Lista startowa

Poznański Bieg Niepodległości "Kocham Polskę"

Poznań Jezioro Strzeszyńskie 11.11.2021
Dystans: 5 km | 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 152


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andrzejewski Tomasz 1980 mogilno team 10km
2. Bakalarczyk Kamilla 1980 Żerków 10km
3. Błaszczyk Jakub 1990 Ewelina Matuła Team 10km
4. Borowski Wojtek 1978 Jarocin 10km
5. Bulczyński Dawid 1988 gRUNwald team Poznań 10km
6. Bułat Edward 1955 Gniezno 5km
7. Citkowska Julia 2000 Wronki 5km
8. Czekalska Magdalena 1982 Naramowice Biegają 5km
9. Czekalski Tomasz 1977 Naramowice Biegają 5km
10. Dachtera-Walędziak Izabela 1975 Tarnowo Podgórne 10km
11. Dembina Andrzej 1962 Smażalnia ryb u biegaczy 10km
12. Dogoński Przemysław 1978 Semper fidelis 10km
13. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci 10km
14. Dreger Roman 1956 Lzs Wiatrowo 5km
15. Drynda Magdalena 1996 Poznań 5km
16. Dubisz Piotr 1987 Gostyń 10km
17. Duszczak Bartosz 1996 Vaginusy 10km
18. Dyk Piotr 1980 Luboń 5km
19. Dzioch Jakub 1997 Belęcin 10km
20. Filut Tomasz 1968 Toma 10km
21. Frankiewicz Jakub 1986 EL CHARAPA 10km
22. Furmanek Jakub 1995 Poznań 10km
23. Geisler Marek 1959 Ogniochron 10km
24. Górska Paulina 1990 Piła 5km
25. Górski Jakub 1987 Poznań 10km
26. Grabowicz Marcin 1988 Poznań 5km
27. Gruszczyńska Elżbieta 1983 Jarocin 10km
28. Haise Lidia 1975 Poznań 5km
29. Hołownia Wojciech 1957 Zamość kujawsko pomorskie 10km
30. Huderek Łukasz 1974 Poznań 10km
31. Izydorska Katarzyna 1982 For Run Team 10km
32. Izydorski Piotr 1982 Luboń 10km
33. Jagoda Izabela 1981 Września 5km
34. Janas Dobrochna 1976 #biegiemwlas 10km
35. Jasiński Piotr 1971 FORMATIQ RUN 10km
36. Jąder Tomasz 1988 - 5km
37. Jernas Artur 1982 Rusz sie człowieku ! 10km
38. Jurszo Sylwester 1969 Puszczykowo 5km
39. Jusiak Maja 1988 Poznań 10km
40. Jusiak Piotr 1991 Dopiewiec 10km
41. Juskowiak Alina 1983 #biegiemwlas 10km
42. Kaiser Dominik 1980 Rusz się człowieku! 10km
43. Kanak Krzysztof 1970 -Kostrzyn 5km
44. Kapczyńska Sylwia 1983 STUDIO EUFORIA SYLWIA KAPCZYŃSKA 10km
45. Karaś Jacek 1979 RED RUNNER / Drużyna Szpiku 10km
46. Kita Ewelina 1986 Luboń 10km
47. Kłobuchowska Sonia 1986 Velocity P&K 10km
48. Kłobuchowski Damian 1983 Velocity P&K 10km
49. Koperski Jakub 1977 Poznan 5km
50. Koszela Renata 1974 Zalasewo 5km
51. Krause Bartłomiej 1981 Biegaj z Mapą / Dziewicza Góra Biega 5km
52. Królikowski Roland 1981 Leszno 10km
53. Krzemińska Aleksandra 1989 Poznań 5km
54. Kujawa Damian 1986 Świerczewo RUN 10km
55. Kujawa Paulina 1987 Poznań 10km
56. Kurczewski Bartosz 1990 Poznań 10km
57. Kwiatkowski Arkadiusz 1978 Suchy Las 5km
58. Kwiręg Dariusz 1974 Blaszak i przyjaciele 5km
59. Leszczyńska Beata 1985 Dąbrowa 10km
60. Lewandowski Iwo 1966 Semper fidelis 10km
61. Lewandowski Piotr 1982 Czapury 10km
62. Lisiak Patryk 1975 PZU Sport Team 10km
63. Lisiak Stanisław 2003 FRASTAŚ POZNAŃ 10km
64. Łangowski Adam 2001 Poznań 10km
65. Łukaszczyk Łukasz 1984 4FITER 10km
66. Machucki Kamil 2000 Rogoźno 10km
67. Majewska Marta 1984 Spin Force Runners 5km
68. Majewski Michał 1984 Spin Force Runners 10km
69. Mantaj Marta 1981 Mosina 5km
70. Mańkowski Andrzej 1965 Pobiedziska 5km
71. Marciniak Krzysztof 1982 Blaszak i przyjaciele 5km
72. Marciniak Piotr 1985 Luboń 10km
73. Marín Alberto 1987 Poznan 10km
74. Marona Maciej 1980 Drużyna Szpiku/parkrun Jezioro Swarzędzkie 10km
75. Mejziński Michał 1987 kancelaria@mejzinski.pl 10km
