Lista startowa

XI "Bieg Na Tak - Run of Spirit"


21.05.2022


Liczba zgłoszonych zawodników: 204


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Andrzejczak Mateusz 2016 Przedszkole Specjalne nr 164
2. Baraniak Paulina 1995 NIVEA
3. Bednarek Artur 1983 Oriento Expresso Team
4. Bednarek Roman 1960 Night Runners
5. Błaszczyk Agata 2016 Plewiska
6. Błaszczyk Nikodem 2014 Plewiska
7. Bruder Karol 1995 BMP
8. Bywalska Ina 1988 BMP
9. Bywalski Bartosz 1987 Poznań
10. Choryńska Danuta 1948 Marsz Po Zdrowie
11. Chrobot Zbigniew 1969 BMP
12. Chuda Tosia 2013 Salezjanie Poznań
13. Chudziak Marta 1998 SNT
14. Chudziak Robert 1973 Poznań
15. Chylinski Dariusz 1972 Biegający Tczew
16. Cyrson Albin 2010 Sady
17. Czarnywojtek Edyta 2002 Krosinko
18. Czarnywojtek Piotr 1968 Krosinko
19. Czechanowska Lucyna 1980 Ekipa Jaha/ Biegający Tczew
20. Czechanowska Piotr 1980 Ekipa Jaha/ Biegający Tczew
21. Derbis Agata 2004 EKIPA JAHA
22. Derbis Barbara 1972 EKIPA JAHA
23. Drozdowski Grzegorz 1983 poznań
24. Dudziak Agnieszka 1996 Wolsztyn
25. Dudziak Dominika 1994 Stowarzyszenie Na Tak
26. Dywelski Mirosław 1956 EKIPA JAHA
27. Filary Ewa 1995 BMP
28. Frankiewicz Andrzej 1973 Ekipa Jaha Biegający Tczew
29. Frankiewicz Żaneta 1975 Ekipa Jaha. Biegający Tczew
30. Gadomski Piotr 1970 CZERWONAK
31. Garbarek Grażyna 1982 Poznań
32. Garbarek Jan 2012 Poznań
33. Gliszczyński Robert 1995 BMP
34. Gorzeńska Michalina 1997 snt
35. Gruszczyńska Karolina 1980 Będlewo
36. Gruszczyński MichaŁ 1989 WTZ Przylesie
37. Gruszka Maksymilian 2005 Poznań
38. Gruszka Nikodem 2010 Poznań
39. Grzegorczyk Marzena 1973 Ostrów Wielkopolski
40. Heyka Tomasz 1990 NIVEA
41. Ignor Beata 1965 Poznań
42. jankowiak Łukasz 1990 DALPO
43. Jarczewska Marlena 1971 Nowy Tomyśl
44. Jaroński Janusz 1980 Ekipa Jaha. Biegający Tczew
45. Jaroszewicz Izabela 1983 DUNI
46. Jasińska Katarzyna 1980 Poznań
47. Jasiński Krzysztof 1988 WTZ Krzemień
48. Jaworska Katarzyna 1982 Poznań
49. Józefiak Mariusz 1987 Przylesie
50. Kaczmarska Marta 1975 CHLUDOWIANIE
51. Kaczmarski Jacek 1973 TRĄBY JERYCHOŃSKIE
52. Kamiński Mariusz 1968 SGB runners
53. Karabon BŁażej 2016 DĄBROWA, GMINA DOPIEWO
54. Karolczak Patryk 1995 Jarocin
55. Karolczak Patryk 1995 TKKF Trucht Jarocin
56. Kitajczuk Łukasz 2000 PlusTiming
57. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM
58. Kołacińska Marta 1982 Poznań
59. Kotecka Oliwia 2010 Poznań
60. Kowalczyk Adam 1999 snt
61. Kowalska Agata 2004 Nivea
62. Kowalska-Niedźwiadek Karolina 1995 BSS
63. Kowańska Ewa 1961 Krosinko
64. Kowańska Izabela 1984 Poznań
65. Kownacki Arkadiusz 1967 DPT Run Team Szczecin
66. Kozioł Ewelina 1998 Poznań
67. Krzewicki Kamil 1985 Kutno
