Lista startowa

33 MAŁY BIEG GRZYMALITÓW
Biegi Dzieci i Młodzieży

Chodzież 19.05.2018



Liczba zgłoszonych zawodników: 667


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamczyk Kacper 2005 SP Oleśnica VI - 1100 m
2. Adryan Aleksandra 2010 SP Oleśnica I - 600 m
3. Adryan Julianna 2010 SP Oleśnica I - 600 m
4. Adryan Zuzanna 2008 SP Oleśnica III - 1100 m
5. Amanowicz Nikola 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
6. Augustynowicz Alan 2008 SP3 Chodzież IV - 1100 m
7. Babczyński Antoni 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
8. Bajan Szymon 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
9. Banaka Jakub 2007 SP3 Chodzież IV - 1100 m
10. Banasińska Joanna 2006 SP Oleśnica V - 1100 m
11. Bartosz Kinga 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
12. Baumgart Damian 2007 SP3 Chodzież IV - 1100 m
13. Bączkowska Michalina 2010 SP Strzelce I - 600 m
14. BĄczkowski Grzegorz 2005 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE VI - 1100 m
15. Bąk Róża 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
16. Bednarek Dawid 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
17. Bednarek Eliasz 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
18. Bednarek Paweł 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
19. Bedołek Gabriela 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
20. Bedołek Mateusz 2008 SP Oleśnica IV - 1100 m
21. Bedołek Miłosz 2007 SP3 Chodzież IV - 1100 m
22. Bedołek Piotr 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
23. Behrendt Antoni 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
24. Behrendt Leon 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
25. Behrendt Sara 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
26. Belter Wiktoria 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
27. Bentkowska Amelia 2007 SP Strzelce III - 1100 m
28. Berczyński Agnieszka 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
29. Beznosik Paulina 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież V - 1100 m
30. Białczyk Mateusz 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
31. Białczyk Szymon 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
32. Białkowski Jan 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
33. Bielawiak Julia 2007 SP3 Chodzież III - 1100 m
34. Bielecka Kornelia 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
35. Bielecki Hubert 2006 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
36. Biliński Klaudiusz 2007 SP Oleśnica IV - 1100 m
37. Binkowski Filip 2007 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
38. Biskup Miłosz 2006 SP Lipiny VI - 1100 m
39. Biskupska Antonina 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
40. Biszof Mikołaj 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
41. Błaszczyk Bartłomiej 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
42. Bodzioch Amelia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
43. Bogacka Wanessa 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
44. Bogusławska Wiktoria 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
45. Bohfanowicz Kacper 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
46. Bolechowski Mateusz 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
47. Borkowska Zofia 2011 SP Oleśnica I - 600 m
48. Bornikowska Wioletta 2006 SP Radwanki V - 1100 m
49. Borowiak Amelia 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież V - 1100 m
50. Borzych Wanessa 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież V - 1100 m
51. Bruchowska Anastazja 2009 SP Oleśnica I - 600 m
52. Brzezoń Zofia 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
53. Buczkowska Agata 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
54. Budny Kamil 2005 SP Lipiny VI - 1100 m
55. Budny Marcel 2010 Szkoła Podstawowa w Lipinach II - 600 m
56. Budych Anastazja 2006 SP Oleśnica V - 1100 m
57. Budzisławski Mikołaj 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
58. Bukowińska Aleksandra 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
59. Buksik Natalia 2007 SP3 Chodzież III - 1100 m
60. Bury Gracjan 2006 SP NR 1 VI - 1100 m
61. Butja Olaf 2007 SP Radwanki IV - 1100 m
62. Cerajewska Maria 2006 SP Radwanki V - 1100 m
63. Cerajewski Mateusz 2009 SP Radwanki II - 600 m
64. Chałubek Ksawery 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
65. Chejnowska Alicja 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
66. Chmiel Oliwia 2007 SP3 Chodzież III - 1100 m
67. Chmielewska Emilia 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
68. Cholewińska Olga 2008 SP Radwanki III - 1100 m
69. Chołupniczak Nadia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
70. Chraplak Franciszek 2005 SP Radwanki VI - 1100 m
71. Ciamciak PaweŁ 2005 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE VI - 1100 m
72. Cichocki Antoni 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
73. Cierpicka Laura 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
74. Cięszka Amelia 2006 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie V - 1100 m
75. Cybulska Antonina 2010 Szkoła Podstawowa w Lipinach I - 600 m
76. Cybulski Marcel 2006 SP Radwanki VI - 1100 m
77. Cysek Nataniel 2009 SP Oleśnica II - 600 m
78. Czekalski Bartosz 2007 Szkoła Podstawowa nr 1 IV - 1100 m
79. Czekalski Wiktor 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
80. Czekiel Stanisław 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
81. Czerech Kacper 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
82. Czerych Kacper 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
83. Danelski Filip 2008 SP Lipiny IV - 1100 m
84. Dastych Martyna 2010 SP Oleśnica I - 600 m
