Lista startowa

38 Bieg Grzymalitów

Chodzież 21.05.2022
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 311


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Ajchsztet Tristan 2006 I LO Chodzież
2. Ajchsztet Tristan 2006 I LO Chodzież
3. Antkowiak Wojciech 2006 I LO Chodzież
4. Augustynowicz Alan 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
5. Barczyk Dawid 1988 PCH_RUN
6. Baumgart Damian 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
7. Baumgart Natalia 2004 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
8. Bazimierowski Sylwester 1971 Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
9. Bednarz Sławomir 1985 Chodzież
10. Bedołek Mateusz 2008 SP Oleśnica
11. Behrendt Magdalena 1977 PCH RUN
12. Bentkowska Amelia 2007 SP Strzelce
13. Bielawiak Julia 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
14. Binkowski Filip 2007 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
15. Biszof Tomasz 1978 Chodzież
16. Bogacki Nataniel 2006 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
17. Bohdanowicz Kacper 2005 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
18. Borkowski Michal 1997 TELWÓD
19. Bornikowska Michalina 2005 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
20. Borowczak Jakub 2007 SP ZACHARZYN
21. Boruc Michalina 2004 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
22. Borucka Pola 2004 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
23. Brynialska JaŚmina 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
24. Brzeźniak Lidia 2008 SP Oleśnica
25. Buczynski Bartek 2002 Nietuszkowo
26. Budzisławska Anita 2003 I LO Chodzież
27. Budzisławska Bożena 1976 Strzelce
28. Bukowski Aleksy 2004 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
29. Burbulis Agnieszka 1979 Lokator Nieruchomości Piła
30. BurzyŃski Krzysztof 2006 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
31. Chojecki Grzegorz 1984 KORONA BRZEZNICA
32. Ciba Igor 2006 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
33. Czapczyk Jakub 2004 I LO Chodzież
34. Czarnecka Danuta 1967 Szkoła podstawowa w Oleśnicy PCH_RUN
35. Czarnecki Paweł 1975 LKB LIPA
36. Czyż Janusz 1977 Budzyńskie Dziki
37. Dąbek Nikodem 2006 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
38. Dębny Igor 2008 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie
39. Dostin Dmytro 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
40. Dreger Roman 1956 -
41. Drews Adrian 1992 Mistrzowski Trening
42. Dudek Krzysztofa 2008 Margonin
43. Dudek Krzysztofa 2008 SP MARGONIN
44. Dudkowiak Łukasz 1977 Rogoźno
45. Dziemiński Tomasz 1978 ZABIEGANY SZAMOCIN
46. Eichstaedt Marcin 2005 I LO Chodzież
47. EichstÄdt BogusŁawa 2005 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
48. Eichstädt Maria 2008 SP Strzelce
49. Farmus Katarzyna 1981 PCH_RUN
50. Felski Patryk 2004 I LO Chodzież
51. Fenger Piotr 1982 Chodzież
52. Fifer Anastazja 1986 Team Ujście
53. Fifer Jakub 2004 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
54. Fila Maksymilian 2004 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
55. Filiiovych Pavlo 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
56. Filipiak Jakub 1992 Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
57. Fit Dominik 1986 Margonin
58. Fit Izabela 1983 Margonin
59. Fórman Daniel 1974 PCH_RUN/ FURIA_TEAM
60. Frankowski Michał 1988 Lodożercy Chodzież
61. FrĘŚko Kamil 2004 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
62. Gajc Artur 1976 Zacharzyn
63. Gajc Magdalena 1978 Zacharzyn
64. Gajc Oliwia 2005 I LO Chodzież
65. Gapska Ewa 1971 Biegacze Józefa Noji
66. Gapski Bogdan 1965 Biegacze Józefa Noji
67. Gehrke Robert 1987 Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
68. Geisler Stefania 1972 PCH_RUN
69. Głąb Fabian 1987 Strzelęcin
70. Głowacki Dominik 2002 Tiger Fight Club Inowrocław
71. Głowacki Filip 2007 Tiger Fight Club Inowrocław
72. Głowacki Marcin 1978 Tiger Fight Club Inowrocław
73. Głuszkiewicz Weronika 2005 I LO Chodzież
74. Gondek Rafał 1986 Występ
75. Górny Tadeusz 1946 Piła
76. Górzny Filip 2005 I LO Chodzież
77. Grabowska Katarzyna 1986 PCH_RUN
78. Grabowska Marcelina 2007 SP Strzelce
