Lista startowa

Biegi Dzieci Podczas 13 Biegu Maniacka Dziesiątka

Poznań 11.03.2017



Liczba zgłoszonych zawodników: 304


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Aleksandrowicz Piotr 2011 Pod Topolą 100m.
2. Andrzejewska Marta 2004 Publiczne Gimnazjum Katolickie w Poznaniu 750m.
3. Andrzejewski Jan 2010 Poznań 100m.
4. Banaszczyk Szymon 2011 Kaźmierz 100m.
5. Banaszkiewicz Wiktoria 2005 ORŁY 750m.
6. Baranowska Basia 2010 SSP4 100m.
7. Baranowski Adam 2005 SSP4 750m.
8. Bartkowiak Mateusz 2006 MOS Śrem 500m.
9. Bartkowiak Sylwia 2005 MOS Śrem 750m.
10. Bartkowiak Wiktoria 2005 MOS Śrem 750m.
11. Bielecki Marek 2003 Olimpia Poznań 1000m.
12. Bieniek Szymon 2010 Przedszkole 189 100m.
13. Bilski Jakub 2004 Amator Chwałki 750m.
14. Biniaś Ania 2010 Poznań 100m.
15. Biniaś Mateusz 2012 Poznań 100m.
16. Binkowski Jakub 2010 Mamy-Biegamy Kids 100m.
17. Binkowski Olaf 2012 Mamy-Biegamy Kids 100m.
18. Bojewska Inga 2009 Szkoła Podstawowa w Nochowie 250m.
19. Borowiak Przemysław 2010 Poznań 100m.
20. Brzoskowska Maja 2005 Poznań 750m.
21. Brzoskowski Jan 2007 Poznań 500m.
22. Chojnacka Maja 2009 SSP nr 29 w Poznaniu 250m.
23. Chojnacki Adam 2012 przedszkole 127 100m.
24. Cholewińska Natalia 2014 Drużyna Jezusa/KB Maniac 100m.
25. Chudy Paweł 2007 SP.SIKORZYN 500m.
26. Cybal Jakub 2008 Grodzisk Wlkp. 250m.
27. Cybal Piotr 2005 Grodzisk Wlkp. 750m.
28. Damrat Gustaw 2010 SP nr 36 100m.
29. Damrat Witold 2012 Poznań 100m.
30. Dorożała Franciszek 2009 Klub Sobieski 250m.
31. Dorożała Jan 2013 Przedszkole Kraina Elmo 100m.
32. Draszkiewicz Jasiu 2013 Przedszkole nr 13 Poznań 100m.
33. Draszkiewicz Mikołaj 2010 Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań 100m.
34. Drgas Dawid 2002 G 12 1000m.
35. Drgas Roksana 2004 SP 34 750m.
36. Dryszel Kinga 2012 Przedszkole Miejskie nr 4 Gorzów Wlkp 100m.
37. Dukała Maksymilian 2003 GOSTYŃ 1000m.
38. Dziamska Emilia 2013 Wilda Biega 100m.
39. Dziamski Szymon 2011 Wilda Biega 100m.
40. Dzięcioł Dawid 2002 Gimnazjum Nr 2 Barlinek 1000m.
41. El Bah Alicja 2011 Przedszkole pod Wesołą Chmurką 100m.
42. Fajfer Kamil 2002 Swarzędz 1000m.
43. Fajfer Maciej 2010 Swarzędz 100m.
44. Faryś Maksymilian 2010 CSWL 100m.
45. Faryś Patryk 2005 CSWL Poznań 750m.
46. Fąka Agata 2006 SP1 Czarnków 500m.
47. Foltyńska Natasza 2006 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy 500m.
48. Foltyński Bruno 2008 Szkoła Podstawowa w Kobylnicy 250m.
49. Fornalik Alex 2009 4nalik Team - Dębinka 250m.
50. Fornalik Laura 2014 4nalik Team 100m.
51. Frąckowiak Weronika 2011 Jeżyce Biegają 100m.