85. Dastych Nicola 2010 SP Oleśnica I - 600 m
86. Dębny Igor 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
87. Dębny Kacper 2010 Szkoła Podstawowa w Lipinach II - 600 m
88. Dobrochowski Antoni 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie IV - 1100 m
89. Dobrzykowska Nadia 2007 SP Lipiny III - 1100 m
90. Dobrzykowski Franciszek 2010 Szkoła Podstawowa w Lipinach II - 600 m
91. Dombek Grasiela 2006 SP Budzyń V - 1100 m
92. Dreger Niko 2010 Podstawowa nr 1 Chodzież II - 600 m
93. Dudek Antonina 2005 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE V - 1100 m
94. Dulat Krystian 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
95. Dutkiewicz Michalina 2005 SP Radwanki V - 1100 m
96. Dyguła Aleksandra 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
97. Dygułła Małgorzata 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
98. Dymek Antoni 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
99. Dymek Oliwia 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
100. Dziurka Nikodem 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie IV - 1100 m
101. Dziwosz Gracjan 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
102. Eichstadt Maria 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
103. Ewertowski Dawid 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie III - 1100 m
104. Fengier Julia 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
105. Ferfet Julia 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
106. Fiałkowski Alan 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
107. Filuk Olga 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA RADWANKI I - 600 m
108. Firlej Ewelina 2009 SP Radwanki I - 600 m
109. Frankowski Jakub 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
110. Frąszczak Kamil 2008 SP Strzelce IV - 1100 m
111. Frydrych Jakub 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
112. Fryska Gabriela 2006 SP Budzyń V - 1100 m
113. Fuhrmann Aleksander 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE VI - 1100 m
114. Gajc Laura 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
115. Gajzler Anna 2005 SP1 Chodzież V - 1100 m
116. Galant Aleksandra 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
117. Gałązka Francziszek 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
118. Ganske Wiktoria 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
119. Garbarczyk Filip 2008 SP3 Chodzież IV - 1100 m
120. Gaudyn Aleksandra 2005 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE V - 1100 m
121. Gaweł Zofia 2010 SP1 CHODZIEŻ I - 600 m
122. Gawryś Gabriela 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
123. Gehrke Milena 2006 SP3 Chodzież V - 1100 m
124. Gembiak Natalia 2007 Podstawowa nr 1 w Chodzieży III - 1100 m
125. Gembiak Oliwier 2010 SP Strzelce II - 600 m
126. GŁowacki Adam 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE VI - 1100 m
127. Głuszkiewicz Weronika 2005 SP1 Chodzież V - 1100 m
128. Gmitrowicz Anna 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
129. Goca Krzysztof 2008 SP3 Chodzież IV - 1100 m
130. Godek Dominika 2006 Szkoła Podstawowa w Łeknie V - 1100 m
131. GoŁĄb Hubert 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE IV - 1100 m
132. Gołda Kamil 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
133. Gorkowska Malwina 2005 SP Oleśnica V - 1100 m
134. Gorkowski Jakub 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
135. Gotszling Anita 2007 SP Oleśnica III - 1100 m
136. Górski Kacper 2007 SP Strzelce IV - 1100 m
137. Górzna Amelia 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
138. GÓrzna Katarzyna 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE I - 600 m
139. Górzna Roksana 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
140. Górzny Filip 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
141. GÓrzny Grzegorz 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BOSKO W CHODZIEŻY IV - 1100 m
142. Grabowska Marcelina 2007 SP Strzelce III - 1100 m
143. Grabowski Radosław 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
144. Greczka Sebastian 2007 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
145. Greczka Wojciech 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
146. Grela Agata 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE I - 600 m
147. Grela Brajan 2005 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE VI - 1100 m
148. Grela Filip 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE II - 600 m
149. Gruchała Błażej 2006 Szkoła Podstawowa w Łeknie VI - 1100 m
150. Gruntkowska Polianna 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
151. Gruszczyńska Julia 2008 SP Budzyń III - 1100 m
152. Gryczka Franciszek 2008 SP Lipiny IV - 1100 m
153. Grząbka Igor 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
154. Grząbka Szymon 2007 SP3 Chodzież IV - 1100 m
155. Grzegorczyk Nikola 2006 SP Radwanki V - 1100 m
156. Grzelak Aleksandra 2007 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
157. Grzelak Katarzyna 2009 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
158. Grzesiak-Walczak Rita 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
159. Hajduk Amelia 2010 SP Strzelce I - 600 m
160. Hak Mateusz 2005 SP3 Chodzież VI - 1100 m
161. Halicki Maciej 2006 SP Radwanki VI - 1100 m
162. Haładuda Jakub 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
163. Haładuda Klaudia 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
164. Hanna Binkowska 2009 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
165. Haynysz Nadia 2006 SP3 Chodzież V - 1100 m
166. Heimann Jacek 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE IV - 1100 m
