Lista startowa

VIII Bieg "AGROBEX Zalasewska Piątka"
Agrobex Cykl Biegów 5/5

Zalasewo 25.11.2018
Dystans: 5 km

Limit startujących wynosi 200 osób



Liczba zgłoszonych zawodników: 219


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andrzejewski Jarosław 1964 KP5M Bieg_5km
2. Baranowski Dawid 1983 Kung Fu Małpy-od chlani do biegania Bieg_5km
3. Bartkowiak Norbert 1995 Środa Wielkopolska Bieg_5km
4. Biernat Rafał 1976 Mosina Bieg_5km
5. Blige Małgorzata 1973 Swarzędz Bieg_5km
6. Błaszczyk Adrian 1977 Ułan Zalasewo Bieg_5km
7. Błaszczyk Iwona 1990 Poznań Bieg_5km
8. BŁaŻej Mateusz 1983 KOCIE ŁEBKI Bieg_5km
9. Bojar Joanna 1981 POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA Bieg_5km
10. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz Bieg_5km
11. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Bieg_5km
12. Brzezińska Katarzyna 1979 GRUPA5 NW_5km
13. Bubacz Ewa 1973 Gniezno NW_5km
14. Bubacz Janusz 1970 Gniezno NW_5km
15. Choryński Adam 1983 swarzedz24.pl Bieg_5km
16. Ciechanowska Kamilla 1973 Łubowo NW_5km
17. Cierniak Krzysztof 1968 PRO366 Bieg_5km
18. Ciesielski Sebastian 1979 Kibole w biegu / Pakieciarze Team Bieg_5km
19. Czapracka Małgorzata 1981 Poznań Bieg_5km
20. Czechowski Mateusz 1994 Poznań Bieg_5km
21. Dembowiak Wanda 1948 Swarzędz NW_5km
22. Dominiak Jarosław 1985 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
23. Drwęska-Michalska Julia 1988 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
24. Dutkiewicz Małgorzata 1971 Night Runners Bieg_5km
25. Dutkiewicz Przemysław 1977 Poznań Bieg_5km
26. Dutkiewicz Przemysław 1971 Night Runners Bieg_5km
27. Gałkowska Elżbieta 1955 "Puszcza Zielonka" NW_5km
28. Garbaciak Krzysztof 1983 Zalasewo Bieg_5km
29. Garstecki Stanisław 1998 Młodzieżowa Rada Gminy Tarnowo Podgórne Bieg_5km
30. Gola Paulina 1986 SWARZĘDZ Bieg_5km
31. Górny Piotr 1981 Poznań-Szczepankowo Bieg_5km
32. Grypczyńska Małgorzata 1971 Kuna Kowanówko NW_5km
33. Grypczyński Robert 1969 Kuna Kowanówko Bieg_5km
34. Grzyl Edmund 1963 Obornki Wlkp Bieg_5km
35. Grzywaczyk Artur 1964 parkrun Poznań Bieg_5km
36. Guzek Jacek 1976 NOWY TOMYSL NW_5km
37. Harsimowicz Hanna 1980 Wszystkoobieganiu Bieg_5km
38. Hej Malgosia 1981 Anti-gravity art Bieg_5km
39. Humienny Jacek 1970 Zalasewo Bieg_5km
40. Iwaniak Dariusz 1975 Ujście Bieg_5km
41. Iwaniak Wioletta 1970 Ujście Bieg_5km
42. Jagodzińska Anna 1984 Jagoda Team Bieg_5km
43. Jakubiak Krzysztof 1954 MALTA POZNAŃ Bieg_5km
44. Janas Dariusz 1975 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
45. Janas Maria 1975 Biegacze Juniora - Runners Team NW_5km
46. Jankowiak Angelika 1983 EKOTEL Active Team Bieg_5km
47. Jankowiak Sebastian 1980 EKOTEL Active Team Bieg_5km
48. Jarysz Piotr 1984 TERAZ TULCE - MY BIEGAMY, BIEGAJ Z NAMI Bieg_5km
49. Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz Bieg_5km
50. Kaczmarek Anna 1977 KLAS Szpot Swarzędz Bieg_5km
51. Kaczmarek Dorota 1979 Kostrzyn NW_5km
