Lista startowa

36 Bieg Grzymalitów

Chodzież 18.05.2019
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 300


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Abram Agata 1991 Biegający Wagrowiec
2. Andrzejczak Natalia 1992 BBL Szubin
3. Baranek Natalia 1992 Udanin
4. Bardziński Paweł 1976 Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
5. Bartecka Bogna 2004 Margonin
6. Baryczkowska Katarzyna 1978 KB Gmina Czarnków
7. Barzykowski Paweł 1977 Samotny łowca
8. Baszyński Daniel 1975 Budzyń
9. Baumgart Natalia 2004 Chodzież
10. Behrendt Antoni 2005 Szkoła Podstawowa nr 1
11. Behrendt Magdalena 1977 PCH_RUN
12. Białas Lidia 1991 Zielonowo
13. Białkowski Jan 2005 SP1 Chodzież
14. Biszof Tomasz 1978 Chodzież
15. Błażyńska Emilia 2003 Szkoła Podstawowa w Jędrzejewie ( gmina Czarnków )
16. Błoch Paulina 1991 Wysoka
17. Bożych Faustyna 2003 SP Strzelce
18. Bryniarski Natanael 2005 SP3 Chodzież
19. Brzykcy Marcin 2003 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
20. Brzykcy Paweł 2002 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
21. Buczkowski Przemysław 1975 PCH RUN
22. Buczyński Bartłomiej 2002 Zespół Szkół w Chodzieży
23. Burdziak Łukasz 1991 TERMINATORun
24. Byczyńska Aleksandra 2001 Szamocin
25. Byczyński Piotr 1967 Szamocin
26. Czapczyk Jakub 2004 Chodziez
27. Czarnecka Danuta 1967 PCH_ RUN
28. Czarnecki Paweł 1975 LKB Lipa
29. Czarnolewska Maja 2002 I LO Chodzież
30. Czekalska Daria 1985 Chodzież
31. Czekalski Piotr 1981 Chodzież
32. Czerwień Szymon 1996 Chodzież
33. Disterheft Kamil 2004 Społeczna SP Chodzież
34. Dreger Roman 1956 LZS Wiatrowo
35. Drzewiński Wojciech 2002 I LO Chodzież
36. Dubert Piotr 1982 Szamocin
37. Dudkowiak Łukasz 1977 ATLAS RUNNING TEAM
38. Dutkiewicz Mateusz 1990 Chodzież
39. Dutkiewicz Tymoteusz 2004 Szkoła Podstawowa nr 1
40. Dworska Roksana 2002 Zespół Szkół w Chodzieży
41. Dziemiński Tomasz 1978 Zabiegany Szamocin
42. Dziuba Kacper 2005 SP3 Chodzież
43. Eichstadt Bogusława 2005 SP3 Chodzież
44. Fórman Anna 1976 Koszmar Ortopedy TEAM
45. Fórman Daniel 1974 LODOŻERCY_CHODZIEŻ
46. Frankowski Michał 1988 Lodożercy Chodzież
47. Frasz Matusz 2003 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
48. Fryske Bartosz 1990 Wągrowiec
49. Gajc Artur 1976 Zacharzyn
50. Gajc Henryk 1948 Zacharzyn
51. Gajc Kacper 2000 Zespół Szkół w Chodzieży
52. Gajc Magdalena 1978 Zacharzyn
53. Gajc Oliwia 2005 SP Strzelce
54. Gajzler Anna 2005 SP1 Chodzież
55. Gapiński Michał 2003 Szkoła Podstawowa nr 1
56. Gapiński Oskar 2001 Zespół Szkół w Chodzieży
57. Gapska Ewa 1971 Biegacze Józefa Noji
58. Gapski Bogdan 1965 Biegacze Józefa Noji
59. Gąsior Martyna 2004 SP Budzyń
60. Gehrke Robert 1987 Chodzież
61. Głowacki Dominik 2002 Inowrocławski Klub Sportowy Karate
62. Głowacki Marcin 1978 Inowrocławski Klub Sportowy Karate
63. Głów Tomasz 1984 1984
64. Gmitrowicz Anna 2005 Szkoła Podstawowa nr 1
65. Gołąbek Łukasz 2002 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
66. Gołembecki Jakub 1973 Chodzież
67. Górny Tadeusz 1946 Piła
68. Górzny Wojciech 2000 I LO Chodzież
69. Grabianowska Julia 2004 SP3 Chodzież
70. Grabowska Amelia 2004 SP Strzelce
71. Grabowska Monika 1982 Chodzież
72. Grabowska Sylwia 1977 PCH_RUN
73. Grabowski Dominik 1978 PCH_RUN
