Lista startowa

37 Bieg Grzymalitów

Chodzież 19.06.2021
Dystans: 5 km


Liczba zgłoszonych zawodników: 133


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Andrzejewska Katarzyna 1982 Wągrowiec
2. Barczyk Dawid 1988 Chodzież
3. Bartecka Bogna 2004 Margonin
4. Bączkowski Rafał 1973 Lodożercy Chodzież, Pch Run
5. Bednarz Sławomir 1985 Chodzież
6. Bembnista Matylda 2003 Chodzież
7. Biszof Tomasz 1978 Chodzież
8. Błachnio Lena 1975 Chodzież
9. Bojański Kacper 1995 poranne TRUCHTANIE
10. Budzisławska Anita 2003 I Liceum Ogólnokształcące im. św. Barbary w Chodzieży
11. Budzisławska Bożena 1976 Chodzież
12. Buszkiewicz Joanna 1989 Poznań
13. Chmielewski Filip 1994 Chodzież
14. Danielski Krystian 1999 Chodzież
15. Dreger Roman 1956 LZS Wiatrowo
16. Drożdż Anna 1991 Skra Paterek Sekcja Biegowa
17. Dudkowiak Łukasz 1977 ATLAS RUNNING TEAM
18. Dutkiewicz Mateusz 1990 #DAWAJKALACHTEAM
19. Dziubińska Agata 2003 Im. Św. Barbary w Chodzieży
20. Fit Dominik 1986 Margonin
21. Fit Izabela 1983 Margonin
22. Fórman Daniel 1974 LODOŻERCY_CHODZIEŻ/ FURIA_TEAM
23. Frankowski Michał 1988 Lodożercy Chodzież
24. Gajc Artur 1976 Zacharzyn
25. Gajc Kacper 2000 Zacharzyn
26. Gajc Magdalena 1978 Zacharzyn
27. Gajc Oliwia 2005 I LO Chodzież
28. Gehrke Robert 1987 Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
29. Gębarowska Sylwia 1982 Piła
30. Głuch Adrian 2007 ZESPÓŁ PLACOWEK OŚWIATOWYCH IM. ŚW. JANA BOSKO W CHODZIEŻY
31. Gmerek Krzysztof 1981 Chodzież
32. Grabowska Katarzyna 1986 Chodzież
33. Grams Marek 1975 PCH_RUN
34. Grząbka Łukasz 1989 Nie mam
35. Grzesiak Klaudia 2003 I Liceum Ogólnokształcące im. św. Barbary w Chodzieży
36. Haince Paweł 1980 Chodzież
37. Hepner Tomasz 1988 GVT
38. Hermaszczuk Paweł 1977 BUDZYNSKIE DZIKI
39. Hordych Jan 1997 Maratończyk Poznań/Zabiegany Szamocin
40. Hordych Marek 1964 BRACTWO PIWNE W SZAMOCINIE
41. Humerczyk Adam 1975 Chodzież
42. Janicki Grzegorz 1966 Morganity Fitness
43. Jankowski Kacper 2000 MKL Toruń
44. Jasiński Radosław 1979 Bytom
45. Kamińska Zuzanna 2003 I Liceum Ogólnokształcące im. Św. Barbary w Chodzieży
46. Karbowniczek Natalia 2003 I Liceum Ogólnokształcące im. św. Barbary w Chodzieży
47. Kasperczak Karolina 1994 ZABIEGANY SZAMOCIN
48. Kaźmierski Krzysztof 1986 Chodzież
49. Kaźmierski Marcin 1983 Chodzież
50. Kep Wiktoria 2007 ZESPÓŁ PLACOWEK OŚWIATOWYCH im. św Jana Bosko w Chodzieży
51. Kledzik Jakub 1998 BURZA
52. Kobierski Szymon 1989 PCH_RUN / LODOŻERCY CHODZIEŻ
53. Kocimski Artur 1971 Pch Run
54. Koliński Dawid 1989 Skra Paterek Sekcja Biegowa
55. KoŁda Halina 1962 PCH_RUN
56. Kołodziej Kajetan 2005 Chodzież
57. Kopienka Kornelia 2001 Chodzież
58. Kostrzewa Ewelina 1987 Chodzież
59. Koziol Dominika 2003 I Liceum Ogólnokształcące im. św Barbary w Chodzieży
60. Kranc Tadeusz 1969 Zacharzyn
61. Kruświcki Marcin 1983 Budzyńskie Dziki
62. Krysztofiak Sławomir 1965 Bydgoszcz
