Borowski Adam 1978 ACTIVEXTREME Super_GWiNT-161km tak
38. Borowski Marcin 1983 KB Katorżnik Murowana Goślina Mini_GWiNT-55km tak
39. Borsiak Krzysztof 1969 Lux Med Normal_GWiNT-110km tak
40. Bosacki Jacek 1989 No Excuses Team Normal_GWiNT-110km tak
41. Braun Tomasz 1975 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
42. Broczkowski Tomasz 1985 GB Wielkopolscy Biegacze Mini_GWiNT-55km tak
43. Brodnicki Damian 1983 KB Maniac/ Biegacze YouFit/ MPK Poznań Normal_GWiNT-110km tak
44. Bronowicki Jarosław 1976 Zółw i Zając Mini_GWiNT-55km tak
45. Bronowicki Ryszard 1949 NKB Chyży Nowy Tomyśl Normal_GWiNT-110km tak
46. Brożek Marcin 1982 Włocławek Mini_GWiNT-55km tak
47. Brudło Beata 1977 Grodzisk Wlkp. Mini_GWiNT-55km tak
48. Brychcy Fabian 1977 Wolsztyńska Akademia Biegowa Mini_GWiNT-55km tak
49. Bubel Alina 1969 Drużyna Szpiku Mini_GWiNT-55km tak
50. Bukalski Zbigniew 1970 Luboń Normal_GWiNT-110km tak
51. Calicki Łukasz 1976 147Ultra Super_GWiNT-161km tak
52. Chelińska Daria 1985 Piątkowo na Biegowo Mini_GWiNT-55km tak
53. Chmiel Grzegorz 1970 Kożuchów Mini_GWiNT-55km tak
54. Cholewiński Tomasz 1976 Otyń Normal_GWiNT-110km tak
55. Chuda Renata 1973 Biegaj z krobią women Mini_GWiNT-55km tak
56. Chylak Jakub 1992 Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
57. Cichecki Paweł 1973 Młyn Papiernia Mini_GWiNT-55km tak
58. Cichos Barbara 1966 GRODZISKI KLUB BIEGACZA Mini_GWiNT-55km tak
59. Ciekański Michał 1974 35 PLUS Mini_GWiNT-55km tak
60. Ciesielski Paweł 1972 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
61. Cieślik Tomasz 1990 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Mini_GWiNT-55km tak
62. Cyprian Jarosław 1969 OSP OPALENICA Mini_GWiNT-55km tak
63. Czarniecka Agnieszka 1975 TGV Running Team Mini_GWiNT-55km tak
64. Czaronek Piotr 1972 Poznan Mini_GWiNT-55km tak
65. Czernicki Jakub 1983 Suchy Las Mini_GWiNT-55km tak
66. Dąbrowa Andrzej 1976 Nowe Granice Mini_GWiNT-55km tak
67. Dekiert Artur 1969 coffee to GO! Mini_GWiNT-55km tak
68. Dembiński Marek 1974 Wójtowicz TRI Team Mini_GWiNT-55km tak
69. Dersley Stephen 1970 Poznan Mini_GWiNT-55km tak
70. Dolecka Ela 1975 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
71. Domański Patryk 1991 Biegi.wlkp / Runnersclub.pl Mini_GWiNT-55km tak
72. Dominiak Waldemar 1972 SŁYNNI KENIJCZYCY Mini_GWiNT-55km tak
73. Dreas Jakub 1985 WedzikowskiTeam Normal_GWiNT-110km tak
74. Drgas Roman 1982 PKO Bank Polski Mini_GWiNT-55km tak
75. Drop Joanna 1966 Drużyna Medyka Zielona Góra Mini_GWiNT-55km tak
76. Durek Dawid 1982 Piast Jabłonna Mini_GWiNT-55km tak
77. Dysarz Jan 1987 BROWAR FORTUNA Normal_GWiNT-110km tak
78. Dziubiński Michał 1981 Family Extreme Super_GWiNT-161km tak
79. Eksterowicz Anna 1990 Rakoniewice Mini_GWiNT-55km tak
80. Eling Lidia 1973 Rawicz Super_GWiNT-161km tak
81. Elminowski Wojciech 1962 Elbląg-El-aktywni Super_GWiNT-161km tak
82. Falenska Anita 1985 Pani Normal_GWiNT-110km tak
83. Fijałkowski Waldemar 1978 oskargsm.pl Normal_GWiNT-110km tak
84. Filipiak Witold 1967 Obrzycko Mini_GWiNT-55km tak
85. Fleiszar Tymoteusz 1974 WÓJTOWICZ TRI TEAM Mini_GWiNT-55km tak
86. Frański Łukasz 1976 NKB Chyży NOWY TOMYŚL Mini_GWiNT-55km tak
87. Frąckowiak Michał 1978 Czerwonak Biega Mini_GWiNT-55km tak
88. Frąckowiak Tomasz 1974 PKO Bank Polski Mini_GWiNT-55km tak
89. Fudali Bartosz 1987 Niałek Wielki Normal_GWiNT-110km tak
90. Gajdus Wiktor 1982 DCT drużyna biegowa Super_GWiNT-161km tak
91. Galasiński Andrzej 1963 Luboń Mini_GWiNT-55km tak
92. Galicki Robert 1972 Maratończyk Poznań Mini_GWiNT-55km tak
93. Gałat Jakub 1974 bcplus.pl Mini_GWiNT-55km tak
94. Gardyza Jacek 1972 IPA Bydgoszcz/ Nakielski KB Normal_GWiNT-110km tak
95. Gawarecki Bartosz 1983 Kostrzyn Mini_GWiNT-55km tak
96. Gawrych Grzegorz 1982 Lesz NO Limits Runners Normal_GWiNT-110km tak
97. Geppert Jakub 1984 Drużyna Szpiku Normal_GWiNT-110km tak
98. Giel Jarosław 1986 Nowy Tomysl Mini_GWiNT-55km tak
99. Gierszewska Anna 1981 KB Szamotuły Mini_GWiNT-55km tak
100. Głębocka Agata 1990 Above2000 Normal_GWiNT-110km tak
