Lista startowa

11. Bieg Czekoladowy - Słodkie Walentynki

www.biegczekoladowy.pl
Niech #Moc #Czekolady będzie z Wami!

14.02.2021
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 272


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
99 Abczyński Roman 1988 Poznań Bieg_5km
236 Agaciński Tadeusz 1965 Serikon Team NW_5km
118 Andryszak Sławek 1972 Drużyna A Bieg_5km
141 Andrzejewska Anita 1986 Kijanki Team Nordic Walking & Run Bieg_5km
157 Antoszek Anna 1978 Antoszki Team NW_5km
158 Antoszek Joanna 2005 Antoszki Team NW_5km
272 Bacia Piotr 1986 Poznań Bieg_5km
63 Balcerowiak Łukasz 1988 Poznań Bieg_5km
95 Banach Patrycja 1996 Mieścisko NW_5km
23 Barc Aneta 1994 Śrem Bieg_5km
192 Berkowska Marzena 1976 Positive Nordic Walking Team NW_5km
0 Berkowski Tadeusz 2005 Positive Nordic Walking Team Bieg_5km
193 Berkowski Tadeusz 2005 Positive Nordic Walking Team NW_5km
172 Besz-Malinowska Katarzyna 1973 Poznań Bieg_5km
50 Biel Marta 1996 Racibórz Bieg_5km
257 Blaut-Kubanek Anna 1980 Ruda Śląska Bieg_5km
238 Bocian Magdalena 1975 Sady Bieg_5km
6 Bonarek-Robak Anna 1970 Poznań NW_5km
262 Borowczyk-Sterna Paula 1983 Poznań NW_5km
207 Borowiec Wojtek 1986 Skierniewice Bieg_5km
56 Borsuk Damian 1985 Poznań Bieg_5km
121 Bukowska Alina 1972 Orki z ... Bieg_5km
265 Buniak Joanna 1976 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
240 Chocholska Aniela 1976 Suchy Las Bieg_5km
89 Cholewińska Longina 1966 Hernik Team Bieg_5km
91 Cholewiński Wojciech 1966 Hernik Team NW_5km
225 Cieślarczyk Paulina 1994 Poznań Bieg_5km
19 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM Bieg_5km
36 Czajkowska Ewa 1975 Szalone One Bieg_5km
215 Czarnik Barbara 1980 Gliwice NW_5km
66 Czubaszewska Anna 1980 Czubasie Bieg_5km
151 Dąbek Arleta 1966 Strzałkowo Bieg_5km
5 Dąbek Tomasz 1994 OSP Strzałkowo Bieg_5km
22 Dembik Milena 1975 Poznań NW_5km
21 Dembik Sandra 1990 Poznań NW_5km
155 Dondajewska Małgorzata 1983 Poznań NW_5km
228 Duda Magdalena 1993 Tarnobrzeg Bieg_5km
135 Dukat Katarzyna 1984 Murowana Goślina Bieg_5km
94 Działowski Dariusz 1977 Dąbrowa Górnicza Bieg_5km
280 Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań Bieg_5km
202 Falkowska Ilona 1954 poznan Bieg_5km
69 Feliksiak Marzena 1977 Aktywnie w Pniewach NW_5km
114 Florek Tomasz 1978 Łysa Góra Bieg_5km
113 Fluder Roman 1987 OCTAGON Bieg_5km
41 Gabrysz Agnieszka 1975 Ciastki.pz Bieg_5km
139 Gil Beata 1970 Ujście Bieg_5km
210 Gil Jarosław 1994 Wrocław Bieg_5km
226 Gorączkowski Wojciech 1988 VegeFever Bieg_5km
206 Góraczyńska-Borowiec Marta 1986 Skierniewice Bieg_5km
42 Grabowska Anna 1962 Lipka Bieg_5km
