Lista startowa

Bieg Fartuszka - Biegi Dzieci

Krzywiń, 12.12.2021



Liczba zgłoszonych zawodników: 316


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Andrzejewska Łucja 2016 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 2 - 400 m
2. Andrzejewski Nikodem 2013 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 3 - 500 m
3. Antkowiak Wiktor 2015 AP Reiss Kościan/ SP Bonikowo Kiełczewo Junior 2 - 400 m
4. Antoniak Franciszek 2020 Święciechowa Junior 1 - 200 m
5. Antoniak Helena 2018 Święciechowa Junior 1 - 200 m
6. Antoniak Stefan 2016 Święciechowa Junior 2 - 400 m
7. Antoniak Tymoteusz 2020 Święciechowa Junior 1 - 200 m
8. Banaszak Helena 2016 KRZEMIENIEWO Junior 2 - 400 m
9. Banaszak Leon 2014 Krzemieniewo Junior 3 - 500 m
10. Beczkiewicz Aleksandra 2010 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Lesznie KRZYCKO WIELKIE Junior 5 - 750 m
11. Beczkiewicz Pola 2016 Przedszkole Nr 11 w Lesznie KRZYCKO WIELKIE Junior 2 - 400 m
12. Berdychowska Blanka 2012 Szkoła Podstawowa Lubiń Bielewo Junior 4 - 500 m
13. Berdychowski Bartosz 2015 Przedszkole Bielewo Bielewo Junior 2 - 400 m
14. Berdychowski Igor 2015 Mrozoodporni Krzywiń Czerwona Wieś Junior 2 - 400 m
15. Berdychowski Lena 2018 Mrozoodporni Krzywiń Czerwona Wieś Junior 1 - 200 m
16. Bończek Michał 2013 SP 9/UKS Achilles Leszno Leszno Junior 3 - 500 m
17. Borowczak Maurycy 2011 #TEAM DRZYMAŁOWO RAKONIEWICE Junior 4 - 500 m
18. Borowczyk Rafał 2011 Helios Bucz Barchlin Junior 4 - 500 m
19. Borowczyk Wiktor 2013 AP Reissa Kościan - SP nr 1 Kościan Kościan Junior 3 - 500 m
20. Borowiak Aleks 2016 Przedszkole Piotruś Pan w Gostyniu Gostyń Junior 2 - 400 m
21. Borowiak Kacper 2008 Szkoła podstawowa w Krzywiniu Krzywiń Junior 6 - 1500 m
22. Borowiak Magdalena 2013 Szkoła podstawowa w Krzywiniu Krzywiń Junior 3 - 500 m
23. Borowiak Marcel 2014 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Gostyniu Gostyń Junior 3 - 500 m
24. Borowiak Maria 2014 SPTS w Lesznie Gronówko Junior 3 - 500 m
25. Borowiak Mateusz 2009 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 5 - 750 m
26. Borowiak Patrycja 2011 UKS Achilles Leszno/SPTS w Lesznie Gronówko Junior 4 - 500 m
27. Borowska Klaudia 2013 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 3 - 500 m
28. Borowska Oliwia 2015 Ochronka Krzywiń Krzywiń Junior 2 - 400 m
29. Brukiewicz Liliana 2013 ZS Szkoła Podstawowa w Krzywiniu Krzywiń Junior 3 - 500 m
30. Bujak Mateusz 2011 APR Reissa Kościan / SP Krobia Krobia Junior 4 - 500 m
31. Chłapowski Szymon 2010 Szkoła Podstawowa nr. 3 Kościan Kościan Junior 5 - 750 m
32. Chmielowiec Lena 2011 UKS CZWÓRKA Kościan Junior 4 - 500 m
33. Chrastek Aleksander 2014 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie Kościan Junior 3 - 500 m
34. Chrastek Kacper 2013 Leszno Junior 3 - 500 m
35. Chrastek Marianna 2019 Wesołe Przedszkole w Kościanie Kościan Junior 1 - 200 m
