Lista startowa

XIII Chrustowski Bieg Zimowy

Chrustowo 11.01.2020
Dystans: 12 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 268


numer startowy -> nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
62 Adamczak Adrian 1988 Oborniki
35 Adamczyk Małgorzata 1973 Kesy Team
162 Adamowski Tomasz 1982 SPEED FREAKS
203 Andrzejewski Mateusz 1985 Oborniki
76 Antkowiak Maciej 1979 KUNA KOWANÓWKO
116 Banaś Sławomirx 1983 PREDATOR
28 Bandur Grzegorz 1988 KB MANIAC POZNAŃ BAR
68 Basińska Agnieszka 1974 PRO366
56 Basiński Marcin 1974 KĘSY TEAM
187 Bedzieszak Mateusz 1982 Poznań
66 Białas Jerzy 1963 Rogoźno
192 Biedna Dorota 1978 Kiszewo
185 Bielawiak Dariusz 1981 Team Bielawiak
29 Bielecki Andrzej 1972 3:33 TEAM
118 Błoch Arleta 1972 Wroniecki Klub Biegacza
250 Brzeziński Grzegorz 1986 Pszczew
229 Brzozowska Monika 1984 Czerwonak Biega
114 Bukowski Arkadiusz 1976 SKS Oborniki
197 Chisiński Marek 1984 HERBALIFE TEAM
174 Chmiel Dawid 1990 Rabowice
158 Chmielarczyk Iwona 1973 Kęsy Team
163 Chruścicki Jarosław 1969 Nowak Run
135 Chudziński Tomasz 1989 Jaracz
63 Chudziński Wojciech 1988 Oborniki
263 Cieślik Mateusz 1999 Bogdanowo
199 Czajkowski Maciej 1983 Zdechły Ptak
259 Czajkowski Stefan 1997 Oborniki
85 Deckert Beata 1983 Kowanówko
246 Dembina Andrzej 1962 Gorzkie Pole
274 Doba Mateusz 1991 Stowarzyszenie Monar
207 Dołgoruki Karolina 1984 Bogdanowo
176 Dopieralski Grzegorz 1983 Megton
270 Drozdz Dorota 1973 Kęsy Team
109 Dudkowiak Łukasz 1977 Rogożno
98 Fajok Mariusz 1969 KĘSY TEAM
45 Feliksiak Łukasz 1982 Oborniki
182 Fórman Daniel 1974 LODOŻERCY_CHODZIEŻ
172 Franek Hanka 1978 Franki
178 Frankowska Renata 1974 Granowo
168 Frąckowiak Krzysztof 1988 KAMA Run Czarnków
169 Frąckowiak Natalia 1990 KAMA Run Czarnków
127 Frąszczak Jacek 1972 WICHROWA STOPA
84 Furmaniuk Tomasz 1984 SPEED FREAKS
67 Gadomski Piotr 1970 CZERWONAK
213 Garstka Paweł 1988 Kama Run Czarnków
12 Gehrke Robert 1987 Lokator NIERUCHOMOŚCI Piła
78 Gendek Jerzy 1947 KŻ KOTWICA ROGOŹNO
201 Gierusz Maciej 1982 Kuna Kowanówko
61 Gilewski Dariusz 1974 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
241 Glazer Anna 1969 KAMA Run Czarnków
39 Gładecka Joanna 1985 Murowana Goślina
148 Gokiert Michał 1988 Ikano Industry
171 Golon PaweŁ 1979 Wroniecki Klub Biegacza
193 Grabowski Domnik 1980 Doniu
210 Graczyk Damian 1982 Czerwonak Biega
136 Gromadziński Mateusz 1989 1989
80 Gronowski Piotr 1960 Team Curie
83 Gruchała-Furmaniuk Aldona 1981 SPEED FREAKS
209 Grupiński Michał 1995 Kama Run Czarnków
53 Grzemski Marcin 1989 Wroniecki Klub Biegacza
75 Grzyl Edmund 1963 Chrustowo
212 Helak Bartłomiej 1989 KAMA Run Czarnków
20 Helbik Joanna 1990 BAR - Beer And Run
195 Hlożek Joanna 1979 12. Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej
124 Hoffmann Mariusz 1968 wroniecki klub biegacza
19 Ignasiak Krzysztof 1977 Oborniki
151 Izydorczyk Mateusz 1990 Oborniki Boxing Team
23 Jach Krystian 1984 WRONIECKI KLUB BIEGACZA
102 Janasiak Krzysztof 1976 Szamotuły
194 Janaszak Jacek 1960 Lotto Team
101 Janiszewska Ewelina 1982 Oborniki
273 Jankowiak Dawid 1991 Stowarzyszenie Monar
145 Januszak Gosia 1969 TEAM JANO
146 Januszak Przemysław 1974 VEZUVIO TEAM
272 Jurewicz Łukasz 1988 Stowarzyszenie Monar
150 Kaczmarek Michał 1984 Onionrunners
87 Kaminski Jerzy 1970 Magdalena
173 Kamiński Rafał 1977 DT4YOU MTB TEAM
15 Kątowski Artur 1975 Oborniki
111 Kępka Franciszek 1973 Monar Rożnowice 34
49 KĘsy Ania 1972 KĘSY TEAM
44 Kłosowicz Izabela 1972 Kęsy Team
27 Kolibabka Julka 2001 Poznań
26 Kolibabka Sebastian 1977 Poznań
254 KoŁda Halina 1962 PCH_RUN
112 Kołodziej Honorata 1994 Biegożercy
106 Kołodziej Łukasz 1993 Biegożercy
235 Konitz Wojciech 1963 SP3 Oborniki
159 Koper Adam 1978 Skórka
217 Koplin Marek 1982 Team Herbalife
205 Koralewska Daria 1989 Oborniki
57 Korbal Damian 1990 Oborniki
258 Kosiorek Darek 1967 Poznań
153 Kosmowska-Kaczmarek Agata 1987 Oborniki
129 Kośmicka Marzena 1971 SIM Dopiewo
255 Kośmicki Jakub 2000 Kuna Kowanówko
130 Kośmicki Przemysław 1970 SIM Dopiewo
16 Kotliński Tomasz 1968 Klub Biegacza Szamotuły
132 Kozłowski Dawid 1984 Łukowo
240 Krąpiec Dariusz 1964 Wataha
196 Kruk Łukasz 1982 NowakRun
131 Kubiatowicz Kinga 1980 Ruukki
277 Kucal Stanisław 1990 Stowarzyszenie Monar
25 Kuciński Tomasz 1972 3:33 TEAM
122 Kujawa Joanna 1985 Oborniki
123 Kujawa Tomasz 1969 Oborniki
257 Kulesza Adam 1983 cswl poznan
31 Kuźniak Justyna 1976 KB Szamotuły
133 LeŚnicki Dawid 1988 KUNA KOWANÓWKO
183 Lewandowska Maria 1982 Biegam Bo Nie Lubie
184 Lewandowski Rafał 1982 Biegam Bo Nie Lubie
232 Lis Wojciech 1989 Starostwo Powiatowe w Obornikach
55 Lutomska Dorota 1982 Ofix.pl Bike Team
189 Luty Mariusz 1979 RUUKKI
262 Łubkowska Kamila 1985 Swarzędz
59 Łukomski Dariusz 1967 Oborniki
97 Maciaszczyk Marek 1965 M&M ROGOŹNO
223 Majchrzak Przemysław 1986 Ruukki
119 Majewski Sebastian 1985 KB Szamotuły
251 Manszewska Joanna 1987 Oborniki
50 Mantyk Katarzyna 1982 Oborniki
90 Marchlewski Tomasz 1973 KAMA Run Czarnków
152 Marcinkowska Sylwia 1978 Oborniki
242 Marcińczak Zbigniew 1963 Zajączki Biegną
261 Marecki Marcin 1982 3:33 TEAM
79 Matelski Karol 1978 Rokietnica Biega
243 Matysiak Karol 1974 OSH&MR
37 Mazurkiewicz Marcin 1978 KB Gepard Murowana Goślina
89 Mituta Jacek 1978 KAMA RUN Czarnków
36 Młodożyński Tomasz 1970 Kuna Kowanówko
244 Musiał Adam 1958 Biegacze Józefa Noji
48 Nakoneczna Alicja 1987 KĘSY TEAM
54 Naparty Norbert 1994 Ruukki
46 Naparty Zbigniew 1966 Kęsy Team
247 Naskręt Kamil 1994 Oborniki
