Lista startowa

VI Bieg Puszczykowski

Puszczykowo 12.07.2020
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 120


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Bartkowiak Norbert 1995 Środa Wielkopolska
2. Bończek Michał 1977 Leszno
3. Brodziszewski Wiesław 1959 BRODEX TEAM SWARZĘDZ
4. Brok Małgorzata 1974 Plewiska
5. Budzyła Adam 1980 Drużyna Szpiku
6. Ciepłostańska-Malinowska Ewellina 1988 Czmoń
7. Ciurzyński Szymon 1996 Poznań
8. Czyzykowski Grzegorz 1984 Dąbrówka
9. Dawidowicz Tomasz 1987 TODA Meble
10. Dębowski Wiktor 1987 Goggle Pro Active Eyewear Team/ ChampionMan Team
11. Di Marino Massimo 1973 Poznań
12. Domań Joanna 1976 Świat Biegacza Fehlau Run Team
13. Domań Leszek 1975 Świat Biegacza Fehlau Run Team
14. Dubert Artur 1979 1979
15. Dzięcielska Agnieszka 1976 Poznań
16. Fabiański Łukasz 1995 RehaBalance Team
17. Fijak Karolina 1984 Murowana Goślina
18. Fornalik Łukasz 1978 Poznań Race Team
19. Gała Paweł 1983 ENDORFINA WSCHOWA
20. Gostomska Małgorzata 1980 Rebellion of Free Runners
21. Gostomski Michał 1982 Czempiń
22. Grzelewska Róża 1989 Bronikowo
23. Habernik Łukasz 1985 Helios Czempiń
24. Halski Mateusz 1994 Szczecin
25. Herwart Maria 1964 Poznan
26. Hetmański Tomasz 1977 The Mountain Team
27. Jadczak Anita 1978 Krotoszyńska Grupa Biegowa
28. Jadczak Piotr 1970 Krotoszyńska Grupa Biegowa
29. Jaroszczak Paweł 1994 Poznań
30. Jóźwiak Jarosław 1976 Parkrun Jezioro Swarzędzkie
31. Jurkowska Dominika 1990 Endorfina Wschowa
32. Kaczor Marcin 1991 Kościan
33. Karlak Malgorzata 1974 Śrem
34. Kasałka Marek 1976 BBL Pleszew
35. Kaźmierczak Jarosław 1975 Biegacze z Przylesia
36. Kolański Bartosz 1973 run for jk
37. Kolodziej Piotr 1986 Fat Fox Team
38. Konstańczak Łukasz 1982 Komorniki
39. Korus Paweł 1986 Jelenia Góra
40. Kosmecki Robert 1966 Poznań
41. Kotecki Paweł 1984 Helios Czempiń Team
42. Kowalski Wojciech 1980 Mogilno Team
43. Kozłowska Katarzyna 1981 Poznań
44. Król Darek 1967 Wybiegać Marzenia Team
45. Krzak Marek 1988 KS Gepard Kępno
46. Kubicki Dominik 1977 LESZNO
47. Kucharski Marcin 1988 Kwilcz
48. Kuna Danka 1972 Zaniemyśl
49. Kuna Robert 1972 KLUB WESOŁEGO SZAMPANA
50. Kurzyk Karolina 1979 Luboń
51. Kuś Adam 1997 UKS Cityzen_
52. Kwiatkowski Cezary 1992 Poznań
53. Lewandowski Grzegorz 1962 Poznań
54. Lewicki Kamil 1982 Donner Party
55. Libera Adrian 1983 Drużyna Szpiku
56. Łabędzka-Bugaj Alicja 1965 KB DeBIEC
57. Łuczak Maciej 1964 Puszczykowo
58. Machowiak Dominik 1988 Machowiak Team
59. Maćkowiak Agnieszka 1987 Anonimowi Biegacze
60. Maj Magdalena 1984 GRAŻYNKI OCR
61. Marciniak Joanna 1979 Helios Czempiń Team
62. Marin Alberto 1987 ALMA SPANISH ONLINE
63. Marona Maciej 1980 Drużyna Szpiku / parkrun Jezioro Swarzędzkie
64. Matecki Maciej 1965 KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA
65. Mazerski Jarosław 1985 Toruń
66. Michalkiewicz Adam 1986 Bez zadyszki
67. Michta Igor 1989 Poznań
68. Miedziak Sebastian 1983 Ls Plus Recykling Team/ be3_Citizen Poznań
69. Mizgajska Ewa 1983 Poznań Race Team
70. Molak Dawid 1981 Rokietnica Biega
71. Nędza Sebastian 1987 Boguszyn
72. Niedzielski Paweł 1985 JW 2748
73. Nowiński Rafał 1974 Endorfina Wschowa
74. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz
75. Phil Piotr 1980 Endorfina Wschowa
76. Piechowiak Małgorzata 1966 Mosina
77. Piwecki Piotr 1991 Wolsztyńska Akademia Biegowa
78. Płowaś-Korus Iwona 1982 Poznań
79. Popławski Marcin 2002 Puszczykowo
80. Przewoźny Krzysztof 1968 Buk
81. Puszkarek Mikołaj 1986 Helios Czempiń Team
82. Pylczewska-Breza Renata 1964 Racot
83. Ratajczak Jędrzej 1992 Puszczykowo
84. Robakowski Adrian 1993 Pogorzela
85. Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night
86. Rybak Paulina 1985 Zbaszyn
87. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO
88. Semeniuk Konrad 1991 Rzepin
89. Sikora Zuzanna 1985 Murowana Goślina
90. Skwaryło Dariusz 1982 Stoczniowiec Poznań
91. Sobczak Witold 1977 KB Szamotuły
92. Sołtysiak Adam 1979 Bez Zadyszki
93. Sołtysiak Jacek 1996 WNPiD UAM
94. Sołtysik Bernadetta 1987 TKKF Łabędź
95. Sójka Kamil 1989 Dachowa
96. Staśkiewicz Martyna 1997 T-RUN
97. Steczkiewicz Mariusz 1979 31BLT
98. Szafrański Maciej 1987 Poznań
99. Szopka Leszek 1986 Poznań
100. Szymańska Anna 1977 Kostrzyn Wlkp
101. Święch Piotr 1980 Biegacze z Przylesia
102. Torchala Sebastian 1977 J&Z TORCH
103. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team
104. Welter Przemysław 1989 KB Szamotuły
105. Wencka Maciej 1992 Poznań
106. Wiśniewska Anna 1982 Poznań
107. Witczak Justyna 1971 Leszno
108. Włodarczak Marcin 1974 Helios Czempiń Team
109. Wojciechowicz Leszek 1983 Dzieci Kotana
110. Wojciechowski Jakub 1968 Poznań
111. Wojciechowski Krystian 1991 12WBOT
112. Wojciechowski Przemysław 1984 ChampionMan Team
113. Wojtkowiak Marta 1985 Warszawa
114. Wolff Dominik 1983 Widziszewo
115. Wolniewicz Ryszard 1961 Pniewy
116. Woźniak Marcin 1988 Poznań
117. Wysłużal Elżbieta 1965 Poznań
118. Zagozda Tomasz 1961 Tomasz biega
119. Zieliński Piotr 1978 Basiaburzateam
120. Żarski Adam 1972 ESKADA TECHNICZNA POWIDZ