36. Chudy Mateusz 2016 Przedszkole Piotruś Pan w Gostyniu Piaski Junior 2 - 400 m
37. Ciesielska Gabriela 2017 Przedszkole Samorządowe w Krzywiniu Krzywiń Junior 1 - 200 m
38. Ciesielski Dorian 2010 Szkoła Podstawowa w Krzywiniu Krzywiń Junior 5 - 750 m
39. Ciesielski Jan 2014 UKS Czwórka Kościan/ Szymanowski Team Kościan Junior 3 - 500 m
40. Czeszak Maja 2013 #Szymanowski Team/ UKS KOSCIAN Nowy Lubosz Junior 3 - 500 m
41. Czeszka Julia 2018 Nowy Lubosz Junior 1 - 200 m
42. Dawidowicz Gabriel 2015 TODA Meble Poznań Junior 2 - 400 m
43. Dłużyński Filip 2012 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Osiecznej Osieczna Junior 4 - 500 m
44. Donaj Maksymilian 2006 UKS4 Kościan#SzymanowskiTeam Kiełczewo Junior 6 - 1500 m
45. Donat Filip 2011 AP Reissa Kościan KOŚCIAN Junior 4 - 500 m
46. Doruch Jan 2013 AP Reissa Kościan Pecna Junior 3 - 500 m
47. Fengler Olga 2009 Lubiń Krzywiń Junior 5 - 750 m
48. Fikert Wojciech 2014 AP REISSA KOŚCIAN/ SP3 KOŚCIAN Kościan Junior 3 - 500 m
49. Flis Bartek 2013 AP Reissa Kościan / SP 3 Kościan Kościan Junior 3 - 500 m
50. Flis Franek 2011 AP Reissa Kościan / SP 3 Kościan Kościan Junior 4 - 500 m
51. Fornalczyk Wojciech 2011 AP Reissa Kościan/ SP Stare Oborzyska Kobylniki Junior 4 - 500 m
52. Frąckowiak Jakub 2010 Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz Junior 5 - 750 m
53. Frąckowiak Jan 2011 ZS Krzywiń Zgliniec Junior 4 - 500 m
54. Frąckowiak Julia 2018 Przedszkole w Starym Luboszu Stary Lubosz Junior 1 - 200 m
55. Frąckowiak Lena 2015 Przedszkole w Starym Luboszu Stary Lubosz Junior 2 - 400 m
56. FrĄckowiak Nikodem 2007 PKS RACOT RUN RACOT Junior 6 - 1500 m
57. Frąszczak Jakub 2008 OBRA Kościan Kościan Junior 6 - 1500 m
58. Giełda Eryka 2015 Nochowo Nochowo Junior 2 - 400 m
59. Giełda Olaf 2017 Nochowo Nochowo Junior 1 - 200 m
60. Giers Antoni 2018 Nowy Lubosz Junior 1 - 200 m
61. Giers Emilka 2014 UKS Czwórka / Szymanowski Team Nowy Lubosz Junior 3 - 500 m
62. Glumińska Lena 2012 SP4 Kościan Kościan Junior 4 - 500 m
63. Glumiński Piotr 2017 Przedszkole Samorządowe nr 2 Kościan Kościan Junior 1 - 200 m
64. Górczyński Adam 2007 Sp 5 Śrem /MKS MOS Śrem Śrem Junior 6 - 1500 m
65. Grys Patryk 2013 APR Kościan Czempiń Junior 3 - 500 m
66. Grzesiewicz Jakub 2006 Liceum Ogólnokształcące w Kościanie Stare Bojanowo Junior 6 - 1500 m
67. Grzesiewicz Szymon 2010 Szkoła Podstawowa w Starym Bojanowie Stare Bojanowo Junior 5 - 750 m
68. Grześkowiak Jan 2011 AP Reissa Kościan /SP 1 Kościan Junior 4 - 500 m
69. Grześkowiak Martyna 2013 podstawowa Krzywiń, kościański, Wielkopol Junior 3 - 500 m
70. Grześkowiak Wojciech 2012 podstawowa Krzywiń, kościański, Wielkopol Junior 4 - 500 m
71. Haryk Kacper 2013 AP Reissa Kościan Kościan Junior 3 - 500 m
72. Hetmanowski Mikołaj 2010 Sp. Nochowo / MKS MOS Śrem Dalewo Junior 5 - 750 m
73. Hofman Antoni 2018 Promień Krzywiń Krzywiń Junior 1 - 200 m