101. Gmerek Paweł 1974 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
102. Godlewski Tomasz 1980 Słynni Kenijczycy/Body Chief Super_GWiNT-161km tak
103. Gołąbka Grzegorz 1981 Leszno Normal_GWiNT-110km tak
104. Gorzelańczyk Jakub 1991 Tour de Run Mini_GWiNT-55km tak
105. Graczyk Adrian 1988 biegi.wlkp Mini_GWiNT-55km tak
106. Grelak Adam 1983 Wolsztyńska Akademia Biegowa Mini_GWiNT-55km tak
107. Grobelny Dawid 1980 Great Gratula Super_GWiNT-161km tak
108. Grochowska Joanna 1964 Czupel Team Mini_GWiNT-55km tak
109. Gruch Andrzej 1988 Grodzisk Wlkp. Mini_GWiNT-55km tak
110. Gruchała Dawid 1977 - Mini_GWiNT-55km tak
111. Gryczka Mateusz 1983 MARATON LESZNO Super_GWiNT-161km tak
112. Grzelak Daniel 1973 Maraton Leszno Mini_GWiNT-55km tak
113. Grzelak Justyna 1974 Maraton Leszno Normal_GWiNT-110km tak
114. Grzelka Tomasz 1983 Brygada Rumcajsa Rojbera Super_GWiNT-161km tak
115. Grześkowiak Maciej 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl Normal_GWiNT-110km tak
116. Haliniak Marek 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
117. Hampel Hubert 1993 Czempiń Mini_GWiNT-55km tak
118. Hancyk Szymon 1985 ROWAR FORTUNA Normal_GWiNT-110km tak
119. Harkiewicz Piotr 1981 Naramowice Biegają Mini_GWiNT-55km tak
120. Harkiewicz Wiola 1987 Naramowice Biegają Mini_GWiNT-55km tak
121. Hejnar Magdalena 1988 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
122. Helsztajn Robert 1969 Pałuki Running Team Mini_GWiNT-55km tak
123. Hirszfeld Natalia 1990 Opalenicki Klub Sportowy/ Drużyna Szpiku Mini_GWiNT-55km tak
124. Hojka Karol 1983 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
125. Hołyński Kamil 1975 ZBĄSZYNEK Mini_GWiNT-55km tak
126. Hordecki Marcin 1977 PKO Bank Polski Mini_GWiNT-55km tak
127. Ignaszewski Przemysław 1977 Vegenerat Biegowy Super_GWiNT-161km tak
128. Jackiewicz Agnieszka 1978 Kostrzyński Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
129. Jackiewicz Arkadiusz 1966 WKU w Głogowie Normal_GWiNT-110km tak
130. Jackiewicz Artur 1980 Kostrzyński Klub Biegaczy Mini_GWiNT-55km tak
131. Jagodzińska Aleksandra 1975 Jagoda Team Mini_GWiNT-55km tak
132. Jagodziński Robert 1973 Jagoda Team Mini_GWiNT-55km tak
133. Jakubczyk Rafał 1981 triboys Mini_GWiNT-55km tak
134. Jakubowski Leszek 1978 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
135. Jandy Honorata 1975 KB Szamotuły Mini_GWiNT-55km tak
136. Janicki Jarosław 1963 Blusowo Lusowo Mini_GWiNT-55km tak
137. Janiszewska Ewelina 1982 KGB GRZMOT KOMORNIKI Mini_GWiNT-55km tak
138. Jankowiak Paweł 1989 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
139. Jankowiak Przemysław 1971 Włoszakowice Normal_GWiNT-110km tak
140. Jankowski Przemysław 1986 Tumko Team Runners Super_GWiNT-161km tak
141. Jankowski Przemysław 1980 maraton leszno Mini_GWiNT-55km tak
142. Janowicz Karol 1975 osieczna biega Mini_GWiNT-55km tak
143. Janus Joanna 1982 Bractwo Biegaczy Zielona Góra Normal_GWiNT-110km tak
144. Jarnót Agnieszka 1977 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
145. Jarzembowski Tomasz 1980 Wybiegani Team Normal_GWiNT-110km tak
146. Jasiński Waldemar 1961 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
147. Jaśkowiak Tomasz 1974 Poznań Super_GWiNT-161km tak
148. Jawień Anna 1986 Kraków Normal_GWiNT-110km tak
149. Jaźniewicz Artur 1984 Maligna Mini_GWiNT-55km tak
150. Jedynak Izabelka 1976 KB Maniac Poznań Mini_GWiNT-55km tak
151. Jeż Jolanta 1976 Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
152. Jęsiek Aleksander 1961 Maraton Leszno Normal_GWiNT-110km tak
153. Jóźwiak Michał 1977 BRYLANT KÓRNIK Mini_GWiNT-55km tak
154. Jurga Marcin 1986 Speed Feet'16 Mini_GWiNT-55km tak
155. Juskowiak Alina 1983 gRUNwald Team Poznań Mini_GWiNT-55km tak
156. Kachniarz Mirosław 1976 No Excuses Team Super_GWiNT-161km tak
157. Kaczmarek Daniel 1974 Luboń Lucky LUZers Mini_GWiNT-55km tak
158. Kaczmarek Jacek 1977 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
159. Kaczmarek Łukasz 1990 KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIEC Normal_GWiNT-110km tak
