Plus-Timing

Profesjonalny pomiar czasu Biegi Rowery Rolki Nordic Walking Triathlon Biegi Narciarskie

Systemy pomiaru

System Chronotrack oparty na technologii UHF od czasu jego prezentacji w 2007 roku zrewolucjonizował rynek. W ciągu kilku lat Chronotrack został niekwestionowanym liderem na biegowym rynku amerykańskim. Wtej chwili przy jego pomocy obsługiwanych jest większość największych imprez biegowych w USA, między innymi New York Marathon. W Europie system również zdobył uznanie i jest wykorzystywany np. podczas maratonu w Paryżu.

Imprezy biegowe
Dla dużych imprez biegowych nie ma nic co byłoby łatwiejsze i wygodniejsze w użyciu niż Chronotrack B-tag zintegrowane z numerem startowym. Możemy dostarczać numery startowe z dobrym jakościowo kolorowym nadrukiem oraz już przyklejonymi tagami. Taki sposób produkcji numerów startowych umożliwia ich natychmiastowe użycie po dostawie bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez organizatora. Dla mniejszych iprez biegowych polecamy chipy zwrotne.

Rowery
Dla imprez rowerwych polecamy użycie Chronotrack D-tag. Tagi te oparte są na tej samej technologii UHF co B-tag. Pierwotnie D-tag był opracowany jako nisko kosztowe rozwiązanie dla imprez biegowych z mocowaniem taga bezpośrednio do sznurowadeł buta. Przy okazji okazało się, że jest idealnym rozwiązaniem dla masowych imprez rowerowych. Chronotrack D-tag może być przymocowany do numeru startowego rowerzysty albo mocowany w odpowiedni sposób bezpośrednio do roweru.© Copyright 2012 - Plus-Timing