74. Hofman Zuzanna 2017 Wławie Junior 1 - 200 m
75. Homska Zosia 2014 SP4 Kościan Kościan Junior 3 - 500 m
76. Janicki Franciszek 2013 SP nr 1 w Gostyniu Gola Junior 3 - 500 m
77. Jarosik Mikołaj 2011 Leszno Junior 4 - 500 m
78. Jarosz Ksawery 2017 Książ Wielkopolski Junior 1 - 200 m
79. Jarosz Urszula 2019 Książ Wielkopolski Junior 1 - 200 m
80. Jaskierska Lena 2010 Gostyń Junior 5 - 750 m
81. Jaźwiecki Stanisław 2017 Akademia Reissa Kościan Widziszewo Junior 1 - 200 m
82. Jędrowiak Adam 2011 Promień Krzywiń Krzywiń Junior 4 - 500 m
83. Jędrowiak Wojciech 2010 Zespół szkół w Krzywiniu Krzywiń Junior 5 - 750 m
84. Jurga Lena 2016 Przedszkole Krzywiń grupa Biedronki Wieszkowo Junior 2 - 400 m
85. Jurków Zuzanna 2019 Wilkowice Junior 1 - 200 m
86. Juskowiak Jakub 2010 zs Jerka Jerka Junior 5 - 750 m
87. Juskowiak Kornel 2012 zs Jerka Jerka Junior 4 - 500 m
88. Juszkiewicz Hania 2013 Młode orły-SWG Gostyń Garzyn Junior 3 - 500 m
89. Kaczmarek Aleks 2011 AP REISSA KOŚCIAN/SP 1 KOŚCIAN Kiełczewo Junior 4 - 500 m
90. Kaczmarek Antoni 2019 KOŚCIAN Junior 1 - 200 m
91. Kaczmarek Maks 2015 AP REISSA KOŚCIAN Kiełczewo Junior 2 - 400 m
92. Kaczor Lidia 2011 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie Kościan Junior 4 - 500 m
93. Kajewska Beata 2009 SP 6 Śrem Śrem Junior 5 - 750 m
94. Kalemba Emilia 2017 Kościan Junior 1 - 200 m
95. Kamiński Antoni 2020 Kościan Junior 1 - 200 m
96. Kasperska Emilia 2016 Krzywiń Junior 2 - 400 m
97. Kasperski Kamil 2011 Krzywiń Junior 4 - 500 m
98. Kazało Paulina 2009 Achilles Leszno / SP3 Leszno Leszno Junior 5 - 750 m
99. KaŹmierczak Antonina 2016 Zakwasy Team Zakwasy Team Junior 2 - 400 m
100. Kaźmierski Mikołaj 2017 Wąsosz Junior 1 - 200 m
101. Kaźmierski Wiktor 2012 Wąsosz Junior 4 - 500 m
102. Kobus Kacper 2017 Kościan Junior 1 - 200 m
103. Kobus Marcelina 2019 Pysiek Krzywiń Junior 1 - 200 m
104. KonopczyŃski Adrian 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA RACOT KOŚCIAN Junior 5 - 750 m
105. KonopczyŃski Filip 2016 PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 3 KOŚCIAN KOŚCIAN Junior 2 - 400 m
106. Kordus Sebastian 2011 AP Reissa Kościan/ SP Kobylin Kobylin Junior 4 - 500 m
107. Kosowska Nela 2019 Kościan Junior 1 - 200 m
108. Kościanski Mateusz 2015 Przedszkole Lipno Lipno Junior 2 - 400 m
109. Kościański Mikołaj 2015 Przedszkole Lipno Lipno Junior 2 - 400 m
110. Kowal Norbert 2016 Wieszkowo Wieszkowo Junior 2 - 400 m
111. Kowal Oliwia 2020 Wieszkowo Wieszkowo Junior 1 - 200 m
112. Kozłowski Szymon 2011 AP Reissa Kościan Bonikowo Junior 4 - 500 m
113. Krauze Oliwier 2012 Akademia ressa Kościan Nowy lubosz Junior 4 - 500 m
114. Kręglewski Wojciech 2011 APR Kościan Kościan Junior 4 - 500 m
115. Krysman Wojciech 2012 AP Reissa Kościan SP 3 Kościan Kościan Junior 4 - 500 m
116. Krysztofiak Franek 2015 As Czempiń Czempiń Junior 2 - 400 m
