Lista startowa

XI Bieg "AGROBEX Zalasewska Piątka"
Agrobex Cykl Biegów 5/5 Sezon 2020

Zalasewo 22.03.2020
Dystans: 5 km

Limit startujących wynosi 200 osób

Zawody zostały przeniesione na inny termin. Oficjalny komunikat tutaj



Liczba zgłoszonych zawodników: 245


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Krystian 1980 Szamotuły Bieg_5km
2. Andryszak Bartek 2002 Drużyna A Bieg_5km
3. Andryszak Gosia 2001 Drużyna A Bieg_5km
4. Andryszak Jan 2003 Drużyna A Bieg_5km
5. Andryszak Marcin 1996 Drużyna A Bieg_5km
6. Andryszak Radek 1974 Drużyna A Bieg_5km
7. Andryszak Sławek 1972 Drużyna A Bieg_5km
8. Andryszewska Anna 1986 Swarzędz Bieg_5km
9. Balcerowiak Łukasz 1988 Poznań Bieg_5km
10. Bandosz Hanna 1977 PRO366 Bieg_5km
11. Bandosz Janusz 1992 Swarzędz Bieg_5km
12. Bandosz Marek 1980 PRO366 Bieg_5km
13. Barszcz Marta 1985 PRO366 Bieg_5km
14. Bartkowiak Norbert 1995 Środa Wuelkopolska Bieg_5km
15. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 Bieg_5km
16. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz Bieg_5km
17. Biernat Rafał 1976 Dla siebie Bieg_5km
18. Biskupski Waldemar 1964 Waldek Bieg_5km
19. Blige Małgorzata 1973 Swarzędz Bieg_5km
20. Blotna Danka 1973 Gruszczyn NW_5km
21. Błaszczyk Adrian 1977 Zalasewo Bieg_5km
22. Bogusz Marek 1959 WALKA KOSTRZYN Bieg_5km
23. Boroch Iwona 1980 Paczkowo Bieg_5km
24. Borsuk Damian 1985 Poznań Bieg_5km
25. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz Bieg_5km
26. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Bieg_5km
27. Bubacz Ewa 1973 Gniezno NW_5km
28. Bubacz Janusz 1970 Gniezno NW_5km
29. Bubacz Mateusz 2005 Gniezno Bieg_5km
30. Bubacz Miłosz 2002 Gniezno Bieg_5km
31. Buniak Joanna 1976 Swarzedz Bieg_5km
32. Cholewińska Longina 1966 Hernik Team Bieg_5km
33. Cholewiński Wojciech 1966 Hernik Team NW_5km
34. Chrzanowski Dominik 1986 Runstetico Bieg_5km
35. Cierniak Krzysztof 1968 PRO366 Bieg_5km
36. Ciesielski Dawid 1990 Zalasewo Bieg_5km
37. Ciesielski Krzysztof 1955 FAST WALKER Bieg_5km
38. Ciesielski Sebastian 1979 Kibole w biegu / Pakieciarze Team Bieg_5km
39. Czapracka Małgorzata 1981 Poznań Bieg_5km
40. Czapracki Marcin 1980 Poznań Bieg_5km
41. Czarnecka Anna 1981 Swarzędz Bieg_5km
42. Czarnecki Adrian 1978 Swarzedz Bieg_5km
43. Czarnecki Klaudiusz 2001 Arystokraci Bieg_5km
44. Czechowski Mateusz 1994 Poznań Bieg_5km
45. Dolata Katarzyna 1979 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę Bieg_5km
46. Dolata Marcin 1974 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę Bieg_5km
47. Dominiak Jarosław 1985 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
48. Dudek Agnieszka 1974 1974 NW_5km
49. Dudek Piotr 1972 1974 NW_5km
50. Dutkiewicz Przemysław 1977 Poznań Bieg_5km
51. Dziarski Marek 1977 Lednogóra Bieg_5km
52. Eder Violetta 1969 Zalasewo Bieg_5km
53. Glabus Kamila 1984 Tulce Bieg_5km
54. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska Bieg_5km
55. Golda-Wojtkowiak Kasia 1982 Sokolniki Gwiazdowskie Bieg_5km
56. Górna Halina 1983 Jankowo Dolne Bieg_5km
57. Gruszczyński Paweł 1980 Gruchy dają Czadu !!! Bieg_5km
58. Grzyl Edmund 1963 Chrustowo Bieg_5km