43 Grabowski Janusz 1960 Lipka NW_5km
154 Grudzień Dariusz 1979 Pruszków Bieg_5km
153 Grudzień Izabela 1980 Pruszków Bieg_5km
27 Grzempka Izabela 1972 Szalone One Bieg_5km
57 Grzempka Piotr 1972 Kostrzyn WLKP Bieg_5km
194 Gutowski Marek 1978 Koszalin Bieg_5km
242 Guzek Ewa 1976 Nowy Tomyśl NW_5km
105 Guzek Jacek 1976 Nowy Tomyśl NW_5km
250 Hałka Krzysztof 1984 Tulce Bieg_5km
249 Haweto Janina 1959 Kijowe Siostry i Brat NW_5km
217 Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM Bieg_5km
164 Hofman Dominika 1970 Poznań NW_5km
110 Holc Dorota 1988 Połczyn Biega ❤ Bieg_5km
237 Hołderna-Kasprzak Natalia 1982 Rybojedzko Bieg_5km
152 Irzyk Grzegorz 1956 Poznań Bieg_5km
140 Iwaniak Dariusz 1975 Ujście Bieg_5km
7 Iwańczyk Alina 1970 Ustronie Morskie Bieg_5km
76 Jabłoński Andrzej 1991 Poznań Bieg_5km
184 Jacyna Kinga 1983 Swarzędz Bieg_5km
2 Jagielska-Kowalewicz Aleksandra 1990 Poznań Bieg_5km
222 Janur Wiesława 1980 Poznań Bieg_5km
274 Jarczewska Renata 1967 Goleniów NW_5km
104 Jarczyńska Ewa 2002 Poznań Bieg_5km
190 Jasińska Nikola 2004 Morświny z Gdyni NW_5km
252 Jaśkowiak Joanna 1997 Wągrowiec Bieg_5km
150 Jaworska Julia 1986 Rokietnica NW_5km
3 Jaworska Karolina 1979 Warszawa Bieg_5km
30 Kaleta Marek 1960 Dominowo Bieg_5km
84 Kańduła Grzegorz 1981 Poznań Bieg_5km
83 Kańduła Klaudia 1980 Poznań Bieg_5km
256 Karolczak Teresa 1954 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL/Fundacja Arena i Świat NW_5km
255 Karolczak Zenon 1954 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL NW_5km
248 Kasprzak Bartosz 1983 Poznań Bieg_5km
87 Kien Ania 1977 Poznań Bieg_5km
128 Kitel Violetta 1973 Rumianek NW_5km
70 Klimaszyk Leszek 1962 Ferrodo Computer Bieg_5km
98 Kochaniecka Aleksandra 1988 Poznań Bieg_5km
232 Kochańska Magdalena 1981 Międzyrzecz NW_5km
208 Koczwara Anna 1988 Kraków Bieg_5km
29 Kokociński Michał 1974 Łowęcin Bieg_5km
275 Kokociński Piotr 1972 Poznan Bieg_5km
156 Kolon Tomasz 1988 BBKTS Bieg_5km
224 Konieczna Aleksandra 1978 Zabiegany Szamocin NW_5km
223 Konieczny Jacek 1977 Zabiegany Szamocin NW_5km
124 Kopacz Małgorzata 1982 Chomęcice Bieg_5km
243 Koralewska Monika 1977 SPORT NA PLUS Bieg_5km
221 Korbacz Michał 1993 PnB Morsy - Dwupak NW_5km
163 Kosmaczewska Małgorzata 1968 Wszystkoobieganiu.pl Bieg_5km
25 Kownacki Arkadiusz 1967 Drużyna Szpiku / Wataha Łączy Nas Bieganie Bieg_5km
245 Kozłowska Monika 1983 Więckowice NW_5km
195 Kramm Elwira 1975 Antoszki NW_5km
159 Krekora Paulina 1993 Kędzierzyn-Koźle Bieg_5km
67 Krugiołka Grzegorz 1982 AKTYWNIE W PNIEWACH NW_5km
191 Krugiołka Renata 1985 Aktywnie w Pniewach NW_5km
73 Krukowska Agnieszka 1975 Poznań Bieg_5km
