Lista startowa

15 BIEG "RECORDOWA DZIESIĄTKA"

Poznań 10.03.2019
Dystans: 10km


Liczba zgłoszonych zawodników: 1729


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
230 Achrem Tomasz 1975 KGB Grzmot Komorniki
1365 Adamczak Piotr 1968 Śrem Biega
1040 Adamczewska Paulina 1981 1981
1223 Adamczyk Adam 1988 Kowanówko
773 Adamczyk Agnieszka 1982 Nakło nad Notecią
692 Adamczyk Edyta 1978 Strzałkowo
431 Adamowicz Agata 1990 Poznań
808 Adamowski Mariusz 1981 Strzałkowo*
845 Adamski Miłosz 1987 SportFuel.pl
847 Ajnbacher Olga 1979 Maratończyk Poznań
875 Ampuła Paweł 1979 Gorzów Wielkopolski
637 Ancukiewicz Magdalena 1986 1986
1700 Anders Aneta 1975 Cybina team
840 Andruch Michał 1982 BOBRÓWKO BIEGA
892 Andruszkiewicz Michał 1984 Skórzewo
405 Andrzejewski Lukasz 1975 Poznan
815 Andrzejewski Lukasz 1975 FTI Racing Team
235 Andrzejewski Tomasz 1980 Muay Running Team
1263 Anioła Kasia 1988 Dzikie wieprze
1785 Antczak Sławomir 1964 Kobylnica
1370 Antczak-Rutkowska Basia 1979 Czas Apokalipsy
1608 Antkowiak Krystian 1985 Dachowa
1152 Antkowiak Mirosław 1964 Krosno Odrzańskie
1295 Antoniak Sławomir 1962 TICON
1652 Apolinarski Adrian 1988 Poznań
941 Artyszuk Kamil 1984 WARSZAWIAKY
1135 Asselman Angela 1991 Krakow
1738 Augustyniak Michał 1973 Poznań
582 Augustyniak Rafał 1985 BYLE DO METY
1131 Bagiński Robert 1971 Wood-Mizer
1590 Bahinskyi Oleksandr 1977 1977
521 Bajerlein Jarosław 1980 Poznań
1593 Bajzert Szymon 1972 Przychodnia Weterynaryjna Koalal S.C.
613 Bakalarz Gertruda 1965 Głogów
612 Bakalarz Mateusz 1987 Głogów
1782 Bala Witold 1954 KB SUKCES ŻMIGRÓD
746 Balcerak Robert 1979 Weterynaria biega
1596 Balcerzak Krzysztof 1964 Wieleń
927 Bambrowicz Miłosz 1992 Crocodigy
635 Banach Artur 1975 Poznan
1320 Banach Artur 1976 1976
1052 Bandzwołek Kamil 1993 DomData Run Team
358 Baraniak Paweł 1983 1983
545 Baraniak Paweł 1983 Poznań
527 Barełkowski Paweł 1966 Poznań
1612 Bartczak Łukasz 1984 TEAMOCHAL
1661 Bartkowiak Dariusz 1965 KS MARATON OSTRÓW WLKP.
827 Bartkowiak Ireneusz 1973 Poznań
533 Bartkowski Łukasz 1990 Gniezno
1733 Bartosewicz Jacek 1977 Czerwonak
136 Bartosiewicz Dorota 1984 Poznań
1279 Bartoszak Marek 1961 Poznań
830 Bartoszewski Dominik 1995 Poznań
218 Basińska Agnieszka 1974 PRO366
247 Basiński Łukasz 1992 Olimpiasport.pl
944 Basis Bartosz 1990 Świdnica
273 Bauza Maciej 1983 Poznań
1690 Bączyńska Małgorzata 1978 MargoEdu Małgorzata Bączyńska
919 Bąk Krzysztof 1971 Wronki
1672 Bednarczyk Jakub 1972 BV
126 Bednarek Adrian 1990 adrianbednarek.pl
262 Bednarek Marcin 1985 Bednarek
1361 Bednarek Rafał 1966 Forest Runners
1004 Bednarz Sławomir 1985 Chodzież
736 Bednik Grzegorz 1964 Rajsport Acktive
1199 Begier Marek 1986 Poznań
920 Bekasiak Mikołaj 1990 Także tego...
1012 Benasiewicz Rafał 1976 Poznań
1524 Bernat Tomasz 1996 Poznań
1493 Bestrzyńska Joanna 1971 Robakowo
707 Beyrowska Dominika 1982 GPD ZAŁOGA TRI
357 Bębel Błażej 1984 Rataye
765 Białas Aldona 1977 Nie Ma Lipy Swarzędz Team
148 Białek Joanna 1983 Poznań
144 Białek Michał 1981 Poznań
1420 Białek Mirosław 1984 Wroniecki Klub Biegacza
293 Białobłocki Tomasz 1969 Kiekrz
1557 Biczyc Kazimierz 1949 1949
142 Bielejewski Łukasz 1978 Ofix.pl Team
1382 Bielerzewski Krzysztof 1991 GB Wielkopolscy Biegacze
1383 Bielerzewski Zbigniew 1996 GB Wielkopolscy Biegacze
664 Bieniek Patryk 1980 Posnania TriathlonAflofarm Active Team
1553 Bieniek Tomasz 1971 Kraków
1814 Bienkowski Jaroslaw 1974 Biegaj z Dymkiem
1291 Bień Magdalena 1979 sklepbiegacza
1453 Biernat Rafał 1976 Mosina Team
559 Bigus Piotr 1989 Poznań
1764 Bilski Tomasz 1975 Active Nekla
1025 Biniaś Paweł 1981 Poznań
1580 Binkowska Anna 1978 Luboń
735 Binkowski Jarosław 1968 RajSport Active
1579 Binkowski Krzysztof 1970 Lubiń
426 Błaszczyk Jakub 1982 Klas Szpot Swarzędz
414 Błaszczyk Tomasz 1977 Warta
1674 Błaszyk Marcin 1982 Poznań
1250 Błaż Andrzej 1971 Barlinek
1251 Błaż Anna 1975 Barlinek
1175 Błoch Arleta 1972 Wroniecki Klub Biegacza
1046 Bobrowska Joanna 1996 DomData Run Team
760 Bocian Paweł 1976 Komorniki
1277 Bogdziewicz Błażej 1976 Poznań
839 Bogucki Patryk 1991 Drink Team
1681 Bojarski Tomasz 1981 OIRP POZNAŃ
1621 Bojdo Michał 1978 Poznań
1207 Bojek Łukasz 1990 1990
473 Borawska-Wajnert Ewa 1977 Orange Polska
1298 Borawski-Reks Szymon 1979 Poznań
1374 Borda Agnieszka 1982 Lubie ciastka
175 Borowska-Najderek Paulina 1980 -
1573 Borszynski Kuba 1989 Night runners
1242 Boruch Katarzyna 1971 Hernik Team
283 Bosacka Paulina 1982 Poznań
1378 Brania Hieronim 1968 Team Pleszew
603 Broda Adam 1977 Grupa Mocnego Uderzenia
1547 Brodziak Arkadiusz 1987 Garby
1548 Brodziak Marcin 1981 Bro-Tech.pl
1130 Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM
1670 Bryła Agnieszka 1974 Siekierki Wielkie
1669 Bryła Aleksander 1978 Siekierki Wielkie
1426 Brzezińska Anita 1989 Ostrów Wielkopolski
1153 Brzeziński Tomasz 1974 Promedica24
243 Brzeźnicki Łukasz 1989 Łódź Running Team
484 Brzoska Grzegorz 1972 Poznań
483 Brzoska Katarzyna 1975 Poznań
1084 Brzozowska Daria 1982 Śmigiel
1083 Brzozowski Ariel 1980 Śmigiel
832 Brzózka Jakub 1988 MEIBES TEAM
748 Buchholz Daniel 1981 Poznań
903 Budkiewicz Anna 1990 Paprotnia
1380 Budny Błażej 1985 Poznań
372 Budziszewska Sandra 1989 Endorfina Wschowa
336 Budzyński Paweł 1984 Tarnowo Podgórne
1258 Bulczyński Dawid 1988 gRUNwald team Poznań
1362 Burda Maciej 1979 Poznań (Poznań-Jeżyce)
1568 Burzyńska Ewelina 1978 Natura Biedrusko
1070 Buszewska Joanna 1987 1987
1071 Buszewski Zbyszek 1987 1987
1134 Buśkiewicz Tomasz 1976 Powera Partner
1530 Byczyk Jarosław 1968 HERNIK TEAM
1770 Cały Adam 1988 KARKONOSZ RUNNING TEAM
1138 Cebernik Maria 1984 PHOENIX CONTACT
349 Cegielski Marcin 1983 Poznań
1014 Ceglarek Przemysław 1983 Ostrów Wielkopolski
282 Celka Krzysztof 1974 Poznań
1494 Celka Krzysztof 1974 Poznań
1389 Chełek Bartosz 1992 Poznań
1388 Chełek Ewa 1992 Poznań
1536 Chmiel Monika 1982 Głogów
837 Chmielewski Leszek 1982 Fabryka Formy
1660 Chmielewski Leszek 1982 Fabryka Formy
211 Chmielewski Tomasz 1965 AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON
210 Chmielnik Piotr 1982 Kórnik
1779 Chojnacka Agnieszka 1976 Night Runners/Pobiedziska Running Team
846 Chojnacka Anna 1980 NIGHT RUNNERS
1701 Chojnacka Marta 1982 Poznań
1778 Chojnacki Maciej 1976 Night Runners/Pobiedziska Running Team
1069 Chojnacki Michał 1981 Dobre Sklepy Motocyklowe
777 ChorĄŻy Dariusz 1969 WA ŁBRZYCH
555 Choryński Adam 1983 swarzedz24.pl
1703 Chrostek Adam 1974 POZNAŃ
1702 Chrostek Dorota 1974 POZNAŃ
1197 Chruszcz łukasz 1989 AM STUDIO
1194 Chruszcz Maciej 1969 AM STUDIO
1196 Chruszcz Max 1997 AM STUDIO
860 Chudy SŁawomir 1972 TREPKO Runners
1648 Chudziński Michał 1976 Chudy team
1167 Chwiałkowski Bartosz 1982 Chwiałkowski Team
1168 Chwiałkowski Henryk 1956 Chwiałkowski Team
1491 Chwiałkowski Wojciech 1990 Poznań
1118 Chyb Michał 1990 DomData Run Team
1208 Chyliński Dawid 1982 Gia się kręci
976 Cichała Piotr 1987 Wroniecki Klub Biegacza
1603 Cichocka Izabella 1981 Koziegłowy
179 Cichocka Marianna 1969 Kiekrz
470 Cichowlas Marcin 1978 Polona Środa
1804 CiechaŃski Filip 1992 Bukowiec
214 Cieplak-Pilc Agata 1966 Pila
1523 Cierniak Krzysztof 1968 PRO366
756 Ciesielska Monika 1988 1988
1428 Ciesielski Jakub 1976 Zico Racing Speed Team
783 Ciesielski Rafał 1973 Poznań
220 Cieślak Łukasz 1979 Ośno Lubuskie
657 Conio Marek 1978 Zielona Góra
1825 Cynarski Marek 1976 Jeziorki
1694 Cyrulewski Rafał 1971 Gutowo Małe
1394 Czachura Sławomir 1984 Gruszczyn
948 Czaczyk Łukasz 1988 PODROZEKSZTALCA.PL
691 Czajka Michał 1981 3-M Triathlon Team
1284 Czajka Roman 1956 HERNIK TEAM
928 Czajkowski Tomasz 1976 Łódź Kocha Sport
295 Czapik Marta 1994 Aktywność ze Smakiem
569 Czaplicki Marek 1982 Nekla
659 Czaplicki Piotr 1977 Team Kopeć
1187 Czarnocka Angelika 1983 Kiełcz
