Lista startowa

V Bieg "AGROBEX Zalasewska Piątka"
Agrobex Cykl Biegów 5/5

Zalasewo 17.09.2017
Dystans: 5 km

Limit startujących wynosi 200 osób



Liczba zgłoszonych zawodników: 200


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Abramczyk Julia 1975 brak Bieg_5km
2. Andrzejewski Tomasz 1980 Zalasewo Bieg_5km
3. Antkowiak Krystian 1985 Dachowa Bieg_5km
4. Augustyniak Sylwia Edyta 1986 Grupa 5 NW_5km
5. Bandosz Hanna 1977 62-020 Bieg_5km
6. Bandosz Marek 1980 PRO366 Bieg_5km
7. Baraniak Przemysław 1975 Bolechowo-Osiedle Bieg_5km
8. Baranowski Dawid 1983 Kung-Fu Malpy Bieg_5km
9. Bartosewicz Jacek 1977 Czerwonak Bieg_5km
10. Bartoszewska Monika 1974 Poznań NW_5km
11. Bąkowski Piotr 1987 Huragan Strzeszyn Bieg_5km
12. Bernacik Jacek 1973 KLAS Szpot Swarzędz Bieg_5km
13. Bernacik Zuzanna 1997 KLAS Szpot Swarzędz Bieg_5km
14. Będźmierowska Joanna 1987 1987 Bieg_5km
15. Będźmierowski Michał 1986 1986 Bieg_5km
16. Białas Małgorzata 1975 Krosinko biega :) NW_5km
17. Biernat Danusia 1978 Mosina Biega NW_5km
18. Biernat Rafał 1976 Mosina Biega Bieg_5km
19. Blige Małgorzata 1973 Swarzędz Bieg_5km
20. Błaszczyk Adrian 1977 Zalasewo Bieg_5km
21. Błaszyk Agnieszka 1986 Swarzędz Bieg_5km
22. Borucki Piotr 1976 FireExpert Bieg_5km
23. Brodziszewski Wiesław 1959 Brodex Team Swarzędz Bieg_5km
24. Brychczyński Krystian 1980 WATAHA TEAM Bieg_5km
25. Brzezińska Katarzyna 1979 Grupa 5 NW_5km
26. Brzozowska Monika 1984 Czerwonak Biega Bieg_5km
27. Brzozowski Filip 1989 Husaria Race Team Bieg_5km
28. Celmer Katarzyna 1967 Poznań NW_5km
29. Cholewinska Longina 1966 HERNIK TEAM Bieg_5km
30. Cholewinski Wojciech 1966 HERNIK TEAM Bieg_5km
31. Ciesielski Krzysztof 1955 Gniezno Bieg_5km
32. Czajkowska Ewa 1975 Wągrowiec Bieg_5km
33. Czmoch Jacek 1984 Swarzedz Bieg_5km
34. Czyż Marek 1992 Night Runners Września Bieg_5km
35. Dopierała Sławomir 1976 Iwno Bieg_5km
36. Ewertowska Agnieszka 1973 Kobylnica Bieg_5km
37. Fabiś Adrian 1977 TKKF MPK POZNAŃ Bieg_5km
38. Fajfer Jacek 1960 Gruszczyn Bieg_5km
39. Fludra Izabela 1974 Polonia Środa Bieg_5km
40. Gawrych Artur 1982 Pobiedziska Running Team Bieg_5km
41. Genstwa Anna 1984 Poznań Bieg_5km
42. Gęsiorek Jolanta 1958 Poznań Bieg_5km
43. Glubka Anna 1984 GeoPyra Bieg_5km
44. Gorski Boleslaw 1978 A kuku NW_5km
45. Górny Piotr 1981 Poznań-Szczepankowo Bieg_5km
46. Greser Artur 1974 Team Gresery Bieg_5km
47. Greser Beata 1972 Team Gresery Bieg_5km
48. Grzempka Izabela 1972 Unilever Bieg_5km
49. Haremza Maciej 1984 Kung-Fu Malpy Bieg_5km
50. Helak Rafał 1976 KLAS SZPOT SWARZĘDZ Bieg_5km
51. Illmann Arkadiusz 1988 Poznan Bieg_5km
