Lista startowa

V Bieg Dookoła Jeziora Brzostek

Promno 08.03.2020
Dystans: 5 km | 10 km



Liczba zgłoszonych zawodników: 54


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Akuszewska Agata 1965 Kościan Team 10km
2. Augustyn- Kukuła Kinga 1982 Stah&Ala Team 5km
3. Banaszak Grzegorz 1978 Walka Kostrzyn 10km
4. BĄk Dariusz 1976 KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK 10km
5. Beling Katarzyna 1987 Gniezno 5km
6. Beling Krzysztof 1990 Gniezno 5km
7. Beling Zbigniew 1962 Gniezno 5km
8. Błędzki Adam 1987 Dirty Sparrows 5km
9. Chmielewski Maciej 1993 Poznań 5km
10. Chojnacki Artur 1981 BÓG HONOR OJCZYZNA 5km
11. Cieśla Karolina 1980 SERIKON TEAM 5km
12. Czyhin Igor 1985 Dzikie Koty Running Team 5km
13. Dembina Andrzej 1962 Gorzkie Pole 10km
14. Dudczak Adam 1983 fani Staszka 5km
15. Górna Halina 1983 Jankowo Dolne 5km
16. Górniak Elżbieta 1966 Gruszczyn 5km
17. Górniak Jerzy 1965 Gruszczyn 10km
18. Graczyk Bartosz 1980 Lubasz 5km
19. Jarmuda Justyna 1982 Jarmudki 10km
20. Jedrzejek Lukasz 1980 DFDS Polska Running Team 10km
21. Kisiel Hubert 1985 1985 5km
22. Kiwertz Anna 1979 Run Vegan TEAM 5km
23. Kociuba Katarzyna 1984 Poznań 10km
24. Korytowska Magdalena 1984 Jerzykowo 5km
25. Kozłowska Katarzyna 1981 Poznań 10km
26. Krzyżek Michał 1983 SanFilippo Team 5km
27. Kujda Arkadiusz 1979 1 Brygada Logistyczna 5km
28. Kujda Dorota 1980 Osielsko 5km
29. Kukuła Waldemar 1980 Stah&Ala Team 10km
30. Kuszyk Marzena 1981 Poznań 10km
31. Łacek Zbigniew 1973 Poznań 5km
32. Marcinkowska Anita 1983 Luboń 10km
33. Marin Alberto 1987 Poznan 10km
34. Mielcarzewicz Paweł 1982 Jerzykowo 5km
35. Mieszkowski PrzemysŁaw 1963 Zmęczeni już przed biegiem 10km
36. Mikołajczak Arkadiusz 1990 Jarocin 10km
37. Mizera Jakub 2004 Kostrzyn Wlkp. 5km
38. Mizera Mateusz 1988 Czerlejno 5km
39. Orsztynowicz Roland 1988 Pobiedziska 5km
40. Ratajczak Anna 1992 Pobiedziska 5km
41. Salita Lech 1960 ALTOM GNIEZNO 10km
42. Sobczak Witold 1977 KB Szamotuły 10km
43. Sołtysiak-Krzyżek Anna 1984 SanFilippo Team 5km
44. Sójka Kamil 1989 Biegi WLKP 10km
45. Stawicki Bartosz 1986 Super Stawik Team 5km
46. Stefaniak Monika 1976 Arena Ruchu 10km
47. Stefaniak Tomisław 1961 Arena Ruchu 10km
48. Szafrański Maciej 1987 Poznań 10km
49. Szczygieł Daniel 1997 Poznań 10km
50. Szymanska Karolina 1996 Szamotuły 5km
51. Walczak Robert 1980 Cytadela by Night 10km
52. Warguła Waldemar 1980 KB Gepard Murowana Goślina 10km
53. Wasiakowski Hubert 1979 Kickboxing Pobiedziska 10km
54. Wasiakowski Norbert 1974 KB Orange Polska 10km