52. Gałczyński Filip 2012 Siekierki Wielkie 100m.
53. Garczyk Jakub 2012 KGB Grzmot Komorniki 100m.
54. Gawęcka Małgorzata 2008 SP2 Luboń 250m.
55. Gawęcki Jan 2004 SP2 Luboń 750m.
56. Glamowska Liliana 2010 Poznań 100m.
57. Głowinkowski Kamil 2012 Poznań 100m.
58. Głowinkowski Mateusz 2006 Poznań 500m.
59. Godurkiewicz Maksymilian 2009 S.P.nr.3 MOGILNO 250m.
60. Golanowska Iga 2008 SP 17 Kalisz 250m.
61. Gołaska Zuzanna 2009 SP 36 250m.
62. Gołaski Kuba 2010 SP 36 100m.
63. Górecka Urszula 2013 Poznań 100m.
64. Grabiak Bartek 2012 Poznań 100m.
65. Gralińska Marianna 2011 Przedszkole Bnin 100m.
66. Graliński Ignacy 2010 Przedszkole Bnin 100m.
67. Grochalski Wiktor 2014 Poznań 100m.
68. Gruszka Alicja 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 Plewiska 250m.
69. Hermański Szymon 2008 akademia judo 250m.
70. Hojny Szymon 2006 85 im. Kawalerów Maltańskich 500m.
71. Hojny Wiktor 2011 Przedszkole nr 26 100m.
72. Hołderny Marcel 2008 Poznań 250m.
73. Illmann Gabrysia 2009 Dzika Drużyna 250m.
74. Iwańczyk Laura 2012 Przedszkole 100m.
75. Jakubowski Antoni 2008 Opalenica 250m.
76. Jakuszewska Amelia 2012 kobietybiegaja.pl 100m.
77. Janasiak Jakub 2004 SP 1 Szamotuły 750m.
78. Janasiak Piotr 2005 SP 1 Szamotuły 750m.
79. Janicka Lena 2010 poznań 100m.
80. Jarosz Jan Mateusz 2008 Łejery 250m.
81. Jarosz Maria Marika 2008 Łejery 250m.
82. Jarzyński Kamil 2014 Oborniki 100m.
83. Jędrzejak Kuba 2008 Night Runners 250m.
84. Jędrzejak Nicole 2006 Night Runners 500m.
85. Job Ania 2005 Roll4life.pl 750m.
86. Job Tomek 2011 Roll4life.pl 100m.
87. Jodko Borys 2013 Jodko Brothers Running Team 100m.
88. Jodko Maja 2010 Jodko Brothers Running Team 100m.
89. Jodko Matylda 2009 Szkoła Podstawowa im. Tytusa i Jana Działyńskich w Plewiskach 250m.
90. Jóśkowiak Jakub 2004 SP nr 1 w Grodzisku Wlkp. 750m.
91. Jurkiewicz Agata 2009 Plewiska 250m.
92. Kaczmarek Maks 2008 Poznań 250m.
93. Kaczmarek Ola 2010 Poznań 100m.
94. Kadłubek Ania 2012 Śrem 100m.
95. Kaniewska Marika 2010 KB Maniac 100m.
96. Karaszewski Bartłomiej 2010 ZaDyszka 100m.
97. Karaszewski Maciej 2006 ZaDyszka 500m.
98. Kasperska Wiktoria 2005 Szkoła Podstawowa 21 750m.
99. Kasprzak Kajetan 2008 Zespół Szkół JEDYNKA 250m.
100. Kasprzak Oliwier 2009 Zespół Szkół JEDYNKA 250m.
101. Kasprzak Samanta 2004 Zespół Szkół JEDYNKA 750m.
102. Kawka Zuzanna 2007 SP19 500m.
103. Kazimierczak Amelka 2010 Prywatne Przedszkole Bajkowa Polanka Poznań 100m.
104. Kazimierczak Michał 2012 Prywatne Przedszkole Bajkowa Polanka Poznań 100m.
105. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku 250m.