167. Heimann Magdalena 2005 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE V - 1100 m
168. Hekert Amelia 2006 SP3 Chodzież V - 1100 m
169. Heymann Anita 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
170. Huchrak Marta 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
171. Huchraka Miłosz 2007 SP3 Chodzież IV - 1100 m
172. Hulida Oriana 2006 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie V - 1100 m
173. Humerczyk Marcin 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
174. Ignaczak Wiktoria 2005 SP1 Chodzież V - 1100 m
175. Ilnicka Weronika 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
176. Ilnicki Nikodem 2010 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży II - 600 m
177. Jagodziński Kacper 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
178. Jakubowski Erain 2005 Szkoła Podstawowa w Łeknie VI - 1100 m
179. Janas Franciszek 2010 SP Oleśnica II - 600 m
180. Janc Dawid 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA RADWANKI II - 600 m
181. Janda Agata 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
182. Janicka Wiktoria 2005 V - 1100 m
183. Janicki Dawid 2006 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
184. Janka Nikola 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
185. Janka Oliwier 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
186. Janke Wojciech 2007 SP Radwanki IV - 1100 m
187. Jankowska Anita 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież V - 1100 m
188. Jankowska Julia 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
189. Jankowska Martyna 2005 SP Radwanki V - 1100 m
190. Jankowska Nadia 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
191. Jankowska Natalia 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
192. Jankowski Tomasz 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
193. Janowiak Filip 2009 SP Radwanki II - 600 m
194. Janowiak Oliwia 2007 SP Radwanki III - 1100 m
195. Jaremba Natalia 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
196. Jaroch Kacper 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
197. Jaroch Stanisław 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
198. Jasiczek Lena Maria 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
199. Jaskulska Emilia 2007 SP Radwanki III - 1100 m
200. Jenczyk Weronika 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
201. Jerzykowski Fabian 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
202. Jerzykowski Gracjan 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
203. Jeska Gabriel 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie IV - 1100 m
204. Jeśko Dominik 2010 SP Oleśnica II - 600 m
205. Jeśko Julia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
206. Jęczmyszek Hubert 2005 SP3 Chodzież VI - 1100 m
207. Jęsiek Wojciech 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
208. Jóźwiak Mateusz 2007 SP Radwanki IV - 1100 m
209. Jóźwiak Wiktoria 2005 SP1 Chodzież V - 1100 m
210. Jułkowska Julia 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
211. Jurgowiak Maucjanna 2005 SP3 Chodzież V - 1100 m
212. Kaczmarek Maksymilian 2008 SP Radwanki IV - 1100 m
213. Kaczmarek Weronika 2006 SP Budzyń V - 1100 m
214. Kado Franciszek 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE II - 600 m
215. Kałucka Olga 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
216. Kałużny Eryk 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
217. Kaminska Matylda 2005 SP3 Chodzież V - 1100 m
218. Kaminski Kacper 2006 SP3 Chodzież VI - 1100 m
219. Kamiński Adam 2010 SP Oleśnica II - 600 m
220. Kamiński Krzysztof 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
221. Kapczyński Kacper 2005 SP3 Chodzież VI - 1100 m
222. Karamucka Julia 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
223. Karbowniczek Julia 2010 SP Strzelce I - 600 m
224. Kardacz Klara 2007 III - 1100 m
225. Karniszewska Anna 2007 SP3 Chodzież III - 1100 m
226. Karniszewska Roksana 2006 SP3 Chodzież V - 1100 m
227. Kasperczak Nikodem 2009 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
228. Kasperczyk Barbara 2005 SP1 Chodzież V - 1100 m
229. Kasperkowiak Izabela 2005 Szkoła Podstawowa w Łeknie V - 1100 m
230. KaŹmierczak Adam 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE II - 600 m
231. Kaźmierska Julia 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
232. Kep Wiktoria 2007 SP3 Chodzież III - 1100 m
233. Kidoń Aleksandra 2007 III - 1100 m
234. Kidoń Lena 2009 Szkoła Podstawowa w Lipinach I - 600 m
235. Kinitz Nadia 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
236. Kita Kajetan 2009 SP Radwanki II - 600 m
237. Kita Mikołaj 2008 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież IV - 1100 m
238. Klaszyński Bartosz 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
239. Kleczewski Antoni 2007 SP Budzyń IV - 1100 m
240. Klimas Wojciech 2008 Szkoła Podstawowa w Łeknie IV - 1100 m
241. Klimowicz Iga 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
242. Klimowicz Julia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
243. Kłapeć-Kołtuniak Nina 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
244. Koc Antoni 2008 SP Radwanki IV - 1100 m
245. Kojałowicz Marcel 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
246. Kojałowicz Stanisław 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
247. Kołutkiewicz Hubert 2008 SP Strzelce IV - 1100 m
248. Koralewski Michał 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
249. Kornobis Aleks 2010 SP Strzelce II - 600 m
250. Korzeń Maja 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
251. Kossakowski Oskar 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