59. Grzywaczyk Artur 1964 CHMIELARZ TEAM Bieg_5km
60. Grzywaczyk Przemysław 1992 Suchy Las Bieg_5km
61. Gupta Ganesh 1978 GCC 3D GROUP Bieg_5km
62. Guzek Jacek 1976 Nowy Tomyśl NW_5km
63. Hartwich Szymon 1986 WKS Owieczki Bieg_5km
64. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM Bieg_5km
65. Hetmańczyk Krzysztof 1991 Swarzędz Bieg_5km
66. Jagodzińska Anna 1984 Gniezno Bieg_5km
67. Jarysz Piotr 1984 Druzyna szpiku Bieg_5km
68. Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz Bieg_5km
69. Jóźwiak Jarosław 1976 Parkrun Jezioro Swarzędzkie Bieg_5km
70. Jóźwiak Marek 1952 Kobylnica Bieg_5km
71. Junikowski Maciej 1993 Swarzędz Bieg_5km
72. Kaczmarek Robert 1973 Gdzie ta meta Bieg_5km
73. Kałwińska Sylwia 1978 Poznań Bieg_5km
74. Kamiński Bronisław 1966 Gdzie Ta Meta Bieg_5km
75. Kaszyńska Dorota 1970 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_5km
76. Kida Tomek 1972 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
77. Kłak Ewa 1979 Swarzędz Bieg_5km
78. Kłak Sebastian 1976 swarzędz Bieg_5km
79. Kmieciak JarosŁaw 1974 PRO366 Bieg_5km
80. Kobiela Piotr 1994 Kuzi Sport Bieg_5km
81. Kokociński Michał 1974 1974 Bieg_5km
82. Kolas Rafał 1971 Gdzie Ta Meta Bieg_5km
83. Kołaczkowski Krzysztof 1993 Gdzie ta meta Bieg_5km
84. Konieczny Marcin 1987 Swarzędz Bieg_5km
85. Kopeć Tomasz 1976 BBKTStan Bieg_5km
86. Koralewski Jacek 1977 Zalasewo Bieg_5km
87. Koralewski Wiktor 2003 Zalasewo Bieg_5km
88. Kosmaczewska Małgorzata 1968 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
89. Kot Grzegorz 1973 Amator Swarzędz Bieg_5km
90. Kowal-Rybińska Agnieszka 1980 Plewiska Bieg_5km
91. Kowalczyk Bogusia 1963 Starczanowo Bieg_5km
92. Kowalczyk Józef Grzegorz 1962 Starczanowo Bieg_5km
93. Kowalczyk Paulina 1992 Otorowo (woj. Wielkopolskie) Bieg_5km
94. Kowalczyk Tadeusz 1965 Otorowo (woj. Wielkopolskie) Bieg_5km
95. Kowalewska Marta 1988 Środa Wlkp. Bieg_5km
96. Kozłowska Karolina 1983 #koziołki_team NW_5km
97. Kozłowski Artur 1981 Niezrzeszony Bieg_5km
98. Kozłowski Marcin 1979 #koziołki_team Bieg_5km
99. Kretkowski Kacper 1984 Kibolski KS Bieg_5km
100. Kruger Inga 1986 Borowo Młyn Team Bieg_5km
101. Krukowska Justyna 1985 Łowęcin Bieg_5km
102. Krukowski Joachim 1970 FTI Racing Team Bieg_5km
103. Kubiak Mirosław 1965 Organic Race Team Bieg_5km
104. Kucza Kacper 1991 Poznań Bieg_5km
105. Kuczyńska-Nojman Alicja 1992 Suchy Las Bieg_5km
106. Kurasiak Łukasz 1991 Zalasewo Bieg_5km
107. Kurasiński Krzysztof 1979 Środa Racing Team Bieg_5km
108. Kurzawa Dorota 1965 Swarzędz Bieg_5km
109. Kurzawa Natalia 1984 Warszawa Bieg_5km
110. Lewicki Włodzimierz 1959 Poznań Bieg_5km
111. Lis Katarzyna 1968 Otorowo Bieg_5km
112. Lisiecki Sławomir 1966 Aktywne Dalki NW_5km
113. Łagowska Dorota 1977 Night runners Bieg_5km
114. Łojko Tomasz 1972 Runstetico Bieg_5km
115. Łuczak Beata 1981 Koło Gospodyń Bojowych Bieg_5km
116. Łukasik Leszek 1981 Leader School Gniezno Bieg_5km
117. Łukaszewski Juliusz 1964 Łukteam Bieg_5km
118. Łukaszewski Tomasz 1959 Łuk Tem Bieg_5km
119. Malec Bożena 1973 Murowana Goślina NW_5km
120. Malicka Ewa 1960 Swarzędz Bieg_5km
121. Malicki Czesław 1958 Swarzędz Bieg_5km