52. Jakubiak Marlena 1978 Pobiedziska Bieg_5km
53. Jamrozik Grzegorz 1988 Poznań Bieg_5km
54. Janas Dariusz 1975 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
55. Janik Sławomir 1980 UNILEVER POZNAŃ Bieg_5km
56. Jankowski Arkadiusz 1996 KB Wartko NW_5km
57. Jaś Szymon 1974 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_5km
58. Jaśniewicz Mateusz 1987 maratończyk poznań Bieg_5km
59. Jędrzejczak Piotr 1974 Swarzędz Bieg_5km
60. Junkiert Janina 1978 Swarzędz Bieg_5km
61. Kaczmarski Michal 1990 zalasewo Bieg_5km
62. Kałwińska Sylwia 1978 WATAHA TEAM Bieg_5km
63. Kałwiński Dawid 2000 WATAHA TEAM Bieg_5km
64. Kałwiński Mariusz 1975 WATAHA TEAM Bieg_5km
65. Kantorski Filip 1981 KP5M/wszystkoobieganiu.pl Bieg_5km
66. Kapela Basia 1988 Poznań Bieg_5km
67. Kaźmierczak Krzysztof 1975 KLAS SZPOT Bieg_5km
68. Kielan Paweł 1979 Kibole w biegu! / Pakieciarze Team Bieg_5km
69. Kiereś Arkadiusz 1975 Gorzkie Pole Bieg_5km
70. Klamerek Dorota 1984 Jasin Bieg_5km
71. Kłosowski Roman 1983 Night Runners Września/ZDT Sławomir Begier Bieg_5km
72. Kokociński Michał 1974 Swarzędz Bieg_5km
73. Konieczny Jakub 2001 Street Workout Puszczykowo Bieg_5km
74. Koperski Grzegorz 1975 BIKE & RUN FRIENDS Bieg_5km
75. Koperski Jakub 2001 BIKE & RUN FRIENDS Bieg_5km
76. Kosmaczewska Małgorzata 1968 Biegam bo lubię. Bieg_5km
77. Kowalczyk Bogusia 1963 Starczanowo Bieg_5km
78. Kowalczyk Józef 1962 Starczanowo Bieg_5km
79. Kowalczyk Justyna 1995 Otorowo (woj. Wielkopolskie) Bieg_5km
80. Kowalczyk Tadeusz 1965 Otorowo (woj. Wielkopolskie) Bieg_5km
81. Kowalski Maciej 2003 Night Runners Gułtowy Bieg_5km
82. Kozłowska Anna Maria 1990 Poznań Bieg_5km
83. Krajewski Sebastian 1990 Poznań Bieg_5km
84. Król Wirginia 1961 DLA HENIA Bieg_5km
85. Krupecka Marta 1981 Swarzędz NW_5km
86. Krupecki Michał 1981 Swarzędz Bieg_5km
87. Kruszona Zbigniew 1976 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg_5km
88. Kubiak Jakub 1980 QbArts.pl / Wilda Biega Bieg_5km
89. Leimann Joanna 1981 Mamy-Biegamy Bieg_5km
90. Leimann Michał 1981 Komorniki Bieg_5km
91. Lemański Grzegorz 1967 Hernik Team Bieg_5km
92. Leśniewski Marek 1979 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_5km
93. Lewicki Włodzimierz 1959 Poznan Bieg_5km
94. Łuczak Agnieszka 1979 Skrzynki Bieg_5km
95. Łukasik Adrian 1987 Unilever Poznań Bieg_5km
96. Łukomska Katarzyna 1991 Stowarzyszenie Historyczno - Kulturalne im hr Adlofa Bnińskiego Bieg_5km
97. Machajewska-Stefaniak Aneta 1976 Polonia Środa Bieg_5km
98. Maciński Marcin 1984 1984 NW_5km
99. Malicka Ewa 1960 Swarzędz Bieg_5km