74. Grabowski Dominik 2002 I LO Chodzież
75. Grabowski Radosław 2005 SP1 Chodzież
76. Graczyk Zuzanna 2004 SP Strzelce
77. Grela Brajan 2005 Szkoła Margonin
78. Grembowska Zuzanna 2003 Szamocin
79. Grenadier Damian 1987 Edukacja Lubasz
80. Grodzka Agnieszka 1993 chodzież
81. Grodzka Mariola 1967 Budzyń
82. Grodzka Sandra 2004 Budzyń
83. Grodzki Patryk 1990 chodzież
84. Gronowski Piotr 1960 Team Curie
85. Gruntkowski Mateusz 2003 Społeczne Gimnazjum Chodzież
86. Gucińska Sonia 1990 Rocket team
87. Hak Mateusz 2005 SP3 Chodzież
88. Helak Małgorzata 1981 Średnica
89. Hepner Tomasz 1988 GVT
90. Hoffman Aleksander 1972 PRECON POLSKA
91. Hoffman Kamil 2003 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
92. Hordych Jan 1997 PCH_RUN/wkurw_team
93. Hordych Marek 1964 BRACTWO PIWNE W SZAMOCINIE
94. Humerczyk Adam 1975 UKS DELFINEK CHODZIEŻ
95. Jagodziński Jakub 2004 Szkoła Podstawowa nr 1
96. Jagodziński Marcin 1983 Osiek nad Notecią
97. Jakubczak Kamil 1997 Chodzież
98. Janicka Wiktoria 2005 SP1 Chodzież
99. Janicki Grzegorz 1966 Morganity Fitness
100. Janicki Nikodem 2001 I LO Chodzież
101. Janus Mikołaj 2004 Szkoła Podstawowa nr 1
102. Jańczak Weronika 2002 Zespół Szkół w Chodzieży
103. Jaroszewicz Joanna 1975 szydłowo
104. Jasińska Agata 2005 SP Strzelce
105. Jerzakowska Marta 1988 OSP Trzcianka
106. Jerzakowski Jarosław 1986 OSP Trzcianka
107. Jesiołowska Inez 2004 Szkoła Podstawowa nr 1
108. Jesiołowski Fabian 2001 I LO Chodzież
109. Jessa Andrzej 1971 Biegacze Józefa Noji
110. Kaczmarowski Maciej 2001 I LO Chodzież
111. Karniszewska Marta 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
112. Kasielski Rafał 2002 TERMINATORun
113. Kasperczak Karolina 1994 SZAMOCIN
114. Kasprzycki Marek 1976 PCH_RUN
115. Kiełczyński Marek 1978 Przyłęki
116. Kliszewska Patrycja 2000 Zespół Szkół w Chodzieży
117. Kmiotek Andrzej 1973 TAURUS
118. Kmiotek Hubert 2003 Społeczne Gimnazjum Chodzież
119. Kocimski Artur 1971 PCH_RUN
120. Kołda Halina 1962 PCH_RUN
121. Kołodziej Honorata 1994 Biegożercy
122. Kołodziej Łukasz 1993 Biegożercy
123. Konieczny Jacek 1977 ZABIEGANY SZAMOCIN
124. Kopienka Kornelia 2001 Zespół Szkół w Chodzieży
125. Kostarczyk Damian 1991 Chodzież
126. Kotkowski Piotr 1975 Drużyna Szpiku / MaratonyPolskie TEAM
127. Kowalczuk Grzegorz 1967 UKS TUCZNO
128. Kowalczyk Maciej 1981 Struś-Kąkolewice
129. Kowalska Zuzanna 2005 SP1 Chodzież
130. Kowalski Dawid 1978 Chodzież
131. Kowalski Kacper 2005 SP3 Chodzież
132. Kranc Tadeusz 1969 Zacharzyn
133. Krasowski Tomasz 1978 IDA TEAM
134. Kruszwicki Tomasz 1977 Chodzież
135. Krzemieniewska Natalia 2004 Chodzież
136. Krzysztofiak Piotr 2002 Zespół Szkół w Chodzieży
137. Kubiak Anna 1982 Chodzież
138. Kucharski Adam 1965 Budzyń
139. Kupczyk Hubert 2005 -
140. Kuster Tomasz 1983 Białośliwie
141. Lajter Jerzy 1950 4 RUN TEAM PIŁA
142. Lasota Przemysław 1978 Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne / Wrzosowa Team
143. Laszko Konrad 2004 Szkoła Podstawowa nr 1
144. Lenartowicz Amelia 2005 SP1 Chodzież
145. Lenartowicz Jakub 2002 Zespół Szkół w Chodzieży
146. Lewandowski Michał 2001 Zespół Szkół w Chodzieży
147. Lisiecki Maciej 2003 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
148. Lubawa Ewelina 1976 Run-Girls Rogoźno
