Lista startowa

34 Bieg Grzymalitów

Chodzież 19.05.2018
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 324


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczyk Dominika 1992 Kaczory
2. Andrejczuk Marta 1976 KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
3. Andrejczuk Piotr 1980 KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
4. Bachmatiuk Magdalena 1986 Piła
5. Bajsarowicz Piotr 1991 Zacharzyn
6. Baran Dawid 2001 I LO w Chodzieży
7. Barańczak Mikołaj 2002 Gimnazjum Społeczne św . Barbary w Chodzieży
8. BardziŃski Paweł 1976 Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
9. Bartecka Bogna 2004 Margonin
10. Baryczkowska Katarzyna 1978 KB Gminy Czarnków
11. Bazimierowski Sylwester 1971 Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
12. Bednarek Mateusz 2003 SP1 Chodzież
13. Behrendt Magdalena 1977 pch_run
14. Binert Julia 1997 Ryczywół
15. Biniewski Miłosz 2002 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
16. Biskup Barbara 2003 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
17. Biskup Jagoda 2002 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
18. Błaszczyk Agnieszka 1994 Poznań
19. Bogdan Gapski 1965 Biegacze Józefa Noji
20. Bombelczyk Artur 1974 KB Gmina Czarnków
21. Borakiewicz Zuzanna 2004 Szkoła Podstawowa w Łeknie
22. Bratek Krzysztof 1974 Chodzież
23. Broniecki Damian 2001 1LO Wągrowiec
24. Brząkowski Ignacy 2004 Szkoła Podstawowa w Łeknie
25. Brzychczy Karol 1995 Olimpijczyk TRZCIANKA
26. Brzykcy Paweł 2002 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
27. Buczkowski Przemysław 1975 PCH RUN
28. Buczyński Bartek 2002 Zs Rataje
29. Chmara Marta 1986 Chodzież
30. Chmara Sylwia 1982 Nakło nad Notecią
31. Chmara Zygmunt 1962 Nakło nad Notecią
32. Chrzempa Nikola 2003 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
33. Ciamciak Olaf 2000 I LO w Chodzieży
34. Cieszyński Piotr 1972 Poznań
35. Cieślik Martyna 2003 SP1 Chodzież
36. Czarnolewska Maja 2002 SP1 Chodzież
37. Czechowicz Sebastian 1989 Chodzież
38. Czekalska Daria 1985 PCH_RUN
39. Czekalska Jagoda 2000 Laskowo
40. Czekalski Piotr 1981 PCH_RUN
41. Czuba Joachim 2002 SP1 Chodzież
42. Drzewiński Aleksander 2000 I LO w Chodzieży
43. Drzewiński Wojciech 2002 Gimnazjum Społeczne św. Barbary w Chodzieży
44. Dudkowiak Łukasz 1977 FWK TEAM ROGOŹNO
45. Dutkiewicz Tymoteusz 2004 SP1 Chodzież
46. Dyczkowska Marta 1999 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
47. Ewa Gapska 1971 Biegacze Józefa Noji
48. Fifer Jakub 2004 SP1 Chodzież
49. Fila Maksymilian 2004 SP1 Chodzież
50. Fórman Anna 1976 LODOŻERCY CHODZIEŻ
51. Fórman Daniel 1974 LODOŻERCY CHODZIEŻ
52. Frankowski Michał 1988 Lodożercy Chodzież
53. From Samuel 2004
54. Fryska Jan 2001 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
55. Gajc Artur 1976 Zacharzyn
56. Gajc Henryk 1948 Zacharzyn
57. Gajc Kacper 2000 ZS Chodzież
58. Gajc Magdalena 1978 Zacharzyn
59. Gapiński Michał 2003 SP1 Chodzież
