Lista startowa

XI Bieg "AGROBEX Zalasewska Piątka"
Agrobex Cykl Biegów 5/5 Sezon 2020/2021

Zalasewo 22.11.2020
Dystans: 5 km

Limit startujących wynosi 200 osób



Liczba zgłoszonych zawodników: 288


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczak Krystian 1980 Szamotuły Bieg_5km
2. Andryszak Bartek 2002 Drużyna A Bieg_5km
3. Andryszak Gosia 2001 Drużyna A Bieg_5km
4. Andryszak Jan 2003 Drużyna A Bieg_5km
5. Andryszak Marcin 1996 Drużyna A Bieg_5km
6. Andryszak Radek 1974 Drużyna A Bieg_5km
7. Andryszak Sławek 1972 Drużyna A Bieg_5km
8. Andryszewska Anna 1986 Swarzędz Bieg_5km
9. Andrzejewski Tomasz 1980 Mogilno Team Bieg_5km
10. Balcerowiak Łukasz 1988 Poznań Bieg_5km
11. Bandosz Hanna 1977 PRO366 Bieg_5km
12. Bandosz Janusz 1992 Swarzędz Bieg_5km
13. Bandosz Marek 1980 PRO366 Bieg_5km
14. Barszcz Marta 1985 PRO366 Bieg_5km
15. Bartkowiak Norbert 1995 Środa Wielkopolska Bieg_5km
16. Basińska Agnieszka 1974 PRO366 Bieg_5km
17. Biedalak Krzysztof 1984 Swarzędz Bieg_5km
18. Biernat Rafał 1976 Dla siebie Bieg_5km
19. Biskupski Waldemar 1964 Waldek Bieg_5km
20. Blige Małgorzata 1973 Swarzędz Bieg_5km
21. Blotna Danka 1973 Gruszczyn NW_5km
22. Błaszczyk Adrian 1977 Zalasewo Bieg_5km
23. Błotna Danka 1980 TeamPolaki NW_5km
24. Bogusz Marek 1959 WALKA KOSTRZYN Bieg_5km
25. Boroch Iwona 1980 Paczkowo Bieg_5km
26. Borsuk Damian 1985 Poznań Bieg_5km
27. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz Bieg_5km
28. Brychczyński Krystian 1980 HERNIK TEAM Bieg_5km
29. Bubacz Ewa 1973 Gniezno NW_5km
30. Bubacz Janusz 1970 Gniezno NW_5km
31. Bubacz Mateusz 2005 Gniezno Bieg_5km
32. Bubacz Miłosz 2002 Gniezno Bieg_5km
33. Buniak Joanna 1976 Swarzedz Bieg_5km
34. Butler Anna 1990 MPWiK Wrocław Bieg_5km
35. Chąpinski Przemysław 1992 Tanibórz Bieg_5km
36. Cholewińska Longina 1966 Hernik team Bieg_5km
37. Cholewiński Wojciech 1966 Hernik team Bieg_5km
38. Chrzanowski Dominik 1986 Runstetico Bieg_5km
39. Cichy Krzysztof 1970 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
40. Cierniak Krzysztof 1968 PRO366 Bieg_5km
41. Ciesielski Dawid 1990 Zalasewo Bieg_5km
42. Ciesielski Krzysztof 1955 FAST WALKER Bieg_5km
43. Ciesielski Sebastian 1979 Kibole w biegu / Pakieciarze Team Bieg_5km
44. Czapracka Małgorzata 1981 Poznań Bieg_5km
45. Czapracki Marcin 1980 Poznań Bieg_5km
46. Czarnecka Anna 1981 Swarzędz Bieg_5km
47. Czarnecki Adrian 1978 Swarzedz Bieg_5km
48. Czarnecki Klaudiusz 2001 Arystokraci Bieg_5km
49. Czechowski Mateusz 1994 Poznań Bieg_5km
50. Dobrzyńska Joanna 1981 Gdynia Bieg_5km
51. Dolata Katarzyna 1979 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę Bieg_5km
52. Dolata Marcin 1974 TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę Bieg_5km
53. Dominiak Jarosław 1985 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
54. Dudek Agnieszka 1974 1974 NW_5km
55. Dudek Piotr 1972 1974 NW_5km
56. Dutkiewicz Przemysław 1977 Poznań Bieg_5km
57. Dziarski Marek 1977 Lednogóra Bieg_5km
