Lista startowa

GRAND PRIX 2016 "Maltańskie Kieretyny"
Poznań
Dystans: 7 km

Uwaga! Limit startujących wynosi 200 osób!

III edycja: 13.11.2016 r.
Liczba zgłoszonych zawodników: 191


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Opłacono ->
1. Antczak Robert 1962 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL/Malta Poznań tak
2. Antkowski Michał 1971 BeHarmony tak
3. Bagrowski Tomasz 1990 Lądek tak
4. Banach Mateusz 1997 Rogoziński Klub Biegacza tak
5. Barszcz Marta 1985 Swarzedz tak
6. Bartkowiak Katarzyna 1988 Poznań tak
7. Bernacik Jacek 1973 Zalasewo tak
8. Będźmierowska Joanna 1987 Poznań tak
9. Binkowska Magdalena 1984 Mamy-Biegamy tak
10. Borkowski Piotr 1986 Mud Goats tak
11. Borucki Piotr 1976 expert-team tak
12. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM tak
13. Budnik Eryk 1987 Dębogóra tak
14. Buś Maciej 1973 we.got tak
15. Cibor Klaudia 1990 Poznań tak
16. Cichewicz Beata 1969 Kobiety Biegają tak
17. Cichewicz Hubert 1998 Swarzędz tak
18. Cichocka Kamila 1974 Swarzędz tak
19. Ciechorski Andrzej 1985 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
20. Ciesiołka Jakub 1980 GB Wielkopolscy Biegacze tak
21. Ciszak Daria 1973 Kobiety Biegają tak
22. Cwojdzińska Anna 1982 Poznan tak
23. Czerwiński Maciej 1983 Kibolski KS tak
24. Dąbrowska Iza 1977 MUD GOATS tak
25. Demby Michał 1988 MUD GOATS tak
26. Dominiak Ewa 1993 Pęczniew tak
27. Dominiak Jarosław 1985 Zalasewo tak
28. Draber Piotr 1991 Poznań tak
29. Dziedziczak Daniel 1997 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
30. Eicke Ewa 1988 Poznań tak
31. Faltyńska Edyta 1972 Biegnę, żeby Bartek mógł biegać tak
32. Filipowski Zenon 1973 SCIM tak
33. Franczyk Wioleta 1992 Jurek Żeligowski Team tak
34. Galas Piotr 1987 Poznań tak
35. Gembicka Natalia 1984 Poznań tak
36. Głowacka Monika 1986 Mamy-Biegamy tak
37. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska , Poznań tak
38. Górniak Elżbieta 1966 Swarzędz tak
39. Górniak Jerzy 1965 Swarzędz tak
40. Graj Ewa 1972 KB KATORŻNIK Murowana Goślina tak
41. Grzelka Aleksandra 1986 Poznań tak
42. Gziel Kevin 1996 parkrun Poznań tak
43. Helak Rafał 1976 Swarzędz tak
44. Hojan Przemysław 1982 Kiekrz tak
45. Iwański Adam 1990 Walka Kostrzyn tak
46. Jakubowicz Wigosław 1954 Drużyna Szpiku tak
47. Jędrasiewicz Jacek 1991 Jelenia Góra tak
48. Job Piotr 1975 ROLL4LIFE.PL tak
49. Jóźwiak Dariusz 1964 biegologia.pl tak
50. Kaczkowski Przemysław 1998 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
51. Kaczmarek Beata 1971 STR Poznań tak
52. Kaczmarek Robert 1984 night runners tak
53. Kaczmarek Zuzanna 1987 Poznań tak
54. Kałwiński Mariusz 1975 WATAHA TEAM tak
55. Kantorski Filip 1981 STK Runners tak
56. Karaś Kasia 1984 zabiegani PTTK wągrowiec tak
57. Karnabol Zbigniew 1988 rokietnica tak
58. Kasprowicz Marta 1991 Poznań tak
59. Kaus Sławomir 1962 AKINARI TEAM tak
60. Kaźmierczak Krzysztof 1975 Swarzędz nie
61. Kiwertz Anna 1979 Mamy-Biegamy tak
62. Kledzik Marcin 1976 baranowo tak