117. Kubas Aleksandra 2017 Przedszkole pod Wierzbami Śrem Śrem Junior 1 - 200 m
118. Kubas Filip 2011 Szkoła podstawowa w Nochowie Śrem Junior 4 - 500 m
119. Kubiak Alan 2009 Kościan Junior 5 - 750 m
120. Kubiak Kacper 2007 Kościan Junior 6 - 1500 m
121. Kubicki Mikołaj 2011 AP Reissa Kościan/SP3 Kościan Kościan Junior 4 - 500 m
122. Kubicki Mikołaj 2012 AP REISSA KOŚCIAN /SP 1 KOŚCIAN Nietążkowo Junior 4 - 500 m
123. Kuczma Lena 2013 Szkoła Podstawowa Bieżyń Krzywiń Junior 3 - 500 m
124. Kuczma Olga 2011 Szkoła Podstawowa Bieżyń Krzywiń Junior 4 - 500 m
125. Kulak Kornelia 2016 Przedszkole Krzywiń -Biedronki Krzywiń Junior 2 - 400 m
126. Kuś Kajetan 2012 SP1 Kościan Kościan Junior 4 - 500 m
127. Kwiatkowska Zofia 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 4 - 500 m
128. Kwiatkowski Franciszek 2015 UKS AS Czempiń Czempiń Junior 2 - 400 m
129. Landzwojczak Antoni 2016 Przedszkole im. Majki Jeżowskiej w Krzywiniu Krzywiń Junior 2 - 400 m
130. Landzwojczak Filip 2012 Zespół Szkół w Krzywiniu Krzywiń Junior 4 - 500 m
131. Landzwojczak Kalina 2017 Kościan Junior 1 - 200 m
132. Langner Filip 2014 Zs Stary Lubosz Nowy Lubosz Junior 3 - 500 m
133. Langner Nadia 2014 Zs Stary Lubosz Nowy Lubosz Junior 3 - 500 m
134. LaszczyŃska Zuzanna 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA KRZYWIŃ KRZYWIŃ Junior 4 - 500 m
135. Lester Anna 2012 SP Krzywiń Krzywiń Junior 4 - 500 m
136. Lester Mikołaj 2016 Przedszkole Krzywiń Krzywiń Junior 2 - 400 m
137. Lipińska Gabriela 2013 Manieczki Donatowo Junior 3 - 500 m
138. Lis Michalina 2019 Krzywiń Junior 1 - 200 m
139. Lisiecka Nina 2013 Championman Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń Junior 3 - 500 m
140. Lisiecki Aleksander 2010 Championman team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń Junior 5 - 750 m
141. Łagodzka Ola 2010 Krzywiń Krzywiń Junior 5 - 750 m
142. Łagodzki Hubert 2007 ZSJerka Rąbiń Junior 6 - 1500 m
143. Łagodzki Jędrzej 2012 ZS Jerka Jerka Junior 4 - 500 m
144. Łagodzki Robert 2010 ZS Jerka Jerka Junior 5 - 750 m
145. Łupicka Iga 2013 SP Śmigiel Nowa Wieś Junior 3 - 500 m
146. Maćkowiak Malwina 2008 Run Team Rydzyna Rydzyna Junior 6 - 1500 m
147. Maćkowska Iga 2016 Przedszkole Kąkolewo Kąkolewo Junior 2 - 400 m
148. Maćkowski Marcel 2009 UKS Achilles Leszno Kąkolewo Junior 5 - 750 m
149. Maćkowski Mieszko 2010 UKS Achilles Leszno Kąkolewo Junior 5 - 750 m
150. Maj Maksymilian 2010 Kargowa Junior 5 - 750 m
151. Maj Nadia 2012 Kargowa Junior 4 - 500 m
152. Majchrzak Olga 2013 Koscian Junior 3 - 500 m
153. Majchrzak Tymon 2014 Kościan Team Ultra Kościan Junior 3 - 500 m
154. Majchrzak Zofia 2010 Fasolka team Krzywiń Junior 5 - 750 m
155. Malcherek Marcel 2012 RUN TEAM RYDZYNA Dąbcze Junior 4 - 500 m
156. Małyszek Paweł 2010 zs krzywiń krzywiń Junior 5 - 750 m
157. Marciniak Dominika 2016 Przedszkole Karuzela w Czempiniu Piotrkowice Junior 2 - 400 m
