Lista startowa

Bieg Fartuszka - Biegi Dzieci

Krzywiń 09.12.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 406


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Abdellaoui Nadia 2012 Kościan Junior 2 - 400m
2. Adamczak Maja 2010 Leszno Junior 3 - 500m
3. Adamczewska Bianka 2008 UKS Dąb Suchy Las Poznań Junior 4 - 500m
4. Adamski Ksawery 2014 Przedszkole w Jerce Jerka Junior 1 - 200m
5. Adamski Olivier 2011 Szkola Podstawowa w Jerce Jerka Junior 3 - 500m
6. Andrzejczak Amelia 2009 ZS KRZYWIŃ Krzywiń Junior 4 - 500m
7. Andrzejewski Filip 2010 Helios Czempiń Czempiń Junior 3 - 500m
8. Augustyniak Sandra 2008 SP Nochowo Nochowo Junior 4 - 500m
9. Banaszak Mateusz 2012 Przedszkole "Zwinne Szkraby" Kiełczewo Kościan Junior 2 - 400m
10. Barłożyk Laura 2005 UKS Sportowiec Borowo Czempiń Junior 6 - 1500m
11. Bartkowiak Antoni 2008 CKS Helios Czempiń Czempiń Junior 4 - 500m
12. Bartkowiak Sylwia 2005 MOS Śrem dolsk Junior 6 - 1500m
13. Bartkowiak Wiktoria 2005 MOS Śrem dolsk Junior 6 - 1500m
14. Bartoszewski Antoni 2008 SP STARY LUBOSZ SPYTKÓWKI Junior 4 - 500m
15. Bartoszewski Jan 2015 SPYTKÓWKI Junior 1 - 200m
16. Bartoszewski Stanisław 2009 SP sTARY LUBOSZ SPYTKÓWKI Junior 4 - 500m
17. Bartz Julianna 2007 MOS Śrem Śrem Junior 5 - 750m
18. Bartz Maksymilian 2006 MOS Śrem Śrem Junior 5 - 750m
19. Basiński Marek 2012 Leszno Junior 2 - 400m
20. Bąk Filip 2016 Krzywiń Junior 1 - 200m
21. Berdychowska Blanka 2012 Mrozoodporni Krzywiń Krzywiń Junior 2 - 400m
22. Berdychowski Bartosz 2015 Mrozoodporni Krzywiń Krzywiń Junior 1 - 200m
23. Berdychowski Igor 2015 Mrozoodporni Krzywiń Czerwona Wieś Junior 1 - 200m
24. Bielecka Karolina 2003 Michałowo Junior 6 - 1500m
25. Bielecka Patrycja 2003 Michałowo Junior 6 - 1500m
26. Bieńczak Amelia 2010 SP10 w Lesznie Dąbcze Junior 3 - 500m
27. Bieńczak Wiktoria 2007 SP10 w Lesznie Dąbcze Junior 5 - 750m
28. Błoch Filip 2008 Szymanowo Junior 4 - 500m
29. Bojewska Inga 2009 Szkoła Podstawowa w Nochowie Nochowo Junior 4 - 500m
30. Borowiak Aleks 2016 Gostyń Junior 1 - 200m
31. Borowiak Marcel 2014 Gostyń Junior 1 - 200m
32. Braun Borys 2006 Kiełczewo Junior 5 - 750m
33. Braun Igor 2006 Kiełczewo Junior 5 - 750m
34. Bręczewska Julia 2008 Czempiń Czempiń Junior 4 - 500m
35. Brygier Natalia 2008 ZS nr 1 Kościan Kościan Junior 4 - 500m
36. Brzozowski Mateusz 2006 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń Junior 5 - 750m
37. Buchert Martyna 2003 UKS Sportowiec Borowo/ChampionMan Team Czempiń Junior 6 - 1500m
38. Buczkowska Helena 2011 Kościan Team Kościan Junior 3 - 500m
39. Bura Ola 2016 Happy Days Przedszkole Leszno Junior 1 - 200m
40. Bura Zosia 2010 Sp7 Leszno Leszno Junior 3 - 500m
41. Chudy Paweł 2007 Sp. Sikorzyn GOSTYŃ Junior 5 - 750m
42. Chwastyniak Matylda 2013 Mykam po Zatorzu Leszno Junior 2 - 400m
43. Chwastyniak Olga 2010 Mykam po Zatorzu Leszno Junior 3 - 500m
44. Cichocka Marcelina 2007 Szkoła podstawowa nr 5 w Śremie PSARSKIE Junior 5 - 750m
45. Cichocki Fryderyk 2012 Przedszkole Samorządowe Czempiń Nowe Borówko Junior 2 - 400m
46. Ciesielska Marta 2006 MOS / SP 6 Śrem Psarskie Junior 5 - 750m
47. Ciesielski Dorian 2010 Szkoła podstawowa w Krzywiniu Krzywiń Junior 3 - 500m
48. Ciesielski Jan 2014 Przedszkole Samorządowe nr 2 w Kościanie Kościan Junior 1 - 200m
49. Ciesielski Mariusz 2008 SP 1 Śrem Psarskie Junior 4 - 500m
50. Cybak Michalina 2006 Helios Czempiń Czempiń Junior 5 - 750m
51. Czapla Jerzy 2007 Zespół Szkół w Krzywiniu Kościan Junior 5 - 750m
52. Czeszak Maja 2013 Przeczkole nr 2 w koscianie Kościan Junior 2 - 400m
53. Czwojdrak Mikołaj 2008 Sp Smolice Smolice Junior 4 - 500m
54. Dawidowicz Gabriel 2015 TODA Meble Poznań Junior 1 - 200m
55. Dąbkowska Katarzyna 2011 PRO-FIT-BIKE Włoszakowice Junior 3 - 500m
56. Dąbkowski Marcin 2005 Szkoła Podstawowa w Buczu Barchlin Junior 6 - 1500m
57. Dąbrowska Agata 2006 Helios Czempiń Czempiń Junior 5 - 750m
58. Dąbrowska Julia 2009 Helios Czempiń Czempiń Junior 4 - 500m
59. Dembska Lena 2014 Poznań Junior 1 - 200m
60. Dembski Adam 2016 Poznań Junior 1 - 200m
61. Dębowska Julia 2011 ChampionMan Team Czempiń Junior 3 - 500m
62. Dłużyńska Maja 2014 SP z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Kopernika w Piaskach Piaski Junior 1 - 200m
63. Dłużyński Filip 2012 Przedszkole Samorządowe Akademia Pana Kleksa w Osiecznej Ziemnice Junior 2 - 400m
64. Dłużyński Kacper 2012 SP z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Kopernika w Piaskach Piaski Junior 2 - 400m
65. Dominiczak Klara 2009 Dąbrowa Mechlin Junior 4 - 500m
66. Dominiczak Tobiasz 2005 ZSZ Jerka Łuszkowo Junior 6 - 1500m
67. Donaj Maksymlian 2006 SzymanowskiTeam UKS4 Kościan Kościan Junior 5 - 750m
68. Dopierała Michał 2012 ochronka im.błedmunda Bojanowskiego Teklimysl 3 Junior 2 - 400m
69. Dorabiała Aleksander 2016 Żłobek "Kraina Baśni" Krobia Junior 1 - 200m
70. Dudziak Liliana 2014 Przedszkole Niezapominajka Śrem Śrem Junior 1 - 200m
71. Durzyński Marcel 2009 SP Nochowo Nochowo Junior 4 - 500m
72. Dym Aleksandra 2010 Sp4 Rawicz Junior 3 - 500m
73. Dzitkowski Aleksander 2013 Extraplon Gowarzewo Junior 2 - 400m
74. Dzitkowski Milan 2015 Extraplon Gowarzewo Junior 1 - 200m
75. Fikert Fabian 2015 Fikuś TEAM Kościan Junior 1 - 200m
76. Flet Zofia 2009 SP Nochowo Nochowo Junior 4 - 500m
77. Franek Filip 2006 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie Kościan Junior 5 - 750m
78. FrĄckowiak Nikodem 2007 SZKOŁA RACOT RACOT Junior 5 - 750m
79. Frąszczak Jakub 2008 Sprinterzy KOŚCIAN Junior 4 - 500m
80. Gabler Jakub 2014 Krzywiń Junior 1 - 200m
81. Gadomska Oliwia 2011 Szkoła podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 3 - 500m
82. Gendera Agata 2009 Borek Wlkp Borek Wlkp Junior 4 - 500m
83. Giełda Eryka 2015 Przedszkole Wyrzeka Nochowo Junior 1 - 200m
84. Giers Emilka 2014 Kościan TEAM Nowy Lubosz Junior 1 - 200m
85. Glumińska Lena 2012 SP4 Kościan/ CF Kościan Kościan Junior 2 - 400m
86. Górczyński Adam 2007 Sp Nochowo MOS Śrem śrem Junior 5 - 750m
87. Górczyński Kacper 2010 Sp Nochowo ŚREM Junior 3 - 500m
88. Górny Oliwer 2005 JANTAR RACOT Racot Junior 6 - 1500m
89. Górski Wojtek 2013 A kuku Śrem Junior 2 - 400m
90. Grobelna Iga 2012 Przedszkole Bolka i Lolka Leszno Wilkowice Junior 2 - 400m
91. Grobelny Aleksander 2009 SP Wilkowice Wilkowice Junior 4 - 500m
92. Grzesiewicz Jakub 2006 ZESPÓŁ SZKÓŁ W STARYM BOJANOWIE STARE BOJANOWO Junior 5 - 750m
93. Grzesiewicz Szymon 2010 ZESPÓŁ SZKÓŁ W STARYM BOJANOWIE STARE BOJANOWO Junior 3 - 500m
94. Habernik Maksymilian 2010 Śrem Śrem Junior 3 - 500m
95. Habernik Olga 2014 Śrem Śrem Junior 1 - 200m
96. Heigelmann Franciszek 2009 Helios Czempiń Czempiń Junior 4 - 500m
97. Heigelmann Gabriela 2007 Helios Czempiń Czempiń Junior 5 - 750m
98. Heigelmann Helena 2013 Czempiń Junior 2 - 400m
99. Heigelmann Julian 2013 Czempiń Junior 2 - 400m
100. Hetman Aleksander 2014 Darnowo Junior 1 - 200m
101. Hetman Tomasz 2017 Darnowo Junior 1 - 200m
102. Hoffmann DobrosŁawa 2015 KOŚCIAN Junior 1 - 200m
103. Homska Zofia 2014 przedszkole nr 2 Kościan Kościan Junior 1 - 200m
104. Humerska Aleksandra 2017 Czerwona Wieś Junior 1 - 200m
105. Humerski Wojciech 2014 Przedszkole w Krzywiniu Krzywiń Junior 1 - 200m
106. Idkowiak Lena 2008 SP Nochowo Nochowo Junior 4 - 500m
107. Jakubowski Ksawery 2012 CF Kościan Kościan Junior 2 - 400m
108. Jakubowski Mateusz 2005 MOSINA Junior 6 - 1500m
109. Janiak Marcin 2011 Jerka Krzywiń Junior 3 - 500m
110. Janiak Szymon 2007 Jerka Krzywiń Junior 5 - 750m
111. Janiak Tomek 2007 SP7 leszno Leszno Junior 5 - 750m
112. Jankiewicz Wiktoria 2012 Chodzież Junior 2 - 400m
113. Jankowiak Amanda 2011 Szkoła podstawowa w Jerce Jerka Junior 3 - 500m
114. Jankowiak Julia 2008 Szkoła Podstawowa w Dolsku Dolsk Junior 4 - 500m
115. Jankowiak Paula 2014 Przedszkole w Jerce Jerka Junior 1 - 200m
116. Jankowski Adam 2009 Mościszki Junior 4 - 500m
117. Jankowski Adam 2006 Bieżyń Zbechy-Pole Junior 5 - 750m
118. Jaskierska Lena 2010 Kosowo Junior 3 - 500m
119. Jędrowiak Jakub 2011 Szkoła Podstawowa Krzywiń KRZYWIŃ Junior 3 - 500m
120. Jędrowiak Nikola 2016 KRZYWIŃ Junior 1 - 200m
121. Jurczyńska Dominika 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIERCZYNIE Osieczna Junior 5 - 750m
122. Jurczyński Filip 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIERCZYNIE Osieczna Junior 4 - 500m
123. Jurga Lena 2016 Wieszkowo Junior 1 - 200m
124. Jurga Otylia 2005 SP Nochowo Nochowo Junior 6 - 1500m
125. Jurga Roksana 2011 Podstawowa w Racocie Osiek Junior 3 - 500m
126. Juskowiak Filip 2010 Rąbiń Junior 3 - 500m
127. Juskowiak Oskar 2007 Rąbiń Junior 5 - 750m
128. Juszkiewicz Hania 2013 Przedszkole Garzyn Garzyn Junior 2 - 400m
129. Juszkiewicz Oliwia 2007 Sp7 Leszno Garzyn Junior 5 - 750m
130. Kaczmarek Adam 2006 Szkoła podstawowa nr4 w Kościanie Kościan Junior 5 - 750m
131. Kaczmarek Julia 2009 Zespół Szkół w Jerce Krzywiń Junior 4 - 500m
132. Kajewska Beata 2009 SP 6 Śrem Śrem Junior 4 - 500m
133. Kaminski Antoni 2014 ochronka im.błedmunda Bojanowskiego wieszkowo35 Junior 1 - 200m
134. Kapitańczyk Antoni 2015 Kościan Junior 1 - 200m
135. Karolczak Jan 2012 Kąkolewo Kąkolewo Junior 2 - 400m
136. Karolczak Wiktor 2010 Kąkolewo Kąkolewo Junior 3 - 500m
137. Kasperska Emilia 2016 Krzywiń Junior 1 - 200m
138. Kasperski Kamil 2011 Podstawowa Krzywiń Krzywiń Junior 3 - 500m
139. Kazało Paulina 2009 Achilles Leszno Leszno Junior 4 - 500m
140. Kaźmierczak Jakub 2010 UKS "AS" Czempiń Nowe Borówko Junior 3 - 500m
141. Kaźmierczak Julia 2009 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń Junior 4 - 500m
142. Kaźmierczak Wiktoria 2007 Szkoła Podstawowa Czempiń Nowe Borówko Junior 5 - 750m
143. Kędzia Edward 2013 Przedszkole Zwinne Szkraby w Kiełczewie Śmigiel Junior 2 - 400m
144. Kędzia Frank 2010 S.P. Nr 4 w Koscianie Śmigiel Junior 3 - 500m
145. Kędzierska Maja 2016 Dobramysl Junior 1 - 200m
146. Kin Emilia 2017 Poznań Junior 1 - 200m
147. Klefas Maja 2005 Niewidzialne Torpedy Święciechowa Junior 6 - 1500m
148. Klefas Sandra 2008 Niewidzialne Torpedy Święciechowa Junior 4 - 500m
149. Klimek Antoni 2009 SP Nochowo Zbrudzewo Junior 4 - 500m
150. Klupś Zofia 2014 przedszkole Piaski wlkp. Piaski Junior 1 - 200m
151. Kochanowicz Michał 2009 UKS AS Czempiń Nowe Borówko Junior 4 - 500m
152. Kochanowicz Natalia 2014 Przedszkole Karuzela Nowe Borówko Junior 1 - 200m
153. Kolasinska Ola 2013 przedszkole krzywiń Junior 2 - 400m
154. Kołodziejczyk Julia 2015 Kościan Junior 1 - 200m
155. Kołodziejczyk Kornel 2011 Kościan Junior 3 - 500m
156. Konieczny Mateusz 2009 Zs krzywin Krzywiń Junior 4 - 500m
157. Kostrowska Nikola 2008 ZS KRZYWIŃ Czerwoan Wieś Junior 4 - 500m
158. KoŚciaŃska Dominika 2013 Przedszkole nr 2 Kościan Kościan Junior 2 - 400m
159. Kowalczyk Igor 2006 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń Junior 5 - 750m
160. Kowalczyk Marta 2003 HELIOS CZEMPIŃ Czempiń Junior 6 - 1500m
161. Kozicka Cecylia 2008 SP Nochowo Nochowo Junior 4 - 500m
162. KozŁowska Oliwia 2011 szkoła BIEŻYŃ KRZYWIŃ Junior 3 - 500m
163. Kraśniewska Aleksandra 2003 Krzywiń Junior 6 - 1500m
164. Kroczek Jan 2013 rteam Biegacze rydzyna Junior 2 - 400m
165. Kroczek Szymon 2007 rteam Biegacze rydzyna Junior 5 - 750m
166. Kruszona Katarzyna 2005 UKS SPORTOWIEC BOROWO CZEMPIŃ Junior 6 - 1500m
167. Kryś Blanka 2014 Przedszkole nr 2 Kościan Kościan Junior 1 - 200m
168. Kryś Joanna 2017 Kościan Junior 1 - 200m
169. Kubiak Alan 2009 Kościan Junior 4 - 500m
170. Kubiak Kacper 2007 Kościan Junior 5 - 750m
171. Kubiak Wojciech 2010 SP Pecna Pecna Junior 3 - 500m
172. Kucharska Inga 2007 Szkoła Podstawowa Śmigiel Śmigiel Junior 5 - 750m
173. Kucharska Lena 2015 Przedszkole im. Misia Uszatka w Kościanie Kościan Junior 1 - 200m
174. Kucharski Kacper 2008 Sp 3 Kościan KOŚCIAN Junior 4 - 500m
175. Kucharski Marcel 2015 Przedszkole im. Misia Uszatka Kościan KOŚCIAN Junior 1 - 200m
176. Kuciak Antonina 2009 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 4 - 500m
177. Kuczma Lena 2013 przedszkole OCHRONKA Krzywiń KRZYWIŃ Junior 2 - 400m
178. Kuczma Olga 2011 szkoła BIEŻYŃ KRZYWIŃ Junior 3 - 500m
179. Kurasiak Hanna 2015 Krasnale Przedszkole nr 2 w Kościanie Kościan Junior 1 - 200m
180. Kuś Kajetan 2012 Kościan Junior 2 - 400m
181. Kuśnierek Mikołaj 2012 Szkoła podstawowa w Nochowie Nochowo Junior 2 - 400m
182. Kuśnierek Milena 2015 Szkoła podstawowa w Nochowie Nochowo Junior 1 - 200m
183. Lalik Tymoteusz 2010 Sp4 Rawicz Rawicz Junior 3 - 500m
184. Landzwojczak Filip 2012 Czerwona Wieś Junior 2 - 400m
185. Larweczka Wiktoria 2014 Samorządowe Przedszkole nr 1 im. Wandy Chotomskiej Widziszewo Junior 1 - 200m
186. Lasecka Iga 2010 Helios Czempiń Czempiń Junior 3 - 500m
187. Lis Weronika 2010 ZS KRZYWIŃ KRZYWIŃ Junior 3 - 500m
188. Lisek Eryk 2008 ZS w Krzywiniu Krzywiń Junior 4 - 500m
189. Lisiecka Nina 2013 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń Junior 2 - 400m
190. Lisiecki Aleksander 2010 ChampionMan Team/ Ciacho Team Triathlon Czempiń Junior 3 - 500m
191. Łabendzka Alicja 2006 Helios Czempiń Czempiń Junior 5 - 750m
192. Łabendzki Jakub 2008 UKS AS Czempiń Czempiń Junior 4 - 500m
193. Łabudka Łucja 2009 BESTTEAM ŚREM Śrem Junior 4 - 500m
194. Łagodzka Ola 2010 Krzywiń Krzywiń Junior 3 - 500m
195. Łagodzka Paulina 2008 ZS Jerka Jerka Junior 4 - 500m
196. Łagodzki Hubert 2007 Za Jerka Rąbiń Junior 5 - 750m
197. Łagodzki Jędrzej 2012 Przedszkole Jerka Jerka Junior 2 - 400m
198. Łagodzki Robert 2010 ZS Jerka Jerka Junior 3 - 500m
199. Ławniczak Jan 2015 Kościan Junior 1 - 200m
200. Łukaszewska Natalia 2010 SP 6 Śrem Śrem Junior 3 - 500m
201. Łukaszewski Wojciech 2012 Słoneczna 6 Śrem Śrem Junior 2 - 400m
202. Maciejewski Maksymilian 2009 SP Nochowo Jelenczewo Junior 4 - 500m
203. Maciupa Filip 2007 Śrem Junior 5 - 750m
204. Maciupa Olaf 2011 Śrem Junior 3 - 500m
205. Maćkowiak Amelia 2007 www.dekarstwo-srem.pl ŚREM Junior 5 - 750m
206. Maćkowiak Zofia 2014 leszno Junior 1 - 200m
207. Maćkowski Marcel 2009 ZS Kąkolewo Kąkolewo Junior 4 - 500m
208. Maćkowski Mieszko 2010 ZS Kąkolewo Kąkolewo Junior 3 - 500m
209. Maik Aleksandra 2009 Helios Czempiń Jarogniewice Junior 4 - 500m
210. Maik Laura 2013 Helios Czempiń Jarogniewice Junior 2 - 400m
211. Maik Tomasz 2005 Helios Czempiń Jarogniewice Junior 6 - 1500m
212. Maj Maksymilian 2010 Kargowa Junior 3 - 500m
213. Maj Nadia 2012 Kargowa Junior 2 - 400m
214. Majchrzak Zofia 2010 Zs Krzywiń Krzywiń Junior 3 - 500m
215. Majerowicz Jagoda 2006 Szkoła podstawowa nr 4 Leszno Henrykowo Junior 5 - 750m
216. Majerowicz Julia 2008 Szkoła podstawowa nr 4 Leszno Henrykowo Junior 4 - 500m
217. Majorczyk Bartosz 2010 ZS Jerka Jerka Junior 3 - 500m
218. Marchlewska Zofia 2005 SP Manieczki Manieczki Junior 6 - 1500m
219. Marciniak Małgorzata 2014 Przedszkole Karuzela Czempiń Junior 1 - 200m
220. Marcinkowski Mikołaj 2006 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 5 - 750m
221. Marcinkowski Patryk 2010 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 3 - 500m
222. Markiewicz Adam 2011 Zgliniec Junior 3 - 500m
223. Matoszuk Oskar 2011 Szkoła Podstawowa Kiełczewo Kościan Junior 3 - 500m
224. Matuszak Kacper 2016 Krzywiń Junior 1 - 200m
225. Matuszak Martyna 2011 Masłowo Junior 3 - 500m
226. Matuszak Piotr 2004 Borek Wielkopolski Brześnica Junior 6 - 1500m
227. Matuszczak Gabriela 2003 MKS Juvenia Puszczykowo Luboń Junior 6 - 1500m
228. Matuszczak Wiktor 2015 Nie dotyczy Jerka Junior 1 - 200m
229. Matuszewska Weronika 2005 Bieżyń Bieżyń Junior 6 - 1500m
230. Matyja Maria 2006 Helios Czempiń CZEMPIŃ Junior 5 - 750m
231. Matyja Piotr 2009 UKS As Czempiń CZEMPIŃ Junior 4 - 500m
232. Matyjaszczyk Bartosz 2010 Zespół Szkół Jerka Jerka Junior 3 - 500m
233. Matyjaszczyk Marcin 2012 Ochronka Krzywiń Jerka Junior 2 - 400m
234. Mazurek Jakub 2010 Zespół Szkół w Krzywiniu Krzywiń Junior 3 - 500m
235. Mazurek Patryk 2013 Zespół Szkół w Krzywiniu Krzywiń Junior 2 - 400m
236. Meissner Filip 2008 Krzywiń Junior 4 - 500m
237. Michalska Karolina 2013 Kościan Team Kościan Junior 2 - 400m
238. Michalski Stanisław 2013 CF Kościan Kościan Junior 2 - 400m
239. Mikołajczak Bartosz 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA KRZYWIŃ KRZYWIŃ Junior 4 - 500m
240. Mikołajczak Franek 2010 PKS Racot Racot Junior 3 - 500m
241. Mikołajczak Tobiasz 2012 PRZEDSZKOLE ODDZIAŁ ŚWINIEC KRZYWIŃ Junior 2 - 400m
242. Mikołajczak Zosia 2013 Racot Racot Junior 2 - 400m
243. Modrzyński Aleksander 2008 sp 7 Leszno Leszno Junior 4 - 500m
244. Musielak Franciszek 2009 Szkoła Podstawowa im. Wiosny Ludów w Książu Wielkopolskim Książ Wielkopolski Junior 4 - 500m
245. Musielak Jagoda 2004 MOS Śrem Książ Wielkopolski Junior 6 - 1500m
246. Musielak Norbert 2005 MOS SREM Zaborowo Junior 6 - 1500m
247. Nowacka Natasza 2011 Szkoła podstawowa czempiń Czempin Junior 3 - 500m
248. Nowak Borys 2010 S.P. nr 3 Kościan Kościan Junior 3 - 500m
249. Nowak Julia 2008 zs krzywiń Czerwona wieś Junior 4 - 500m
250. Nowak Karol 2015 PRZEDSZKOLE/KRZYWIN KRZYWIŃ Junior 1 - 200m
251. Nowak Natalia 2011 zs krzywiń Czerwona wieś Junior 3 - 500m
252. Nowak Piotr 2010 PODSTAWOWA /KRZYWIN KRZYWIŃ Junior 3 - 500m
253. Nowak Zofia 2008 Zespół Szkół Krzywiń KRZYWIŃ Junior 4 - 500m
254. Pachocka Natalia 2005 UKS SPORTOWIEC BOROWO CZEMPIŃ Junior 6 - 1500m
255. Pacholski Jakub 2009 AIKIDO LESZNO Leszno Junior 4 - 500m
256. Pacholski Szymon 2016 Leszno Junior 1 - 200m
257. Pasternak Sylwester 2012 Kiełczewo Junior 2 - 400m
258. Pawlak Nikola 2010 szkoła nr 2 Kościan Kościan Junior 3 - 500m
259. Pawłowska Alicja 2007 SP CZEMPIŃ Nowe Borówko Junior 5 - 750m
260. Pazoła Gabriela 2003 Szkoła Podstawowa nr 12 Leszno Junior 6 - 1500m
261. Peszel Zosia 2012 Szkoła Podstawowa Czempiń Słonin Junior 2 - 400m
262. Pędziwiatr Mateusz 2013 Niepubliczne Przedszkole " Ochronka" w Krzywiniu Krzywiń Junior 2 - 400m
263. Piasecka Emilia 2005 ChampionMan Team Czempiń Junior 6 - 1500m
264. Piasecka Iga 2016 Krzywiń Junior 1 - 200m
265. Piasecki Wiktor 2010 SZkoła Podstawowa w Bieżyniu Krzywiń Junior 3 - 500m
266. Pietrzak Kacper 2006 ZS 1 Kościan Kościan Junior 5 - 750m
267. Pietrzyk Maria 2014 Gostyń Junior 1 - 200m
268. Pietrzyk Olaf 2010 Gostyń Junior 3 - 500m
269. Płaczek Bartosz 2009 Kąkolewo Kąkolewo Junior 4 - 500m
270. Postaremczak Antoni 2008 Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie Kościan Junior 4 - 500m
271. Przybylska Wiktoria 2003 Krzywiń Junior 6 - 1500m
272. Przybylski Alan 2011 Krzywiń Junior 3 - 500m
273. Ptak Kacper 2006 Sp nr 6 śrem Psarskie Junior 5 - 750m
274. Ptak Weronika 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 w Śremie Psarskie Junior 4 - 500m
275. Pudliszewski Ignacy 2007 SZYMANOWSKI TEAM Kościan Junior 5 - 750m
276. Pudliszewski Ksawery 2006 PUDLISZEWSKI TEAM Kościan Junior 5 - 750m
277. Rajmund Dominika 2008 Swarzedz Junior 4 - 500m
278. Ratajczak Adam 2009 Szkoła podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 4 - 500m
279. Ratajczak Adrian 2008 Szkoła Podstawowa w Dolsku Dolsk Junior 4 - 500m
280. Ratajczak Emilia 2007 Szkoła podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 5 - 750m
281. Ratajski Adrian 2006 SZKOŁA RACOT RACOT Junior 5 - 750m
282. Rączka Jakub 2013 Leszno Junior 2 - 400m
283. Rączka Zuzanna 2016 Leszno Junior 1 - 200m
284. Roszak Alicja 2008 SP Nr 6 w Śremie Manieczki Junior 4 - 500m
285. Roszkiewicz Maciej 2012 Ochronka Krzywiń Krzywiń Junior 2 - 400m
286. Roszkiewicz Zofia 2010 KRZYWIŃ Junior 3 - 500m
287. Rożek Olga 2005 MOS Śrem Nochowo Junior 6 - 1500m
288. Różański Filip 2003 SP 5 Śrem / MOS Śrem Śrem Junior 6 - 1500m
289. Rybarczyk Bartosz 2010 ZS Jerka Rogaczewo Wielkie Junior 3 - 500m
290. Rybarczyk Krzysztof 2010 ZS Jerka Rogaczewo Wielkie Junior 3 - 500m
291. Rybicka Natasza 2010 Akademia Urbasia Poznań Junior 3 - 500m
292. Rybicki Mateusz 2008 Akademia Urbasia Poznań Junior 4 - 500m
293. Rzepka Alan 2007 ZS JERKA Łuszkowo Junior 5 - 750m
294. Rzepka Kamil 2006 Jerka Jerka Junior 5 - 750m
295. Rzepka Lena 2010 zs Jerka Łuszkowo Junior 3 - 500m
296. Rzepka Patryk 2010 Jerka Jerka Junior 3 - 500m
297. Sajewska Wiktoria 2007 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 5 - 750m
298. Sajewski Mateusz 2007 Krzywiń Junior 5 - 750m
299. Sankiewicz Anatolia 2016 KOŚCIAN Junior 1 - 200m
300. Sankiewicz Jan 2011 SP NR 4 KOŚCIAN KOŚCIAN Junior 3 - 500m
301. Sikora Natalia 2014 Ochronka Krzywiń Krzywiń Junior 1 - 200m
302. Sikora Wojciech 2011 Zs Krzywiń Krzywiń Junior 3 - 500m
303. Sikorska Julia 2006 Łuszkowo Junior 5 - 750m
304. Sikorska Maja 2010 Łuszkowo Junior 3 - 500m
305. Sikorska Maria 2013 Łuszkowo Junior 2 - 400m
306. Skotarczak Nadia 2011 Nochowo Śrem Junior 3 - 500m
307. Skrzypczak Filip 2010 Wataha- łączy nas bieganie Gostyń Junior 3 - 500m
308. Skrzypczak Hanna 2012 Wataha -łączy nas bieganie Gostyń Junior 2 - 400m
309. Skrzypczak Jakub 2006 Drobnin Garzyn Junior 5 - 750m
310. Skrzypczak Zuzanna 2008 Garzyn Garzyn Junior 4 - 500m
311. Skrzypiński Maksymilian 2016 Leszno Junior 1 - 200m
312. Skrzypiński Mikołaj 2014 Leszno Junior 1 - 200m
313. Smoczyk MichaŁ 2005 szkoła RACOT KOŚCIAN Junior 6 - 1500m
314. Smoczyk Oliwia 2012 szkoła TUREW KOŚCIAN Junior 2 - 400m
315. Snela Kinga 2007 MUKS SZOK BOJANOWO Oczkowice Junior 5 - 750m
316. Sobczak Nikola 2009 SzymanowskiTeam Kopaszewo Junior 4 - 500m
317. Sobik Oliwier 2013 Przedszkole BAJKA leszno Osieczna Junior 2 - 400m
318. Sobkowiak Ewa 2010 SP Krzywiń Krzywiń Junior 3 - 500m
319. Sobkowiak Maja 2014 Ochronka w Krzywiniu Krzywiń Junior 1 - 200m
320. Sobkowiak Martyna 2009 Szkoła podstawowa w Krzywiniu Krzywiń Junior 4 - 500m
321. Sobkowiak Wiktoria 2009 Zs Jerka Jerka Junior 4 - 500m
322. Stachowiak Blanka 2013 Publiczne Przedszkole w Krzemieniewie Krzemieniewo Junior 2 - 400m
323. Stachowiak Jakub 2011 Szkola Podstawowa Lipno Lipno Junior 3 - 500m
324. Stachowiak Kacper 2010 Szkola Podstawowa Lipno Lipno Junior 3 - 500m
325. Staszek Amelia 2009 Krzywiń Krzywiń Junior 4 - 500m
326. Stefaniak Hanna 2013 Racot Racot Junior 2 - 400m
327. Szablewska Katarzyna 2010 ZS KRZYWIŃ KRZYWIŃ Junior 3 - 500m
328. Szałaga Jakub 2008 UKS AS Czempiń Czempiń Junior 4 - 500m
329. Szałaga Marta 2006 HELIOS Czempiń Czempiń Junior 5 - 750m
330. Szczepaniak Bartosz 2009 SP 2 Koscian Kościan Junior 4 - 500m
331. Szczepaniak Gabriela 2006 HELIOS Czempiń Czempiń Junior 5 - 750m
332. Szczepaniak Julia 2008 Manieczki Manieczki Junior 4 - 500m
333. Szczerbal Kamil 2007 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 5 - 750m
334. Szeszuła Marcel 2006 Leszno Junior 5 - 750m
335. Szlachetka Bartosz 2007 Szkola podstawowa w Dloni Miejska Gorka Junior 5 - 750m
336. Szłapka Faustyna 2007 SP NOCHOWO KRZYWIŃ Junior 5 - 750m
337. Szłapka Maja 2009 Szkoła podstawowa nr 3 w Kościanie Kościan Junior 4 - 500m
338. Szłapka Tymoteusz 2009 SP NOCHOWO KRZYWIŃ Junior 4 - 500m
339. Szłapka Wojciech 2010 Szkoła podstawowa nr 3 w Kościanie Kościan Junior 3 - 500m
340. Szudra Dawid 2004 LKS SZAWER LESZNO / SP 7 Leszno LESZNO Junior 6 - 1500m
341. Szulc Maria 2009 KRZYWIŃ KRZYWIŃ Junior 4 - 500m
342. Szymański Alan 2009 Szkoła nr 3 w Kościanie Kościan Junior 4 - 500m
343. Szymczak Dawid 2009 Krzywiń Junior 4 - 500m
344. Szymczak Hanna 2009 SP 2 Komorniki Głuchowo Junior 4 - 500m
345. Szymkowiak Aleksandra 2011 Stary Lubosz Stary Lubosz Junior 3 - 500m
346. Szymkowiak Filip 2008 Stary Lubosz Stary Lubosz Junior 4 - 500m
347. Świątkowski Bartosz 2008 SP Racot Choryń Junior 4 - 500m
348. Taciak Szymon 2012 Przedszkole im. Janka Wędrowniczka w Śremie Dalewo Junior 2 - 400m
349. Taciak Weronika 2009 Szkoła Podstawowa im. hrabiego Władysława Zamoyskiego w Nochowie Śrem Junior 4 - 500m
350. Terczewski Jan 2009 Kościan Team Kościan Junior 4 - 500m
351. Terczewski Piotr 2005 Kościan Team Kościan Junior 6 - 1500m
352. Tomaszewska Wiktoria 2012 Kurza Góra Junior 2 - 400m
353. Tomczak Bartosz 2006 HELIOS CZEMPIŃ CZEMPIŃ Junior 5 - 750m
354. Tomczak Emilia 2014 CZEMPIŃ Junior 1 - 200m
355. Tomczak Tobiasz 2013 CZEMPIŃ Junior 2 - 400m
356. Tomowiak Nikodem 2012 Przedszkole nr.10 Leszno Leszno Junior 2 - 400m
357. TrĄbka JĘdrzej 2009 SZKOŁA NR 4 KOSCIAN NOWY LUBOSZ Junior 4 - 500m
358. Trefoń Alicja 2013 Racot Kościan Junior 2 - 400m
359. Trefoń Amelia 2011 Racot Kościan Junior 3 - 500m
360. Trela Maksymilian 2011 Zespół Szkół Jerka Łuszkowo Junior 3 - 500m
361. Trela Wiktoria 2013 Przedszkole Jerka Łuszkowo Junior 2 - 400m
362. Trzmielewska Zofia 2009 Szkoła Podstawowa w Nochowie Nochowo Junior 4 - 500m
363. Trzybulska Kinga 2011 Mykam po zatorzu Leszno Junior 3 - 500m
364. Tuszyński Jakub 2013 Poznań Junior 2 - 400m
365. Twardowski Adrian 2011 Gostyń Junior 3 - 500m
366. Twardowski Jakub 2015 Gostyń Junior 1 - 200m
367. Tycner Rayan 2010 Kościan Junior 3 - 500m
368. Tyczyńska Amelia 2007 SP 7 Leszno Leszno Junior 5 - 750m
369. Wajnert Natasza 2010 Helios Czempiń Czempiń Junior 3 - 500m
370. Walachowski Bartek 2009 Szkoła Podstawowa w Buczu Bucz Junior 4 - 500m
371. Walachowski Szymon 2003 Leszno Leszno Junior 6 - 1500m
372. Walczak Igor 2013 Przedszkole im. Majki Jeżowskiej w Krzywiniu Krzywiń Junior 2 - 400m
373. Walter Amelia 2010 SP nr 1 w Kościanie Kościan Junior 3 - 500m
374. Walter Maja 2013 Biedronki SP nr 1 w Kościanie Kościan Junior 2 - 400m
375. Wasinska Julia 2007 Leszno Junior 5 - 750m
376. Wenclewska Emma 2013 Stara Przysieka Druga Junior 2 - 400m
377. Wenclewski Nikodem 2011 Stara Przysieka Druga Junior 3 - 500m
378. Wesoowski Bartosz 2009 Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan Junior 4 - 500m
379. Wesoowski Jakub 2003 Szkoła Podstawowa nr 4 Kościan Junior 6 - 1500m
380. Wilczek Gabriela 2013 Stary Lubosz Junior 2 - 400m
381. Wilczek Marcela 2015 Stary Lubosz Junior 1 - 200m
382. Wlaźlak Julia 2009 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 4 - 500m
383. Wlaźlak Szymon 2007 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 5 - 750m
384. Włodarczak Marianna 2010 Szkoła Podstawowa Czempiń Czempiń Junior 3 - 500m
385. Włodarczak Olaf 2011 Gostyń Junior 3 - 500m
386. Wojciak Gabriela 2005 Czempin Czempiń Junior 6 - 1500m
387. Wojciak Laura 2011 Czempin Czempiń Junior 3 - 500m
388. Wojciechowska Aleksandra 2011 Szkoła Podstawowa Krzywiń Krzywiń Junior 3 - 500m
389. Wojciechowska Antonina 2016 Jarogniewice Czempiń Junior 1 - 200m
390. Wojtkowiak Anna 2003 UKS Czwórka Kościan Racot Junior 6 - 1500m
391. Wojtkowiak Marta 2005 UKS CZWÓRKA KOŚCIAN Racit Junior 6 - 1500m
392. Wojtkowska Jagoda 2008 Szkoła Podstawowa Dolsk Dolsk Junior 4 - 500m
393. Wojtkowska Weronika 2016 Przedszkole Dolsk Dolsk Junior 1 - 200m
394. Wolska Anastazja 2012 Szkoła nr. 4 Kościan Kościan Junior 2 - 400m
395. Wolski Alan 2010 Szkoła nr. 4 Kościan Kościan Junior 3 - 500m
396. Woźniak Marcel 2007 Rąbiń Junior 5 - 750m
397. WoŹniak Matylda 2009 Szkoła Podstawowa nr 2 w Kościanie KOŚCIAN Junior 4 - 500m
398. Woźniak Nikodem 2010 Rąbiń Junior 3 - 500m
399. Wróbel Paulina 2006 SZP NR 28 WROCŁAW Wrocław Junior 5 - 750m
400. Wróbel Paweł 2009 SZP NR 28 WROCŁAW Wrocław Junior 4 - 500m
401. Wróblewska Lena 2012 Leszno Junior 2 - 400m
402. Wróblewska Martyna 2015 Leszno Junior 1 - 200m
403. Zalesińska Maja 2011 SP 12 Leszno Leszno Junior 3 - 500m
404. Załucki Błażej 2007 Krzywiń Junior 5 - 750m
405. Zielonka Dorota 2010 SP nr 1 w Kościanie Kościan Junior 3 - 500m
406. Zinkowska Maja 2009 Leszno Junior 4 - 500m