252. Kośmicka Małgorzata 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
253. Kowal Adam 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
254. Kowal Mieszko 2010 SP Budzyń II - 600 m
255. Kowal Mikołaj 2008 SP Budzyń IV - 1100 m
256. Kowalczyk Martyna 2006 SP3 Chodzież V - 1100 m
257. Kowalczyk Oliwia 2006 SP Lipiny V - 1100 m
258. Kowalewski Mateusz 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
259. Kowaliński Michał 2006 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
260. Kowalska Alicja 2005 Społeczna Szkoła Podstawowa w Chodzieży V - 1100 m
261. Kowalska Zuzanna 2005 SP1 Chodzież V - 1100 m
262. Kozielek Oriana 2008 SP Radwanki III - 1100 m
263. Kozioł Michalina 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
264. Kozioł Remigiusz 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
265. Kozłowska Hanna 2007 SP Budzyń III - 1100 m
266. Koźlarek Kinga 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
267. Koźlarek Zuzanna 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
268. Krakowiak Emilia 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
269. Krakowiak Oliwier 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
270. Kramer Zuzanna 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
271. Kratz Igor 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
272. Kratz Mikołaj 2007 SP3 Chodzież IV - 1100 m
273. Kratz Wojciech 2006 SP3 Chodzież VI - 1100 m
274. Krawiec Bartosz 2006 SP Budzyń VI - 1100 m
275. Krukowska Nikola 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież V - 1100 m
276. Krupa Wiktoria 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
277. Kruszwicka Jagoda 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież V - 1100 m
278. Kryk Łukasz 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
279. Kryk Oliwia 2005 SP Lipiny V - 1100 m
280. Kryk Szymon 2005 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
281. Krzykawski Nikodem 2008 SP Budzyń IV - 1100 m
282. Kubacka Milena 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
283. Kubiak Filip 2008 SP3 Chodzież IV - 1100 m
284. Kuchta Magda 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
285. Kucik Lena 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież V - 1100 m
286. Kulak Julia 2005 SP1 Chodzież V - 1100 m
287. Kurek Laura 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
288. Kurek Oliwier 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
289. Kurek Oskar 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
290. Kurzaj Roksana 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
291. Kuszewska Łucja 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE I - 600 m
292. Kutnik Marta 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
293. KwaŚna Wiktoria 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE V - 1100 m
294. KwaŚny Mateusz 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE II - 600 m
295. Lach Patycja 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
296. Larek Gracjan 2007 Szkoła Podstawowa nr 3 IV - 1100 m
297. Laskowska Marta 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
298. Lasota Tadeusz 2006 SP Oleśnica VI - 1100 m
299. Latosiński Dorian 2006 SP3 Chodzież VI - 1100 m
300. Latosiński Kamil 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
301. Lehmann Alan 2006 SP3 Chodzież VI - 1100 m
302. Lehmann Patryk 2007 SP3 Chodzież IV - 1100 m
303. Lehmann Roksana 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
304. Lejba Aleksandra 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE I - 600 m
305. Lenart Mateusz 2009 Szkoła Podstawowa nr1 w Chodzieży II - 600 m
306. Lenartowicz Amelia 2005 SP1 Chodzież V - 1100 m
307. Leński Bartłomiej 2008 SP3 Chodzież IV - 1100 m
308. LeŚniewicz Wojciech 2005 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE VI - 1100 m
309. Lewandowska Jagoda 2007 SP3 Chodzież III - 1100 m
310. Lewandowski Jakub 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
311. Lewandowski Wiktor 2005 Podstawaowa Szamocin VI - 1100 m
312. Lijewska Oliwia 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
313. Lisiewicz Sergiusz 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
314. Liszka Karina 2006 SP Radwanki V - 1100 m
315. Lochyński Filip 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
316. Ludowicz Oskar 2005 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
317. Łasecki Norbert 2009 Szkoła podstawowa Szamocin II - 600 m
318. Łatka joanna 2008 SP Budzyń III - 1100 m
319. Łochowicz Dominik 2008 SP Lipiny IV - 1100 m
320. Łochowicz Kacper 2005 Szkoła Podstawowa w Łeknie VI - 1100 m
321. Łomotowski Maksymilian 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
322. Łucki Remigiusz 2008 SP Radwanki IV - 1100 m
323. Łuczak Kacper 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
324. Łuczak Karolina 2005 SP1 Chodzież V - 1100 m
325. Łuczak Piotr 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
326. Łukaszewicz Maksymilian 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
327. Łukaszewicz Oskar 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
328. Łukaszewicz Oskar 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
329. Łukaszewski Mikołaj 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
330. Łukawski Aleksander 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
331. Łyko Roksana 2007 Szkoła Podstawowa Nr. 3 Chodzież III - 1100 m
332. Łyko Zuzanna 2007 Szkoła Podstawowa Nr. 3 Chodzież III - 1100 m
333. Maciaszek Maja 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
334. Maćkiewicz Wiktor 2008 SP3 Chodzież IV - 1100 m
335. Maćkowiak Zuzanna 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