52. Kaczmarek Jakub 2004 KLAS Szpot Swarzędz Bieg_5km
53. Kaczmarek Mariusz 1976 WTIKOWO BIEGA Bieg_5km
54. Kaczmarek Robert 1973 Kostrzyn Bieg_5km
55. Kaczmarek Tomasz 1979 KLAS Szpot Swarzędz Bieg_5km
56. Kantorski Filip 1981 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
57. KasoŁka Leszek 1972 Swarzędz Bieg_5km
58. Kaźmierczak Krzysztof 1975 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
59. Kędziora Anita 1976 Strefa komfortu Bieg_5km
60. Kielan Paweł 1979 Kibole w biegu! Bieg_5km
61. Kiereś Arkadiusz 1975 Gorzkie Pole Bieg_5km
62. Klak Joanna 1983 Śrem NW_5km
63. Kluszczyńska Marlena 1975 RÓŻOWE SPÓDNICZKI NW_5km
64. Kłosowski Roman 1983 Night Runners Września/ZDT Sławomir Begier Bieg_5km
65. Kobiela Piotr 1994 Kuzi Sport Bieg_5km
66. Kokociński Michał 1974 Swarzędz Bieg_5km
67. Kolas Rafał 1971 Gdzie ta meta Bieg_5km
68. Kołaczkowski Krzysztof 1993 Gdzie ta meta Bieg_5km
69. Koperski Grzegorz 1975 Bike&Run Friends Bieg_5km
70. Koperski Jakub 2001 Bike&Run Friends Bieg_5km
71. Koperski Tomasz 2003 Bike&Run Friends Bieg_5km
72. Kosmaczewska Małgorzata 1968 bbl Bieg_5km
73. Kośmicka Marzena 1971 1971 NW_5km
74. Kośmicki Przemysław 1970 SIM Dopiewo Bieg_5km
75. Kowalczyk Bogusia 1963 1963 Bieg_5km
76. Kowalczyk Józef Grzegorz 1962 1962 Bieg_5km
77. Kowalczyk Paulina 1992 Otorowo Bieg_5km
78. Kowalczyk Tadeusz 1965 1965 Bieg_5km
79. Kowalska-Piśmienna Katarzyna 1988 WOJTEK TEAM Bieg_5km
80. Kruger Inga 1986 Borowo Młyn Team Bieg_5km
81. Krupecki Michał 1981 Swarzędz Bieg_5km
82. Kruszona Dominik 1987 Ejbry Szczodrzykowo Bieg_5km
83. Kruszona Martyna 2001 Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg_5km
84. Kruszona Zbigniew 1976 Kostrzyn Bieg_5km
85. Krzyżostaniak Łukasz 1983 Poznan Bieg_5km
86. Kucharski Jakub 1979 jku1979 Bieg_5km
87. Kwiatkowski Tomasz 1986 Polonia Środa Bieg_5km
88. Leporowska Anna 1976 Środa Wielkopolska Bieg_5km
89. Leśniewski Marek 1979 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_5km
90. Lewicki Włodzimierz 1959 Poznań Bieg_5km
91. Lisiak Maria 2000 Zalasewo Bieg_5km
92. Łączyński Tomasz 1983 Szamotuły KKS Bieg_5km
93. Łojko Tomasz 1972 Garby Bieg_5km
94. Łuc Jan 1954 Mercedes -BENZ-STS Bieg_5km
95. Łuczak Katarzyna 1982 Kalisz NW_5km
96. Łukasik Adrian 1987 AdRunaLine Team Bieg_5km
97. Łukaszewski Tomasz 1959 Łuk Team Bieg_5km
98. Machajewska-Stefaniak Aneta 1976 Polonia Środa Bieg_5km
99. Machowska Justyna 1972 Łubowo NW_5km
100. Machowski Andrzej 1970 Łubowo NW_5km
101. Maciński Marcin 1984 Dragons NW_5km
102. Malicka Ewa 1960 1958 Bieg_5km
103. Malicki Czesław 1958 1958 Bieg_5km
104. Malicki PrzemysŁaw 1975 Biskupice Wielkopolskie Bieg_5km
105. Mantaj Agnieszka 1979 Dąbrowski TEAM Bieg_5km
106. Marek Magdalena 1976 Wszystkoobieganiu Bieg_5km
107. Marzena Siemińska 1970 SIEMA Bieg_5km
108. Matecka Katarzyna 1983 Teraz Tulce my biegamy biegaj z nami Bieg_5km
109. Mąderek Barbara 1979 Pakieciarze Team Bieg_5km
110. Meller Piotr 1991 Jagoda Team NW_5km
