Lista startowa

13. Bieg Czekoladowy dla dzieci - Słodkie Walentynki

www.biegczekoladowy.pl
Niech #Moc #Czekolady będzie z Wami!

13.02.2022



Liczba zgłoszonych zawodników: 51


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Bogusławski Paweł 2010 Poznań SP 64 600m
2. Bogusławski Piotr 2017 Poznań 300m
3. Ch±pinska Iga 2015 Przedszkole Nr 1 "Jacek i Agatka" Kostrzyn 300m
4. Czubaszewski Jan 2010 SP64/Czubasie 600m
5. Czubaszewski Piotr 2014 SP64/Czubasie 300m
6. Dojs Igor 2012 Akademia Lekkoatletyczna Urbasia 600m
7. Howil-Melnyk Marcel 2014 Akademia GVT 600m
8. Jankowiak Wiktoria 2011 LKS Atleta Gniezno 600m
9. Kozłowska Alicja 2014 Mamy biegamy 300m
10. Krajewska Michalinka 2013 Opalenica 600m
11. Krajewska Nadia 2017 Opalenica 300m
12. Lewicka Estera 2016 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 300m
13. Lewicka Faustyna 2016 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 300m
14. Lewicka Marta 2016 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 300m
15. Lewicka Zuzanna 2012 Pozn. Ogólnokszt. Szk. Muz. nr 1 600m
16. Linka Filip 2010 KKS SPORTY WALKI 600m
17. Linka Roksana 2015 SP 64 300m
18. Lóssa Piotr 2015 Plewiska team 300m
19. Lóssa Wojciech 2017 Plewiska team 300m
20. Łuczak Aleksandra 2012 FUN-TO-MY 600m
21. Łuczak Ewa 2014 FUN-TO-MY 300m
22. Macholz Stanisław 2016 Kamionki 300m
23. Malinowska Zuzanna 2015 Maratończyk Poznań 300m
24. Mielcarek Martyna 2017 Poznań 300m
25. Mielcarek Michalina 2018 Poznań 300m
26. Mirecka Gabrysia 2010 AZS Poznań 600m
27. Nawrot Tymon 2016 Poznań 300m
28. Olkowski Maksym 2012 SP 89 600m
29. Pruszkowska Lena 2011 SP nr 2 Zalasewo 600m
30. Psiuk Zofia 2010 Salezjanie Poznań 600m
31. Rok Jan 2012 LPFA Poznań Dębiec 600m
32. Rowley Alex 2014 Team Fenix 300m
33. Rowley Sebastian 2011 Team Fenix 600m
34. Słupiński Marcin 2016 61-144 Poznań ul. Na Miasteczk 300m
35. Sroka Anna 2012 SP65 w Poznaniu 600m
36. Sroka Jakub 2010 SP65 w Poznaniu 600m
37. Stefańska Olga 2015 Poznań 300m
38. Stróżyński Karol 2017 Koziegłowy 300m
39. Szafranek Bruno 2014 AZS Poznań - Żeglarstwo 300m
40. Szafranek Hugo 2016 Mrowino 300m
41. Szafranek Matylda 2012 AZS Poznań - Żeglarstwo 600m
42. Szuda Kacper 2010 Grom Plewiska 600m
43. ¦liwa Alicja 2015 Plewiska team 300m
44. ¦liwa Wiktor 2018 Plewiska team 300m
45. Targowska-Budniak Antonina 2014 UKS GROT KOZIEGŁOWY 300m
46. Wesołowska Sonia 2012 Poznań 600m
47. Wielechowski Tomek 2017 Złotniki 300m
48. Witkowska Liliana 2011 Podstawowa szkoła sportowa nr 14 Poznań 600m
49. Włodarczyk Oliwia 2015 Plewiska team 300m
50. Zakrzewski Leon 2018 Biegiemdokuchni 300m
51. Zydorczak Filip 2012 SP im Jacka Kuronia nr. 67 Poznań 600m