63. Kucharczyk Damian 1985 KSW HUSARIA
64. Lasota Przemysław 1978 Studzieniec
65. Lehmann Krzysztof 1978 Rataje
66. Lehmann Piotr 2004 Rataje
67. Lewandowska Katarzyna 1979 PCH_RUN
68. Linka Kamil 1995 Kaczory
69. Linka Sara 1996 Kaczory
70. Łuczak Dawid 1997 Wągrowiec
71. Łukaszczyk Krzysztof 1979 Chodzież
72. Maluśki Tomasz 2005 Kama Run Czarnków
73. Małkowski Szymon 2003 I Liceum Ogólnokształcące im. św. Barbary w Chodzieży
74. Małkowski Szymon 2003 I Liceum Ogólnokształcące im. św. Barbary w Chodzieży
75. Mertin Marika 1994 Poranne truchtanie TEAM
76. Michalska Maria 2003 I Liceum Ogólnokształcące im. św. Barbary w Chodzieży
77. Mieloch Artur 1983 Dawaj Kalach Team
78. Munc Asia 1983 PCH_RUN
79. Myszkowski Daniel 1990 Tarzani Wrzeszczyna
80. Nesteruk Wiktoria 2007 ZESPÓŁ PLACOWEK OŚWIATOWYCH IM. ŚW. JANA BOSKO W CHODZIEŻY
81. Niedopytała Marcin 1979 Chodzież
82. Nochowicz Bartosz 1988 PCH_RUN
83. Nowaczyk Adam 1993 Lodożercy Chodzież
84. Nowaczyk Grzegorz 1977 LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN
85. Nowak Adam 1998 DON
86. Nowak Marta 1987 PCH_RUN
87. Nowak Patryk 1997 Stargard
88. Nowak Wojciech 1980 Zabiegany Szamocin
89. Pachołek Bartosz 1988 kruszewo
90. Padyasek Maurycy 2005 Chodzież
91. Pasternak Piotr 1994 Zabiegany Szamocin
92. Pawłowski Ariel 1991 RKM Siekiera Piła
93. Perski Patryk 1998 Piła
94. Pietruszka Belinda 1997 poranne TRUCHTANIE
95. Piotr Marta 1984 Piotr team
96. Plewa Monika 1984 Piła
97. Przespolewski Rafał 1975 Studzieniec
98. Przewoźniak Michał 1990 Chodzież
99. Ratajczak Adam 1973 Lubasz
100. Rewers Agnieszka 1987 Budzyń
101. Rewers Katarzyna 1978 BUDZYNSKIE DZIKI
102. Romańczyk Piotr 1973 PCH_RUN
103. Romańczyk Sylwia 1974 PCH_RUN
104. Rubik Weronika 1987 Piła
105. Sierański Michał 1982 Skierniewice
106. Skibińska Justyna 1978 PCH_RUN
107. Skibińska Karolina 1998 Ujście
108. Skibińska Magdalena 1980 Poranne truchtanie TEAM
109. Sprawka Joanna 1991 PCH_RUN
110. Stelter Jerzy 1978 Zacharzyn
111. Stelter Marzena 1978 Zacharzyn
112. Stochaj Żaneta 1982 BUDZYNSKIE DZIKI
113. Strychalska Rysz Danuta 1989 Team Run Gołańcz
114. Superczyńska Aneta 1979 Lodożercy Chodzież/Pch_Run
115. Szefer Natalia 2004 I LO Chodzież
116. Szewczak Łukasz 1990 Chodzież
117. Śliwiński Marek 1983 PCH_RUN
118. Śwital Leszek 1974 Morsy Margonin
119. Śwital Mateusz 1998 Morsy Margonin
120. Tokarz Monika 1988 Chodzież
121. Tupaj Damian 1996 Zacharzyn
122. Tupaj Dominik 2004 Zespół szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży
123. Tylicki Robert 1972 Karkonosz Running Team
124. Wachowiak Patryk 1993 Margonin
125. Walczak Małgorzata 1978 PCH_RUN
126. Walczak Tomasz 1974 PCH_RUN
127. Wieczorek Kamil 1993 Chodzież
128. Wiśniewski Szymon 1985 Zacharzyn
129. Witkowski Krzysztof 1986 PCH_RUN
130. Wojda Piotr 1992 Dąbrowski Team
131. Wolski Michał 1996 Chodzież
132. Zawadzka Marzena 1970 RUNNING 5
133. Żyśko Darek 1980 Chodzież