Lista startowa

X Bieg "AGROBEX Zalasewska Piątka"
Agrobex Cykl Biegów 5/5

Zalasewo 24.11.2019
Dystans: 5 km

Limit startujących wynosi 200 osób



Liczba zgłoszonych zawodników: 161


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Alejski Piotr 1981 Runstetico Bieg_5km
2. Andryszak Bartek 2002 Rąbczyn Bieg_5km
3. Andryszak Gosia 2001 Zalasewo Bieg_5km
4. Andryszak Jan 2003 Zalasewo Bieg_5km
5. Andryszak Marcin 1996 Rąbczyn Bieg_5km
6. Andryszak Radek 1974 Rąbczyn Bieg_5km
7. Andryszak Sławek 1972 Zalasewo Bieg_5km
8. Andrzejewski Tomasz 1980 Zalasewo Bieg_5km
9. Balcerowiak Łukasz 1988 Poznań Bieg_5km
10. Barszcz Marta 1985 PRO366 Bieg_5km
11. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz Bieg_5km
12. Biernat Rafał 1976 dla siebie Bieg_5km
13. BŁaŻej Mateusz 1983 KOCIE ŁEBKI Bieg_5km
14. Borsuk Damian 1985 Borsucza Osada Bieg_5km
15. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Bieg_5km
16. Bubacz Ewa 1973 Gniezno NW_5km
17. Bubacz Janusz 1970 Gniezno NW_5km
18. Bubacz MiŁosz 2002 Gniezno Bieg_5km
19. Buniak Joanna 1976 Swarzedz Bieg_5km
20. Chojnacki Artur 1981 BÓG HONOR OJCZYZNA Bieg_5km
21. Ciesielski Krzysztof 1955 FAST WALKER Bieg_5km
22. Czarnecki Klaudiusz 2001 Swarzędz Bieg_5km
23. Czarnecki Rafał 1989 Walka Kostrzyn Bieg_5km
24. Czechowski Mateusz 1994 Poznań Bieg_5km
25. Drwęska-Michalska Julia 1988 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
26. Dziarski Marek 1977 Moraczewo Bieg_5km
27. Fortuna-Czmok Jolanta 1977 Swarzędz Bieg_5km
28. Gałkowska Elżbieta 1955 "Puszcza Zielonka" NW_5km
29. Goraczkowski Wojciech 1988 Ada Bieg_5km
30. Górna Halina 1983 Jankowo dolne Bieg_5km
31. Górska Ewa 1971 1971 Bieg_5km
32. Gruszczyński Paweł 1980 Gruchy dają Czadu Bieg_5km
33. Grypczyński Robert 1969 Kuna Kowanówko Bieg_5km
34. Grzempka Izabela 1972 Szalone One Bieg_5km
35. Grzywaczyk Artur 1964 #BIEGACZE /parkrun Poznań Bieg_5km
36. Guzek Jacek 1976 1976 NW_5km
37. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM Bieg_5km
38. Jaglinski Lukasz 1979 Runstetico Bieg_5km
39. Jagodzińska Anna 1984 Jagoda Team Bieg_5km
40. Jagodziński Marcin 1984 Gniezno Bieg_5km
41. Janas Dariusz 1975 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
42. Jarczewska Renata 1967 Goleniów Bieg_5km
43. Jarzyński Jan 1984 Poznań Bieg_5km
44. Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz Bieg_5km
45. Jóźwiak Marek 1952 Kobylnica Bieg_5km
46. Kaczmarek Anna 1977 KLAS Szpot Swarzędz Bieg_5km
47. Kaczmarek Jakub 2004 AZS AWF Poznań Triathlon Bieg_5km
48. Kaczmarek Robert 1973 Wiktorowo Bieg_5km
49. Kaczmarek Robert 1973 Wiktorowo Bieg_5km
50. Kaczmarek Tomasz 1979 KLAS Szpot Swarzędz Bieg_5km
51. Kaleta Marek 1960 Dominowo NW_5km
52. Karaś Jacek 1979 DRUŻYNA SZPIKU / Red Runner Bieg_5km