111. Michalski Dariusz 1988 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
112. Milkamanowicz Marek 1976 Zalasewo Bieg_5km
113. Morawiec Ilona 1996 Gdzie ta meta Bieg_5km
114. Morawiec Małgorzata 1976 Gdzie ta meta Bieg_5km
115. Morawiec Mirosław 1972 Gdzie ta meta Bieg_5km
116. Morzyński Dariusz 1990 NICOLAUS POWIDZ / 33BLTr Bieg_5km
117. Mucha Rita 1980 Swarzedz Bieg_5km
118. Nadoliński Michał 1984 Kostrzyn Bieg_5km
119. Najewski Marcin 1982 Poznań Bieg_5km
120. Nowicka Krystyna 1949 Swarzędz NW_5km
121. Ochowiak Kazik 1974 okoń Bieg_5km
122. Olęderek Maciej 1969 Kuna Kowanówko Bieg_5km
123. Olszewska Natalia 1977 UKS PAMIĄTKOWO Bieg_5km
124. Oracz Mateusz 1988 Bez Litości / Kalenji by Decathlon Bieg_5km
125. Ostojski Daniel 1981 Kostrzyn Bieg_5km
126. Otłowski Jan 1975 Poznań Bieg_5km
127. Pałucka Marta 1989 Projekt Ultra/ Kalenji by Decathlon Bieg_5km
128. Pawlak Sylwester 1982 Polonia Środa Bieg_5km
129. Piduch Jan 1949 MSICS Poznan NW_5km
130. Piechalak Aneta 1971 Kuna Kowanówko NW_5km
131. Piechalak Jacek 1969 Kuna Kowanówko Bieg_5km
132. Piechalak Krzysztof 2000 Kuna Kowanówko Bieg_5km
133. Piechowiak Marek 1982 Poznań Bieg_5km
134. Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team Bieg_5km
135. Polak Anna 1976 Zalasewo Bieg_5km
136. Pomykalska Iwona 1977 Gdzie Ta Meta Bieg_5km
137. Prabucki Krzysztof 1977 WTIKOWO BIEGA Bieg_5km
138. Pruszkowski Szymon 1973 Swarzędz Bieg_5km
139. Prymas Przemysław 1979 Lubelska cytrynka Bieg_5km
140. Przepióra Michał 1987 KZ Swarzędz Bieg_5km
141. Przewoźna Jolanta 1975 TEAM PRZEWOŹNIAKI Bieg_5km
142. Przewoźny Krzysztof 1968 TEAM PRZEWOŹNIAKI Bieg_5km
143. Przybylak Adam 1991 Nieśmiertelny Bieg_5km
144. Przybylak Dorota 1993 AdRunaLine Team Bieg_5km
145. Przybylak Dorota 1950 Przybylak Team NW_5km
146. Przybylak StanisŁaw 1946 Przybylak Team Bieg_5km
147. Przybylski Witek 1978 Zalasewo Bieg_5km
148. Przybysz Artur 1993 Biegaj po endorfiny Bieg_5km
149. Purczyński Krzysztof 1994 Bogucin Bieg_5km
150. Rębelińska Dorota 1966 Bledzew NW_5km
151. Rębeliński Grzegorz 1964 Bledzew Bieg_5km
152. Rękawek Izabela 1973 POZNAN Bieg_5km
153. Rogowicz Sylwia 1980 Garby Bieg_5km
154. Roszak-Surków Sylwia 1977 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_5km
155. Rozmiarek Marek 1981 Klas Szpot/Kibolski Ks Bieg_5km
156. Rozmysłowicz Paweł 1985 Swarzędz Bieg_5km
157. Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem Bieg_5km
158. Rybarczyk Tomasz 1974 JTB Bieg_5km
159. Samson Joanna 1983 Polonia Środa Bieg_5km
160. Seroka Tomasz 1986 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
161. Siemińska Marzena 1970 SieMa Bieg_5km
162. Siemiński Robert 1969 SIEMA Bieg_5km
163. Skorliński Krzysztof 1972 Lechia Kostrzyn/Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg_5km
164. Skorliński Marcin 1971 Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg_5km
165. Skorupski Janusz 1948 Swarzędz NW_5km
166. Skrzypek Marcin 1974 Zalasewo Bieg_5km