1614 Czepczor Beata 1983 WKB
1584 Czerniak Grzegorz 1981 Mam ochotę pobiegać
922 CzĘstochowski CzesŁaw 1971 ZIELONA GÓRA
270 Członkowski Grzegorz 1976 Dziki z Moraska
1042 CzŁonkowski Grzegorz 1976 DomData Run Team
159 Czub Łukasz 1978 Komorniki
1710 Czub Paweł 1996 Rożnowo
812 Czubryt Jacek 1974 POZNAŃ
617 Ćwikliński Maciej 1974 Koninko
1114 Dagiel Grzegorz 1974 WKU Głogów
901 Dakowski Antoni 1969 Kaźmierz
1654 Dalka Hanna 1984 Poznań
1655 Dalka Maciej 1984 Poznań
714 Damięcka Katarzyna 1984 Johnson&Johnson
947 Danilewicz Mariusz 1979 Dąbrówka
651 Daniluk Michał 1979 Sobolowa Run
1301 Darul Radosław 1974 Skórzewo Biega
678 Dąbek Kamil 1994 Międzychód
186 Dąbkiewicz Marcin 1987 Pleszew
1339 Dąbrowski Bartosz 1983 Wałcz
487 Dąbrowski Patryk 1981 Swarzędz
1016 Deja Jacek 1979 Poznań
1520 Deka Michał 1982 Przychodnia Weterynaryjna KOALA
716 Derak Maciej 1973 PODICEPS
1109 Deszczyński Patryk 1991 DomData Run Team
672 Dębowski Waldemar 1984 Kaźmierz
107 Dębska-Zeńczak Agnieszka 1984 Poznań
1502 Długosz Marcin 1985 Night Runners Września
102 Dobieżyńska-Staszyk Julia 1984 Puszczykowo
715 Dobosiewicz Wojciech 1979 Poznań
894 Dobrzańska Barbara 1965 bez klubu
1604 Doda Filip 1993 Bydgoszcz
1102 Dolata Jakub 1984 Duni Poland
752 Dolicher Krzysztof 1995 Buk
1765 Dolska Sara 1985 Martombike
324 Domań Joanna 1976 Dirty Sparrows
325 Domań Leszek 1975 ALIANCE TECHNOLOGY FEHLAU RUN TEAM
1441 Domańska Joanna 1989 Poanań
1796 Domański Bartłomiej 1989 Biegaj z Dymkiem
1440 Domański Henryk 1960 Choszczno
524 Domański Jacek Expedyt 1941 WKB MET LUBLINIEC
1630 Domowicz MichaŁ 1993 CYKLOSPORT
1786 Donaj Adam 1974 Kościan
436 Dopierała Sławomir 1976 W drodze do celu - KARBUD
632 Dorobiała Bartosz 1985 Kuźnia Triathlonu
474 Dorożała Maciej 1974 Golęczewo
734 Dostatni Krzysztof 1980 Kamionki
1540 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
1308 Drażba Dominik 1987 Team Kopeć
644 Dreczka Łukasz 1985 Poznań
834 Drewniak Maciej 1981 CSWLąd Poznań
1260 Drozd Patrycja 1992 10bk panc
804 Drozdowski Marcin 1982 Poznań
383 Drwęska-Michalska Julia 1988 Fast&Fun
1075 Drzymała Jakub 1993 Gostyń
202 Dubert Artur 1979 poznan
111 Dudek Natalia 1990 Swarzędz
392 Dulat Piotr 1967 KGB GRZMOT KOMORNIKI
1769 Durkalec Jagoda 1992 Karkonosz Running Team
326 Duszyński Dariusz 1985 KRZYKOSY
1158 Dwojewski Marcin 1979 MMS TEAM
1026 Dworniczak Tomasz 1985 ...
1469 Dybowska Joanna 1981 Alliance Technology Fehlau Run Team
255 Dyk Piotr 1980 Luboń
1454 Dymek Michał 1977 Rehau Crossactive
1788 Dymek Sebastian 1982 Biegaj z Dymkiem
1567 Dymel Andrzej 1952 MARKOWI BIEGACZE
403 Dytłow Sara 1987 Adidas Runners Warsaw
1108 Dziabas Przemysław 1990 DomData Run Team
196 Działkowska Joanna 1998 FA(S)T SQUAD
199 Działkowski Roman 1974 FA(S)T SQUAD
1399 Dziarski Marek 1977 Moraczewo
237 Dzieciaszek Borysław 1972 Klub Maratończyka V LO Poznań
382 Dziedzic Magdalena 1986 Fast&Fun
1471 Dziegciar Dariusz 1963 Poznań
754 Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
1560 Dzięgiel Andżelika 1989 GKS Fabianki
584 Dzikowska Violetta 1973 Śrem
945 Dźwigała-Basis Magdalena 1986 Świdnica
838 Echaust Maciej 1972 CFP
614 Elias Katarzyna 1965 Poznań
1802 Fajfer Jacek 1960 1960
1048 Falkowski Szymon 1987 DomData Run Team
1110 Farmonow Nodirżon 1981 Komorniki MTB Team
1363 Fechner Ireneusz 1952 biegaj z WSL
258 Fedorczuk Katarzyna 1973 MATNER RUNNING TEAM/FITNESS PIEKARY LEGNICA
259 Fedorczuk Marek 1969 FITNESS PIEKARY LEGNICA
460 Felczuk Jarosław 1971 VFK RUN TEAM
1282 Feledziak Witold 1980 Gostyń
1213 Felsztyński Michał 1985 Merid
877 Filas Piotr 1982 Poznan
174 Filipowicz Barbara 1978 Poznań
137 Filipowski Łukasz 1976 Kaźmierz
712 Filipowski Tomasz 1972 Kostrzyn
1620 Fiszer Robert 1969 Poznań
566 Flens Tadeusz 1958 KB Wojtuś
1163 Foerster Maciej 1974 Wiocha Biega / GReeN BIKE MTB Team
1516 Foltyński Marcin 1977 KLAS Szpot Swarzędz
896 Franczak Dorota 1967 POZNAŃ
895 Franczak PaweŁ 1964 POZNAŃ
368 Frankowski Andrzej 1959 Poznań
321 Frankowski Łukasz 1982 Czapury
1231 Frański Łukasz 1976 NKB Chyży Nowy Tomyśl
131 Frąckowiak Adam 1978 Jeżyce Biegają
531 Frąckowiak Antonina 1985 Poznań
1336 Frąckowiak Marcin 1981 KS Zawsze Rataje
1576 Fritzkowski Tomasz 1987 Skórzewo
281 Frydrychowicz Maciej 1981 Sasinowo
960 Frygier Łukasz 1989 Night Runners
690 Furmanek Marcelina 1991 Wilda Biega
820 Furmaniuk Tomasz 1984 SPEED FREAKS
848 Furmański Marcin 1986 Green Essence
1244 Gajda Karol 1972 Poznań
1668 Gajewski Krzysztof 1973 KB Debiec
1442 Galanty Jarosław 1977 Galuś Poznań
1011 Galiśkiewicz Mariusz 1977 Poznań
833 Gałczyński Tomasz 1983 Poznań
263 Gałka Jacek 1979 Vege Runners \ KB Sukces Żmigród
1659 GaŁkowski Marcin 1970 PARKRUN POZNAŃ ŻABKA TEAM
337 Gandecki Marcin 1981 Nowy Tomyśl
1232 Garbarczyk Maciej 1973 L-Team
785 Gardecki Paweł 1990 Gladius Ostróda
364 Gatner Adam Marek 1957 LUKS Serock
570 Gawęda Ilona 1984 Nekla
923 Gawron PaweŁ 1961 Posada
1698 Gawron PaweŁ 1961 Posada
276 Gawroński Maciej 1982 Komorniki
898 Gawroński Piotr 1979 Janowiec Wielkopolski
737 Gąsiorek Monika 1992 Ostrów Wielkopolski
1636 Gehrke Robert 1987 Chodzież
242 Gendera Ewa 1971 night runners
454 Genstwa Ania 1984 Poznan
727 Gibas PaweŁ 1984 BTS BUDZYŃ
1720 Giel Jarosław 1986 Nowy Tomyśl
1662 Giełda Magdalena 1972 MADLEN
292 Gierak Kris 1980 BZWBK RUNNERS
1645 Gierszewska Barbara 1954 Poznań
641 Giezek Marcin 1983 Night Runners
655 Gilewicz-Rachowska Jagoda 1985 DGR Kancelaria Radców Prawnych
203 Gilowska Małgorzata 1981 Przeźmierowo
1693 Gilwatowski Bartosz 1976 Pobiedziska Running Team
750 Ginter Łukasz 1993 Zgrupka Team
1101 Głogowski Piotr 1973 Biedrusko
821 Głuchy Mikołaj 1994 Poznań
1095 Gmerek Ewa 1981 LESZNO
610 Goldmann Grzegorz 1991 Poznań
518 Golek Diana 1983 WKB META Lubliniec
515 Gołaszewski Michał 1976 Team Kopeć
129 Gołdysiak Ewelina 1984 Poznań
787 Gołębiewska Hanna 1972 Kicin
786 Gołębiewski Roman 1969 Kicin
1736 Gonciarek Katarzyna 1969 pietrzyk running team
157 Gorczyca Michał 1987 Night Runners
1220 Gorgiel Natalia 1986 Międzychód
1828 Gorynia Krzysztof 1974 KWP Poznań
139 Gotowała Przemek 1983 Komorniki
803 Gozdalski Jarosław 1973 Witkowo biega
1229 Gożuch Kacper 1987 Grobla Team
943 Górecka Karolina 1992 Swarzędz
1287 Górka Dariusz 1985 INEA
1679 Górna Karolina 1979 Górni Górą
1678 Górny Krzysztof 1978 Górni Górą
143 Górny Robert 1983 Bridgestone
679 Górska Anna 1989 Triathlonista.com
1180 Grabek Maciej 1992 Fabryka Formy Gorzów Wlkp.
212 Grabowski Damian 1985 Poznań
229 Grabski Rafał 1992 Danflor Team
1806 Graf Radomir 1977 JESPOL
1438 Grelowski Krzysztof 1966 SSW Malta POZNAN
1202 Gręda Piotr 1984 Warszawa
178 Grochal Michał 1988 Przeźmierowo
344 Grodzki Wojciech 1977 Zephyr
1129 Grosse Paweł 1977 8
308 Gruber Agnieszka 1984 Kalisz
307 Gruber Marcin 1976 Kalisz
819 Gruchała-Furmaniuk Aldona 1981 SPEED FREAKS
449 Gruchot Łukasz 1984 ostrow wielkopolski
1386 Gruszczyński Paweł 1980 Gruchy dają Czadu
206 Gruszka Anna 1974 PLEWISKA
1027 Grychta Łukasz 1981 Elmax Team
915 Grygiel Grzegorz 1976 Zielona Góra
1329 Grzegorczyk Agnieszka 1981 IdeaPack
1036 Grzegorzewski Konrad 1979 4Fiter
749 Grześko Tomasz 1960 TSPS TRZEBIECHÓW
905 Grześkowiak Dariusz 1968 Śnieżna Gęś
897 Grześkowiak Marcin 1981 Poznań
642 Grześkowiak Rafał 1993 Drużyna za pisiąt groszy
469 Grześkowiak Weronika 1997 Kamionki
1776 Gumny Grzegorz 1984 1984
402 Gumowski Jacek 1958 Gumisie
881 Guzik Aleksander 1992 Guziki
767 Gzyl Jakub 1985 obrzycko
1510 Haacke Magdalena 1984 U
608 Hagen Marta 1989 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
303 Haise Lidia 1975 Poznan
302 Haise Sebastian 1975 Poznan
1709 Haj Dobromiła 1975 1974
1708 Haj Tomasz 1974 1974
1313 Hałas Szymon 1985 SPWLąd
146 Hamerski Andrzej 1982 Teatr Nowy w Poznaniu
1090 Harasimowicz Beata 1975 Tri for Fun
