Lista startowa

36 MAŁY BIEG GRZYMALITÓW
Biegi Dzieci i Młodzieży

Chodzież 21.05.2022



Liczba zgłoszonych zawodników: 419


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adryan Julianna 2010 SP Oleśnica V - 1100 m
2. Adryan Marianna 2012 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy III - 1100 m
3. Adryan Ola 2010 SP Oleśnica V - 1100 m
4. Antczak Tymon 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
5. Antosiak Fabian 2010 Prywatna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko VI - 1100 m
6. Bachmann Aleksander 2010 SP Strzelce VI - 1100 m
7. Bagrowski Cezary 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
8. Bagrowski Gabriel 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
9. Balicki Olwier 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
10. BĄczkowska Michalina 2010 SP Strzelce V - 1100 m
11. Bąk Amelia 2012 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy III - 1100 m
12. Bednarek Oliwia 2011 Podstawowa nr1 w chodzieży III - 1100 m
13. Bednarek Oliwia 2011 Podstawowa nr1 w chodzieży III - 1100 m
14. Bednarek Oliwia 2011 Podstawowa nr1w chodzieży III - 1100 m
15. Bednarz Zofia 2014 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży I - 600 m
16. Bednarz Zofia 2014 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży I - 600 m
17. Bejma Zofia 2009 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie V - 1100 m
18. Bembnista Marta 2011 Numer 1 w Chodzieży III - 1100 m
19. Betscher Dawid 2009 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Szamocinie VI - 1100 m
20. Betscher Dawid 2009 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Szamocinie VI - 1100 m
21. BiaŁecka Anna 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
22. Bielecka Kornelia 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży V - 1100 m
23. Bielecki Gabriel 2013 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży II - 600 m
24. Binkowska Hanna 2009 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie V - 1100 m
25. Binkowski Jacek 2014 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
26. Biszof Julia 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży im S.Staszica III - 1100 m
27. Biszof Maja 2013 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży im S.Staszica I - 600 m
28. Bogacka Wanessa 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
29. BogusŁawska Wiktoria 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
30. Boguś Lena 2011 SP MARGONIN III - 1100 m
31. BoŃda Oskar 2009 SP ZACHARZYN VI - 1100 m
32. Borkowski Mateusz 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy IV - 1100 m
33. Borowczak Tomasz 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
34. Borucki Oliwier 2013 SP MARGONIN II - 600 m
35. Breitenbach Adam 2010 SP MARGONIN VI - 1100 m
36. Breitenbach Nikodem 2014 SP MARGONIN II - 600 m
37. Brose Patryk 2014 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież II - 600 m
38. Bugajski Norbert 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
39. Bukowski Wiktor 2013 SP Budzyń II - 600 m
40. Buksik Lena 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
41. Butja Paulina 2014 SP Strzelce I - 600 m
42. BzdrĘga Franciszek 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
43. Chajnowska Alicja 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
44. Chrząszczak Gabriela 2014 SP MARGONIN I - 600 m
45. Chwesiuk Aleksander 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży. VI - 1100 m
46. Chwesiuk Aleksander 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży. VI - 1100 m
47. Cichorz Jan 2014 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
48. Cierpicka Laura 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
49. Cierpicka Laura 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 CHODZIEŻ V - 1100 m
50. CieŚlik Maciej 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
51. Crawford Alexander 2013 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży II - 600 m
52. Cysek Nataniel 2009 SP Oleśnica VI - 1100 m
53. Czekiel StanisŁaw 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
54. Ćwirko Laura 2010 SP MARGONIN V - 1100 m
55. Dahlke Jacek 2011 SP Oleśnica IV - 1100 m
56. Daszkiewicz Jan 2014 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
57. Dąbrowicz Antonina 2010 Prywatna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko V - 1100 m
58. Dąbrowicz Antonina 2010 Prywatna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko V - 1100 m
59. Dąbrowska Amelia 2013 SP Budzyń I - 600 m
60. DĄbrowski Oskar 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
61. Derwich Lena 2012 Szkoła podstawowa w Szamocinie III - 1100 m
62. Derwich Pola 2014 Szkoła podstawowa w Szamocinie I - 600 m
63. Dobrochowska Laura 2010 SP MARGONIN V - 1100 m
64. Dobrzański Kacper 2014 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży II - 600 m
65. Drzewińska Zuzanna 2011 SP1 Chodzież III - 1100 m
66. Dudek Helena 2012 SP MARGONIN III - 1100 m