68. Krzysztoforska Agnieszka 1974 NIVEA
69. Kubinka Nicole 2001 Pawliki
70. Kuligowska Klaudia 1996 Poznań
71. kuszyk Marzena 1990 DALPO
72. Kwaśna Anna 1987 SPOŁEM
73. Kwaśna Ewelina 1987 SPOŁEM
74. Kwaśniewska Kamila 1990 DALPO
75. Kwiatkowska Anna 1981 Biegający Tczew
76. Leśniak Renatę 1990 DALPO
77. Ludian Hugo 2016 Przedszkole Specjalne nr 164
78. Ludian Katarzyna 1986 Wiry
79. Ludian Zofia 2014 Przedszkole Specjalne nr 164
80. Łagoda Bartosz 1980 NIVEA
81. Ławniczak Magdalena 1980 #DrużynaSzpiku
82. Ławniczak Martyna 2015 Luboń
83. Ławniczak Mateusz 2015 Luboń
84. Ławniczak Michał 1984 Luboń
85. Malinowska Kinga 2007 My Life My Way
86. Malinowski Marcin 1978 MY LIFE MY WAY
87. Małkowska Marzena 1965 Ekipa Jaha
88. Małoszczyk Maria 1957 poznan
89. Markowska Aleksandra 1977 Biegający Tczew / Ekipa Jaha
90. Markowski Szymon 1975 Ekipa Jaha/ Biegający Tczew
91. Markowski WiesŁaw 1969 Biegający Tczew
92. Mazurczak Bartosz 2014 Poznań
93. Mazurczak Ewelina 1979 Poznań
94. Mendelewski Adam 2016 Poznań
95. Michniak Joanna 1995 NIVEA
96. Milewski Remigiusz 1989 BSS
97. Mrozek Anna 2018 EKIPA JAHA
98. Mrozek Emilia 1941 EKIPA JAHA
99. Mrozek Łukasz 1982 EKIPA JAHA
100. Mrozek Marcin 1974 EKIPA JAHA - Biegający Tczew
101. Mrozek Paweł 2008 EKIPA JAHA
102. Mrozek Stefan 1946 EKIPA JAHA - BIEGAJĄCY TCZEW
103. Mrozek Szymon 2015 EKIPA JAHA
104. Mrozek-Wysocka Małgorzata 1979 EKIPA JAHA
105. Naworski Michał 1995 BSS
106. Nawrocka-Mrozek Joanna 1984 EKIPA JAHA
107. Nawrot Jakub 2016 Przedszkole Specjalne nr 164
108. Niemczewska-Górecka Katarzyna 1973 SPOŁEM
109. Niewrzał Marcin 2016 Przedszkole Specjalne nr 164
110. Nowacki Michał 1981 Poznań
111. Nowak Maria 1955 Amator
112. Nowak Piotr 1979 energetyczny_kopniak
113. Nowak Sandra 1984 energetyczny_kopniak
114. Nowakowska Katarzyna 1995 BSS
115. Nowik Małgorzata 1995 BSS
116. Ochla Małgorzata 1990 BMP
117. Okonek Paulina 1990 Suchy Las
118. Olejnik Michalina 1988 Duni
119. Orkwiszewska Dhalia 2017 Ekipa Jaha
120. Orlicki Michał 1981 Ramirent
121. Orłowska Teresa 2019 Przedszkole Specjalne nr 164
122. Orłowska Zofia 2017 Przedszkole Specjalne nr 164
123. Orłowski Antoni 2014 Przedszkole Specjalne nr 164
124. Orłowski Franciszek 2014 Przedszkole Specjalne nr 164
125. Osmólska Ilona 1980 Gruszczyn
126. Ożga Sławomir 1968 Krzemień
127. Pacałowska Agnieszka 1980 Drużyna Szpiku
128. Patan Monika 1979 Balian
129. Patan Radosław 2006 Balian
130. Pawlak Piotr 1995 NIVEA
131. Pawlik Alina 1974 Pawliki
132. Pawlik Barbara 2012 Pawliki
133. Pawlik Jarosław 1974 Pawliki
134. Pawlik Łukasz 1978 Pawliki
135. Pawlik Mikołaj 2001 Pawliki
136. Pawlik Renata 1995 BSS
137. Pawlik Szymon 2015 Pawliki