1200 Hareński Piotr 1976 FRASTAŚ POZNAŃ
117 Hawryliszyn Jan 1983 Łozina
1717 Hegmit Robert 1969 Borówiec
1417 Hepner Tomasz 1988 GVT
899 Herzog Monika 1969 Poznań
1021 Hojan Jarosław 1962 Poznań
1447 Holak Jakub 1987 Poznań
113 Hossa Andrzej 1964 K.S.ZRYW RADZIEJÓW
725 Hryniewicz Kornelia 1994 1994
720 Hubko Marek 1974 Triathlon Serwis
1581 Hudowicz Piotr 1992 Poznań
1211 Huhn Małgorzata 1991 Poznań
1247 Humski Kamil 1992 Dobre Sklepy Motocyklowe
1712 Huryń Ewa 1973 RunTheMountains
1750 Ignaczak Jakub 1987 Jakub Ignaczak
1128 Ignasiak Piotr 1979 Chabowski Team
1039 Ignerska Rozalia 1982 Poznań
1732 Iks Andrzej 1983 BKB BAKCYL
182 Ilmer Jacek 1987 RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team
680 Imianowski Eryk 2001 KS Kasztelanka / MMS Team
1254 Imianowski Eryk 2001 Klub Sportowy Kasztelanka MMS Triathlon Team
1249 Imianowski Konrad 2000 KLUB SPORTOWY KASZTELANKA MMS TRIATHLON TEAM
1184 Iszkuło Grzegorz 1973 Dendrorunners
1186 Iszkuło Małgorzata 1971 Dendrorunners
628 Jabłoński Tomasz 1989 Poznań
973 Jach Krystian 1984 WRONIECKI KLUB BIEGACZA
1226 Jaciuk Dagmara 1980 Zalasewo
1106 Jackowiak Agnieszka 1985 Runner's Power
1480 Jackowiak Piotr 1986 SurowyProjekt
1107 Jackowiak Szymon 1980 Runner's Power
499 Jackowski Adam 1980 FogtBikes
1483 Jagiełło Rafał 1974 Sady
1182 Jagła Leszek 1973 Poznań
1609 Jagła Martyna 1993 Pro-Run Wrocław
165 Jagodziński Marcin 1994 Wieloboista Ostrów
1019 Jakubowski Jakub 1978 Poznań
340 Jakubowski Patryk 1980 Opalenica
984 Janczarski Marcin 1980 ANIRO RUN TEAM
1054 Janczewski Adam 1979 DomData Run Team
1307 Jandy Honorata 1975 KB Szamotuły/Pink Power
1212 Janicka-Tomiak Eliza 1973 Sulechów
1007 Janik Magdalena 1982 Gorzów Wlkp.
1467 Janik Paulina 1985 Karkonosz Running Team
1006 Janik Wojciech 1980 Gorzów Wlkp.
1479 Jankowiak Iwona 1976 Poznań
1121 Jankowska Jolanta 1957 DxTreeM
1369 Jankowska Paulina 1990 Poznań
1697 Jankowski Arkadiusz 1996 KB Wartko
986 Jankowski Bartosz 1985 'Żona mi kazała'
1233 Jankowski Dawid 1982 Mirosławki
874 Jankowski Kamil 1994 Poznań
982 Jankowski Maciej 1991 Poznań
1416 Jankowski Maciej 1966 run-log.com
624 Jankowski Marcin 1976 Team Aktywny Stęszew
797 Jankowski Pawel 1973 RUN-POLE
411 Janowicz Łukasz 1992 Poznań
1695 Janowiecka Katarzyna 1987 Poznań
266 Janowski Jacek 1976 Sport4Life
1366 Janowski Janusz 1983 biegam sam
1666 Jańczak Aleksandra 1997 Zbąszyń
360 Jarczewski Dominik 1981 Kalisz
278 Jarczewski Sebastian 1974 Kalisz
432 Jarecki Stanislaw 1952 MPEC Konin - Aktywni Konin
1028 Jarecki Stanislaw 1952 MPEC Konin
726 Jaroniec Adam 1985 Trinergy
1657 Jaroniec Paweł 1983 MBC Team
1533 Jarosz Maciej 1986 Halfway
706 Jarosz Tomasz 1970 Poznań
1542 Jarosz Tomasz 1970 TRICERATOPS - gpd triathlon team
1422 Jarych Jarosław 1972 Poznań
781 Jarysz Piotr 1984 TERAZ TULCE - MY BIEGAMY, BIEGAJ Z NAMI
1727 Jarzęcka Paula 1981 poznan
1649 Jazikowski Paweł 1972 Poznań
162 Jączyński Damian 1994 Więcbork
1151 Jeleniewska Barbara 1981 GORZÓW WLKP.
1623 Jesionek Adam 1990 Świdnica
1305 Jeziorkowski Filip 1993 Poznań
1644 Jędra Andrzej 1973 Złotniki
740 Jędrzejak Piotr 1981 ....JERZAK....
1000 Jędrzejczak Marcin 1991 Velocity/K.S Tęcza
1761 Jędrzejczak Marcin 1978 EKA Z FYRTLA
1267 Joachimiak Sławomir 1973 Poznań
1093 Jodko Piotr 1979 Jodko Brothers Running Team
1724 Józefowicz Edyta 1974 Kościan Team
1161 Jóźwiak Mariusz 1979 Sierakowski Klub Biegacza
886 Jóźwik Mariusz 1977 Poznań
1191 Jurkowski Radek 1986 Plewiska
1665 Juskowiak Mikołaj 1984 Leszno
1787 Juszczak Jarosław 1980 Poznań
441 Kacprowski Piotr 1980 Gruszczyn
256 Kacprzak Krzysztof 1980 Fehlau Run Team
425 Kacprzak Krzysztof 1980 Fehlau Run Team
592 Kacprzak Krzysztof 1980 Fehlau Run Team
168 Kacprzak SŁawek 1975 PIETRZYK RUNING TEAM/LZS Justynów
776 Kaczkowski Miłosz 1993 Sudeckie Wycieczki Biegowe
739 Kaczmarczyk Łukasz 1988 Run Beach Morning Gdańsk
335 Kaczmarek Agata 1981 Poznań
588 Kaczmarek Agata 1981 Poznań
1618 Kaczmarek Agata 1973 Nest Team
1239 Kaczmarek Agnieszka 1978 1978
1575 Kaczmarek Anna 1977 KLAS Szpot Swarzędz
523 Kaczmarek Arkadiusz 1995 Chomęcice
1487 Kaczmarek Beata 1971 STR POZNAŃ
1545 Kaczmarek Danuta 1960 Złotniki
1625 Kaczmarek Magdalena 1978 NestTeam
472 Kaczmarek Mariusz 1976 Witkowo Biega
1164 Kaczmarek Mariusz 1963 VELOCITY
122 Kaczmarek Mirosław 1991 Śrem
450 Kaczmarek Piotr 1984 Poznań
865 Kaczmarek Tomasz 1980 Poznań
1061 Kaczmarek Tomasz 1979 KLAS Szpot Swarzędz
485 Kaczmarski Michał 1990 Zalasewo
751 Kaczmarzyk Jacek 1976 SERE Team
1364 Kaczor Marek 1955 POZNAŃ
269 Kaczyńska-Winkel Alicja 1972 Murowana Goślina
1556 Kaiser Bartosz 1978 14 04 2018
1676 Kalbarczyk Jacek 1981 Poznań
167 Kalemba Agnieszka 1972 BUDCHEM
1639 Kaletka Marcin 1982 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
537 Kalinowska Daria 1982 Poznań
990 Kałuski Jan 1983 Czerwonak Biega
1037 KaŁuŻa Piotr 1971 Łódź Kocha Sport
650 Kałużny Michał 1990 Dirty Sparrows
234 Kałwiński Mariusz 1975 WATAHA TEAM
254 Kamiński Rafał 1974 Poznań
461 Kamyszek Krzysztof 1979 Poznań
646 Kamyszek Krzysztof 1979 Poznań
1617 Kańduła Klaudia 1980 Nest Team
1619 KapaŁa Sebastian 1999 Krawczyk-Team
109 Kapela Szymon 1976 Golden Retriever WOŚP w Poznaniu
1714 Kapuściński Zbigniew 1972 Grupa Azoty Police
1729 Karamara-Smejlik Kalina 1986 Zielona Góra
215 Karaszewski Zbigniew 1974 ZaDyszka
348 Karczewski Hubert 1973 Gruszczyn
1317 Karczewski Marek 1966 Poznań
169 Kardach Kardi 1988 Nowy Tomyśl
1343 Karolak Marek 1966 Poznań
1115 Karwatka Andrzej 1957 PeBeKa Lubin
967 Kasińska-Kominiak Milena 1993 Piątek
397 Kasperowicz Jacek 1977 JW 1515 Bydgoszcz
1268 Kasperowicz Jacek 1977 JW 1515 Bydgoszcz
1338 Kasperska Ewa 1974 Kościan Team
379 Kasperski Artur 1979 Goggle PAE Team/ Polonia Środa
1337 Kasperski Robert 1968 Kościan Team
1541 Kasprowicz Marta 1991 Biegacze Celebryci
1245 Kasprowicz Paweł 1977 Poznań
565 Kasprzak Marietta 1993 MOGILNO
1230 Kasprzak Paweł 1989 Poznań
456 Kasztelan Anna 1984 Rumianek
791 Kaszubski Dawid 1992 Witrans
160 Kavzmarek Karolina 1980 Poznań
1403 Kawa Olga 1981 Pirania team
955 Kawka Marcin 1979 Poznań
1737 Kazubowski Jacek 1967 TriDarKo
1352 Kaźmierczak Aleksander 1995 Poznań
1677 Kaźmierczak Jarosław 1981 Środa Wlkp.
442 Kaźmierczak Marcin 1978 Poznań
1171 Kaźmierczak Mikołaj 1978 Drużyna Szpiku
1464 KaŹmierowski Dariusz 1978 Paproć
708 Kąkolewski Kamil 1987 Międzychód
1214 Kempiński Adrian 1993 Poznań
554 Kesy Mateusz 1989 poznan
508 KĘbŁowski Józef 1956 Wataha
709 Kędziora Natalia 1977 Luboń
291 Kęsy Marcin 1985 PRO366
1444 Kęsy-Kowalska Hanna 1967 SzczawnoRun
1351 KiciŃski Maciej 1980 NIGHT RUNNERS
796 Kien Anna 1977 Poznań
540 Kienitz Wojciech 1978 Poznań
606 Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
330 Klaja Katarzyna 1958 SCIM
879 Klapczyński Michał 1982 For Run Team
1446 Kledecka Agata 1996 Biegające Dziki
854 Kleiber Piotr 1977 WUEF Tri Team
1405 Klein Marcin 1983 Kurzętnik biega
510 Klepacz Piotr 1969 Szczecin
423 Klessa Marcin 1974 KLESSA Familia
713 Klessa Marcin 1974 KLESSA Familia
1002 Kliszczak Krzysztof 1980 Poznań
329 Klorek Antoni 2000 Poznań
328 Klorek Ewelina 1973 Poznań
327 Klorek Marcin 1973 Poznań
1237 Klój Alina 1966 Globtroter Wielkopolska
1236 Klój Krzysztof 1962 Globtroter Wielkopolska
394 KluczyŃski Tomasz 1972 Szarotkowa
1725 Klupczyńska Karolina 1995 Manufaktura Mieszkań / UE Poznań
1257 Klupsch Mateusz 1989 AUTOBUS ARABÓW
1215 Kłosiński Jarosław 1961 KłosTeam
629 Kłosiński Mikołaj 1991 KłosTeam
1705 Kmiecik Radosław 1980 Rakoniewice
1148 Knast Izabela 1972 Wybite Jedynki
1607 Knast Izabela 1972 Wybite Jedynki
823 Knast Maciej 1971 Wybite Jedynki
1449 Knitter-Piątkowska Anna 1975 Pirania Team
294 Kociański Tomaso 1978 TK8
594 Kociela Krzysztof 1983 Robakowo
1748 Kocimski Artur 1971 PCH_RUN
