Lista startowa

IV Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Karpacz 11.03.2017
Dystans: ok. 53km


Liczba zgłoszonych zawodników: 351

Liczba zgłoszonych zawodników z potwierdzoną płatnością: 349


lp. nazwisko -> imię narodowość rocznik klub -> miasto -> Opłacono ->
1. Adamczewski Jakub POL 1988 Night Runners / KB I Love Ziemek Poznań tak
2. Adamowski Jacek POL 1977 eNeRGy team Gliwice tak
3. Adamska Zofia POL 1989 kobietybiegaja.pl/decathlon swadzim Złotniki tak
4. Adamski Michał POL 1985 WOP Jasionka tak
5. Andrzejczak Tomasz POL 1980 Korona Pabianice Łódź tak
6. Apostoł Paweł POL 1986 Kraków tak
7. Arnhold Tilo DEU 1972 Stein-Bikes friends Leipzig tak
8. Asperski Michał POL 1977 Supermaraton Kalisz Kalisz tak
9. Augustyniak Mariusz POL 1974 xRunners Susz tak
10. Bakalarz Emil POL 1989 Wrocław tak
11. Balcerzak Rafał POL 1977 RafVeganBal Poznań tak
12. Bałys Katarzyna POL 1983 Stronie Śląskie tak
13. Baranow Tomasz POL 1976 Platerów tak
14. Baranowski Andrzej POL 1988 TriWawa Warszawa tak
15. Barańska Celestyna POL 1983 Accenture Warszawa tak
16. Bartnik Tomasz POL 1976 #zawszewpałę Poznań tak
17. Bartosiewicz Adam POL 1977 EOL Extreme Taxes Gryfino tak
18. Benedykcińska Katarzyna POL 1986 Smok Trójgłowy Poznań tak
19. Biela Konrad POL 1991 Kowary Biegają & Karpacz Sport Kowary tak
20. Binkowski Waldemar POL 1963 MARATON LESZNO Leszno tak
21. Blonski Lukasz POL 1983 Jastrzebie tak
22. Bładyko Damian POL 1985 BYLE DO METY Gdynia tak
23. Błaszczak Michał POL 1988 trochę się poniszczyć Bydgoszcz tak
24. Błaszkiewicz Bogusz POL 1981 www.labb.com.pl Poznań tak
25. Bogaczyk Krzysztof POL 1982 Równe tak
26. Boinska Jadwiga POL 1984 Huzar Bike Academy Michałowice tak
27. Borkowska Aneta POL 1989 Ultra Srultra Stoczek tak
28. Boryło Piotr POL 1988 KW Kraków Kraków tak
29. Borzystowski Patryk POL 1984 WIDZIALNI.PL Nowa Sól tak
30. Brach Jakub POL 1981 Poznan tak
31. Broniecki Marcin POL 1980 MILICZ tak
32. Buchla Marcin POL 1974 GT RAT Wrocław tak
33. Bujak Kamil POL 1987 Cisowianka Team PL Nalęczów tak
34. Bujak Paweł POL 1991 Cisowianka Team PL Nałęczów tak
35. Bulotas Paulius LTU 1977 LTU Trail Running People Vilnius tak
36. Bytniewski Darek POL 1977 Team PKO Silesia Marathon Katowice tak
37. Chaciński Mikołaj POL 1981 PROAUTOMATION Warszawa tak
38. Chojnacki Leszek POL 1973 iadp Warszawa tak
39. Chrzanowski Piotr POL 1980 Speleoklub Warszawski Warszawa tak
40. Ciapa Mariusz POL 1987 Wichry Beskidu T.R. Babica tak
41. Ciechanowski Bartłomiej POL 1976 Wrocław tak
42. Ciechanowski Tomasz POL 1979 Miłkowice tak
43. Ciepły Maciej POL 1990 Night Runners Wrocław Wrocław tak
44. Cwojdziński Piotr POL 1978 NIGHT RUNNERS POZNAŃ tak
45. Czuba Adam POL 1975 KM Truchcik Łubianka Toruń tak
46. Czuba Jarek POL 1991 Above2000 Piotrków Trybunalski tak
47. Ćwiąkała Wojciech POL 1963 Jelenia Góra tak
48. Ćwiek Dariusz POL 1970 darius Stanisławów Pierwszy tak
49. Darłak Lucasz POL 1994 Smashing Pąpkins Rzeszów tak