63. Kniat Katarzyna 1982 Poznan tak
64. Koczewski Paweł 1965 Maltańska Grupa Biegowa tak
65. Koczorowski Jakub 1977 Poznań tak
66. Konieczny Andrzej 1958 Maltańska Grupa Biegowa tak
67. Konieczny Waldek 1989 Dolsk tak
68. Konstańczak Joanna 1983 Poznań tak
69. Kosiedowski Wojtek 1979 Bractwo Biegowe BGK tak
70. Kozłowska Karina 1980 Mamy Biegamy tak
71. Krenski Seweryn 1977 Piła tak
72. Krenz Sławka 1977 parkrun Poznań / Kobiety Biegają tak
73. Król Małgorzata 1993 CityZen Poznań tak
74. Krysiak Anna 1977 Poznań tak
75. Krystkiewicz Łukasz 1981 Teraz Tulce tak
76. Kubiak Roksana 1989 Night Runners tak
77. Kucharczak Robert 1970 Poznań tak
78. Kuchta Piotr 1982 Poznań tak
79. Kuster Agnieszka 1973 KGB GRZMOT KOMORNIKI tak
80. Kuster Roman 1970 KGB GRZMOT KOMORNIKI tak
81. Lemański Grzegorz 1967 Hernik Team tak
82. Leśna Natalia 1986 Murowana Goślina tak
83. Leśniowski Andrzej 1981 BLUE MUSTANG tak
84. Lewicki Włodzimierz 1959 Poznan tak
85. Lissewska Konstancja 1986 rewor.wordpress.com tak
86. Łagoda Robert 1967 KB Maniac Poznań tak
87. Ługowski Piotr 1958 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL tak
88. Łukasiewicz Michał 1989 Poznań tak
89. Maciejewski Michał 1977 kb katorżnik murowana goślina tak
90. Maćkowiak Krzysztof 1963 Maltańska Grupa Biegowa tak
91. Majchrzak Barbara 1990 Poznań tak
92. Majchrzak Beata 1975 Mamy-Biegamy tak
93. Majchrzak Ewa 1975 Ronix tak
94. Majchrzak Michał 1997 Ronix tak
95. Majewska Anna Magdalena 1977 Poznan tak
96. Malec Karolina 1990 Komorniki tak
97. Malicki Czesław 1958 Swarzędz tak
98. Maluśkiewicz Grzegorz 1988 Zalasewo tak
99. Marciniak Łukasz 1980 Kamionki tak
100. Marciniak - Henc Aneta 1974 Night Runners tak
101. Marcinkowski Krzysztof 1988 Biegacze Jarocin tak
102. Mastyk Mirosław 1982 Wrocław (Ślęża) tak
103. Mastyk Mirosław 1982 Wrocław (Ślęża) tak
104. Mendrala Adam 1973 ;) tak
105. Miazgowicz Justyna 1978 mamy biegamy tak
106. Michalik-Tomczak Hanna 1976 Malta Poznań tak
107. Michałowski Dominik 1988 Murowana goślina tak
108. Mikołajczak Joanna 1980 Poznań tak
109. Mikołajczak Marek 1959 Poznań tak
110. Mikołajczak Mateusz 1984 Poznań tak
111. Musiał Jakub 1985 Biegacze Jarocin tak
112. Napierała Marcin 1980 Dzika Drużyna tak
113. Niewczas-Stefanska Agnieszka 1971 kobietybiegaja.pl tak
114. Nojszewska - Zając Justyna 1980 ZP SZPIKI DRZUŻYNA SZPIKU tak
115. Nowak Łukasz 1981 Czerniejewo tak
116. Obara Żaneta 1976 ACTIVE NEKLA tak
117. Ostrowicki Piotr 1971 Poznań tak
118. Osuchowski Marek 1977 KB Maniac Poznań tak
119. Osuchowski Marek 1977 KB Maniac Poznań tak
120. Paczyńska Monika 1979 ZALASEWO tak
121. Pająk Monika 1982 Mamy-Biegamy tak
122. Pawlak Tomasz 1988 AZS UAM Poznań tak
123. Piechowiak Marek 1982 Wojownicy Wódy tak
124. Piechowiak Piotr 1969 1969 tak
125. Piesik Mariusz 1959 Tkkf Wodnik Więcbork tak
126. Piętka Grzegorz 1989 Biegacze Jarocin tak
127. Postaremczak Jacek 1981 Poznań tak
128. Przybylak Dorota 1993 Swarzędz Team Nie Ma Lipy tak