336. Majewska Martyna 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
337. Majewska Zuzanna 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
338. Małecka Maja 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
339. Małkowski Jakub 2005 SP3 Chodzież VI - 1100 m
340. Małofiej Julia 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
341. Maniszewska Maria 2008 SP Strzelce III - 1100 m
342. Marciniak Maciej 2008 SP3 Chodzież IV - 1100 m
343. Marciniak Michał 2007 SP Strzelce IV - 1100 m
344. Marciniak Wojciech 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
345. Marciniuk Martyna 2006 SP3 Chodzież V - 1100 m
346. Marcinkowska Karolina 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
347. Margowski Marcel 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
348. Markiewicz Jakub 2008 SP3 Chodzież IV - 1100 m
349. Marumurowicz Jagoda 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie III - 1100 m
350. Maryniewska Agata 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
351. Maryniewska Oliwia 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
352. Maślanka Maciej 2007 SP Radwanki IV - 1100 m
353. Matwiejczuk Jakub 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
354. Matwiejczuk Julia 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
355. Matz Aleksandra 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
356. May Piotr 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
357. Maziarz Julia 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
358. Mazur Dominika 2007 SP Lipiny III - 1100 m
359. Mazur Wiktor 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE IV - 1100 m
360. Mazur Wiktoria 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE I - 600 m
361. Mendlik Michał 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
362. Mertin Zuzanna 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
363. Michalski Jakub 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
364. Michałowska Lena 2007 SP Strzelce III - 1100 m
365. Mielcarek Rozalia 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
366. Mielczarek Jakub 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
367. Mieloch Aleksander 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
368. Migdalczyk Kinga 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
369. Mijalski Daniel 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
370. Miklasz Kacper 2007 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
371. Mikołajczak Andżelika 2005 SP3 Chodzież V - 1100 m
372. Mikołajczyk Jakub 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
373. Mikołajewski Kacper 2008 SP3 Chodzież IV - 1100 m
374. Modrzyńska Oliwia 2007 SP Budzyń III - 1100 m
375. Mucha Jakub 2006 Szkoła Podstawowa w Łeknie VI - 1100 m
376. Mulik Antoni 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE II - 600 m
377. Mulik Oskar 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE VI - 1100 m
378. Musiał Szymon 2006 SP3 Chodzież VI - 1100 m
379. Musiał Zuzanna 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
380. Należyta Dominika 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
381. Napieralska Inga 2006 Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Poznaniu V - 1100 m
382. Narewska Michalina 2010 SP Oleśnica I - 600 m
383. Narewska Olga 2010 SP Oleśnica I - 600 m
384. Nastała Matylda 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
385. Nawrot Zofia 2009 SP Radwanki II - 600 m
386. Nazimek Kacper 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE IV - 1100 m
387. Niedopytała Hubert 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
388. Nochowicz Jakub 2007 SP Oleśnica IV - 1100 m
389. Nowaczyk Jakub 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
390. Nowak Agata 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
391. Nowak Anastazja 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
392. Nowak Nadia 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
393. Nowak Nikola 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
394. Nowak Olga 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
395. Nowak Piotr 2008 SP Radwanki IV - 1100 m
396. Nowak Stanisław 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
397. Nowakowski Igor 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
398. Nowakowski Kacper 2007 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
399. Nowicka Martyna 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE III - 1100 m
400. Ocieczek Alan 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
401. Ograbek Jerzy 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA RADWANKI II - 600 m
402. Okuniewski Ksawier 2009 Szkoła Podstawowa w Lipinach II - 600 m
403. Olejniczak Oliwia 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
404. Olejniczak Wiktoria 2008 SP Lipiny III - 1100 m
405. Ornawka Martyna 2010 SP Oleśnica I - 600 m
406. Ostynowicz Filip 2007 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
407. Otto Aleksy 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
408. Pajączek Nikola 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
409. Pałaszyński Mikołaj 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
410. Pałuczak Oliwia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
411. Panek Alan 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA RADWANKI II - 600 m
412. Panfil Natasza 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
413. Papież Maciej 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
414. Paszkiet Agnieszka 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie III - 1100 m
415. Pawłowski Bartosz 2008 SP3 Chodzież IV - 1100 m
