Lista startowa

Olęderski Festiwal Biegowy

Boruja Kościelna, 27.04.2019


Liczba zgłoszonych zawodników: 151

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 78


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans -> Opłacono ->
1. Andrzejczak Anna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km nie
2. Andrzejczak Łukasz 1985 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km tak
3. Andrzejewski Jacek 1966 KOŚCIAN TEAM 21,1km nie
4. Andrzejewski Krzysztof 1982 Swarzędz 21,1km tak
5. Arent Jacek 1977 Rakoniewice 10km tak
6. Bartkowiak Piotr 1976 Grodziski Klub Biegacza 21,1km nie
7. Bartosik Michał 1977 Bartki 21,1km nie
8. Budzisz Tomasz 1969 Poznań 21,1km nie
9. Budzisz Wojciech 1965 Nowy Tomysl 21,1km nie
10. Chałupka Marcin 1968 Wolsztyński Klub Biegowy 21,1km tak
11. Chughtai Asif 1988 Nowy tomysl NW-10km nie
12. Chughtai Beata 1982 nowy tomyśl NW-10km nie
13. Cicha Kinga 2002 Boruja Kościelna 10km tak
14. Cicha Maria 1973 Boruja Kościelna 10km tak
15. Cichos Barbara 1966 Grodziski Klub Biegacza 21,1km nie
16. Ciebielski Michał 1972 Pniewy 21,1km tak
17. Cybal Katarzyna 1980 Grodzisk Wlkp. 10km tak
18. Cybal Michał 1974 Grodzisk Wlkp. 10km tak
19. Cyprian Paula 1992 Opalenicki Klub Biegacza 10km nie
20. Czapracki Dominik 1976 Opalenica 21,1km tak
21. Ćwiklińska Anna 1977 Poznań 21,1km tak
22. Dekiert Artur 1969 Coffee to GO! 21,1km tak
23. Dokowicz Jarek 1973 BEROTU 21,1km nie
24. Dolatowski Marek 1987 Świebodzin 21,1km tak
25. Dolecka-Jankiewicz Monika 1980 Nowy Tomyśl 10km tak
26. Dolecki Arkadiusz 1976 - 10km tak
27. Dolecki Jarosław 1982 Boruja Kościelna 10km tak
28. Drobnik Błażej 1987 Promień Opalenica 21,1km tak
29. Dwornik Michał 1987 Nowy Tomyśl NW-10km nie
30. Fornalik Sławomir 1976 Postęp Pniewy Team 21,1km nie
31. FraŃski Łukasz 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km tak
32. Frejkur Karolina 1980 Nowy Tomyśl 10km nie
33. Funka Andrzej 1960 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km tak
34. Giel Jarosław 1986 NKB Chyży Nowy Tomyśl 21,1km nie
35. Giełda Tomasz 1975 Bukowski Klub Morsa/ Bukowski Klub Biegacza 21,1km tak
36. Gluza Janusz 1964 1964 10km nie
37. Gluza Radosław 1991 #SZTAFLONY 10km nie
38. Jandy Krzysztof 1950 Nowy Tomyśl NW-10km nie
39. Jankowska Barbara 1975 Poznań 21,1km tak
40. Jańczak Ewelina 1983 WybieganaMama 10km nie
41. Jańczak Piotr 1982 NIEZRZESZONY 10km nie
42. Jarczewska Marlena 1971 Nordic Walking Nowy Tomyśl NW-10km tak
43. Jaśkowiak Piotr 1971 Boruja Kościelna 10km tak
44. Jekiel Sylwia 1977 Grodziski Klub Biegacza 10km tak
45. Jena Jadwiga 1958 TEAM POSTĘP PNIEWY NW-10km tak
46. Jena Krzysztof 1956 TEAM POSTĘP PNIEWY 10km tak