50. Dąbrowski Jacek POL 1984 Dąbrowski Brothers Wilczyce tak
51. Dąbrowski Kamil POL 1988 Biegiem po Piwo Piwoteka Lodź Wrocław tak
52. Dersley Stephen GBR 1970 Erith, Kent tak
53. Detko Ewa POL 1964 Częstochowa tak
54. Dobiecki Tomasz POL 1970 PGP POCZTA-POLSKA KARPACZ tak
55. Domżał Robert POL 1961 DDD Rokietnica tak
56. Dudek Maty DEU 1974 Trail&Ommm Berlin tak
57. Dysarz Jan POL 1987 BROWAR FORTUNA Rokietnica tak
58. Dziuban Łukasz POL 1981 Zaporowy Maraton Team/GOPR BIESZCZADY Orelec tak
59. Ewiak Amelia POL 1988 Orientus Lodz Innsbruck tak
60. Ferchmin Aleksander POL 1974 JESUS IS MY LEADER Poznan tak
61. Fogiel-Pawłowska Agnieszka POL 1979 Los Bieganeros Wrocław tak
62. Foland Bogumił POL 1980 Naprzód Młociny Warszawa tak
63. Gabrys Natalia POL 1986 Night Runners Ostrzeszów tak
64. Gaczyński Mateusz POL 1976 Warszawa tak
65. Gadzimski Michał POL 1981 FUN2RUN Jelenia Góra tak
66. Gajewski Tomasz POL 1981 Poznań tak
67. Gąsiorowski Olek POL 1974 Drużyna Szpiku Zielona Góra tak
68. Gąszczyk Grzegorz POL 1974 Nowa Huta Team Kraków tak
69. Gerowski Maciej POL 1975 Netbox biega / Lesz NO Limits Runners Gostyń tak
70. Gezela Mariusz POL 1980 TJ EuforiaBiegacza.pl Poznań tak
71. Głowacki Jacek POL 1961 Biegamy z Ochotą Warszawa tak
72. Gołaj Karol POL 1986 Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy Wrocław tak
73. Gonczarenko Jarek POL 1980 Żywiec tak
74. Góralski Piotr POL 1980 Piaski tak
75. Gramacki Paweł POL 1984 Tata Armata Trzcielin tak
76. Gramacki Szymon POL 1992 Gramol Team Poznań tak
77. Gregl Thore DEU 1980 Berlin tak
78. Gruntowski Mateusz POL 1984 Niemo Adventure Niemodlin tak
79. Grzegorczyk Bartosz POL 1977 Długa Ścieżka Pabianice tak
80. Grzęda Krzysztof POL 1966 Nowa Wola tak
81. Hadam Michał POL 1977 Natural Born Runners Luboń tak
82. Hancyk Łukasz POL 1984 Browar Fortuna TARNOWO PODGÓRNE tak
83. Harbul Ryszard POL 1961 Parkour Wrocław Wrocław tak
84. Hauton Monika POL 1979 Nie teraz, potem Sosnowiec tak
85. Hempel Michael DEU 1983 Bergwacht Pirna Pirna tak
86. Hermanowski Robert POL 1970 W4TEAM Józefosław tak
87. Hetmanski Tomasz POL 1977 Polonia Leszno Leszno tak
88. Hibner Waldemar POL 1977 KOSZALIN tak
89. Hibner Zbigniew POL 1974 Koszalin Koszalin tak
90. Hloucal Stephan DEU 1952 Deutsche Ultramarathonvereinigung Erfurt Erfurt tak
91. Jabłoński Maciek POL 1976 Warszawa tak
92. Jachym Marcin POL 1970 Klub Biegających Leśników Libertów tak
93. Jadach Grzegorz POL 1982 Wiązów tak
94. Janiec Robert POL 1974 Polski Klub Alpejski-Ratownik Górniczy Czeladź tak
95. Janowska Anna POL 1981 Drużyna Wilka Olsztyn tak
96. Jaśkowiak Mariusz POL 1983 Drużyna Gazety Zielona Góra tak
97. Jaworowicz Tomasz POL 1977 Kalińska Team Konstancin-Jeziorna tak
98. Jokiel Wojciech POL 1991 Granice tak
99. Jones David CZE 1979 Bohnicky Blues Prague tak
100. Juda Witold POL 1974 Jelenia Góra tak
101. Jureczko Damian POL 1980 Tychy tak
102. Jusiński Robert POL 1972 Wołomin tak