179 Krysiak Małgorzata 1988 Koźmin Wlkp Bieg_5km
212 Krzychowiec Agata 1976 Szczecin NW_5km
74 Krzyzanska Anna 1985 IRON ARENA Bieg_5km
78 Kubiak Anna 1985 Poznań Bieg_5km
251 Kubiak Mirosław 1965 GB Wielkopolscy Biegacze Bieg_5km
146 Kubiak Paulina 1994 Łask Bieg_5km
203 Kuczyński Rafał 1971 26 2 Bieg_5km
204 Kulita Ela 1972 Tak Lubię Sandomierz Bieg_5km
131 Kuras Damian 1991 DomData Run Team Bieg_5km
130 Kuras Justyna 1992 Pekabex Pref S.A. Bieg_5km
24 Kuraszkiewicz Borys 1981 Swarzędz Bieg_5km
258 Kurczak Łukasz 1981 Poznań Bieg_5km
168 Kurzątkowska Karolina 1996 Poznań Bieg_5km
100 Kuźniak Sylwia 1976 Będzin Bieg_5km
122 Kwioatecka Iwona 1972 Hernik Team Bieg_5km
213 Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM Bieg_5km
214 Lasak Paweł 2007 HERNIK TEAM SP20 POSNANIA CANOE TEAM Bieg_5km
136 Laskowska Iwona 1983 Orzeszki Team NW_5km
254 Lewicki Włodzimierz 1959 Dziadek biega Bieg_5km
85 Liebert-Jędroszkowiak Izabela 1977 Biskupice NW_5km
68 Liersch Magda 1979 Poznań NW_5km
259 Luleczka Magdalena 1985 Kijanki team & run NW_5km
144 Łoszajć Justyna 1978 Sosnowiec NW_5km
200 Łuczak Anna 1980 FUN-TO-MY Bieg_5km
230 Łuczak Józef 1961 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
101 Łuszczyk Monika 1979 Klub Morświny z Gdyni NW_5km
127 Maciejowska Alicja 1987 Wałbrzych Bieg_5km
8 Maćkowiak Agnieszka 1987 Anonimowi Biegacze Bieg_5km
45 Majerowicz Justyna 1978 Henrykowo NW_5km
263 Makowski Rafał 1993 Makowski.phuprzemko@wp.pl Bieg_5km
92 Malec Bożena 1973 Murowana Goślina NW_5km
55 Małodobry Krzysztof 1966 Barlinek Bieg_5km
38 Mańka Otylia 1987 Ciastki.pz Bieg_5km
165 Mańkowski Andrzej 1965 Pobiedziska Bieg_5km
62 Marach Karol 1970 Kościan Bieg_5km
28 Markiewicz Aneta 1987 Wkurw team Bieg_5km
40 Martyńska Patrycja 1992 Poznań Bieg_5km
125 Matelska Karolina 1980 Plewiska Bieg_5km
235 Matkowska Joanna 1983 Poznan Bieg_5km
246 Melfried Wiktoria 2003 Więckowice NW_5km
13 Mełnicka Joanna 1972 Nie dotyczy Bieg_5km
82 Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16 / parkrun Kościan / Wataha Bieg_5km
14 Milas Natalia 1994 Mogilno Bieg_5km
162 Misiek Paulina 1982 Ciastki.pz Bieg_5km
201 Mizgała-Giezek Agnieszka 1984 Poznań NW_5km
181 Mucha Rita 1980 Swarzędz Bieg_5km
219 Murawska Danuta 1979 Mosina NW_5km
170 Musiał Anna 1991 DBL Bieg_5km
80 Mydlarz Łucja 1982 Poznań Bieg_5km
167 Myszyńska Zuzanna 1994 Warszawa Bieg_5km
123 Nieznalski Krzysztof 1989 Torpol Running Team Bieg_5km
160 Noculak Natalia 1984 Swarzędz NW_5km
142 Nowacka Justyna 1978 Poznań Bieg_5km
49 Nowacka Marzena 1973 Luboń Bieg_5km
231 Nowak Maciej 1974 gRUNwald team Poznań Bieg_5km