416. Pawłowski Dawid 2009 SP Radwanki II - 600 m
417. Peksa Zuzanna 2009 SP4 Wągrowiec I - 600 m
418. Piasecka Martyna 2006 SP3 Chodzież V - 1100 m
419. Piątek Kacper 2005 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
420. Piechocki Antoni 2007 SP3 Chodzież IV - 1100 m
421. Piechocki Tymoteusz 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
422. Pietras Kamil 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
423. Pietras Maja 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
424. Pietraszewska Joanna 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
425. Pietruszka Antonina 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
426. Pijanowska Julia 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
427. Piłka Wojciech 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
428. Piosik Amelia 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
429. Piotr Patrycja 2011 SP 1 Wronki I - 600 m
430. Piotr Wojtek 2009 SP1 Wronki II - 600 m
431. Piotrowska Dagmara 2011 Podstawowa I - 600 m
432. Piotrowska Zofia 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
433. Piotrowski Eryk 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
434. Piotrowski Maciej 2007 SP Strzelce IV - 1100 m
435. Pisarek Julia 2008 SP Radwanki III - 1100 m
436. Pisarek Maciej 2006 SP Radwanki VI - 1100 m
437. Pogorzelska Zuzanna 2005 SP Oleśnica V - 1100 m
438. Pol Mikołaj 2007 SP Budzyń IV - 1100 m
439. Polcyn Adrian 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
440. Popek Jakub 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
441. Popek Zuzanna 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
442. Popiołek Lilia 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
443. Popiołek Natalia 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
444. Porwich Martyna 2006 SP Oleśnica V - 1100 m
445. Prendecka Róża 2011 I - 600 m
446. Promiński Filip 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
447. Protasewicz Nadia 2008 SP Radwanki III - 1100 m
448. Prukała Gracjan 2009 SP Radwanki II - 600 m
449. Prus Filip 2007 SP Lipiny IV - 1100 m
450. Prus Maja 2010 Szkoła Podstawowa w Lipinach I - 600 m
451. Pruss Konrad 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
452. Przespolewska Milena 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
453. Przewoźniak Kacper 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
454. Przybylska Julia 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
455. Przybylski Wojciech 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
456. Przybył Amelia 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie III - 1100 m
457. Przybył Amelia 2008 SP Oleśnica IV - 1100 m
458. Przybył Miłosz 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
459. PrzybyŁa Natalia 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE III - 1100 m
460. PrzykŁocka Nikola 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE V - 1100 m
461. PrzykŁocki Sebastian 2005 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE VI - 1100 m
462. Przysiecka Martyna 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
463. Purczyńska Martyna 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
464. Pytel Fabian 2005 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE VI - 1100 m
465. Pytel Paweł 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
466. Pytel Wiktor 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
467. Pytlak Nikola 2007 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
468. Radke Igor 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
469. Radke Oliwia 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
470. Rajmund Alan 2008 SP3 Chodzież IV - 1100 m
471. Rogacka Anna 2005 SP1 Chodzież V - 1100 m
472. Rogacki Krzysztof 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
473. Roki Patryk 2006 SP3 Chodzież VI - 1100 m
474. Roznowska Marcelina 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
475. Rusek Mikołaj 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
476. Ryczek Julia 2006 SP3 Chodzież V - 1100 m
477. Ryszczyński Kacper 2006 SP Oleśnica VI - 1100 m
478. Sacharczuk Filip 2008 SP Strzelce IV - 1100 m
479. Sadek Konrad 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
480. Sajda Dawid 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
481. Sarnowska Maria 2006 SP3 Chodzież V - 1100 m
482. Sass Miłosz 2005 SP Oleśnica VI - 1100 m
483. Sawicka Julia 2009 SP Radwanki I - 600 m
484. Schmidt Roksana 2007 SP3 Chodzież III - 1100 m
485. Schwark Kacper Jakub 2007 SP3 Chodzież IV - 1100 m
486. Schwark Zofia 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
487. Schwarz Dorian 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
488. Scibura Jakub 2008 SP Lipiny IV - 1100 m
489. Serafin Anna 2005 Społeczna Szkoła Podstawowa w Chodzieży V - 1100 m
490. Seroczyńska Daria 2006 SP3 Chodzież V - 1100 m
491. Siedlecka Nadia 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE III - 1100 m
492. Sikora Remigiusz 2010 SP Oleśnica II - 600 m
493. Silska Konstancja 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
494. Simińska Agnieszka 2008 SP Radwanki III - 1100 m
495. Siodła Monika 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież V - 1100 m
496. Siudyga Aleksander 2005 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
497. Siwiński Adam 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
498. Skibińska Iga 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
499. Skibiński Mikołaj 2008 SP3 Chodzież IV - 1100 m
500. Skotarczak Olaf 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
501. Skrzypczak Krystian 2007 SP Radwanki IV - 1100 m