149. Lupa Mateusz 1990 Margonin
150. Łech Damian 1979 NyrolruN
151. Łuczak Anna 1988 Studzieniec
152. Łukaszczyk Krzysztof 1979 Chodzież
153. Machaj Sławomir 1964 Chludowo
154. Majłowska Irena 1953 Gorzów wlkp
155. Majłowski Aleksander 1950 Gorzów wlkp
156. Malczyk Damian 1990 Wałcz
157. Maluśki Tomasz 2005 Śmieszkowo
158. Małachowski Nikodem 2002 Chodzież
159. Małecki Michał 2003 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
160. Małkowski Szymon 2003 Społeczne Gimnazjum Chodzież
161. Mantaj Adam 2004 SP Oleśnica
162. Marciniak Konrad 2004 SP Strzelce
163. Marciniak Mateusz 2000 Zespół Szkół w Chodzieży
164. Marek Kamila 2000 Zespół Szkół w Chodzieży
165. Matusiak Anna 1989 Chodzież
166. Matz Paweł 2000 Zespół Szkół w Chodzieży
167. Megger Patryk 2003 Sypniewo
168. Megger Waldemar 1974 Sypniewo
169. Meres Oliwia 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
170. Merker Jakub 2004 Szkoła Podstawowa nr 1
171. Mertin Patrycja 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
172. Michalewska Natalia 2004 Chodzież
173. Mielcarek Patryk 1994 ZASAPANI
174. Migdalczyk Igor 2005 SP1 Chodzież
175. Migdalczyk Maciej 1982 Lodożercy Chodzież / PCH_RUN
176. Modrzyński Kacper 2004 SP Budzyń
177. Molecki Krystian 1985 Chodzież
178. Molecki Patryk 1997 Janowiec wlkp
179. Morańska Natalia 2000 Zespół Szkół w Chodzieży
180. Mostaler Sebastian 2002 Zespół Szkół w Chodzieży
181. Musiał Adam 1958 Biegacze Józefa Noji
182. Musiatczenko Dmytro 1991 Ostrow Wlkp
183. Najda Kajetan 2004 SP Strzelce
184. Nalepa Stanisław 2002 I LO Chodzież
185. NiedopytaŁa Aleksandra 1978 Chodzież
186. Nochowicz Adam 1958 PCH_RUN
187. Nochowicz Bartosz 1988 PCH_RUN
188. Nowaczyk Adam 1993 1993
189. Nowaczyk Katarzyna 1993 Konstantynowo
190. Nowak Marta 1987 PCH RUN
191. Nowak Wojciech 1980 ZABIEGANY SZAMOCIN
192. Nowak Wojciech 1972 Chodzież
193. Ocieczek Maja 2004 SP Strzelce
194. Ostrowski Jan` 2004 STO PIŁA
195. Padyasek Maurycy 2005 SP3 Chodzież
196. Patro Matusz 2003 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie
197. Patro Patryk 2001 1 LO Wągrowiec
198. Pawlicz Zuzanna 2002 I LO Chodzież
199. Peksa Ewa 1979 Wągrowiec
200. Perski Patryk 1998 Morzewo
201. Pertek Mariusz 1990 Dzik
202. Pertek Zbigniew 1994 Mocny Full
203. Piastun Krzysztof 2003 Podanin
204. Piątek Julia 2002 Zespół Szkół w Chodzieży
205. Piechocki Adam 1973 40-letnie ciacha chodzieskie
206. Pietras Kamil 2005 SP1 Chodzież
207. Pietrzak Michał 1978 Okonek
208. Pietrzak Wiktoria 2005 SP Strzelce
209. Pińkowski Jaroslaw 1978 Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo
210. Plewa Magdalena 1983 1983
211. Pochranowicz Aleksandra 1990 MKL Szczecinek
212. Pochranowicz Barbara 1977 Stowarzyszenie Maraton Dębno
213. Pochranowicz Janusz 1956 Biały Bór
214. Pogorzelska Zuzanna 2005 SP Oleśnica
215. Pogorzelski Michał 2004 SP Oleśnica
216. Powel Karolina 1979 Opalenica
217. Powel Piotr 1975 Opalenica
218. Poznański Martin 1993 Team run Gołańcz
219. Prominska Alina 1979 promyki
220. Prominski Marek 1977 promyki
221. Przespolewski Rafał 1975 Wrzosowa
222. Przewoźniak Michał 1990 Chodzieski Klub Sztuk i Sportów Walki
223. Przybyła Laura 2005 SP Strzelce
224. Puweł Bartosz 2000 TEAM RUN GOŁAŃCZ
225. Radomski Robert 1977 Chodzież