160. Kaczmarek Tomasz 1980 Strefa Psychologii Sportu Normal_GWiNT-110km tak
161. Kamiński Mikołaj 1986 FUCK THE FAME RUNNERS Mini_GWiNT-55km tak
162. Kaniewski Michał 1975 Orange Polska/KB Maniac Mini_GWiNT-55km tak
163. Karkowska Wiesława 1960 Baranowo Mini_GWiNT-55km tak
164. Karolewski Robert 1980 Osowa Run Team Normal_GWiNT-110km tak
165. Kasiński Przemysław 1973 LeszNo Limits Runners Normal_GWiNT-110km tak
166. Kawa Hubert 1989 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
167. Kazimierczak Adam 1984 Sparta Nienawiszcz Super_GWiNT-161km tak
168. Kaźmierczak Andrzej 1977 W Tri Team Mini_GWiNT-55km tak
169. Kaźmierczak Krzysztof 1985 Leszno Super_GWiNT-161km tak
170. Kiełbowicz Aneta 1984 Słynni Kenijczycy Mini_GWiNT-55km tak
171. Kiwertz Anna 1979 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
172. Kliks Adam 1972 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
173. Klimorowska Małgorzata 1978 PnB Mini_GWiNT-55km tak
174. Kłosowski Krzysztof 1981 Dlaczego_biegam Insta Mini_GWiNT-55km tak
175. Kmieciak Łukasz 1982 Wolsztyn Normal_GWiNT-110km tak
176. Kmiecik Marek 1981 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
177. Knapp Janusz 1982 NETBOX BIEGA / Lesz No Limits Runners Mini_GWiNT-55km tak
178. Kniat Joanna 1987 blogobieganiu Mini_GWiNT-55km tak
179. Knop Zbigniew 1964 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
180. Kochański Igor 1965 Pro-Run Wrocław Mini_GWiNT-55km tak
181. Kociemba Darek 1976 Wojtowicz Tri Team Mini_GWiNT-55km tak
182. Kociuba Przemysław 1989 TT Szczecin Super_GWiNT-161km tak
183. Koczorowski Michał 1974 Radomicko Mini_GWiNT-55km tak
184. Kolski Jacek 1978 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
185. Kołdej Bartek 1975 Warszawa Super_GWiNT-161km tak
186. Konczewicz Sylwia 1977 Biegaj z krobią women Mini_GWiNT-55km tak
187. Konieczek Krzysztof 1986 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
188. Konieczny Marcin 1979 Sporty Walki Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
189. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
190. Konkiewicz Katarzyna 1974 GRODZISKI KLUB BIEGACZA Normal_GWiNT-110km tak
191. Konkiewicz Robert 1972 GRODZISKI KLUB BIEGACZA Mini_GWiNT-55km tak
192. Kopacz Mirosław 1955 Poznan Normal_GWiNT-110km tak
193. Korbanek Emilia 1975 gRUNwald Team Poznań Mini_GWiNT-55km tak
194. Korbik Marcin 1987 Koziegłowy Normal_GWiNT-110km tak
195. Korbik Mikołaj 1992 DRUŻYNA SZPIKU / CZERWONAK BIEGA Normal_GWiNT-110km tak
196. Kosiński Marcin 1988 GoldTeam Super_GWiNT-161km tak
197. Kotkowska Karolina 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM Mini_GWiNT-55km tak
198. Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM Mini_GWiNT-55km tak
199. Kowalczyk Andrzej 1987 Natural Born Runners Mini_GWiNT-55km tak
200. Kowalczyk Mateusz 1990 Zielona Góra Normal_GWiNT-110km tak
201. Kowalski Piotr 1972 Gorzów Wlkp Super_GWiNT-161km tak
202. Koziarski Michał 1986 LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI Super_GWiNT-161km tak
203. Kozieł Szymon 1978 Tour de Run Mini_GWiNT-55km tak
204. Koziołek Marcin 1975 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
205. Kozłowska Iwona 1973 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
206. Kozłowski Klaudiusz 1986 Kaczory Super_GWiNT-161km tak
207. Kozłowski Leszek 1972 Leszno Normal_GWiNT-110km tak
208. Kozłowski Tomasz 1970 Lesz No Limits Runers Normal_GWiNT-110km tak
209. Kraiński Piotr 1975 NAKIELSKI KB Mini_GWiNT-55km tak
210. Krause Daniel 1981 Zaparkowani Super_GWiNT-161km tak
211. Krawczyk Radek 1982 Klub Biegacza Szamotuły Super_GWiNT-161km tak
212. Król-Krajewska Agnieszka 1974 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
213. Krupiński Andrzej 1965 Nakielski KB Mini_GWiNT-55km tak
214. Krysmalski Maciej 1979 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
215. Kubowicz Zbigniew 1966 służba celna Super_GWiNT-161km tak
216. Kuczma Paweł 1965 PAŁUKI RUNNING TEAM Mini_GWiNT-55km tak
217. Kuhn-Zawadzka Joanna 1982 Króliczki w plecaku Mini_GWiNT-55km tak
218. Kulas Bartosz 1974 Bydgoszcz Normal_GWiNT-110km tak