167. Skweres Piotr 1987 Swarzędz Bieg_5km
168. Solecka Agnieszka 1982 PRO366 Bieg_5km
169. Sołtysiak Jacek 1996 Kleszczewo Bieg_5km
170. Stachowiak Maciej 1977 Pakieciarze Team Bieg_5km
171. Stanisławska Natalia 1987 natalibre Bieg_5km
172. Stańczyk Joanna 1977 Swarzędz Bieg_5km
173. Stańczyk Krzysztof 1978 Swarzędz Bieg_5km
174. Starczyński Tomasz 1979 TEAM AKTYWNY STĘSZEW Bieg_5km
175. Stokowska Katarzyna 1978 Borowo-młyn team Bieg_5km
176. Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
177. Stokowska Weronika 1999 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
178. Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
179. Stokowski Dominik 2002 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
180. Stokowski Jarosław 1989 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
181. Stokowski Marcin 1996 Stokowski Projekt Maraton Bieg_5km
182. Stokowski Mariusz 1976 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
183. Strzelewicz Marlena 1983 Mamy Biegamy Bieg_5km
184. Strzemecki PaweŁ 1976 Swarzędz Bieg_5km
185. Szemiel-Afek Mariola 1974 DRUŻYNA SZPIKU Bieg_5km
186. Szeszuła Michał 1975 Night Runners Bieg_5km
187. Szewczyk Karolina 1979 Zalasewo Bieg_5km
188. Szurek Magdalena 1977 Zalasewo-Radosna Ósemka Bieg_5km
189. Szurek Rafał 1974 Zalasewo-Radosna Ósemka Bieg_5km
190. Szurgot Paweł 1986 pozitive.pl Bieg_5km
191. Śliwiński Wiesław 1979 Gniezno Bieg_5km
192. Śmichurski Kacper 1998 Cybina Team Bieg_5km
193. Śmichurski Przemysław 1969 Cybina Team Bieg_5km
194. Świątkowski Paweł 1981 Trzemeszno Bieg_5km
195. Świtała Dominik 1998 Pobiedziska Running Team Bieg_5km
196. Świtała Gabriela 1970 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
197. Świtała Krzysztof 1969 Biegacze Juniora - Runners Team NW_5km
198. Świtała Natalia 2001 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
199. Świtała Renata 2003 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
200. Tokarz Aneta 1989 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
201. Tokarz Przemysław 1984 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
202. Tomczak Joanna 1995 Kuzi Sport Bieg_5km
203. Walkowiak Krzysztof 1990 Charzewo Bieg_5km
204. WeŁniak PrzemysŁaw 1981 Swarzędz Biegam Bo Lubię.. Bieg_5km
205. Wereszczyńska-Choryńska Danuta 1948 swarzedz24.pl NW_5km
206. Wilczyński Krzysztof 1977 Błękitna Kropelka Bieg_5km
207. WilczyŃski Krzysztof 1960 zaba Bieg_5km
208. Wittig Adam 1983 Swarzędz Bieg_5km
209. Witucki Jacek 1971 AW NW_5km
210. Wlaszczyk Wiesław 1969 niezrzeszony Bieg_5km
211. Włodarczyk Patryk 2003 Iskra Witkowo Bieg_5km
212. WŁodarczyk Tomasz 1977 Witkowo Biega Bieg_5km
213. Wojciechowski Piotr 1986 Lubelska cytrynka Bieg_5km
214. Wojciechowski Tomasz 1976 PRO366 Bieg_5km
215. Wrębiak Artur 1972 Zieliniec Bieg_5km
216. Wygoda PaweŁ 1966 HERBALFE POZNAŃ Bieg_5km
217. Zielonka Piotr 1959 Podziemna pomarańcza Poznań NW_5km
218. Zmudziński Wojciech 1969 Poznań Bieg_5km
219. Żarski Adam 1972 ESKADRA TECHNICZNA Bieg_5km