58. Eder Violetta 1969 Zalasewo Bieg_5km
59. Fliszkiewicz Artur 1981 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
60. Gabryelewicz Katarzyna 1983 Śnieciska Bieg_5km
61. Giera Kuba 2005 HERNIK TEAM Bieg_5km
62. Glabus Kamila 1984 Tulce Bieg_5km
63. Gocyla Darek 1966 DARZYBóRUNNER-ska Bieg_5km
64. Golda-Wojtkowiak Kasia 1982 Sokolniki Gwiazdowskie Bieg_5km
65. Górna Halina 1983 Jankowo Dolne Bieg_5km
66. Gruszczyński Paweł 1980 Gruchy dają Czadu !!! Bieg_5km
67. Grzyl Edmund 1963 Chrustowo Bieg_5km
68. Grzywaczyk Artur 1964 CHMIELARZ TEAM Bieg_5km
69. Grzywaczyk Przemysław 1992 Suchy Las Bieg_5km
70. Gupta Ganesh 1978 GCC 3D GROUP Bieg_5km
71. Guzek Jacek 1976 Nowy Tomyśl NW_5km
72. Hartwich Szymon 1986 WKS Owieczki Bieg_5km
73. Hernik Krzysztof 1966 HERNIK TEAM Bieg_5km
74. Hetmańczyk Krzysztof 1991 Swarzędz Bieg_5km
75. Jagodzińska Anna 1984 Gniezno Bieg_5km
76. Jarczewska Renata 1967 Goleniów Bieg_5km
77. Jarysz Piotr 1984 Druzyna szpiku Bieg_5km
78. Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz Bieg_5km
79. Józefowicz Maciej 1970 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
80. Jóźwiak Jarosław 1976 Parkrun Jezioro Swarzędzkie Bieg_5km
81. Jóźwiak Marek 1952 Kobylnica Bieg_5km
82. Junikowski Maciej 1993 Swarzędz Bieg_5km
83. Junkiert Janina 1978 Swarzędz NW_5km
84. Kaczmarek Anna 1977 KLAS Szpot Swarzędz Bieg_5km
85. Kaczmarek Jakub 2004 AZS AWF Poznań Triathlon Bieg_5km
86. Kaczmarek Magda 1982 Rabowice Bieg_5km
87. Kaczmarek Robert 1973 Gdzie ta meta Bieg_5km
88. Kajewski Rafał 1974 ultrafal Bieg_5km
89. Kałwińska Sylwia 1978 Poznań Bieg_5km
90. Kamiński Bronisław 1966 Gdzie Ta Meta Bieg_5km
91. Kantorski Filip 1981 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
92. Karolczak Teresa 1954 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL/Fundacja Arena i Świat NW_5km
93. Karolczak Zenon 1954 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL NW_5km
94. Kaszyńska Dorota 1970 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_5km
95. Kąkolewicz Marta 1981 Garby NW_5km
96. Kida Tomek 1972 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
97. Kłak Ewa 1979 Swarzędz Bieg_5km
98. Kłak Sebastian 1976 swarzędz Bieg_5km
99. Kmieciak JarosŁaw 1974 PRO366 Bieg_5km
100. Kobiela Piotr 1994 Kuzi Sport Bieg_5km
101. Kokociński Michał 1974 1974 Bieg_5km
102. Kolas Rafał 1971 Gdzie Ta Meta Bieg_5km
103. Kołaczkowski Krzysztof 1993 Gdzie ta meta Bieg_5km
104. Konieczny Marcin 1987 Swarzędz Bieg_5km
105. Kopeć Tomasz 1976 BBKTStan Bieg_5km
106. Koralewski Jacek 1977 Zalasewo Bieg_5km
107. Koralewski Wiktor 2003 Zalasewo Bieg_5km
108. Kosmaczewska Małgorzata 1968 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
109. Kot Grzegorz 1973 Amator Swarzędz Bieg_5km
110. Kowal-Rybińska Agnieszka 1980 Plewiska Bieg_5km
111. Kowalczyk Bogusia 1963 Starczanowo Bieg_5km
112. Kowalczyk Józef Grzegorz 1962 Starczanowo Bieg_5km
113. Kowalczyk Paulina 1992 Otorowo (woj. Wielkopolskie) Bieg_5km