67. Dutkiewicz Cyprian 2011 SP MARGONIN IV - 1100 m
68. Dyoniziak Martyna 2009 SP Strzelce V - 1100 m
69. Dziwosz Gracjan 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
70. Fenger Jerzy 2013 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży II - 600 m
71. Fenger Maja 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
72. Ferfet Julia 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
73. Flisiak Hubert 2010 SP Budzyń VI - 1100 m
74. Florek Eliza 2013 SP Budzyń I - 600 m
75. Frankowski Jakub 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
76. Gallas Ksawery 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
77. GaŁkowski Aleksander 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
78. Gapińska Natalia 2014 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
79. Garbarczyk Lena 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
80. Gaudyn Zofia 2010 SP MARGONIN V - 1100 m
81. Gaweł Zosia 2010 SP Oleśnica V - 1100 m
82. Gembiak Oliwier 2010 SP Oleśnica VI - 1100 m
83. Głąb Adam 2012 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy IV - 1100 m
84. Głąb Adam 2012 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy IV - 1100 m
85. Głąb Jan 2011 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy IV - 1100 m
86. GŁĄb Zofia 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
87. Głowacka Kornelia 2011 SP MARGONIN III - 1100 m
88. Głód Paweł 2012 Szkola Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy IV - 1100 m
89. GŁÓw Franciszek 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
90. Godawa Filip 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
91. Gola Alicja 2012 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży III - 1100 m
92. Gołąb Maria 2013 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
93. GoŁĄb Pola 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
94. Gołębiowski Jakub 2014 SP Budzyń II - 600 m
95. Gorkowski Marcel 2012 Szkoła Podstawowa Nr 1 Chodzież IV - 1100 m
96. GÓra Igor 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
97. GÓra Oksana 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
98. Górna Julia 2013 SP Strzelce I - 600 m
99. Górnicki Stanisław 2014 SP MARGONIN II - 600 m
100. GÓrzna Amelia 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
101. Grabowski Bartosz 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
102. Grela Agata 2010 SP MARGONIN V - 1100 m
103. Grela Filip 2010 SP MARGONIN VI - 1100 m
104. Grela Julian 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
105. Grewling Bruno 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
106. Grondkowski Wojciech 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
107. Gruetzmacher Maksymilian 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
108. Hajduk Amelia 2010 SP Strzelce V - 1100 m
109. Hajduk Konstancja 2013 SP Strzelce I - 600 m
110. Hermann Pawel 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
111. Hetmanowski Eryk 2009 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
112. Horyd Dominik 2013 SP Budzyn II - 600 m
113. Ilska Anna 2011 SP MARGONIN III - 1100 m
114. Jabłońska Olga 2013 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
115. JagieŁŁa Wiktoria 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
116. Jakubowski Norbert 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
117. Janicki Maciej 2013 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
118. Jankowska Nadia 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
119. Janusz Krzysztof 2014 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży II - 600 m
120. Jaroch Jan 2011 Podstawowa nr 3 w Chodzieży IV - 1100 m
121. Jaroch Maja 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
122. Jarocha Jan 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
123. Jaskulska Zofia 2012 SP Budzyń III - 1100 m
124. Jaworski MichaŁ 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
125. Jenczyk Marcelina 2014 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież I - 600 m
126. Jędrkowiak Emilia 2012 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy III - 1100 m
127. JÓŹwiak Julia 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
128. Jurgiel Ignacy 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
129. Kaciński Nikodem 2014 SP Budzyn II - 600 m
130. Kaczmarek Ksawery 2010 SP MARGONIN VI - 1100 m
131. Kaczmarek Michał 2013 SP MARGONIN II - 600 m
132. Kaczmarek Wojciech 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
133. Kaczorowska Aleksandra 2011 SP MARGONIN III - 1100 m
134. Kalinowska Polianna 2014 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
135. KamiŃski Krzysztof 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
136. Kamiński Mikołaj 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
137. Kaniewski Krystian 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
138. Karamucki Filip 2013 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
139. Karbowniczek Julia 2010 SP Strzelce V - 1100 m
