Lista uczestników

Bieg Drużynowy 10x 10 km o Puchar Wielkopolski
z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

Poznań, 23.09.2018
Dystans: 10 km


Liczba zgłoszonych drużyn: 23


lp. Nazwa Drużyny -> Skład
1. BBF Sp. z o.o. Zawodnik 1: Mateusz Oppeln-Bronikowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Rafał Hedzielski
Zawodnik 3: Justyna Wysokińska
Zawodnik 4: Sławomir Adamczyk
Zawodnik 5: Bartosz Jusik
Zawodnik 6: Monika Kaczmarek
Zawodnik 7: Maciej Kosiewicz
Zawodnik 8: Michał Bartosik
Zawodnik 9: Robert Łopatka
Zawodnik 10: Małgorzata Ratajczak-Kałas
2. BBKTS (Biegam bo kocham Ten Stan) Zawodnik 1: Dorota Zowczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Maciej Zowczak
Zawodnik 3: Anita Kujawa-Marcinczak
Zawodnik 4: Piotr Olejniczak
Zawodnik 5: Maciej Haremza
Zawodnik 6: Artur Grzywaczyk
Zawodnik 7: Przemysław Grzywaczyk
Zawodnik 8: Robert Olejniczak
Zawodnik 9: Mariusz Nowak
Zawodnik 10: Robert Mamys
3. Ciastki.pz i Przyjaciele Zawodnik 1: Sławka Krenz [Kapitan]
Zawodnik 2: Agnieszka Niewczas-Stefańska
Zawodnik 3: Agnieszka Jelińska-Hok
Zawodnik 4: Paulina Misiek
Zawodnik 5: Alina Bukowska
Zawodnik 6: Agnieszka Gabrysz
Zawodnik 7: Agnieszka Sobaszkiewicz
Zawodnik 8: Matylda Rychlewicz
Zawodnik 9: Zuzanna Kwiatkowska
Zawodnik 10: Zuza Szyc
4. ENEA TEAM Zawodnik 1: Jarek Świątek [Kapitan]
Zawodnik 2: Ewa Borowicz
Zawodnik 3: Tomasz Ryba
Zawodnik 4: Antoni Bogusiewicz
Zawodnik 5: Filip Golisz
Zawodnik 6: Jakub Świątek
Zawodnik 7: Jacek Kolek
Zawodnik 8: Adrianna Jasielska
Zawodnik 9: Krzysztof Remiasz
Zawodnik 10: Sebastian Iwaszko
5. HERNIK TEAM 1 Zawodnik 1: Roman Rosół [Kapitan]
Zawodnik 2: Patrycja Bożkiewicz
Zawodnik 3: Krzysztof Hernik
Zawodnik 4: Anna Wiśniewska
Zawodnik 5: Dariusz Król
Zawodnik 6: Roman Czajka
Zawodnik 7: Milena Łodyga
Zawodnik 8: Maria Lasak
Zawodnik 9: Krzysztof Lasak
Zawodnik 10: Adam Boruch
6. Hernik Team 2 Zawodnik 1: Maciej Kasperczak [Kapitan]
Zawodnik 2: Jarosław Byczyk
Zawodnik 3: Damian Nowak
Zawodnik 4: Joanna Miężał-Basińska
Zawodnik 5: Tomasz Lewandowski
Zawodnik 6: Dominik Piaskowski
Zawodnik 7: Natalia Kozierska
Zawodnik 8: Krystian Brychczyński
Zawodnik 9: Wojciech Cholewiński
Zawodnik 10: Jacek Bożkiewicz
7. Hernik Team BEAUTIES Zawodnik 1: Wiola Hulewicz [Kapitan]
Zawodnik 2: Bogumiła Plaszczak
Zawodnik 3: Longina Cholewinska
Zawodnik 4: Katarzyna Boruch
Zawodnik 5: Ewelina Matyjasik-Lewandowska
Zawodnik 6: Marta Sip
Zawodnik 7: Agnieszka Jaśkowiak
Zawodnik 8: Hanna Kuligowska
Zawodnik 9: Marta Szymczak