158. Marciniak Małgorzata 2014 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Piotrkowice Junior 3 - 500 m
159. Marciniak Zofia 2015 Przedszkole im. Majki Jeżowskiej w Krzywiniu Krzywiń Junior 2 - 400 m
160. Markiewicz Adam 2011 Promień Krzywiń Krzywiń Junior 4 - 500 m
161. Matuszak Dominik 2014 AP Reissa Kościan Pecna Junior 3 - 500 m
162. Matuszczak Wiktor 2015 Przedszkole samorządowe w Jerce Jerka Junior 2 - 400 m
163. Matyjaszczyk Bartosz 2010 ZS Jerka Jerka Junior 5 - 750 m
164. Matyjaszczyk Marcin 2012 ZS Jerka Jerka Junior 4 - 500 m
165. Matyjaszczyk Mateusz 2018 Jerka Junior 1 - 200 m
166. Michalska Karolina 2013 Uks 4 Kościan/ Szymanowski Team Kościan Junior 3 - 500 m
167. Michalski Igor 2018 Stary Lubosz Junior 1 - 200 m
168. Michalski Wiktor 2014 PKS Racot Stary Lubosz Junior 3 - 500 m
169. Mikołajczyk Franciszek 2013 PROMIEŃ Krzywiń Jerka Junior 3 - 500 m
170. Mocek Iza 2011 UKS Dąb Leszno / SP9 Leszno Leszno Junior 4 - 500 m
171. Musielak Aleksandra 2014 Zespół Szkół w Krzywiniu Krzywiń Junior 3 - 500 m
172. Napierkowski Natan 2015 APR KOŚCIAN SP BONIKOWO BONIKOWO Junior 2 - 400 m
173. Nawrotkiewicz Gracjana 2013 Szkoła podstawowa w Rydzynie Rydzyna Junior 3 - 500 m
174. Nejranowska Antonina 2012 Szkoła Podstawowa w Racocie Kościan Junior 4 - 500 m
175. Nejranowska Maria 2016 Szkoła Podstawowa w Racocie Kościan Junior 2 - 400 m
176. Nejranowska Marta 2013 Szkoła Podstawowa w Racocie Kościan Junior 3 - 500 m
177. Nejranowski Adam 2015 Szkoła Podstawowa w Racocie Kościan Junior 2 - 400 m
178. Nowaczyk Łukasz 2014 APR Kościan/SP3 Kościan Kościan Junior 3 - 500 m
179. Nowak Julia 2008 Zs Krzywiń Krzywiń Junior 6 - 1500 m
180. Nowak Kamil 2010 Zespol Szkol w Krzywiniu Krzywin Junior 5 - 750 m
181. Nowak Karol 2015 PRZEDSZKOLE KRZYWIŃ Junior 2 - 400 m
182. Nowak Marcjanna 2014 Zespół szkół w Krzywiniu Krzywiń Junior 3 - 500 m
183. Nowak Milena 2018 Krzywiń Junior 1 - 200 m
184. Nowak Natalia 2011 Zs Krzywiń Krzywiń Junior 4 - 500 m
185. Nowak Piotr 2010 PODSTAWOWA KRZYWIŃ Junior 5 - 750 m
186. Nowak Wiktor 2013 AP Reissa Kościan, Szkoła Podstawowa w Racocie Gryżyna Junior 3 - 500 m
187. Nyczak Gabriela 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempiń Junior 4 - 500 m
188. Pawlak Amelia 2013 Zespół szkół w Krzywiniu Wyrzeka Junior 3 - 500 m
189. Pawlak Zuzanna 2015 Krobia Junior 2 - 400 m
190. Pawlicki Adam 2014 Stare Oborzyska Kościan Junior 3 - 500 m
191. Pawlicki Karol 2011 Zespół Szkół Jerka Jerka Junior 4 - 500 m
192. Pawlicki Piotr 2017 Stare Oborzyska Kościan Junior 1 - 200 m
193. Pelec Alicja 2015 Team Bieganie na Śniadanie Śmigiel Junior 2 - 400 m
194. Pelec Helena 2013 Team Bieganie na Śniadanie Śmigiel Junior 3 - 500 m
195. Peszel Zosia 2012 Czempin Czempin Junior 4 - 500 m
196. Pędrak Gabriela 2013 Zespół szkół w Krzywiniu Krzywiń Junior 3 - 500 m
197. Pędrak Zofia 2015 Przedszkole im. Majki Jeżowskiej w Krzywiniu Krzywiń Junior 2 - 400 m