100. Malicki Czesław 1958 Swarzędz Bieg_5km
101. Manicka Magdalena 1965 Zielątkowo Bieg_5km
102. Marszałek Patrycja 1983 Swarzędz Bieg_5km
103. Martyniuk Katarzyna 1984 Gruszczyn Bieg_5km
104. Marzantowicz Karol 1991 Paczkowo Bieg_5km
105. Matuszak Mateusz 1991 BOLS Swarzędz Bieg_5km
106. Michalska Anna 1977 Mączniki Bieg_5km
107. Mikołajczak Anna 1976 POZNAŃ Bieg_5km
108. Milkamanowicz Marek 1976 Zalasewo Bieg_5km
109. Molenda Kamil 1982 HYDROGAZ SWARZĘDZ Bieg_5km
110. Musiał Jolanta 1984 GEOpyra Bieg_5km
111. Muszyńska Edyta 1975 Poznań NW_5km
112. Muszyńska Marta 1986 Zalasewo Bieg_5km
113. Muszyński Paweł 1978 Zalasewo Zaiwania Bieg_5km
114. Najewski Marcin 1982 Poznań Bieg_5km
115. Nowicki Hubert 1974 Kleszczewo Bieg_5km
116. Olbert Daniel 1980 Psarskie Bieg_5km
117. Olbert Monika 1983 Psarskie Bieg_5km
118. Otuszewska Agata 1983 Pobiedziska Running Team Bieg_5km
119. Pacha Józef 1973 Swarzędz Bieg_5km
120. Pawlewska Agata 1984 Zalasewo Bieg_5km
121. Pawlikowska Olga 1989 Poznań Bieg_5km
122. Pawlikowski Marek 1996 KB DęBIEC Bieg_5km
123. Piduch Jan 1949 MSICS Poznan NW_5km
124. Piechota Jan 1999 Swarzędz Bieg_5km
125. Piechota Tomasz 1973 Jasin Bieg_5km
126. Piechowiak Marek 1982 Wojownicy Wódy Bieg_5km
127. Pieniowski Maciej 1983 Poznań Bieg_5km
128. Piesik Mariusz 1959 Maniek Biegalski Individuell Bieg_5km
129. Piotr Marek 1980 Poznań Bieg_5km
130. Piotrowska Natalia 1984 Bike&Run Friends Bieg_5km
131. Pokorski Szymon 1996 WALKA KOSTRZYN Bieg_5km
132. Powierza Adam 1982 Kostrzyn Wielkopolski Bieg_5km
133. Prymas Przemysław 1979 1979 Bieg_5km
134. Przybylak Dariusz 1977 Przybylak Team Bieg_5km
135. Przybylak Dorota 1993 Swarzędz Bieg_5km
136. Przybylak Dorota 1950 Przybylak Team NW_5km
137. Przybylak Stanisław 1946 Przybylak Team Bieg_5km
138. Przybylska Agnieszka 1981 Drużyna Szpiku Bieg_5km
139. Przybylska Barbara 1960 Poznań NW_5km
140. Przybył Angelika 1986 Zalasewo Bieg_5km
141. Przybysz Bartosz 1990 SALON URODY MONIKA Bieg_5km
142. Raszewska Roksana 2000 Pobiedziska Running Team Bieg_5km
143. Ratajczak Jacek 1978 Bieganie przez Anię Bieg_5km
144. Rezulak Paweł 1988 Witkowo Biega Bieg_5km
145. Roszak Małgorzata 1974 Drużyna Szpiku Bieg_5km
146. Rozmiarek Marek 1981 KLAS SZPOT SWARZĘDZ\KIBOLSKI KS Bieg_5km
147. Rybarczyk Tomasz 1974 Poznań Bieg_5km
148. Salamon Blanka 1990 Zalasewo Bieg_5km
149. Seroka Tomasz 1986 OSP Swarzędz Bieg_5km
150. Silski Krzysztof 1981 Nie Ma Lipy Swarzędz Team Bieg_5km
151. Siodła Tomasz 1971 Bike&Run Friends Bieg_5km
152. Skorliński Krzysztof 1972 Lechia Kostrzyn/Echo Ziemi Kostrzyńskiej Bieg_5km