60. Gawlak Sara 1996 Ks Gwardia Piła
61. Gehrke Robert 1987 PCH_RUN
62. Geisler Marcin 1975 Budzyń
63. Gibas Paweł 1984 BTS BUDZYŃ
64. Gimzicka Monika 1977 Margonin
65. Głąb Fabian 1987 Strzelęcin
66. Głąb Jakub 2000 Chodzież
67. Głąb Mikołaj 1989 Chodzież
68. Głąb Paweł 1968 Chodzież
69. Głowacki Marcin 1978 Inowrocławski Klub Sportowy Karate
70. Głowski Arkadiusz 2001
71. Godek Matusz 2002 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
72. Gola Monika 1985 Chodzież
73. Gołąbek Łukasz 2002 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
74. Gołembecka Bogumiła 1979 PCH_RUN
75. Gołembecki Jakub 1973 Chodzież
76. Gotszling Julia 2004 SP Oleśnica
77. GÓrny Tadeusz 1946 Piła
78. Górzny Wojciech 2000 I LO w Chodzieży
79. Grabianowska Dominika 1999 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
80. Grabowska Aleksandra 2002 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
81. Grabowska Anna 2003 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
82. Grabowska Sylwia 1977 PCH_RUN
83. Grabowski Dominik 1978 PCH_RUN
84. Graj Damian 1982 KB Gmina Czarnków
85. Grams Marek 1975 PCH_RUN
86. Gronowski Piotr 1960 Team Curie
87. Gruntkowski Mateusz 2003 Gimnazjum Społeczne św. Barbary w Chodzieży
88. Grzebyta Miłosz 1995 Biegożercy
89. Hejman Dawid 1981 Chodzież
90. Helak Karol 1973 K.B AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI
91. Helak Małgorzata 1981 1981
92. Hemerling Igor 2004 Szkoła Podstawowa w Łeknie
93. Hepner Tomasz 1988 Kawa Kamp Team
94. Hermaszczuk Paweł 1977 BUDZYŃ
95. Heymann Eryk 2000 I LO w Chodzieży
96. Hoffman Aleksander 1972 PRECON POLSKA
97. Hordych Jan 1997 PCH_RUN
98. Hordych Marek 1964 BRACTWO PIWNE W SZAMOCINIE
99. Huchrak Patryk 2004 SP1 Chodzież
100. Humerczyk Adam 1975 40LETNIE CIACHA CHODZIESKIE
101. Idczak Gracjan 2004 Szkoła Podstawowa w Łeknie
102. Ignaczak Łukasz 1984 Chodzież
103. Jagodziński Karol 1991 Chodzież
104. Janczarczyk Julia 2000 ZS Rataje
105. Janicki Nikodem 2001 I LO w Chodzieży
106. Jankowska Aleksandra 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
107. Jankowski Kacper 2000 I LO w Chodzieży
108. Jankowski Marcel 2002 Gimnazjum Społeczne św. Barbary w Chodzieży
109. Januchowski Albert 2000 I LO w Chodzieży
110. Januszczak Maria 2003 SP1 Chodzież
111. Jaśkowiak Hubert 2001 ZS1 Wągrowiec
112. Jaworski Tomasz 1985 Budzyń
113. JesioŁowski Kamil 1975 40LETNIE CIACHA CHODZIESKIE
114. Jeska Tomasz 1977 The Prodigy
115. Jessa Andrzej 1971 Biegacze Józefa Noji
116. Jędrzejewska Kamila 2001 ZS Rataje
117. Juszczyk Alan 2000 I LO w Chodzieży
118. Kaczmarek Dawid 2001 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
119. Kańduła Rajmund 1983 Via2006 _Drużyna szpiku
120. Karniszewska Marta 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
121. Karpiarz Magdalena 2004 SP1 Chodzież
122. Kasprzycka Nikola 2003 SP1 Chodzież
123. Kasprzycki Marek 1976 PCH_RUN
124. Kasztelan Zuzia 2001 ZS Rataje