138. Pawlik Wiktoria 2010 Pawliki
139. Pawlińska Paulina 1994 SPOŁEM
140. Piątek Filip 2005 SPOŁEM
141. Piątek Karolina 1977 SPOŁEM
142. Piątek Marta 2011 SPOŁEM
143. Piechota Andrzej 2010 Przedszkole Specjalne nr 164
144. Piechota Rafał 2015 Przedszkole Specjalne nr 164
145. Piechowiak Mikołaj 2000 KRUSZEWNIA
146. Piekarska Anna 1978 EKIPA JAHA - Biegający Tczew
147. Plutowska Barbara 1990 Biegający Tczew
148. Przybylak Agata 1975 Poznań
149. Przybylska Weronika 2016 Przedszkole Specjalne nr 164
150. Przytarska Anna 1986 Tczew
151. rawecki Mateusz 1990 DALPO
152. Remisz Ewa 1990 Poznań
153. Rzymek Karolina 1994 Krzemień
154. Sałkiewicz Mateusz 2000 Galimatias
155. Serafin Dorota 1977 Ekipa Jaha - Biegający Tczew
156. Siejak Andr 1956 TKKF Trucht -Jarocin
157. Siejak Jan 2007 TKKF "Trucht" Jarocin
158. Sikorska Ewa 1978 Poznań
159. Sobalak Karolina 1996 SPOŁEM
160. Sobiechowska Agata 1995 BSS
161. Sobieniak Przemysław 1977 DO RSZ
162. Sojko Marta 1990 DALPO
163. Stachowiak Iga 2013 Poznań
164. Stachowiak Iwo 2021 Przedszkole Specjalne nr 164
165. Stachowiak Mia 2017 Przedszkole Specjalne nr 164
166. Staniewicz Witold 1990 DALPO
167. Stempak Marek 1979 BMP
168. Strzyżewski Szymon 1998 GTT Diament Gniezno
169. Suchocki Michał 1995 BSS
170. Szabelska MaŁgorzata 1966 MOSINA
171. Szulc Anna 1979 EKIPA JAHA / Biegający Tczew
172. Szymandera Paulina 1977 BSS
173. Szymkowiak Wiktoria 2008 Będlewo
174. Szymyślik-Konewka Renata 1966 marsz po zdrowie
175. Śmigaj Andrzej 1990 DALPO
176. Tetzlaff Tomasz 2017 Przedszkole Specjalne nr 164
177. Tomelka Patryk 2012 Poznań
178. Tomelka Przemysław 1984 Poznań
179. Tomelka Witold 2017 Poznań
180. Urbanik Jan 2013 Przedszkole Specjalne nr 164
181. Urbanik Maria 2016 Przedszkole nr 164
182. Urbanik Piotr 2018 Przedszkole Specjalne nr 164
183. Walaszczyk Katarzyna 1995 NIVEA
184. Waruszewska Lucyna 1977 Ekipa Jaha - Biegający Tczew
185. Waruszewski Karol 1976 Ekipa Jaha - Biegający Tczew
186. Wasilewska Ilona 1986 Poznań
187. Wąsiatycz Grzegorz 1956 Baranowo
188. Wąsiatycz Iwona 1963 Baranowo
189. Wierzba Justyna 1971 Ekipa Jaha
190. Wierzba Magdalena 1997 Gdańsk
191. Wierzba Martyna 1994 EKIPA JAHA
192. Wiśniewska Katarzyna 1995 BMP
193. Wojciechowska Maja 2015 Przedszkole Specjalne nr 164
194. Wolicki Przemysław 1971 Poznań
195. Wróblewska Hanna 1995 NIVEA
196. Wysocki Andrzej 1978 EKIPA JAHA
197. Wysocki Jan 2011 EKIPA JAHA / Zakątek
198. Wysocki Lucjan 2018 EKIPA JAHA
199. Wysocki Tomasz 2014 EKIPA JAHA
200. Zielińska Ewa Victoria 2010 ;)
201. Ziemba Mariusz 1995 Poznań
202. ZiÓŁkowska Anna 1973 Ekipa JAHA - Biegający Tczew
203. Żurawski Jakub 1974 Poznań
204. Żyłka Łukasz 1990 DALPO