103. Kaczmarski Jarosław POL 1974 W pogoni za duchem Tomaszów Mazowiecki tak
104. Kamiennik Sebastian POL 1978 Kalisz tak
105. Kaproń Sebastian POL 1974 rakownia tak
106. Karczyński Dariusz POL 1976 Cała Oleśnica Biega oleśnica tak
107. Karpiński Radosław POL 1979 Stare Babice Biegają Zielonki Parcela tak
108. Kasprzak Artur POL 1976 Run Expert Team Mierzyn tak
109. Kata Wiesław POL 1971 Lubin tak
110. Kaźmierczak Marcin POL 1988 Sochaczew tak
111. Kaźmierczak Tomasz POL 1988 KW Warszawa Brodnica tak
112. Khan David POL 1979 Dystans Leszno Leszno tak
113. Kidawa Aleksander POL 1981 Jaworzno tak
114. Kierzkowski Rafał POL 1979 SŁYNNI KENIJCZYCY Poznan tak
115. Kimbort Piotr POL 1979 GOPR KARKONOSZE Karpacz tak
116. Kłosowicz Maciej POL 1981 furious goats Poznań tak
117. Knapp Janusz POL 1982 NETBOX BIEGA / Lesz No Limits Runners GOSTYŃ tak
118. Knurowski Marcin POL 1971 Crossfit Głogów Przedmoście tak
119. Koczwara Tomasz POL 1977 Radomyśl Wielki tak
120. Kokociński Dariusz POL 1975 Gdańsk tak
121. Kokotkiewicz Adam POL 1980 Rumia tak
122. Kolańczyk Filip POL 1977 Poznań (Poznań-Jeżyce) tak
123. Kolasa Filip POL 1979 I LO Leszno/ Maraton Leszno Leszno tak
124. Kołdys Łukasz POL 1979 Miluka Team Warszawa tak
125. Kołodziejski Jarek POL 1976 NwZNBH Poznań tak
126. Komendacki Dominik POL 1978 MTS DRUŻYNA SZPIKU Głogów tak
127. Konopka Sławomir POL 1973 Fundacja Na Ratunek / Ultrajanosik / Ultraroztocze Chełmiec tak
128. Kościuczyk-Mendyk Michał POL 1985 speleoclubwrocław Wrocław tak
129. Kotuła Jarosław POL 1986 ORA LUBLIN/Sklep Biegacza Lublin Lublin tak
130. Kozaczuk Paweł POL 1980 Centrum Informacji o Leku Wrocław tak
131. Kozielewski Antoni POL 1977 Rzyć chyża gżegżółki i czyża Poznań tak
132. Kozioł Damian POL 1984 MarcinSwiercTEAM Zloty Stok tak
133. Kozłowska Alicja POL 1970 Leszno tak
134. Kramek Mateusz POL 1990 Marcin Świerc TEAM - OKI Warszawa tak
135. Krasoń Marcin POL 1981 Smashing Pąpkins / NBR Team Warszawa tak
136. Krawczyk Michał POL 1983 KW Warszawa Warszawa tak
137. Król Marcin POL 1979 OŚ Racing Team Wrocław tak
138. Krupczyński Mariusz POL 1961 KRUPOLS TEAM Raszyn tak
139. Krużołek Monika POL 1986 Turboptysie Radków tak
140. Krygier Krzysztof POL 1975 PZU Sport Team POZNAŃ tak
141. Krzemiński Jacek POL 1981 KW OPOLE Opole tak
142. Krzyszczak Jaromir POL 1982 Sklep Biegacza Lublin Team Lublin tak
143. Krzyżostaniak Marcin POL 1975 Zgrupka Team / Biegiem na Pomoc Poznań tak
144. Kubacz Norbert POL 1972 Biegam Naturalnie Warszawa tak
145. Kubarek Łukasz POL 1981 Nigdy w Życiu Nie Biegnę Hardcora Kraków tak
146. Kühn David DEU 1989 Leipzig tak
147. Kühne Ulf DEU 1970 Team Trailandommm Berlin tak
148. Kulczyński Rafał POL 1982 Orthoreh Team Warszawa tak
149. Kunecki Norbert POL 1975 KB HARCOWNIK Jelcz-Laskowice Ratowice tak
150. Kurpiewska Anna POL 1977 GT RAT Wrocław tak
151. Kuspit Przemek POL 1987 Warszawa tak
152. Kwaśnik Andrzej POL 1948 Warszawa tak
