Lista startowa

X Bieg "AGROBEX Zalasewska Piątka"
Agrobex Cykl Biegów 5/5

Zalasewo 24.11.2019
Dystans: 5 km

Limit startujących wynosi 200 osób



Liczba zgłoszonych zawodników: 107


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andryszak Gosia 2001 Zalasewo Bieg_5km
2. Andryszak Jan 2003 Zalasewo Bieg_5km
3. Andryszak Sławek 1972 Zalasewo Bieg_5km
4. Andrzejewski Tomasz 1980 Zalasewo Bieg_5km
5. Balcerowiak Łukasz 1988 Poznań Bieg_5km
6. Barszcz Marta 1985 PRO366 Bieg_5km
7. Biernat Rafał 1976 dla siebie Bieg_5km
8. BŁaŻej Mateusz 1983 KOCIE ŁEBKI Bieg_5km
9. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Bieg_5km
10. Bubacz Ewa 1973 Gniezno NW_5km
11. Bubacz Janusz 1970 Gniezno NW_5km
12. Bubacz MiŁosz 2002 Gniezno Bieg_5km
13. Buniak Joanna 1976 Swarzedz Bieg_5km
14. Ciesielski Krzysztof 1955 FAST WALKER Bieg_5km
15. Czarnecki Klaudiusz 2001 Swarzędz Bieg_5km
16. Drwęska-Michalska Julia 1988 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
17. Gałkowska Elżbieta 1955 "Puszcza Zielonka" NW_5km
18. Goraczkowski Wojciech 1988 Ada Bieg_5km
19. Górska Ewa 1971 1971 Bieg_5km
20. Gruszczyński Paweł 1980 Gruchy dają Czadu Bieg_5km
21. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE /parkrun Poznań Bieg_5km
22. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM Bieg_5km
23. Janas Dariusz 1975 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
24. Jarzyński Jan 1984 Poznań Bieg_5km
25. Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz Bieg_5km
26. Kaczmarek Anna 1977 KLAS Szpot Swarzędz Bieg_5km
27. Kaczmarek Jakub 2004 AZS AWF Poznań Triathlon Bieg_5km
28. Kaczmarek Robert 1973 Wiktorowo Bieg_5km
29. Kaczmarek Robert 1973 Wiktorowo Bieg_5km
30. Kaczmarek Tomasz 1979 KLAS Szpot Swarzędz Bieg_5km
31. Karaś Jacek 1979 DRUŻYNA SZPIKU / Red Runner Bieg_5km
32. Kida Tomek 1972 Wszystko o bieganiu Bieg_5km
33. Kokociński Michał 1974 Swarzędz Bieg_5km
34. Kolas Rafał 1971 Gdzie ta meta Bieg_5km
35. Kołaczkowski Krzysztof 1993 Gdzie ta meta Bieg_5km
36. Kosmaczewska Małgorzata 1968 wszystkoobieganiu.pl Bieg_5km
37. Kowalczyk Paulina 1992 Otorowo (woj. Wielkopolskie) Bieg_5km
38. Kowalczyk Tadeusz 1965 Otorowo Bieg_5km
39. Krukowski Joachim 1970 FTI Racing Team Bieg_5km
40. Krupecki Michał 1981 Zalasewo Bieg_5km
41. Kruszona Martyna 2001 Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg_5km
42. Kruszona Zbigniew 1976 Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg_5km
43. Krygowski Maciej 1971 Cybina Team Bieg_5km
44. Kurasiak Łukasz 1991 Kościan Bieg_5km
45. Kurkowiak Agnieszka 1974 Mamy - Biegamy Bieg_5km
46. Kurkowiak Dariusz 1967 Poznań Bieg_5km
47. Lewicki Włodzimierz 1959 Poznań Bieg_5km
48. Lusiak Anna 1983 Poznań Bieg_5km
49. Łojko Tomasz 1972 garby Bieg_5km
50. Malicka Ewa 1960 Swarzędz Bieg_5km
51. Malicki Czesław 1958 Swarzędz Bieg_5km
52. Malicki Przemysław 1975 wszystkoobieganiu.pl Bieg_5km