1278 Koczorowska Monika 1985 LAB.krotoszyn
661 Koczorowski Przemo 1975 Dąbrowa
201 Kokociński Michał 1974 Swarzędz
1015 Kolanowski Sebastian 1971 KSSTALSERVIS
1275 Kolasiński Marek 1973 Poznań
1798 Kolasiński Michał 1988 Poznań
753 KoŁodziejczak Kinga 1986 ACCENTURE
507 Kołt Marta 1980 SDS Karolina Mośko
420 Kołtuńczyk Tomasz 1974 KM PSP POZNAŃ
391 Komorowicz Dominik 1982 Muay ronning tim
1348 Konieczna Wioletta 1979 Gruszczyn
1816 Konieczny Adam 1992 Polonia Środa
1514 Konieczny Andrzej 1958 Maltańska Grupa Biegowa
656 Konieczny Maciej 1972 Macfly_team
1554 Konieczny Waldek 1989 Night Runners
1818 Konieczny Waldemar 1960 Polonia Środa
1318 Konowalczuk Tomasz 1980 AKS Wybiegani Polkowice
858 Kopa Jacek 1976 ---
200 Kopczyk Marcin 1982 Warszawa
926 Kopeć Radoław 1992 Poznań
1499 Koperski Grzegorz 1975 Bike&Run Friends
1341 Kopras Marek 1958 Wroniecki Klub Biegacza
406 Koralewska Iwona 1973 Poznan
866 Koralewska Iwona 1973 Poznań
1169 Korbanek Bartłomiej 1991 DomData Run Team
1600 Korek Ewa 1983 On The Move
1051 Kornacka Magdalena 1992 DomData Run Team
1013 Kornet Przemysław 1985 Toruń
1808 Korpal Marcin 1981 CHzS
771 Korzeniewski Jarosław 1975 Gorzów Wlkp.
265 Kosarzycka Aneta 1987 KB SUKCES ŻMIGRÓD
909 Kosiór Marcin 1983 Zabiegani PTTK Wągrowiec
404 Kosmecki Robert 1966 night runners
435 Kostrubiec Maciej 1996 Rokietnica Biega
1143 Koszal Jarek 1966 poznań
1558 Koszela Renata 1974 non mollare mai
1240 Kotlarski Sławomir 1983 Kębłowo
728 Kowal Michał 1978 Nakło nad Notecią
622 Kowalkowska-Bondalska Agnieszka 1979 Szkoła Języka Niemieckiego Deutsch-Meister
415 Kowalski Andrzej 1963 Poznan
1406 Kowalski Łukasz 1980 Poznań
880 Kowalski Marcin 1973 Teatr Polski w Poznaniu
1551 Kowalski Mateusz 1987 Mosina
1436 Kownacki Paweł 1984 Świebodzin
991 Koza Dariusz 1985 FSD RUN DREZDENKO
1613 Kozak Igor 1973 Św. Jan XXIII
1795 Kozak-Sroka BoŻena 1978 KARKONOSZ RUNNING TEAM
1080 Koziara Krystyna 1957 Poznań
532 Kozłowicz Tomasz 1992 ATHLETICS TEAM PRUSICE
1757 Kozłowska Karolina 1988 HANSA-FLEX
1149 Kozłowski Dariusz 1968 Luboń
147 Kozłowski Maciej 1976 Kunowice
145 KozŁowski Maciej 1983 Poznań
572 Kozłowski Paweł 1979 Kiekrz
561 Kozłowski Radosław 1975 Poznań
1192 KozŁowski Waldemar 1966 KB DęBIEC
1780 Krajewska-Wiśniak Teresa 1976 KARKONOSZ RUNNING TEAM
1306 Krajewski Robert 1979 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
1272 Kramski Tomasz 1974 Active Nekla
732 Kraska Anita 1976 Wymiatacze
997 Kraśniewski Rafał 1985 Chocianów
1601 Krause Maja 1980 On The Move
1730 Krawczyk Marcin 1983 Stilo Fanclub
887 Krieger Tomasz 1979 Swarzędz
1176 Krokosz Pawel 1991 KenyanRunners
1088 Krotoski Błażej 1987 Sady
505 Król Bartosz 1975 Poznań
380 Król Konrad 1974 Asseco Active Team
1262 Król Konrad 1974 Asseco Active Team
1116 Król Maciej 1995 TriWise Triathlon Team
1216 Król Michał 1979 Luboń
1183 Królikowski Edward 1970 KB Maniac Poznań
428 Krukowska Agnieszka 1975 Poznań
1356 Krupa Krystian 1986 EITALIA.pl
668 Krupa Tomasz 1981 Klub Błyskawicznego Kalosza
605 Krupecki Michał 1981 Swarzędz
366 Kruszczyński Piotr 1967 Teatr Nowy w Poznaniu
1296 Kruś Mariusz 1984 Marvin Team
604 Kryca Dominik 1982 Team Kopeć
744 Krygowski Maciej 1971 Cybina Team
1822 Krysinski Maciej 1986 Dąbrowa
701 Krystyniak Piotr 1989 -
1085 Kryszczynski Filip 1973 --
1564 Kryszewski Maciej 1977 Nigh Runners
1303 Krysztofiak Kamil 1987 Plewiska, pow. poznański
1349 Krysztofiak Sławomir 1965 BYDGOSZCZ
398 Krzemiński Maciej 1980 Suchy Las
1290 Krzemiński Maciej 1980 WUEF TRI TEAM
476 Krzeszewska Dorota 1976 Piła
477 Krzeszewski Krzysztof 1976 Piła
940 KrzyŻyk Agnieszka 1980 TRIO FORTIS
1246 Kubacki Andrzej 1982 Gira się kręci
998 Kubanek Maciej 1957 THE GREAT KUBANEKS
149 Kubiak Anna 1996 Poznań
673 Kubiak Marcin 1990 Wronki
977 Kubiak Marta 1991 Wronki
1481 Kubiak Michał 1981 AdRunaLine Team
115 Kubiak Roksana 1989 Night Runners
430 Kubicki Adam 1988 BUSKO-ZDRÓJ
703 Kubicki Robert 1978 Poznan
482 Kubińska Sylwia 1977 CSWLĄD POZNAŃ
1692 Kubisiak Magda 1989 Swarzędz
1098 Kubiś Karol 1975 Poznań
530 Kubler Andrzej 1982 RDLP w Szczecinie
410 Kucharski Jakub 1979 jku1979
1706 Kucharski Piotr 1969 Amator - niezrzeszony... czyli wszystko mogę... nic nie muszę...!
1413 Kuchlewski Andrzej 1983 Poznań
250 Kuchta Piotr 1982 Rabowice
795 Kucybała Michał 1979 Runners of Wałcz
551 Kucz Sławomir 1974 Amator
1501 Kudlińska Ewa 1988 Night Runners
439 Kujath Dominika 1984 Altom Gniezno
543 Kujawa Krzysztof 1974 WIĘCKOWSKI TEAM
562 Kujawa Sebastian 1977 #OwocBiega
989 Kukla-Kowalska Alicja 1978 BIEGAM BO NIE LUBIE
697 Kukuła Karolina 1987 Tocha Tocha Tocha
696 Kukuła Wojciech 1987 Tocha Tocha Tocha
1719 Kulesza Łukasz 1985 Rybnik
140 Kułaga Maciej 1981 Kunowice
1334 Kunysz Łukasz 1996 KolecTeam Zbąszynek
595 Kupczak Monika 1995 Bukowski Klub Biegacza
1490 Kupisz Joanna 1982 Gorzów Wlkp.
1057 Kuras Damian 1991 DomData Run Team
1022 Kuras Justyna 1992 Poznań
931 Kuraś Szymon 1981 NKB Chyży Nowy Tomyśl
244 Kurek Przemysław 1990 Środa Wielkopolska
1373 Kuropaczewska Małgorzata 1968 MK-JK
1376 Kuropaczewska Wiktoria 1997 MK-JK
1371 Kuropaczewski Jacek 1967 MK-JK
1119 Kurowska Magdalena 1996 UAM TRIATHLON POZNAŃ
587 Kurowska Patrycja 1993 gRUNwald Team Poznań
453 Kurowski Sebastian 1982 RunGryf Gryfice
1147 Kurpisz Milena 1992 Śrem
953 Kurzawski Jan 1995 MOCNO W PRAWO TEAM
1056 Kuś Adam 1997 UKS Cityzen_/BE3
1457 Kuzdra Małgorzata 1983 Poznań
1820 Kuźnik Katarzyna 1983 forte PR
1598 Kwacz Krzysztof 1976 On The Move
1476 Kwasny Tomasz 1979 Poznan
538 KwaŚniewski Mariusz 1987 SZWLA Stargard
280 Kwiatkowska Ewelina 1982 Czas Apokaliosy
1140 Kwiatkowski Arkadiusz 1974 DomData Run Team
1437 Kwiek Anna 1970 Plewiska
698 Kwiesielewicz Grzegorz 1974 ReebokRunCrew LDZ
365 Lala Katarzyna 1979 Wataha Łączy Nas Bieganie
1589 Lange Maciej 1978 Śrem
1266 Langner Karol 1971 Swarzędz
689 Lasak Krzysztof 1979 HERNIK TEAM
688 Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM
1179 Laskowska Agata 1980 Poznań
1053 Lasota Maciej 1986 DomData Run Team
1647 Lehnhardt Wiesław 1970 1970
974 Lemański Marcin 1991 Poznań
171 Lembicz Paweł 1993 KB SZAMOTUŁY
377 Leonarska Małgorzata 1987 Warszawa
1325 Lepczyński Juliusz 1991 DomData Run Team
114 Lepczyński Piotr 1987 POZNAŃ
1010 Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska
937 Lesiuk Katarzyna 1983 Luboń
1762 Leśniak Kamil 1993 Poznan
1673 Leśniak Michał 1984 www.NRGBOX.pl
104 LeŚniczak Artur 1989 Stęszew
112 LeŚniczak Paulina 1991 Stęszew
844 Leśniewski Grzegorz 1966 Koło
341 Lewandowska Małgorzata 1966 T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO
466 Lewandowska Marta 1986 Poznań
717 Lewandowski Marek 1986 Poznań
1448 Lewandowski Marek 1972 TKKF Łabędź Zbąszyń Koleje Wielkopolskie
1409 Lewandowski Remigiusz 1959 Klub biegowy TSK Orzeł Osiek
331 Lick Marek 1976 Poznań
704 Liera Pawel 1984 Poznan
118 Ligmanowski Robert 1980 Pobiedziska Running Team
1671 Linkiewicz Sebastian 1979 L'Team
814 Linkiewicz Tomasz 1972 L-Team
1508 Lipowicz Tomasz 1975 BAWA WNĘTRZA
904 Lipski Krzysztof 1991 Paprotnia
1304 Lisewska Anna 1977 Ania & Jacek Running Team
105 Lisiak Bartosz 1983 KB Gepard Murowana Goślina
306 Lisiak Patryk 1975 FRASTAŚ POZNAŃ
966 Lisiecka Malwina 1993 Poznań
189 Lisowska Aneta 1975 Hitcena.pl
1561 Lisowska Aneta 1974 HitCena.pl
1460 LubryczyŃski Piotr 1976 GÓRZYKOWO
1395 Ludwiczak Anna 1988 Miroslawki
583 Ludwiczak Hubert 1992 Poznań
381 Lusiak Anna 1983 Fast&Fun
1030 Lusiak Anna 1983 Poznań
1555 Ławiński Łukasz 1990 Poznań
490 Ławniczak Damian 1989 Poznań
154 Łącka Beata 1976 Poznań
639 Łączyński Piotr 1978 Wszystkoobieganiu.pl
695 Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS
1640 Łeszyk-Kaletka Sylwia 1976 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