153. Skorliński Marcin 1971 1922 Lechia Kostrzyn Bieg_5km
154. Sobczak Tomasz 1990 Zalasewo Bieg_5km
155. Sobiech Anna 1973 Kaleje Bieg_5km
156. Sobiech Zuzanna 1998 Kaleje Bieg_5km
157. Sobolewska Joanna 1985 Swarzedz Bieg_5km
158. Solecka Agnieszka 1982 Swarzędz Bieg_5km
159. Stańczyk Joanna 1977 swarzędz Bieg_5km
160. Stańczyk Krzysztof 1978 swarzędz Bieg_5km
161. Stępa Katarzyna 1976 Kaleje Bieg_5km
162. Stępniak Krystyna 1965 wolny biegacz Bieg_5km
163. Stokowska Katarzyna 1978 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
164. Stokowska Sylwia 1978 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
165. Stokowski Dariusz 1975 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
166. Strzyżewska Marzena 1974 Maratończyk Poznań Bieg_5km
167. Szaroleta Zofia 1937 Przybylak Team NW_5km
168. Szemiel-Afek Mariola 1974 POZNAŃ Bieg_5km
169. Szeszuła Michał 1975 Night Runners Bieg_5km
170. Szlandrowicz Justyna 1970 Poznań NW_5km
171. Świątkowski Paweł 1981 TEAMOCHAL Bieg_5km
172. Świtała Gabriela 1970 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
173. Świtała Krzysztof 1969 Biegacze Juniora - Runners Team NW_5km
174. Świtała Natalia 2001 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
175. Świtała Renata 2003 Biegacze Juniora - Runners Team Bieg_5km
176. Tarnowska Małgorzata 1984 Klub Ludzi Aktywnych Sportowo Szpot Swarzędz Bieg_5km
177. Tokarz Aneta 1989 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
178. Tonder Tomasz 1987 Kung-fu malpy Bieg_5km
179. Tracz Jakub 2001 Swarzędz Bieg_5km
180. Trawińska Edyta 1982 Wiry Bieg_5km
181. Umyszkiewicz Łukasz 1984 Swarzędz Bieg_5km
182. Urbaniak Hanna 1970 Jachu Polska Bieg_5km
183. Wajda Anna 1988 Lewa Strona Korytarza Bieg_5km
184. Wajda Łukasz 1987 Lewa Strona Korytarza Bieg_5km
185. Walda Paulina 1998 Borowo-Młyn Team Bieg_5km
186. Waszyk Anita 1985 Hernik Team Bieg_5km
187. Weber Ryszard 1962 KLAS Szpot Swarzędz Bieg_5km
188. Wełniak Bogusław 1980 Mogilno Team - gościnnie Swarzędz biegam bo lubię Bieg_5km
189. Wełniak Przemysław 1981 Swarzędz - Biegam Bo Lubie Bieg_5km
190. Werner Justyna 1977 Wierzyce Bieg_5km
191. Werner Piotr 1974 Wierzyce Bieg_5km
192. Winowski Krystian 1984 Zalasewo Bieg_5km
193. Wiśniewska Aga 1980 Imielno Bieg_5km
194. Wojciechowski Andrzej 1979 Poznań Bieg_5km
195. Wojciechowski Tomasz 1976 FogtBikes Team Bieg_5km
196. Wojtaszyk Emilia 1983 Poznań Bieg_5km
197. Wygoda Paweł 1966 HERBALIFE POZNAŃ Bieg_5km
198. Zawadzka Sandra 1992 Swarzędz Bieg_5km
199. Zowczak Dorota 1983 Rawa Team Bieg_5km
200. Żminkowska Anna 1979 Zalasewo Bieg_5km