219. Kumór Magdalena 1987 Trzebnica Mini_GWiNT-55km tak
220. Kupczyk Jacek 1971 MOL RUNNERS Normal_GWiNT-110km tak
221. Kupczyk Rafał 1980 ROZBIEGANY RAWICZ Super_GWiNT-161km tak
222. Kuriata Marcin 1971 Władysławowo Mini_GWiNT-55km tak
223. Kurpas Marek 1965 Świat Maratończyka Kożuchów Mini_GWiNT-55km tak
224. Kurzawski Piotr 1981 Grotów Runners Club Mini_GWiNT-55km tak
225. Kusior Marek 1984 Zbąszynek Mini_GWiNT-55km tak
226. Kuśmirek Wojciech 1970 Złotów Mini_GWiNT-55km tak
227. Kwacz Krzysztof 1976 On The Move Normal_GWiNT-110km tak
228. Kwaśniewski Tomasz 1973 Sulechowska Grupa Biegowa Super_GWiNT-161km tak
229. Kwiatkowski Grzegorz 1975 Dowództwo 12SDZ Normal_GWiNT-110km tak
230. Kwiecińska Marta Dorota 1982 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
231. Kwinto Lidia 1972 Wolsztyńska Akademia Biegowa Mini_GWiNT-55km tak
232. Laskowski Daniel 1979 Run Pasja Normal_GWiNT-110km tak
233. Lehmann Karolina 1981 KASZCZOR Mini_GWiNT-55km tak
234. Lipiński Krzysztof 1962 KB MANIAC POZNAŃ Super_GWiNT-161km tak
235. Lis Paweł 1991 Lędziny Mini_GWiNT-55km tak
236. Lisiak Dariusz 1973 Klub Biegacza Kompania Piwowarska Mini_GWiNT-55km tak
237. Lisiecki Tomasz 1975 Trzynastka Plus Normal_GWiNT-110km tak
238. Lorenc Agnieszka 1980 Zbrojownia Sulechów Mini_GWiNT-55km tak
239. Lorenc Joanna 1982 Wąsosz Normal_GWiNT-110km tak
240. Lubik Adam 1986 KSE ON-SIGHT Mini_GWiNT-55km tak
241. Lubiński Mikołaj 1983 Biegam, Bo Nie Lubię Mini_GWiNT-55km tak
242. Ludwiczak Monika 1982 Przeźmierowo Mini_GWiNT-55km tak
243. Ludwiczak Stanisław 1978 Śmigiel Super_GWiNT-161km tak
244. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
245. Łaski Krzysztof 1964 Biegiem po piwo Mini_GWiNT-55km tak
246. Łaszczyński Szymon 1988 Leszno Normal_GWiNT-110km tak
247. Łaźniak Agata 1986 CardioRunners Normal_GWiNT-110km tak
248. Łątkowski Maciej 1971 KB Maniac Ultra Super_GWiNT-161km tak
249. Łopata Witold 1978 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
250. Łopąg Krzysztof 1985 Wiry Mini_GWiNT-55km tak
251. Łoś Piotr 1976 Sicienko Mini_GWiNT-55km tak
252. Łubkowski Artur 1984 Swarzedz Mini_GWiNT-55km tak
253. Łuczak Marcin 1982 run4energy Mini_GWiNT-55km tak
254. Łużyńska Katarzyna 1979 RAZ Szczecin Super_GWiNT-161km tak
255. Łużyński Tomasz 1976 TT Szczecin Super_GWiNT-161km tak
256. Macuk Maciej 1970 Gniezno Normal_GWiNT-110km tak
257. Madaj Paweł 1977 Biegam, Bo Nie Lubię Mini_GWiNT-55km tak
258. Majek Anna 1996 Dąbrówka Mini_GWiNT-55km tak
259. Majek Jarosław 1967 Dąbrówka Mini_GWiNT-55km tak
260. Maliszewski Miłosz 1989 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
261. Małecka Małgorzata 1985 Tgv Club Running Team Mini_GWiNT-55km tak
262. Manel Mariusz 1973 Netbox Biega / Lesz No Limits Runners Mini_GWiNT-55km tak
263. Marchewka Marek 1959 NKB Chyży nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
264. Marciniak Izabela 1990 Kobiety Biegają Mini_GWiNT-55km tak
265. Marcinkowski Przemysław 1975 PROTON GOSTYŃ Mini_GWiNT-55km tak
266. Marczewski Bartosz 1981 Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony W Szczecinie Normal_GWiNT-110km tak
267. Marczewski Sławomir 1972 Stawnica Mini_GWiNT-55km tak
268. Marianowski Marcin 1976 Magiczny Las Super_GWiNT-161km tak
269. Marszałkiewicz Joanna 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
270. Martini Dawid 1991 Longer_7 w pogoni za duchem Mini_GWiNT-55km tak
271. Maryniak Agata 1979 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Normal_GWiNT-110km tak
272. Matusiak Michal 1983 Rowery Małgośka Mini_GWiNT-55km tak
273. Matyja Rafał 1988 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
274. Matyśkiewicz Rafał 1971 1996 Mini_GWiNT-55km tak
275. Maziec Dariusz 1980 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL Mini_GWiNT-55km tak
276. Melerowicz Jarosław 1967 Dębsko Super_GWiNT-161km tak
277. Melerowicz Norbert 1996 Dębsko Super_GWiNT-161km tak
278. Mendrala Adam 1973 Drużyna Szpiku Mini_GWiNT-55km tak
279. Mendyka Katarzyna 1978 Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