1035 ŁochyŃski Grzegorz 1972 Poznań
1346 Łoda Dariusz 1978 WOJAKI TEAM
1224 Łopatka Robert 1983 Poznań
1823 Łopuszyński Krzysztof 1983 TEAMOCHAL
970 Łowicka Magdalena 1985 Pro-Run Wrocław
376 Łożyński Witold 1984 lotnictwo.net.pl
1819 Łuc Andrzej 1978 POLSKA RUNNING TEAM
743 Łuczak Józef 1961 Rataje
1367 Łuczak Zbyszek 1972 NOWOTOMYSKA AKADEMIA BIEGANIA
1400 Łukasik Maciej 1983 Poznań
1023 Łukasik Michał 1989 Poznań
277 Łukaszczyk Krzysztof 1979 Chodzież
1423 Łukaszczyk Łukasz 1984 4FITER
1324 Łukaszewska Ania 1987 Memczennice Ewy
571 Łukaszewska Milena 1987 Gołańcz
198 Łukaszewski Dariusz 1974 Sompolno
882 Łukowski Sebastian 1976 SIEROSŁAW
185 Machoński Bartosz 1974 Hitcena.pl
339 Machowicz Jolanta 1975 Gostyń
705 Maciejewska Agnieszka 1981 Poznań
529 Maciejewski Paweł 1994 Poznań
1064 Maciejewski PaweŁ 1973 Diamant ProSport
1142 Maciejonek Anna 1978 Kostrzyn
192 Macyszyn Daniel 1976 Night Runners Poznań
353 Maćkowiak Agnieszka 1977 www.logopedazduny.republika.pl
354 Maćkowiak Bartosz 1976 www.logopedazduny.republika.pl
1519 Maćkowiak Krzysztof 1963 Maltańska Grupa Biegowa
1414 Maćkowiak Paweł 1989 SKB Dzik Police
1534 Maćkowski Maciej 1986 UPS BYDGOSZCZ
1478 Maćkowski Paweł 1976 Poznań
621 Madajczak Krzysztof 1992 Jankowice
493 Maj Waldemar 1978 100 BATALION ŁĄCZNOŚCI
816 Majchrzak Angelika 1988 Poznań
1716 Majchrzak Jacek 1980 Koscian TEAM
1763 Majda-Konieczna Alicja 1987 Wenecja
1432 Majewski Michał 1984 Spin Force Runners
1418 Majka Jerzy 1972 Pirania Team
1225 Majorczyk Katarzyna 1982 Poznań
1227 Majorczyk Krzysztof 1984 Poznań
674 Majorek Krzysztof 1981 night runners
1136 Makowski Janusz 1953 Night Runners
1203 Makowski Paweł 1988 Środa Wielkopolska
638 Malec Artur 1979 Komorniki
1353 Malewski Jan 1995 Poznań
987 Malinowski Bartek 1977 Poznań
1455 Malinowski Bartlomiej 1977 Poznan
275 Malke Jakub 1985 CITYZEN_ / FitnessFanatics
268 Malke Lukasz 1980 Cityzen
1411 Małaczyńska Magdalena 1984 Stowarzyszenie Leśny Wąż
1410 Małaczyński Mikołaj 1986 Stowarzyszenie Leśny Wąż
121 Mankiewicz Łukasz 1982 Warszawa
869 Manowska Alicja 1999 Poznań
868 Manowska Dagmara 1970 Poznań
1759 Mantaj Agnieszka 1979 Dąbrowski TEAM
1635 Mańkowski Andrzej 1965 1965
1273 Mańkowski Krzysztof 1997 1997
1189 Mańkowski Michał 1985 ORGANIC FITNESS TEAM
1586 Marchlewicz Paulina 1975 Poznań
1024 Marchlewski Tomasz 1973 KB Gmina Czarnków
1793 Marchwicka Jolanta 1977 Lucky Luki
173 Marciniak Michał 1983 UKS CITYZEN_/BE3
1379 Marciniak Przemysław 1976 Team Pleszew
388 Marcinkowska Jadwiga 1970 Rozgarty
671 Marcinkowski Andrzej 1972 Kicin
387 Marcinkowski Piotr 1968 Rozgarty
205 Marcinkowski Robert 1969 Night Runner Ostrów Wielkopolski
810 Marcińczyk Damian 1993 Sudeckie Wycieczki Biegowe
835 Marcjanek Łukasz 1989 Lks Iskra Jaszkowa,
616 Marek Daniel 1974 Cybina Team
1333 Markiewicz Aneta 1987 Wkurw_team
305 Markiewicz Mariusz 1975 Poznań
1385 Markowska-Gruszczyńska Hanna 1980 Gruchy dają Czadu
620 Maroszczyk Mateusz 1993 Natural Born Runners
742 Martyła Piotr 1982 Poznań
418 Maserak Sebastian 1979 1979
1178 Masztalerz Mateusz 1987 Jaraczewo biega
602 Matusiak Jarek 1975 SOBIE BIEGAM
738 Matuszak Sebastian 1984 Ostrów Wielkopolski
1032 Matuszczak Wojciech 1981 Perschmann Running Team
1089 Matuszewski Konrad 1962 KM
1221 Matuszewski Mateusz 1980 Poznań
648 Matyjaszczyk Iwona 1989 Lubrza
1685 Matysiak Damian 1986 1986
1271 Matysiak Karol 1974 OSH w biegu / DS
564 Matysik Wiktor 1996 Solec
1766 Mazur Andrzej 1982 Martombike
1622 Mazur Łukasz 1982 KolecTeam
271 Mazurczak Joanna 1989 Poznań
1412 Mazurek Paweł 1968 Bytkowo Triathlon Team
1055 Mączyński Radosław 1973 DomData Run Team
1146 Meduna Zbigniew 1973 Poznań
488 Mejer Paweł 1976 1976
1632 MeliŃski Wojciech 1957 Bractwo Biegaczy
729 Meller Łukasz 1978 WieloOsobowy Kub Sportowy
724 Meller Marcin 1980 MelFactoRunner
730 Meller Roman 1950 WieloOsobowy Kub Sportowy
370 Mendyka Łukasz 1986 KB Aktywni Środa Wlkp.
853 Menzel Zofia 1958 Ultra Diabły Lubrza
983 Merda Jakub 1988 Mocno w Prawo Team
1707 Mękal Radek 1979 SMASHING PĄPKINS
1297 Michalak Mariusz 1968 Suchy Las
1261 Michalak Michał 1965 Poznań
1585 Michalak Monika 1971 Joystick Team/ZielonaGóroZacznijBiegać
961 Michalak SŁawek 1967 NIGHT RUNNERS
864 Michalik-Tomczak Hanna 1976 Malta Poznań / Smashing PĄpkins
316 Michalska Agnieszka 1980 Poznań
1059 Michalska Katarzyna 1992 Lwówek
798 Michalska Wioleta 1984 Poznań
315 Michalski Mikołaj 1977 Poznań
528 Michałowski Henryk 1941 CityZen Poznań
876 Michałowski Jakub 1980 Michałki Team
448 Michałowski Michał 1991 PRAWIE RYSY
526 Michałowski Tomasz 1979 Świebodzin
956 Michna Bartosz 1989 Poznań
962 Michna Marcin 1989 Poznań
593 Mielcarek Adrian 1991 1991
509 Mieloszyk Wojtek 1983 Poznań
918 Mierkiewicz Michał 1987 Środa Wlkp.
1591 Mierzejewski Bartosz 1983 CTS
677 Miętek Krzysztof 1984 Złotów
829 Migdałek Łukasz 1995 Poznań
501 Mikłasz-Zakrzewska Aleksandra 1990 Biegiemdokuchni
429 Mikołajczak Anna 1983 Poznan
128 Mikołajczak Damian 1991 Gądki
888 Mikołajczak Wiesław 1968 Wronki
1330 Mikołajczyk Damian 1994 KB Geotermia Uniejów
1569 Milanowski Marek 1976 Potasze
1784 Miler Joanna 1978 Karkonosz Running Team
658 Milkamanowicz Marek 1976 Zalasewo
766 Miłaszewska Marta 1980 Poznań
1507 Miłosz Izabela 1987 Husaria Race Team
1234 Minge Katarzyna 1978 Poznan
225 Miozga Artur 1976 suchylana
226 Miozga Joanna 1978 suchylana
1755 Misiorna Magdalena 1964 HANSA-FLEX
1756 Misiorny Michał 1962 HANSA-FLEX
685 Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team
1807 Mistur Szymon 1983 Przybyszewo
979 Miszta Agata 1984 Zbąszyń
969 Miszta Karol 1985 KolecTeam
978 Miszta Marcin 1981 KolecTeam
981 Miszta Milena 1992 KolecTeam
1472 Miśkiewicz Jarosław 1959 Poznań
1005 MiŚkowski Mateusz 1991 Poznań
1111 Mlącki Alan 1992 Kołbiel
1082 Mocek Marek 1998 Danflor Team
772 Molak Dawid 1981 Poznań
1060 Molski Radosław 1991 DomData Run Team
1504 Morkowski Łukasz 1976 Biskupice
1067 Moskwa Krzysztof 1957 tak se pomykam !
1125 Mroczkiewicz Przemysław 1987 Lwówek
322 Mroz Mariusz 1974 Zakochaj się w bieganiu
576 Mrówczyński Rafał 1976 Pobiedziska
1195 Mudrow Wojtek 1981 Poznań
1430 Müller Andrzej 1958 Puszczykowo
1824 Muller Cezary 1973 Mosina
1611 Murek Marta 1987 DEMOCO
718 Musielak Piotr 1970 PGB UP-P-N 56
1415 Muszyński Robert 1978 Poznań
1643 Nagórski Ryszard 1956 CIECHOCINEK
769 Najewski Marcin 1982 Zalasewo
1572 Nalewajko Jacek 1977 Leszno
558 Napieraj Piotr 1986 Września
870 Napierała Damian 1979 GPP
1150 Narloch Andrzej 1969 Charty Chartowo
1634 Narloch Andrzej 1969 Charty Chartowo
939 Nawrocka Aleksandra 1980 Trio Fortis
802 Nawrocka Iwona 1973 KLAS SZPOT Swarzędz
954 Nawrocki Łukasz 1985 SRV Team
801 Nawrocki Piotr 1973 KLAS SZPOT Swarzędz
1112 Nawrocki Tomasz 1977 Skórzewo
233 Nekanda-Trepka Andrzej 1972 PRO366
239 Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 PRO366
774 Niedzielski Roman 1985 brak
1253 Niedźwiecki Robert 1970 Świebodzin
1074 Niemir Maciej 1979 Niemirus biega
1521 Niewiadomski Mateusz 1986 Inowroclaw
363 Niewiadomski ZdzisŁaw 1949 WARSZAWA
468 Nijak Zdzisław 1981 Poznań
542 Nijakowski Aleksander 1962 Ostrów Wielkopolski
1452 Nitka-Grzegorczyk Joanna 1980 Poznań
1190 Niziolek Aleksander 1972 Kiekrz Gm. Rokietnica
1066 Nowacki Bartosz 1988 Drużyna Rezerwatów
446 Nowacki Michał 1981 Poznań
885 Nowacki Paweł 1993 Poznań
1008 Nowacki Przemysław 1984 Drużyna Rezerwistów
913 Nowak Damian (dimas) 1981 Piekarnia Wiejska w Zębowie/ HernikTeam
1105 Nowak Dariusz 1973 Biegacze PMI
513 Nowak Irmina 1989 KB Katorżnik Murowana Goślina
1050 Nowak Izabela 1981 DomData Run Team
1458 Nowak Jerzy 1950 Chludowo - niezrzeszony
917 Nowak JÓzef 1955 parkrun Dąbrówka
883 Nowak Marcin 1978 Piła
1404 Nowak Marcin 1971 KB MIŚ BOREK WLKP.
985 Nowak Michał 1983 Drużyna Szpiku
1235 Nowak Paweł 1982 Tomahawk Village
1347 Nowak Paweł 1965 Kepnet
733 Nowak Tomasz Zenon 1963 VELOCITY
417 Nowak Wojciech 1986 Tri No To Die
579 Nowakowski Damian 1989 Września
1537 Nowakowski Jerzy 1977 ANIRO RUN TEAM
611 Nowakowski Łukasz 1992 Przedecz
855 Nowicka Michalina 1993 Poznań
1527 Nowicka-Kotlarska Anita 1986 1986
662 Nowicki Cezary 1976 Niemaleko
1638 Nowicki Tomasz 1969 DASZEWICE
1546 Nowicki Waldemar 1952 Poznań
1749 Nowosielska Marta 1984 Polonia Bydgoszcz SLA / Kobiety Biegają
1283 Ntuli Anthony 1973 Poznan
434 Nyckowska Karolina 1973 Poznań
433 Nyckowski Bartosz 1976 Poznań
841 Odrzywół Vel Nawentura Wojciech 1980 Łódź Kocha Sport
549 Ogińska Anetta 1974 1974
248 Olechnowicz Katarzyna 1977 Słubicka Akademia Biegowa
1631 Olejnicki Sebastian 1983 poznań
443 Olejniczak Arkadiusz 1978 CARBLACK
586 Olejniczak Joanna 1972 Krotoszyn
585 Olejniczak Karol 1970 KS Krotosz Krotoszyn
1206 Olejniczak Przemysław 1985 Kaźmierz
1360 Olejniczak Robert 1965 Rawa Team
645 Oleśkowicz-Popiel Piotr 1981 Poznań
190 Oliński Paweł 1984 Kibole w biegu
615 Olkowski Henryk 1977 Bydgoszcz
1155 Olszański Krzysztof 1980 OFIX.PL BIKE TEAM
822 Olszewska Izabela 1982 Wkurw_team
1218 Olszewska Natalia 1977 UKS PAMIĄTKOWO
721 Olszewski Marek 1975 Wolsztyński Klub Biegowy
285 Olszewski Tomasz 1979 Chemadex
1358 Opala Wojciech 1974 CSWL Poznań
208 Oppeln-Bronikowski Mateusz 1988 By Być w Formie
506 Orlicki Michał 1981 Ramirent
465 Orłowski Marcin 1982 Dąbrowski TEAM
1624 Osetek Sebastian 1987 RAZ Szczecin