114. Kowalczyk Tadeusz 1965 Otorowo (woj. Wielkopolskie) Bieg_5km
115. Kowalewska Marta 1988 Środa Wlkp. Bieg_5km
116. Kozłowska Karolina 1983 #koziołki_team NW_5km
117. Kozłowski Artur 1981 Niezrzeszony Bieg_5km
118. Kozłowski Marcin 1979 #koziołki_team Bieg_5km
119. Kretkowski Kacper 1984 Kibolski KS Bieg_5km
120. Kruger Inga 1986 Borowo Młyn Team Bieg_5km
121. Krukowska Justyna 1985 Łowęcin Bieg_5km
122. Krukowski Joachim 1970 FTI Racing Team Bieg_5km
123. Krupecki Michał 1981 Zalasewo Bieg_5km
124. Kubiak Mirosław 1965 Organic Race Team Bieg_5km
125. Kucza Kacper 1991 Poznań Bieg_5km
126. Kuczyńska-Nojman Alicja 1992 Suchy Las Bieg_5km
127. Kurasiak Łukasz 1991 Zalasewo Bieg_5km
128. Kurasiński Krzysztof 1979 Środa Racing Team Bieg_5km
129. Kurzawa Dorota 1965 Swarzędz Bieg_5km
130. Kurzawa Natalia 1984 Poznań Bieg_5km
131. Lewicki Włodzimierz 1959 Poznań Bieg_5km
132. Lis Katarzyna 1968 Otorowo Bieg_5km
133. Lisiecki Sławomir 1966 Aktywne Dalki NW_5km
134. Łagowska Dorota 1977 Night runners Bieg_5km
135. Łojko Tomasz 1972 Runstetico Bieg_5km
136. Łuczak Beata 1981 Koło Gospodyń Bojowych Bieg_5km
137. Łukasik Leszek 1981 Leader School Gniezno Bieg_5km
138. Łukaszewski Juliusz 1964 Łukteam Bieg_5km
139. Łukaszewski Tomasz 1959 Łuk Tem Bieg_5km
140. Malicka Ewa 1960 Swarzędz Bieg_5km
141. Malicki Czesław 1958 Swarzędz Bieg_5km
142. Malicki Przemysław 1975 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
143. Marciniak Dawid 1988 Run Gowarzewo Bieg_5km
144. Marek Daniel 1974 Cybina Team Bieg_5km
145. Markowska-Gruszczyńska Hanna 1980 Gruchy dają Czadu !!! Bieg_5km
146. Martyniuk Katarzyna 1984 Gruszczyn Bieg_5km
147. Matyla-Krajewska Karolina 1976 1976 Bieg_5km
148. Mazur Robert 1990 Mieścisko Bieg_5km
149. Meller Piotr 1991 Gniezno Bieg_5km
150. Michalski Robert 1982 Halum Bieg_5km
151. Mielczarek Magdalena 1978 Zalasewo Bieg_5km
152. Milczarek Paweł 1989 Road to UTMB/WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
153. Milińska Agata 1980 Organic Bieg_5km
154. Misterska Katarzyna 1974 Hernik Team Bieg_5km
155. Morawiec Ilona 1996 Gdzie ta meta Bieg_5km
156. Morawiec Małgorzata 1976 Gdzie Ta Meta Bieg_5km
157. Morawiec Mirosław 1972 Gdzie Ta Meta Bieg_5km
158. Motała Kacha 1982 MOTI SPORT MEDIA DARIUSZ MOTAŁA Bieg_5km
159. Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania Bieg_5km
160. Mydlarz Magdalena 1976 Śródka Bieg_5km
161. Nadolińska Monika 1983 Jeżyce biegają Bieg_5km
162. Najewski Marcin 1982 Zalasewo Bieg_5km
163. Nekanda-Trepka Elżbieta 1973 PRO366 Bieg_5km
164. Nieznalski Krzysztof 1989 Torpol Running Team Bieg_5km
165. Nojman Łukasz 1992 Suchy Las Bieg_5km
166. Nowaczyk Tomasz 1977 Nordic team bovelli NW_5km
167. Nowak Jolanta 1978 Gdzie Ta Meta Bieg_5km
168. Nowakowska Agnieszka 1994 Kostrzyn Bieg_5km
169. Nowicki Hubert 1974 Poznań Bieg_5km
170. Opitz Renata 1968 Luboń Bieg_5km
171. Oracz Mateusz 1988 Bez Litości Bieg_5km
172. Orłowski Piotr 1985 Runstetico Bieg_5km
