Lista startowa

Poznański Bieg Noworoczny

Poznań, Jezioro Rusałka 02.01.2022
Dystans: 5 km | 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 51


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andrzejczak Aneta 1983 Poznan 5km
2. Boroń Damian 1993 Team TERMINATORun 10km
3. Borsuk Damian 1985 Poznań 5km
4. Bursiak Agnieszka 1976 Dziki z Polanki 5km
5. Bursiak Marianna 2002 Dziki z Polanki 5km
6. Choryan Aleksandra 2001 Konin 5km
7. Dobrowolski Mateusz 1995 Poznań 10km
8. Dorczyński Dariusz 1970 Suchy Las 10km
9. Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci 10km
10. DwÓŻnik Robert 1968 DAM RADĘ 10km
11. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań 10km
12. Feliksiak Łukasz 1982 Obornicki Klub Lekkoatletyczny 5km
13. Figiel Dawid 1988 Wroniecki klub biegacza 5km
14. Frankowski Marcin 1986 #RunFranekRun 10km
15. Frankus Artur 1974 Tarnowo Podgórne 10km
16. Frankus Katarzyna 1976 Tarnowo Podgórne 10km
17. Gałganek Mateusz 1981 Poznań 10km
18. Holajda Marek 1982 MHC 10km
19. Jakubowska Karolina 1987 GRODZISK WIELKOPOLSKI 5km
20. Janas Dobrochna 1976 #biegiemwlas 10km
21. Jeziorecka-Borucka Monika 1985 #NieMaLipy 10km
22. Kaczor Marcin 1975 ADJ 10km
23. Kramer-Dwóżnik Ewa 1968 Stare Miasto 5km
24. Kubiak Mirosław 1965 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE 10km
25. Kukla-Kowalska Alicja 1978 Tarnowo Podgórne Biega 10km
26. Lubońska Romana 1970 Kotlin 5km
27. Luboński Waldemar 1969 kotlin 5km
28. Łęszczak Jarosław 1984 Gaj Wielki 10km
29. Malinowski Bartek 1977 Poznań 5km
30. Marona Maciej 1980 parkrun Jezioro Swarzędzkie/ Drużyna Szpiku 10km
31. Mika Angela 1983 Mika Team 10km
32. Murawiecka Kubów Aleksandra 1984 Poznań 10km
33. Nowak Paulina 1988 EPIC Team 5km
34. Patan Aneta 1998 Grodzisk Wielkopolski 5km
35. Perz Paweł 1973 Komorniki MTB Team 10km
36. Pfajfer Marek 1984 Spójnia Białe Błota 10km
37. Piątek Kamila 1989 Poznań 10km
38. Pichola Zuzanna 1986 Poznań 5km
39. Runowski Adrian 1995 Trzcianka 10km
40. Skiba Włodzimierz 1964 Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Poznań 5km
41. Skołuda Anna 1979 Kostrzyn Wielkopolski 10km
42. SpychaŁa SŁawomir 1966 HERNIK TEAM 5km
43. Stefaniak Adam 1985 PUSZCZA 10km
44. Szott Piotr 1958 Le-Biega 10km
45. Wiatr Włodzimierz 1957 Night runners Wiatr Eka 10km
46. Woźna-Kaczmarek Serafina 1990 EPIC Team 5km
47. Wujek Marcin 1981 Brodnica biega 10km
48. Wurst Patryk 1989 Zabiegany Dżejuś 10km
49. Zacharczuk Nel 2001 Grodzisk Wielkopolski 5km
50. Żerko Violetta 1971 GB Wielkopolscy Biegacze 5km
51. Żminkowski Tomasz 1983 Zalasewo 10km