198. Pędziwiatr Mateusz 2013 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 3 - 500 m
199. Piechel Zuzia 2012 Krzywiń Junior 4 - 500 m
200. Piechowiak Gabrysia 2013 Kościan Junior 3 - 500 m
201. Piotrowski Adam 2016 APR Kościan/ Przedszkole nr 2 Kościan ( OLU) Junior 2 - 400 m
202. Pirzecki Krzysztof 2013 Podstawowa w Krzywiniu Krzywiń Junior 3 - 500 m
203. PŁocieniak Lena 2012 ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRZYWINIU KRZYWIŃ Junior 4 - 500 m
204. Pol Maja 2016 SZYMANOWSKI TEAM Kurza Góra Junior 2 - 400 m
205. Pomykała Katarzyna 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 4 - 500 m
206. Praiss Aniela 2012 Jerka Jerka Junior 4 - 500 m
207. Praiss Leon 2013 Jerka Jerka Junior 3 - 500 m
208. Przybylski Alan 2011 Lubiń Bielewo Junior 4 - 500 m
209. Pudliszewski Ignacy 2007 Szymanowski Team / Kościan Team Kościan Junior 6 - 1500 m
210. Puszkarek Julia 2016 Helios Czempiń Team Czempiń Junior 2 - 400 m
211. Rajewicz Tymon 2015 Przedszkole w Jarogniewicach Głuchowo Junior 2 - 400 m
212. Ratajczak Błazej 2012 Zs Krzywiń Krzywiń Junior 4 - 500 m
213. Reca Kacper 2009 Nochowo MKS MOS/Śrem Śrem Junior 5 - 750 m
214. Roszkiewicz Maciej 2012 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 4 - 500 m
215. Rudziewicz Kajetan 2012 Podstawową nr 12 Rydzyna Junior 4 - 500 m
216. Ruta Jeremi 2015 ZS w Krzywiniu Kościan Junior 2 - 400 m
217. Ruta Marta 2012 Zespół Szkół w Krzywiniu Wieszkowo Junior 4 - 500 m
218. Ruta Roksana 2009 Zespół Szkół w Krzywiniu Wieszkowo Junior 5 - 750 m
219. Rzepka Patryk 2010 RZEPKA TEAM Jerka Junior 5 - 750 m
220. Saniuta Borys 2012 EWELINA SANIUTA DĄBCZE Junior 4 - 500 m
221. Saniuta Maria 2015 RYDZYNA DĄBCZE Junior 2 - 400 m
222. Sankiewicz Anatolia 2016 KOŚCIAN Junior 2 - 400 m
223. Sankiewicz Jan 2011 SZYMANOWSKITEAM UKS 4 KOŚCIAN KOŚCIAN Junior 4 - 500 m
224. Schwarz Zofia 2012 Szymanowski Team Kościan Junior 4 - 500 m
225. Seiler Aleks 2010 podstawowa LUBIŃ LUBIŃ Junior 5 - 750 m
226. Sieracka Natalia 2015 Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej Nr.1 w Kościanie Kościan Junior 2 - 400 m
227. Sieracka Zuzanna 2013 Szkoła Podstawowa nr 1 w Kościanie Kościan Junior 3 - 500 m
228. Sikora Maria 2015 Poniec Junior 2 - 400 m
229. Sikora Natalia 2014 ZS w Krzywiniu Krzywiń Junior 3 - 500 m
230. Sikora Szymon 2017 Ochronka w Krzywiniu Krzywiń Junior 1 - 200 m
231. Sikora Wojciech 2011 ZS w Krzywiniu Krzywiń Junior 4 - 500 m
232. Sikorska Noemi 2018 Przedszkole w Czaczu Przysieka Polska Junior 1 - 200 m
233. Sikorski Fabian 2015 Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej Przysieka Polska Junior 2 - 400 m
234. Sikorski Wiktor 2012 Zespół Szkół w Jerce Kopaszweo Junior 4 - 500 m
235. Silski Kacper 2011 AP Reissa Kościan / SP 3 Kościan Kościan Junior 4 - 500 m
236. Skałecki Radosław 2014 SP Czempiń Czempiń Junior 3 - 500 m