47. Jędrzejczak Renata 1982 RAKONIEWICE 21,1km tak
48. Kaczmarek Bernadetta 1983 Sątopy NW-10km tak
49. Kaczmarek Krzysztof 1970 Grodziski Klub Biegacza/KAREBUD 21,1km nie
50. Kaczmarek Maciej 1990 BEROTU TEAM 21,1km nie
51. Kaczmarek Mirosław 1983 Błocko 21,1km nie
52. Kaczmarek Zbigniew 1960 Niezrzeszony 10km tak
53. Kańduła Tomasz 1996 Grodzisk Wielkopolski 10km nie
54. Kasprzak Beata 1981 Grodzisk Wklp 10km tak
55. Kawa Hubert 1989 NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL 21,1km nie
56. KaŹmierowski Dariusz 1978 Paproć 21,1km nie
57. Kinol Marcin 1973 Duszniki 21,1km tak
58. Klimczyk Roman 1973 NKB CHYZY 21,1km nie
59. Konieczny Łukasz 1991 Nowa Wieś 10km tak
60. Konieczny Piotr 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl 10km nie
61. Końka Magdalena 1985 TEAM BEROTU 10km nie
62. Końka Tomasz 1980 TEAM BEROTU 10km nie
63. Koroński Tadeusz 1970 parkrun Poznań 21,1km tak
64. Kosmala Szymon 1985 Dąbrówka 21,1km tak
65. Kotliński Tomasz 1968 Obrzycko 21,1km tak
66. Kozber Ireneusz 1971 Wronki 21,1km tak
67. Krok-Adamska Hanna 1965 Boruja Kościelna 10km tak
68. Król Sebastian 1993 Danflor Team / Connector Team 21,1km nie
69. Kryś Mariusz 1975 Bukowski Klub Biegacza 21,1km nie
70. Lisek Janusz 1979 TEAM BEROTU 10km nie
71. Lotka Izabela 1983 Team Berotu NW-10km nie
72. Lotka Jakub 1983 Team Berotu NW-10km nie
73. Łakomy Waldemar 1959 Bukowski Klub Biegacza 21,1km nie
74. Ławniczak Paweł 1986 Zbąszyń 21,1km tak
75. Łuczak Marcin 1982 Nowy Tomyśl 10km tak
76. Łuczak Zbyszek 1972 Nowotomyska Akademia Biegania 10km tak
77. Maciejewski Hubert 1984 TEAM BEROTU 21,1km nie
78. Maćkowiak Marek 1979 OSP Grodzisk Wielkopolski 10km tak
79. MaĆkowski PaweŁ 1982 NIEZRZESZONY 10km nie
80. Matysiak Rafał 1972 Biegacze PMI 10km tak
81. Mazurkiewicz Hanna 1971 Grodzisk Wlkp 10km tak
82. Michalak Tomasz 1976 Bolewice 21,1km tak
83. Miler Wiktoria 2000 Boruja Kościelna 10km nie
84. Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam ! 21,1km tak
85. Mrozek Beata 1973 Niagara Rakoniewice 10km tak
86. Nagucki Karol 1993 Opalenica 10km tak
87. Nagucki Mateusz 1985 Opalenica 10km tak
88. Noculak Michał 1979 Lucky Luzers 21,1km nie
89. Nowak Dariusz 1973 Biegacze PMI 10km tak
90. Nowak Krystian 1993 Kuślin 21,1km nie
91. Nowak Paweł 1981 ŁOGIŃ Z DUPY 10km nie
92. Nowakowski Czeslaw 1947 Klub Biegacza GOCH 21,1km tak
93. Nyga Emilia 1989 TEAM BEROTU 10km nie
94. Olejniczak Dominik 1994 Chobienice 10km tak
95. Olszewski Dariusz 1970 dom piwa biega 21,1km nie
96. Pakuła Magdalena 1972 boruja kościelna NW-10km tak
97. Paszkowski Tadeusz 1952 nowy Tomysl NW-10km nie
98. Pawlak Jeremiasz 1977 TEAM BEROTU NW-10km nie