413 Osiewicz Przemyslaw 1979 Swarzędz
912 Osiński Maciej 1973 Poznań
1723 Osiński Wojciech 1999 1999
176 Osmański Damian 1978 Jeżyce Biegają
440 Osmólska Ilona 1980 Gruszczyn
1321 Osowicz Artur 1986 Borek Wielkopolski
158 Ossowska Emilia 1983 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
164 Ossowski Adam 1983 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
600 Ostrowicki Piotr 1971 KĘSY TEAM
1299 Otto Krzysztof 1993 QUAY POZNNAŃ
1686 Otto Marcin 1975 kamionki
170 Owczarek Katarzyna 1990 Poznań
386 Owczarzak Borys 1985 wachowiakisyn.pl
1633 Oźminkowski Marcin 1973 Pani
481 Pacha Józef 1973 1973
1326 Paczka Patryk 1990 HappyDental.pl
794 Paczkowska Agata 1987 Paczki team
1003 Paczkowski Witold 1975 Wataha
1047 Padniewska Paulina 1995 DomData Run Team
557 Paetz Filip 1995 Chomęcice
1160 Pakuła Michał 1987 Jarocin
475 Palacz Beata 1972 Rok
222 Palacz Michał 1984 Poznań
221 Palacz Tomasz 1978 Szczecin
580 Palczewska Dominika 1992 Poznań
369 Palicki Marcin 1992 Wysoka
1256 Paluszkiewicz Jakub 1991 Swarzędz
890 Paluszkiewicz Kasper 1996 Poznań
1359 Pałka Michał 1979 #slimakibarcin
1286 Pałka Patrycja 1993 Radom
581 Pałka Sławomir 1984 Ratajski Żółwik
127 Pałubicka Krystyna 1955 Teatr Nowy w Poznaniu
902 Panieński Pawel 1967 Poznań
355 Pańczyszyn Stanisława 1958 BODYWORK
241 Paradowski Paweł 1986 Poznań
467 Parchliniak Piotr 1978 Plewiska
1683 Partyka Łukasz 1979 Poznań
1684 Partyka Natalia 1982 Zico Racing Speed Team
103 Parys Tomasz 1982 Poznań
640 Parys Tomasz 1982 1982
1139 Pasińska Anna 1975 Pabianice
1637 Pasternak Oskar 1997 Poznań
1094 Paszkowska-Jodko Karolina 1978 Jodko Brothers Running Team
1315 Paul PrzemysŁaw 1967 Poznań
496 Paulus Jędrzej 1985 Night Runners
498 Pawlak Maciej 1972 3TEAM KONIN/MPEC-Konin
1322 Pawlak Natalia 1989 Memczennice Ewy
968 Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski
1485 Pawlowski Grzegorz 1981 Poznań
1651 Pawłowska Agata 1988 Poznań
1525 Pawłowski Jan 1991 Poznań
1687 Pawłowski Krzysztof 1975 Zbąszyń
286 Peterek Anna 1990 Loco Print
826 Pęczak Sebastian 1973 Chef’s
1809 Piasecki Grzegorz 1975 REHAU TEAM
314 Piasecki Krzysztof 1988 1988
1646 Piasecki RadosŁaw 1978 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW
1653 Piaskowski Dominik 1981 Hernik Team
666 Piaskowski Robert 1974 Krotoszyn
1127 Piątek Artur 1978 POZNAŃ
1450 Piątkowski Artur 1975 Pirania Team
933 Piec Jakub 1981 Poznań
573 Piechocki Marcin 1973 Poznań
552 Piechocki Stanisław 1974 Piechocki Team
607 Piechowiak Marek 1982 Poznań
1718 Piecuch Agnieszka 1987 Tarnowskie Góry
682 Pieczyńska Beata 1962 Moto-Centrala
683 Pieczyński Robert 1965 Moto-Centrala
1592 Pieczyński Robert 1970 1970
1610 Piekarski Wiktor 1992 Pro-Run Wrocław
1077 PieniĄŻek Patryk 1991 KGHM ZG RUN
421 Piernikowska Żaneta 1975 Poznań
577 Pierzchlewicz Krzysztof 1981 Gwiazdowski Triathlon Team
393 Pieszała Maciej 1987 Poznań
110 Pietek Robert 1972 OFIX.PL BIKE TEAM
1141 Pietrasiak Małgorzata 1956 UKS CITYZEN_BE3
352 Pietryk Marta 1965 Kamionki
351 Pietryk Tomasz 1972 enduhub.com
296 Pietrykowski Piotr 1974 Skórzewo
290 Pietrzak Aleksander 1992 Swarzędz
1597 Pietrzak Bartłomiej 1980 bagrun.pl
1486 Pietrzyk Maciej 1987 KolecTeam Zbąszynek
963 Pietz Mikolaj 1979 CBN
1033 Pilc Maciej 1979 Dres i Laczki
1210 Pilc Monika 1975 Dres i Laczki
1034 Pilc Wojciech 2002 Dres i Laczki
246 Piniarski Michał 1981 Mogilno Team
1435 Piniarski Paweł 1985 Mogilno Team
517 PiŃkowski Tomasz Marcin 1980 Poznań
1574 Piotrowicz Ksymena 1978 Kurzętnik biega
264 Piotrowicz Marcin 1981 Pobiedziska
1512 Piotrowicz Marcin 1981 Pobiedziska
1526 Piotrowicz Tomasz 1976 Kurzętnik biega
1328 Piotrowska Agnieszka 1975 Gułtowy Biegają
135 Piotrowska Magda 1980 Komorniki
1327 Piotrowski Jarosław 1972 Gułtowy Biegają
232 Piotrowski Przemek 1971 Brak
1810 Pisarska-Fijałkowska Marta 1987 Seksi Czikk Team
101 Piwecki Maciej 1976 Sady
1316 Piwosz Michał 1980 Wroniecki Klub Biegacza
1699 Piwowarski PaweŁ 1980 KB Maraton Turek
702 Plackowski Marcin 1992 Gostyń
1204 Plackowski Mikołaj 1979 Poznań
216 Plóta Łukasz 1989 Poznań
188 Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team
761 Pluta Dawid 1990 Gruszczyn
1532 Płonka Wojciech 1985 Biedrusko
297 Płotała Alicja 1972 Zielona Gora
921 PŁotaŁa SŁawomir 1971 ZIELONA GÓRA
260 Płócieniczak Łukasz 1988 Street is watching
1445 Początek Michał 1955 niezrzeszony
1181 Pocztarek Ewelina 1983 Poznań
817 Podbielski Michał 1986 Środa Wlkp
1312 Podejma Andrzej 2000 Poznan
699 Podejma Grzegorz 1975 Swarzędz
1017 Podgórski Mariusz 1966 Wronkiecki Klub Biegacza
800 Podsadny Bartosz 1984 Poznań
1058 Podziński Piotr 1968 Wroniecki Klub Biegacza
1285 Pohl Karolina 1997 Ponań
457 Pohland Paweł 1984 Poznań
213 Poklepa Dawid 1984 KB WIKON / Team Draczyński
700 Polaczyk Justyna 1989 -
438 Polus Magdalena 1981 Zmęczeni na starcie Dobiegniew
949 Połczyński Mateusz 1997 Zduńska Wola
1288 Popielarz Agnieszka 1983 pozRUNiacy
1293 Popielarz Jędrzej 1983 POZruniacy
1292 Popielarz Maciej 1982 pozRUNiacy
1100 Popławski Krzysztof 1980 Swarzędz
1663 Poppe Arkadiusz 1974 Pędzący Jeleń
1375 Postaremczak Jacek 1981 TKKF MPK Poznań
444 Potocki Ryszard 1976 Studzieniec
757 Powała Janusz 1960 JiL
1813 Poźniak Aleksandra 1987 lepsze jutro aleksandra poźniak
497 Prabucki Krzysztof 1977 Witkowo Biega
1489 Prałat Ewa 1976 Kiełczewo
686 Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo
1484 Prinz Miroslaw 1975 Tulce
511 Prus Aleksander 1985 Poznań
312 Prusakiewicz Marzena 1971 Września
938 Przewozny Adam 1977 Skide Godt, Egon
1177 Przewoźniak Maciej 1974 Koscian Team
486 Przewoźny Piotr 1983 1983
1377 Przyborowski MieczysŁaw 1959 REMET TEAM
1642 Przyborski Piotr 1976 gRUNwald team Poznań
1760 Przybylak Paweł 1963 Almark Leszno
534 Przybylska Joanna 1987 Poznań
350 Przybylska Wioletta 1975 Lidzbark Warmiński
535 Przybylski Adam 1985 Poznań
240 Przybylski Krystian 1981 Tarnowo Podgórne Biega
669 Przybylski Łukasz 1984 Czmoń
1159 Przybylski Tomasz 1976 Borówiec
900 PrzybyŁ Sylwester 1972 KAŹMIERZ
994 Przybyłek Tomasz 1975 Poznań
452 Przybyszewski Jarosław 1974 Wilda Pany
693 Przygocki Sebastian 1985 Torpol Running Team
191 Przymusiński Bartłomiej 1976 Jarocin
1650 Przywecki Lech 1971 Kościan TEAM / KP PSP Rawicz
643 Psik Marzena 1969 Hernik Team
965 Pszczółkowski Paweł 1988 Pszczółkowski Team
1497 Ptak Adam 1972 PIĄTKOWO NA BIEGOWO
1496 Ptak Dorota 1972 Poznań
197 Ptaszkiewicz Michał 1985 Poznań
1340 Ptaszyński Jan 1965 OSIEDLE ROZALIN W LUSUWKU
1529 Puchalska Paulina 1987 1987
1498 Pudliszak Jeremi 1973 Murowana Goślina
356 Puk Adam 1976 Poznan
424 Pykacz Radosław 1974 Poznań
502 Pyrszel Ula 1990 Słodkusek
123 Pysiak Damian 1980 Słubice
412 PyzioŁek Katarzyna 1977 Mamy-biegamy
1588 Rachel Piotr 1959 Poznań
1578 Racz Mariusz 1980 pietrzyk running team
274 Raczyńska Marzena 1990 Poznań
1531 Raczyńska Marzena 1990 SOSW Poznań
878 Raczyński Krzysztof 1960 Biegający Filozof Team
1517 Radecka Katarzyna 1976 Malinne
1515 Radecki Robert 1975 FEHLAU RUN TEAM
1425 Radel Przemysław 1983 Lusówko
458 Radojewska Monika 1978 Przeźmierowo
1407 Radzewski Rafał 1974 ETHICA Dental Clinic
907 Radziej Alicja 1991 night runners
836 Radzimierski Michał 1987 Gdynia
1781 Rajczakowski Damian 1994 HANSA-FLEX
1777 Rajska-Mirka Liliana 1979 Night runners poznań
1559 Rakowski Bartosz 1979 Hernik Team
936 Ratajczak Dorota 1977 TRIO FORTIS
1302 Ratajczak Jacek 1978 Ania & Jacek Running Team
228 Ratajczak Leszek 1973 MOGILNO TEAM
719 Rauchut Marcin 1976 Run for IT
1096 Reglińska Joanna 1988 KB GOCH Bytów
929 Reguła Janusz 1981 Poznań
1355 Reimann Jarosław 1978 Poznań
1794 Rek Ewa 1989 Biegaj z Dymkiem
980 Remisiewicz Lukasz 1982 RunEat.pl
1461 Retkowski Adam 1978 KUŹNIA TRIATHLONU
1747 Rewers Irek 1975 PCH_RUN
539 Rogowicz Paweł 1980 Espeo Software
1354 Rokita Paweł 1985 Ks Zielono-Czarni
958 Rosołowicz Jakub 1992 Poznań
544 Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM
416 Rospond Piotr 1969 TKKF MPK POZNAŃ
309 Roszkowski Tomasz Michał 1986 Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów
805 Roszyk Agnieszka 1978 Tarnowo Podgórne
471 Rowiński Tomasz 1976 Promnice
1344 Rozmiarek Marcin 1978 1978
1465 Rozmus Mateusz 1994 3R PWSZ dla Regionu
1397 Rożek Rafał 1971 MIROSŁAWKI
1157 Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
1704 Różycki Jakub 1985 Poznań
1124 Rucińska Marzena 1986 Junior 15
1123 Ruciński Michał 1985 Junior 15
1513 Rucki Marcin 1978 4FM TEAM
408 Rudnicki Marcin 1974 Piła
1078 Rudowicz Piotr 1975 kb czarne wilki
224 Rupa SŁawomir 1979 Grodzisk Wlkp
722 Rupa Sławomir 1979 Grodzisk Wlkp
1248 Rutkowski Kazimierz 1959 kusy i spółka
184 Rutkowski Mariusz 1986 Poznań
1372 Rutkowski Rafał 1977 Słubice
504 Rybacka-Mossakowska Joanna 1983 Poznań
575 Rybacki Maciej 1959 Posada
1691 Rybak Paweł 1981 Poznań
367 Rybakowska-Kruszczyńska Julia 1986 Teatr Nowy w Poznaniu
1384 Rybarczyk Robert 1972 1972
313 Rybarczyk Tomasz 1974 JTB
768 Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina
1565 Rypiński Tomasz 1982 Poznań
916 Rzepa Karol 1986 Wroniecki Klub Biegacza
1774 Rzepka Piotr 1993 Hernik Team
1092 Rzeźnik Dacjan 1989 Zielona Góra
155 RzeŹnik Marlena 1978 eposnania.pl
153 RzeŹnik Tomasz 1976 POSNANIA INVESTMENT S.A.
1331 Rzymkowski Krzysztof 1975 IdeaPack
400 Sadowska Magdalena 1976 Leszno