79. Grabowska Monika 1982 Strzelce
80. Gramowski Oskar 2006 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
81. Greczka Wojciech 2008 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie
82. Gruntkowski Mateusz 2003 I LO Chodzież
83. Grzymska Nikola 2008 SP ZACHARZYN
84. Hadowska Anna 1954 Inowrocławski Klub Sportowy Karate
85. Haince Paweł 1980 PCH_RUN
86. Hepner Tomasz 1988 KS GVT
87. Hermaszczuk Pawel 1977 Budzyńskie dziki
88. Hordych Marek 1964 BRACTWO PIWNE W SZAMOCINIE
89. Hutkowska Marta 1983 Chodziez
90. Ilnicka Wiktoria 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
91. Ilnicka Wiktoria 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
92. JabŁoŃski Igor 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
93. Janke Kacper 2005 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
94. Jankowska Martyna 2005 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
95. Jankowski Łukasz 1995 TELWÓD
96. Jankowski Tomasz 2006 I LO Chodzież
97. Jaworski Natan 2006 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
98. Jesiołowski Kamil 1975 Livio Chodzież
99. Jessa Andrzej 1971 Biegacze Józefa Noji
100. Kaczmarzyk Kacper 2004 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
101. Kadecka Konstancja 2007 SP Miasteczko Krajeńskie
102. Kadecki Konrad 2007 SP Miasteczko Krajeńskie
103. Kadecki Piotr 1979 KSiR SPORTICO BIAŁOŚLIWIE
104. Kado Jakub 2005 I LO Chodzież
105. Kalem Kemal 2006 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
106. Kasperczak Karolina 1994 Zabiegany Szamocin, Night Runners, Bella Mia
107. Kasperski Dorian 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
108. Kasprzycki Marek 1976 PCH_RUN
109. Kasprzyk Kacper 2005 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
110. Kaźmierski Krzysztof 1986 Chodzież
111. Kaźmierski Marcin 1983 Ziomki Biegają / PCH_RUN
112. KĘdziora Kacper 2004 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
113. KŁos Marcin 1980 Szamotuły
114. Kłysz Milena 1985 Piła
115. Kmieciak Bartosz 1981 Bella mia
116. Kobicki Oskar 2006 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
117. Kobierski Szymon 1989 PCH_RUN
118. Koc Julia 1979 julia.koc@onet.pl
119. Kocimski Artur 1971 PCH_RUN
120. Kojałowicz Stanisław 2008 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie
121. Kołda Halina 1957 PCH_RUN
122. Kołodziej Kajetan 2005 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
123. KoŁutkiewicz Hubert 2008 SP Strzelce
124. Kończak Katarzyna 1978 Team Ujście
125. Kopienka Kornelia 2001 Chodzież
126. Koralewski MichaŁ 2006 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
127. Kotliński Tomasz 1968 KB Szamotuły
128. Kowalczuk Olga 2007 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
129. Kowalska Zuzanna 2005 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
130. Kowalski Dawid 1978 Chodzież
131. Kowalski Jan 2008 ZSP Chodzież
132. Kowalski Jan 2008 ZSP Chodzież
133. Kranc Tadeusz 1969 Zacharzyn
134. Kratz Brandon 2006 Dobra szkoła rataje
135. Kratz MikoŁaj 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
136. Krawczuk Michał 1985 Chodzież
137. Kruświcki Marcin 1983 BUDZYŃSKIE DZIKI
138. Kryk Mirosław 1986 13
139. Kryk Szymon 2005 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
140. Krzyscin Kowalczyk Maciej 1981 BUDZYNSKIE DZIKI
141. Ksycki Robert 1982 LZS Prosna
142. Kubiak Piotr 1982 Precon Polska
143. Kucharczyk Damian 1985 Team TERMINATORun
144. Kucharski Kacper 2005 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
145. Kupczyk Hubert 2005 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
146. KuszpiŃski Dawid 2006 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
147. Kutka Krzysztof 1974 Budzyńskie dziki
148. Lament Lidia 1955 Inowrocław
149. Lasota Przemysław 1978 Wrzosowa Team
150. Lehmann Krzysztof 1978 Rataje
151. Lehmann Piotr 2004 I LO Chodzież
152. Lenartowicz Stanisław 1960 Stara Łubianka
153. Lewandowska Katarzyna 1979 PCH_RUN
154. Lewandowski Bartłomiej 1996 Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
155. Lewandowski Krystian 2006 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
156. Linka Kamil 1995 Kaczory
