Lista startowa

GRAND PRIX 2016 "Maltańskie Kieretyny"
Poznań
Dystans: 7 km

Uwaga! Limit startujących wynosi 200 osób!

II edycja: 18.06.2016 r.
Liczba zgłoszonych zawodników: 177


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Andryszak Radek 1974 Rąbczyn nie
2. Antczak Robert 1962 Poznań tak
3. Antkowski Michał 1971 BeHarmony tak
4. Barszcz Marta 1985 Swarzedz nie
5. Bartkowiak Monika 1975 Poznań nie
6. Bączkowski Ryszard 1976 Poznań nie
7. Błachut Alina 1963 KREATYVNIE tak
8. Błachut - Laskowska Marta 1985 KREATYVNIE tak
9. Bocheński Waldemar 1958 Poznań tak
10. Borkowski Piotr 1986 Mud Goats tak
11. Borucki Piotr 1976 expert-team tak
12. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM tak
13. Budnik Eryk 1987 Dębogóra tak
14. Buś Maciej 1973 we.got tak
15. Cibor Klaudia 1990 Poznań tak
16. Cichewicz Beata 1969 Kobiety Biegają tak
17. Cichocka Kamila 1974 Swarzędz tak
18. Ciechorski Andrzej 1985 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
19. Ciszak Daria 1973 Kobiety Biegają tak
20. Cwojdzińska Anna 1982 Poznan tak
21. Czaplicka Magdalena 1991 Poznań nie
22. Czarnecka Marzena 1980 Rakownia nie
23. Czechowski Krzysztof 1974 Swarzędz nie
24. Dawidzinski Tomasz 1984 Poznan nie
25. Dąbrowska Iza 1977 MUD GOATS tak
26. Demby Michał 1988 MUD GOATS tak
27. Dominiak Jarosław 1985 Zalasewo tak
28. Drzewiecki Jan 1996 Poznań nie
29. Dziedziczak Daniel 1997 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
30. Fajfer Jacek 1960 Swarzędz tak
31. Filipowski Zenon 1973 SCIM tak
32. Fogt Paula 1994 Poznań nie
33. Gembicka Natalia 1984 Poznań tak
34. Gendera Ewa 1971 Pink Team nie
35. Głowacka Monika 1986 Mamy-Biegamy tak
36. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska , Poznań tak
37. Górniak Elżbieta 1966 Swarzędz tak
38. Górniak Jerzy 1965 Swarzędz tak
39. Górny Robert 1983 imielno tak
40. Grzelka Aleksandra 1986 Poznań tak
41. Gziel Kevin 1996 Poznań tak
42. Iwański Adam 1990 Walka Kostrzyn tak
43. Jasiak Adrian 1991 Poznań nie
44. Jędrasiewicz Jacek 1991 Jelenia Góra tak
45. Jóźwiak Dariusz 1964 poznań nie
46. Juszczak Dariusz 1985 Poznań nie
47. Kacprzak Sławek 1975 LZSJustynów nie
48. Kaczkowski Przemysław 1998 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
49. Kaczmarek Beata 1971 STR Poznań tak
50. Kaczmarek Robert 1984 night runners tak
51. Kaczmarek Zuzanna 1987 Poznań tak
52. Kałwiński Mariusz 1975 WATAHA TEAM tak
53. Kammer Krzysztof 1986 FILLCO nie
54. Kapłon Piotr 1980 Plewiska nie
55. Karaś Kasia 1984 zabiegani PTTK wągrowiec tak
56. Karnabol Zbigniew 1988 rokietnica tak
57. Kasprzyk Monika 1973 Mamy Biegamy nie
58. Kaus Sławomir 1962 AKINARI TEAM tak
59. Kiwertz Anna 1979 Mamy-Biegamy tak
60. Kledzik Marcin 1976 baranowo tak
61. Klupczyńska Karolina 1995 Poznań nie
62. Kłosowski Roman 1983 Night Runners Września nie
63. Koczewski Paweł 1965 Maltańska Grupa Biegowa nie
64. Kołacka Małgorzata 1993 Butterfly Team nie
65. Konieczna Joanna 1982 Mamy- Biegamy tak
66. Konieczny Andrzej 1958 Maltańska Grupa Biegowa tak
67. Kosiedowski Wojtek 1979 Bractwo Biegowe BGK tak