934 Sadowska Maria 1969 Niezrzeszona
399 Sadowski Krzysztof 1976 Leszno
1466 Sajdak Dominik 1978 Active Nekla
850 Sajewska Beata 1976 Wągrowiec
1789 Salanowski Jakub 1985 1985
547 Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
519 Samelska Monika 1975 Rumianek
520 Samelski Dominik 1978 Rumianek
1474 Sapko Dariusz 1979 Grzmot Komorniki
1463 Sarbak Grzegorz 1999 Biegacze PMI
1506 Sarnowski Maciej 1974 Poznań
522 Sauermann Paweł 1989 Poznań
758 Sawala Aneta 1976 TRANCE ONLY
759 Sawala SŁawomir 1972 TRANCE ONLY
320 Sawicki Tomasz 1981 FC Kontuzjowani
1792 Schabel Robert 1976 Ciesiółka Team
427 Schlegel Piotr 1978 Team FAMILY Luboń
138 Schmidt Jacek 1966 Poznań
563 Schmidt Justyna 1975 KB DęBIEC
284 Schultek Arkadiusz 1974 Poznań
1300 Seifert Andrzej 1957 SP Ceradz Kościelny
1421 Sejnik Waldemar 1979 Kunowice
1162 SemkŁo Daniel 1977 ZIELONA GÓRA
935 Semkło Łukasz 1984 PP WIT
1688 Senk Robert 1969 Project Kaczmara
1049 Sęk Patryk 1993 DomData Run Team
663 Siatkowski Marcin 1986 Poznań
924 Sibila Tomasz 1978 Poznań
1368 Sieczkowski Maciej 1975 Poznań
676 Siedlecka-Miętek Anna 1984 Złotów
1570 Siedliński Kamil 1989 gRUNwald Team Poznań
1193 Siejakowska-Chruszcz Alina 1966 AM STUDIO
1827 Sielicki Piotr 1980 Turbo Minionki
1068 Siemiaszko Kamil 1984 SERE Team
455 Sierzant Adrian 1989 Poznan
807 Sierżant Paweł 1981 Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew
342 Sikora Robert 1972 Wroniecki Klub Biegacza
891 Sip Marta 1990 HERNIK TEAM
133 Skalski Przemysław 1981 Neopunkt Mosina / Natura Mosina
867 Skałecki Przemysław 1983 Hiab Sport Team
223 Skawiński Mirek 1982 Huta
1773 Skiba Maciej 1992 Wałbrzych
653 Skieresz Krzysztof 1987 KJF RUNNING
1583 Skoczek Sebastian 1981 Gruszczyn
385 Skoczylas Marta 1976 Poznań
1104 Skodkowski Jacek 1973 SPWL Poznań
464 Skorupinska Anna 1969 Bartek
401 Skorupinski Dariusz 1988 Rakoniewice
1217 Skotarczak Łukasz 1984 www.camio.pl
480 Skowroński Arkadiusz 1992 Poznań
130 Skowroński Maciej 1993 Poznań
631 Skrabulski Jakub 1990 Poznań
762 Skrzypczak Jędrzej 1979 Poznań
1238 Skrzypczak Michał 1974 1974
670 Skrzypczak Wojciech 1994 Kościańskie Towarzystwo Pływackie
1549 Skrzypek Justyna 1981 Pecna
1076 Skubiszyński Bartłomiej 1982 Swarzędz
548 Skulska-Salita Barbara 1963 ALTOM GNIEZNO
597 Smiechnow Dymitr 1987 Poznań
649 Smug Ewelina 1982 Kazimierz Biskupi
378 Smuga Łukasz 1985 CSWLąd Poznań
811 Sobala Bogusław 1959 Poznań
647 Sobańska Marta 1987 -
1113 Sobczak Jacek 1990 Września
209 Sobczak Szymon 1996 LKS KOLUSZKI
1274 Sobczak Tomasz 1976 Poznań
1721 Sobczyk Krzysztof 1973 Kutno
1117 Sobczyk Patryk 1995 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
654 Sobecki Jakub 1981 Poznan
451 Sobieniak Przemysław 1977 Cel w zasięgu nóg
908 Sobieraj Tomasz 1978 K.B. Sprint Świdwin
249 Sobkowiak SŁawomir Poznańczyk 1973 POZNAŃCZYK
183 Sobkowski Krzysztof 1985 Międzychód
1599 Sobocińska Anna 1981 Poznań
1323 Sobocka Magda 1990 Memczennice Ewy
152 Socha Robert 1976 Biskupice
995 Sojkin Tomasz 1983 Poznań
996 Sojkin Wioleta 1979 Poznań
893 Sokulska Iwona 1972 bez klubu
578 Solarek Krzysztof 1987 Gorzów Wlkp.
1072 SoŁecki MichaŁ 1980 ANIRO RUN TEAM
1259 Sosiński Jarosław 1972 Suchy Las
1165 Soska Jacek 1979 Angiodiabetica
1166 Soska Joanna 1979 Biedrusko
1509 Sosnowski Hubert 1980 Przyspieszaczus Niemożliwus
1209 Sowa Robert 1979 ZALASEWO
780 Sowiński Jarosław 1963 TERAZ TULCE MY BIEGAMY
731 Sójka Arkadiusz 1969 Rakownia
132 Spiczak-Brzeziński Paweł 1990 #TriPaka Przechlewo
375 Spiż Cezary 1980 Tarnowo Podgórne Biega
1616 Spoz Magdalena 1976 Nest Team
1431 Spychała Danuta 1953 KB UE POZNAŃ
120 Sroka Marcin 1978 Plewiska
1495 Stabrowski Lech 1979 Poznań
396 Stachowiak Agnieszka 1975 Swarzędz
1783 Stachowiak Jacek 1981 Czapury
332 Stachowiak Marcin 1974 Poznań
1029 Stachowiak Paweł 1985 Wolsztyn
675 Stachowiak Sebastian 1975 -
134 Stachowski Radosław 1985 Poznań
204 Stachowski Tomasz 1984 Poznań
310 Stanisławiak Damian 1982 Śrem
1031 Stanke Łukasz 1979 4Fiter/Velocity
599 Stańczak Janusz 1960 KB Kosynier Września
1488 Stapf Pawel 1973 Dopiewiec
334 Starkowski Szymon 1979 Poznań
478 Staszewska Katarzyna 1967 Browar Gzub
972 Staszewska Sylwia 1972 Potasze
971 Staszewski Piotr 1971 Potasze
108 Staszyk Dariusz 1984 Krobia
1751 Stawicki Adam 1966 obornicki klub lekkoatletyczny
1743 Stawinska Maria 1994 PARK DZIEJE
1462 Stawiński Michał 1988 Night Runners
1744 Stawiński Piotr 1966 Pro Patria
1156 Stec Arkadiusz 1975 Grzmot Komorniki
536 Stefaniak Agnieszka 1980 Kościan
851 Stefaniak Łukasz 1980 FogtBikes
694 Stefanowska-Golec Dorota 1980 Dorota Was Zabiega
338 Stefanska Iwona 1977 Luboń
1265 Stefański Marcin 1976 Poznań
317 Steinke Agata 1979 1979
492 Steinke Jakub 1977 POZNAŃ
1775 Stelmach Tomasz 1973 Swarzędz
1539 Stermula Agata 1982 lub wybierz z listy
141 Stippa Adam 1981 Złotów
1790 Stochaj Radosław 1967 Wichrowy Poznań
660 Stoliński Dominik 1976 radosny chmiel
161 Stołowski Mariusz 1972 KSHiS "Spadochron"
1475 Störk Michael 1966 Poznań
589 Strachowski Roman 1979 Szczecin
1041 Strauchmann Hanna 1990 DomData Run Team
1201 Strogulski Marek 1972 Zgrupka Team
546 Stroinski Waldemar 1969 Amator
993 Stronka Dawid 1987 velocity
1099 Stróżycki Jakub 1982 Drużyna Szpiku
1043 Strucka Aleksandra 1986 DomData Run Team
119 Strwmich Patryk 1989 parkrun Poznan
574 Stryjakowski Marek 1951 BULA TEAM
319 Strzelczyk Katarzyna 1983 kobiety
1264 Strzoda Tomasz 1971 jaraczewobiega
1401 Studziński Robert 1980 Pirania team
1492 Sturgulewski Paweł 1979 Poznań
333 Suszczyński Robert 1984 Poznań
1424 Sworek Dawid 1988 Zone3 Team/Triathlonista.com
1387 Synowiec Sebastian 1983 Kamionki
1294 Sypuła Maciej 1986 Poznań
462 Szadziński Kacper 1998 Złotów
1582 Szafrańska Agata 1975 Poznań
150 Szafrański Krystian 1992 Wybiegać Marzenia Team
1309 Szaj Krzysztof 1970 Kostrzyn
1222 Szajda Tomasz 1979 Karkonosz Running Team
601 Szałkowski Łukasz 1981 UKS CITYZEN_/BE3
652 Szarzyński Paweł 1984 Poznań
784 Szczap Kinga 1995 Poznań
764 Szczechowiak Przemysław 1980 Gronówko
1543 Szczepaniak Jadwiga 1965 ksstaszewscy
195 Szczepaniak Konrad 1980 wielichowo
1544 Szczepaniak Wiesław 1957 ksstaszewscy
1255 Szczepański Rafał 1974 M4plus
630 Szczerbal Mariusz 1994 Biegamista.pl
1443 Szczeszek Lukasz 1980 Poznań
1044 Szcześniak Dominik 1991 DomData Run Team
1081 Szcześniak Piotr 1987 DomData Run Team
494 Szczęśniak Marta 1983 Masarnia
495 Szczęśniak Piotr 1983 Masarnia
633 Szeląg Marcin 1973 Poznań
1503 Szeląg Marcin 1973 Poznań
512 Szenknecht Adrianna 1976 Poznań
166 Szenknecht Agnieszka 1980 PKO Bank Polski
1185 Szewczyk Andrzej 1975 Zielona Góra
503 Szewczyk Bartosz 1988 Śnieciska
1188 Szewczyk Dagmara 1979 Zielona Góra
745 Szews Andrzej 1974 PKO Bank Polski
1615 Szkoda Kasia 1991 Grodzisk Wlkp.
999 Szkudlarek Adam 1986 AdamSzkudlarek.pl
906 Szkudlarek Łukasz 1988 Poznań
252 Szmatuła Krystian 1977 ciastkiTeam
859 Szmatuła Robert 1975 Skórzewo
251 Szmatuła Sylwia 1977 ciastkiTeam
1342 Szmyt MichaŁ 1984 POZNAŃ
1154 Sznajder Krzysztof 1987 Nowak Run
163 Szofer Filip 1990 Chias
1726 Szopka Katarzyna 1976 NOWY TOMYŚL
775 Szott Piotr 1958 LE-BIEGA
187 Szreter Bartosz 1981 Goonies
684 Szuba Marcin 1975 Lusówko
1758 Szuberska Ada 1992 HANSA-FLEX
390 Szuda Adam 1986 Plewiska
345 Szukała Adrian 1990 Wroniecki Klub Biegacza
828 Szukała Adrian 1990 Wroniecki Klub Biegacza
1821 Szukała Wiesław 1966 PIWNA STOPA
1528 Szukała Zdzisław 1962 Poznań
409 Szulc Szymon 1972 Kamionki
116 Szulczewski Piotr 1983 niezalezny
1133 Szumski Mariusz 1972 AMMM TEAM
1641 Szurmiński Adam 1994 AZS-AWF Wrocław
793 Szuszczyńska Małgorzata 1975 M
792 Szuszczyński Michał 1976 Poznań
755 Szwaczyk Andrzej 1981 POZNAŃ
871 Szwarc Grzegorz 1989 Poznań
872 Szwarc Julia 1992 Poznań
873 Szwarc Ryszard 1953 Poznań
889 Szwarc-Bereżecki Andrzej 1955 Poznań
1228 Szwedek Rafal 1969 Globtroter Wielkopolska
1091 Szygenda Jarosław 1972 Maratończyk Poznań
1767 Szyler Andrzej 1983 Międzychód
359 Szymanowska Marta 1984 Kalisz
231 Szymanski Wojciech 1980 Klodawa
301 Szymański Janusz 1951 Parkun
609 Szymański Jerzy 1954 SLA SPARTAKUS
299 Szymański Krzysztof 1980 TKKF MPK POZNAŃ
925 Szymański Mikołaj 1985 SLA SPARTAKUS
298 Szymański Rafał 1977 Rafix
343 Szymański Remigiusz 1957 Walka Kostrzyn
627 Szymański Robert 1986 Poznan
782 Szymański Robert 1974 Tarnowo Podgórne
311 Szymański Wojciech 1971 Xnet Runners Team
779 Szymaś Michał 1995 Dębno
1350 Szymczak Elżbieta 1959 ILT Team
852 Szymczak Marcin 1979 8
1289 Szymczak Marta 1978 Hernik Team
1172 Szymkowski Aleksander 1979 1979
1711 Szymoniak Marcin 1979 MOL Runners
1073 Ślebioda Agnieszka 1985 Środa Wielkopolska
1735 Śmichurski Kacper 1998 Cybina Team
1734 Śmichurski Przemysław 1969 Kęsy Team
1103 Śmigielska Agnieszka 1981 Night Runners
619 Śmigielski Marek 1989 Shunter team
1742 Śmigielski Marek 1989 Shunter team
1811 Śnieg Kamila 1986 Seksi Czikk Team
1667 Światłowski Łukasz 1983 Poznań
1629 ŚwiĄtek RafaŁ 1975 POZNAŃ
964 Świercz Szymon 1989 KGHM ZG RUN
323 Święcicki Arkadiusz 1978 Winter Swimming Team Poland
219 Świstek Aleksandra 1990 Laskowo
809 Świtaj Katarzyna 1994 Braveless_run
1728 Świtalski Krystian 1976 WYBIEGAĆ MARZENIA TEAM
1658 Taciak Karol 1981 BESTTEAM
217 Taciak Michał 1975 Michu Extreme
932 Talkowski Grzegorz 1979 NieZŁOMni Kazimieruk Team
