Lista startowa

XII Bieg "AGROBEX Zalasewska Piątka"
Agrobex Cykl Biegów 5/5 Sezon 2020

Zalasewo 22.11.2020
Dystans: 5 km

Limit startujących wynosi 200 osób



Liczba zgłoszonych zawodników: 84


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Andryszak Bartek 2002 Drużyna A Bieg_5km
2. Andryszak Gosia 2001 Drużyna A Bieg_5km
3. Andryszak Jan 2003 Drużyna A Bieg_5km
4. Andryszak Marcin 1996 Drużyna A Bieg_5km
5. Andryszak Radek 1974 Drużyna A Bieg_5km
6. Andryszak Sławek 1972 Drużyna A Bieg_5km
7. Andrzejewski Tomasz 1980 Mogilno Team Bieg_5km
8. Balcerowiak Łukasz 1988 Poznań Bieg_5km
9. Bandosz Hanna 1977 PRO366 Bieg_5km
10. Bandosz Marek 1980 PRO366 Bieg_5km
11. Biernat Rafał 1976 Dla Siebie Bieg_5km
12. Błotna Danka 1980 TeamPolaki NW_5km
13. Borsuk Damian 1985 Poznań Bieg_5km
14. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Bieg_5km
15. Bubacz Ewa 1973 Gniezno NW_5km
16. Bubacz Janusz 1970 Gniezno NW_5km
17. Bubacz Mateusz 2005 Gniezno Bieg_5km
18. Bubacz Miłosz 2002 Gniezno Bieg_5km
19. Buniak Joanna 1976 Swarzedz Bieg_5km
20. Chąpinski Przemysław 1992 Tanibórz Bieg_5km
21. Ciesielski Dawid 1990 Zalasewo Bieg_5km
22. Dudek Agnieszka 1974 1974 NW_5km
23. Dudek Piotr 1972 1974 NW_5km
24. Golda-Wojtkowiak Kasia 1982 Sokolniki Gwiazdowskie Bieg_5km
25. Górna Halina 1983 Jankowo Dolne Bieg_5km
26. Gruszczyński Paweł 1980 Gruchy dają Czadu !!! Bieg_5km
27. Grzyl Edmund 1963 Chrustowo Bieg_5km
28. Grzywaczyk Artur 1964 CHMIELARZ TEAM Bieg_5km
29. Grzywaczyk Przemysław 1992 #BIEGACZE Bieg_5km
30. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM Bieg_5km
31. Jóźwiak Marek 1952 Kobylnica Bieg_5km
32. Kaczmarek Anna 1977 KLAS Szpot Swarzędz Bieg_5km
33. Kaczmarek Jakub 2004 AZS AWF Poznań Triathlon Bieg_5km
34. Kaczmarek Magda 1982 Rabowice Bieg_5km
35. Kaczmarek Robert 1973 Gdzie ta meta Bieg_5km
36. Kmieciak JarosŁaw 1974 PRO366 Bieg_5km
37. Kosmaczewska Małgorzata 1968 wszystkoobieganiu.pl Bieg_5km
38. Kowal-Rybińska Agnieszka 1980 Plewiska Bieg_5km
39. Kowalczyk Bogusia 1963 Starczanowo Bieg_5km
40. Kowalczyk Józef Grzegorz 1962 Starczanowo Bieg_5km
41. Kowalczyk Paulina 1992 Otorowo (woj. Wielkopolskie) Bieg_5km
42. Kowalczyk Tadeusz 1965 Otorowo (woj. Wielkopolskie) Bieg_5km
43. Kozłowski Marcin 1979 #koziołki_team Bieg_5km
44. Kruger Inga 1986 Borowo Młyn Team Bieg_5km
45. Krupecki Michał 1981 Zalasewo Bieg_5km
46. Kubiak Mirosław 1965 Organic Race Team Bieg_5km
47. Lis Katarzyna 1968 Otorowo Bieg_5km
48. Łukaszewski Juliusz 1964 Łuk Team Bieg_5km
49. Malicka Ewa 1960 Swarzędz Bieg_5km
50. Malicki Czesław 1958 Swarzędz Bieg_5km
51. Markowska-Gruszczyńska Hanna 1980 Gruchy dają Czadu !!! Bieg_5km
52. Martyniuk Katarzyna 1984 Gruszczyn Bieg_5km
53. Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania Bieg_5km
54. Najewski Marcin 1982 Zalasewo Bieg_5km
55. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz Bieg_5km
56. Pawlikowska Olga 1989 Poznań Bieg_5km
57. Piduch Jan 1949 MSICS Poznań NW_5km
58. Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team Bieg_5km
59. Polak Grzegorz 1980 TeamPolaki NW_5km
60. Pruszkowski Szymon 1973 Zalasewo Bieg_5km
61. Przybylak Adam 1991 Nieśmiertelny Bieg_5km
62. Przybylak Dorota 1993 Adrunaline taem Bieg_5km
63. Reszke Piotr 1972 Stokowski projekt maraton Bieg_5km
64. Rozmiarek Julia 2003 Plutek Team Bieg_5km
65. Silski Krzysztof 1981 Swarzędz Bieg_5km
66. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM Bieg_5km
67. Stańczyk Joanna 1977 Team plutek Bieg_5km
68. Stańczyk Krzysztof 1978 Team plutek Bieg_5km
69. Stępniak Krystyna 1965 Swarzędz Bieg_5km
70. Stokowska Kasia 1978 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
71. Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
72. Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
73. Stokowski Mariusz 1976 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
74. Szurek Magdalena 1977 Organic Race Team Bieg_5km
75. Wełniak Przemysław 1981 Mogilno Team Bieg_5km
76. Wilczyńska Beata 1992 Poznań Bieg_5km
77. WilczyŃski Krzysztof 1960 zaba Bieg_5km
78. Wojciechowski Marcin 2005 Swarzędz Bieg_5km
79. Wojciechowski Tomasz 1976 Swarzędz Bieg_5km
80. Wojtkowiak Radosław 1981 poznan Bieg_5km
81. Wrąbel Felicja 1955 Swarzędz NW_5km
82. Zgolinski Mariusz 1981 Swarzedz Bieg_5km
83. Zmudziński Wojciech 1969 KB UEP Bieg_5km
84. Żerko Damian 1988 Auto Warsztat Gruszczyn Bieg_5km