68. Kościelniak Marek 1977 cybina team tak
69. Kulanin Anna 1986 Poznań nie
70. Kuster Agnieszka 1973 KGB GRZMOT KOMORNIKI tak
71. Kuster Roman 1970 KGB GRZMOT KOMORNIKI tak
72. Laskowski Maciej 1984 KREATYVNIE tak
73. Lewandowski Kamil 1988 One Man Army nie
74. Lissewska Konstancja 1986 rewor.wordpress.com tak
75. Ługowski Piotr 1958 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL tak
76. Maćkowiak Krzysztof 1963 Maltańska Grupa Biegowa tak
77. Majchrzak Ewa 1975 Ronix tak
78. Majchrzak Michał 1997 Ronix tak
79. Majewska Anna Magdalena 1977 Poznan tak
80. Malicki Czesław 1958 Swarzędz tak
81. Maluśkiewicz Grzegorz 1988 Zalasewo tak
82. Marcinczak Anna 1978 Mamy-Biegamy tak
83. Marcinkowski Krzysztof 1988 Biegacze Jarocin tak
84. Marek Magdalena 1976 Zalasewo nie
85. Matuszak Mateusz 1991 BOLS Swarzędz nie
86. Matuszewski Krzysztof 1991 CYBINA TEAM/Spławie nie
87. Mendrala Adam 1973 ;) tak
88. Miazgowicz Justyna 1978 mamy biegamy tak
89. Michalak Bartosz 1984 Night Runners nie
90. Michalik-Tomczak Hanna 1976 Malta Poznań tak
91. Mikołajczak Joanna 1980 Poznań tak
92. Mikołajczak Marek 1959 Poznań tak
93. Mikołajczak Mateusz 1984 Poznań tak
94. Modrzejewski Tomasz 1979 Rakownia nie
95. Musiał Jakub 1985 Biegacze Jarocin tak
96. Najderek Maciej 1982 Rycząca Helena nie
97. Nojszewska - Zając Justyna 1980 ZP SZPIKI DRZUŻYNA SZPIKU tak
98. Nowak Łukasz 1981 Czerniejewo tak
99. Obara Żaneta 1976 ACTIVE NEKLA tak
100. Osuchowski Marek 1977 KB Maniac Poznań nie
101. Osuchowski Marek 1977 KB Maniac Poznań tak
102. Owczarzak Tomasz 1989 Witkowo Biega nie
103. Paczyńska Monika 1979 ZALASEWO tak
104. Pająk Monika 1982 Mamy-Biegamy tak
105. Pawlak Katarzyna 1980 Mamy-Biegamy nie
106. Pawlak Tomasz 1988 AZS UAM Poznań tak
107. Peisert Aleksandra 1986 Biegologia.pl tak
108. Peisert Tomasz 1984 Biegologia.pl tak
109. Piechowiak Piotr 1969 Poznań nie
110. Piesik Mariusz 1959 Tkkf Wodnik Więcbork tak
111. Piętka Grzegorz 1989 Biegacze Jarocin tak
112. Polus Beata 1984 Rokietnica nie
113. Przybylak Dorota 1993 Swarzędz Team Nie Ma Lipy tak
114. Przybylski Michał 1985 Poznań nie
115. Przybył Błażej 1993 EJM adventure nie
116. Przysiek Rafał 1981 Swarzędz tak
117. Rosińska Agnieszka 1982 Poznań tak
118. Roszczak Adam 1975 33 BLT tak
119. Roszyk Przemek 1974 Koziegłowy tak
120. Rutka Marek 1978 Night Runners nie
121. Rzepecki Michał 1977 Poznań nie
122. Schupke Katarzyna 1975 Poznań tak
123. Schupke-Łuczak Mirosława 1978 Poznań tak
124. Siejak Piotr 1979 Druzyna szpiku nie
125. Siejak piotr 1979 druzyna szpikh nie
126. Siwak Mariusz 1998 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
127. Skrzypkowiak Paweł 1970 ForMeds Team nie
128. Smoliński Mateusz 1998 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
129. Staniszewska Ewa 1994 Ogarniamprad.pl nie
130. Staszak Agata 1992 Poznań nie
131. Stawicka Agnieszka 1977 Poznań tak
132. Stefanowicz Piotr 1977 KP Poznań-Grunwald tak
133. Stoiński Karol 1970 Poznań tak
134. Stróżyńska Monika 1976 Poznań tak
135. Stryczyński Tomasz 1978 ALVO Racing Team tak