280. Męczykowski Ireneusz 1980 gRUNwald team Poznań Normal_GWiNT-110km tak
281. Miałkas Szymon 1986 Night Runners Mini_GWiNT-55km tak
282. Michajluk Bogdan 1959 Sadków Super_GWiNT-161km tak
283. Michalski Adam 1980 SŁYNNI KENIJCZYCY Super_GWiNT-161km tak
284. Michałowicz Jakub 1983 Nowy Tomyśl Normal_GWiNT-110km tak
285. Michnowski Maciej 1976 35plus Mini_GWiNT-55km tak
286. Mierzyński Szymon 1977 Wędrowne Jasie Mini_GWiNT-55km tak
287. Mikołajczak Sajmoon 1970 Gostyń Mini_GWiNT-55km tak
288. Mikołajczyk Przemysław 1975 Słynni Kenijczycy Mini_GWiNT-55km tak
289. Misun-Nowak Katarzyna 1980 Osowa Run Team Normal_GWiNT-110km tak
290. Mleczak Artur 1973 KGB Grzmot Komorniki Mini_GWiNT-55km tak
291. Motylska Aleksa 1995 Płock Biega no Age Limit Normal_GWiNT-110km tak
292. Mrugalska Liliana 1991 Netbox Biega Mini_GWiNT-55km tak
293. Murawiec Arkadiusz 1984 Whisky Shop Mini_GWiNT-55km tak
294. Murek Patryk 1978 Przemęt Mini_GWiNT-55km tak
295. Nahaczewski Grzegorz 1975 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
296. Najdek Łukasz 1988 Grodziski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
297. Nawrocka Paulina 1992 Lwówek Mini_GWiNT-55km tak
298. Niemir Aleksander 1965 KB MANIAC POZNAŃ Super_GWiNT-161km tak
299. Nienadowska Beata 1968 ELAKTYWNI Super_GWiNT-161km tak
300. Nolbert Adam 1970 Wrocław Maraton Team Mini_GWiNT-55km tak
301. Nolbrzyk Adrian 1976 GG Osieczna Super_GWiNT-161km tak
302. Nowak Ewa 1976 Kraków Super_GWiNT-161km tak
303. Nowak Joanna 1985 Kraków Normal_GWiNT-110km tak
304. Nowak Krzysztof 1978 Szkiyty Krychlate Super_GWiNT-161km tak
305. Nowak Łukasz 1983 Virtual Runner Club Mini_GWiNT-55km tak
306. Nowak Michał 1978 Wełnica Biega Super_GWiNT-161km tak
307. Nowak Michał 1989 Night Runners/Dirty Sparrows/BZWBK Runners Team Normal_GWiNT-110km tak
308. Nowak Piotr 1977 Cała Oleśnica Biega Normal_GWiNT-110km tak
309. Nowak Piotr 1977 Świebodzin Super_GWiNT-161km tak
310. Nowak Sebastian 1978 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
311. Nowak- Golaka Roksana 1984 Leszno Normal_GWiNT-110km tak
312. Nowakowska Karolina 1977 Karolina in motion - Natural Born Runners Mini_GWiNT-55km tak
313. Nowik Kamil 1974 Ultra Diabły Team Lubrza Mini_GWiNT-55km tak
314. Noworyta Radosław 1975 ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA Mini_GWiNT-55km tak
315. Ohla Justyna 1979 Biegam, Bo Nie Lubię Mini_GWiNT-55km tak
316. Olczyk Anna 1990 CFRESPECT / KOBIETYBIEGAJA.PL Mini_GWiNT-55km tak
317. Olejnik Adam 1988 Yerba Mate Recenzje Normal_GWiNT-110km tak
318. Oleniak Jarosław 1974 Gedia, NGB Super_GWiNT-161km tak
319. Olszewski Dariusz 1970 poznan Mini_GWiNT-55km tak
320. Olszewski Piotr 1968 Dom Piwa biega Mini_GWiNT-55km tak
321. Organista Piotr 1985 Lesz No Limits Runners Mini_GWiNT-55km tak
322. Orwat Adam 1982 WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY Mini_GWiNT-55km tak
323. Osiński Karol 1983 Pałuki Running Team Mini_GWiNT-55km tak
324. Osuchowski Marek 1977 KB Maniac Poznan Mini_GWiNT-55km tak
325. Pacanowski Robert 1968 Wełnica Biega Mini_GWiNT-55km tak
326. Pajchrowski Wiesław 1962 BABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYL Mini_GWiNT-55km tak
327. Paprzycki Rafał 1976 MARATOŃCZYK POZNAŃ Super_GWiNT-161km tak
328. Paradowski Norbert 1975 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
329. Pawłowski Tomek 1986 Sokół Włoszakowice Super_GWiNT-161km tak
330. Perła Adam 1977 Naramowice Biegają Mini_GWiNT-55km tak
331. Perz Marzenna 1968 NKB Chyży Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
332. Pękala Robert 1971 Navigare necesse est Super_GWiNT-161km tak
333. Pfajfer Marek 1984 Spójnia Białe Błota Normal_GWiNT-110km tak
334. Piątkowiak Aleksandra 1985 gRUNwald team Poznań Mini_GWiNT-55km tak
335. Piechota Piotr 1984 Opalenica Mini_GWiNT-55km tak
336. Pieczek Aleksandra 1980 Wieczorne Bieganie w Szczecinie Mini_GWiNT-55km tak
337. Pietrowski Mariusz 1962 FB serwis Mini_GWiNT-55km tak
338. Pietryszyn Emil 1991 Pałuki Running Team Super_GWiNT-161km tak
339. Pińkowska Patrycja 1982 Szczecin Normal_GWiNT-110km tak