502. Skzrypczak Kazimierz 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA RADWANKI II - 600 m
503. Słaboszewski Nikodem 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
504. Słomka Agnieszka 2005 SP Lipiny V - 1100 m
505. Słomka Julia 2010 Szkoła Podstawowa w Lipinach I - 600 m
506. Słomka Michalina 2007 SP Lipiny III - 1100 m
507. Słowik Maksymilian 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
508. Smogur Wikria 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
509. Sobań Julia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
510. Specyał Kacper 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie IV - 1100 m
511. Spiss Adam 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
512. Stachera Michał 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
513. Stasiak Szymon 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA RADWANKI II - 600 m
514. Staszak Anastazja 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
515. Staszak Cyprian 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
516. Staszak Ksawery 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
517. Stawna Magdalena 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA RADWANKI I - 600 m
518. Stawny Paweł 2006 SP Radwanki VI - 1100 m
519. Stawoski Alan 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
520. Stefaniak Malwina 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
521. Stefaniak Nikola 2007 SP Lipiny III - 1100 m
522. Stempniak Hubert 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
523. Stesel Kacper 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
524. Stokłosa Antoni 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
525. Straszewski Jakub 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
526. Strauchman Nikodem 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie IV - 1100 m
527. Strumnik Aleksandra 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
528. Strus Michalina 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE V - 1100 m
529. StrzaŁkowski Gracjan 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA RADWANKI II - 600 m
530. Strzępka Lena 2008 Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży III - 1100 m
531. Strzępka Olga 2007 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży III - 1100 m
532. Sudaj Mateusz 2007 Sp nr 1 w Chodzieży IV - 1100 m
533. SudoŁ Klaudia 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE V - 1100 m
534. Sumorek Martyna 2005 V - 1100 m
535. Szafrańska Maja 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
536. Szak Katarzyna 2009 SP Budzyń I - 600 m
537. Szatura Monika 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
538. Szczodrak Olimpia 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
539. Szewczak Aleksandra 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież V - 1100 m
540. Szewczak Natan 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
541. Szewczak Oliwia 2005 SP3 Chodzież V - 1100 m
542. Szkudlarski Ignacy 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
543. Szlecht Jakub 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
544. Szlecht Wojciech 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
545. Szlichting Liwia 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE III - 1100 m
546. Szmania Wiktor 2005 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE VI - 1100 m
547. Szmyt Jakub 2010 SP1 CHODZIEZ II - 600 m
548. Szmyt Julia 2009 SP Oleśnica I - 600 m
549. Szostak Jakub 2008 SP3 Chodzież IV - 1100 m
550. Szpajer Adam 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
551. Szuberska Julia 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE V - 1100 m
552. Szudera Jakub 2010 SP Strzelce II - 600 m
553. Szudrowicz Nikodem 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
554. Szurpit Igor 2006 VI - 1100 m
555. Szwarz Dawid 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
556. Szykowna Milena 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
557. Szymaniak Magdalena 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
558. Szymańska Michalina 2008 Szkoła Podstawowa w Łeknie III - 1100 m
559. Szymczak Wiktoria 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
560. Szymkowiak Sergiusz 2006 SP 1 CHODZIEŻ VI - 1100 m
561. Szynkiewicz Miłosz 2005 SP Budzyń VI - 1100 m
562. Ścigała Iga 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
563. Ścigała Rafała 2005 SP3 Chodzież VI - 1100 m
564. Ślefarski Nikodem 2005 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
565. Ślesicki Maciej 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
566. Ślęzak Agata 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
567. Śliwa Zuzanna 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
568. Śliwiński Mateusz 2005 VI - 1100 m
569. Ślot Oliwia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
570. Światły Jan 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
571. Światły Szymon 2007 SP3 Chodzież IV - 1100 m
572. Świergosz Julia 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
573. Śwital Marta 2008 SP Szamocin III - 1100 m
574. Talar Jakub 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
575. Talar Mikołaj 2007 SP1 Chodzież IV - 1100 m
576. Thomas Adam 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
577. Thomas Jessica 2009 Podstawowa nr2 mi: Marii Konopnickiej I - 600 m
578. Troczyńska Zofia 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
579. Turczyn Julia 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
580. Turczyn Kinga 2005 SP1 Chodzież V - 1100 m
581. Tutak Stanisław 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
582. Tutko Daniel 2006 SP Radwanki VI - 1100 m