136. Stryjska Beata 1968 Daszewice tak
137. Strzelczyk Marlena 1989 Kostrzyn tak
138. Swierczynski Marcin 1970 BeHarmony nie
139. Szalbierz Bartłomiej 1983 UKS Hwarang Września tak
140. Szemiel-Afek Mariola 1974 DRUZYNA SZPIKU tak
141. Szulc Dominik 1988 Mud Goats nie
142. Szulc Rafał 1974 Poznań nie
143. Szymańska Magdalena 1993 Mamy-Biegamy tak
144. Szymczak Beata 1989 Poznań nie
145. Szymczak Jacek 1973 Śmieszkowo tak
146. Taranowski Waldemar 1981 DEFRA tak
147. Targoński Sławomir 1980 Poznań nie
148. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz tak
149. Topolska Monika 1977 Mamy-Biegamy tak
150. Tylinski Sagara Tomasz 1968 Baranowo tak
151. Urbanowski Jacek 1980 Maltańska Grupa Biegowa tak
152. Wachowiak Artur 1987 Poznań tak
153. Wacławik Agnieszka 1989 Mamy-Biegamy nie
154. Wacławik Agnieszka 1989 Mamy-Biegamy nie
155. Wacławik Agnieszka 1989 Mamy-Biegamy nie
156. Wala Artur 1971 Garby tak
157. Walkowiak Michał 1982 Swarzędz nie
158. Waszak Łukasz 1988 Poznań tak
159. Wdowczyk Cyprian 1994 Zakon Maltański Ekstremalnie tak
160. Winowski Krystian 1984 Swarzędz tak
161. Wiśniewska Anna 1982 Poznań tak
162. Wiśniewska Paulina 1991 Poznań nie
163. Włodarczyk Elzbieta 1979 We.got nie
164. Włodarczyk Elżbieta 1979 we.got tak
165. Wojciechowska Weronika 1985 Poznań nie
166. Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań tak
167. Wojtaszak Paweł 1996 emitt nieruchomości nie
168. Wojtkowiak Joanna 1991 Poznań tak
169. Wolf Weronika 1975 Sianów nie
170. Wysocki Marcin 1978 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL/Malta Poznań tak
171. Występski Janusz 1972 DRUŻYNA SZPIKU/KB Maniac Poznań nie
172. Zabłocka Magdalena 1982 Pamiętnik Biegającej Dziewczyny tak
173. Zając Krzysztof 1977 ZP SZPIKI DRZUŻYNA SZPIKU tak
174. Zawidzki Dariusz 1984 Wilda Biega nie
175. Zielińska Marta 1987 KB Maniac Poznań nie
176. Zielsdorf Michał 1989 Śmieszkowo tak
177. Zugehoer Zbigniew 1974 Goggle Pro Active Eyewear nie


III edycja: 13.11.2016 r.
Liczba zgłoszonych zawodników: 160


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Antczak Robert 1962 Poznań tak
2. Antkowski Michał 1971 BeHarmony tak
3. Barszcz Marta 1985 Swarzedz nie
4. Bartkowiak Monika 1975 Poznań nie
5. Bączkowski Ryszard 1976 Poznań nie
6. Borkowski Piotr 1986 Mud Goats tak
7. Borucki Piotr 1976 expert-team tak
8. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM tak
9. Budnik Eryk 1987 Dębogóra tak
10. Buś Maciej 1973 we.got tak
11. Cibor Klaudia 1990 Poznań tak
12. Cichewicz Beata 1969 Kobiety Biegają tak
13. Cichocka Kamila 1974 Swarzędz tak
14. Ciechorski Andrzej 1985 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
15. Ciszak Daria 1973 Kobiety Biegają tak
16. Cwojdzińska Anna 1982 Poznan tak
17. Czaplicka Magdalena 1991 Poznań nie
18. Czarnecka Marzena 1980 Rakownia nie
19. Czechowski Krzysztof 1974 Swarzędz nie
20. Dawidzinski Tomasz 1984 Poznan nie
21. Dąbrowska Iza 1977 MUD GOATS tak
22. Demby Michał 1988 MUD GOATS tak
23. Dominiak Jarosław 1985 Zalasewo tak
24. Drzewiecki Jan 1996 Poznań nie
