Lista startowa

6. Bieg Czekoladowy dla Dzieci - Smak Lata
Pod hasłem "Kochamy zdrowo żyć!"

Poznań 22.06.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 100


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczewska Bianka 2008 UKS Dąb Suchy Las 600m
2. Augustyniak Wiktoria 2010 podstawowa 300m
3. Bąk Nadia 2012 Przedszkole nr 75 Poznań 300m
4. Bochenek Kacper 2009 Poznań 300m
5. Bochenek Marcin 2012 Poznań 300m
6. Cholewińska Natalia 2014 KB Maniac Poznań 100m
7. Chomiak Amelka 2009 Szkoła podstawowa w koziegłowach 600m
8. Chomiak Emilka 2006 UKS HALSZKA SZAMOTUŁY 600m
9. Chuda Tosia 2013 P 113 100m
10. Coda Oliwia 2012 Swarzędz 300m
11. Coda Zuzanna 2010 Swarzędz 300m
12. Czubaszewski Jan 2010 SP64/SDS KIDS 300m
13. Czubaszewski Piotr 2014 SDS KIDS 100m
14. Dembińska Antonina 2010 sp 7 300m
15. Dembiński Stanisław 2008 sp 7 600m
16. Dojs Igor 2012 Przedszkole Podniebny Świat 300m
17. Dondajewska Urszula 2011 Przedszkole nr 7 Poznań 300m
18. Dondajewski Stanisław 2009 SP 4 Poznań 600m
19. Dondajewski Wojciech 2014 Przedszkole nr 7 Poznań 100m
20. Dziubak Zuzanna 2014 Biedrusko 100m
21. Fornalik Alex 2009 4nalik Team - Dębinka 300m
22. Fornalik Laura 2014 4nalik Team - Z Mchu i Paproci 100m
23. Fundowicz Anna 2013 POZNAŃ 100m
24. Garczyk Jakub 2012 Przedszkole nr 75 Poznań 300m
25. Gostomska Emilia 2011 Czempiń 300m
26. Górczyński Adam 2007 MOS Śrem 600m
27. Górczyński Kacper 2010 Dalewo 300m
28. Grabiak Bartosz 2012 DZIKIE PSZCZOŁY 300m
29. Hampel Aleksandra 2009 Poznań 600m
30. Hercka Jakub 2011 Szoła Podstawowa nr 20 300m
31. Ignaczak Agnieszka 2012 Luboń 100m
32. Jankowski Borys 2011 Stęszew 300m
33. Jarmuda Franciszek 2009 Jarmudki 300m
34. Kacała Dorian 2012 Poznań 300m
35. Kaftańska Joanna 2011 przedszkole nr 181 Poznań 300m
36. Kaletka Wiktoria 2009 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew 300m
37. Kaźmierczak Agata 2005 Sp 66 900m
38. Kaźmierczak Artur 2009 Sp 89 600m
39. Kołodziejski Szymon 2011 Przedszkole nr 113 300m
40. Kowalska Wiktoria 2012 Przedszkole Colargola 100m
41. Kozierski Filip 2012 Przedszkole nr 175 100m
42. Kozierski Szymon 2010 Podstawowa nr 65 300m
43. Kozłowska Alicja 2014 Odkrywcy 100m
44. Kruszniewicz Paweł 2014 Rokietnica 100m
45. Krysiak Angelika 2011 Piątkowo na Biegowo 300m
46. Krysiak Marcin 2009 Piątkowo na Biegowo 600m
47. Kubiak Sandra 2007 Poznań SP 88 600m
48. Kubiak Zofia 2014 Poznań 100m
49. Kuczyński Sebastian 2011 Drużyna Szpiku 300m
50. Kuźma Julian 2005 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 900m
51. Kwiatek Franek 2012 Poznań 100m
52. Lasak Paweł 2007 HERNIK TEAM / SP20 600m
53. Lesiński Ksawery 2012 Poznań 100m
54. Lewicka Zuzanna 2012 Przedszkole nr 75 Poznań 300m
55. Lutomski Jakub 2009 Szkoła Podstawowa Nr. 2 w Obornikach 300m
56. Maćkowiak Igor 2011 Poznań 300m
57. Malinowska Wiktoria 2009 Poznań 300m
58. Mazurczak Antoni 2014 Przedszkole nr 184 w Poznaniu 100m
59. Mazurczak Krzysztof 2011 Przedszkole nr 184 w Poznaniu 300m
60. Mikołajczyk Antonina 2012 Przedszkole w Biedrusku 100m
61. Nowak Ola 2012 Plewiska 300m
62. Obst Norbert 2005 Koziegłowy 900m
63. Orlickk Tomasz 2012 Ramirent 300m
64. Osicka Amelia 2012 Parkrun Poznań Osicki Team 300m
65. Osicka Zuzanna 2006 Parkrun Poznań Osicki Team 600m
66. Panas Jasiu 2012 Poznan 300m
67. Polarok Iga 2014 Poznan 100m
68. Polarok Julia 2009 Poznan 600m
69. Polarok Patryk 2012 Poznan 100m
70. Przybylska Iga 2013 CZMOŃ 100m
71. Przybylski Szymon 2015 CZMOŃ 100m
72. Rok Jan 2012 Poznań 300m
73. Rowley Alex 2014 Przedszkole nr 142 100m
74. Rowley Sebastian 2011 Przedszkole nr 142 300m
75. Rybacka Małgorzata 2008 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 600m
76. Sawicki Antek 2012 BOBRY 300m
77. Sawicki Franek 2014 BOBRY 100m
78. Sawicki MichaŁ 2009 BOBRY 600m
79. Skarzynska Melania 2011 WSZYSTKOOBIEGANIU.PL Team 300m
80. Sobiech Mateusz 2011 Pobiedziska 300m
81. Sowa Matylda 2008 SP35 600m
82. Sowa Oskar 2010 SP35 300m
83. Stachowski Jakub 2012 Poznań 300m
84. Suchowski Maksymilian 2010 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia 300m
85. Sztukowski Filip 2011 szkoła podstawowa nr 51 300m
86. Szymczak Hanna 2009 SP NR 1 KOMORNIKI 600m
87. Szymyślik Dominik 2008 SP 9 Poznań 600m
88. Targowska Michalina 2015 Przedszkole nr 113 Poznań 100m
89. Targowska Paulina 2013 Przedszkole nr 113 Poznań 100m
90. Targowski Jakub 2011 Przedszkole nr 113 Poznań 300m
91. Tomczyk Krzysztof 2012 Poznań 300m
92. Tomczyk Piotr 2012 Poznań 300m
93. Tritt Hania 2015 SP Jeziorki 100m
94. Tritt Kalina 2013 SP Jeziorki 100m
95. Wawrzyniak Zuzanna 2006 TULCE 600m
96. Witkowska Liliana 2011 Pinokio 114 Poznań 300m
97. Wylegała Wiktor 2012 Przedszkole 185 100m
98. Zdzyniecka Maja 2013 BOBRY 100m
99. Zdzyniecki Kacper 2007 Podstawowa nr.2 Nowogród Bobrzański "BOBRY" 600m
100. Zieliński Nikodem 2012 Poznań 300m