218 Nowicka Oktawia 1989 Witaszyce Bieg_5km
261 Ochowiak Klaudia 1985 Organic Fitness Bieg_5km
37 Okonek Aneta 1966 uroczyPrezent Team NW_5km
34 Okonek Paulina 1990 uroczyPrezent Team NW_5km
51 Olejniczak Przemysław 1976 Rakownia Bieg_5km
137 Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz Bieg_5km
48 Olejniczak Tomasz 1980 Henrykowo NW_5km
278 Oleksa Łukasz 1989 Hernik Team Bieg_5km
39 Ostropolska Justyna 1971 Dąbrówka Bieg_5km
183 Pacyna Piotr 1981 Biegiem Radom Bieg_5km
277 Pająk Monika 1989 Hernik Team Bieg_5km
216 Palińska Anna 1980 Gliwice NW_5km
102 Parzybut Jan 1965 Postęp Pniewy Team NW_5km
60 Paszkiet Karolina 1980 Wągrowiec Bieg_5km
266 Piekarska Aleksandra 1995 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
81 Pietrzak Anna 1974 Night Runners Bieg_5km
117 Piętka Natalia 1997 KS PĄCZEK NW_5km
220 Piwowarska Arleta 1965 Czerwonak NW_5km
182 Pocheć Mariola 1972 Skarżysko - Kamienna Bieg_5km
211 Pogiel Artur 1977 Tessent Runners Bieg_5km
72 Polarok Małgorzata 1980 Poznań NW_5km
175 Pomianowska Anna 1980 WRONKI Bieg_5km
173 Porada Marek 1963 HERNIK TEAM Bieg_5km
161 Preiss Patrycja 1982 UKS Zalew Jerzykowo 🦯🦯 NW_5km
188 Prorok Małgosia 1981 Piaseczno Bieg_5km
209 Protasewicz Mariola 1971 RKL Kusy Rokietnica Bieg_5km
4 Prządka Katarzyna 1984 DARFIK Bieg_5km
132 Przybylak Dorota 1950 Przybylak Team Bieg_5km
133 Przybylak Stanisław 1946 Przybylak Team Bieg_5km
47 Przybylski Jakub 1995 AZS Politechnika Poznańska NW_5km
148 Psik Marzena 1969 Hernik Team Bieg_5km
196 Rachmil Aneta 1974 Kłodawa NW_5km
233 Rapa Dorota 1981 Miękinia Bieg_5km
126 Rau Justyna 1977 Ciastki.pz Bieg_5km
267 Reiman Agnieszka 1981 Swarzędz Bieg_5km
1 Rembowska Natalia 1979 Quay Poznań Bieg_5km
147 Rogocz Karolina 1978 Morświny z Gdyni NW_5km
26 Rojek Stanisław 1970 Poznań Bieg_5km
17 Rolniczak Joanna 1980 Trzcianka Bieg_5km
35 Rożkowski Roman 1958 Śrem Bieg_5km
108 Rudowicz Justyna 1973 Stanowice NW_5km
79 Rudzewicz Mariusz 1984 Świnoujście Bieg_5km
11 Rybak Małgorzata 1995 Poznań Bieg_5km
86 Rynio-Kuźdub Paulina 1989 Kielce Bieg_5km
97 Rzepka Krzysztof 1983 Drużyna Szpiku Bieg_5km
58 Sajewska Beata 1976 Wągrowiec Bieg_5km
149 Sapa Dariusz 1967 Bydgoskie Żółwie NW_5km
247 Sawczuk-Kruk Ilona 1977 Jastrowie Bieg_5km
180 Sierzant Magda 1995 Drużyna Szpiku Bieg_5km
174 Sip Marta 1990 HERNIK TEAM Bieg_5km
268 Skoczylas Tomasz 1979 Martombike Bieg_5km
10 Skrzypczak Jędrzej 1979 Poznań Bieg_5km
44 Skrzypek Angelika 1999 Luboń Bieg_5km
185 Słomińska Aneta 1978 Kijanki team & run NW_5km
253 Sobczak Patrycja 1985 Zaniemyśl Bieg_5km
239 Sojkin Tomasz 1983 Poznań Bieg_5km
