Lista startowa

BIEG DLA CHOJRAKÓW

Poznań 09.06.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 93


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Appolt Pola 2009 JDS Oborniki 800m
2. Ast Dominika 2011 Poznań 500m
3. Ast Wiktoria 2011 Poznań 500m
4. Berdychowska Alicja 2013 Śrem 300m
5. Bielecka Magdalena 2007 SP 1 Komorniki 1000m
6. Bielecki Marek 2003 Gimnazjum Komorniki 2000m
7. Bilicka Nadia 2010 Postawowa nr 23 500m
8. Błaszczak Alicja 2014 Komorniki 100m
9. Budych Gniewko 2013 Pachnące Papcie 300m
10. Danielewski Antoni 2010 Szkoła Podstawowa im Kazimierza Nowaka w Dąbrówce 500m
11. Dobrochowski Fabian 2009 JDS Oborniki 800m
12. Domańska Urszula 2013 Mamy-Biegamy 300m
13. Domańska Zuzanna 2009 Mamy-Biegamy 800m
14. Dudzic Nikola 2013 Osieczna 300m
15. Engler Jakub 2013 798627508 300m
16. Fornalik Zofia 2013 Poznań Race Team 300m
17. Fudymovskiy Andrzej 2012 Poznań bieg równych szans
18. GawŁowska Judyta 2016 - 100m
19. GawŁowska Maria 2010 szkoła podstawowa w Jeziorkach 500m
20. GawŁowska Rita 2014 przedszkole sióstr w Buku 300m
21. GawŁowski Ignacy 2012 przedszkole sióstr w Buku 500m
22. Gołębiewski Gabriel 2014 przedszkole 100m
23. Górecki-Stępień Antoni 2010 Poznań 500m
24. Ignaczak Agnieszka 2012 Teczowa kraina 300m
25. Jacyna Letycja 2007 SSP DĘBINKA 800m
26. Jeger Liwia 2009 Akademia Marcina Urbasia 800m
27. Jeger Olga 2011 Akademia Marcina Urbasia 500m
28. Jóźwiak Bianka 2013 Lusówko 300m
29. Kmita Marcel 2007 Vege Runners / SP 42 1000m
30. Knop Wiktor 2013 Poznań 300m
31. Kokot Jeremiasz 2009 Wilda Biega 800m
32. Komorowski Tymon 2013 Poznań 300m
33. Korczak Jakub 2009 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Komornikach 800m
34. Korczak Wojciech 2013 Przedszkole Króla Maciusia I 300m
35. Kosicka Pola 2015 Poznań 300m
36. Kozicki Filip 2011 Przedszkole Gumisie 500m
37. Kozicki Leon 2016 Poznań 100m
38. Krzyżostaniak Maksymilian 2005 SP nr 6 w Poznaniu bieg równych szans
39. Krzyżostaniak Oskar 2009 SP nr 64 Poznań 800m
40. Kuźbicki Antoni 2008 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wielkopolskim 800m
41. Kuźbicki Stanisław 2014 Przedszkole im. Chatki Puchatka w Grodzisku Wielkopolskim 300m
42. Maćkowski Marcel 2009 Achilles Leszno 800m
43. Maćkowski Mieszko 2010 ZS Kąkolewo 500m
44. Marcinkowska Julia 2010 szkoła podstawowa 57 500m
45. Marcinkowska Zuzanna 2008 szkoła podstawowa 57 800m
46. Marcinowska Ligia 2005 RUN4FUN 2000m
47. Marcinowska Zosia 2008 RUN4FUN 800m
48. Marczyński Kacper 2009 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew 800m
49. Matykiewicz Jan 2008 SP Lusowo 800m
50. Matykiewicz Łucja 2015 Dzieciaki Chojraki 100m
51. Matysiak Basia 2013 Gruszczyn 300m
52. Matysiak Franek 2015 gruszczyn 300m
53. Miazek Jakub 2013 Luboń 300m
54. Miazek Zuzanna 2014 Luboń 100m
55. Mierkiewicz Tomasz 2006 Poznań 1000m
56. Mikołajczyk Antonina 2012 Biedrusko Przedszkole 300m
57. Niedźwiedzka Agnieszka 2013 Komorniki 300m
58. Nowak Aleksander 2007 Szkoła podstawowa w Lusowie 800m
59. Nowak Antoni 2012 Lusowo 500m
60. Pawlicki Mateusz 2008 Skórzewo 800m
61. Pawłowska Agata 2009 Sportowa 13 800m
62. Pawłowska Hanna 2010 Sportowa 13 500m
63. Pawłowska Martyna 2014 Przedszkole Artystyczne Plastonutki 100m
64. Pręda Sami 2012 Poznań 300m
65. Przewoźniak Aleksandra 2013 Komorniki 300m
66. Rygorowicz Filip 2011 Poznań 500m
67. Rykaczewska Zofia 2014 Komorniki 100m
68. Segień Julia 2013 Poznań 300m
69. Segień Przemysław 2016 Poznań 100m
70. Seheńczuk Maja 2015 Akademia Przedszkolaka w Plewiskach 100m
71. Seheńczuk Mateusz 2010 SP1 w Plewiskach 500m
72. Seheńczuk Mikołaj 2013 Akademia Przedszkolaka w Plewiskach 300m
73. Smela Klaudia 2010 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Luboniu 500m
74. Smela Oliwia 2012 Przedszkole Małe Talenty w Luboniu 300m
75. Stęsik Mikołaj 2011 KORONA ZAKRZEWO 500m
76. Szczepaniak Jerzyk 2013 Przedszkole Przyjaciele Włóczykija 300m
77. Szczepaniak Leon 2011 Przedszkole Przyjaciele Włóczykija 500m
78. Sztachera Maksymilian 2013 Poznań 300m
79. Sztachera Milena 2015 Poznań 100m
80. Sztachera Nina 2011 Poznań 500m
81. Szwedzińska Kinga 2016 Czerwony Kapturek 100m
82. Urban Jan 2011 Urban Run 500m
83. Urban Julia 2009 Urban Run 800m
84. Wachowiak Aleksander 2013 Plewiska 300m
85. Waczyńska Martyna 2013 Komorniki 300m
86. Waczyński Mariusz 2006 Podstawowa im J. Korczaka w Komornikach 1000m
87. Winkel Patryk 2008 Sp 7 800m
88. Zandecka Alicja 2016 Poznań 100m
89. Zandecka Martyna 2012 SP 84 w Pozananiu 300m
90. Zapłata Łucja 2015 Poznań 100m
91. Zaremba Oliwia 2007 Zmęczeni na Starcie Dobiegniew 1000m
92. Zawadzki Jakub 2008 Szkoła Podstawowa nr 40 800m
93. Zawisza Jan 2016 Zgrupka Team 100m