122. Marciniak Dawid 1988 Run Gowarzewo Bieg_5km
123. Marek Daniel 1974 Cybina Team Bieg_5km
124. Markowska-Gruszczyńska Hanna 1980 Gruchy dają Czadu !!! Bieg_5km
125. Martyniuk Katarzyna 1984 Gruszczyn Bieg_5km
126. Matyla-Krajewska Karolina 1976 1976 Bieg_5km
127. Mazur Robert 1990 Mieścisko Bieg_5km
128. Meller Piotr 1991 Gniezno Bieg_5km
129. Michalski Robert 1982 Halum Bieg_5km
130. Mielczarek Magdalena 1978 Zalasewo Bieg_5km
131. Morawiec Ilona 1996 Gdzie ta meta Bieg_5km
132. Morawiec Małgorzata 1976 Gdzie Ta Meta Bieg_5km
133. Morawiec Mirosław 1972 Gdzie Ta Meta Bieg_5km
134. Motała Kacha 1982 MOTI SPORT MEDIA DARIUSZ MOTAŁA Bieg_5km
135. Muszynski Pawel 1978 Zalasewo Zaiwania Bieg_5km
136. Mydlarz Magdalena 1976 Śródka Bieg_5km
137. Nadolińska Monika 1983 Jeżyce biegają Bieg_5km
138. Najewski Marcin 1982 Zalasewo Bieg_5km
139. Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 PRO366 Bieg_5km
140. Nojman Łukasz 1992 Suchy Las Bieg_5km
141. Nowaczyk Tomasz 1977 Nordic team bovelli NW_5km
142. Nowak Jolanta 1978 Gdzie Ta Meta Bieg_5km
143. Nowakowska Agnieszka 1994 Kostrzyn Bieg_5km
144. Nowicki Hubert 1974 Poznań Bieg_5km
145. Opitz Renata 1968 Luboń Bieg_5km
146. Oracz Mateusz 1988 Bez Litości Bieg_5km
147. Orłowski Piotr 1985 Runstetico Bieg_5km
148. Ostach Michał 1981 "Zdrowa Kostka" Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki Bieg_5km
149. Ostrowicki Piotr 1971 OBUWIE RYNEK 12 Bieg_5km
150. Otłowski Jan 1975 Poznań Bieg_5km
151. Paczkowska Katarzyna 1990 Poznań Bieg_5km
152. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz Bieg_5km
153. Pałucka Marta 1989 Projekt Ultra Bieg_5km
154. Pawlaczyk Mariusz 1973 Maruderzy Bieg_5km
155. Pawlak Iwona 1984 Poznań Bieg_5km
156. Pawlikowska Olga 1989 Poznań Bieg_5km
157. Perkielewicz Mateusz 1987 Środa Wielkopolska Bieg_5km
158. Piasecka Monika 1979 Night runners Bieg_5km
159. Piduch Jan 1949 MSICS Poznań NW_5km
160. Piechowicz Aneta 1976 Swarzedz Zalasewo Bieg_5km
161. Pieniowski Maciej 1983 Poznań Bieg_5km
162. Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team Bieg_5km
163. Polak Grzegorz 1980 Gruszczyn NW_5km
164. Pomykalska Iwona 1977 Gdzie Ta Meta Bieg_5km
165. Pruszkowski Szymon 1973 Zalasewo Bieg_5km
166. Przybylak Adam 1991 Nieśmiertelny Bieg_5km
167. Przybylak StanisŁaw 1946 Przybylak Team Bieg_5km
168. Przybylski Witek 1978 MUAY RUNNING TEAM Bieg_5km
169. Przysiek Rafał 1981 Goggle Pro Active Eyewear Bieg_5km
170. Ratajczak Estera 1987 Poznań Bieg_5km
171. Reszke Piotr 1972 Stokowski Projekt Maraton Bieg_5km
172. RĘkawek Izabela 1973 POZNAŃ Bieg_5km
173. Roosa Monika 1983 Gdzie ta meta Bieg_5km
174. Rosiński Przemysław 1975 Parkrun Poznań Bieg_5km
175. Rozmiarek Julia 2003 Plutek Team Bieg_5km
176. Rozmiarek Marek 1981 Plutek Team Bieg_5km
177. Rożkowski Roman 1958 Śrem Bieg_5km
178. Rybarczyk Tomasz 1974 JTB Bieg_5km
179. Rzepka Krzysztof 1983 Wataha-łączy nas bieganie Bieg_5km
180. Sadowska Natalia 1985 BBKTStan Bieg_5km
181. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO Bieg_5km
182. Schmidt Jacek 1966 Puff and run Bieg_5km
183. Sejwa Mateusz 1983 Zalasewo Bieg_5km