77 Spicker Daria 1995 Kruszewo Bieg_5km
31 Stachura Karolina 1977 Kaczanowo Bieg_5km
107 Stafiniak Ewa 1982 Poznań NW_5km
106 Stafiniak Marek 1982 Poznań NW_5km
20 Stajer Edyta 1973 Leszno Bieg_5km
52 Stajer Malgorzata 1971 Leszno NW_5km
103 Strąk Anna 1977 Slupsk Bieg_5km
227 Stróżyna Magdalena 1976 STROZYNA TEAM NW_5km
46 Szczepaniak Klaudia 1987 Drużyna Szpiku biegiem po życie Bieg_5km
109 Szczepaniak Tomasz 1976 Wągrowiec Bieg_5km
205 Szeląg Maciej 1989 Poznań Bieg_5km
64 Szemiel-Afek Mariola 1974 WSZYSTKO O BIEGANIU.PL Bieg_5km
234 Szewczyk Karolina 1981 Poznań Bieg_5km
111 Szewczyk Marlena 1992 Ostrów Wielkopolski Bieg_5km
260 Szurek Magdalena 1977 Organic Race Team Bieg_5km
90 Szymanowska Anna 1975 Głuchołazy Bieg_5km
171 Szynklewski Maciej 1968 QUAY Poznań Bieg_5km
138 Śmigielska Małgorzata 1979 Ciastki.pz Bieg_5km
96 Świder Dariusz 1974 Klub Żółtego Podkoszulka Janek Bieg_5km
129 Świtoń Paulina 1993 Piła Bieg_5km
112 Targosz Katarzyna 1987 Poznan Bieg_5km
187 Tarnowska Renata 1971 Szczecin Bieg_5km
241 Tomaszewski Jaroslaw 1981 Poznan Bieg_5km
15 Tomczak Jacek 1970 Steszew Bieg_5km
18 Tomczak Justyna 1977 Steszew NW_5km
75 Tomczak Małgorzata 1981 Gostyń NW_5km
276 Trawińska Edyta 1982 Wiry Bieg_5km
119 Urbaniak Emilia 1983 Koziegłowy Bieg_5km
264 Walewska Nina 2003 Warszawa Bieg_5km
16 Walichnowska Patrycja 1994 Mogilno Bieg_5km
176 Wałecka Joanna 1986 Poznan Bieg_5km
33 Warkocz Mateusz 1988 Nadleśnictwo Łopuchówko Bieg_5km
71 Wasinkiewicz Małgorzata 1975 Wasinkiewicze Bieg_5km
178 Wątroba Agnieszka 1972 Libiąż NW_5km
88 Wielechowski Marcin 1989 Złotniki Bieg_5km
143 Wierzowiecka Renata 1970 niezrzeszona NW_5km
32 Winkler Mirosława 1985 Poznań Bieg_5km
229 Wiśniewski Tomasz 1974 Wielkopolska Gwardia Honorowa Bieg_5km
244 Wiśnik Asia 1975 Pozytywni z pasją NW_5km
199 Witkowski Maciej 1977 CHMIELARZ TEAM Bieg_5km
12 Witt Monika 1984 Poznań Bieg_5km
65 Wojtkowiak Robert 1983 Szybkie Ślimaki Bieg_5km
177 Wolnik Jolka 1979 Smerfy biegają razem po 0.7 NW_5km
189 Wołoch Dominika 1986 Bełchatów Bieg_5km
145 Woźniczka Urszula 1989 HERNIK TEAM Bieg_5km
197 Wrąbel Felicja 1955 Marsz po zdrowie NW_5km
166 Zaborowski Maciej 1974 Ruch Przyjaciół Harcerstwa ZHP Jarocin Bieg_5km
198 Zalewska Monika 1982 Poznań NW_5km
186 Zalewski Grzegorz 1978 Krzyszkowo Bieg_5km
54 Zarzeczańska-Janasik Blanka 1982 Pecna Bieg_5km
93 Zbieć Bożena 1960 DARFIK Team NW_5km
134 Zegarska-Kroplewska Agnieszka 1975 Dobrzewino NW_5km
59 Zielinska Lidia 1971 Wagrowiec Bieg_5km
120 Zięta Katarzyna 1967 Orki z... Bieg_5km
61 Zowczak Dorota 1983 Rawa Team Bieg_5km
53 Żurek Jan 1960 Strzałkowo Bieg_5km