340. Pioszyk Krzysztof 1978 Grodziski Klub Biegacza Normal_GWiNT-110km tak
341. Piotrowski Jarosław 1972 Active Nekla Super_GWiNT-161km tak
342. Piotrowski Paweł 1975 PROTON Mini_GWiNT-55km tak
343. Pluskota Dawid 1974 Wolsztyn Super_GWiNT-161km tak
344. Płuciennik Krzysztof 1981 Szakale Bałut Łódź Mini_GWiNT-55km tak
345. Podlewski Rafał 1985 KGHM ZG Polkowice-Sieroszowice Normal_GWiNT-110km tak
346. Pokrywka Arkadiusz 1979 Dąbrówka Mini_GWiNT-55km tak
347. Polański Paweł 1983 Gdańsk Mini_GWiNT-55km tak
348. Polus Tomasz 1975 Słynni Kenijczycy Super_GWiNT-161km tak
349. Pomykała Justyna 1987 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Mini_GWiNT-55km tak
350. Pontus Robert 1985 CAŁA OLEŚNICA BIEGA Normal_GWiNT-110km tak
351. Popiel Iwona 1974 Kościan Mini_GWiNT-55km tak
352. Powałowska Danka 1978 SŁYNNI KENIJCZYCY Mini_GWiNT-55km tak
353. Powałowski Marcin 1979 SŁYNNI KENIJCZYCY Mini_GWiNT-55km tak
354. Prałat Tomasz 1976 MARATON LESZNO Normal_GWiNT-110km tak
355. Prawucka-Glina Paulina 1987 Rawicz Mini_GWiNT-55km tak
356. Prus Mariusz 1989 Night runner wrzesnia Normal_GWiNT-110km tak
357. Prymowicz Dariusz 1974 swarzędz Super_GWiNT-161km tak
358. Przybylak Dorota 1993 Swarzędz Mini_GWiNT-55km tak
359. Przybył Piotr 1972 biegologia.pl / EASY RUNNERS Normal_GWiNT-110km tak
360. Przybył Rafał 1989 PROTON Super_GWiNT-161km tak
361. Przybyła Łukasz 1984 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
362. Przychodna Dobrochna 1989 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
363. Przywecki Lech 1971 KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ Mini_GWiNT-55km tak
364. Ptaszyńska Anna 1970 Speed Feet 16 Mini_GWiNT-55km tak
365. Ptaszyński Wojciech 1966 Speed Feet 16 Mini_GWiNT-55km tak
366. Puchacz Wojciech 1992 ZałogaGórska Super_GWiNT-161km tak
367. Pyta Grzegorz 1960 niezrzeszony Mini_GWiNT-55km tak
368. Radna Maria 1973 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
369. Radtke Arkadiusz 1996 Nowiny Mini_GWiNT-55km tak
370. Radtke Jarosław 1963 Czerwonak Mini_GWiNT-55km tak
371. Radtke Robert 1969 Nowiny Mini_GWiNT-55km tak
372. Radziemski Paweł 1985 ViaCon Mini_GWiNT-55km tak
373. Raflik Sławomir 1978 gRUNwald team Poznań Mini_GWiNT-55km tak
374. Redlich Adam 1981 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
375. Rejmisz Rafał 1964 Unimat Runners Mini_GWiNT-55km tak
376. Relewicz Jarosław 1964 Lusowo Mini_GWiNT-55km tak
377. Relewicz Marek 1973 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
378. Repczyński Wojciech 1965 Nakielski KB Mini_GWiNT-55km tak
379. Respondek Dariusz 1974 Wrocław Mini_GWiNT-55km tak
380. Rojek Andrzej 1971 Olsztyn Super_GWiNT-161km tak
381. Rolla Dorian 1976 Warzymice Normal_GWiNT-110km tak
382. Romanów Damian 1991 blogobieganiu.com Mini_GWiNT-55km tak
383. Rosa Jarosław 1976 Maratończyk Poznań Mini_GWiNT-55km tak
384. Różański Eryk 1987 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
385. Runowski Jakub 1986 Podrzewie Mini_GWiNT-55km tak
386. Rybarczyk Marek 1958 Kuny Noteckie Normal_GWiNT-110km tak
387. Rządkowski Mirosław 1967 NIAGARA FITNES KLUB RAKONIEWICE Super_GWiNT-161km tak
388. Sacewicz Marek 1974 Run Expert Team Super_GWiNT-161km tak
389. Sakowicz Kajetan 1979 Złotów Mini_GWiNT-55km tak
390. Sarama Arkadiusz 1970 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta Normal_GWiNT-110km tak
391. Sawicki Jan 1958 Łężyca Normal_GWiNT-110km tak
392. Sawicki Krzysztof 1982 KOŁO BIEGA Mini_GWiNT-55km tak
393. Scisłowska Magdalena 1985 Kobiety Biegają Mini_GWiNT-55km tak
394. Serylak Tadeusz 1980 Zielona Góra Mini_GWiNT-55km tak
395. Seweryn Jarek 1978 Wysoka Mini_GWiNT-55km tak
396. Sierszuła Wiktor 1978 Wolsztyński Klub Biegowy Super_GWiNT-161km tak
397. Sikora Artur 1971 Bydgoszcz Super_GWiNT-161km tak
398. Sikora Dawid 1976 Rakownia Mini_GWiNT-55km tak
399. Skwarski Darek 1982 Kibole w Biegu Mini_GWiNT-55km tak
400. Słomowicz Bartosz 1973 ALTOM GNIEZNO Super_GWiNT-161km tak
401. Smolak Agata 1982 Wolsztyn Super_GWiNT-161km tak
