Lista startowa

IV Bieg Ognia i Wody
#wyścigowadycha

Tor Poznań 09.10.2021
Dystans: 10 km (atest PZLA)

W ramach biegu:

III Puchar Wielkopolski Służb Mundurowych na 10 km
IV Mistrzostwa Wielkopolski Policji

II Mistrzostwa Wielkopolski Strażaków OSP
Międzynarodowy Puchar Strażaków (ochotników i zawodowych) w biegu na 10 km na Torze Poznań


Liczba zgłoszonych zawodników: 62


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Bartkowiak Łukasz 1978 OMMŁ TEAM / R-Team Rydzyna
2. Biernat Marcin 1991 Airport Biernat Lotnisko Gądki - Żerniki
3. Chmielarz Krzysztof 1992 CHMIELARZ TEAM
4. Chmielarz Sebastian 1987 CHMIELARZ TEAM
5. Chojnacki Artur 1981 BÓG HONOR OJCZYZNA
6. Durkalec Jagoda 1992 KARKONOSZ RUNNING TEAM
7. Gaczkowska Iwona 1972 Siekierki Wielkie
8. Glapiak Paweł 1989 Poznań
9. Golędzinowska Marzena 1985 AkademiaBiegacza.pl
10. Gorzeleński Andrzej 1993 NaRatunek
11. Grabarek Mateusz 1989 Zdun Triathlon Team/KP PSP Pleszew
12. Guzik Joanna 1984 NKB Chyży Nowy Tomyśl
13. Henschel Klaudiusz 1975 SKS OBORNIKI
14. Huzarski Kamil 1990 Toruń
15. Imiołek Ariel 1981 Maratończyk Poznań
16. Karwasz Paulina 1992 CHMIELARZ TEAM
17. Kasprzycki Marek 1976 PCH_RUN
18. Kaszubski Rafał 1989 KASZUBrun
19. Klimasek Przemek 1981 Stefanowicz Running Academy
20. Kosiorek Darek 1967 Poznań
21. Kozłowska Renata 1987 TT PSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl
22. Krysiak Łukasz 1977 Piątkowo na Biegowo
23. Kubler Andrzej 1982 Wieczorne Bieganie w Szczecinie
24. Kulczycki Emanuel 1983 Poznań
25. Lamperski Marcin 1992 ml_run
26. Łacek Zbigniew 1973 12 WBOT/K.D.
27. Maćkowiak Jakub 1987 Czerniejewo Biega
28. Malinowski Aleksander 1979 Maratończyk Poznań
29. Marek Daniel 1974 Cybina Team
30. Matysiak Karol 1974 OSH
31. Mękal Radek 1979 #sobasteam
32. Michalak Tomasz 1988 Kłodawa
33. Milczarek Paweł 1989 Road to UTMB / WGH
34. Najderek Cezary 1971 Zalasewo
35. Nieznalski Krzysztof 1989 Torpol Running Team
36. Noszczyk Rafał 1988 Maja Team
37. Orłowski Marcin 1982 Litlle Team
38. Ostajewski Tomasz 1975 NOVUM PLUS
39. Pauszek Marcin 1984 Raramuri
40. Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Running Team
41. Podsiadły Maciej 1989 ITP
42. Pola Magdalena 1978 KASZUBrun
43. Prejs Kamil 1975 Przeźmierowo
44. Raszka Krzysztof 1975 Running Team Milicz
45. Reszke Piotr 1972 Stokowski projekt maraton
46. Sadkowski Bartosz 1975 Huragan Łbiska
47. Salwa Ewelina 1983 4 Run Team Piła
48. Skowroń Łukasz 1980 ITP
49. Sołtysiak Adam 1979 Bez Zadyszki
50. Suchorowski Jakub 1981 Kobylnica
51. Sukiennik Łukasz 1991 Bełchatów
52. Szacht Izabela 1982 ITP
53. Szymczak Marcin 1978 Poznań
54. Tomczak Olga 1994 Rataje
55. Walkosz Mateusz 1989 Szaflary
56. Wesołowski Szymon 1988 LKS Atleta Gniezno
57. Wiencek Marcin 1986 Biegacze Jarocin
58. Wiśniewski Maciej 1999 KM PSP Olsztyn
59. Witkowska Ewelina 2000 CHMIELARZ TEAM
60. Witkowski Maciej 1977 CHMIELARZ TEAM
61. Wozniak Dawid 1984 Wrocław
62. Zmudziński Wojciech 1969 KB UEP