140. Karowski Ksawery 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
141. Kasprzycki Daniel 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
142. Kasprzyk Wiktoria 2009 SP ZACHARZYN V - 1100 m
143. Kasztarynda Maria 2014 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży. I - 600 m
144. Kaźmierska Julia 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży V - 1100 m
145. Kaźmierska Maja 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży III - 1100 m
146. Kempka Amelia 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
147. Kędzierski Oliwier 2014 Szkoła podstawowa nr 1 im Stanisława Staszica II - 600 m
148. Kierenkiewicz Pola 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
149. Kinalski Aleksander 2011 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Chodzieży im. Stanisława Staszica IV - 1100 m
150. Kledzik MiŁosz 2011 SP ZACHARZYN IV - 1100 m
151. KleszczyŃski Jan 2010 SP Strzelce VI - 1100 m
152. KŁos Wojciech 2011 Szamotuły Szkoła Podstawowa nr 1 Im.St.Staszica IV - 1100 m
153. Kobicka Emilia 2010 SP MARGONIN V - 1100 m
154. Kochalska Pola 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży V - 1100 m
155. Kończak Tymoteusz 2013 SP MARGONIN II - 600 m
156. Kordylasińska Antonina 2011 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
157. Kordylasiński Nikodem 2014 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
158. Kostrzewa Aleksander 2015 Przedszkole im Szewczyka Dratewki nr 2 I - 600 m
159. Kostrzewa Amelia 2012 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy III - 1100 m
160. Kowal Mieszko 2010 SP Budzyń VI - 1100 m
161. Kowal Wojciech 2011 SP Strzelce IV - 1100 m
162. Kowalak Zofia 2014 SP Budzyń I - 600 m
163. Kowalska Karolina 2012 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy III - 1100 m
164. Kowalska Zuzanna 2010 Szkola Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy V - 1100 m
165. Kramer Wiktoria 2012 SP Budzyń III - 1100 m
166. Kratz Igor 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
167. Kratz Jakub 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
168. Kratz Julia 2013 SP Budzyń I - 600 m
169. Krukowski Adam 2011 SP 1 w Chodzieży IV - 1100 m
170. Kruszka Kacper 2013 SP Strzelce II - 600 m
171. Kruzel Jeremi 2009 SP MARGONIN VI - 1100 m
172. Kryk Daniel 2013 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży II - 600 m
173. Kryskowska Natalia 2011 Szkoła podstawowa nr 1 im Stanisława Staszica Chodzież III - 1100 m
174. Książkiewicz Filip 2009 VI - 1100 m
175. Książkiewicz Filip 2009 SP MARGONIN VI - 1100 m
176. Ksycka Nadia 2013 Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wyszynach I - 600 m
177. Kubacka Milena 2009 Szkoła podstawowa nr 1 w Chodzieży V - 1100 m
178. Kubacki Norbert 2012 SP Strzelce IV - 1100 m
179. Kujawska Emila 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
180. Kurek Oskar 2010 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
181. Kuta Marianna 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
182. Kwaśny Mateusz 2010 SP MARGONIN VI - 1100 m
183. Kwiatkowska Zofia 2013 SP MARGONIN I - 600 m
184. Kyciak Gabriel 2012 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży IV - 1100 m
185. Lach Ada 2011 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
186. Laskowska Amelia 2011 Podstawowa nr 1 III - 1100 m
187. Laskowska Marta 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
188. Lasota Krzysztof 2011 SP Oleśnica IV - 1100 m
189. Lasota Roksana 2013 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
190. Lehmann Lena 2010 SP MARGONIN V - 1100 m
191. Lendzion Lena 2013 SP Oleśnica I - 600 m
192. Lewandowska Pola 2012 SP Budzyń III - 1100 m
193. Linde Julian 2014 SP MARGONIN II - 600 m
194. Lisowiec Julia 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży III - 1100 m
195. LochyŃski Filip 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
196. Lukjan-Trafarski Sebastian 2010 SP Oleśnica VI - 1100 m
197. Lupa Jakub 2013 SP MARGONIN II - 600 m
198. Lupa Kamila 2009 SP MARGONIN V - 1100 m
199. Łada Wojciech 2011 SP MARGONIN IV - 1100 m
200. Łaska Blanka 2014 SP ZACHARZYN I - 600 m
201. Łaska Kornelia 2009 SP ZACHARZYN V - 1100 m
202. Łatka Jerzy 2012 SP Oleśnica IV - 1100 m
203. Łochowicz Agata 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
204. Łochowicz Franciszek 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
205. Łucka Martyna 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
206. Łuczak Cezary 2014 SP Budzyń II - 600 m
207. Łuczak Daniel 2014 SP Strzelce II - 600 m
208. Łukawski Aleksander 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
209. Łukawski Antoni 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
210. Madej Melania 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
211. Majewska Nikola 2009 SP MARGONIN V - 1100 m
212. Makowiecka Natalia 2010 SP MARGONIN V - 1100 m
213. Makowiecka Patrycja 2010 SP MARGONIN V - 1100 m
214. Makowiecki Patryk 2014 SP MARGONIN II - 600 m