129. Przybył Błażej 1993 EJM adventure tak
130. Przybył Tomasz 1988 DęBIEC tak
131. Przysiek Rafał 1981 Swarzędz tak
132. Ptak Krzysztof 1971 PGB Sportowa Paczka tak
133. Rau Justyna 1977 parkrun Poznań tak
134. Rosadziński Kamil 1994 Drezdenko tak
135. Roszczak Adam 1975 33 BLT tak
136. Roszyk Przemek 1974 Koziegłowy tak
137. Rozmiarek Marek 1981 KIBOLSKI KS tak
138. Rusiniak Dominik 1989 MEGAFIT tak
139. Sawala Sławomir 1972 Poznań tak
140. Schupke Katarzyna 1975 Poznań tak
141. Schupke-Łuczak Mirosława 1978 Poznań tak
142. Serwa Mariusz 1973 Jeżyce Biegają/Ecolibre tak
143. Siuda Marek 1968 Luboński Klub Biegacza tak
144. Siwak Mariusz 1998 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
145. Skrzypkowiak Paweł 1970 ForMeds Team tak
146. Skubiszak Andrzej 1966 BRODEX TEAM SWARZĘDZ tak
147. Smoliński Mateusz 1998 ZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKU tak
148. Staniszewska Ewa 1994 ogarniamprad.pl tak
149. Stawicka Agnieszka 1977 Poznań tak
150. Stefanowicz Piotr 1977 KP Poznań-Grunwald tak
151. Stoiński Karol 1970 Poznań tak
152. Stróżyńska Monika 1976 Poznań tak
153. Stryczyński Tomasz 1978 ALVO Racing Team tak
154. Stryjska Beata 1968 Daszewice tak
155. Szalbierz Bartłomiej 1983 UKS Hwarang Września tak
156. Szemiel-Afek Mariola 1974 DRUZYNA SZPIKU tak
157. Szmania Przemysław 1989 Poznań tak
158. Szmidt Przemysław 1982 Poznań tak
159. Szymańska Magdalena 1993 Mamy-Biegamy tak
160. Szymczak Jacek 1973 Śmieszkowo tak
161. Świętek Wojciech 1963 Poznań tak
162. Taranowski Waldemar 1981 DEFRA tak
163. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz tak
164. Tomczak Justyna 1991 Bring Sally Up tak
165. Tomowiak Rafał 1984 Leszno Runners tak
166. Topolska Monika 1977 Mamy-Biegamy tak
167. Trzepiecińska Olga 1991 Poznań tak
168. Tylinski Sagara Tomasz 1968 Baranowo tak
169. Urbanowski Jacek 1980 Maltańska Grupa Biegowa tak
170. Wachowiak Artur 1987 Poznań tak
171. Wala Artur 1971 Garby tak
172. Wala Konrad 1999 Garbarzyńcy tak
173. Waszak Łukasz 1988 Poznań tak
174. Wdowczyk Cyprian 1994 Zakon Maltański Ekstremalnie tak
175. Wewiór Krzysztof 1975 Poznań tak
176. Wiatrowski Łukasz 1980 Poznań tak
177. Winowski Krystian 1984 Swarzędz tak
178. Wlaz Dariusz 1963 Parkrun Poznań tak
179. Włodarczyk Elżbieta 1979 we.got tak
180. Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań tak
181. Wojtkowiak Joanna 1991 Poznań tak
182. Wysocki Marcin 1978 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL/Malta Poznań tak
183. Występski Janusz 1972 DRUŻYNA SZPIKU/KB Maniac Poznań tak
184. Zabłocka Magdalena 1982 Pamiętnik Biegającej Dziewczyny tak
185. Zaborowski Maciej 1974 16. jarociński batalion remontu lotnisk tak
186. Zając Krystian 1988 Drużyna Bartka tak
187. Zając Krzysztof 1977 ZP SZPIKI DRZUŻYNA SZPIKU tak
188. Zgoła Przemysław 1971 Mamy-Biegamy tak
189. Zielsdorf Michał 1989 Śmieszkowo tak
190. Zugehoer Zbigniew 1974 Goggle Pro Active Eyewear tak
191. Żygulska Katarzyna 1982 Iławskie ZBUJE tak