271 Nosal Przemysław 1984 Grunwald Team
11 Nowacki Krzysztof 1978 Kettlebell Oborniki
95 Nowak Andrzej 1968 KĘSY TEAM
110 Nowak Krzysztof 1974 Rogożno
71 Nowak Michał 1988 KS EXTREME TEAM OBORNIKI
164 Nowicki Sebastian 1994 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
22 Odwrot Hubert 1971 3:33 TEAM
222 Olęderek Maciej 1969 Kuna Kowanówko
99 Opaczyk Paweł 1957 Presto Travel
238 Orłowski Marek 1987 KB Gmina Czarnków
156 Osses Wojciech 1981 Kuna Kowanówko
126 Oszmałek Sebastian 1990 Stado Ogierów Sieraków
138 Pacholski Remigiusz 1980 Armel Road Runner
64 Paczkowska Katarzyna 1983 Kiekrz
208 Pankowski Filip 1993 Ryczywół
108 Pauszek Marcin 1984 Rogoźno
144 Pawlik Arkadiusz 1982 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
143 Pawlik Katarzyna 1984 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
30 Paziewski Andrzej 1972 Kuna Kowanówko
177 Perski Dawid 2003 Rożnowo
115 Piasecki Sebastian 1988 Oborniki
92 Piaskowska Justyna 1976 SIM DOPIEWO
91 Piaskowski Łukasz 1974 SANTANDER RUNNERS TEAM
141 Piechalak Jacek 1969 Kuna Kowanówko
142 Piechalak Krzysztof 2000 Kuna Kowanówko
113 Plewa Natalia 1982 OBORNIKI
167 Podlecki Wojciech 1983 Rokietnica Biega
231 Pohl Arkadiusz 1976 ŁANIE I BYKI ;)
33 Polkowska Monika 1978 CTS
38 Polkowski Marcin 1976 CTS
249 Poncyliusz Artur 1975 Kiekrz
147 Popławski Krzysztof 1980 Swarzędz
221 Posłuszny Przemek 1970 Walk & Run Team Oborniki
14 Prokopowicz Marcin 1979 3:33 Team
204 Przesławski Filip 1986 Uścikowo
120 Przybylak Mariusz 1986 Poznań
230 Przybyła Dariusz 1991 Poła Team
228 Przybysz Jakub 1989 Starostwo Powiatowe w Obornikach
96 Przymusiński Damian 1986 Oborniki
190 Rozynek Małgorzata 1978 Cytadela by Night
72 Rożkowski Roman 1958 Runner's Power Śrem
216 Różycki Jarosław 1973 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY
188 Rybakowska Katarzyna 1980 Poznań
191 Rybakowski Marcin 1981 CARDIORUNNERSERS/WKSB
93 Rybarski Rafał 1970 Murowana Goślina
94 Ryczak Tomasz 1985 Poznań
180 Rzepka Bartosz 1982 Kuna Kowanówko
236 Sahan Joanna 1982 Ładnie i Byki ;)
137 Saverin Iaroslav 1977 Oborniki
278 Sawada Rafał 1976 Oborniki
82 Sawiński Hubert 1989 Biegożercy
139 Schoener Łukasz 1980 Pogromcy Singletraków
226 Schoener Łukasz 1980 Pogromcy Singletrakow
32 Schulz Beata 1969 3:33 TEAM
41 Schulz Radek 1971 3:33 TEAM
128 Sioma Konrad 1983 Górski Asfalt
60 Siwek Paweł 1976 Poznań
18 Skibińska Aldona 1972 KB Gmina Czarnków
88 Słomiński Mikołaj 1982 Oborniki
13 Smarsz Łukasz 1993 Górka
134 Sobkowiak Bartosz 1988 Banita Team
17 Soloch Maciej 1991 WRONIECKI KLUB BIEGACZA
234 Sroka Adam 1981 KB Gmina Czarnków
43 Stachowiak Marek 1978 Rokietnica Biega
42 Stachowiak Robert 1986 Murowana Goślina
200 Stankiewicz Gracjan 1992 DT4YOU MTB TEAM
77 Stańko Krystian 1991 Sołtysówka