184. Sejwa Michał 1991 Zalasewo Bieg_5km
185. Seroka Tomasz 1986 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
186. Siemińska Marzena 1970 SieMa Bieg_5km
187. Siemiński Robert 1969 SieMa Bieg_5km
188. Silski Krzysztof 1981 Swarzędz Bieg_5km
189. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM Bieg_5km
190. Sitek Magdalrna 1973 Kostrzyn Bieg_5km
191. Skołuda Anna 1979 Gdzie ta meta Bieg_5km
192. Sobczuk Ireneusz 1982 Grzmot Komorniki Bieg_5km
193. Solecka Agnieszka 1982 PRO366 Bieg_5km
194. Solnica Robert 1974 Zalasewo Bieg_5km
195. Sonnak Joanna 1978 Swarzędz Bieg_5km
196. Stanczyk Joanna 1977 Team plutek Bieg_5km
197. Stanczyk Krzysztof 1978 Team plutek Bieg_5km
198. Starszak Beata 1975 Swarzędz Bieg_5km
199. Starszak Roman 1972 Swarzędz Bieg_5km
200. Stawicki Bartosz 1986 Super Stawik Team Bieg_5km
201. Stokowska Kasia 1978 BOROWO-MŁYN Team Bieg_5km
202. Stokowski Mariusz 1976 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
203. Syroka Przemysław 1987 Poznań Bieg_5km
204. Szaj Luiza 1977 Luboń Bieg_5km
205. Szemiel-Afek Mariola 1974 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
206. Szurek Magdalena 1977 Organic Race Team Bieg_5km
207. Szurek Rafał 1974 Zalasewo Bieg_5km
208. Szwedziak Kamila 1978 Paczkowo Bieg_5km
209. Śliwczyńska Ilona 1975 Kostrzyn Bieg_5km
210. Śmichurski Kacper 1998 Cybina Team Bieg_5km
211. Śmichurski Przemysław 1969 Cybina Team Bieg_5km
212. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz Bieg_5km
213. Teplik Paweł 1976 Runstetico Bieg_5km
214. Tokarz Aneta 1989 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
215. Tomczak Joanna 1995 Kuzi Sport Bieg_5km
216. Tomczak Maciej 1978 Zalasewo Bieg_5km
217. Trawczyńska Agnieszka 1976 Parents&Frends NW_5km
218. Trawczyńska Martyna 2006 Parents&Frends NW_5km
219. Trawczyński Bartosz 1980 Parents&Frends NW_5km
220. Walkowiak Krzysztof 1990 Toruń Bieg_5km
221. Wełniak Przemysław 1981 Mogilno Team Bieg_5km
222. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3 Bieg_5km
223. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze Bieg_5km
224. Wilczyńska Beata 1992 Poznań Bieg_5km
225. WilczyŃski Krzysztof 1960 zaba Bieg_5km
226. Witek Karolina 1987 WitekTeam Bieg_5km
227. Witucki Jacek 1971 AW NW_5km
228. Wiza Anna 1982 Swarzędz Bieg_5km
229. Wiza Tomasz 1978 Swarzędz Bieg_5km
230. Wlaszczyk Tomasz 1966 Swarzędz Bieg_5km
231. Włodarczyk Patryk 2003 Lakers Powidz Bieg_5km
232. Włodarczyk Tomasz 1977 Lakers Powidz Bieg_5km
233. Wojciechowski Marcin 2005 Swarzędz Bieg_5km
234. Wojtkowiak Radosław 1981 poznan Bieg_5km
235. Woszczek Manuela 1993 Poznań Bieg_5km
236. Wójciak Barbara 1993 Środa Wielkopolska Bieg_5km
237. Wójciak Joanna 1985 Środa Racing Team Bieg_5km
238. Wrąbel Felicja 1955 Swarzędz NW_5km
239. Zandecki Maciej 1971 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_5km
240. Zarębski Adam 1988 Koronowo Bieg_5km
241. Zgolinski Mariusz 1981 Swarzedz Bieg_5km
242. Zimny Paweł 1987 OSWRiS Bieg_5km
243. Żebrowska Grażyna 1958 Swarzędz Bieg_5km
244. Żebrowski Kazimierz 1954 Swarzędz Bieg_5km
245. Żerko Damian 1988 Gruszczyn Bieg_5km