Lista startowa

Botaniczna Piątka - Bieg na Dzień Pszczół

Poznań 20.05.2022
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 102


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Bączyk Sebastian 1994 Poznań
2. Bobak Andrzej 1981 Poznań
3. Boiński Bartosz 1992 Eurocash
4. Boroń Damian 1993 Team TERMINATORun
5. Borowczak Marcin 1992 Poznań
6. Budzyńska Monika 1988 Poznań
7. Burzyńska Urszula 1991 Poznań
8. Chmielewska Antonina 2004 Wiry
9. Chmielewska Marta 1976 Wiry
10. Chmielewski Stanisław 1974 Wiry
11. Chyłka Mikołaj 1998 Inowrocław
12. Cichoń Damian 1997 Poznań
13. Cieślik Anna 1982 Slow Jogging Poznań
14. Ciszewska Paulina 1994 Eurocash
15. czerniak Joanna 1981 Kostrzyn wlko
16. Dariusz Pluciński Dariusz 1978 Pobiedziska
17. Dąbrowska Joanna 1995 Poznań
18. Dyląg Mikołaj 1992 Komorniki
19. Dziuba Anna 1992 Poznań
20. Gaworski Filip 1988 Eurocash
21. Gierszewski Krzyszto 1987 Puszczykowo
22. Golenia Dominik 1980 Poznań
23. Golińska Barbara 1987 Eurocash
24. Gradzi Rafał 1995 Eurocash
25. Jacenik Katarzyna 1982 Poznań
26. Jarmuda Justyna 1982 Poznań
27. Jasiński Marek 2004 FORMATIQ Sp. z o.o. Sp.k.
28. Jasiński Piotr 1971 FORMATIQ RUN
29. Jekiel Mateusz 1988 Poznań
30. Jędrych Przemysław 1977 Poznań
31. Józefowski Maciej 1974 Złotniki
32. Józefowski Mateusz 1997 Złotniki
33. Józwa Dorita 1994 Rzuć Okiem Dorita Józwa
34. Kaczmarek Adam 1970 Nie karm Putina, wszędzie biegiem i rowerem
35. Kaźmierczak Tomasz 1975 Lusowo
36. Konieczny Paweł 1992 Sierosław
37. Kopeć Julia 1996 Poznań
38. Kowalczyk Michalina 1984 Krosno
39. Kowalewski Bartłomiej 1991 Poznań
40. Kownacki Arkadiusz 1967 Wataha Łączy Nas Bieganie / Drużyna Szpiku
41. Krueger Marcin 1999 Poznań
42. Krystman Martyna 1997 Poznań
43. Krysztofiak Michalina 1987 Helios Team / ChampionMan Team
44. Kubiak Mirosław 1965 GB Wielkopolscy Biegacze
45. Kułek Katarzyna 1985 ChampionMan Team
46. Kwapisz Alicja 1997 Tuptańsko
47. Leśniewska Anna 1986 Krosinko
48. Lewandowska Halina 1991 Halina Lewandowska
49. Marszał Sandra 1997 Eurocash
50. Mądry Laura 1997 Złotniki
51. Mełnicka Joanna 1972 Poznań
52. Merklinghaus-Kober Monika 1975 Speed Feet '16
53. Michałkowska Monika 1991 Poznań
54. Mróz Bartosz 1991 Wracam z urlopu
55. Musielak Danka 1981 Poznan
56. Muszyński Przemysław 1996 Poznań
57. Nowak Maciej 1974 Speed Feet'16
58. Okonek Aneta 1966 uroczyPrezent Team
59. Okonek Paulina 1990 uroczyPrezent Team
60. Olszewski Wojciech 1992 Poznań
61. Parchliniak Piotr 1978 Poznań
62. Parszewski Maciej 1988 Piła
63. Piątek Kamila 1989 Poznań
64. Pichola Zuzanna 1986 Poznań
65. Piskorski Łukasz 1983 Poznań
66. Plaketas Ioannis 1997 Poznań
67. Przybylska Katarzyna 1994 Tuptańsko
68. Puchalski Marek 1970 osir kleczew
69. Roemer Adam 2003 Plan Bee
70. Rybarczyk Agnieszka 1982 #biegiemwlas
71. Rybarczyk Roman 1979 #biegiemwlas
72. Rydlewicz Cezary 1996 MANUFAKTURA MIESZKAŃ
73. Samson Jakub 1999 Środa Wlkp.
74. Schmidt Jacek 1966 HERNIK TEAM
75. Skołuda Anna 1979 GB Wielkopolscy Biegacze
76. Smuga Łukasz 1985 Biegające Krejzole
77. Sokala Marta 1994 Poznań
78. Stanisławska Joanna 1994 Wągrowiec
79. Stefaniak Adam 1985 PUSZCZA
80. Szczepańska Dominika 1996 Nekla
81. Szczepański Tomasz 1994 Nekla
82. Szczybyło Aneta 1994 Łódź
83. Szewczyk Marta 1983 Krosno
84. Szymański Jacek 1987 Poznań
85. Tomaszewicz-Golenia Katarzyna 1992 Poznań
86. Tomaszewski Michał 1991 Orange Polska
87. Turek Jarek 1980 ChampionMan Team
88. Urbaniak Piotr 1963 Poznań
89. Urbaniak Sebastian 1993 Tuptańsko
90. Walenciak Wojciech 2004 Kocur
91. Wasiakowski Norbert 1974 KB Orange Polska
92. Wiczuk-Wiczewski Marcin 1976 Orange Polska
93. Wierzbińska Julita 1988 Krosno
94. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3
95. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze
96. Winczek Mateusz 1995 Piła
97. Wiśniewski Adam 1999 Walka Kostrzyn
98. Zaborowski Radosław 1997 Poznań
99. Zasada Ewelina 1993 Rokietnica
100. Zaworska Weronika 1988 -
101. Zimna Marta 1997 Poznań
102. Żerko Violetta 1971 GB Wielkopolscy Biegacze