53. Marek Daniel 1974 Cybina Team Bieg_5km
54. Markowska-Gruszczyńska Hanna 1980 Gruchy dają Czadu Bieg_5km
55. Mazur Robert 1990 Mieścisko Bieg_5km
56. Michalski Dariusz 1988 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
57. Michalski Robert 1982 C I Bieg_5km
58. Mikołajczak Damian 1991 PRO366 Bieg_5km
59. Mikulska Edyta 1980 Pro366 Bieg_5km
60. Morawiec Ilona 1996 Gdzie ta meta Bieg_5km
61. Morawiec Małgorzata 1976 Gdzie ta meta Bieg_5km
62. Morawiec Mirosław 1972 Gdzie ta meta Bieg_5km
63. Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania Bieg_5km
64. Nadolińska Monika 1982 Jeżyce biegają Bieg_5km
65. Nadoliński Michał 1984 Kostrzyn Bieg_5km
66. Najewski Marcin 1982 Zalasewo Bieg_5km
67. Niwińska Paula 1995 Zalasewo Bieg_5km
68. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM Bieg_5km
69. Pankowski Norbert 1989 Kórnik Bieg_5km
70. Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team Bieg_5km
71. Pomykalska Iwona 1977 Gdzie ta meta Bieg_5km
72. Przybylak Dorota 1993 AdRunaLine Team Bieg_5km
73. Przybył-Jarzyńska Monika 1984 Poznań Bieg_5km
74. Reszke Piotr 1972 niezalerzny Bieg_5km
75. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM Bieg_5km
76. Rybarczyk Tomasz 1974 JTB Bieg_5km
77. Rzepka Krzysztof 1983 Wataha- łączy nas bieganie Bieg_5km
78. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO Bieg_5km
79. Sander Renata 1982 Run Wars Bieg_5km
80. Siemińska Marzena 1970 SieMa Bieg_5km
81. Siemiński Robert 1969 SieMa Bieg_5km
82. Silski Krzysztof 1981 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_5km
83. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM Bieg_5km
84. Skorliński Krzysztof 1972 Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg_5km
85. Skorliński Marcin 1971 Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg_5km
86. Sowa Robert 1979 ZALASEWO Bieg_5km
87. Stańczyk Joanna 1977 Team plutek Bieg_5km
88. Stańczyk Krzysztof 1978 Team plutek Bieg_5km
89. Starczyński Tomasz 1979 Team Aktywny Stęszew Bieg_5km
90. Starszak Beata 1975 Swarzędz Bieg_5km
91. Stokowska Katarzyna 1978 Borowo Młyn- Team Bieg_5km
92. Stokowska Sylwia 1978 Borowo Młyn team Bieg_5km
93. Stokowski Dariusz 1975 Borowo Młyn team Bieg_5km
94. Stokowski Mariusz 1976 Borowo Młyn- Team Bieg_5km
95. Szeląg Maciej 1989 Poznań Bieg_5km
96. Szmyt MichaŁ 1984 1984 Bieg_5km
97. Szurek Magdalena 1977 Zalasewo Bieg_5km
98. Szurek Rafał 1974 Zalasewo Bieg_5km
99. Szwedziak Kamila 1978 Paczkowo Bieg_5km
100. Świątkowski Paweł 1981 Trzemeszno Bieg_5km
101. Tokarz Aneta 1989 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
102. Wełniak Przemysław 1981 KLAS Szpot Swarzędz Bieg_5km
103. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3 Bieg_5km
104. Wojtaszak Paweł 1996 Poznań Bieg_5km
105. Zmudziński Wojciech 1969 KB UE Poznań Bieg_5km
106. Żebrowska Grażyna 1958 Swarzędz Bieg_5km
107. Żebrowski Kazimierz 1954 Swarzędz Bieg_5km