25. Dziedziczak Daniel 1997 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
26. Filipowski Zenon 1973 SCIM tak
27. Gembicka Natalia 1984 Poznań tak
28. Gendera Ewa 1971 Pink Team nie
29. Głowacka Monika 1986 Mamy-Biegamy tak
30. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska , Poznań tak
31. Górniak Elżbieta 1966 Swarzędz tak
32. Górniak Jerzy 1965 Swarzędz tak
33. Grzelka Aleksandra 1986 Poznań tak
34. Iwański Adam 1990 Walka Kostrzyn tak
35. Jakubowicz Wigosław 1954 Drużyna Szpiku tak
36. Jasiak Adrian 1991 Poznań nie
37. Jędrasiewicz Jacek 1991 Jelenia Góra tak
38. Juszczak Dariusz 1985 Poznań nie
39. Kacprzak Sławek 1975 LZSJustynów nie
40. Kaczkowski Przemysław 1998 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
41. Kaczmarek Beata 1971 STR Poznań tak
42. Kaczmarek Robert 1984 night runners tak
43. Kaczmarek Zuzanna 1987 Poznań tak
44. Kałwiński Mariusz 1975 WATAHA TEAM tak
45. Kammer Krzysztof 1986 FILLCO nie
46. Kapłon Piotr 1980 Plewiska nie
47. Karaś Kasia 1984 zabiegani PTTK wągrowiec tak
48. Karnabol Zbigniew 1988 rokietnica tak
49. Kasprzyk Monika 1973 Mamy Biegamy nie
50. Kaus Sławomir 1962 AKINARI TEAM tak
51. Kiwertz Anna 1979 Mamy-Biegamy tak
52. Kledzik Marcin 1976 baranowo tak
53. Klupczyńska Karolina 1995 Poznań nie
54. Kłosowski Roman 1983 Night Runners Września nie
55. Koczewski Paweł 1965 Maltańska Grupa Biegowa nie
56. Kołacka Małgorzata 1993 Butterfly Team nie
57. Konieczny Andrzej 1958 Maltańska Grupa Biegowa tak
58. Kosiedowski Wojtek 1979 Bractwo Biegowe BGK tak
59. Kulanin Anna 1986 Poznań nie
60. Kuster Agnieszka 1973 KGB GRZMOT KOMORNIKI tak
61. Kuster Roman 1970 KGB GRZMOT KOMORNIKI tak
62. Lambryczak Marcin 1975 Eventeam nie
63. Leśniowski Andrzej 1981 BLUE MUSTANG tak
64. Lewandowski Kamil 1988 One Man Army nie
65. Lissewska Konstancja 1986 rewor.wordpress.com tak
66. Ługowski Piotr 1958 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL tak
67. Maćkowiak Krzysztof 1963 Maltańska Grupa Biegowa tak
68. Majchrzak Ewa 1975 Ronix tak
69. Majchrzak Michał 1997 Ronix tak
70. Majewska Anna Magdalena 1977 Poznan tak
71. Malicki Czesław 1958 Swarzędz tak
72. Maluśkiewicz Grzegorz 1988 Zalasewo tak
73. Marcinczak Anna 1978 Mamy-Biegamy tak
74. Marcinkowski Krzysztof 1988 Biegacze Jarocin tak
75. Marek Magdalena 1976 Zalasewo nie
76. Matuszak Mateusz 1991 BOLS Swarzędz nie
77. Mendrala Adam 1973 ;) tak
78. Miazgowicz Justyna 1978 mamy biegamy tak
79. Michalak Bartosz 1984 Night Runners nie
80. Mikołajczak Joanna 1980 Poznań tak
81. Mikołajczak Marek 1959 Poznań tak
82. Mikołajczak Mateusz 1984 Poznań tak
83. Modrzejewski Tomasz 1979 Rakownia nie
84. Musiał Jakub 1985 Biegacze Jarocin tak
85. Najderek Maciej 1982 Rycząca Helena nie
86. Nojszewska - Zając Justyna 1980 ZP SZPIKI DRZUŻYNA SZPIKU tak
87. Nowak Łukasz 1981 Czerniejewo tak
88. Obara Żaneta 1976 ACTIVE NEKLA tak
89. Osuchowski Marek 1977 KB Maniac Poznań tak
90. Osuchowski Marek 1977 KB Maniac Poznań nie
91. Paczyńska Monika 1979 ZALASEWO tak
92. Pająk Monika 1982 Mamy-Biegamy tak
93. Pawlak Katarzyna 1980 Mamy-Biegamy nie