76. Michalak Sylwia 1975 Poznań 10km
77. Michalska Paulina 1985 Paulina Michalska 5km
78. Mikołajczak Łukasz 1994 Środa Wielkopolska 10km
79. Mizgier Krzysztof 1996 Vaginusy 10km
80. Mojsiejczuk Łukasz 1987 Poznań 10km
81. Mołdrzyk Piotr 1988 Grodzisk Wlkp 10km
82. Nowaczyk Agata 1987 Koziegłowy 10km
83. Nowak Marta 1981 Naramowice Biegają 5km
84. Nowicki Hubert 1974 Poznań 5km
85. Nowicki Łukasz 1982 Środa Wielkopolska 10km
86. Olejniczak Damian 1981 SPP Team 10km
87. Olejniczak Sławka 1977 Ciastki.pz 10km
88. Pajor Martyna 2000 Wronki 5km
89. Pawalowski Bartosz 1985 Bartosz Pawałowski 5km
90. Pawliczak Paulina 1987 Rostarzewo 10km
91. Perła Adam 1977 Naramowice Biegają 10km
92. Piątek Bartosz 1989 Poznań 5km
93. Piela Magdalena 1993 Poznań 5km
94. Piela Tomasz 1990 Poznań 5km
95. Pinkas Magda 1992 gRUNwald team Poznań 5km
96. Piotrowski Tomasz 1974 Poznań 5km
97. Podsiedlik Zuzanna 1974 1b.log 10km
98. Pogorzelec Tomasz 1978 Polkowice 10km
99. Polański Adam 1978 Nowy Tomyśl 10km
100. Przerwa Grzegorz 1975 ZŁOTNIKI 5km
101. Przychodzki Krzysztof 1977 semper fidelis 10km
102. Przychodzki Norbert 2005 semper fidelis 10km
103. Przyszewski Michał 1992 Poznań 10km
104. Ratajczak Piotr 1983 Przeźmierowo 10km
105. Ratajczak Tomasz 1980 paleteam 10km
106. Rogala Aleksandra 1997 Sośnie 10km
107. Rogala Krzysztof 1966 Sośnie 10km
108. Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night 10km
109. Rożkowski Roman 1958 Śrem 5km
110. Rybicki Piotr 1993 POZNAŃ 5km
111. Rydlichowski Łukasz 2006 Krzycko Wielkie 10km
112. Rydlichowski Marek 1976 Krzycko Wielkie 10km
113. Sikora Sylwia 1979 1 Brygada Logistyczna 10km
114. Sobkowiak Renata 1985 Kostrzyn 5km
115. Sobociński Michał 1979 PYRLANDIA 10km
116. Stachowiak Emilia 1987 #biegiemwlas 10km
117. Stachowiak Katarzyna 1969 Puszczykowo 5km
118. Stawowy Jakub 1989 Poznań 10km
119. Strzelec-Koplin Dobrawa 1978 SiP 10km
120. Swornowska Anna 1976 Naramowice Biegają 5km
121. Swornowski Krzysztof 1975 Naramowice Biegają 5km
122. Szcześniak Magdalena 1992 Blaszak i przyjaciele 5km
123. Szczęsny Andrzej 1982 Sparta Runners 10km
124. Szenk Monika 1990 Dopiewiec 10km
125. Szewczyk Łukasz 1981 Krosno 5km
126. Szewczyk Marta 1983 Krosno 10km
127. Szott Piotr 1958 Le-Biega 5km
128. Świtalska Natalia 1990 switalska_natalia@wp.pl 10km
129. Tomaszewski Grzegorz 1978 #biegiemwlas 10km
130. Urbaniak Sławomir 1972 Ślesin 10km
131. Urbański Filip 1988 Night Runners 10km
132. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night 10km
133. Waledziak Piotr 1981 Dachtera-Waledziak 10km
134. Waszak Patrycja 1995 Naramowice biegają 5km
135. Wawrzonkowski Marcin 1988 Poznań 5km
136. Wawrzyniak Małgorzata 1979 #biegiemwlas 10km
137. Wawrzyniak Robert 1979 #biegiemwlas 10km
138. Węgłowski Maciej 1971 #biegiemwlas 10km
139. Wierzbińska Julita 1988 Krosno 5km
140. Wiśniewski Damian 1996 Dietetyk Sportowy - Damian Wiśniewski 5km
141. Wojtkowiak Piotr 1981 Poznań 5km
142. Woliński Michał 1987 Kaźmierz 5km
143. Wróż Anna 1982 Kostrzyn 5km
144. Zaborowska Karolina 1993 Witnica 5km
145. Zarębska Katarzyna 1990 Poznań 10km
146. Zborowska Ewelina 1990 #biegiemwlas 10km
147. Zborowski Norbert 1990 #biegiemwlas 5km
148. Zduńczyk Szymon 1994 Walka Kostrzyn 10km
149. Zerko Violetta 1971 Swarzędz 10km
150. Zieliński Krystian 1987 Poznań 5km
151. Żminkowski Tomasz 1983 Zalasewo 10km
152. Żukowski Robert 1975 Formatiq Run 10km