153. Kwiatek Tomasz POL 1980 JacekBiega Running Team Warszawa tak
154. Kwiatkowska Kinga POL 1988 Kraków tak
155. Lajn Daria POL 1989 UKS Azymut Pabianice/ Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego Gdańsk tak
156. Langer Waldemar POL 1967 WSOWL Leszno tak
157. Legendziewicz Iga POL 1979 Milicz tak
158. Lemański Damian POL 1990 Rąbień-Łódź tak
159. Lemmon Matthew GBR 1984 Aberdeen Hash House Harriers Pontefract tak
160. Lenkowska Adrianna POL 1994 NBR Team Poznań tak
161. Leśniak Piotr POL 1987 WKS Wawel Piekiełko tak
162. Lewandowski Paweł POL 1986 WPIP Running Team Luboń tak
163. Lichota Tomasz POL 1989 Świdnica tak
164. Ligęza Joasia POL 1972 Smashing Pąpkins Kraków tak
165. Ligęza Witold POL 1972 Smashing PĄpkins Kraków tak
166. Linkowski Michał POL 1977 UA Trail Team / ILoveZiemek Suchy Las tak
167. Lipowicz Łukasz POL 1976 Szczytniki tak
168. Lutomski Przemysław POL 1981 COREclinic Poznań tak
169. Łazarek Daniel POL 1984 Kawaler Wieczorową Porą Sopot tak
170. Łęcka Agnieszka POL 1989 Hercog Running Team Golub-Dobrzyń tak
171. Łętowski Mariusz POL 1974 KM TEAM Nawodna tak
172. Łojewski Maciej POL 1981 Julianów tak
173. Łożyński Radek POL 1973 4RUN TEAM PIŁA Piła tak
174. Łubieński Wojciech POL 1977 Poznań tak
175. Łuczak Marcin POL 1982 Natural Born Runners Plewiska tak
176. Łuczkiewicz Jarosław POL 1972 VERTICAL RUNNERS TEAM Oława tak
177. Łuczyński Maciej POL 1975 GAWRA Kłodawa tak
178. Maćkowski Jędrek POL 1981 FIRST POLISH SWIMRUN TEAM KIELCE tak
179. Maćkowski Mateusz POL 1975 Złotniki tak
180. Makowska Olga POL 1985 Jacek biega running team Warszawa tak
181. Makowski Maciej POL 1964 Wolsztyn tak
182. Makowski Maciek POL 1981 Korona Pabianice Pabianice tak
183. Marciniak Julia POL 1984 Night Runners Poznań tak
184. Marczewski Marek POL 1972 MYSŁAKOWICE tak
185. Marszałek Sławomir POL 1975 marszalek-osteopatia.pl Szreniawa tak
186. Martinovský Petr CZE 1986 SK Babice Hradec Králové tak
187. Mateja Mariusz POL 1986 Rat Team Nysa tak
188. Matuszewski Marcin POL 1982 EuforiaBiegacza.pl Góra tak
189. Matwiejczyk Gabriel POL 1981 runyourlife warszawa tak
190. Matyja Adam POL 1981 Stara Huta tak
191. May-Adamek Katarzyna POL 1975 rakownia tak
192. Mazur Robert POL 1972 Smashing pĄpkins Warszawa tak
193. Mękal Radek POL 1979 SMASHING PĄPKINS Wałbrzych tak
194. Mika Andrzej POL 1986 Klub Niedzielnego Biegacza Jaworzno tak
195. Mikołajczak Bartek POL 1978 Halfworn Team Poznań tak
196. Mikulska Agnieszka POL 1983 UKL "Ósemka" Police Police tak
197. Mikulski Piotr POL 1978 CrossRunShop Team Aleksandrów Łódzki tak
198. Miler Marcin POL 1978 06 Kleofas katowice Łaziska Górne tak
199. Młodzikowski Rafał POL 1979 Słynni Kenijczycy Gniezno tak
200. Mojek Michał POL 1980 Karpacz Sport Karpacz tak
201. Montalva-Olmos Enrique POL 1974 Poznań tak
202. Morawska Anna POL 1953 Warszawa tak
203. Mróz Marcin POL 1978 STR Poznań Zalasewo tak
204. Muller Jan CZE 1988 Tanvald Tanvald tak