94. Pawlak Tomasz 1988 AZS UAM Poznań tak
95. Peisert Aleksandra 1986 Biegologia.pl tak
96. Peisert Tomasz 1984 Biegologia.pl tak
97. Piechowiak Piotr 1969 Poznań nie
98. Piesik Mariusz 1959 Tkkf Wodnik Więcbork tak
99. Pietrzak Sebastian 1979 Poznań nie
100. Piętka Grzegorz 1989 Biegacze Jarocin tak
101. Polus Beata 1984 Rokietnica nie
102. Przybylak Dorota 1993 Swarzędz Team Nie Ma Lipy tak
103. Przybylska-Kicińska Iwona 1980 Iwona nie
104. Przybylski Michał 1985 Poznań nie
105. Przysiek Rafał 1981 Swarzędz tak
106. Roszczak Adam 1975 33 BLT tak
107. Roszyk Przemek 1974 Koziegłowy tak
108. Rutka Marek 1978 Night Runners nie
109. Rzepecki Michał 1977 Poznań nie
110. Schupke Katarzyna 1975 Poznań tak
111. Schupke-Łuczak Mirosława 1978 Poznań tak
112. Siejak Piotr 1979 Drużyna szpiku nie
113. Siejak piotr 1979 druzyna szpikh nie
114. Siwak Mariusz 1998 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
115. Skrzypkowiak Paweł 1970 ForMeds Team nie
116. Smoliński Mateusz 1998 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
117. Stawicka Agnieszka 1977 Poznań tak
118. Stefanowicz Piotr 1977 KP Poznań-Grunwald tak
119. Stoiński Karol 1970 Poznań tak
120. Stróżyńska Monika 1976 Poznań tak
121. Stryczyński Tomasz 1978 ALVO Racing Team tak
122. Stryjska Beata 1968 Daszewice tak
123. Swierczynski Marcin 1970 BeHarmony nie
124. Szalbierz Bartłomiej 1983 UKS Hwarang Września tak
125. Szemiel-Afek Mariola 1974 DRUZYNA SZPIKU tak
126. Szulc Dominik 1988 Mud Goats nie
127. Szulc Rafał 1974 Poznań nie
128. Szymańska Magdalena 1993 Mamy-Biegamy tak
129. Szymczak Beata 1989 Poznań nie
130. Szymczak Jacek 1973 Śmieszkowo tak
131. Taranowski Waldemar 1981 DEFRA tak
132. Targoński Sławomir 1980 Poznań nie
133. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz tak
134. Topolska Monika 1977 Mamy-Biegamy tak
135. Tylinski Sagara Tomasz 1968 Baranowo tak
136. Urbanowski Jacek 1980 Maltańska Grupa Biegowa tak
137. Wachowiak Artur 1987 Poznań tak
138. Wacławik Agnieszka 1989 Mamy-Biegamy nie
139. Wacławik Agnieszka 1989 Mamy-Biegamy nie
140. Wala Artur 1971 Garby tak
141. Waszak Łukasz 1988 Poznań tak
142. Wdowczyk Cyprian 1994 Zakon Maltański Ekstremalnie tak
143. Winowski Krystian 1984 Swarzędz tak
144. Wiśniewska Anna 1982 Poznań tak
145. Wiśniewska Paulina 1991 Poznań nie
146. Włodarczyk Elzbieta 1979 We.got nie
147. Włodarczyk Elżbieta 1979 we.got tak
148. Wojciechowska Weronika 1985 Poznań nie
149. Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań tak
150. Wojtaszak Paweł 1996 emitt nieruchomości nie
151. Wojtkowiak Joanna 1991 Poznań tak
152. Wolf Weronika 1975 Sianów nie
153. Wysocki Marcin 1978 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL/Malta Poznań tak
154. Występski Janusz 1972 DRUŻYNA SZPIKU/KB Maniac Poznań nie
155. Zabłocka Magdalena 1982 Pamiętnik Biegającej Dziewczyny tak
156. Zając Krzysztof 1977 ZP SZPIKI DRZUŻYNA SZPIKU tak
157. Zawidzki Dariusz 1984 Wilda Biega nie
158. Zeńczak Tomasz 1923 PlusTiming nie
159. Zielińska Marta 1987 KB Maniac Poznań nie
160. Zielsdorf Michał 1989 Śmieszkowo tak