106. Kempczyńska Ina 2011 Poznan 100m.
107. Kempczyński Leon 2013 Poznan 100m.
108. Khulage Anna 2011 Berlin 100m.
109. Khulage Jakub 2014 Berlin 100m.
110. Khulage Maciej 2009 Berlin 250m.
111. Kiwertz Krzyś 2010 Run Vegan TEAM 100m.
112. Kolański Filip 2012 przedszkole wesoła gromada 100m.
113. Kolenda Hanna 2014 Palędzie 100m.
114. Kołecki Filip 2006 Poznaniak Poznań 500m.
115. Kopania Dominika 2012 Fabryka Triathlonu 100m.
116. Kopańska Maja 2002 Gimnazjum nr 31 1000m.
117. Kostrzewska Zuzanna 2009 Lubon 250m.
118. Kostrzewski Kuba 2013 Lech Poznan 100m.
119. Kowalska Natalia 2007 BIEGAM BO NIE LUBIĘ 500m.
120. Kowalski Jakub 2010 BIEGAM BO NIE LUBIĘ 100m.
121. Kozieł Wojciech 2009 SP Przeźmierowo 250m.
122. Kozierski Filip 2012 Przedszkole nr 175 100m.
123. Kozierski Szymon 2010 Szkoła Podstawowa nr 65 100m.
124. Kranc Tomek 2008 Poznań 250m.
125. Kruszniewicz Paweł 2014 Żłobek Logiqus Rokietnica 100m.
126. Kubiś Urszula 2013 Poznań 100m.
127. Kuczyński Sebastian 2010 Drużyna Szpiku 100m.
128. Kułdo Jakub 2003 SL Olimpia Poznań 1000m.
129. Kupczyńska Agata 2011 BARTEK TEAM 100m.
130. Kupczyński Bartłomiej 2003 BARTEK TEAM 1000m.
131. Kupka Nikodem 2006 SP. RAKONIEWICE 500m.
132. Kupka Nikola 2006 SP. RAKONIEWICE 500m.
133. Lehwark Wojtek 2012 KOZIEGŁOWY 100m.
134. Lemańska Klaudia 2008 Grodziski Klub Biegacza 250m.
135. Lepsza Michalina 2004 Zespół Szkół JEDYNKA 750m.
136. Lis Szymon 2009 SP 35 Poznan 250m.
137. Lis Tomasz 2006 SP 35 Poznan 500m.
138. Litke Olga 2008 Zespół Szkół DWÓJKA Międzychód 250m.
139. Lizik Jakub 2008 Gowarzewo 250m.
140. Ludwiczak Maja 2010 Sówki 100m.
141. Łuczak Emilia 2003 Gimnazjum 11 1000m.
142. Łuczak Wiktoria 2002 Gimnazjum 11 1000m.
143. Łukasik Staszek 2012 Poznań 100m.
144. Łukasik Zosia 2009 Poznań 250m.