53. Kida Tomek 1972 Wszystko o bieganiu Bieg_5km
54. Kida Tomek 1972 Wszystko o bieganiu Bieg_5km
55. Kniat Przemysław 1980 Komorniki Bieg_5km
56. Kobiela Piotr 1994 Kuzi Sport Bieg_5km
57. Kokociński Michał 1974 Swarzędz Bieg_5km
58. Kolas Rafał 1971 Gdzie ta meta Bieg_5km
59. Kołaczkowski Krzysztof 1993 Gdzie ta meta Bieg_5km
60. Koprowski Marcin 1986 KOPER TEAM;) Bieg_5km
61. Kosmaczewska Małgorzata 1968 wszystkoobieganiu.pl Bieg_5km
62. Kot Grzegorz 1973 Amator Swarzędz Bieg_5km
63. Kowal-Rybińska Agnieszka 1980 Plewiska Bieg_5km
64. Kowalczyk Paulina 1992 Otorowo (woj. Wielkopolskie) Bieg_5km
65. Kowalczyk Tadeusz 1965 Otorowo Bieg_5km
66. Kozłowska Karolina 1983 #koziołki_team NW_5km
67. Kozłowski Marcin 1979 #koziołki_team Bieg_5km
68. Krukowska Justyna 1985 Borsucza Osada Bieg_5km
69. Krukowski Joachim 1970 FTI Racing Team Bieg_5km
70. Krupecki Michał 1981 Zalasewo Bieg_5km
71. Kruszona Martyna 2001 Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg_5km
72. Kruszona Zbigniew 1976 Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg_5km
73. Krygowski Maciej 1971 Cybina Team Bieg_5km
74. Kubiak Mirosław 1965 Swarzędz Bieg_5km
75. Kurasiak Łukasz 1991 Kościan Bieg_5km
76. Kurkowiak Agnieszka 1974 Mamy - Biegamy Bieg_5km
77. Kurkowiak Dariusz 1967 Poznań Bieg_5km
78. Lewicki Włodzimierz 1959 Poznań Bieg_5km
79. Lusiak Anna 1983 Poznań Bieg_5km
80. Łojko Tomasz 1972 Runstetico Bieg_5km
81. Malicka Ewa 1960 Swarzędz Bieg_5km
82. Malicki Czesław 1958 Swarzędz Bieg_5km
83. Malicki Przemysław 1975 wszystkoobieganiu.pl Bieg_5km
84. Marek Daniel 1974 Cybina Team Bieg_5km
85. Markowska-Gruszczyńska Hanna 1980 Gruchy dają Czadu Bieg_5km
86. Mazur Robert 1990 Mieścisko Bieg_5km
87. Meller Piotr 1991 Gniezno Bieg_5km
88. Michalski Dariusz 1988 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
89. Michalski Robert 1982 C I Bieg_5km
90. Mikołajczak Damian 1991 PRO366 Bieg_5km
91. Mikulska Edyta 1980 Pro366 Bieg_5km
92. Morawiec Ilona 1996 Gdzie ta meta Bieg_5km
93. Morawiec Małgorzata 1976 Gdzie ta meta Bieg_5km
94. Morawiec Mirosław 1972 Gdzie ta meta Bieg_5km
95. Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania Bieg_5km
96. Nadolińska Monika 1982 Jeżyce biegają Bieg_5km
97. Nadoliński Michał 1984 Kostrzyn Bieg_5km
98. Najewski Marcin 1982 Zalasewo Bieg_5km
99. Niwińska Paula 1995 Zalasewo Bieg_5km
100. Ochowiak Kazik 1974 Okon Bieg_5km
101. Olzacka Agata 1982 HERNIK TEAM Bieg_5km
102. Orłowski Piotr 1985 Runstetico Bieg_5km
103. Otłowski Jan 1975 Poznań Bieg_5km
104. Pankowski Norbert 1989 Kórnik Bieg_5km
105. Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team Bieg_5km
106. Pomykalska Iwona 1977 Gdzie ta meta Bieg_5km
107. PowaŁowska Magdalena 1980 SWARZĘDZ Bieg_5km
108. Pruszkowski Szymon 1973 Zalasewo Bieg_5km