489 Targoński Sławomir 1980 Poznań
1269 Targosz Wojciech 1976 Opalenica
1408 Tatulińska Hanna 1982 Kurzętnik biega
1656 Tecław Katarzyna 1963 TTKF MPK PIZNAŃ
238 Tereszczuk Karol 1972 LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA
914 Tereszczuk Karol 1972 Lokator Nieruchomości Piła
395 Thomann Jolanta 1969 Brak
1087 Tkaczewski Szymon 2001 Opalenica
459 Toboła Marta 1982 Rumianek
1799 Tobys Łukasz 1987 TKKF "Łabędź" Zbąszyń
957 Toczkowska Dżesika 1995 Poznań
1815 Tokarski Jacek 1976 Turek
1205 Tokarski Karol 1979 Poznań
1696 Tomaszewski Dawid 1976 Komorniki
1602 Tomaszewski Mateusz 1979 Poznań
942 Tomaszewski Paweł 1988 Kleszczewo
710 Tomaszewski Tomasz 1977 GB Wielkopolscy Biegacze
596 Tomczak Krystian 1992 Poznań
1241 Tomczak Marta 1996 Poznań
862 Tomiak Agnieszka 1982 8
1664 Tomiak Dominik 1980 Grzmot Komorniki
1791 Tomiński Juliusz 1976 Siedlec
636 Tomyślak Piotr 1971 Pan
1009 TorchaŁa Marek 1972 1972
1675 Tracz Dorota 1970 Ferrima Drzwi Pozarowe
560 Trajdos-Giejdasz Monika 1974 Poznań
289 Trampnau Thomas 1967 Poznań
362 Treć Jakub 1995 LKS ZANTYR SZTUM
946 Treć Paweł 1988 LKS Zantyr Sztum
598 Trejda Maciej 1977 Plewiska
1606 Troniarz Marcin 1975 TEAMOCHAL
1605 Troniarz Paweł 1979 TEAMOCHAL
1563 Trzeciak Marek 1985 Poznań
856 Tułacz Bohdan 1979 HONDA RECO R KAŹMIERCZAK OPATÓWEK -KALISZ
1571 Tunowski Jarek 1987 Komorniki
407 Turek Paweł 1972 Princes
1381 Turska Monika 1974 Skórzewo
463 Tuszyńska Joanna 1988 Bogdanowo
1319 Tylicki Robert 1972 TylickiTeam
813 Ubysz Jarosław 1971 Nochowo
156 Uchwał Marcin 1976 Płocki Klub Wesołego Biegacza
1314 Uhura Rafał 1978 #OwocBiega
257 Ulanowski Grzegorz 1974 Słubice
346 Urban Zbigniew 1983 Dopiewiec
1311 Urbaniak Monika 1998 Zagórów
842 Urbaniak Piotr 1992 Crocodigy
1731 Urbaniak Piotr 1963 Poznań
1772 Urbaniak Premek 1991 Zagórów
1434 Urbańczyk Jerzy 1964 KB Maraton Turek
1680 Uruski Jan 1956 Nowosolska Grupa Biegowa
1468 Ustianowski Przemysław 1975 SKB DZIK Police
1451 Uzarewicz Robert 1975 FinMan
1562 Wachowiak Karol 1977 1977
1594 Wachowiak Rafał 1973 Kościan Team
1518 Wachowska Alina 1958 Smok Trójgłowy
799 Wachowski Leszek 1969 Poznań
479 Wajnert Marek 1977 Orange Polska
491 Walasik Michał 1975 Łódź
1482 Walczak Anna 1967 INDYWIDULNIE
770 Walczak Damian 1992 Poznań
1587 Walczak Natalia 1977 WATAHA
1281 Walczak Robert 1973 Skórzewo biega
1427 Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team + parkrun Poznań
1754 Walczak Tomasz 1987 Swarzędz
1456 Walczak Wojciech 1966 Poznań
1741 Walecka Ilona 1991 Chełmno
106 Walentynowicz Aneta 1977 Pruszcz gdański
1439 Waliszak Mariola 1967 Skrzynki
988 Walkowiak Mateusz 1999 Walkowiak Team Gostyń
253 Walkowiak-Kaminska Anna 1972 Poznań
304 Walkowiak-Markiewicz Katarzyna 1971 Poznań
261 Waloszczyk Jacek 1979 Poznań
553 WarchoŁ Krzysztof 1973 Kicin
1628 Warczak Katarzyna 1980 TEAMOCHAL
1627 Warczak Piotr 1976 TEAMOCHAL
884 Wardęga Adrian 1986 Wardega Team
1511 Wardęga Adrian 1986 Wardega Team
1812 Wasiak Agata 1989 Seksi Czikk Team
1753 Waszak Bartosz 1999 Ślesin
1310 Waszak Rafał 1988 Poznań
267 Waszkiewicz Dariusz 1976 SPORT4LIFE
1018 Wąsowskk Kamil 1993 56. Baza Lotnicza
1335 Wegner Stachu 1983 Poznań
374 Wejchan Agnieszka 1982 ZCZ CLUB
373 Wejchan Marcin 1977 ZCZ CLUB
849 Weltrowski Grzegorz 1975 Poznań
831 Wencław Adam 1983 Gdańsk
180 Wesołek Dariusz 1978 Poznań
181 Wesołek Marta 1984 Poznań
843 Wesseli Sławomir 1980 Szybciej Nie Mogę
626 WĘsierski Mariusz 1977 TEAM AKTYWNY STĘSZEW
591 Wiatr Małgorzata 1983 Poznań
857 Wiechecka Lidia 1969 Wielkopolscy Biegacze
806 Wieczorek Katarzyna 1989 Pleszew
1174 Wiejak Mariusz 1971 Śrem
1173 Wiejak Mikołaj 1993 Książ Wielkopolski
665 Wiejak Radosław 1978 Kostrzyn
1552 Wieliński Jacek 1974 Santander Runners Team
347 Wierzbiński Daniel 1980 Poznań
790 Wierzbowski Piotr 1978 Team Kopeć
177 Wierzchowska Izabela 1981 Kalisz
318 Wierzchowski Adam 1978 Supermaraton Kalisz
151 Wierzelewska Alina 1992 Drużyna Szpiku
556 Więcek Jacek 1960 Niezrzeszony
910 Wilczyńska Agnieszka 1979 nesthorn
911 Wilczyński Błażej 1978 nesthorn
1689 WilczyŃski Krzysztof 1960 zaba
227 Wilczyński Łukasz 1980 LoftTEAMextreme
1144 Wilk Ryszard 1948 Niezrzeszony
1198 Wiła Marek 1995 Jarocin
861 Wincaszek Karolina 1981 Kiekrz
863 Wincaszek Maras 1976 WRESTLER24
389 Winckiewicz Marek 1976 Poznań
1120 Winiarska Monika 1980 DxTreeM
1122 Winiarski Andrzej 1979 DxTreeM
1715 Wira Mariusz 1973 KB MIŚ BOREK WLKP.
825 Wiśniewska Alina 1965 Smashing Pąpkins
1746 WiŚniewska Dorota 1977 Aleksandrów Kujawski
824 Wiśniewska-Krotecka Marta 1989 Smashing Pąpkins
287 Wiśniewski Arkadiusz 1970 Poznań
1065 Wiśniewski Janusz 1973 Siedmiomilowe Buty
384 Wiśniewski Tomasz 1974 FIREFIGHTERTEAM
1745 WiŚniewski Tomasz 1977 Aleksandrów Kujawski
1062 Wiśniewski Zenon 1950 Wipol
288 Witczak Michał 1989 gRUNwald-team
1332 Witecki Tadeusz 1984 Poznań
1219 Witkiewicz Marek 1958 Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
1393 Witkowska Ewelina 2000 Poznań
1752 Witkowska Joanna 1989 Czerwonak Biega
1392 Witkowski Maciej 1977 Poznań
1797 Witkowski Maciej 1973 Poznań
687 Wittula-Prejs Magdalena 1977 Hernik Team
1398 Władczyk Jarosław 1976 Byle do mety
1771 Włodarczyk Krzysztof 1975 3TEAM MPEC KONIN
1535 Włodarczyk Maciek 1981 verist.pl
124 Włodarczyk Michał 1996 Koźmin Biega
447 Włodarska Monika 1990 PRAWIE RYSY
514 Włodarski Tomasz 1970 PIÓREX/Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego
763 Włoszyński Marek 1972 ..
625 Wojciechowska Dąbrówka 1983 Team Aktywny Stęszew
1713 Wojciechowski Norbert 1980 Altom Gniezno
100 Wojciechowski Tomasz 1976 PRO366
550 Wojciechowski Tomasz 1977 Sidor Team
1145 Wojciechowski Tomasz 1969 GVT BMC
711 Wojciechowski Wojciech 1981 BBL Gubin
567 Wojcieszyński Mariusz 1984 Intech Team
1768 Wojczyński Jarosław 1978 HANSA-FLEX
778 Wojtalak Jacek 1974 Oborniki
1505 Wojtasik Klaudia 1992 Poznań
371 Wojtaszak Paweł 1996 Kibole w biegu
1473 Wojtaszek Maciej 1976 człapak
1682 Wojtkowiak Anna 1992 ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
1538 Wojtkowiak Marta 1985 OIRP Warszawa
1595 Wojtkowiak Renata 1974 Piątkowo na Biegowo
1522 Wojtkowiak Stefan 1974 Piątkowo na Biegowo
361 Wojtyniak Krzysztof 1983 EKA Z FYRTLA
1433 Wolańska Aleksandra 1986 ŚWIEBODZIN
125 Wolska-Paczos Małgorzata 1986 Poznań
1740 Wolski Tomasz 1978 Chełmno
1086 Woś Paweł 1969 „Piotr i Paweł” Marka Formy
1550 Woźniak Dagmara 1995 Koziegłowy
194 Woźniak Kuba 1982 Husaria
172 Woźniak Marcin 1980 Parkrun Poznań
437 Woźniak Marcin 1987 Krosno
1739 Woźniak Mirosław 1960 TKKF MPK Poznań
1817 Woźniak Piotr 1981 Piotr Woźniak Doradztwo Finansowe
1063 Woźniak Przemysław 1975 Szakal Jeżyce Runners
634 Woźniak Tomasz 1957 Poznań
681 WoŻniak Tomasz 1972 SUCHY LAS
516 Wódkowski Łukasz 1981 Poznań
975 Wójcik Monika 1992 Matner Running Team
525 WÓjtowicz Wojciech 1986 trenertriathlonu
1345 Wrąbel Tomek 1978 Poznań
1805 Wrochna Przemysław 1988 Grzebienisko
1801 Wronka Małgorzata 1969 Swarzędz
1577 Wróbel Tomasz 1979 Komorniki MTB Team
618 Wszędybył Dorota 1986 Koninko
1097 Wysmoliński Rafał 1977 Biernatki
1243 Wysocki Arkadiusz 1972 Poznań
952 Wysocki Marcin 1984 WARSZAWIAKY
1132 Wysocki Marcin 1978 Malta Poznań
590 Wysocki Michał 1980 Łódź Kocha Sport
623 Wysz Damian 1979 Poznań
1391 Wyszowska Agnieszka 1975 Wałbrzych
1390 Wyszowska Anna 2001 Karkonosz Running Team
419 Wziątek Mirosław 1957 BRYLANT KÓRNIK
723 Zaborowska Justyna 1987 gRUNwald team poznan
1566 Zaborowski Kamil 1990 Night Runners
950 Zając Bartosz 1989 Looksfera/M-Tronic
1170 Zając Mateusz 1990 ALBANNERS
1079 Zając Paweł 1983 Opalenica
1038 Zakrzewicz Dorota 1984 DomData Run Team
1001 Zakrzewski Adam 1972 Wiry
500 Zakrzewski Jędrzej 1989 Biegiemdokuchni
951 Zakrzewski Marek 1989 Poznań
992 Zakrzewski Michał 1977 bluhd.pl
1722 Zalasa Wojciech 1968 Łódź Kocha Sport
541 Zalejarz Kinga 1981 TAKE RUN
747 Zaradzka Natalia 1988 Poznań
1500 Zarewicz Konrad 1982 Dąbrówka
789 Zaród Mariusz 1983 KB Morasko
788 Zaród Monika 1983 KB Morasko
1270 Zawadzki Bartosz 2001 TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU
1402 Zawadzki Jarosław 1975 2002
1357 Zawadzki Maksymilian 2002 Skórzewo
1477 Ząbczyński Dawid 1980 Pratt&Whitney Kalisz
1280 Zbierski Jakub 1986 Poznań
667 Zboralski Łukasz 1975 Poznań
1252 Zboralski Radosław 1969 Świebodzin
1396 Zemler Marzena 1979 MIROSŁAWKI
1419 Zębik Kamil 1988 Głuszyński Biegacz
207 Zieleskiewicz Marcin 1984 Poznan
193 Zieliński Krzysztof 1980 Night Runners
300 Zieliński Mateusz 1992 Pogorzela
1800 Zieliński-Wronka Darek 1970 Swarzędz
1459 Zielonka Witold 1978 Poznań
1803 Ziembicki Michał 1982 Poznań
568 Zienkiewicz Zuzanna 1998 Opalenica
1276 Zisk Jakub 1993 Brak
1020 Ziuko Michał 1989 Kutno
279 Znajdek Tomasz 1981 Sport4Life
272 Zowczak Dorota 1983 Rawa Team
741 Zydorczak Iwona 1984 Poznań
1470 Zydorczak Marian 1946 Poznań
236 Zyffert Anna 1984 Mamy Biegamy
959 Żarczyński Grzegorz 1982 8
1137 Żbikowski Tomasz 1978 Poznań
245 Żelichowska Magda 1986 Poznań
422 Żmuda Grzegorz 1985 1985
1626 Żuberek Janusz 1972 Skórzewo
1429 Żuk Mateusz 1983 TRIMIND
445 Żurawski Jakub 1974 Drużyna Szpiku
1045 Żurawski Mariusz 1973 DomData Run Team
930 Żurowski Marcin 1969 Kicin
1126 Żychlińska Małgorzata 1965 Grodzisk Wielkopolski
818 Żytowiecki Maciej 1980 Płock
1826 Żywicki Czesław 1969 TEAM KOPEC. RZEPIN