Lista startowa

7. Bieg Czekoladowy dla Dzieci - Słodkie Walentynki

Poznań 17.02.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 124


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. B±k Nadia 2012 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 300m
2. B±kowski Bartosz 2011 SP Da Vinci 300m
3. Budych Gniewko 2013 RˇCZE LACZKI 300m
4. Cebernik Julia 2007 Ostroróg 600m
5. Cebernik Kacper 2008 Ostroróg 600m
6. Chadyniak Oliwia 2010 Szkoła podstawowa nr 62 600m
7. Chadyniak Oliwia 2010 S.p 62 Poznań 600m
8. Chałubińska Lenusia 2013 Komorniki 300m
9. Coda Oliwia 2012 Swarzędz 300m
10. Coda Zuzanna 2010 SP nr 5 Swarzędz 600m
11. Czapnik Jakub 2009 SP 89 600m
12. Czapnik Julia 2012 Przedszkole nr 129 300m
13. Czubaszewski Jan 2010 Czubasie/SDS 600m
14. Czubaszewski Piotr 2014 Czubasie/SDS 300m
15. Dojs Igor 2012 Przedszkole Podniebny ¦wiat 300m
16. Dondajewska Urszula 2011 SP 4 Poznań 300m
17. Dondajewski Stanisław 2009 SP 4 Poznań 600m
18. Dondajewski Wojciech 2014 Przedszkole nr 7 Poznań 300m
19. Fabiańska Laura 2013 Przedszkole Bańka Mydlana 300m
20. Foltynowicz Martyna 2013 Przedszkole WESOŁY GAWROSZEK w Gowarzewie 300m
21. Foltynowicz Patrycja 2015 Przedszkole WESOŁY GAWROSZEK w Gowarzewie 300m
22. Fundowicz Anna 2013 POZNAŃ 300m
23. Gabry¶ Joanna 2013 Poznań 300m
24. Gabry¶ Robert 2011 Bieganin 300m
25. Garczyk Jakub 2012 Przedszkole nr 75 Poznań Przyjaciele Włóczykija 300m
26. Giera Jakub 2015 Polonia Poznań 300m
27. Hofman Weronika 2007 SP 18 600m
28. Humbla Emilia 2015 Poznań 300m
29. Humbla Kazimierz 2014 Poznań 300m
30. Janik Filip 2009 SP 20 600m
31. Jarmuda Franciszek 2009 Jarmudki 600m
32. Kacała Dorian 2012 Poznań 300m
33. Kaczmarek Hubert 2007 Drużyna Szpiku 600m
34. Kaliszan Martyna 2007 SP 89 600m
35. Kaszuba Paulina 2011 SP 93 300m
36. KaĽmierczak Artur 2009 Sp 89 600m
37. K±kolewicz Julian 2013 Kruszewnia 300m
38. K±kolewicz Szymon 2008 szkoła 600m
39. Kochański Jan 2013 Siekierki Wielkie 300m
40. Kołodziejski Dominik 2015 Przedszkole nr 113 300m
41. Kołodziejski Szymon 2011 SP nr 2 Poznań 300m
42. Kozierski Filip 2012 Przedszkole nr 175 300m
43. Kozierski Szymon 2010 Podstawowa nr 65 600m
44. Kozłowska Alicja 2014 Odkrywcy 300m
45. Kozłowska Wiktoria 2007 Poznań 600m
46. Kramer Pola 2012 Oborniki 300m
47. Kroma Arkadiusz 2007 OPALENICA 600m
48. Kroma Grzegorz 2009 OPALENICA 600m
49. Kruszniewicz Paweł 2014 Rokietnica 300m
50. Krzyżański Bartosz 2012 Tarnowo Podgórne 300m
51. Lasak Paweł 2007 HERNIK TEAM / SP 20 600m
52. Lesiński Ksawery 2012 Przedszkole Podniebny ¦wiat 300m
53. Lewicka Zuzanna 2012 Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija 300m
54. Lutomska Oliwka 2009 Komorniki 600m
55. Lutomski Jakub 2009 Szkoła Podstawowa Nr. 2 w Obornikach 600m
56. Łagowski Piotr 2008 Night runners 600m
57. Łuczak Aleksandra 2012 Przedszkole Le¶ne Skrzaty 300m
58. Łuczak Ewa 2014 Przedszkole Le¶ne Skrzaty 300m
59. Malinger Lilia 2012 Swarzedz 300m