402. Smyk Andrzej 1969 Bukowski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
403. Snuszka Adam 1970 Kamieniec Normal_GWiNT-110km tak
404. Sobczak Katarzyna 1968 Garby Mini_GWiNT-55km tak
405. Sobczak Michał 1979 Night Runners Września Super_GWiNT-161km tak
406. Sobczak Mikołaj 1977 Wybiegani Team Normal_GWiNT-110km tak
407. Sobczak Tomasz 1974 Reborn Team Gniezno Normal_GWiNT-110km tak
408. Sobczyński Adam 1987 Miedzychod Normal_GWiNT-110km tak
409. Sobol Jerzy 1954 niezrzeszony Mini_GWiNT-55km tak
410. Sokół Sylwia 1978 Warszawa Super_GWiNT-161km tak
411. Sokół Tomasz 1978 Warszawa Mini_GWiNT-55km tak
412. Spychała Michał 1981 Wroniecki Klub Biegacza Normal_GWiNT-110km tak
413. Sroczyński Łukasz 1975 Kibole w Biegu Mini_GWiNT-55km tak
414. Sroka Piotr 1983 Wolsztyn Mini_GWiNT-55km tak
415. Stachowiak Marcin 1991 biegi.wlkp Normal_GWiNT-110km tak
416. Stachowski Marcin 1979 Wolsztyńska Akademia Biegowa Mini_GWiNT-55km tak
417. Stachura Marcin 1979 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
418. Staniewski Grzegorz 1982 OSWRiS Super_GWiNT-161km tak
419. Stasiak Bartosz 1989 DRUŻYNA SZPIKU Mini_GWiNT-55km tak
420. Stasik Aleksander 1979 Glinno Mini_GWiNT-55km tak
421. Stasik Monika 1978 Glinno Mini_GWiNT-55km tak
422. Stawska Anna 1979 Luxembourg Normal_GWiNT-110km tak
423. Stefański Antoni 1965 Longer_7 w pogoni za duchem Mini_GWiNT-55km tak
424. Strelenok Maciej 1984 PTLG Mini_GWiNT-55km tak
425. Strykowski Jarosław 1967 Drużyna Szpiku Super_GWiNT-161km tak
426. Studziński Jacek 1979 Drużyna Szpiku Mini_GWiNT-55km tak
427. Szalkowska Dominika 1985 ROZBIEGANY RAWICZ Mini_GWiNT-55km tak
428. Szarapanowski Damian 1978 ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA Mini_GWiNT-55km tak
429. Szczeciński Mariusz 1972 Mario Tenis Mini_GWiNT-55km tak
430. Szcześniak Dariusz 1984 Drink Team Gniezno Mini_GWiNT-55km tak
431. Szcześniak Dorota 1982 RANKOR Mini_GWiNT-55km tak
432. Szczukiewicz Marcin 1976 NOKIA Normal_GWiNT-110km tak
433. Szczurowski Marcin 1984 CHEMPIONI NIEZŁOMNI Mini_GWiNT-55km tak
434. Szewczyk Paweł 1974 No Excuses Team Normal_GWiNT-110km tak
435. Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wlkp. Mini_GWiNT-55km tak
436. Szkudlarski Wojciech 1972 Nowy Tomyśl Mini_GWiNT-55km tak
437. Szostakowski Jarosław 1967 Czupel Team Mini_GWiNT-55km tak
438. Szott Leszek 1962 ZBĄSZYŃ Mini_GWiNT-55km tak
439. Szpak Monika 1973 Puszczykowo Mini_GWiNT-55km tak
440. Szuba Mariusz 1974 Trzemeszno Mini_GWiNT-55km tak
441. Szukała Mateusz 1983 KB Maniac Poznań Mini_GWiNT-55km tak
442. Szulc Dominik 1988 Mud Goats Mini_GWiNT-55km tak
443. Szulc-Łątkowska Urszula 1978 KB Maniac Poznan Mini_GWiNT-55km tak
444. Szułczyński Michał 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl Normal_GWiNT-110km tak
445. Szumlewicz Sebastian 1971 Suchy Las Normal_GWiNT-110km tak
446. Szurkowski Michał 1983 gRUNwald team Poznań Normal_GWiNT-110km tak
447. Szuszczyński Michał 1976 Poznań Normal_GWiNT-110km tak
448. Szwarczyński Łukasz 1977 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
449. Szwed Michał 1972 Klub Biegacza Kompania Piwowarska Mini_GWiNT-55km tak
450. Szwedek Michał 1979 Nowy Tomyśl Normal_GWiNT-110km tak
451. Szyling Jakub 1990 Piątkowo na Biegowo Mini_GWiNT-55km tak
452. Szymankiewicz Marcin 1983 IRONMAN RADŁÓW Super_GWiNT-161km tak
453. Szymański Paweł 1980 Leszno Normal_GWiNT-110km tak
454. Szymański Robert 1974 Maratończyk Poznań Mini_GWiNT-55km tak
455. Szymkowiak Przemyslaw 1975 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
456. Szymurski Arkadiusz 1972 Phytopharm MTB Team Mini_GWiNT-55km tak
457. Śniady Dominik 1989 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
458. Świstek Lucjan 1972 NETBOX BIEGA Mini_GWiNT-55km tak
459. Taciak Sebastian 1976 POZNAŃ Mini_GWiNT-55km tak
460. Talar Marek 1985 TKKF LECH OBORNIKI Normal_GWiNT-110km tak
461. Talar Zenon 1953 TKKF LECH OBORNIKI Normal_GWiNT-110km tak
462. Tojza Tomasz 1974 Piła Mini_GWiNT-55km tak
463. Tomaszewski Łuki 1985 Grodzisk Wielkopolski Mini_GWiNT-55km tak