109. Przybylak Dorota 1993 AdRunaLine Team Bieg_5km
110. Przybył-Jarzyńska Monika 1984 Poznań Bieg_5km
111. Przymusiński Piotr 1954 absolwent UE NW_5km
112. Radosz Karina 1983 Euroventh Athletics Bieg_5km
113. Reszke Piotr 1972 niezalerzny Bieg_5km
114. Rębeliński Grzegorz 1964 Kuna Kowanówko Bieg_5km
115. Rosół Roman 1970 HERNIK TEAM Bieg_5km
116. Rozmysłowicz Paweł 1985 Rozum i Serce Bieg_5km
117. Rudawski Łukasz 1982 Poznań Bieg_5km
118. Rybarczyk Tomasz 1974 JTB Bieg_5km
119. Rzepka Krzysztof 1983 Wataha- łączy nas bieganie Bieg_5km
120. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO Bieg_5km
121. Sander Renata 1982 Run Wars Bieg_5km
122. Schlegel Piotr 1978 Family Team Lubon Bieg_5km
123. Siemińska Marzena 1970 SieMa Bieg_5km
124. Siemiński Robert 1969 SieMa Bieg_5km
125. Silski Krzysztof 1981 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_5km
126. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM Bieg_5km
127. Skorliński Krzysztof 1972 Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg_5km
128. Skorliński Marcin 1971 Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg_5km
129. Solecka Agnieszka 1982 PRO366 Bieg_5km
130. Sowa Robert 1979 ZALASEWO Bieg_5km
131. Stańczyk Joanna 1977 Team plutek Bieg_5km
132. Stańczyk Krzysztof 1978 Team plutek Bieg_5km
133. Starczyński Tomasz 1979 Team Aktywny Stęszew Bieg_5km
134. Starszak Beata 1975 Swarzędz Bieg_5km
135. Stokowska Katarzyna 1978 Borowo Młyn- Team Bieg_5km
136. Stokowska Sylwia 1978 Borowo Młyn team Bieg_5km
137. Stokowski Dariusz 1975 Borowo Młyn team Bieg_5km
138. Stokowski Mariusz 1976 Borowo Młyn- Team Bieg_5km
139. Strzemecki Paweł 1976 Swarzędz Bieg_5km
140. Szeląg Maciej 1989 Poznań Bieg_5km
141. Szmyt MichaŁ 1984 1984 Bieg_5km
142. Szurek Magdalena 1977 Zalasewo Bieg_5km
143. Szurek Rafał 1974 Zalasewo Bieg_5km
144. Szwedziak Kamila 1978 Paczkowo Bieg_5km
145. Śniegocki Robert 1975 Środa Wielkopolska Bieg_5km
146. Świątkowski Paweł 1981 Trzemeszno Bieg_5km
147. Tarnowska Małgorzata 1984 wszystkoobieganiu.pl Bieg_5km
148. Teplik Paweł 1976 Runstetico Bieg_5km
149. Tokarz Aneta 1989 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
150. Tomczak Maciej 1978 Zagajnikowa Bieg_5km
151. Turkowska Iwona 1963 Szalone One NW_5km
152. Turkowski Stanislaw 1960 2rec NW_5km
153. Wełniak Przemysław 1981 KLAS Szpot Swarzędz Bieg_5km
154. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3 Bieg_5km
155. Wilczyński Krzysztof 1977 Krwiodawcy wielkopolska Bieg_5km
156. Wojtaszak Paweł 1996 Poznań Bieg_5km
157. Wrąbel Felicja 1955 Swarzędz NW_5km
158. Zmudziński Wojciech 1969 KB UE Poznań Bieg_5km
159. Żebrowska Grażyna 1958 Swarzędz Bieg_5km
160. Żebrowski Kazimierz 1954 Swarzędz Bieg_5km
161. Żerko Violetta 1971 Swarzędz Bieg_5km