Lista startowa

VIII Bieg po Ciacho

Puszczykowo 28.11.2021


Liczba zgłoszonych zawodników: 156


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
148 Arndt-Kufel Alina 1959 Luboń
56 Balcerek Mariusz 1986 Foka Team
134 Balcerowiak Filip 1999 Pamiątkowo
10 Barałkiewicz - Sokal Karolina 1975 Poznań
82 Bartosiewicz Dorota 1984 Tuptusie
89 Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
76 Bogucka Barbara 1970 VICTORY HUSARIA
18 Borysow Konrad 2003 Luboń
121 Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz
106 Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM
104 Bryjak Piotr 1986 Hager Sport Team
70 Burmistrz Bartosz 1987 TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / ZAKŁADKA TEAM
29 Chopkowicz Joanna 1986 Poznań
140 Choryłek Jan 1998 ,,Tenis Pod Sosnami - Osieczów Team
105 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM
95 Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble
67 Dąbrowski Lukasz 1983 Tree LTD
66 Dembina Andrzej 1962 Smażalnia ryb u biegaczy
69 Dorczyński Dariusz 1970 Suchy Las
39 Draber Piotr 1991 Biegacze Celebryci
93 Drgas Andrzej 1955 Motor Luboń Team
94 Dubisz Piotr 1987 Gostyn
135 Durkiewicz Kacper 1997 naturalNIE
120 Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
84 Fenrych Robert 1973 #biegiemwlas
6 Fryśna Agnieszka 1994 Team Żaróweczki
44 Gapski Piotr 1981 Silna Grupa Biegowa
108 Gierasińska Dagmara 1997 Pobiedziska
107 Gierasiński Alan 1995 Fałkowo Team
130 Golczewski Tomasz 1978 Poznań
62 Grzegorski Filip 1995 Team Muflony
13 Grzegorzewska Magdalena 1983 Szamotuły
128 Hauser-Giers Monika 1980 Kościan Team
74 Hernik Klaudia 1990 Poznan
73 Hernik Piotr 1987 Poznan
143 Hoffmann Krzysztof 1983 Trombke Team
71 Horbowski Piotr 1989 ZAKŁADKA TEAM
123 Huderek Łukasz 1974 Night Runners
65 Jachymczyk Norbert 1978 Kb Mckis Jaworzno
97 Janas Dobrochna 1976 #biegiemwlas
61 Janicka Paulina 1992 Mrowino
109 Jankowska Joanna 1973 aktywnie. fit
15 Jaroniec Malgorzata 1985 Bubu team
91 Jarosz Bartosz 1989 Książ Wielkopolski
43 Kacza Beata 1980 Krosinko
21 Kaczor Paweł 1984 Mighty Ducks
100 Kliks Dariusz 1970 Zmęczeni już przed biegiem
83 Kłaczkiewicz Magdalena 1995 KB Szamotuły
146 Kocik Maciej 1981 Borat
153 Kołodziej Marzena 1978 #biegiemwlas
19 Konopka Leszek 1976 Leszno
126 Kopeć Julia 1996 Poznań
103 Kosiorek Darek 1967 Poznań
68 Kowalski Konrad 1960 14wog
127 Kroma Krzysztof 1980 Opalenica
150 Kuczyński Piotr 1956 NKB Chyży Nowy Tomyśl
149 Kufel Kamila 1994 Luboń
34 Kujawa Tomasz 1969 Oborniki
155 Kuleta-Święch Ilona 1983 Poznań
53 Kwapisz Alicja 1997 Poznań
114 Lasak Maria 1983 HERNIK TEAM
12 Leszczyńska Beata 1985 85041617460
75 Lis Bogusława 1977 -
5 Lisewski Filip 1999 TEAM Żaróweczki
3 Łojszczyk Izabela 1989 Zaniemyśl
48 Majewski Michał 1984 Spin Force Runners
86 Makowski Bartosz 1995 Poznań
132 Malinowski Bartek 1977 Poznań
8 Marcinkowski Filip 1992 Wolsztyn
27 Marona Maciej 1980 Drużyna Szpiku/parkrun Jezioro Swarzędzkie
50 Matelska Karolina 1980 Plewiska
40 Menet Krystian 1979 Grodzisk Wielkopolski
14 Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16
42 Mężyński Dariusz 1982 Gniezno
99 Michalak Kazimierz 1957 Helios Czempiń Team