125. Kępczyńska Małgorzata 1987 Kaczory
126. Kiszycki Jakub 2003 SP1 Chodzież
127. Kita Jonasz 2004 SP1 Chodzież
128. Kledzik Natalia 1988 PCH_RUN
129. Klimczak Mzłgorzata 2004
130. Kliszewski Damian 1970 NOKIA Bydgoszcz
131. Kmiotek Andrzej 1973 Chodzież
132. Kmiotek Jarosław 1972 Chodzież
133. Kobierski Szymon 1989 Zacharzyn
134. Kobus Bartłomiej 2000 I LO w Chodzieży
135. Kocimski Artur 1971 PCH_RUN
136. KoŁda Halina 1962 PCH_RUN
137. KoŁodziej Łukasz 1993 Biegożercy
138. Kołodziej Szymon 2000 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
139. Kopienka Kornelia 2001 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
140. Kopienka Kornelia Kopienka 2001 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
141. Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM
142. Kowalczyk Sergiusz 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
143. Kowalińska Katarzyna 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
144. Kowalski Dawid 1978 Chodzież
145. Kozłowska Natalia 2003 SP Budzyń
146. Kozłowski Antoni 1963 Klub Wesołego Biegacza
147. Krajewska Agnieszka 1990 PCH_RUn
148. Kranc Tadeusz 1969 Zacharzyn
149. Krawiec Tomasz 1999 I LO w Chodzieży
150. Krukowska Justyna 1983 Chodzież
151. Kryczka Anna 2000 I LO w Chodzieży
152. Krygier Sabina 2003 SP1 Chodzież
153. Krystkowiak Jakub 2001 Grudna
154. Krystkowiak Krystian 1999 I LO w Chodzieży
155. Kryszak Bartłomiej 1985 Wieleń
156. Krzysztofiak Piotr 2002 Publicznie Gimnazjum w Szamocinie
157. Kubanek Daria 2001 I LO w Chodzieży
158. Kubiak Aleksandra 2003 SP1 Chodzież
159. Kubiak Daniel 1988 Precon Polska
160. Kubiak Piotr 1982 Precon Polska
161. Kucharski Adam 1965 Budzyń
162. Kucharski Dawid 2002 SP1 Chodzież
163. Laskowska Martyna 1987 Chodzież
164. Latos Paweł 2004 Precon Polska Jastrowie
165. Latos Piotr 1966 Precon Polska-Jastrowie
166. Lehmann Krzysztof 1978 Chodzież
167. Lejba Dawid 1998 Zacharzyn
168. Leński Antoni 2003 SP1 Chodzież
169. Lewandowski Michał 2001 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
170. Linka Kamil 1995 Kaczory
171. Lubawa Ewelina 1976 Rogożno
172. Lupa Mateusz 1990 Margonin
173. Łech Damian 1979 NyrolRuN
174. Łochowicz Marta 1985 Chodzież
175. Łucyk Maciej 1983 ASICS FrontRunner Poland / Maratończyk Poznań
176. Łukaszczyk Krzysztof 1979 1979
177. Łukaszewska Rozalia 2003 ZS Rataje
178. MaŁachowska Joanna 1979 prawie 40LETNIE CIACHA CHODZIESKIE
179. Małkowski Szymon 2003 SP1 Chodzież
180. Mantaj Adam 2004 SP Oleśnica
181. Marciniak Mateusz 2000 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
182. Marcińkiewicz Oliwer 2003 SP1 Chodzież
183. Mączyński Grzegorz 1968 Wkurw_team
184. Meler Krzysztof 1977 Wągrowiec
185. Meres Oliwia 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
186. Michalska Oliwia 2004 SP3 Chodzież
187. Michalska-Nowak Alicja 1976 Pani
188. Mróz Fabian 1991 Chodzież
189. Mucha Dawid 2001 ZS1 Wągrowiec
190. Mula Honorata 1994 Biegożercy
191. MusiaŁ Adam 1958 ?
