Lista startowa

VIII Bieg "AGROBEX Piastowska Piątka"
Agrobex Cykl Biegów 5/5 Sezon 2020

Pobiedziska 26.04.2020
Dystans: 5 km

Limit startujących wynosi 200 osób



Liczba zgłoszonych zawodników: 52


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andryszak Gosia 2001 Drużyna A Bieg_5km
2. Andryszak Jan 2003 Drużyna A Bieg_5km
3. Andryszak Sławek 1972 Drużyna A Bieg_5km
4. Błotna Danka 1973 TeamPolaki NW_5km
5. Bogusz Marek 1959 WALKA KOSTRZYN Bieg_5km
6. Borsuk Damian 1985 Poznań Bieg_5km
7. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Bieg_5km
8. Dudek Agnieszka 1974 Marsz po zdrowie NW_5km
9. Dudek Piotr 1972 Marsz po zdrowie NW_5km
10. Fajfer Jacek 1960 1960 Bieg_5km
11. Gałkowska Elżbieta 1955 Puszcza Zielonka NW_5km
12. Górna Halina 1983 Jankowo Dolne Bieg_5km
13. Grzywaczyk Artur 1964 CHMIELARZ TEAM Bieg_5km
14. Grzywaczyk Przemysław 1992 #BIEGACZE Bieg_5km
15. Jóźwiak Marek 1952 Kobylnica Bieg_5km
16. Kamyszek Eliza 1980 Pobiedziska Running Team Bieg_5km
17. Kopeć Tomasz 1976 BBKTStan Bieg_5km
18. Kosmaczewska Małgorzata 1968 wszystkoobieganiu.pl Bieg_5km
19. Kowal-Rybińska Agnieszka 1980 Plewiska Bieg_5km
20. Kowalczyk Paulina 1992 Otorowo (woj. Wielkopolskie) Bieg_5km
21. Kowalczyk Tadeusz 1965 Otorowo (woj. Wielkopolskie) Bieg_5km
22. Kozłowska Karolina 1983 #koziołki_team NW_5km
23. Kozłowski Marcin 1979 #koziołki_team Bieg_5km
24. Krawiec Piotr 1971 Biskupice Bieg_5km
25. Krukowska Justyna 1985 Poznań Bieg_5km
26. Kubiak Mirosław 1965 Organic Race Team Bieg_5km
27. Lewicki Włodzimierz 1959 Poznań Bieg_5km
28. Lis Katarzyna 1968 Otorowo Bieg_5km
29. Łukaszewski Juliusz 1964 Łuk Team Bieg_5km
30. Malicki Przemyslaw 1975 wszystkoobieganiu.pl Bieg_5km
31. Nowaczyk Tomasz 1977 gniezno NW_5km
32. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz Bieg_5km
33. Pawlikowska Olga 1989 Poznań Bieg_5km
34. Piduch Jan 1949 MSICS Poznań NW_5km
35. Przybylak StanisŁaw 1946 Przybylak Team Bieg_5km
36. Reszke Piotr 1972 Stokowski projekt maraton Bieg_5km
37. Sadowska Natalia 1985 BBKTStan Bieg_5km
38. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO Bieg_5km
39. Schmidt Jacek 1966 Puff and run Bieg_5km
40. Sobiech Karol 1982 Night Runners/Pobiedziska Running Team Bieg_5km
41. Stokowki Mariusz 1976 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
42. Stokowska Kasia 1978 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
43. Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
44. Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
45. Syroka Przemysław 1987 Poznań Bieg_5km
46. Szemiel-Afek Mariola 1974 WSZYSTKO O BIEGANIU.PL Bieg_5km
47. Szurek Magdalena 1977 Organic Race Team Bieg_5km
48. Szwedziak Kamila 1978 Paczkowo Bieg_5km
49. WilczyŃski Krzysztof 1960 zaba Bieg_5km
50. Witucki Jacek 1971 AW NW_5km
51. Wojciechowski Marcin 2005 Swarzędz Bieg_5km
52. Żerko Damian 1988 Auto Warsztat Gruszczyn Bieg_5km