70 Stawicki Adam 1966 obornicki klub lekkoatletyczny
52 Stefaniak Mateusz 1991 Wroniecki Klub Biegacza
65 Stefański Arkadiusz 1998 Vezuvio Team
248 Strączek Slawomir 1984 Atlas Running Team
21 Strzelczyk Ilona 1963 KĘSY TEAM
105 Strzępka Aleksandra 1983 UKS Delfinek Chodzież
198 Suchodolski Bartosz 2001 OKL
186 Surmacz Rafał 1976 CARDIORUNNERS/WKSB
219 Swoboda Michał 1977 Oborniki
24 Sypniewska Agnieszka 1981 Oborniki
206 Szafrański Dominik 1984 Obornicki Klub Lekkoatletyczny
175 Szafrański Maciej 1990 Oborniki
69 Szanecki Grzegorz 1975 SP ZOZ Oborniki
34 Szczepaniak Wanda 1977 KB Katorżnik Murowana Goślina
155 Szczurowska Renata 1986 Oborniki
154 Szczurowski Kamil 1985 Oborniki
260 Szedler Sławomir 1991 KAMA Run Czarnków
47 Szkoda Mariusz 1970 3:33 TEAM
239 Sznajder Krzysztof 1987 Nowak Run
121 Sztuba Karolina 1996 Rogoźno
125 Szubarga Tomasz 1987 Rokietnica Biega
51 Szukała Adrian 1990 Wroniecki Klub Biegacza
276 Szulc Krystian 1990 Stowarzyszenie Monar
211 Szuta Anna 1994 KAMA Run Czarnków
179 Szuta Marek 1966 KAMA RUN Czarnków
202 Szymańska Agnieszka 1981 SKS Oborniki/ SP3 team
264 Szymot Violetta 1971 Onorniki
181 Śmichurski Kacper 1998 Cybina Team
161 Śmichurski Przemysław 1969 KęsyTeam
157 Świerczyński Dariusz 1964 Jerzykowo
117 Śwital Leszek 1974 Morsy Margonin
233 Tabat Bartosz 1984 KB Katorznik Murowana Goślina
267 Tabat Piotr 1980 ROGOŹNO
73 Talar Zenon 1953 Kęsy Team
81 Talarek Maciej 1975 Oborniki
268 Tomczak Artur 1984 OSP Ocieszyn
104 Tomkowiak Aleksandra 1975 3:33 TEAM
103 Tomkowiak Sławomir 1978 3:33 TEAM
224 Trela Grzegorz 1989 DELTA Oborniki
86 Trosdowska Martyna 1996 Bąkowski Młyn
237 Tuszyńska Joanna 1988 UKS Dwójka Szamotuły
245 Tymek Mariusz 1969 Biegacze Józefa Noji
170 Urbaniak Damian 1995 Rogoźno
252 Urbanowski Piotr 1985 KB GMINA CZARNKÓW
218 Walczak Robert 1980 Cytadela by Night TRI Team
269 Walensiak Kamil 1985 FWK Team Rogoźno
256 Walkowiak Mateusz 1989 OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNY
107 Waszak Adrian 1995 KAMA Run Czarnków
225 Wąs Marcin 1976 Kuna Kowanówko
215 Weymann Sebastian 1982 JMZ
266 Wicenty Joanna 1994 Stajnia na Zielonej
40 Witek Rafał 1985 Kęsy Team
160 Witkowski Bartosz 1977 Koziegłowy
265 Witkowski Maciej 1975 SOF STARY KALMAR
227 Włudarczak Michał 1986 Oborniki
253 Wojczyński Jarosław 1978 Piaskowo
58 Wojtalak Jacek 1974 Oborniki
140 Wolczyński Jacek 1960 POZNAŃ
165 Wtorek Maciej 1980 Just4Fun
149 Zając Piotr 1977 Krav Maga Oborniki
166 Zakrzewicz-Podlecka Agnieszka 1986 Rokietnica Biega/ RKL Kusy Rokietnica
74 Zaranek Barbara 1971 Kęsy Team
220 Zdanowski Marian 1956 POZNAŃ
275 Zdziech Dawid 1997 Stowarzyszenie Monar
100 Zieliński Piotr 1978 Biegajnia Poznań
214 Ziętek Maciej 1973 Ikano industry