99. Pawłowski Tomek 1986 Sokół Włoszakowice 21,1km tak
100. Pazgrat MichaŁ 1983 Polska 10km tak
101. Piec Robert 1984 Nowy Tomyśl 10km tak
102. Piechocki Dawid 1974 Grodzisk Wielkopolski 10km tak
103. Piechota Piotr 1984 KULASY 21,1km tak
104. Piekarek Mateusz 1986 Nowy Widzim 21,1km nie
105. Piosik Justyna 1971 Bolewice NW-10km nie
106. Polański Adam 1978 Nowy Tomyśl 21,1km nie
107. Poznańska Lucyna 1974 TeamKopeć/Postomia Kołczyn 21,1km nie
108. Przybylak Paweł 1963 Almark Leszno 10km nie
109. Przybylska Wioleta 1978 Żodyń NW-10km nie
110. Rajtar Robert 1978 Pelikany 10km nie
111. Ratajczak Tomasz 1975 brak 21,1km tak
112. Rosiński Łukasz 1981 Wolsztyńska Akademia Biegowa 21,1km tak
113. Ruta Dariusz 1971 Nowy Tomysl 21,1km tak
114. Skrzypczak Patryk 1988 Marsz po zdrowie NW-10km tak
115. Skupniewicz Anna 1982 Wolsztyński Klub Biegowy 21,1km tak
116. Smyk Andrzej 1969 bukowski klub biegacza/Bukowski Klub Morsa 21,1km tak
117. Sobczak Witold 1977 KB Szamotuły 21,1km tak
118. Sós Weronika 1980 PLEWISKA 10km nie
119. Spychała Łukasz 1982 TEAM BEROTU 10km nie
120. Sroka Piotr 1983 Berzyna 21,1km tak
121. Sternal Sebastian 1976 Grodziski Klub Biegacza 21,1km tak
122. Stryjakowska Marta 1981 BULA TEAM 21,1km nie
123. Stryjakowski Marek 1951 Bula Team 10km tak
124. Strzelecka Ewelina 1984 - 10km nie
125. Sudzik Mirosław 1980 Rakoniewice 21,1km nie
126. Szadach Aldona 1975 Grodzisk Wielkopolski 10km nie
127. Szambelan Szymon 1990 Września 21,1km nie
128. Sznurowski Kacper 1996 Międzyrzecz 10km tak
129. Szudra Adam 1985 Międzyrzecz 10km nie
130. Szulc Aleksandra 1988 Poznań NW-10km nie
131. Szulc Dominik 1988 Mud Goats 21,1km nie
132. Szychowiak Damian 1983 PMI RUNNERS 10km tak
133. Szymankiewicz Andrzej 1975 Mariankowo 10km tak
134. Szymańska Donata 1971 Bukowski Klub Biegacza NW-10km tak
135. Szymański Roman 1966 BUKOWSKI KLUB BIEGACZA 10km tak
136. Śledź Adam 1995 BKB Bakcyl/ I-Sport 10km tak
137. Świergiel Paulina 1985 Nowy Tomyśl 10km nie
138. Urbański Marcin 1987 Grodziski Klub Biegacza 21,1km tak
139. WesoŁy Piotr 1963 Klub Biegacza Bolewice 10km nie
140. Wojciechowska Weronika 1985 Poznań 10km nie
141. Wołk Marcin 1976 Rakoniewice 21,1km nie
142. Wozniak Wiktoria 2001 TEAM POSTĘP PNIEWY NW-10km tak
143. Woźny Radosław 1987 Wolsztyn 10km nie
144. WrÓbel Marcin 1982 ELMAX TEAM 21,1km tak
145. Wysocki Mariusz 1983 Reskjutim 21,1km tak
146. Zaremba Paweł 1982 BULA TEAM 21,1km nie
147. Zawadziński Maciej 1981 NKB Chyzy Nowy Tomysl 21,1km nie
148. Zawłocki Marek 1975 Jastrzębsko Stare 21,1km nie
149. Zeidler Adrian 1998 TEAM BEROTU 10km nie
150. Zerbst Sławek 1986 Nowy Tomyśl 10km tak
151. Ziemek Tomasz 1979 TEAM BEROTU 10km nie