215. MaŁecka Kornelia 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
216. Małofiej Jan 2010 SP Budzyń VI - 1100 m
217. Małofiej Joanna 2013 SP Budzyń I - 600 m
218. Marchlewicz Antonina 2009 SP MARGONIN V - 1100 m
219. Marciniuk Jakub 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
220. Marcinkowska Karolina 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W CHODZIEŻY V - 1100 m
221. Marcinkowski Szymon 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W CHODZIEŻY II - 600 m
222. Marczyńska Olimpia 2011 Szkoła Podstawowa nr1 w Chodziezy III - 1100 m
223. MarczyŃski Ignacy 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
224. Marczyński Patryk 2013 Szkoła Podstawowa nr1 w Chodziezy II - 600 m
225. Martenka Ksawery 2013 SP Oleśnica II - 600 m
226. Matata Andriy 2014 SP Oleśnica II - 600 m
227. Matusiewicz Wojciech 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
228. Maziarz Julia 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży V - 1100 m
229. Melnarowicz Amelia 2011 SP Strzelce III - 1100 m
230. Melnarowicz Nikodem 2013 SP Strzelce II - 600 m
231. Michalak Monika 2012 SP MARGONIN III - 1100 m
232. Michalewska Zuza 2013 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
233. Michalski Jakub 2010 Podstawowa nr. 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży VI - 1100 m
234. MichaŁek Mateusz 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
235. MichaŁek Mateusz 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
236. Mielczarek Jakub 2010 Prywatna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko VI - 1100 m
237. Migdalczyk Adrian 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
238. Mikołajczak Martyna 2009 SP MARGONIN V - 1100 m
239. Mizgalski Dawid 2011 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
240. Mizgalski Fabian 2009 SP Oleśnica VI - 1100 m
241. Mrotek Julia 2013 SP Oleśnica I - 600 m
242. Mulik Mikołaj 2013 SP Oleśnica II - 600 m
243. Niedopytała Marcel 2013 Szkoła Podstawowa nr 1 im.Stanisława Staszica II - 600 m
244. Nochowicz Ignacy 2011 DOBRA SZKOŁA RATAJE IV - 1100 m
245. Noculak Amelia 2009 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie V - 1100 m
246. Noculak Maja 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
247. Nowak Agata 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
248. Nowak Julia 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
249. Nowak Lidia 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
250. Nowak Maciej 2010 SP Strzelce VI - 1100 m
251. Nowak Nikola 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
252. Nowak Stanisław 2009 Szkoła Podstawowa nr.1 w Chodzieży VI - 1100 m
253. Nowak Szymon 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
254. Nowak Wojciech 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
255. Nowak Wojciech 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
256. Nowak Zuzanna 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
257. Nowakowski Igor 2010 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
258. Nowakowski Kacper 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
259. Nowicki Daniel 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
260. Oko Stanisław 2013 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
261. Ornawka Julian 2011 SP ZACHARZYN IV - 1100 m
262. Ossichuk Anastasia 2012 SP MARGONIN III - 1100 m
263. Palińska Julia 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
264. Panfil Natasza 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
265. Paprocka Lilianna 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
266. Paprocki Oskar 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
267. Peksa Dominik 2011 SP ZACHARZYN IV - 1100 m
268. Peksa Oliwia 2013 SP nr 4 Wągrowiec I - 600 m
269. Peksa Zuzanna 2009 SP nr 4 Wągrowiec V - 1100 m
270. Piasecki Tymoteusz 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
271. Piechocki Tymoteusz 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
272. Piekarz Aleksander 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
273. Piekarz Aleksander 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
274. Piekarz Aleksander 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
275. Pierzkała Katarzyna 2012 SP Budzyń III - 1100 m
276. Pietraszewska Joanna 2010 Nr 3 V - 1100 m
277. Pietruszczak Martyna 2011 Szkoła Podstawowa nr1 Chodzież III - 1100 m
278. Pietruszczak Martyna 2011 Szkoła Podstawowa nr1 Chodzież III - 1100 m
279. Pietruszka Filip 2011 SP ZACHARZYN IV - 1100 m
280. Pietruszka Oskar 2014 SP ZACHARZYN II - 600 m
281. Piosik Amelia 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
282. Piosik Szymon 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
283. Piotr Michał 2014 SP Budzyń II - 600 m
284. Piotr Patrycja 2012 SP Budzyń III - 1100 m
285. Pisarek Ksawier 2012 SP MARGONIN IV - 1100 m
286. Płaczek Oliwier 2012 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy IV - 1100 m
287. Płowens Wiktor 2013 szkoła podstawowa nr 1 Im Stanisława Staszica w Chodzieży II - 600 m