205. Muschinski Thomas POL 1991 Innsbruck tak
206. Najberg Michał POL 1982 Byledobiec Anin Warszawa tak
207. Nąckiewicz Justyna POL 1975 Brzesko tak
208. Ners Maciek POL 1979 kingrunner.com Warszawa nie
209. Niespodziana Anna POL 1982 Rogoziński Klub Biegacza ROGOŹNO tak
210. Nizioł Marian POL 1957 Drużyna A Piaseczno tak
211. Nowak Adam POL 1976 Tab2 Gliwice tak
212. Nowak Łukasz POL 1981 239 x Natural Born Runners Poznań tak
213. Nowak Michał POL 1987 Smart Therapy Running Team Łobodno tak
214. Nowak Paweł POL 1959 Supermaraton Kalisz Kalisz tak
215. Nowakowska Karolina POL 1977 karolina in motion / Natural Born Runners Poznań tak
216. Nowakowski Paweł POL 1976 SAINT-GOBAIN SQUAD Iłowa tak
217. Nowicki Piotr POL 1976 Tricarbon.pl Szczecin tak
218. Nyka Jan POL 1970 Kingrunner Warszawa tak
219. Obarska Małgorzata POL 1961 Starachowice tak
220. Obarski Norbert POL 1961 Kielce tak
221. Oczkoś Wojciech POL 1982 UKS Cityzen_/BE3 Poznań tak
222. Ogły Krystian POL 1977 KB Sobótka Sobótka tak
223. Okrutniak Sławomir POL 1984 Zabierzów Biega Rudawa tak
224. Oracz Mateusz POL 1988 Bez Litości/AWF Running Team/Kalenji Team Poland Plewiska tak
225. Osikowska Teresa POL 1981 Zakopane tak
226. Osmanowski Piotr POL 1988 Warszawa tak
227. Pacanowski Robert POL 1968 Wełnica Biega Gniezno tak
228. Pachura Kinga POL 1976 Dare 2b Mszana Dolna tak
229. Pacoń Alicja POL 1982 Smashing Pąpkins Katowice tak
230. Pałkowska Agata POL 1973 Running Obsession Team Kraków tak
231. Pałkowski Jakub POL 1994 Running Obsession team Kraków tak
232. Panek Krzysztof POL 1970 Rzyć chyża gżegżółki i czyża Poznań tak
233. Pasakinskas Sigitas LTU 1982 LTU Trail Running People Vilnius tak
234. Pasela Bartosz POL 1983 smashing pĄpkins Rzeszów tak
235. Paszyński Piotr POL 1981 UKS Orientuś Łódź Łódź tak
236. Pauszek Marlena POL 1968 Lucky Team Wągrowiec tak
237. Pawlica Paweł POL 1989 Polskie Radio Libiąż tak
238. Pawliński Adam POL 1978 Pro-Run Wrocław Wrocław tak
239. Pawłowicz Dorota POL 1983 Kuźnia Triathlonu Białystok tak
240. Pelpliński Piotr POL 1986 Intel Runners Sopot tak
241. Piechota Krzysztof POL 1975 SZWLA Stargard Stargard tak
242. Pietraszewski Witold POL 1985 Netbox Biega / LeszNo Limits Runners Gostyń tak
243. Pietrowski Mariusz POL 1962 fb serwis POZNAŃ tak
244. Pilz Andreas DEU 1971 Brgwacht Pirna Pirna tak
245. Pindur Grzegorz POL 1974 poznan tak
246. Pobłocki Jan POL 1957 Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom Gdańsk tak
247. Podkański Bartosz POL 1981 GOPR Karkonosze/Fundacja Przejście Kotliny Jelenia Góra tak
248. Pokotycki Denis POL 1990 Otomo STP Poznań tak
249. Poprawski Paweł POL 1984 Poznań tak
250. Półtorak Krzysztof POL 1977 Polkasport.pl Warszawa tak
251. Promirski Norbert POL 1971 Wrocław tak
252. Przyjemski Artur POL 1973 Km Truchcik Pigza tak
253. Rakowski Tomek POL 1969 Nowy Gaj Wojciechów tak
254. Redziak Łukasz POL 1989 wkurw_team Sosnowiec tak
255. Reguła Paweł POL 1981 Szczęście W Nieszczęściu Żary tak