237. Skoracka Lilianna 2019 Przedszkole Kokorzyn Kokorzyn Junior 1 - 200 m
238. Skoracki Aleksander 2011 APR Kościan/ SP Stare Oborzyska Kokorzyn Junior 4 - 500 m
239. Skórzanek Marcel 2011 AP Reissa Kościan/SP Stare Oborzyska Kościan Junior 4 - 500 m
240. Skrzypczak Filip 2010 Gostyń Junior 5 - 750 m
241. Skrzypczak Hanna 2012 Gostyń Junior 4 - 500 m
242. Smektała Blanka 2017 Zespół Szkół w Krzywiniu Krzywiń Junior 1 - 200 m
243. Sobański Filip 2016 AP Reissa Kościan/ Przedszkole w Czaczu Stary Białcz Junior 2 - 400 m
244. Sobański Łukasz 2013 AP Reissa Kościan/ Zespół Szkół w Czaczu Stary Białcz Junior 3 - 500 m
245. Sobczak Nikola 2009 SzymanowskiTeam UKS4 Kościan Kopaszewo Junior 5 - 750 m
246. Sobkowiak Amelia 2016 PRZEDSZKOLE BIEDRONKA KRZYWIN Junior 2 - 400 m
247. Sobkowiak Maja 2010 Krzywiń Krzywin Junior 5 - 750 m
248. Sobkowiak Maja 2014 Krzywin Junior 3 - 500 m
249. Sobkowiak Martyna 2006 PODSTAWOWA KRZYWIŃ KRZYWIN Junior 6 - 1500 m
250. Spychała Franciszek 2015 Oddział Przedszkolny Biedronki SP 2 Kościan Kościan Junior 2 - 400 m
251. Spychała Oskar 2013 AP Resissa Kościan/ SP 2 Kościan Kościan Junior 3 - 500 m
252. Stachowiak Alek 2014 Bonikowo Junior 3 - 500 m
253. Stankiewicz Gabriela 2019 Krzywiń Krzywiń Junior 1 - 200 m
254. Stankiewicz Sebastian 2016 Ochronka Krzywiń Krzywiń Junior 2 - 400 m
255. Stankowski Bartosz 2012 ZS Krzywiń Wieszkowo Junior 4 - 500 m
256. Stankowski Michał 2017 Przedszkole Krzywiń Wieszkowo Junior 1 - 200 m
257. Staszek Amelia 2009 Szkoła Krzywiń Krzywiń Junior 5 - 750 m
258. Stempniak Aleksander 2018 Przedszkole w Kokorzynie Kobylniki Junior 1 - 200 m
259. Stempniak Dawid 2012 Szkoła podstawowa w Kokorzynie Kobylniki Junior 4 - 500 m
260. Szczepaniak Bartosz 2009 SP 2 KOŚCIAN Kościan Junior 5 - 750 m
261. Szczepaniak Julka 2008 Manieczki Junior 6 - 1500 m
262. Szczepanski Wiktor 2007 Sks Helios Bucz Przemęt Junior 6 - 1500 m
263. Szczepański Krystian 2011 Sks Helios Bucz Przemęt Junior 4 - 500 m
264. Szkudlarek Alan 2011 AP Reissa Kościan/SP Stara Przysieka Druga Widziszewo Junior 4 - 500 m
265. Szkudlarek Jakub 2016 Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 1 w Kościanie Widziszewo Junior 2 - 400 m
266. Sztul Stanisław 2012 APR Kościan/SP 1 Koscian Ponin Junior 4 - 500 m
267. Szulc Maria 2009 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 5 - 750 m
268. Szymański Konrad 2008 SP nr9 Leszno Gołanice Junior 6 - 1500 m
269. Szymyślik Alicja 2013 Sp 7 Leszno Leszno Junior 3 - 500 m
270. Szymyślik Dawid 2015 Leszno Junior 2 - 400 m
271. Świątkowska Maria 2019 Choryń Junior 1 - 200 m
272. Tajchert Adrian 2017 Przedszkole w Dłużynie Charbielin Junior 1 - 200 m
273. Tajchert Aleksandra 2016 Przedszkole w Dłużynie Charbielin Junior 2 - 400 m
274. Tajchert Franciszek 2014 SP Dłużyna Charbielin Junior 3 - 500 m
275. Tarnowska Julia 2013 Sp5 w Gostyniu Gola Junior 3 - 500 m