192. Nochowicz Adam 1958 Urząd Gminy Chodzież
193. Nochowicz Bartosz 1988 PCH_RUN
194. Nowaczyk Adam 1993 Chodzież
195. Nowaczyk Grzegorz 1977 LODOŻERCY / PCH_RUN
196. Nowaczyk Magdalena 1978 Chodzież
197. Nowak Julia 2001 I LO w Chodzieży
198. Nowak Kacper 2002 SP1 Chodzież
199. Nowak Szymon 2004 Chodzież
200. Nowak Wojciech 1980 Szamocin
201. Nowak Wojciech 1972 Chodzież
202. Ochnio Ryszard 1975 Polonia Jastrowie WTZ Jastowie
203. Okulska Oliwia 2003 Chodzież
204. Olczyk Ewelina 2002 ZS Rataje
205. Pankowski Filip 1993 Ryczywół
206. Parzybut Magdalena 2000 I LO w Chodzieży
207. Patro Patryk 2001 1LO Wągrowiec
208. Pawłowski Karol 1972 LODOŻERCY
209. PawŁowski Robert 1977 Vege Runners
210. Peksa Ewa 1979 Wągrowiec
211. Pełechaty Ewelina 1979 Pani
212. Pełechaty Krzysztof 1974 Pani
213. Piątek Natalia 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
214. Pietras Wiktoria 2004 SP1 Chodzież
215. Pijanowski Emanuel 2004 SP3 Chodzież
216. Piotr Marta 1984 Wronki
217. Piotrowska Ewa 1980 Energy siłownia Kaczory
218. Piotrowski Klaudiusz 2004 Podstawowa
219. Plewa Magdalena 1993 Energy siłownia Kaczory
220. Pluciński Dominik 2000 I LO w Chodzieży
221. Pogorzelski Michał 2004 SP Oleśnica
222. Politowska Marcelina 2000 ZS Rataje
223. Popkowski Przemysław 2000 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
224. Potasiński Mateusz 2003 ZS Rataje
225. Powel Karolina 1979 Opalenica
226. Powel Piotr 1975 Opalenica
227. Poznański Martin 1993 Team Run Gołańcz
228. Prendecka Sylwia 1984 1984
229. Przespolewski Rafał 1975 Wrzosowa
230. Przewoźniak Michał 1990 Chodzieski Klub Sztuk i Sportów Walki
231. Przewoźniak Piotr 1978 Chodzież
232. Przybyła Błażej 2000 ZSLG Rataje
233. Przybysz Ewelina 1991 PCH_RUN
234. Przywarczak Paweł 1987 1987
235. Przywarczak Weronika 1999 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
236. Pytlak Nikola 2003 SP1 Chodzież
237. Rewers Irek 1975 PCH_RUN
238. Rogacki Piotr 2001 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
239. Rogula Marcin 1979 BUDZYŃ
240. Romańczyk Piotr 1973 PCH_RUN
241. Romańczyk Sylwia 1974 PCH_RUN
242. Rozalia Gapska 1998 Biegacze Józefa Noji
243. Rudziński Paweł 2000 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
244. Rutkowska Anna 1969 Wataha Wałcz
245. Ryszewska Zuzanna 2002 SP1 Chodzież
246. Ryszewski Kacper 2001 SP1 Chodzież
247. Sadek Daniel 2003 ZS Rataje
248. Sałata Adam 2002 SP1 Chodzież
249. Sarbinowski Jakub 2000 I LO w Chodzieży
250. Sawarzyński Krzysztof 1980 Biegacze Józefa Noji
251. Sawińska Wiktoria 1996 Biegożercy
252. Sawiński Hubert 1989 Biegożercy
253. Sicińska Natalia 2000 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
254. Sikorski Dominik 1979 1979
255. Sikorski Marcin 1982 KMC
256. Skibińska Karolina 1998 Ujście
257. Skóra Laura 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
258. SokoŁowska Adriana 1987 Vege Runners
259. Sprawka Joanna 1991 PCH_RUN
