Lista startowa

Botaniczna Piątka - Bieg na Dzień Pszczół

Poznań 08.08.2022
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 110


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adam Robert 1988 Eurocash
2. Baranowski Piotr 1984 Wiry
3. Benysek Monika 1988 Grodzisk Wielkopolski
4. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz
5. Bobak Andrzej 1981 Poznań
6. Bochna Ania 2001 Koźmin Wielkopolski
7. Boiński Bartosz 1992 Eurocash
8. Bródka Dawid 1994 -
9. Chopkowicz Joanna 1986 Poznań
10. Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979 HERNIK TEAM
11. Ciszewska Paulina 1994 Eurocash
12. Cudak-Jamroziak Hanna 1985 Biegam bo lubię 😉
13. Czajka Grzegorz 1985 Poznań
14. Czajka Marta 1984 Poznań
15. Czerwińska Jagoda 2003 Suchy Las
16. Dębowski Wiktor 1987 ChampionManTeam
17. Dominiak-Piskorska Karolina 1983 PrzyTobie Team
18. Duda Cezary 1999 Poznań
19. Feliksiak Łukasz 1982 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
20. Frankowska Katarzyna 1981 PRO366
21. Furman Jakub 2000 Witkowski Running Team
22. Gaworski Filip 1988 Eurocash
23. Gradzi Rafał 1995 Eurocash
24. Gralak Zakład Produkcyjno Usługowo Ha 1957 grajan
25. Hedzielska Weronika 1998 Natural Born Runners
26. Herwart Maria 1964 Poznań
27. Jakubowski Piotr 1991 Baranowo
28. Jarmuda Justyna 1982 Poznań
29. Jaruszewski Grzegorz 1994 Poznań
30. Jędrych Przemysław 1977 Poznań
31. Kaszuba Magdalena 1995 Pyrland Park Linowy
32. Kaźmierczak Borys 1996 Łęka Wielka
33. Kaźmierczak Tomasz 1975 Lusowo
34. Kesler Hubert 1992 Poznań
35. Kłosińska Krystyna 1991 Poznań
36. Kmiecik Mateusz 1991 Poznań
37. Kmiecik Monika 1997 Poznań
38. Kmita - Patyczak Grzegorz 1970 Vege Runners
39. Kolinski Mateusz 1980 Kociewski Klub Biegacza
40. Kone Maria 1983 -
41. Kone Michał 1982 -
42. Kończal Karolina 1984 Lepiej późno niż wcale :)
43. Kopeć Julia 1996 Poznań
44. Korybalska Marta 2003 Tulce
45. Kozikowski Mieszko 1992 Poznań
46. Krukowska Agnieszka 1975 Poznań
47. Krysztofiak Michalina 1987 ChampionMan Team
48. Krzemiński Paweł 1995 Eurocash
49. Kubiak Mirosław 1965 GB WIELKOPOLSCY BIEGACZE
50. Kułek Katarzyna 1985 ChampionMan Team
51. Kwas Edyta 1983 Szczytniki
52. Ludwiczak Hubert 1992 Poznań
53. Ławniczak Tomasz 1982 PGB Sportowa Paczka
54. Łęszczak Agnieszka 1979 Drezdenko
55. Łuczak Paweł 1996 Poznań
56. Łukaszewski Ignacy 1998 Łuk team
57. Łukaszewski Juliusz 1964 Łuk TEAM
58. Łukaszewski Kazimierz 2004 Łuk TEAM
59. Łukaszewski Tomasz 1959 Łuk Team
60. Maciejczuk Kamila 1986 Mistrzowski Trening
61. Malisz Kamila 1983 Poznań
62. Marchenko Ivan 1979 Poznań
63. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16
64. Michalak Grzegorz 1997 SPEC KABLE
65. Mishyna Katsiaryna 1980 Poznan
66. Niesiołowska Małgorzata 1977 83-241
67. Osajda Anna 1990 Poznań
68. Paluch Jadwiga 1989 Luk Team
69. Pasieka Katarzyna 1984 Pasieka
70. Pawlak Daria 1994 Puszczykowo
71. Pawlak Piotr 1975 PKO Bank Polski
72. Pawlak Wojciech 2003 KU AZS UAM TRIATHLON
73. Pieczarska Ewa 1990 Plewiska
74. Piotrowicz Marta 2000 Skórzewo
75. Piskorski Łukasz 1983 Poznań
76. Podlak Małgorzata 1972 Poznań
77. Przybylska Katarzyna 1994 Tuptańsko
78. Rakowska Katarzyna 1976 Poznan
79. Rakowski Hubert 1977 Poznan
80. Ratajszczak Maciej 1988 Kulawe Dziki Team
81. Redżeb Krystian 1995 Poznań
82. Reszczyński Filip 2000 Tuchola
83. Rybarczyk Agnieszka 1982 #biegiemwlas
84. Rybarczyk Roman 1979 #biegiemwlas
85. Sarnowska Emilia 2002 Poznań
86. Schmidt Jacek 1966 HERNIK TEAM
87. Siwiec Marcin 1978 Komorniki
88. Smierzchała Marta 1980 PRO366
89. Smuga Łukasz 1985 Mistrzowski Trening/ Biegające Krejzole
90. Sobczak Sebastian 1996 Poznań
91. Strzelec Weronika 1993 Poznań
92. Szczęsny Kuba 1995 Buk
93. Sztefka Ewa 1993 Poznań
94. Szymańczuk Jacek 1986 #biegiemwlas/Naramowice Biegają
95. Szymański Filip 1987 Poznań
96. Szymański Jacek 1987 Poznan
97. Tasarek Bartosz 1993 Poznań
98. Tomowiak Rafał 1984 #SZYMANOWSKITeam
99. Trawińska Edyta 1982 Wiry
100. Turek Jarek 1980 ChampionMan Team
101. Uniejewski Maciej 1994 Poznań
102. Urbaniak Sebastian 1993 Tuptańsko
103. Wencka Maciej 1992 Poznań
104. Wikierska Patrycja 1979 GB Wielkopolscy Biegacze
105. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze
106. Zaborowski Maciej 1974 ZHP Hufiec Jarocin
107. Zasada Ewelina 1993 ROKIETNICA
108. Zywert Agnieszka 1979 Spartanie Dzieciom
109. Żołdak Magdalena 1976 #biegiemwlas
110. Żyłka Łukasz 1992 Wiry