226. Ratajczak Adam 1973 Lubasz
227. Rewers Irek 1975 PCH_RUN
228. Rewoliński Adam 1965 CHODZIEŻ
229. Rogacka Julia 2004 -
230. Romańczyk Piotr 1973 PCH_RUN
231. Romańczyk Sylwia 1974 PCH_RUN
232. Rutkowska Maja 2000 Zespół Szkół w Chodzieży
233. Rybalchenko Oleksii 1976 ACHILLES LESZNO
234. Sajewska Beata 1976 Wągrowiec
235. Sałata Anna 2005 Szkoła Podstawowa nr 1
236. Sass Miłosz 2005 SP Oleśnica
237. Sawiński Łukasz 1991 BBL Szubin
238. Sędłak Łukasz 1979 Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
239. Sikorski Kacper 2004 Społeczna SP Chodzież
240. Sipiński Marcin 1984 Czapury
241. Siudyga Aleksander 2005 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
242. Skibińska Justyna 1978 Chodzież
243. Skibińska Karolina 1998 Ujście
244. Skibiński Mateusz 2004 Społeczna SP Chodzież
245. Skóra Laura 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
246. Skrzypczak Maciej 1980 Biegający Wągrowiec
247. Skrzypczak Norbert 1989 Argus Przysieczyn
248. Sopata Patryk 1995 TurboDymoMan
249. Sprawka Joanna 1991 PCH_RUN
250. Srebna Martyna 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
251. Sroka Piotr 1990 PCH_RUN LODOŻERCY CHODZIEŻ
252. Srokowska Klaudia 2005 SP1 Chodzież
253. Stefaniak Karol 1982 EURO AUTO
254. Stefaniak Paweł 1980 PCH_RUN
255. Stelter Sebastian 2005 SP Strzelce
256. Strumnik Wanda 1961 Chodzież
257. Strzępka Aleksandra 1983 Chodzież
258. Stube Maksym 2002 Zespół Szkół w Chodzieży
259. Superczyńska Aneta 1979 LODOŻERCY CHODZIEŻ
260. Swiatly Robert 1967 Lodozercy chodziez
261. Szajowski Mikołaj 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
262. Szarek Jakub 1993 Budzyń
263. Szefer Natalia 2004 SP Strzelce
264. Szewczak Mariusz 1973 Chodzież
265. Szudrowicz Damian 2002 Margonin
266. Szuta Marek 1966 KB Gmina Czarnków
267. Szykowny Mikołaj 2001 I LO Chodzież
268. Szymczyk Monika 1986 Biegający Wągrowiec
269. Szyńska Sandra 2004 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie
270. Ścigała Aleksandra 2000 Chodzież
271. Śliwiński Marek 1983 PCH_RUN
272. Śwital Leszek 1974 Lodołamacze Margonin
273. Śwital Mateusz 1998 Lodołamacze Margonin
274. Talar Patrycja 1986 RunnersWorld P-ń/KB UE P-ń
275. Tomczyk Patryk 2000 I LO Chodzież
276. Trzeciak-Dubert Katarzyna 1985 Szamocin
277. Trznadel Roksana 1992 Szamocin
278. Tubicz Beata 1975 Piła
279. Tupaj Dominik 2004 SP Strzelce
280. Tylicki Robert 1972 Karkonosz Running Team
281. Wachowiak Krzysztof 2001 I LO Chodzież
282. Walerowski Michał 1987 CHODZIEŻ
283. Wardak Magdalena 2000 Zespół Szkół w Chodzieży
284. Wawrzonowska Katarzyna 1989 Wałcz
285. Wika Ewa 1992 Poranne Truchtanie
286. Wikariak Patrycja 1998 Miasteczko Krajeńskie
287. Wisiński Sławomir 1977 Rataje
288. Wiśniewska Ewa 1968 Mrocza
289. Witkowski PaweŁ 1987 CHODZIEŻ
290. Wojcieszak Przemysław 1969 Klub Piłkarski PIŁA
291. Wysogląd Gracjan 2001 Zespół Szkół w Chodzieży
292. Zachciał Anna 1981 Wrzosowa
293. Zakielarz Anna 1981 Precon Polska Jastrowie
294. Zakielarz Jan 1959 Precon Polska Jastrowie
295. Zakielarz Maria 1956 Precon Polska Jastrowie
296. Zarbock Krzysztof 1959 Sporty Walki Pila
297. Zawal Łukasz 1990 TERMINATORun
298. Zieliński Emil 2000 TERMINATORun
299. Zieliński Marcin 1991 PCH_RUN
300. Zodrow Norbert 2001 Zespół Szkół w Chodzieży