256. Remlein Katarzyna POL 1980 For Run Team Poznań tak
257. Rodrigo Pereira Oswald POL 1984 Wild for the Run Warszawa tak
258. Rolla Dorian POL 1976 Warzymice tak
259. Romero Garcia Juan ESP 1985 WITC Warszawa tak
260. Rosse Thomas POL 1977 Budvar-Racing-Team Cottbus tak
261. Rożeński Ryszard POL 1954 Jelenia Góra tak
262. Rudzki Marcin POL 1983 BdS Katowice tak
263. Rumińska-Pietrzyk Joanna POL 1974 Kraków tak
264. Rybarczyk Adrian POL 1977 Głogów tak
265. Rychcik-Zygadło Edyta POL 1968 Oleśnica Spalice tak
266. Rzemiński Robert POL 1971 Jelenia Góra tak
267. Rzeszuto Piotr POL 1967 TRAIL-RUNNING.PL Sopot tak
268. Sankowski Jacek POL 1988 Wrocław tak
269. Sasin Anna POL 1981 Run Vegan Team Warszawa tak
270. Sawicz Robert POL 1974 PEYOTL Żary tak
271. Sedlak Robert POL 1970 LUBSKO tak
272. Sendecki Rafał POL 1975 Sudeckie Wycieczki Biegowe Wałbrzych tak
273. Seremet Piotr POL 1978 Aktywna Dąbrowa Dąbrowa Górnicza tak
274. Sęk Zofia POL 1976 Warszawa tak
275. Shoniya Alexander RUS 1977 RunLepraRun Prague tak
276. Sidor Paweł POL 1972 W4TEAM Józefosław tak
277. Siejek Krzysztof POL 1977 Poznań tak
278. Sierzputowski Grzegorz POL 1976 Warszawa tak
279. Siska Jakub CZE 1988 Runi.to Prague tak
280. Skoczyński Tomasz POL 1975 Poznań tak
281. Skoneczny Artur POL 1975 OPL Tomaszów Mazowiecki tak
282. Skorupa Paulina POL 1983 EUFORIABIEGACZA.PL ŚCINAWA tak
283. Sobczak Maciej POL 1980 Łódź tak
284. Sobczak Michał POL 1979 Night Runners Września Września tak
285. Solińska Katarzyna POL 1990 Cisowianka Team Kraków tak
286. Specht Mikołaj POL 1976 BBL Warszawa Warszawa tak
287. Stanisławski Jacek POL 1985 Dookolaswiata.org / Tomczak Stanisławski Poznań tak
288. Stańczak Piotr POL 1982 Czerwonak Biega Koziegłowy tak
289. Strusińska Katarzyna POL 1982 TriPaka Mińsk Mazowiecki tak
290. Sujak Mirosław POL 1966 MKB Dreptak Mińsk Mazowiecki tak
291. Sulej Kamil POL 1983 Karpacz Sport Karpacz tak
292. Sypniewska Hanna POL 1954 Spartanie Dzieciom/ Golden Team Gdynia tak
293. Sypniewski Maksymilian POL 1997 Głogów tak
294. Szala Krzysztof POL 1985 biegamgdziechce.pl Łaziska Górne tak
295. Szalak Paweł POL 1977 Banda Grudnia Lublin tak
296. Szarowar Alicja POL 1978 Stowarzyszenie Nowe Granice ZIELONA GÓRA tak
297. Szczepaniak Jadwiga POL 1965 Everrun Aleksandrów Łódzki tak
298. Szczepański Adam POL 1981 albatrosy Milanówek tak
299. Szczepińska Agnieszka POL 1981 Rącze Pomrowy Warszawa tak
300. Szcześniewski Miłosz POL 1989 Salco Sport Team Wschowa nie
301. Szewczyk Katarzyna POL 1988 Zaporowy Maraton Team Krakow tak
302. Szotowicz Sebastian POL 1980 SZWLA Stargard Stargard tak
303. Szymański Patryk POL 1979 STR Poznań Mosina tak
304. Szymik Marcin POL 1973 CHORZÓW tak
305. Szyszka Jakub POL 1984 Vege Runners Zielona Góra tak
306. Śliżewski Marcin POL 1969 WKURW_TEAM Szczecin tak
307. Świda Adam POL 1985 GET RUN Wrocław tak
308. Tankielun Grzegorz POL 1981 OLSZTYN tak
