Lista startowa

VII BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
IM. ROTMISTRZA PILECKIEGO

Oborniki 26.02.2022


Liczba zgłoszonych zawodników: 184


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczak Beata 1968 Szamotuły
2. Adamczyk Małgorzata 1973 Kęsy Team
3. Bacik Monika 1983 Bogdanowo
4. Bakiera Iwona 1989 Oborniki
5. Barta Natalia 1985 Bogdanowo
6. Biedna Dorota 1978 Oborniki
7. Bielawiak Dariusz 1981 Oborniki
8. Bielawiak Dawid 2004 Oborniki
9. Błoch Paulina 1989 Oborniki
10. Bojanowski Marcin 1980 Nordic Walking Kiekrz Poland
11. Boruszak Paweł 1989 Kiszewo
12. Borysowska Małgorzata 1975 Oborniki
13. Brzechwa Weronika 1984 Oborniki
14. Bukowski Arkadiusz 1976 Oborniki
15. Chmielarczyk Iwona 1973 Kęsy Team
16. Cholewińska Longina 1966 Hernik team
17. Cholewiński Wojciech 1966 Hernik team
18. Ciesielska Agnieszka 1979 Wiarus Oborniki
19. Cieślik Mateusz 1999 TEAM APK
20. Czajkowski Stefan 1997 Kowanówko
21. Czapla Łukasz 1981 Oborniki
22. Czechanowski Krzysztof 1982 Oborniki
23. Dąbrowska Dorota 1974 Biegacze Józefa Noji
24. Dąbrowski Marek 1973 Biegacze Józefa Noji
25. Disterheft Natalia 1986 Salon fryzjerski Natalia
26. Dolata Krzysztof 1979 Wiarus Oborniki
27. Dołgoruki Karolina 1984 Bogdanowo
28. Domasik Andrzej 1968 Rożnowo
29. Dymek Gniewomir 1992 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
30. Erdmann Przemysław 1959 Oborniki
31. Fajfer Jacek 1960 Gruszczyn
32. Filipiak Dominik 1989 Połajewo
33. Gajewy Szymon 1993 Oborniki
34. Gapska Ewa 1971 Biegacze Józefa Noji
35. Gapski Bogdan 1965 Biegacze Józefa Noji
36. Garstka Paweł 1988 KAMA Run Czarnków
37. Gilewski Dariusz 1974 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
38. Gładecka Anna 1981 Oborniki
39. Gładecka Joanna 1985 Uchorowo
40. Gładecki Sebastian 1979 Oborniki
41. Gola Paulina 1995 NORDEC
42. Grabiński Wojciech 1994 #biegiemwlas
43. Grdeń Natalia 1985 Wargowo
44. Gronowski Piotr 1960 Team Curie
45. Grzechowiak Patrycja 2002 APK
46. Grzemski Marcin 1989 Wroniecki Klub Biegacza
47. Grzyl Edmund 1963 Popówko
48. Hancyk Monika 1984 Oborniki
49. Hurysz Radosław 1989 Oborniki
50. Izydorczyk Jakub 1999 EZ
51. Izydorczyk Mateusz 1990 Oborniki Boxing Team
52. Janiszewska Ewelina 1982 kęsy team
53. Jankowski Marek 1982 TEAM LIPTON
54. Janowska Żaneta 1983 Zalatane.rogo.pl
55. Januszak Magdalena 1987 Oborniki
56. Jaroszko Małgorzata 1972 Oborniki
57. Jarysz Piotr 1976 Nordec
58. Jarzębowski Andrzej 1978 Oborniki
59. Jaskuła Natalia 1988 Parkowo
60. Jeziorecka-Borucka Monika 1985 Aktywnie w Pniewach
61. Kamińska Katarzyna 1992 Oborniki
62. Kamińska Magdalena 1971 Oborniki
63. KamiŃski Jerzy 1970 Oborniki
64. Kaniewski Maciej 1993 KPP OBORNIKI
65. Kątowski Artur 1975 Sławienko
66. Koralewska Daria 1989 Oborniki
67. Koralewski Dariusz 1985 Oborniki
68. Kosiorek Darek 1967 Poznań
69. Kowalczuk Adam 1975 TKKF LECH
70. Kramer Przemo 1989 Oborniki
71. Kruk Łukasz 1982 Skoki
72. Kruk Monika 1985 Skoki
73. Kruszona Daniel 1982 AK
74. Krystkowiak Tomasz 1995 Poznań
75. Kubiś Magdalena 1980 Biegacze Józefa Noji
76. Kucarska Dorota 1985 Uks sportowiec/ APO
77. Kujawa Joanna 1985 Oborniki
78. Lavoryk Daria 1990 Oborniki
79. Leśnik Izabela 1983 KPP Oborniki
80. Liberski Michał 1983 Osp Dąbrówka Leśna
81. Lis Wojciech 1989 Starostwo Powiatowe w Obornikach 👍
82. Ludek Sebastian 2001 Oborniki
83. Lutomska Dorota 1982 Ofix.pl Bike Team
84. Luty Mariusz 1979 RUUKKI
85. Łączyński Tomasz 1983 FC Szamotuły
86. Machucki Kamil 2000 Rogoźno
87. Madoń Renata 1973 BeeAthletic
88. Majchrzak Agnieszka 1977 KPP Oborniki
89. Majewski Dominik 2000 Team APK
90. Majorek Krzysztof 1981 Bieganie pod sokolim okiem
