Lista startowa

5. Bieg Czekoladowy dla Dzieci
Pod hasłem "Kochamy zdrowo żyć!"

Poznań 11.02.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 100


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Fornalik Laura 2014 4nalik Team - Z mchu i paproci 300m
2. Gostomska Emilia 2011 Czempiń 300m
3. Fabiańska Laura 2013 Czerwonak 300m
4. Górczyński Kacper 2010 Dalewo 300m
5. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku 600m
6. Wolak Antonina 2011 Drużyna TAJ 300m
7. Jarmuda Franciszek 2009 Jarmudki 600m
8. Cybal Zosia 2011 Jerzykowo 300m
9. Banaszczyk Szymon 2009 Kaźmierz 600m
10. Obst Norbert 2005 Koziegłowy 600m
11. Lehwark Wojciech 2012 Koziegłowy 300m
12. Kruszniewicz Paweł 2014 Logiqus Rokietnica 300m
13. Leimann Mikołaj 2012 Mamy-Biegamy Kids 300m
14. Rozek Olga 2005 MOS srem 600m
15. Górczyński Adam 2007 MOS Śrem 600m
16. Łagowski Piotr 2008 Night Runners 600m
17. Czajkowski Michał 2005 OSP Łęczna 600m
18. Osicka Zuzanna 2006 Parkrun Poznań 600m
19. Chęcińska Klara 2013 Plastuś ;) 300m
20. Sroka Stanisław 2009 Podstawowa Nr 1 w Mosinie 600m
21. Napierała Rozalia 2010 POSM 2 300m
22. Pfeiffer Wiktoria 2013 Poznan 300m
23. Cieśla Amelia 2010 Poznan 300m
24. Stefanowska Gabriela 2008 Poznań 600m
25. Stefanowski Krzysztof 2014 Poznań 300m
26. Lesiński Ksawery 2012 Poznań 300m
27. Szatanik Franciszek 2012 Poznań 300m
28. Praiss Gabriel 2009 poznań 600m
29. Witkowska Liliana 2011 Poznań 300m
30. Napierała Leon 2008 Poznań 600m
31. Targowski Jakub 2011 Poznań 300m
32. Targowska Paulina 2013 Poznań 300m
33. Targowska Michalina 2015 Poznań 300m
34. Kacała Dorian 2012 Poznań 300m
35. Maćkowiak Igor 2011 Poznań 300m
36. Szymaniak Filip 2012 Poznań 300m
37. Grabiak Bartosz 2012 POZNAŃ 300m
38. Kołodziejski Szymon 2011 Przedszkole 113 300m
39. Sobkowiak Iga 2013 Przedszkole im. Plastusia 300m
40. Sobkowiak Ewa 2013 Przedszkole im. Plastusia 300m
41. Szypa Antoni 2012 Przedszkole Lusówko 300m
42. Siwińska Lena 2013 Przedszkole na Zielonym Wzgórzu w Lusówku 300m
43. Walczak Hubert 2011 Przedszkole nr 1 300m
44. Rowley Sebastian 2011 Przedszkole nr 142 300m
45. Kozierski Filip 2012 Przedszkole nr 175 300m
46. Bąk Nadia 2012 Przedszkole nr 75 300m
47. Aleksandrowicz Piotr 2011 Przedszkole pod topolą 300m
48. Wojtkowski Gabriel 2011 Przedszkole pod Topolą 300m
49. KadŁubek Ania 2012 Przedszkole Pod Wierzbami 300m
50. Dojs Igor 2012 Przedszkole Podniebny Świat 300m
51. Pieprzyk Maxymilian 2011 Przedszkole w Górzno 300m
52. Polarok Iga 2014 Przedszkole w Kasztanowym Parku 300m
53. Polarok Patryk 2012 Przedszkole w Kasztanowym Parku 300m
54. Kolański Filip 2012 Przedszkole Wesoła Gromada Poznań 300m
55. Nowak Franciszek 2012 Przedszkole Zielony Zakątek 300m
56. Psiuk Zofia 2010 PSSP POZNAŃ 600m
57. Bzdak Szymon 2010 Robakowo 300m
58. Bielecki Ignacy 2007 SP 17 Poznań 600m
59. Hofman Weronika 2007 SP 18 600m
60. Lasak Paweł 2007 SP 20 600m
61. Czekalski Bartosz 2009 SP 65 600m
62. Czekalski Radosław 2011 SP 65 300m
63. Kaźmierczak Agata 2005 SP 66 600m
64. Polarok Julia 2009 SP 74 600m
65. Kaźmierczak Artur 2009 SP 89 600m
66. Stroiński Milan 2009 SP 89 Poznań 600m
67. Pozdrowicz Miłosz 2009 SP Cogito 600m
68. Pozdrowicz Mikołaj 2007 SP Cogito 600m
69. Szypa Franciszek 2010 Sp Lusówko 300m
70. Kroma Grzegorz 2009 Sp Opalenica 600m
71. Kroma Arkadiusz 2007 Sp Opalenica 600m
72. Roszyk Jagoda 2006 SP w Koziegłowach /parkrun Poznań 600m
73. Osik Mateusz 2005 SP. 74 600m
74. SyguŁa Sandra 2009 SP12 600m
75. Szuda Kacper 2010 SP2 Plewiska 300m
76. Zienkowicz Zuzanna 2009 SP3 Luboń 600m
77. Grabowski Wiktor 2009 SP6 600m
78. Grabowski Kacper 2005 SP6 600m
79. Czubaszewski Jan 2010 SP64/SDS 300m
80. Coda Zuzanna 2010 Swarzędz 300m
81. Coda Oliwia 2012 Swarzędz 300m
82. Zaparty Tymoteusz 2006 Szkoła Podstawowa Jerzykowo 600m
83. Zaparty Błażej 2011 Szkoła Podstawowa Jerzykowo 300m
84. Witczak Natalia 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu 300m
85. Rogacki Maks 2006 Szkoła Podstawowa nr 20 600m
86. Garnowski Ignacy 2010 Szkoła Podstawowa nr 4 w Barlinku 300m
87. Sztukowski Filip 2011 Szkoła Podstawowa nr 51 300m
88. Bednarska Emilia 2010 Szkoła podstawowa nr 60 300m
89. Kozierski Szymon 2010 Szkoła podstawowa nr 65 300m
90. Lutomski Jakub 2009 Szkoła Podstawowa Nr. 2 w Obornikach 600m
91. Pieprzyk Zofia 2007 Szkoła Podstawowa w Górzno 600m
92. Konieczny Mateusz 2010 Szkoła Podstawowa w Koziegłowach 300m
93. Bojewska Inga 2009 Szkoła Podstawowa w Nochowie 600m
94. Kranc Tomasz 2008 Tomek biega 600m
95. Wawrzyniak Zuzanna 2006 TULCE 600m
96. Sobiech Mateusz 2011 Wesołe Skrzaty Pobiedziska 300m
97. Florkowski Adam 2008 Wolsztyn 600m
98. Budych Gniewko 2013 Wronki 300m
99. Maćkowski Marcel 2009 ZS Kąkolewo 600m
100. Maćkowski Mieszko 2010 ZS Kąkolewo 300m