260. Spychalski Hubert 2003 ZS Rataje
261. Sroka Paweł 1997 BTS - Budzyń
262. Sroka Piotr 1990 PCH_RUN
263. Staniewski Jakub 1993 Chodzież
264. Stannard Alicja 1981 Swarzędz
265. Starosielec Maksymiliana 1998
266. Stefaniak Paweł 1980 PCH_RUN
267. Strachel Wiktoria 2003 SP1 Chodzież
268. Strychalska Rysz Danuta 1989 Team Run Golancz
269. StrzĘpka Aleksandra 1983 prawie 40LETNIE CIACHA CHODZIESKIE
270. Sudaj Marcin 1983 Chodzież
271. Superczyńska Aneta 1979 Lodożercy
272. Swiatly Robert 1967 Lodozercy
273. Szajowski Mikołaj 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
274. Szałata Małgorzata 1969 1969
275. Szeląg Remigiusz 1992 PCH-RUN
276. Szpajer Joanna 2001 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
277. Szuta Marek 1966 KB Gmina Czarnków
278. Szykowna Liwia 2000 I LO w Chodzieży
279. Szymanowicz Katarzyna 2001 I LO w Chodzieży
280. Szymańska Agnieszka 1993 Chodzież
281. Szymańska Marta 2001 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
282. Szymczak Wiktoria 2003 SP1 Chodzież
283. Ślefarski Marek 1982 Chodzież
284. Śliwiński Marek 1983 PCH_RUN
285. Ślot Małgorzata 1988 Chodzież
286. Śrama Artur 1999 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
287. Świątnicka Klaudia 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
288. Świderska Sandra 1998 Chodzież
289. Świerczyński Maciej 2002 SP1 Chodzież
290. Śwital Leszek 1974 PCH_RUN -MORSY MARGONIN
291. Śwital Mateusz 1998 PCH-RUN
292. Tabat Mateusz 1999 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
293. Thomas Daniel 1985 Precon Polska-Jastrowie
294. Tomaszewski Dominik 2002 ZS Rataje
295. Tomaszewski Wojciech 1968 Chodzież
296. Tondel Weronika 2002 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
297. Trznadel Roksana 1992 Szamocin
298. Tulikowska Aleksandra 2002 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
299. Tylicki Robert 1972 TylickiTeam
300. Wachowiak Krzysztof 2001 I LO w Chodzieży
301. Walczak Tomasz 1974 Chodzież
302. Wawrzyniak Mateusz 1997 Olimpijczyk TRZCIANKA
303. Wierzbicka Natalia 1982 PCH_RUN
304. Wiśniewska Ewa 1968 Mrocza
305. Wiśniewski Krzysztof 2003 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
306. Witkowski Krzysztof 1986 PCH_RUN
307. Wojtasik Jarosław 1965 CKZiU Złotów
308. Wojtecki Kamil 1997 Chodzież
309. Woźniak Kamil 1985 PSP PIŁA
310. Woźniak Tomasz 1976 Chodzież
311. Wróblewski Adam 1953 Wieleń
312. Wyka Angelika 1986 PCH_RUN
313. Wyka Błażej 1983 PCH_RUN
314. Wylegała Izabela 1980 PCH_RUN
315. Wylegała Michał 1978 PCH_RUN
316. Wyrt Dawid 2002 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
317. Wysocka Oliwia 1999 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
318. Wysota Kacper 2001 Zespół Szkół im. H.Cegielskiego w Chodzieży
319. Wzięch Michał 1980 Wągrowiec
320. Wzięch Piotr 1984 Wągrowiec
321. Zadrożny Szymon 1978 Wataha Wałcz
322. Zając Kacper 2004 SP1 Chodzież
323. Zieliński Marcin 1991 PCH_RUN
324. Zodrow Norbert 2001 SP1 Chodzież