276. Tomczak Mieszko 2012 UKS Czwórka Kościan/ Szymanowski Team Stary Lubosz Junior 4 - 500 m
277. Tomiński Miłosz 2016 HOTT98 LESZNO Junior 2 - 400 m
278. Tomowiak Nikodem 2011 # SzymanowskiTeam Leszno Junior 4 - 500 m
279. Tomowiak Pawel 2016 # SzymanowskiTeam Leszno Junior 2 - 400 m
280. Trefoń Alicja 2013 Szkoła Podstawowa w Racocie Kościan Junior 3 - 500 m
281. Trefoń Amelia 2011 Szkoła Podstawowa w Racocie Kościan Junior 4 - 500 m
282. Trefoń Stanisław 2017 Przedszkole w Choryni Kościan Junior 1 - 200 m
283. Urbański Kacper 2012 Akademia Reissa Kościan Kurowo Junior 4 - 500 m
284. Urbański Szymon 2015 Akademia Reissa Kościan Kurowo Junior 2 - 400 m
285. Walczak Igor 2013 ZS Krzywiń / Promień Krzywiń Krzywiń Junior 3 - 500 m
286. Walenciak Igor 2016 Przedszkole w Krzywiniu Krzywiń Junior 2 - 400 m
287. Walenciak Kacper 2014 ZS w Krzywiniu Krzywiń Junior 3 - 500 m
288. Walorczyk Zofia 2012 SP 12 Leszno Leszno Junior 4 - 500 m
289. Walter Maja 2013 UKS CZWÓRKA Kościan Junior 3 - 500 m
290. Wawrzyniak Piotr 2011 ZESPÓŁ SZKÓŁ W KRZYWINIU-SZKOŁA PODSTAWOWA KRZYWIŃ Junior 4 - 500 m
291. Wesołek Maciej 2014 Runner's Power Manieczki Junior 3 - 500 m
292. Witczak Julia 2008 SP2 Gostyń Gostyń Junior 6 - 1500 m
293. Witkowski Stasiu 2013 AP Reissa Kościan Kościan Junior 3 - 500 m
294. Witkowski Wojtek 2015 AP Reissa Kościan Kościan Junior 2 - 400 m
295. Włodarczyk Kamil 2012 APR kościan Kościan Junior 4 - 500 m
296. Wojciak Laura 2011 Czempiń UKS Sportowiec Czempin Junior 4 - 500 m
297. Wojciechowska Laura 2017 Przedszkole Samorządowe Misia Uszatka NR 4 w Kościanie Kościan Junior 1 - 200 m
298. Wojciechowska Pola 2014 Szkoła Podstawową NR 3 w Kościanie Kościan Junior 3 - 500 m
299. Wojtal Natalia 2016 #BiegajLeszno Leszno Junior 2 - 400 m
300. Wojtaszek Matylda 2015 Śmigiel Junior 2 - 400 m
301. Wojtkowiak Gabriela 2016 Przedszkole w Bonikowie Kościan Junior 2 - 400 m
302. Wojtkowiak Michał 2014 APR Kościan/Szkoła Podstawowa w Bonikowie Kościan Junior 3 - 500 m
303. Wolska Anastazja 2012 Szkoła nr 3 Kościan Kościan Junior 4 - 500 m
304. Wolski Alan 2010 Szkoła nr 3 Kościan Kościan Junior 5 - 750 m
305. Woźniak Marcel 2007 Rąbiń Junior 6 - 1500 m
306. Woźniak Nikodem 2010 Rąbiń Junior 5 - 750 m
307. Wróblewska Lena 2012 Szkoła Podstawowa nr 12 w Lesznie Rydzyna Junior 4 - 500 m
308. Wróblewska Martyna 2015 Publiczne Przedszkole Happy Days w Lesznie Rydzyna Junior 2 - 400 m
309. Zając Maciej 2012 APR KOŚCIAN/ZS NR 3 KOŚCIAN Nacław Junior 4 - 500 m
310. Zając Marek 2011 APR KOŚCIAN /ZS NR 3 KOŚCUAN Nacław Junior 4 - 500 m
311. Zawartowska Liliana 2011 Kościan Junior 4 - 500 m
312. Zawartowska Nadia 2014 Nowe Oborzyska Junior 3 - 500 m
313. Zawartowski Alan 2013 Kościan Junior 3 - 500 m
314. Zawartowski Natan 2010 Nowe Oborzyska Junior 5 - 750 m
315. Zerba Fabian 2017 AP Reissa Kościan Pecna Junior 1 - 200 m
316. Zerba Leon 2014 AP Reissa Kościan Pecna Junior 3 - 500 m