157. Linka Sara 1996 Kaczory
158. Lipczyński Mateusz 2004 I LO Chodzież
159. Lisiewicz Sergiusz 2008 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie
160. Łatka Amelia 2005 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
161. Ławniczak MichaŁ 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
162. Łuczak Piotr 2006 I LO Chodzież
163. Łukasiewicz Ewelina 1994 Szczecinek
164. Łukaszczyk Krzysztof 1979 Chodzież
165. Łyko Roksana 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
166. Łyko Zuzanna 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
167. Maćkowiak Łukasz 1982 Zabiegany Szamocin, Polarni Szamocin
168. Magdziak Anna 1983 Szamocin
169. Malicki Olaf 2007 Dobra szkoła rataje
170. Maret Waclaw 1950 Lokator Nieruchomości Piła
171. Matwiejczuk Jakub 2007 SP Strzelce
172. Meres Stanisław 2004 I LO Chodzież
173. Michalak Katarzyna 1989 CHODZIEŻ
174. Michałowska Lena 2007 SP Strzelce
175. Mikołajczyk Jakub 2008 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie
176. Musiał Adam 1958 Wybiegać marzenia
177. Niedbalski Mateusz 2004 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
178. Niedopytała Marcin 1979 Chodzież
179. Niespodziany Bartosz 2005 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
180. Nochowicz Wiktoria 2003 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
181. Nogalska Maja 2005 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
182. Nogowska Joanna 1986 Piła
183. Nowaczyk Adam 1993 Lodożercy Chodzież
184. Nowaczyk Grzegorz 1977 LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN
185. Nowak Jakub 2006 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
186. Nowak Marta 1987 PCH_RUN
187. Nowak Zuzanna 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
188. Nowakowska Nikola 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
189. Nowakowski Kacper 2007 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie
190. Nowicki Marcin 1992 Wolf Team
191. Ogonowska Agata 2008 Ogon Team
192. Ogonowska Anna 2007 OGON TEAM
193. Ogonowska Renata 2006 OGON TEAM
194. Ogonowski Marek 1973 OGON TEAM
195. Oko Krzysztof 2007 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie
196. Padyasek Maurycy 2005 PCH_RUN
197. Pasternak Piotr 1994 ZABIEGANY SZAMOCIN
198. PawŁowski Marcel 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
199. Peksa Ewa 1979 Kobylec
200. Perski Patryk 1998 Piła
201. Pfitzner Zofia 2008 SP ZACHARZYN
202. Pielach Filip 1991 Bukowiec Team
203. Pielach Patrycja 1992 Bukowiec Team
204. Pietras Kamil 2005 I LO Chodzież
205. Piotrowski Maciej 2007 SP Strzelce
206. Plesiak Stanisław 2007 SP Strzelce
207. Pluciński Krystian 2003 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
208. Płudowska Dominika 1991 PCH_RUN
209. Płudowski Bartosz 1984 Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
210. Pochłopień Agnieszka 1994 Agnieszka Pochlopien
211. Początek Anna 1958 Piła
212. Początek Michał 1955 Piła
213. Podlecka Agnieszka 1984 Piła
214. Polowniak Beata 1971 Piła, Pilski, WIELKOPOLSKIE
215. Popiołek Natalia 2008 SP Oleśnica
216. Popkowski Krystian 2002 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
217. Popkowski Krystian 2002 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
218. Poznań Mateusz 2004 I LO Chodzież
219. Poznań Sławek 1978 Wyszyny
220. Prudlak Wiktoria 2005 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
221. Przespolewski Rafał 1975 Wrzosowa Team
222. Przybył Amelia 2008 SP Oleśnica
223. Przychodzeń Natalia 1993 Chodzież
224. Radke Oliwia 2008 SP Oleśnica
225. Rewers Agnieszka 1987 Wyszyny
226. Rewers Katarzyna 1978 Budzyńskie Dziki
227. Robaszkiewicz Mateusz 2008 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie
228. Rysz Marcin 1980 Tem Run Gołańcz
229. Sacharczuk Filip 2008 SP Strzelce
230. Schwark Kacper 2007 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
231. Seroka Sara 2007 SP ZACHARZYN
232. SĘdŁak Łukasz 1979 Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
233. Siekiera Sara 2006 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
234. Skibińska Justyna 1978 PCH_RUN
235. Skowroń Łukasz 1980 Rataje