309. Tartanus Andrzej POL 1978 Vege Runners Maków Mazowiecki tak
310. Tomaszewski Wojtek POL 1975 BraciaT Warszawa tak
311. Tomczak Andrzej POL 1965 Wrocław tak
312. Topolski Marcin POL 1976 Jadowniki tak
313. Trzcieliński Roman POL 1953 PSY Warszawa Warszawa tak
314. Turlej Dariusz POL 1957 Kondycja Warszawa tak
315. Turlej Wojtek POL 1980 Wilczyce tak
316. Walenda Arkadiusz POL 1973 Vege Ultra Runners Grójec tak
317. Waliszewski Jakub POL 1987 Rowery Małgośka Poznań tak
318. Wasiak Michał POL 1985 Trend Glass Running Team Radom tak
319. Wasielewski Włodzimierz POL 1970 Klub Sportowy Zdzieszowice-Bike Team Zdzieszowice tak
320. Wasiewicz Adam POL 1983 trenerbiegania.pl Warszawa tak
321. Watroba Tomasz POL 1987 Gdansk tak
322. Wentland Tomasz POL 1980 Nowa Huta Team Kraków tak
323. Węgiel Marcin POL 1988 www.malinowynos.pl Jasło tak
324. Węgrzyn Marcin POL 1986 Żmuda Running Team Warszawa tak
325. Wiaderna Nina POL 1986 SBRT Powiśle Warszawa tak
326. Wicha Małgorzata POL 1991 WKS "WAWEL" KRAKÓW / STUDIO GTX Kraków tak
327. Wiktorowicz Tomasz POL 1974 Warszawa tak
328. Witos Mateusz POL 1986 Białystok tak
329. Wityk-Szumna Paulina POL 1979 Kocham Góry Ścinawa tak
330. Włodarkiewicz Dominik POL 1974 buff / ZmianyZmiany / VegeRunners POznań tak
331. Wojciechowski Przemysław POL 1984 Czempin tak
332. Wozniak Wojciech POL 1968 BETTER THAN A THOUSAND Poznan tak
333. Woźniacka Joanna POL 1988 Kraków tak
334. Woźniak Dawid POL 1977 Poznań tak
335. Wójcik Małgorzata POL 1975 Wiązowna tak
336. Wróblewski Łukasz POL 1973 Laser dance squad Chrzanów tak
337. Wujek Marcin POL 1976 FUNFIT -GOSTYŃ Gostyń tak
338. Zakrzewski Aleksander POL 1970 Total Immersion Zgorzelec tak
339. Zakrzewski Krzysztof POL 1971 3:33TEAM Palędzie tak
340. Zakrzewski Marek POL 1970 MniamMniam.pl Warszawa tak
341. Zalewski Dariusz POL 1976 M.A.D. Gdańsk tak
342. Zamojski Adam POL 1970 ICHTIS Chmielnik tak
343. Zamojski Robert POL 1976 Rise&Shine Gliwice tak
344. Zasłonka Konrad POL 1983 Skierniewice tak
345. Zawadka Andrzej POL 1965 Szczeciński Klub Wysokogórski Mierzyn tak
346. Zawadzki Maciej POL 1978 Biegamy z Ochotą Warszawa tak
347. Zerzán Dominik CZE 1970 Náchod tak
348. Zieliński Bartłomiej POL 1981 ZaHartowani Bełchatów tak
349. Zieniewicz Marlena POL 1981 Zielona Góra tak
350. Zwolinski Kuba POL 1979 SNOWDOG Poznań tak
351. Żabierek Bogumił POL 1979 Kalisz tak


Lista rezerwowa


lp. nazwisko imię narodowość rocznik klub miasto
1. Korzeniewski Łukasz POL 1987 UKA / RobimyJatke.pl Warszawa
2. Marcinkowska Eliza POL 1978 SZWLA STARGARD
3. Razim Mateusz POL 1989 WSOWL Ujazd
4. Grabiński Waldemar POL 1973 Rogozniński Klub Biegacza Rogoźno
5. Jałkiewicz Juliusz POL 1977 Komisariat Policj Metra Warszawskiego Warszawa
6. Ligęza Witold POL 1972 Smashing Pąpkins Kraków
7. Mackiewicz Roman POL 1965 Łódź Running Team Łódź
8. Dettlaff Mariusz POL 1983 DREAM RUN Wilcza Góra
9. Łuczak Marcin POL 1982 Natural Born Runners Poznań
10. Marciniak Paweł POL 1961 Głogów