Lista startowa

5. Bieg Czekoladowy dla Dzieci
Pod hasłem "Kochamy zdrowo żyć!"

Poznań 11.02.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 65


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Aleksandrowicz Piotr 2011 Przedszkole pod topolą 300m
2. Bąk Nadia 2012 Przedszkole nr 75 300m
3. Bednarska Emilia 2010 Szkoła podstawowa nr 60 300m
4. Budych Gniewko 2013 Wronki 300m
5. Bzdak Szymon 2010 Robakowo 300m
6. Chęcińska Klara 2013 Plastuś ;) 300m
7. Cieśla Amelia 2010 Poznan 300m
8. Czekalski Radosław 2011 SP 65 300m
9. Czubaszewski Jan 2010 SP64/SDS 300m
10. Dojs Igor 2012 Przedszkole Podniebny Świat 300m
11. Fabiańska Laura 2013 Czerwonak 300m
12. Fornalik Laura 2014 4nalik Team - Z mchu i paproci 300m
13. Garnowski Ignacy 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 w Barlinku 300m
14. Gostomska Emilia 2011 Czempiń 300m
15. Górczyński Kacper 2010 Dalewo 300m
16. Konieczny Mateusz 2010 Szkoła Podstawowa w Koziegłowach 300m
17. Kozierski Filip 2012 Przedszkole nr 175 300m
18. Kozierski Szymon 2010 Szkoła podstawowa nr 65 300m
19. Leimann Mikołaj 2012 Mamy-Biegamy Kids 300m
20. Lesiński Ksawery 2012 Poznań 300m
21. Pfeiffer Wiktoria 2013 Poznan 300m
22. Polarok Iga 2014 Przedszkole w Kasztanowym Parku 300m
23. Polarok Patryk 2012 Przedszkole w Kasztanowym Parku 300m
24. Siwińska Lena 2013 Przedszkole na Zielonym Wzgórzu w Lusówku 300m
25. Sobkowiak Iga 2013 Przedszkole im. Plastusia 300m
26. Sobkowiak Iga 2013 Przedszkole im. Plastusia 300m
27. Stefanowski Krzysztof 2014 Poznań 300m
28. Szatanik Franciszek 2012 Poznań 300m
29. Sztukowski Filip 2011 Szkoła Podstawowa nr 51 300m
30. Szypa Antoni 2012 Przedszkole Lusówko 300m
31. Szypa Franciszek 2010 Sp Lusówko 300m
32. Walczak Hubert 2011 Przedszkole nr 1 300m
33. Witczak Natalia 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu 300m
34. Wojtkowski Gabriel 2011 Przedszkole pod Topolą 300m
35. Wolak Antonina 2011 Drużyna TAJ 300m
36. Bojewska Inga 2009 Szkoła Podstawowa w Nochowie 600m
37. Czajkowski Michał 2005 OSP Łęczna 600m
38. Czekalski Bartosz 2009 SP 65 600m
39. Górczyński Adam 2007 MOS Śrem 600m
40. Hofman Weronika 2007 SP 18 600m
41. Jarmuda Franciszek 2009 Jarmudki 600m
42. Kaźmierczak Agata 2005 SP 66 600m
43. Kaźmierczak Artur 2009 SP 89 600m
44. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku 600m
45. Kroma Arkadiusz 2007 Sp Opalenica 600m
46. Kroma Grzegorz 2009 Sp Opalenica 600m
47. Lasak Paweł 2007 SP 20 600m
48. Lutomski Jakub 2009 Szkoła Podstawowa Nr. 2 w Obornikach 600m
49. Łagowski Piotr 2008 Night Runners 600m
50. Obst Norbert 2005 Koziegłowy 600m
51. Osicka Zuzanna 2006 Parkrun Poznań 600m
52. Polarok Julia 2009 SP 74 600m
53. Pozdrowicz Mikołaj 2007 SP Cogito 600m
54. Pozdrowicz Miłosz 2009 SP Cogito 600m
55. Praiss Gabriel 2009 poznań 600m
56. Psiuk Zofia 2010 PSSP POZNAŃ 600m
57. Rogacki Maks 2006 Szkoła Podstawowa nr 20 600m
58. Roszyk Jagoda 2006 SP w Koziegłowach /parkrun Poznań 600m
59. Sroka Stanisław 2009 Podstawowa Nr 1 w Mosinie 600m
60. Stefanowska Gabriela 2008 Poznań 600m
61. Stroiński Milan 2009 SP 89 Poznań 600m
62. Wawrzyniak Zuzanna 2006 TULCE 600m
63. Zaparty Błażej 2006 Szkoła Podstawowa Jerzykowo 600m
64. Zaparty Tymoteusz 2006 Szkoła Podstawowa Jerzykowo 600m
65. Zienkowicz Zuzanna 2009 SP3 Luboń 600m