288. Podolska Alicja 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
289. Polcyn Adrian 2010 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
290. Polcyn Nela 2013 SP MARGONIN I - 600 m
291. PoŁczyŃski StanisŁaw 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
292. Popiołek Lilia 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży V - 1100 m
293. Prytuła Oliwia 2009 SP Oleśnica V - 1100 m
294. PrzybyŁ Maja 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
295. Przybysz Marcin 2012 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy IV - 1100 m
296. Rajmund Dylan 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
297. Rataj Natalia 2014 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
298. Ratajczak Agnieszka 2013 SP Budzyń I - 600 m
299. Rebarz Zofia 2013 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
300. Rentz Artur 2014 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży. II - 600 m
301. Rentz Wiktor 2013 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży. II - 600 m
302. Rewoliński Łukasz 2010 SP MARGONIN VI - 1100 m
303. Rochowiak Iga 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IMIENIA STANISŁAWA STASZICA W CHODZIEŻY I - 600 m
304. Roszak Zuzanna 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
305. RÓŻagÓrski Marcel 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
306. Rutkowski Oliwier 2012 SP MARGONIN IV - 1100 m
307. Rzepecki Marcel 2010 Szkoła podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży VI - 1100 m
308. RzeŹnik Agnieszka 2010 SP Strzelce V - 1100 m
309. Rzeźnik Krystian 2014 Podstawowa nr 1 II - 600 m
310. Rzeźnik Nadia 2010 Szkoła Podstawowa nr1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży V - 1100 m
311. Savchuk Anastazja 2010 SP Strzelce V - 1100 m
312. Schwark Antoni 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
313. SeroczyŃska Kaya 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
314. Sędłak Dominik 2011 Szkoła Podstawowa im.Stanisława Staszica w Chodzieży IV - 1100 m
315. Sędłak Dominik 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 im.Stanisława Staszica w Chodzieży IV - 1100 m
316. Sędłak Mikołaj 2014 Szkoła Podstawowa im.Stanisława Staszica w Chodzieży II - 600 m
317. Sędłak Mikołaj 2014 Szkoła Podstawowa nr 1 im.Stanisława Staszica w Chodzieży II - 600 m
318. Shepitko Nikita 2011 Szkola Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy IV - 1100 m
319. Siewierski Jakub 2010 SP Strzelce VI - 1100 m
320. Sikora Laura 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
321. Sikora Remik 2010 SP Oleśnica VI - 1100 m
322. SiwiŃski Adam 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
323. Skibińska Patrycja 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 III - 1100 m
324. Słaboszewski Nikodem 2010 Prywatna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko VI - 1100 m
325. SŁowiŃski Antoni 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
326. Smaruj Inez 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
327. Sroka Filip 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
328. Sroka Jakub 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
329. Stachowiak Hanna 2014 Szkoła Podstawowa nr 1 I - 600 m
330. Stachowiak Jan 2013 SP nr 1 im Stanisława Staszica II - 600 m
331. Stachowiak Oliwia 2014 SP Budzyń I - 600 m
332. Stachowiak Wojciech 2012 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży IV - 1100 m
333. Starosta Lena 2014 SP Budzyń II - 600 m
334. Staszak Cyprian 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
335. Stefaniak Cyprian 2011 SP MARGONIN IV - 1100 m
336. Stefaniak Gracjan 2011 SP MARGONIN IV - 1100 m
337. Stefaniak Marcel 2012 SP MARGONIN IV - 1100 m
338. Stesel Kacper 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
339. Straczycki Miłosz 2011 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży IV - 1100 m
340. StrÓŻyna Konrad 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
341. Strumnik Oliwier 2009 SP Budzyń VI - 1100 m
342. StrzeliŃska Zuzanna 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
343. StrzeliŃski Mateusz 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
344. StrzĘpka Antoni 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
345. Szak Katarzyna 2009 SP Budzyń V - 1100 m
346. Szak Mikołaj 2011 SP Budzyn IV - 1100 m
347. Szałkowska Laura 2014 Szkoła Podstawowa nr 1 im. STANISŁAWA STASZICA I - 600 m
348. Szarszewski Oliwier 2012 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy IV - 1100 m
349. SzczygieŁ Jagoda 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
350. Szepielak Nadia 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży III - 1100 m
351. Szlecht Wojciech 2010 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
352. Sznajdrowicz Łucja 2012 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież III - 1100 m
353. Sznajdrowicz Matylda 2012 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież III - 1100 m