91. Mańkowska Adriana 1987 Bee Athletic
92. Mańkowski Romuald 1966 Reko Radzim
93. Mielcarek Krzysztof 1979 Wągrowiec
94. Morka Anna 1985 Morsy Oborniki
95. Morka Karolina 1979 Kęsy Team
96. Mułek Sebastian 1973 JASTRZĄB SWARZĘDZ
97. Naparty Zbigniew 1966 Kęsy Team
98. Nowacki Krzysztof 1982 Oborniki
99. Nowacki Krzysztof 1978 Polskie Stowarzyszenie Maczug i Sportów Atletycznych
100. Nowacki Paweł 1993 Poznań
101. Nowak Marlena 1977 Szamotuły
102. Nowak Piotr 1967 Szamotuły
103. Nowak Tomasz 1981 Oborniki
104. Nożewnik Mikołaj 1984 Połajewo
105. Oleksy Radek 1987 Wroniecki klub biegacza
106. Olszewska Izabela 1982 Mamy biegamy
107. Olszewska Roksana 2006 Rożnowo
108. Ordyniec Alicja 1976 Kęsy Team
109. Otto Matylda 2000 Rożnowo
110. Otto Michal 1985 Rożnowo
111. Pacholski Remigiusz 1980 🚒🚒 OSP Ocieszyn 🚒🚒
112. Palinkiewicz Justyna 1982 Starostwo Powiatowe w Obornikach 👍
113. Piechowiak Ilona 1995 Rossbiegani
114. Piestrzyński Wojciech 1973 Aktywne Popówko
115. Pieszak Damian 1993 Oborniki
116. Pietz Kamila 1994 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
117. Plewa Natalia 1982 Oborniki
118. Pochłopień Agnieszka 1994 Wronki
119. Posłuszny Przemek 1970 Oborniki
120. Przybylska Katarzyna 1984 Oborniki
121. Przybylski Hubert 1984 Oborniki
122. Przybysz Jakub 1989 Starostwo Powiatowe w Obornikach 👍
123. Ratajewski Daniel 1993 Bogdanowo
124. Ratajska Magdalena 1974 Dąbrówka Leśna
125. Ratajski Rafał 1974 Dąbrówka Leśna
126. Rjoboków Marlena 1986 Ryczywół
127. Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
128. Rybarczyk Agnieszka 1992 Oborniki
129. Ryczak Tomasz 1985 Michał&MartaTeam
130. Rzepa Karol 1986 Wroniecki Klub Biegacza
131. Sawada Rafał 1976 T-72
132. Sibrecht Remigiusz 1975 PARKOWO
133. Skorwider Daniel 2000 Osp Ocieszyn
134. Skrzypczak Aleksandra 1989 Oborniki
135. Smolarek Dawid 1989 Oborniki
136. Smolnicki Marcin 1990 Poznań
137. Sobański Leszek 1981 Soban TEAM
138. Sobczak Barbara 1971 Oborniki
139. Sobkowiak Bartosz 1988 Banita team
140. Soczka Patrycjusz 1984 Poła Poła Run&Bike Team
141. Soloch Maciej 1991 @wronieckibiegacz
142. Springer Krzysztof 1987 OBORNICKI KLub Lekkoatletyczny
143. Stachowiak Krzysztof 1982 Bogdanowo
144. Stachowiak Łukasz 1989 Ruukki
145. Stachowiak Robert 1986 Uchorowo
146. Staniecki Krzysztof 1978 Stanteam
147. Steinke Dariusz 1988 Rożnowo
148. Steinke Kamil 1999 Rogoźno
149. Steinke Łukasz 1987 Oborniki
150. Strzelczyk Ilona 1963 Kęsy Team
151. Sypniewska Agnieszka 1981 Oborniki
152. Szafrański Maciej 1990 Oborniki
153. Szedler Sławomir 1991 KAMA RUN Czarnków
154. Szeliga Dawid 1991 Drużyna Cierpienia
155. Szklarska Sara 1989 Oborniki
156. Szrama Dariusz 1979 Fire Angel
157. Sztolcman Damian 1990 Oborniki
158. Szukala Adrian 1990 Wronki
159. Szymaś Anna 1984 Szamotuły
160. Szymot Violetta 1971 Słonawy
161. Śledzik Iwona 1968 Szamotuły
162. Tecław-Pychyńska Julita 1989 Kęsy Team
163. Tomaszewska Kamila 1989 Oborniki
164. Turek Marcin 1990 Oborniki
165. Urbaniak Remigiusz 1981 Oborniki
166. Walenciak Magdalena 1981 Oborniki
167. Waliszewska Daria 1987 Kibolski KS
168. Wąs Marcin 1976 Rożnowo
169. Wencka Anna 1984 Kęsy Team
170. Weymann Sebastian 1982 JMZ
171. Wieczorek Malwina 1990 Kęsy Team
172. Wiśniewski Daniel 1983 Ryczywół
173. Witek Rafał 1985 Kęsy Team
174. Witkowska Hanna 1980 Koziegłowy
175. Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy
176. Włudarczak Michał 1986 Sp ZOZ Oborniki
177. Wojciechowski Marcel 1994 Lipno
178. Wosicki Jacek 1978 JI Team
179. Wozniak Michał 1979 Poznań
180. Wydra Edyta 1972 Oborniki
181. Zając Piotr 1977 KRAV-MAGA
182. Zieliński Piotr 1978 Burzateam
183. Żołyniak Katarzyna 1985 NORDEC
184. Żołyniak Paweł 1985 Oborniki