Lista startowa

14. Bieg Czekoladowy dla dzieci - Słodkie Walentynki

www.biegczekoladowy.pl

12.02.2023



Liczba zgłoszonych zawodników: 47


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andrzejewska Victoria 2012 Kijanki Team Nordic Walking & Run 600m
2. Baranek Olga 2017 Radlin 300m
3. B±k Nadia 2012 Łejery 600m
4. D±bkiewicz Malwina 2018 Poznań 300m
5. Dondajewska Urszula 2011 KSP nr 6 600m
6. Dondajewski Wojciech 2014 KSP nr 6 600m
7. Furmanek Wojtek 2013 SZNEKA RUNNERS TEAM 600m
8. Gabry¶ Joanna 2013 Poznań 600m
9. Gefre-Oporski Sta¶ 2016 Poznań 300m
10. Giera Ania 2017 Hernik Team 300m
11. Giera Jakub 2015 Hernik Team 300m
12. Kaczmarek Agata 2018 Kamionki 300m
13. Kowalczyk Maria 2017 Luboń 300m
14. Kozłowska Alicja 2014 Mamy biegamy 600m
15. Krajewska Michalinka 2013 Opalenica 600m
16. Krajewska Nadia 2017 Oalenica 300m
17. Krowicka Wiktoria 2014 Suchy Las 600m
18. Lewicka Estera 2016 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 300m
19. Lewicka Faustyna 2016 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 300m
20. Lewicka Marta 2016 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 300m
21. Lewicka Zuzanna 2012 Pozn. Ogólnokszt. Szkoła Muzyczna nr 1 600m
22. Lóssa Piotr 2015 Plewiska team 300m
23. Lóssa Wojciech 2017 Plewiska team 300m
24. Ludwiczak Oliwia 2013 MIESZKÓW 600m
25. Łuczak Aleksandra 2012 Zeelandia Team 600m
26. Łuczak Ewa 2014 Zeelandia Team 600m
27. Malinowska Alicja 2017 Maratończyk Poznań 300m
28. Malinowska Zuzanna 2015 Maratończyk Poznań 300m
29. Nejmańska Maja 2016 Przedszkole nr 189 ¦miałkowo Poznań 300m
30. Pamin Kornelia 2015 Poznań 600m
31. Pasieka Bartosz 2016 Poznań 300m
32. Pasieka Julia 2013 Poznań 600m
33. Rok Alicja 2012 AZS AWF Poznań 600m
34. Słupiński Marcin 2016 Przedszkole Misia Uszatka 300m
35. Sroczyńska Laura 2019 Poznań 300m
36. Sroka Anna 2012 SP65 w Poznaniu 600m
37. Sroka Jakub 2010 SP65 w Poznaniu 600m
38. Sypniewska-Mi¶kiewicz Janka 2019 Mi¶Team 300m
39. Szuda Kacper 2010 Grom Plewiska 600m
40. ¦liwa Alicja 2015 Plewiska team 300m
41. ¦liwa Wiktor 2018 Plewiska team 300m
42. Targowska-Budniak Antonina 2014 UKS GROT KOZIEGŁOWY 600m
43. Wesołowska Sonia 2012 Happy Family 600m
44. Wielechowski Tomek 2017 Złotniki 300m
45. Włodarczyk Oliwia 2015 Plewiska team 300m
46. WoĽniak Dominika 2016 Poznań 300m
47. WoĽniak Emilia 2011 Poznań 600m