111 Michałek Marian 1971 Komorniki
32 Michta Igor 1989 Poznań
24 Mietelski Marcin 1987 Rogalinek
31 Mika Angela 1983 Mika Team
60 Mikłasz-Zakrzewska Aleksandra 1990 Poznań
124 Mikołajczak Jaromir 1970 Night Runners
102 Musielak Piotr 1970 PGB Sportowa Paczka UP P-ń 56
152 Naglak Hubert 1995 Hell's Gym Ocr Pępowo
47 Nalewaj Krzysztof 1989 Kościan
51 Napierała Marcin 1980 Koziegłowy
2 Nolka Jakub 1990 Grodzisk Wielkopolski
90 Nowak Maciej 1974 Speedfeet16
11 Olzacka Agata 1982 #zaliniametyteam
141 Pachliński Aleksander 2001 AWF Poznań
138 Panasiuk Barbara 1998 Poznań
36 PĄpka Aldona 1972 Wojnowice
144 Perz Dariusz 1986 Szczuczyn
125 Piechowiak Dariusz 1982 Skoki
88 Piechowiak Małgorzata 1966 Adrenalina fitness
151 Pietrzak Tomasz 1989 Wild Trail Runner
136 Piskorski Bartosz 2000 Poznań
4 Piwecki Piotr 1991 Wolsztyńska Akademia Biegowa
16 Podlecki Wojciech 1983 Rokietnica Biega
33 Pruchniewska Agnieszka 1978 Rokietnica biega
54 Przybylska Katarzyna 1994 Plewiska
64 Przybylski Wojciech 1971 QUAY POZNAŃ
78 Raś Ryszard, Marek 1950 Eko-Wod-Kan
98 Ratajczak Tomasz 1980 Poznań
137 Rembowska Natalia 1974 CRIMZONE.EU
45 Roszkowski Tomasz 1986 Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów
139 Rozmiarek Przemysław 1980 Poznań
72 Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night
133 Rożek Marcin 1983 CSWL Poznań
92 Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
63 Rybarczyk Arkadiusz 1986 Tuptusie
20 Rybarczyk Roman 1979 #biegiemwlas
26 Rzepczyńska Marta 1981 Plewiska
79 Sajnóg Justyna 1981 Mórkowo
116 Sajnóg Kacper 2003 Mórkowo
80 SajnÓg Leszek 1980 Lipno
37 Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
81 Semik Łukasz 1991 Jednorożec Team
129 Silski Artur 1991 Luboń
7 Sitko Marta 1983 Pyzdry
118 Skwaryło Dariusz 1982 Kórnik
145 Sobecki Marian 1955 Niezżeszony
58 Sobolewska Magdalena 1988 Minionki Dachsera
115 Sobolewski Artur 1979 Mrowino Run
59 Stapf Karolina 1975 Tridea
85 Staruk Anna 1983 Puszczykowo
157 Staruk Grzegorz 1977 Puszczykowo
96 Stelmach Tomasz 1973 SWARZĘDZ
38 Szczygieł Daniel 1997 Poznań
156 Szczygieł Łukasz 1980 OLX GROUP TEAM
25 Szott Piotr 1958 Le-Biega
87 Szuda Karol 1982 Plewiska
142 Szwebs Weronika 1990 TrombkeTeam
52 Szylak Dorota 1972 ProUp
131 Szymański Damian 2002 Dynamo Śmiga
46 Szymański Roman 1966 Bukowski Klub Biegacza
23 Szymczak Michał 1986 Rogalinek
49 Śniegocki Robert 1975 Środa Wielkopolska
122 Tarzecki Paweł 1983 Witaszyce
57 Tomczak Zbigniew 1954 Altom Gniezno
28 Tomowiak Rafał 1984 # SzymanowskiTeam
101 Uberna Dominik 1988 Zielona Góra
55 Urbaniak Sebastian 1993 Plewiska
77 Vodiancchuk Oleh 1995 Lubon
22 Walaszczyk Michalina 1983 ASICS FrontRunner Poland
9 Walczak Robert 1980 #Biegiemwlas Cytadela by Night
113 Wojciechowska Agnieszka 1978 Puszczykowo
147 Wróbel Piotr 1980 Borat
117 Wydra Mikołaj 1988 Poznań
154 Wyleżała Marzena 1974 #biegiemwlas
35 Wysłużal Elżbieta 1965 PKO BANK POLSKI
112 Zagozda Tomasz 1961 Polska
17 Zakrzewicz-Podlecka Agnieszka 1986 Rokietnica Biega
119 Zatoński Michał 1977 Micmaq
30 Zawodna Małgorzata 1979 Rogalin
1 Zduńczyk Szymon 1994 Walka Kostrzyn
110 Zoga Paweł 1983 Grupa OLX team