Zawodnik 10: Katarzyna Misterska
8. KGHM ZG RUN 1 Zawodnik 1: Jakub Plewko [Kapitan]
Zawodnik 2: Karol Winniczuk
Zawodnik 3: Jerzy Mazurkiewiwicz
Zawodnik 4: Mariusz Tazbir
Zawodnik 5: Robert Walkowiak
Zawodnik 6: Patryk Pieniążek
Zawodnik 7: Grzegorz Jankowski
Zawodnik 8: Mateusz Szczepański
Zawodnik 9: Krzysztof Kwaśnik
Zawodnik 10: Dariusz Socha
9. KGHM ZG RUN 2 Zawodnik 1: Lucjan Zdobylak [Kapitan]
Zawodnik 2: Łukasz Bartków
Zawodnik 3: Artur Głowacki
Zawodnik 4: Paweł Sowiński
Zawodnik 5: Marcin Stępniak
Zawodnik 6: Marcin Paś
Zawodnik 7: Tomasz Nowak
Zawodnik 8: Grzegorz Magiera
Zawodnik 9: Remigiusz Przytulski
Zawodnik 10: Jarosław Belof
10. KGHM ZG RUN 3 Zawodnik 1: Łukasz Szlufarski
Zawodnik 2: Piotr Waldera
Zawodnik 3: Andrzej Grygiel
Zawodnik 4: Krzysztof Skrzypczak
Zawodnik 5: Mariusz Szumilas
Zawodnik 6: Tomasz Kaczmarek
Zawodnik 7: Bogdan Lienard
Zawodnik 8: Andrzej Łuczyński
Zawodnik 9: Bogusław Frydrych [Kapitan]
Zawodnik 10: Rafał Makowski
11. KGHM ZG RUN 4 Zawodnik 1: Marcin Moskal [Kapitan]
Zawodnik 2: Monika Bortkiewicz
Zawodnik 3: Sara Łoś
Zawodnik 4: Magdalena Bartków-Śliwińska
Zawodnik 5: Monika Małyniak
Zawodnik 6: Tomasz Miller
Zawodnik 7: Marcin Chobot
Zawodnik 8: Roman Pasternak
Zawodnik 9: Dawid Zdebiak
Zawodnik 10: Marek Warchala
12. KW PSP Poznań Zawodnik 1: Andrzej Bartkowiak
Zawodnik 2: Gniewomir Kwas [Kapitan]
Zawodnik 3: Robert Klonowski
Zawodnik 4: Grzegorz Banaszak
Zawodnik 5: Tomasz Grelak
Zawodnik 6: Tomasz Kantorski
Zawodnik 7: Michał Wrembel
Zawodnik 8: Arkadiusz Luks
Zawodnik 9: Martyna Luks
Zawodnik 10: Marta Kacprzycka
13. MOTIV HOME TEAM Zawodnik 1: Daniel Korytowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Jakub Knobloch
Zawodnik 3: Jarosław Baraniak
Zawodnik 4: Sebastian Korytowski
Zawodnik 5: Sławomir Kawecki
Zawodnik 6: Marcin Nowak
Zawodnik 7: Jakub Jesiołowski
Zawodnik 8: Michał Durzyński
Zawodnik 9: Michał Kubiak
Zawodnik 10: Marcin Basiński
14. NTonRun Zawodnik 1: Dariusz Maziec [Kapitan]
Zawodnik 2: Klaudia Felińska
Zawodnik 3: Joanna Lorenc
Zawodnik 4: Ewa ŚwiĄtczak
Zawodnik 5: Marcin Jaroszyk
Zawodnik 6: Marta KozieŁ
Zawodnik 7: Natalia Skierecka
Zawodnik 8: Damian Naporowski
Zawodnik 9: Karol JÓzefowski
Zawodnik 10: Marcin Kardach
15. OLALA Zawodnik 1: Marek Dolatowski [Kapitan]
Zawodnik 2: Kinga Gołembska
Zawodnik 3: Michał Kawka
Zawodnik 4: Monika Lisiecka
Zawodnik 5: Karolina Rybak
Zawodnik 6: Joachim Andrzejewski
Zawodnik 7: Aleksandra Ziemba
Zawodnik 8: Weronika Buszczak
Zawodnik 9: Agnieszka Zejdlewicz
Zawodnik 10: Przemysław Budziszewski
16. Powiat Poznański Zawodnik 1: Karolina Mądrzak [Kapitan]
Zawodnik 2: Natalia Siejek
Zawodnik 3: Maciej Pieczyński
Zawodnik 4: Julia Paszkiewicz
Zawodnik 5: Piotr Springer
Zawodnik 6: Tomasz Skupio
Zawodnik 7: Małgorzata Walczak
Zawodnik 8: Anna Banaszak
Zawodnik 9: Marek Mańczak
Zawodnik 10: Marcin Jasiński
17. RODOwici Zawodnik 1: Krzysztof Kowal [Kapitan]
Zawodnik 2: Gracjan Sułkowski
Zawodnik 3: Julia Cieślik
Zawodnik 4: Cezary Sadowski
Zawodnik 5: Krzysztof Winiarski
Zawodnik 6: Krzysztof Dziemian
Zawodnik 7: Daria Kompiel
Zawodnik 8: Jakub Ścibisz
Zawodnik 9: Jakub Marciniak
Zawodnik 10: Marek Sobka
18. RUUKKI Zawodnik 1: Bogumiła Andrzejak [Kapitan]
Zawodnik 2: Robert Szcześniak
Zawodnik 3: Kamila Kasperek
Zawodnik 4: Łukasz Stachowiak
Zawodnik 5: Franciszek Kępka
Zawodnik 6: Marcin Remisz
Zawodnik 7: Waldemar Szostak
Zawodnik 8: Edyta Prętka
Zawodnik 9: Krzysztof Springer
Zawodnik 10: Roman Markwitz
19. S.C. REP Zawodnik 1: Marcin Maciaszek [Kapitan]
Zawodnik 2: Michał Lednicki
Zawodnik 3: Paweł Golak
Zawodnik 4: Tomasz Zabłocki
Zawodnik 5: Tomasz Kaczmarek
Zawodnik 6: Patryk Czarnecki
Zawodnik 7: Michał Kuśnierz
Zawodnik 8: Paweł Połom
Zawodnik 9: Arkadiusz Szajek
Zawodnik 10: Dominika Godzisz
20. SAPERZY Zawodnik 1: Danuta Stachowiak
Zawodnik 2: Michał Statucki
Zawodnik 3: Piotr Jakubowski
Zawodnik 4: Maciej Nowak
Zawodnik 5: Kacper Wojciechowski [Kapitan]
Zawodnik 6: Krzysztof Borowczyk
Zawodnik 7: Łukasz Zawodny
Zawodnik 8: Anton Kruhliak
Zawodnik 9: Denis Kruhliak
Zawodnik 10: Michał Targowski
21. Torpol Runinng Team Zawodnik 1: Dominik Siwa [Kapitan]
Zawodnik 2: Monika Olszewska
Zawodnik 3: Małgorzata Napierała
Zawodnik 4: Sebastian Przygocki
Zawodnik 5: Dawid Banaszak
Zawodnik 6: Krzysztof Nieznalski
Zawodnik 7: Małgorzata Stodolna
Zawodnik 8: Alona Ostrowska
Zawodnik 9: Dominika Zaczyńska
Zawodnik 10: Robert Matysiak
22. Wójtowicz TRI Team Zawodnik 1: Marek Demński [Kapitan]
Zawodnik 2: Tymoteusz Mądry
Zawodnik 3: Maciej Bekier
Zawodnik 4: Andrzej Kaźmierczak
Zawodnik 5: Marek Porada
Zawodnik 6: Tymoteusz Fleiszar
Zawodnik 7: Marcin Liebner
Zawodnik 8: Rafał Niedbała
Zawodnik 9: Maciej Słupiński
Zawodnik 10: Arkadiusz Milewski
23. Wydział Neofilologii UAM Zawodnik 1: Karolina Kęsicka
Zawodnik 2: Marcin Lewandowski
Zawodnik 3: Andrzej Narloch
Zawodnik 4: Michał Piosik
Zawodnik 5: Joanna Stojek
Zawodnik 6: Mariusz Szymanowicz
Zawodnik 7: Janusz Taborek [Kapitan]
Zawodnik 8: Maximilian Weiß
Zawodnik 9: Igor Zataj
Zawodnik 10: Sylwiusz Żychliński