145. Maciejewska Julia 2004 SP4 LUBOŃ 750m.
146. Maćkowiak Antoni 2010 Poznań 100m.
147. Maćkowiak Zofia 2005 SP 79 750m.
148. Majcherek Pola 2015 Poznań 100m.
149. Majchrzak Olga 2007 Poznań 500m.
150. Majeryk Bartosz 2008 Poznań 250m.
151. Majewska Zofia 2010 Night Runners 100m.
152. Marciniak Kamil 2006 Koziegłowy 500m.
153. Marciniak Kornelia 2011 Koziegłowy 100m.
154. Marciniak-Boyce Kayden 2015 Mamy-Biegamy Kids 100m.
155. Matysiak Kuba 2008 Poznań 250m.
156. Matysiak Zuzia 2006 Poznań 500m.
157. Mączkowski Wiktor 2008 Wybiegani Team 250m.
158. Michalak Bartosz 2010 Poznań 100m.
159. Michalak Jędrzej 2003 Gimnazjum 23 1000m.
160. Michalak Kajetan 2010 Podstawowa nr 20 100m.
161. Michalski Kacper 2008 Poznań 250m.
162. Michałowska Barbara 2015 Michałki Team 100m.
163. Michałowska Helena 2011 Michałki Team 100m.
164. Michałowska Jadwiga 2013 Michałki Team 100m.
165. Michałowski Stanisław 2005 Michałki Team 750m.
166. Mika Julia 2009 Szkoła Podstawowa 53 250m.
167. Miłek Elena 2010 ŚREM 100m.
168. Miłek Tymoteusz 2003 ŚREM 1000m.
169. Misiuda Alan 2010 Drużuna Szpiku 100m.
170. Mrówczyński Adam 2006 Pobiedziska 500m.
171. Musielak Norbert 2005 SP Książ Wlkp 750m.
172. Napierkowski Kacper 2007 SP 42 500m.
173. Niklewicz Konstancja 2009 Rokietnica biega 250m.
174. Niklewicz Michalina 2014 Rokietnica biega 100m.
175. Nowak Marcelina 2007 SP Trzciel 500m.
176. Obst Tymoteusz 2013 Dąbrówka 100m.
177. Ojczenasz Ludwik 2011 Przedszkole Piastuś 100m.
178. Ojczenasz Maksymilian 2009 SP 11 Inowrocław 250m.
179. Olejniczak Julia 2013 Mamy-Biegamy 100m.
180. Olejniczak Patryk 2008 Mamy-Biegamy 250m.
181. Olszanowska Natalia 2011 Poznań 100m.
182. Olszanowski Adam 2012 olszanowski@op.pl 100m.
183. Pająk Agata 2011 Mamy-Biegamy 100m.
184. Pająk Mateusz 2014 Mamy-Biegamy 100m.
185. Pakulski Piotr 2003 Akademia Piłkarska Reissa 1000m.
186. Pasternak Maja 2013 Przedszkole Bajkowy Świat Witkowo 100m.
187. Pawłowski Igor 2009 Sp 13 250m.
188. Perz Marianna 2004 UKS Dąb Suchy Las 750m.
189. Perz Zosia 2010 Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań 100m.
190. Piasecka Lena 2009 MIĘDZYCHÓD 250m.
191. Piechocki Patryk 2011 Poznań 100m.
192. Piechocki Piotr 2005 Szkoła Skrzydła 750m.
193. Podlecki Franuś 2011 rokietnica biega 100m.
194. Pohl Kacper 2006 Night Runner Kids Września 500m.
195. Poncyliusz Adam 2014 Kiekrz 100m.
196. Poncyliusz Wiktor 2007 SP nr 28 Poznań-Kiekrz 500m.
197. Popke Maksymilian 2007 Murowana Goślina 500m.
198. Pozdrowicz Mikołaj 2007 SP Cogito 500m.
199. Pozdrowicz Miłosz 2009 SP Cogito 250m.
200. Pyziołek Michał 2008 Mamy-Biegamy 250m.
201. Rakowski Artur 2012 Poznań 100m.
202. Ratajczak Natalia 2007 SP5 Swarzędz 500m.
203. Rogalski Hubert 2011 Przedszkole Ikarek 100m.
204. Rokicka Magdalena 2004 5xm4 750m.
205. Roszak Martyna 2010 KGB GRZMOT KOMORNIKI 100m.
206. Roszyk Jagoda 2006 SP w Koziegłowach / parkrun Poznań 500m.
207. Roth Antoni 2007 SP15/Night Runners 500m.
208. Roth Kajetan 2011 Night Runners 100m.
209. Rożek Olga 2005 MOS Śrem 750m.
210. Rożek Piotr 2002 MOS Śrem 1000m.
211. Różański Filip 2003 Gimnazjum nr 1 w Śremie 1000m.
212. Rupieta Igor 2006 Poznań 500m.
213. Samotyja Hubert 2007 KARKONOSZ RUNING TEAM 500m.
214. Semkło Marianna 2012 Brylant Kórnik 100m.
215. Sielicka Maria 2009 Turbo Minionki 250m.
216. Sielicka Zofia 2011 Turbo Minionki 100m.
217. Sielicki Wojciech 2014 Turbo Minionki 100m.
218. Siemiaszko Gabriel 2011 CSWLąd Poznań 100m.
219. Sienkiewicz Borys 2011 CSWL Poznań 100m.
220. Sierzputowski Jakub 2004 Volkswagen Group Polska Running Team 750m.
221. Sierzputowski Maksymilian 2011 Volkswagen Group Polska Running Team 100m.
222. Słotnicka Zuzanna 2013 Szamotuły 100m.
223. Słotnicki Antoni 2011 Szamotuły 100m.
224. Snela Kinga 2007 SP DŁOŃ 500m.
225. Sobczak Amelia 2005 szkoła podstawowa nr 4 Oborniki 750m.