464. Tomczak Monika 1979 Szamotuly Mini_GWiNT-55km tak
465. Tomys Przemysław 1972 Phytopharm MTB Team Mini_GWiNT-55km tak
466. Trąbczyński Michał 1982 KB Szamotuły Mini_GWiNT-55km tak
467. Tumko Krzysztof 1977 Tumko Team Runners Super_GWiNT-161km tak
468. Twardy Dariusz 1970 Leszno Mini_GWiNT-55km tak
469. Urbaniak Rafał 1977 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
470. Walczak Maciej 1978 QUAY POZNAŃ Mini_GWiNT-55km tak
471. Walczak Sławomir 1979 Pałuki Running Team Mini_GWiNT-55km tak
472. Waleński Maciej 1984 PROTON Mini_GWiNT-55km tak
473. Waligóra Piotr 1976 Luboń Lucky LUZers Mini_GWiNT-55km tak
474. Waligórski Łukasz 1983 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
475. Waligórski Ryszard 1957 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
476. Walter Karol 1989 Kokoszczyn Mini_GWiNT-55km tak
477. Wegnerski Wojciech 1974 REBORN TEAM GNIEZNO Normal_GWiNT-110km tak
478. Weinberg Kamil 1972 Biegiem po piwo Mini_GWiNT-55km tak
479. Wieczorek Łukasz 1984 Klub Marcelin Mini_GWiNT-55km tak
480. Wiercioch Sławomir 1973 Drużyna Jodri Normal_GWiNT-110km tak
481. Wieruszewski Mateusz 1980 Maratończyk Poznań Mini_GWiNT-55km tak
482. Winckiewicz Marek 1976 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
483. Wiśniewski Artur 1975 intro Super_GWiNT-161km tak
484. Wiśniewski Daniel 1958 ZŁOTÓW Mini_GWiNT-55km tak
485. Wiśniewski Przemysław 1970 Maraton Leszno Super_GWiNT-161km tak
486. Witczak Jolanta 1966 Tarnowo Podgórne - Poziom Wyżej Super_GWiNT-161km tak
487. Włodarczyk Grzegorz 1977 Ciechanów Super_GWiNT-161km tak
488. Włodarczyk Katarzyna 1984 SMASHING PĄPKINS Mini_GWiNT-55km tak
489. Włodarkiewicz Kamil 1990 1 LO w Kościanie Normal_GWiNT-110km tak
490. Wojciechowski Zbigniew 1977 Brenno Normal_GWiNT-110km tak
491. Wojna Mikołaj 1984 Maligna Super_GWiNT-161km tak
492. Wojtkowiak Katarzyna 1978 Międzychód Super_GWiNT-161km tak
493. Woźniak Piotr 1982 Sulechów Mini_GWiNT-55km tak
494. Wróbel Łukasz 1978 KGB - Grzmot Komorniki/Maraton Leszno Mini_GWiNT-55km tak
495. Wsuł Monia 1977 Choszczno Biega Normal_GWiNT-110km tak
496. Wujek Marcin 1976 FUNFIT -GOSTYŃ Mini_GWiNT-55km tak
497. Wuttke Nawid 1983 Wiesenbach Super_GWiNT-161km tak
498. Wyrwas-Zygarłowska Izabela 1980 Poznan Mini_GWiNT-55km tak
499. Wysocki Rafał 1989 biegamsam.wordpress.com / NBR Team Mini_GWiNT-55km tak
500. Zabłocka Magdalena 1982 Pamiętnik Biegającej Dziewczyny Normal_GWiNT-110km tak
501. Zagrobelna Magdalena 1978 Drużuna Szpiku Mini_GWiNT-55km tak
502. Zagubień Wojtek 1977 Tumko Team Runners Normal_GWiNT-110km tak
503. Zając Krzysztof 1977 ZP SZPIKI DRZUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM Normal_GWiNT-110km tak
504. Zając Leszek 1979 L.o.t.a.Z Mini_GWiNT-55km tak
505. Zajączkowski Dariusz 1968 Trzebnica Mini_GWiNT-55km tak
506. Zajączkowski Marek 1972 Fundacja Dereka Prince'a Mini_GWiNT-55km tak
507. Zakrzewski Krzysztof 1971 3:33TEAM Normal_GWiNT-110km tak
508. Zaremba Jacek 1980 Nakielski Klub Biegacza Mini_GWiNT-55km tak
509. Zawłocki Marek 1975 Jastrzębsko Stare Mini_GWiNT-55km tak
510. Zielenda Andrzej 1961 Wolsztyński Klub Biegowy Mini_GWiNT-55km tak
511. Zielińska Justyna 1976 Luboński Klub Biegacza Normal_GWiNT-110km tak
512. Zielińska Kinga 1973 Speed Feet 16 Śmigiel Normal_GWiNT-110km tak
513. Zieliński Robert 1978 Luboński Klub Biegacza Normal_GWiNT-110km tak
514. Zielonka Bogumił 1972 Piotrkowski Klub Biegacza "Enorfina Normal_GWiNT-110km tak
515. Zielonka Mariusz 1970 Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań Normal_GWiNT-110km tak
516. Zięterski Robert 1977 KŁODZKO Mini_GWiNT-55km tak
517. Zimniewicz Jacek 1978 Klub Biegacza Kompania Piwowarska Normal_GWiNT-110km tak
518. Zimny Paweł 1974 Luboń Mini_GWiNT-55km tak
519. Zimowska Zuzanna 1985 Poznań Mini_GWiNT-55km tak
520. Żak Krzysztof 1949 Wrocław Super_GWiNT-161km tak
521. Żakowski Karol 1980 SPP Team Mini_GWiNT-55km tak
522. Żebrowska Katarzyna 1967 Trzcianka Mini_GWiNT-55km tak
523. Żelazny Filip 1980 Brylant Kórnik Mini_GWiNT-55km tak
524. Żuberek Janusz 1972 Poznań Mini_GWiNT-55km tak