Lista startowa

11. Bieg Czekoladowy dla dzieci - Słodkie Walentynki

www.biegczekoladowy.pl
Niech #Moc #Czekolady będzie z Wami!

14.02.2021



Liczba zgłoszonych zawodników: 74


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andrzejewski Ignacy 2013 Poznań 300m
2. Bartniczak MichaŁ 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 JAROCIN 900m
3. Baumann Dorian 2014 AKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA 300m
4. B±k Nadia 2012 Łejery 300m
5. Borkowska Jagoda 2014 SZCZAWNO ZDRÓJ 300m
6. Borowczyk Maksymilian 2013 SP60 300m
7. Burchardt Kacper 2009 GKS Tarnovia /SP89 Poznań 600m
8. Burchardt Kornelia 2015 Przedszkole 155 Poznań 100m
9. Ch±pinska Iga 2015 Przedszkole Nr 1 "Jacek i Agatka" w Kostrzynie 100m
10. Chocholska Dominika 2008 Suchy Las 900m
11. Chocholska Pola 2013 Suchy Las 300m
12. Chuda Tosia 2013 Podstawowa Szkoła Salezjańska 300m
13. Czubaszewski Jan 2010 Czubasie/SP64 600m
14. Czubaszewski Piotr 2014 SP64/ Czubasie 300m
15. Dojs Igor 2012 2012 600m
16. Dondajewska Urszula 2011 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa nr 6 w Luboniu 600m
17. Dondajewski Stanisław 2009 Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa nr 6 w Luboniu 600m
18. Dondajewski Wojciech 2014 Przedszkole nr 7 Poznań 300m
19. Dziubak Franciszek 2016 Biedrusko 100m
20. Dziubak Zuzanna 2014 Biedrusko 300m
21. Garczyk Jakub 2012 KSP 300m
22. Giera Ania 2017 Przedszkole 129 Poznań 100m
23. Giera Kuba 2015 Warta Poznań 100m
24. Irynchuk Viktoriia 2012 szkoła podstawowa nr.5 Poznań 300m
25. Karska Martyna 2014 Bydgoszcz 300m
26. Karski Mateusz 2012 Bydgoszcz 600m
27. Kasprzak Stanisław 2016 Rybojedzko 100m
28. Kasprzak Zofia 2015 Rybojedzko 100m
29. KaĽmierczak Artur 2009 Sp 89 600m
30. Konieczny Cezary 2012 KKT Shoto Piła 300m
31. Kopacz Celina 2013 Dębinka 300m
32. Kopacz Helena 2015 Przedszkole z Mchu i Paproci 100m
33. Kosicki Jakub 2015 Xxx 100m
34. Kozłowska Alicja 2014 Mamy biegamy 300m
35. Krysiak Lena 2016 KoĽmin Wlkp 100m
36. Kubiak Wojciech 2013 PSSP SALEZJANIE, MKS PRZEMYSŁAW 300m
37. Lesiński Ksawery 2012 Poznań 300m
38. Liersch Hanna 2015 Przedszkole 53 im. Koszałka Opałka 100m
39. Maćkowiak Igor 2011 Anonimowi Biegacze 600m
40. Malinger Lila 2012 Poznań 300m
41. Malinger Lucjusz 2010 Poznań 600m
42. Malinger Tymoteusz 2008 Poznań 900m
43. Malinowska Alicja 2017 Malinowscy Team 100m
44. Malinowska Wiktoria 2009 Poznań 600m
45. Malinowska Zuzanna 2015 Malinowscy Team 100m
46. Matuszczyk Nadia 2012 SP 19 Poznań 300m
47. Matuszczyk Oskar 2016 Przedszkole nr 10 Poznań 100m
48. Mendel Amelia 2015 Przedszkole 180 300m
49. Olkowska Marcelina 2009 SP 89 600m
50. Olkowski Maksym 2012 SP 89 300m
51. Palińska Kaja 2015 Gliwive 100m
52. Palińska Maja 2010 Gliwice 600m
53. Pogiel Aleksander 2016 Tessent Runners 100m
54. Polarok Iga 2014 Poznań 300m
55. Polarok Julia 2009 Poznań 900m
56. Polarok Patryk 2012 Poznań 300m
57. Protasewicz Jakub 2008 RKL Kusy Rokietnica 900m
58. Reszela Borys 2016 Przedszkole 103 pan kleks 100m
59. Reszela Miłosz 2014 Przedszkole 103 Pan kleks 300m
60. Rok Jan 2012 LPFA Poznań Dębiec 300m
61. Skrzypczak Emilia 2017 Przedszkole Liczmanek 100m
62. Skrzypczak Monika 2011 SP 18 600m
63. Skrzypczak Weronika 2008 SP 18 900m
64. Sojkin Kornelia 2012 Poznań 300m
65. Sojkin Ksawery 2015 Poznań 100m
66. Sroka Anna 2012 SP65 w Poznaniu 300m
67. Sroka Jakub 2010 SP65 w Poznaniu 600m
68. Stefańska Olga 2015 Poznań 100m
69. Witczak Adam 2015 Przedszkole nr 121 100m
70. Witczak Natalia 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 600m
71. Witkowska Liliana 2011 Sportowa szkoła podstawowa nr 14 Poznań 600m
72. Wojtkowiak Gosia 2015 Szybkie ¦limaki / Przedszkole 182 100m
73. Wylegała Wiktor 2012 Szkoła Podstawowa nr 12 300m
74. Zaborowski Marek 2012 SP 31 Bydgoszcz 300m