226. Sobczak Dawid 2005 szkoła podstawowa nr 4 Oborniki 750m.
227. Sobiech Dominika 2014 Night Runners 100m.
228. Soliwoda Maciej 2005 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 750m.
229. Stachowiak Ewa 2005 SP Rokietnica/Rokietnica Biega 750m.
230. Stachowiak Szymon 2008 SP Rokietnica/Rokietnica Biega 250m.
231. Stachowiak Wiktor 2007 Podstawowa 71 500m.
232. Stachowski Jakub 2012 Poznań 100m.
233. Stefanowicz Gabrysia 2009 Brodowo 250m.
234. Stefanowicz Monika 2011 Przedszkole "Pod Kogucikiem" 100m.
235. Stęsik Mikołaj 2011 arcymalce 100m.
236. Strzelczyk Kuba 2010 Dwojka 100m.
237. Sypniewska Justyna 2013 Przedszkole "Świerszczykowe Nutki" Poznań 100m.
238. Szarlik Jędrzej 2005 SP 90 Poznań 750m.
239. Szczodrzyńska Agata 2005 UKS Dąb Suchy Las 750m.
240. Szczodrzyński Michał 2011 Przedszkole Liczmanek 100m.
241. Szlachetka Amelia 2006 Night Runners Września 500m.
242. Sztukowski Filip 2011 Poznań 100m.
243. Szubarga Julia 2009 ROKIETNICA BIEGA 250m.
244. Szuszczyńska Dobrochna 2010 1976 100m.
245. Szuszczyńska Marysia 2006 1976 500m.
246. Szych Antoni 2008 Zespół Szkół integracyjnych w Inowrocławiu 250m.
247. Szymandera Nadia 2009 Morsy Poznań 250m.
248. Szymandera Tatiana 2012 Morsy Poznań 100m.
249. Szymańczyk Antonina 2012 Wataha Poznań 100m.
250. Szymkowska Emilia 2014 Poznań 100m.
251. Szymkowski Wiktor 2010 Poznań 100m.
252. Ściernicki Szymon 2006 Night Runners Kids 500m.
253. Śledziński Eryk 2008 Wybiegani Team 250m.
254. Świderski Bartosz 2014 Luboń 100m.
255. Targosz Igor 2008 SP Opalenica 250m.
256. Targosz Wiktor 2005 SP Opalenica 750m.
257. Terlecka Jagoda 2013 Kibole w Biegu 100m.
258. Terlecki Mikołaj 2011 Kibole w Biegu 100m.
259. Tomiak Stefan 2010 KGB Grzmot Komorniki 100m.
260. Tomiak Zofia 2012 KGB Grzmot Komorniki 100m.
261. Trzeciak Melania 2014 Poznań 100m.
262. Tylicki Filip 2009 SP 12 Leszno 250m.
263. Tylicki Kacper 2006 SP 12 Leszno 500m.
264. Uciński Mateusz 2007 ZSP Objezierze 500m.
265. Uciński Szymon 2005 ZSP Objezierze 750m.
266. Walczak Hubert 2011 Lubie biegac 100m.
267. Walentynowicz Lena 2009 Pruscz Biega 250m.
268. Walkowiak Szymon 2006 SP4 Luboń 500m.
269. Waloszczyk Tomek 2010 Poznań 100m.
270. Wałęsa Katarzyna 2006 Kożmin biega 500m.
271. Wawrzyniak Zuzanna 2006 TULCE 500m.
272. Wąchała Majka 2007 SP6 Poznań 500m.
273. Wenclewska Martynka 2007 szk.nr34 Poznań 500m.
274. Wichniarz Adrian 2004 Gimnazjum Zalasewo 750m.
275. Wiechcińska Julia 2012 Przedszkole Niebieski Balonik Plewiska 100m.
276. Wiejak Hanna 2006 Kostrzyn 500m.
277. Winiarska Ada 2013 Poznań 100m.
278. Winiarska Iga 2011 Poznań 100m.
279. Wiśniewska Michalina 2010 Jerzykowo 100m.
280. Wiśniewski Kacper 2006 Prywatna Szkoła Podstawowa w Biedrusku 500m.
281. Włodarczyk Gabriela 2007 SP 70 im. M. Kopernika w Poznaniu 500m.
282. Włodarczyk Patryk 2003 Witkowo Biega 1000m.
283. Wnuczyski Jakub 2007 Gwiazda Bydgoszcz 500m.
284. Wnuczyski Kamil 2007 Gwiazda Bydgoszcz 500m.
285. Wojtyniak Maja 2012 Poznań 100m.
286. Wojtyniak Zuzanna 2013 Poznań 100m.
287. Wolańska Zuzanna 2012 Przedszkole Groszek 100m.
288. Wolański Szymon 2009 Skrzydła 250m.
289. Woś Krzysiu 2011 Kiekrz 100m.
290. Woś Stasiu 2014 Kiekrz 100m.
291. Woźniak Weronika 2009 SZKOLA PODSTAWOWE NR 29 250m.
292. Woźniak Wojciech 2011 PRZEDSZKOLE 127 100m.
293. Zagórski Maciej 2003 Gaudium et Studium 1000m.
294. Zagórski Wojciech 2010 Robakowo 100m.
295. Zawadzka Hanna 2007 SP nr 13, Poznań 500m.
296. Zawadzka Tamara 2008 Licheń 250m.
297. Zawadzka Zuzanna 2007 Poznań 500m.
298. Zawadzki Antoni 2009 ZaDyszka 250m.
299. Zemler Jakub 2010 Sówki 100m.
300. Zeńczak Anielka 2014 Poznań 100m.
301. Zieliński Nikodem 2012 Lpfa 100m.
302. Zięba Dorian 2010 Murowana- Goślina 100m.
303. Zugehoer Filip 2005 Goggle Pro Active Eyewear 750m.
304. Zygart Kacper 2007 #zawszewpałę 500m.