236. Słoma Aleksandra 2007 Prywatna Szkoła Podstawowa im.św. Jana Bosko
237. Słoma Zofia 2008 Prywatna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko
238. Słoma Zofia 2008 Prywatna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko
239. Sobkowiak Kamil 1978 PCH_RUN
240. Sosnowski Daniel 1982 Piła
241. Sprawka Joanna 1991 PCH_RUN
242. Sroka Piotr 1990 Lodożercy Chodzież/PCH_RUN
243. Stachowiak Łukasz 1988 #zaliniametyteam
244. Stelter Jerzy 1978 Zacharzyn
245. Strachel Wiktoria 2003 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
246. Strychalska Rysz Danuta 1989 Team Run Gołańcz
247. Strychalski MikoŁaj 2008 SP Strzelce
248. Sudaj Mateusz 2007 SP Strzelce
249. Superczyńska Aneta 1979 Lodożercy Chodzież / Pch_Run
250. Surosz Tomasz 1982 TOMAJO Kompleksowe Wyposażenie Warsztatów Tomasz Surosz
251. Szałata Malgorzata 1969 Chodzież
252. Szczeciński Mariusz 1972 Króliczki w Plecaku
253. Szczepański Krzysztof 2002 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
254. Szczepański Krzysztof 2002 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
255. SzczĘsna Roksana 2007 SP ZACHARZYN
256. Szefer MiŁosz 2007 SP ZACHARZYN
257. Szlichting Patrycja 2004 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
258. Szmyt Lena 2008 SP Strzelce
259. Szukała Adrian 1990 Wroniecki klub biegacza
260. Szymczak Wiktoria 2003 Chodzież
261. Szymczak Wiktoria 2008 SP Oleśnica
262. ŚlĘzak Agata 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
263. Świątek Patrycja 2003 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
264. Śwital Leszek 1974 Morsy Margonin
265. Śwital Mateusz 1998 Morsy Margonin
266. Talar Filip 2006 Hipoli chodzież
267. Talar Filip 2006 Hipoli chodzież
268. Tokarz Monika 1988 Chodzież
269. Torzewski Bartosz 2007 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie
270. Trznadel Roksana 1992 Szamocin
271. Tupaj Damian 1996 Zacharzyn
272. Tupaj Dominik 2004 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
273. Tupaj Dominik 2004 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
274. Tutak Stanisław 2008 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie
275. Tylicki Robert 1972 Karkonosz Running Team
276. TysiĄczny Dawid 2005 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
277. Walczak Małgorzata 1978 PCH_RUN
278. Walczak Tomasz 1974 PCH_RUN
279. Walewski Kajetan 2005 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
280. Walkowiak Wiktor 2007 SP Oleśnica
281. Wasik MikoŁaj 2005 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
282. Wawrzyniak Tomasz 2006 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
283. Węgrzyn Dawid 2007 SP Strzelce
284. Wielądek Lena 2006 I LO Chodzież
285. Wierciak Kinga 1992 Team Ujście
286. WierzbiŃski Julian 2005 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
287. Wikariusz Dorian 2006 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
288. Wilkowska Magdalena 1978 Chodzież
289. Winiecki Bartosz 2006 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
290. Wisińska Sylwia 1983 Chodzież
291. Wisiński Sławomir 1977 Rataje
292. Witkowska Małgorzata 1974 Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
293. Witkowski Krzysztof 1986 PCH_RUN
294. Witkowski Piotr 1970 Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
295. Witoch Grażyna 1969 TEAM UJŚCIE
296. Wolski Piotr 1968 Krajenka
297. Woźniak Roksana 2004 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
298. Wróbel Jakub 1992 Labtrans
299. WylegaŁa Fabian 2006 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
300. Wylegała Jakub 2007 Szkoła Podstawowa nr 1
301. Wylegała Jakub 2007 Szkoła Podstawowa nr 1
302. Wyrwa Kinga 2008 SP NR 1 W CHODZIEŻY IM. STANISŁAWA STASZICA
303. Zarębska Ewa 1990 Poznań
304. Zawadzka Marzena 1970 Piła
305. Zawielak Aleks 2006 Zespół Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach
306. Ziebarth Przemysław 1980 Chodzież
307. Ziętek Kamil 2005 I LO Chodzież
308. Zodrow Norbert 2001 Zespół Szkół im.Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
309. Zwierzykowski Wiktor 2008 SP3 CHODZIEŻ
310. Zygmunt Marta 2007 SP Oleśnica
311. Żłobińska Maria 2008 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży