Lista startowa

Bieg Fartuszka - Biegi Dzieci

Krzywiń, 08.12.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 156


lp. nazwisko -> imię rocznik klub -> miasto -> Dystans ->
1. Andrzejewska Lena 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYM LUBOSZU NOWY LUBOSZ Junior 4 - 500 m
2. Bartoszewski Antoni 2008 SP Stary Lubosz Spytkowki Junior 5 - 750 m
3. Bartoszewski Jan 2015 Spytkowki Junior 1 - 200 m
4. Bartoszewski Stanisław 2009 SP Stary Lubosz Spytkowki Junior 4 - 500 m
5. BieŃczak Wiktoria 2007 Szkoła Podstawowa nr 10 w Lesznie Dąbcze Junior 5 - 750 m
6. Bojewska Inga 2009 Nochowo Junior 4 - 500 m
7. Borowska Klaudia 2013 Krzywiń Junior 2 - 400 m
8. Borowska Oliwia 2015 Krzywiń Junior 1 - 200 m
9. Bura Ola 2016 Happy Days Leszno Junior 1 - 200 m
10. Bura Zosia 2010 Sp7 Leszno Leszno Junior 4 - 500 m
11. Chudy Paweł 2007 Sp.Sikorzyn Gostyń Junior 5 - 750 m
12. Chwastyniak Matylda 2013 Leszno Junior 2 - 400 m
13. Chwastyniak Olga 2010 Leszno Junior 4 - 500 m
14. Cichocki Fryderyk 2012 AS Czempiń Czempiń Junior 3 - 500 m
15. Ciesielska Gabriela 2017 Krzywiń Junior 1 - 200 m
16. Ciesielski Dorian 2010 Zespół szkół w Krzywiniu Krzywiń Junior 4 - 500 m
17. Czeszak Julia 2018 Nowy Lubosz Junior 1 - 200 m
18. Czeszak Maja 2013 Nowy Lubosz Junior 2 - 400 m
19. Czwojdrak Mikołaj 2008 Szkoła Podstawowa Smolice Smolice Junior 5 - 750 m
20. Danek Amelia 2012 Biegaj z Krobią WOMEN Łęka Mała Junior 3 - 500 m
21. Danek Filip 2009 Biegaj z Krobią WOMEN Łęka Mała Junior 4 - 500 m
22. Dłużyńska Maja 2014 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im.M.Kopernika Piaski Junior 2 - 400 m
23. Dłużyński Filip 2012 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Osiecznej Ziemnice Junior 3 - 500 m
24. Dłużyński Kacper 2012 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im.M.Kopernika Piaski Junior 3 - 500 m
25. Donaj Maksymilian 2006 SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN Kiełczewo Junior 6 - 1500 m
26. Dorabiała Aleksander 2016 Biegaj z Krobia Women Krobia Junior 1 - 200 m
27. FrĄckowiak Nikodem 2007 PKS RACOT RUN RACOT Junior 5 - 750 m
28. Gadomska Oliwia 2011 Szkoła podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 3 - 500 m
29. Gendera Agata 2009 Borek Wlkp Koszkowo Junior 4 - 500 m
30. Gieda Jagoda 2009 MUKS SZOK BOJANOWO BOJANOWO Junior 4 - 500 m
31. Gieda Patrycja 2013 MUKS SZOK BOJANOWO BOJANOWO Junior 2 - 400 m
32. Giers Emilka 2014 Kościan Team Nowy Lubosz Junior 2 - 400 m
33. Górczyński Adam 2007 śrem Junior 5 - 750 m
34. Górczyński Kacper 2010 śrem Junior 4 - 500 m
35. Haryk Kacper 2013 ZS w Krzywiniu Kościan Junior 2 - 400 m
36. Hetman Aleksander 2014 Darnowo Junior 2 - 400 m
37. Hetman Tomasz 2017 Darnowo Junior 1 - 200 m
38. Hodura Filip 2013 Leszno Leszno Junior 2 - 400 m
39. Hodura Lena 2009 Leszno Leszno Junior 4 - 500 m
40. Janiak Tomek 2007 Leszno Junior 5 - 750 m
41. Janik Laura 2012 ChampionMan Czempiń Czempiń Junior 3 - 500 m
42. Janik Mateusz 2009 ChampionMan Czempiń Czempiń Junior 4 - 500 m
43. Jankowiak Julia 2008 Dolsk Junior 5 - 750 m
44. Jankowska Amelia 2014 Przedszkole Karuzela Czempiń Piechanin Junior 2 - 400 m
45. Jankowska Hanna 2017 Przedszkole Karuzela Czempiń Piechanin Junior 1 - 200 m
46. Jankowska Zuzanna 2009 Młode Orły Piaski Junior 4 - 500 m
47. Jankowski Adam 2006 Bieżyń Krzywiń Junior 6 - 1500 m
48. Jaskulska Gabriela 2009 SP 6 Śrem Śrem Junior 4 - 500 m
49. Jędrowiak Jakub 2011 Szkoła Podstawowa Krzywiń KRZYWIŃ Junior 3 - 500 m
50. Jędrowiak Nikola 2016 Przedszkole Krzywiń KRZYWIŃ Junior 1 - 200 m
51. Józefiak Mikolaj 2012 Sp 5 Leszno Pawlowice Junior 3 - 500 m
52. Jurga Lena 2016 Przedszkole krzywiń Wieszkowo Junior 1 - 200 m
53. Jurga Roksana 2011 Podstawowa w Racocie Osiek Junior 3 - 500 m
54. Kaczmarek Adam 2006 UKS Czwórka Kościan Kościan Junior 6 - 1500 m
55. Kaczor Lidia 2011 Szkoła Podstawowa w Kościanie Kościan Junior 3 - 500 m
56. Kazało Paulina 2009 Achilles Leszno Leszno Junior 4 - 500 m
57. Klupś Zofia 2014 Piaski Piaski Junior 2 - 400 m
58. Konczewicz Kacper 2005 Biegaj z Krobią WOMEN Krobia Junior 6 - 1500 m
59. Korabik Kinga 2009 Leszno Leszno Junior 4 - 500 m
60. Kostyk Alan 2012 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 3 - 500 m
61. Kostyk Oliwier 2014 Przedszkole Czempiń Czempiń Junior 2 - 400 m
62. Koszel Olek 2017 ACTIVE LIFESTYLE Leszno Junior 1 - 200 m
63. Kowalczyk Igor 2006 HELIOS CZEMPIŃ CZEMPIŃ Junior 6 - 1500 m
64. Kozaczek Kacper 2012 Młode Orły Gostyń Junior 3 - 500 m
65. Kozaczek Pola 2015 PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 Gostyń Junior 1 - 200 m
66. Kozłowska Justyna 2005 #koziołki_team Poznań Junior 6 - 1500 m
67. Kozłowska Oliwia 2013 Kościan Junior 2 - 400 m
68. Kozłowska Wiktoria 2007 #koziołki_team Poznań Junior 5 - 750 m
69. Kozyra Sara 2016 Leszno Junior 1 - 200 m
70. Krysztofiak Franciszek 2015 ChampionMan Team / Helios Czempiń Czempiń Junior 1 - 200 m
71. Kryś Blanka 2014 Kościan Junior 2 - 400 m
72. Kryś Joanna 2017 Kościan Junior 1 - 200 m
73. Kułek Aleksandra 2008 ChampionMan Team / Helios Czempiń Czempiń Junior 5 - 750 m
74. Kwiatkowska Zofia 2011 Szkoła Podstawowa w Czempiniu Czempiń Junior 3 - 500 m
75. Kwiatkowski Franciszek 2015 Przedszkole Karuzela Czempiń Junior 1 - 200 m
76. Landyszkowski Wojciech 2013 Leszno Leszno Junior 2 - 400 m
77. Landzwojczak Emilia 2013 Kościan Junior 2 - 400 m
78. Laska Jagoda 2012 Szkoła Podstawowa w Zbrudzewie Niesłabin Junior 3 - 500 m
79. Laska Marcin 2014 Przedszkole "Leśna Polanka" Mechlin Niesłabin Junior 2 - 400 m
80. Leonarczyk Hubert 2010 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 4 - 500 m
81. Lisiecka Nina 2013 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń Junior 2 - 400 m
82. Lisiecki Aleksander 2010 Ciacho TeamTriathlon/ ChampionMan Team Czempiń Junior 4 - 500 m
83. Łabiński Antoni 2010 SP Starkowo Bucz Junior 4 - 500 m
84. Łagodzki Hubert 2007 ZS Jerka Rąbiń Junior 5 - 750 m
85. Maćkowska Iga 2016 Kąkolewo Junior 1 - 200 m
86. Maćkowski Marcel 2009 ZS Kąkolewo Kąkolewo Junior 4 - 500 m
87. Maćkowski Mieszko 2010 ZS Kąkolewo Kąkolewo Junior 4 - 500 m
88. Maj Maksymilian 2010 Kargowa Junior 4 - 500 m
89. Maj Nadia 2012 Kargowa Junior 3 - 500 m
90. Majerowicz Jagoda 2006 SZKOLA PODSTAWOWA NR 4 W LESZNIE HENRYKOWO Junior 6 - 1500 m
91. Majerowicz Julia 2008 SZKOLA PODSTAWOWA NR 4 LESZNO HENRYKOWO Junior 5 - 750 m
92. Malcher Oliwia 2018 Kłoski team Leszno Junior 1 - 200 m
93. Marciniak Julia 2011 Helios Czempiń Czempiń Junior 3 - 500 m
94. Marciniak Małgorzata 2014 Przedszkole Karuzela Czempiń Junior 2 - 400 m
95. Michalska Karolina 2013 Kościan Team Kościan Junior 2 - 400 m
96. Mikołajczak Franek 2010 PKS Racot Racot Junior 4 - 500 m
97. Mikołajczak Zosia 2013 PKS Racot Racot Junior 2 - 400 m
98. Modrzyński Aleksander 2008 Leszno Junior 5 - 750 m
99. Mulawa Adam 2013 SzymanowskiTeam Leszno Junior 2 - 400 m
100. Musielak Norbert 2005 MKS MOS Śrem Zaborowo Junior 6 - 1500 m
101. Nowacka Natasza 2011 SP Czempiń czempiń Junior 3 - 500 m
102. Nowacki Szymon 2016 Przedszkole Czempiń czempiń Junior 1 - 200 m
103. Peszel Zosia 2012 Helios Czempiń Słonin Junior 3 - 500 m
104. Płocieniak Lena 2012 Zespół Szkół w Krzywiniu Krzywiń Junior 3 - 500 m
105. Płócieniczak Norbert 2009 Leszno Junior 4 - 500 m
106. Pudliszewski Ignacy 2007 SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM Kościan Junior 5 - 750 m
107. Puszkarek Julia 2016 Helios Czempiń Czempiń Junior 1 - 200 m
108. Ratajczak Adrian 2008 Dolsk Junior 5 - 750 m
109. Ratajczak Marcin 2010 Garzyn Junior 4 - 500 m
110. Ratajski Adrian 2006 SKS JANTAR RAOT RACOT Junior 6 - 1500 m
111. Rączka Jakub 2013 Przedszkole miejskie nr 7 Leszno LESZNO Junior 2 - 400 m
112. Rączka Zuzanna 2016 Przedszkole miejskie nr 7 Leszno LESZNO Junior 1 - 200 m
113. Rzepka Kamil 2006 RZEPKA TEAM Jerka Junior 6 - 1500 m
114. Rzepka Patryk 2010 RZEPKA TEAM Jerka Junior 4 - 500 m
115. Sadowska Nikola 2011 szkola Czernina Czernina Junior 3 - 500 m
116. Saniuta Borys 2012 Szkoła Podstawowa w Rydzynie Dąbcze Junior 3 - 500 m
117. Saniuta Marysia 2015 Przedszkole Kolorowy Wiatraczek w Rydzynie Dąbcze Junior 1 - 200 m
118. Sankiewicz Anatolia 2016 KOŚCIAN Junior 1 - 200 m
119. Sankiewicz Jan 2011 UKS 4 KOŚCIAN / SzymanowskiTeam KOŚCIAN Junior 3 - 500 m
120. Sikora Maria 2015 Biegaj z Krobia Women Poniec Junior 1 - 200 m
121. Sikorska Maja 2010 Szkoła podstawowa w jerce Łuszkowo Junior 4 - 500 m
122. Sikorska Maria 2013 Zerówka jerka Łuszkowo Junior 2 - 400 m
123. Skałecki Radosław 2014 Przedszkole Samorządowe w Czempiniu Czempiń Junior 2 - 400 m
124. Skrzypczak Filip 2010 Wataha- łączy nas bieganie Gostyń Junior 4 - 500 m
125. Skrzypczak Hanna 2012 Wataha- łączy nas bieganie Gostyń Junior 3 - 500 m
126. Skrzypiński Maksymilian 2016 Leszno Junior 1 - 200 m
127. Skrzypiński Mikołaj 2014 Leszno Junior 2 - 400 m
128. Snela Filip 2018 Snela Team OCZKOWICE Junior 1 - 200 m
129. Snela Kinga 2007 Muks SZOK BOJANOWO OCZKOWICE Junior 5 - 750 m
130. Snela Matylda 2016 Leszno Junior 1 - 200 m
131. Sobczak Nikola 2009 SzymanowskiTeam Kopaszewo Junior 4 - 500 m
132. Sobkowiak Ewa 2010 Zespół Szkół w Krzywiniu Krzywiń Junior 4 - 500 m
133. Sobkowiak Jan 2011 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Krotoszynie Krotoszyn Junior 3 - 500 m
134. Sobkowiak Maja 2014 Ochronka w Krzywiniu Krzywiń Junior 2 - 400 m
135. Stanisławiak Wojciech 2009 S.P. Racot Racot Junior 4 - 500 m
136. Stiller Lena 2010 Biegaj z Krobią WOMEN Poniec Junior 4 - 500 m
137. Szczerbal Kamil 2007 ZS Krzywiń Krzywiń Junior 5 - 750 m
138. Szlachetka Bartosz 2007 Szkola Podstawowa Oczkowice Junior 5 - 750 m
139. Tomowiak Nikodem 2011 SzymanowskiTeam Leszno Junior 3 - 500 m
140. Tomowiak Paweł 2016 Przedszkole Happy Days Leszno Leszno Junior 1 - 200 m
141. Trefoń Alicja 2013 Racot Kościan Junior 2 - 400 m
142. Trefoń Amelia 2011 Racot Kościan Junior 3 - 500 m
143. Trefoń Stanisław 2017 Kościan Junior 1 - 200 m
144. Trzybulska Kinga 2011 Mykam po zatorzu Leszno Junior 3 - 500 m
145. Walachowski Bartek 2009 SP BUCZ Bucz Junior 4 - 500 m
146. Wawrzyniak Konrad 2010 Leszno Junior 4 - 500 m
147. Wawrzyniak Piotr 2011 ZS Krzywiń-podstawowa Krzywiń Junior 3 - 500 m
148. Werno Julia 2012 Szkoła Podstawowa w świerczynie Kleszczewo Junior 3 - 500 m
149. Wojciak Gabriela 2005 Czempin Czempiń Junior 6 - 1500 m
150. Wojciak Laura 2005 Czempin Czempiń Junior 6 - 1500 m
151. Wolarczak Aleksandra 2012 Pecna Junior 3 - 500 m
152. Wróblewska Lena 2012 Leszno Junior 3 - 500 m
153. Wróblewska Martyna 2015 Leszno Junior 1 - 200 m
154. Wrzosek Julia 2013 Kakolewo Osieczna Junior 2 - 400 m
155. Wyzuj Gabriela 2015 Przedszkole Słoneczna Szóstka Śrem Psarskie Junior 1 - 200 m
156. Wyzuj Nikodem 2014 Przedszkole Słoneczna Szóstka Śrem Psarskie Junior 2 - 400 m