583. Tutko StanisŁaw 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA RADWANKI II - 600 m
584. Twardowska Maja 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
585. Tylicki Filip 2009 SP 12 Leszno II - 600 m
586. Tylicki Kacper 2006 SP 12 Leszno VI - 1100 m
587. Tysiączny Dawid 2005 SP1 Chodzież VI - 1100 m
588. Ucińska Milena 2007 SP Lipiny III - 1100 m
589. Urbaniak Julia 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
590. Wachnowicz Maria 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
591. Wachnowicz Marta 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
592. Wachowicz- Noculak Amelia 2009 Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży I - 600 m
593. Walczak Jakub 2005 SP Lipiny VI - 1100 m
594. Walczak Maksymilian 2008 SP Strzelce IV - 1100 m
595. Walerowska Laura 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
596. Walkowiak Wiktor 2007 SP Oleśnica IV - 1100 m
597. Wardak Julia 2006 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie V - 1100 m
598. Wardak Piotr 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
599. Wasik Mikołaj 2005 SP3 Chodzież VI - 1100 m
600. Wawrzyniak Jakub 2009 SP Strzelce II - 600 m
601. Weber Wojciech 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
602. Wegner Krystian 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE II - 600 m
603. Wegner Wiktor 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
604. Wekwerth Beata 2006 SP Lipiny V - 1100 m
605. Wekwerth Natalia 2006 SP Lipiny V - 1100 m
606. Wełnitz Zuzanna 2007 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
607. Wesołkowski Dawid 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie IV - 1100 m
608. Wesołowski Gracjan 2011 Przedszkole nr 86 Poznań II - 600 m
609. Węgrzyn Dawid 2007 SP Strzelce IV - 1100 m
610. Wielądek Amelia 2005 SP1 Chodzież V - 1100 m
611. Wielądek Lena 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież V - 1100 m
612. Wincenciak Oliwier 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
613. Wisiński Oliwier 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
614. Wiśniewska Amelia 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
615. Wiśniewska Kornelia 2007 SP Radwanki III - 1100 m
616. Wiśniewska Oliwia 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży I - 600 m
617. Wiśniewska Wiktoria 2008 Szkoła Podstawowa w Łeknie III - 1100 m
618. Wiśniewski Kacper 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
619. Wiza Marta 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
620. Włodarska Kinga 2008 SP Lipiny III - 1100 m
621. Wojtas Fryderyk 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
622. Wojtaszek Oskar 2008 SP Strzelce IV - 1100 m
623. Wojtkowska Agata 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
624. Wojtkowska Wiktoria 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
625. Wolska Maria 2006 Szkoła Podstawowa im. Powst. Wlkp w Chozdieży -nr 3 V - 1100 m
626. Wołowicz Martyna 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
627. Woźniak Emilia 2005 SP3 Chodzież V - 1100 m
628. Woźniak Jan 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
629. Woźniak Mirosław 2007 IV - 1100 m
630. Wójcik Kamil 2010 SP Oleśnica II - 600 m
631. Wróbel-Kowalski Mikołaj 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
632. Wrzeszcz Karolina 2008 SP Strzelce III - 1100 m
633. Wyka Nikodem 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
634. Wylegała Aleksandra 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
635. Wylegała Lena 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
636. Wypich Angelika 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
637. Wyrwa Kinga 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
638. Wyrwa Martyna 2007 Szkoła Podstawowa nr 1 Chodzież III - 1100 m
639. Wyrzykiewicz Franciszek 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
640. Wysągląd Jakub 2006 SP3 Chodzież VI - 1100 m
641. Wysogląd Agata 2007 SP Lipiny III - 1100 m
642. Wysogląd Zofia 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
643. Wysz Natalia 2009 SP1 Chodzież I - 600 m
644. Zabłocka Natalia 2009 SP1 Chodzież II - 600 m
645. Zacharczuk Jan 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
646. Zacharczuk Julia 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
647. Zachariasz Franciszek 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
648. Zachciał Mikołaj 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
649. Zając Nikodem 2007 SP3 Chodzież IV - 1100 m
650. Załachowska Amelia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
651. Załachowska Daria 2009 SP3 Chodzież I - 600 m
652. Zamiatała Gracjan 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
653. Zbińska Miriam 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
654. Zeman Zofia 2009 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
655. Zielińska Nikola 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie III - 1100 m
656. Ziemniak Oliwier 2005 SP Lipiny VI - 1100 m
657. Zjawiński Adam 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
658. ZmudziŃski Nikodem 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W MARGONINIE IV - 1100 m
659. Zydor Olga 2005 SP3 Chodzież V - 1100 m
660. Zygmunt Marta 2007 SP Oleśnica III - 1100 m
661. Zygmunt Oliwier 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
662. Żak Oliwier 2009 SP3 Chodzież II - 600 m
663. Żak Roksana 2007 SP1 Chodzież III - 1100 m
664. Żurek Jakub 2007 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
665. Żurek Krystian 2009 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
666. Żyła Marta 2005 SP3 Chodzież V - 1100 m
667. Żyśko Aleksander 2009 SP3 Chodzież II - 600 m