60. Malinger Lucjusz 2010 Swarzedz 600m
61. Malinger Tymoteusz 2008 Swarzedz 600m
62. Malinowska Wiktoria 2009 Poznań 600m
63. Malinowska Zuzanna 2015 Poznań 300m
64. Malu¶kiewicz Jakub 2011 Kamionki 300m
65. Malu¶kiewicz Zofia 2014 Kamionki 300m
66. Marczewski Dorian 2007 Wrocław Rakietowa 9a/2 600m
67. Michalski Kacper 2008 POZNAŃ 600m
68. Mielcarz Mikołaj 2011 Szkoła Podstawowa nr 3 w KoĽminie Wlkp. 300m
69. Mitura Kacperek 2012 Przedszkole z Innej Bajki 300m
70. Mitura Piotru¶ 2015 Przedszkole z Innej Bajki 300m
71. Nowicki Oliwier 2013 Fabryka Fantazji 300m
72. Nowotna Natalia 2009 Kicin 600m
73. Nowotny Łukasz 2013 Kicin 300m
74. Obara Dominik 2007 Nekla 600m
75. Olkowski Maksym 2012 Przedszkole nr 129 300m
76. Onoszko Anna 2006 Szkoła Podstawowa nr 14 600m
77. Paikert Juliusz 2013 Przedszkole 150 Ba¶niowy Dom 300m
78. Panas Jasiu 2012 Poznan 300m
79. Pawlak Amelia 2007 ¦roda Wielkopolska 600m
80. Pichola Melania 2013 Poznań 300m
81. Polarok Iga 2014 Poznan 300m
82. Polarok Julia 2009 Poznan 600m
83. Pruszkowska Lena 2011 Zalasewo 300m
84. Przyborowska Martyna 2012 Promnice 300m
85. Przytarski Borys 2014 Gdańsk 300m
86. Przytarski Igor 2012 Gdańsk 300m
87. Psiuk Zofia 2010 wiórek biega 600m
88. Rajmund Dominika 2008 Swarzedz 600m
89. Reszke Jakub 2006 Kobylnica 600m
90. Rębas Martyna 2006 Komorniki 600m
91. Rok Jan 2012 LPFA Poznań-Dębiec 300m
92. Rowley Sebastian 2011 SP 62 300m
93. Rzeszutko Zosia 2015 Poznań 300m
94. Sajewski Nikodem 2009 W±growiec 600m
95. Sajewski Oliwier 2006 W±growiec 600m
96. Skrzypczak Monika 2011 SP18 Poznań 300m
97. Skrzypczak Weronika 2007 SP 18 Poznań 600m
98. Słotnicka Zuzanna 2013 Szamotuły 300m
99. Słotnicki Antoni 2011 Szamotuły 300m
100. Sroka Anna 2012 Przedszkole nr 175 "Podniebny ¦wiat" w Poznaniu 300m
101. Sroka Jakub 2010 Szkoła Podstawowa nr 65 w Poznaniu 600m
102. Stefańska Olga 2015 Poznań 300m
103. Stronka Amadeusz 2006 SP nr 1 Komorniki 600m
104. Stronka Marcelina 2010 SP nr 1 Komorniki 600m
105. SyguŁa Sandra 2009 TOMASZÓW MAZ. 600m
106. Szczepaniak Nikodem 2009 W±growiec 600m
107. Szczę¶niewska Pola 2014 Komorniki 300m
108. Sztukowski Filip 2011 Szkoła podstawowa nr 51 300m
109. Szuda Kacper 2010 SP2 Plewiska 600m
110. Szymaniak Filip 2012 Poznań 300m
111. Szymaniak Patrycja 2015 Poznań 300m
112. Szymczak Hanna 2009 SP 2 Komorniki 600m
113. ¦więcicka Antonina 2010 Poznań 600m
114. Taborek Zofia 2008 SP 54 Poznań 600m
115. Tomczak Marcin 2008 Stęszew 600m
116. Wegielnik Antoni 2015 GORZOW WLKP 300m
117. Wegienek Patrycja 2006 Kłodawa lubuska 600m
118. Winkowski Ignacy 2013 Komorniki 300m
119. Winter Krzysztof 2015 Wiry 300m
120. Witczak Adam 2015 Przedszkole nr 121 300m
121. Witczak Natalia 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 600m
122. Witkowska Liliana 2011 Szkoła Sportowa 14 Poznań 300m
123. Wolak Antonina 2011 Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu 300m
124. Ziarkiewicz Hanna 2006 Nr.18 600m