173. Ostach Michał 1981 "Zdrowa Kostka" Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki Bieg_5km
174. Ostrowicki Piotr 1971 OBUWIE RYNEK 12 Bieg_5km
175. Otłowski Jan 1975 Poznań Bieg_5km
176. Paczkowska Katarzyna 1990 Poznań Bieg_5km
177. Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz Bieg_5km
178. Pałucka Marta 1989 Projekt Ultra Bieg_5km
179. Pawlaczyk Mariusz 1973 Maruderzy Bieg_5km
180. Pawlak Iwona 1984 Poznań Bieg_5km
181. Pawlikowska Olga 1989 Poznań Bieg_5km
182. Perkielewicz Mateusz 1987 Środa Wielkopolska Bieg_5km
183. Piasecka Monika 1979 Night runners Bieg_5km
184. Piduch Jan 1949 MSICS Poznań NW_5km
185. Piechowicz Aneta 1976 Swarzedz Zalasewo Bieg_5km
186. Piekarska Aleksandra 1995 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
187. Pieniowski Maciej 1983 Poznań Bieg_5km
188. Pierko-Kęsy Magdalena 1987 Team Ujście Bieg_5km
189. Piwowarska Arleta 1965 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL NW_5km
190. Pluciński Radosław 1989 AdRunaLine Team Bieg_5km
191. Pogiel Artur 1977 Tessent Runners Bieg_5km
192. Polak Grzegorz 1980 Gruszczyn NW_5km
193. Pomykalska Iwona 1977 Gdzie Ta Meta Bieg_5km
194. Pozdrowicz Marcin 1978 Pozdrowicze Biegają Bieg_5km
195. Pruszkowski Szymon 1973 Zalasewo Bieg_5km
196. Przybylak Adam 1991 Nieśmiertelny Bieg_5km
197. Przybylak Dorota 1993 Adrunaline taem Bieg_5km
198. Przybylak StanisŁaw 1946 Przybylak Team Bieg_5km
199. Przybylski Witek 1978 MUAY RUNNING TEAM Bieg_5km
200. Przysiek Rafał 1981 Goggle Pro Active Eyewear Bieg_5km
201. Ratajczak Estera 1987 Poznań Bieg_5km
202. Ratajczak Jacek 1978 Swarzędz Biega Bieg_5km
203. Reszke Piotr 1972 Stokowski Projekt Maraton Bieg_5km
204. RĘkawek Izabela 1973 POZNAŃ Bieg_5km
205. Roosa Monika 1983 Gdzie ta meta Bieg_5km
206. Rosiński Przemysław 1975 Parkrun Poznań Bieg_5km
207. Rozmiarek Julia 2003 Plutek Team Bieg_5km
208. Rozmiarek Marek 1981 Plutek Team Bieg_5km
209. Rożkowski Roman 1958 Śrem Bieg_5km
210. Rybarczyk Tomasz 1974 JTB Bieg_5km
211. Rzepka Krzysztof 1983 Wataha-łączy nas bieganie Bieg_5km
212. Sadowska Natalia 1985 BBKTStan Bieg_5km
213. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO Bieg_5km
214. Schmidt Jacek 1966 Puff and run Bieg_5km
215. Sejwa Mateusz 1983 Zalasewo Bieg_5km
216. Sejwa Michał 1991 Zalasewo Bieg_5km
217. Seroka Tomasz 1986 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
218. Siemińska Marzena 1970 SieMa Bieg_5km
219. Siemiński Robert 1969 SieMa Bieg_5km
220. Silski Krzysztof 1981 Swarzędz Bieg_5km
221. Sip Marta 1990 HERNIK TEAM Bieg_5km
222. Sitek Magdalrna 1973 Kostrzyn Bieg_5km
223. Skołuda Anna 1979 Gdzie ta meta Bieg_5km
224. Sobczuk Ireneusz 1982 Grzmot Komorniki Bieg_5km
225. Solecka Agnieszka 1982 PRO366 Bieg_5km
226. Solnica Robert 1974 Zalasewo Bieg_5km
227. Sonnak Joanna 1978 Swarzędz Bieg_5km
228. Stańczyk Joanna 1977 Team plutek Bieg_5km
229. Stańczyk Krzysztof 1978 Team plutek Bieg_5km
230. Starszak Beata 1975 Swarzędz Bieg_5km
231. Starszak Roman 1972 Swarzędz Bieg_5km