354. Szudarek Maja 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
355. Szudera Jakub 2010 SP Strzelce VI - 1100 m
356. Szumna Julia 2014 SP MARGONIN I - 600 m
357. Szuster Lilianna 2011 Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Margoninie IV - 1100 m
358. Szykowna Milena 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
359. Szymanek Szymon 2011 SP Oleśnica IV - 1100 m
360. Szymon Mizgalski 2011 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
361. Ślot Julia 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 III - 1100 m
362. Światła Stefania 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
363. ŚwierczyŃski Wojciech 2009 SP Strzelce VI - 1100 m
364. Świtalla Wiktor 2010 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
365. Tatera Martin 2013 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
366. Tomaszewska Katarzyna 2012 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy III - 1100 m
367. Tomaszewska Katarzyna 2012 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Oleśnicy III - 1100 m
368. Tomkowiak Natalia 2013 SP MARGONIN I - 600 m
369. Trzos Kinga 2009 SP Strzelce V - 1100 m
370. Tuncel Leonardo 2013 Szkola podstawowa nr.1 Stanislawa Staszica II - 600 m
371. Urban Bartosz 2012 Szkoła Podstawowa Zacharzyn IV - 1100 m
372. Urban Bartosz 2012 Szkoła Podstawowa Zacharzyn IV - 1100 m
373. Waliszewski Oliwier 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
374. Wałcerz Nadia 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
375. Waszak Gabriel 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IV - 1100 m
376. Wawrzyniak Amelia 2010 Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży V - 1100 m
377. Wawrzyniak Jakub 2009 SP Strzelce VI - 1100 m
378. Wichłacz Feliks 2013 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
379. Widomska Anna 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
380. Wieczorek Olga 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
381. Wiklandt Barbara 2014 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży I - 600 m
382. Wincenciak Maksymilian 2012 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży IV - 1100 m
383. Winkiel Zuzanna 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
384. Wiśniewska Julia 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
385. WiŚniewski Jakub 2013 SP ZACHARZYN II - 600 m
386. Wiśniewski Mikołaj 2013 Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży II - 600 m
387. WiŚniewski Wojciech 2009 SP ZACHARZYN VI - 1100 m
388. WŁodarczyk Marysia 2010 SP Strzelce V - 1100 m
389. Wojnach Kacper 2014 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
390. Wojtalik Amelia 2014 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
391. Wojtan Lena 2011 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
392. Wojtas Fryderyk 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
393. Wojtecka Patrycja 2009 SP MARGONIN V - 1100 m
394. Wojtkowska Agata 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
395. Wojtkowski Bartosz 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
396. Wołyńska Anna 2014 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
397. WylegaŁa Lena 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
398. Wyrwa Filip 2011 SP NR 1 W CHODZIEŻY IM. STANISŁAWA STASZICA IV - 1100 m
399. Wysocka Maria 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I - 600 m
400. Wysogląd Zofia 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
401. Zabłocka Natalia 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży V - 1100 m
402. Zabłocki Krystian 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży IV - 1100 m
403. Zadrużyński Maksymilian 2015 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
404. ZajĄc Antoni 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
405. ZajĄc Wiktoria 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
406. Zamke Amelia 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 V - 1100 m
407. Zawadzki Hubert 2014 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży II - 600 m
408. Zbieralska Liliana 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Chodzieży III - 1100 m
409. Zbińska Rebeka 2012 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 III - 1100 m
410. Zeman Zofia 2009 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie V - 1100 m
411. Ziemba MikoŁaj 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
412. Ziółkowski Maciej 2011 SP Budzyń IV - 1100 m
413. ZjawiŃski Adam 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 VI - 1100 m
414. Zmudziński Mateusz 2011 SP MARGONIN IV - 1100 m
415. Zwierzykowski Antoni 2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 II - 600 m
416. Zygmunt Filip 2011 SP Oleśnica IV - 1100 m
417. Żurek Krystian 2009 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
418. Żydek Patrycja 2014 Zespół Szkolno -Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
419. ŻyŚko Aleksander 2009 SP Strzelce VI - 1100 m