232. Stawicki Bartosz 1986 Super Stawik Team Bieg_5km
233. Stępniak Krystyna 1965 Swarzędz Bieg_5km
234. Stokowska Kasia 1978 BOROWO-MŁYN Team Bieg_5km
235. Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
236. Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
237. Stokowski Mariusz 1976 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
238. Szaj Luiza 1977 Luboń Bieg_5km
239. Szemiel-Afek Mariola 1974 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
240. Szurek Magdalena 1977 Organic Race Team Bieg_5km
241. Szurek Rafał 1974 Zalasewo Bieg_5km
242. Szwedziak Kamila 1978 Paczkowo Bieg_5km
243. Szyguła Aleksandra 1990 Nowy Lubosz Bieg_5km
244. Śliwczyńska Ilona 1975 Kostrzyn Bieg_5km
245. Śmichurski Kacper 1998 Cybina Team Bieg_5km
246. Śmichurski Przemysław 1969 Cybina Team Bieg_5km
247. Śmigielska Arleta 1973 ultarleta Bieg_5km
248. Tarnowska Małgorzata 1984 Swarzędz Bieg_5km
249. Teplik Paweł 1976 Runstetico Bieg_5km
250. Tokarz Aneta 1989 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
251. Tomczak Joanna 1995 Kuzi Sport Bieg_5km
252. Tomczak Maciej 1978 Zalasewo Bieg_5km
253. Trawczyńska Agnieszka 1976 Parents&Frends NW_5km
254. Trawczyńska Martyna 2006 Parents&Frends NW_5km
255. Trawczyński Bartosz 1986 Parents&Frends NW_5km
256. Walkowiak Krzysztof 1990 Toruń Bieg_5km
257. Wełniak Przemysław 1981 Mogilno Team Bieg_5km
258. Wikierska Patrycja 1979 UKS CITYZEN_/BE3 Bieg_5km
259. Wikierski Łukasz 1979 GB Wielkopolscy Biegacze Bieg_5km
260. Wilcząb Jacek 1967 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
261. Wilcząb Jakub 1974 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Bieg_5km
262. Wilczyńska Beata 1992 Poznań Bieg_5km
263. WilczyŃski Krzysztof 1960 zaba Bieg_5km
264. Wiśniewska Małgorzata 1981 Gdynia Bieg_5km
265. Wiśniewski Tomasz 1974 Wielkopolska Gwardia Honorowa Bieg_5km
266. Witek Karolina 1987 WitekTeam Bieg_5km
267. Witucki Jacek 1971 AW NW_5km
268. Wiza Anna 1982 Swarzędz Bieg_5km
269. Wiza Tomasz 1978 Swarzędz Bieg_5km
270. Wlaszczyk Tomasz 1966 Swarzędz Bieg_5km
271. Włodarczyk Patryk 2003 Lakers Powidz Bieg_5km
272. Włodarczyk Tomasz 1977 Lakers Powidz Bieg_5km
273. Wojciechowski Marcin 2005 Swarzędz Bieg_5km
274. Wojciechowski Tomasz 1976 Swarzędz Bieg_5km
275. Wojtkowiak Radosław 1981 poznan Bieg_5km
276. Woszczek Manuela 1993 Poznań Bieg_5km
277. Wójciak Barbara 1993 Środa Wielkopolska Bieg_5km
278. Wójciak Joanna 1985 Środa Racing Team Bieg_5km
279. Wrąbel Felicja 1955 Swarzędz NW_5km
280. Zandecki Maciej 1971 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_5km
281. Zarębski Adam 1988 Koronowo Bieg_5km
282. Zgolinski Mariusz 1981 Swarzedz Bieg_5km
283. Zimny Paweł 1987 OSWRiS Bieg_5km
284. Zmudziński Wojciech 1969 KB UEP Bieg_5km
285. Żebrowska Grażyna 1958 Swarzędz Bieg_5km
286. Żebrowski Kazimierz 1954 Swarzędz Bieg_5km
287. Żerko Damian 1988 Gruszczyn Bieg_5km
288. Żmuda Trzebiatowska Iwona 1974 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL