Lista startowa

34 MAŁY BIEG GRZYMALITÓW
Biegi Dzieci i Młodzieży

Chodzież 18.05.2019



Liczba zgłoszonych zawodników: 692


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto -> Dystans ->
1. Adamska Zuzanna 2009 Szkoła Podstawowa w Łeknie III - 1100 m
2. Adryan Zuzanna 2008 SP Oleśnica III - 1100 m
3. Albrecht Łukasz 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
4. Andrzejczak Dominik 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN VI - 1100 m
5. Andrzejczak Jan 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN IV - 1100 m
6. Antosiak Fabian 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
7. Augustynowicz Alan 2008 SP3 IV - 1100 m
8. Babczyński Karol 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
9. Baczyński Antoni 2009 SP3 IV - 1100 m
10. Barański Michał 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
11. Bartel Oskar 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
12. Bączkowska Michalina 2010 SP Strzelce I - 600 m
13. Bąk Róża 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
14. Bbiskupska Antonina 2009 SP3 III - 1100 m
15. Bednarek Dawid 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
16. Bednarek Eliasz 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 w Chodzieży IV - 1100 m
17. Bednarek Oliwia 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
18. Bednarek Paweł 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
19. Bedołek Gabriela 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
20. Bedołek Mateusz 2008 SP Oleśnica IV - 1100 m
21. Bedołek Nikodem 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
22. Behrendt Leon 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
23. Bejma Zofia 2009 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
24. Belter Wiktoria 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
25. Bentkowski Wiktor 2011 SP Strzelce II - 600 m
26. Berczyńska Nadia 2011 SP Oleśnica I - 600 m
27. Berczyńska Nikola 2008 SP Oleśnica III - 1100 m
28. Betscher Dawid 2009 Szkoła Podstawowa w Szamocinie IV - 1100 m
29. Beznosik Paulina 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
30. Białczyk Mateusz 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
31. Białczyk Szymon 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
32. Białecka Anna 2009 SP3 III - 1100 m
33. Białoboki Oliwia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
34. Bielawiak Julia 2007 SP3 V - 1100 m
35. Bielecka Kornelia 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
36. Biliński Klaudiusz 2007 SP Oleśnica VI - 1100 m
37. Binkowska Hanna 2009 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
38. Biszof Julia 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
39. Blada Lena 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
40. Bodzioch Amelia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
41. Bogacka Wanesse 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
42. Bogusławska Wiktoria 2009 SP3 Chodzież III - 1100 m
43. BoŃda Oskar 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE IV - 1100 m
44. Borkowski Mateusz 2011 SP Oleśnica II - 600 m
45. Bornikowska Wioletta 2006 Szkoła Podstawowa w Radwankach V - 1100 m
46. Borowczak Jakub 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE VI - 1100 m
47. Brąś Ksawery 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
48. Breitenbach Adam 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN II - 600 m
49. Bruch Dawid 2011 SP Strzelce II - 600 m
50. Budych Anastazja 2006 SP Oleśnica V - 1100 m
51. Bugaj Szymon 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
52. Bukowińska Aleksandra 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
53. Buksik Natalia 2007 SP3 V - 1100 m
54. Bury Gracjan 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
55. Burzyńska Nikola 2009 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
56. Burzyński Adrian 2008 Szkoła Podstawowa w Łeknie IV - 1100 m
57. Burzyński Adrian 2009 Szkoła Podstawowa w Łeknie IV - 1100 m
58. Butja Olaf 2007 Szkoła Podstawowa w Radwankach VI - 1100 m
59. Cebeniak Adam 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE IV - 1100 m
60. Cerajewski Mateusz 2009 Szkoła Podstawowa w Radwankach IV - 1100 m
61. Chałupniczak Antoni 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
62. Chałupniczak Nadia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
63. Chejnowska Alicja 2009 SP3 III - 1100 m
64. Chmielewska Emilia 2008 SP Oleśnica III - 1100 m
65. Chmielewski MichaŁ 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
66. Cholewińska Olga 2008 Szkoła Podstawowa w Radwankach III - 1100 m
67. Cholewińska Zuzanna 2011 SP Strzelce I - 600 m
68. Chołubek Ksawery 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
69. Chrząszczak Jagoda 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN I - 600 m
70. Chwesiuk Aleksander 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
71. Cichocki Antoni 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
72. Cierpicka Laura 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
73. Ciesielski Jakub 2012 Przedszkole Czerwona Ciuchcia II - 600 m
74. Cybulski Marcel 2006 Szkoła Podstawowa w Radwankach VI - 1100 m
75. Cyran Sara 2009 SP Budzyń III - 1100 m
76. Czekalska Amelia 2006 SP Strzelce V - 1100 m
77. Czekalski Bartek 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
78. Czekalski Wiktor 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
79. Czerech Kacper 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
80. CzerwieŃ Zofia 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE III - 1100 m
81. Dajczak Wiktor 2010 SP Budzyń II - 600 m
82. Dąbek Nikodem 2006 SP Oleśnica VI - 1100 m
83. Dąbkowski Tymoteusz 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
84. Dąbrowska Aleksandra 2011 SP3 Chodzież I - 600 m
85. Dąbrowski Oskar 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
86. Demski Aleksander 2008 SP3 IV - 1100 m
87. Denesowska Julia 2011 SP3 Chodzież I - 600 m
88. Deuter Roksana 2007 Szkoła Podstawowa w Radwankach V - 1100 m
89. Dębny Igor 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
90. Dilc Oliwier 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE VI - 1100 m
91. Domański Jan 2012 II - 600 m
92. Dorna Franciszka 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
93. Duda Stanisław 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
94. Dudek Jan 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN VI - 1100 m
95. Dudek Krzysia 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN III - 1100 m
96. Dulat Krystian 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
97. Dyguła Aleksandra 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
98. Dygułła Małgorzata 2009 SP3 III - 1100 m
99. Dziwosz Gracjan 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
100. Falkowski Kacper 2011 SP Oleśnica II - 600 m
101. Farmus Henryk 2011 Szkoła Podstawowa w Zacharzynie II - 600 m
102. Federowicz Wiktoria 2006 SP3 V - 1100 m
103. Felski Kacper 2009 SP Strzelce IV - 1100 m
104. Ferfet Patryk 2008 SP3 IV - 1100 m
105. Fiałkowski Alan 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
106. Fietta Agata 2007 SP1 Chodzież V - 1100 m
107. Filuk Olga 2010 Szkoła Podstawowa w Radwankach I - 600 m
108. Firlej Igor 2007 SP Strzelce VI - 1100 m
109. Frankowski Bartosz 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
110. Frankowski Jakub 2009 SP3 IV - 1100 m
111. Frydrych Lena 2011 SP3 Chodzież I - 600 m
112. Fryska Gabriela 2006 SP Budzyń V - 1100 m
113. Fuhrmann Aleksander 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN VI - 1100 m
114. Gałązka Franciszek 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
115. Gałkowski Aleksander 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
116. GaŁycz Zuzanna 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN III - 1100 m
117. Gardiasz Krystian 2009 SP1 Chodzież IV - 1100 m
118. Garstecka Zuzanna 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
119. Gast Szymon 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
120. Gaweł Zofia 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
121. Gehrke Milena 2006 SP3 V - 1100 m
122. Gembiak Maria 2011 SP3 Chodzież I - 600 m
123. Gembiak Natalia 2007 SP1 Chodzież V - 1100 m
124. Gembiak Oliwier 2010 SP Strzelce II - 600 m
125. Głąb Jan 2011 SP Oleśnica II - 600 m
126. GŁochowiak Patryk 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN VI - 1100 m
127. GŁowacki Adam 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN VI - 1100 m
128. Godek Dominika 2006 Szkoła Podstawowa w Łeknie V - 1100 m
129. GoŁĄb MichaŁ 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN IV - 1100 m
130. Gołąbek Łukasz 2009 Gimnazjum nr 3 w Rąbczynie IV - 1100 m
131. Gorkowski Jakub 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
132. Gorkowski Wiktor 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
133. Gościński Radosław 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
134. Górna Julia 2007 SP3 V - 1100 m
135. Górski Bartosz 2009 SP Strzelce IV - 1100 m
136. Górzna Amelia 2010 SP Strzelce I - 600 m
137. Górzna Amelia 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
138. Górzna Roksana 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
139. Górzny Grzegorz 2008 Szkoła Podstawowa im. Jana Bosko IV - 1100 m
140. Górzyński Mateusz 2007 SP Strzelce VI - 1100 m
141. Grabowska Lena 2012 I - 600 m
142. Grabowska Marcelina 2007 SP Strzelce V - 1100 m
143. Grabowska Michalina 2008 SP3 III - 1100 m
144. Grabowska Nikola 2009 SP3 Chodzież III - 1100 m
145. Grabowski Antoni 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
146. Grabowski Mikołaj 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
147. Graczyk Arkadiusz 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
148. Graczyk Weronika 2008 SP3 Chodzież III - 1100 m
149. Grela Agata 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN I - 600 m
150. Grela Filip 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN II - 600 m
151. Grewling Bruno 2009 SP3 IV - 1100 m
152. Grondys Krystian 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
153. Gruchała Błażej 2006 Szkoła Podstawowa w Łeknie VI - 1100 m
154. Gruetzmacher Maksymilian 2009 SP3 IV - 1100 m
155. GruszczyŃski Oskar 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN IV - 1100 m
156. Grząbka Igor 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
157. Grząbka Szymon 2007 SP3 VI - 1100 m
158. Grzegorczyk Nikola 2006 Szkoła Podstawowa w Radwankach V - 1100 m
159. Grzelak Katarzyna 2009 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
160. Grzesiak-Walczak Edgar 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
161. Grzesiak-Walczak Rita 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
162. Grzybowska Inga 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
163. Grzymska Michalina 2009 Szkoła Podstawowa w Radwankach III - 1100 m
164. Grzymska Nikola 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE III - 1100 m
165. Gucińska Laura 2012 SP 4 Wągrowiec I - 600 m
166. Guciński Konrad 2011 SP 4 Wągrowiec II - 600 m
167. Gustek Wiktoria 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN III - 1100 m
168. Hadała Roksana 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
169. Hajduk Amelia 2010 SP Strzelce I - 600 m
170. Haładuda Jakub 2009 SP1 Chodzież IV - 1100 m
171. Heimann Jacek 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN VI - 1100 m
172. Huchrak Miłosz 2007 SP3 VI - 1100 m
173. Humerczyk Marcin 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
174. Hundt Hubert 2008 SP Oleśnica IV - 1100 m
175. Ilnicka Weronika 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
176. Ilnicki Nikodem 2009 Szkoła Podstawowa Nr.1 IV - 1100 m
177. Ilnicki Nikodem 2009 SP1 Chodzież IV - 1100 m
178. Jabłoński Igor 2008 SP3 IV - 1100 m
179. Jagiełła Alan 2009 SP1 Chodzież IV - 1100 m
180. Jagodziński Kacper 2009 SP1 Chodzież IV - 1100 m
181. Janc Dawid 2010 Szkoła Podstawowa w Radwankach II - 600 m
182. Janicki Antoni 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
183. Janka Nikola 2007 SP1 Chodzież V - 1100 m
184. Janka Oliwier 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
185. Janke Wojciech 2009 Szkoła Podstawowa w Radwankach IV - 1100 m
186. Jankowska Anita 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
187. Jankowska Julia 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
188. Jankowska Nadia 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
189. Jankowski Mikołaj 2008 SP3 IV - 1100 m
190. Janowiak Filip 2009 Szkoła Podstawowa w Radwankach IV - 1100 m
191. Janowiak Oliwia 2007 Szkoła Podstawowa w Radwankach V - 1100 m
192. Januchowska Maja 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
193. Januchowski Tobiasz 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN II - 600 m
194. Januszczak Hanna 2007 SP1 Chodzież V - 1100 m
195. Jańczak Wojciech 2010 SP Strzelce II - 600 m
196. Jarecki Jakub 2006 Szkoła Podstawowa w Łeknie VI - 1100 m
197. Jaremba Natalia 2009 SP3 Chodzież III - 1100 m
198. Jaroch Jan 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
199. Jaroch Stanisław 2006 Gontyniec Chodzież VI - 1100 m
200. Jarosz Dorota 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
201. Jarosz Katarzyna 2011 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
202. Jaroszyk Amelia 2009 SP3 III - 1100 m
203. Jarzyna Gabriela 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
204. Jasiczek Lena 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
205. Jaskulska Emilia 2007 Szkoła Podstawowa w Radwankach V - 1100 m
206. Jenczyk Weronika 2009 SP3 III - 1100 m
207. Jeska Gabriel 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie VI - 1100 m
208. Jeziorowski Kacper 2011 Szkoła Podstawowa w Radwankach II - 600 m
209. Jeżykowski Fabian 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
210. Jędrkowiak Marta 2007 SP1 Chodzież V - 1100 m
211. Jęśko Adian 2011 SP Oleśnica II - 600 m
212. Jęśko Dominik 2010 SP Oleśnica II - 600 m
213. Jęśko Julia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
214. Jóźwiak Mateusz 2007 Szkoła Podstawowa w Radwankach VI - 1100 m
215. Julia Ferfet 2009 SP3 Chodzież III - 1100 m
216. Julia Karamucka 2009 SP3 Chodzież III - 1100 m
217. Jułkowska Julia 2008 SP3 III - 1100 m
218. Jurgowski Juliusz 2009 SP3 IV - 1100 m
219. Kaczmarek Ksawery 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN II - 600 m
220. Kaczmarek Maksymilian 2008 Szkoła Podstawowa w Radwankach IV - 1100 m
221. Kaczmarek Stefan 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
222. Kaczmarek Weronika 2006 SP Budzyń V - 1100 m
223. Kaczmarek Wojciech 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
224. Kado Franciszek 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN II - 600 m
225. Kałucka Olga 2008 SP3 III - 1100 m
226. Kałużny Eryk 2009 SP3 IV - 1100 m
227. Kamiński Kacper 2006 SP3 VI - 1100 m
228. Kamiński Krzysztof 2009 SP3 IV - 1100 m
229. Kamiński Mikołaj 2006 SP3 VI - 1100 m
230. Karniszewska Anna Maria 2007 SP3 V - 1100 m
231. Kasperczak Nikodem 2009 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
232. Kasprzyk Wiktoria 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE III - 1100 m
233. Kaźmierska Julia 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
234. Kaźmierska Maja 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
235. Keczewska Zofia 2009 SP Budzyń III - 1100 m
236. Kęp Wiktoria 2007 SP3 V - 1100 m
237. Kiełczyńska Zofia 2009 KSP im. św. Wojciecha w Bydgoszczy III - 1100 m
238. Kieruj Dawid 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
239. Kinalski Aleksander 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
240. Kleczewski Antoni 2007 SP Budzyń VI - 1100 m
241. Kleszczyński Jan 2010 SP Strzelce II - 600 m
242. Klimas Wojciech 2008 Szkoła Podstawowa w Łeknie III - 1100 m
243. Kłapeć-Kołtuniak Nina 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
244. Kobus Ines 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
245. Koc Antoni 2007 Szkoła Podstawowa w Radwankach VI - 1100 m
246. Kochalska Pola 2009 Szkoła Podstawowa im. Jana Bosko III - 1100 m
247. Koczorowski Wiktor 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN IV - 1100 m
248. Kopij Maja 2008 SP Oleśnica III - 1100 m
249. Kopij Zuzia 2008 SP Oleśnica III - 1100 m
250. Koralewski Michał 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
251. Kornobis Aleks 2010 SP Strzelce II - 600 m
252. Korzeń Maja 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
253. Kośmicka Małgorzata 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
254. Kowal Adam 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
255. Kowal Mieszko 2010 SP Budzyń II - 600 m
256. Kowal Mikołaj 2008 SP Budzyń IV - 1100 m
257. Kowalczyk Maria 2011 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
258. Kowalczyk Martyna 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
259. Kozak Maja 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
260. Kozak Martyna 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
261. Kozioł Michalina 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
262. Kozłowski Marcus 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
263. Koźlarek Fabian 2011 Szkoła Podstawowa w Radwankach II - 600 m
264. Koźlarek Kinga 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
265. Koźma Oleg 2009 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
266. Krakowiak Emilia 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
267. Kramer Wiktoria 2012 I - 600 m
268. Kramer Zuzanna 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
269. Kramer Zuzanna Joanna 2009 Szkola podstawowa nr 1 Chodzież III - 1100 m
270. Krasowska Ida 2010 Podstawowa nr 2 w Wałczu I - 600 m
271. Kratz Igor 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
272. Kratz Kacper 2008 SP3 IV - 1100 m
273. Kratz Karolina 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
274. Kratz Mikołaj 2007 SP3 VI - 1100 m
275. Kratz Wiktoria 2006 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie V - 1100 m
276. Kratz Wojciech 2006 SP3 VI - 1100 m
277. Krawiec Bartosz 2006 SP Budzyń VI - 1100 m
278. Krenc Tymoteusz 2009 Szkoła Podstawowa w Łeknie IV - 1100 m
279. Kreskowiak Marcel 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN IV - 1100 m
280. Kristmann Julia 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
281. Kruger Alek 2008 SP Oleśnica IV - 1100 m
282. Krukowska Nikola 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
283. Krupa Wiktoria 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
284. Kruszwicka Jagoda 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
285. Kruszyna Julia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
286. Kruzel Dominika 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN V - 1100 m
287. Kruzel Jeremi 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN IV - 1100 m
288. Kruzel Wiktoria 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN V - 1100 m
289. Kryk Łukasz 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
290. Krysiak Maksymilian 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
291. Kryskowska Natalia 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
292. Krzykawski Nikodem 2008 SP Budzyń IV - 1100 m
293. Krzyżaniak Maja 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
294. KsiĄŻkiewicz Filip 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN IV - 1100 m
295. Kubacka Milena 2007 SP1 Chodzież V - 1100 m
296. Kubiak Filip 2008 SP3 IV - 1100 m
297. Kucharczyk Sebastian 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN IV - 1100 m
298. Kucik Lena 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
299. Kucik Weronika 2008 SP Oleśnica III - 1100 m
300. Kudelska Zofia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
301. Kulesza Olga 2009 SP3 III - 1100 m
302. Kulka Maksymilian 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
303. Kurek Bartosz 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
304. Kurek Laure 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
305. Kurek Oliwier 2009 SP3 Chodzież IV - 1100 m
306. Kurek Oskar 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
307. Kurek Wiktoria 2011 SP3 Chodzież I - 600 m
308. Kurzaj Roksana 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
309. Kuszak Maria 2011 SP Oleśnica I - 600 m
310. Kuszewska Łucja 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN III - 1100 m
311. Kutnik Marta 2007 SP1 Chodzież V - 1100 m
312. Kuzara Kacper 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
313. KwaŚna Wiktoria 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN V - 1100 m
314. KwaŚny Mateusz 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN II - 600 m
315. Kwiatkowski Mateusz 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
316. Kyciak Antoni 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
317. Larek Gracjan 2007 Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży VI - 1100 m
318. Larek Konrad 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie VI - 1100 m
319. Laskowska Amelia 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
320. Laskowska Marta 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
321. Lasota Krzysztof 2011 SP Oleśnica II - 600 m
322. Lasota Tadeusz 2006 SP Oleśnica VI - 1100 m
323. Latosiński Dorian 2006 SP3 VI - 1100 m
324. Latosiński Kamil 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
325. Lechman Roksana 2008 SP3 III - 1100 m
326. Lege Tatiana 2011 Szkoła Podstawowa w Radwankach I - 600 m
327. Lenart Mateusz 2009 SP1 Chodzież IV - 1100 m
328. Lewandowska Jagoda 2007 SP3 V - 1100 m
329. Lewandowski Jakub 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
330. Lijewska Oliwia 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
331. Lisiecka Magdalena 2006 Szkoła Podstawowa w Łeknie V - 1100 m
332. Lisiewicz Sergiusz 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
333. Lisowiec Julia 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
334. Lochyński Filip 2009 SP3 IV - 1100 m
335. Lukjan-Trafarski Sebastian 2010 SP Oleśnica II - 600 m
336. Łaska Kornelia 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE III - 1100 m
337. Łechtański Franciszek 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
338. Łochowicz Franciszek 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
339. Łucki Remigiusz 2008 Szkoła Podstawowa w Radwankach IV - 1100 m
340. Łuczak Piotr 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
341. Łukaszewicz Maksymilian 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
342. Łukaszewski Aleksander 2009 SP3 IV - 1100 m
343. Łyko Roksana 2007 Szkoła Podstawowa nr 3 V - 1100 m
344. Łyko Zuzanna 2007 Szkoła Podstawowa nr 3 V - 1100 m
345. Maciaszek Maja 2007 SP1 Chodzież V - 1100 m
346. Madej Melania 2011 SP3 Chodzież I - 600 m
347. Majewska Martyna 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
348. Majewska Natalia 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
349. Majewska Zuzanna 2007 SP3 V - 1100 m
350. Malicki Olaf 2007 dobra szkoła - rataje VI - 1100 m
351. Małecka Maja 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
352. Mandelke Laura 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE III - 1100 m
353. Maniszewska Maria 2008 STO PIŁA III - 1100 m
354. Marchewka Zuzanna 2011 SP3 Chodzież I - 600 m
355. Marciniak Michał 2007 SP Strzelce VI - 1100 m
356. Marciniuk Jakub Łukasz 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
357. Marciniuk Maciej 2008 SP3 IV - 1100 m
358. Marciniuk Martyna 2006 SP3 V - 1100 m
359. Marcinkowska Karolina 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
360. Marcinkowska Zuzanna 2008 SP3 III - 1100 m
361. Margowski Marcel 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
362. Maryniewska Agata 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
363. Maryniewska Oliwia 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
364. Maślanka Maciej 2007 Szkoła Podstawowa w Radwankach VI - 1100 m
365. Matwiejczuk Julia 2007 SP1 Chodzież V - 1100 m
366. Matz Aleksandra 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
367. Maziarz Julia 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
368. Mazur Wiktor 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN IV - 1100 m
369. Mazur Wiktoria 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN III - 1100 m
370. Mertin Zuzanna 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
371. Miazga Aleksander 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
372. Miazga Ksawery 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE IV - 1100 m
373. Migdalczyk Kinga 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
374. MikoŁajczak Martyna 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN III - 1100 m
375. Mikołajczyk Dawid 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
376. Mikołajczyk Jakub 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
377. Miżiołek Zuzanna 2010 SP Budzyń I - 600 m
378. Mrągowski Marcel 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
379. Mucha Jakub 2006 Szkoła Podstawowa w Łeknie VI - 1100 m
380. Nadrowska Zofia 2011 SP3 Chodzież I - 600 m
381. Nawrot Zofia 2009 Szkoła Podstawowa w Radwankach III - 1100 m
382. Nazimek Kacper 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN VI - 1100 m
383. Nesteruk Wiktoria 2007 Szkoła Podstawowa im. Jana Bosko V - 1100 m
384. Niedopytała Hubert 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
385. Niedopytała Oliwier 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
386. Niedziałek Bartosz 2009 SP Oleśnica IV - 1100 m
387. Niewiadomski Oskar 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
388. Nochowicz Hubert 2006 SP Oleśnica VI - 1100 m
389. Nochowicz Jakub 2007 SP Oleśnica VI - 1100 m
390. Nogalski Filip 2009 Szkoła Podstawowa w Łeknie IV - 1100 m
391. Nowak Aleksandra 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
392. Nowak Anastazja 2009 SP3 III - 1100 m
393. Nowak Julia 2011 SP3 Chodzież I - 600 m
394. Nowak Maciej 2010 SP Strzelce II - 600 m
395. Nowak Miłosz 2006 SP Strzelce VI - 1100 m
396. Nowak Nadia 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
397. Nowak Nikola 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
398. Nowak Olga 2008 SP3 III - 1100 m
399. Nowak Piotr 2008 Szkoła Podstawowa w Radwankach IV - 1100 m
400. Nowak Stanisław 2009 SP1 Chodzież IV - 1100 m
401. Nowak Szymon 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
402. Nowak Tobiasz 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE IV - 1100 m
403. Nowak Wojciech 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
404. Nowak Zuzanna 2011 SP3 Chodzież I - 600 m
405. Nowakowska Nikola 2007 SP3 V - 1100 m
406. Nowakowski Igor 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
407. Nowakowski Kacper 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
408. Nowicki Maksymilian 2011 Podstawowa nr 1 w Chodzieży II - 600 m
409. Nowicki Mateusz 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
410. Ocieczek Emanuel 2011 SP Strzelce II - 600 m
411. Ocieczek Hubert 2009 SP1 Chodzież IV - 1100 m
412. Olszewski Jakub 2006 SP Strzelce VI - 1100 m
413. Orwała Błażej 2008 Szkoła Podstawowa w Łeknie IV - 1100 m
414. Orwała Błażej 2006 Szkoła Podstawowa w Łeknie VI - 1100 m
415. Pabian Eliza 2011 SP3 Chodzież I - 600 m
416. Pacholoski Kacper 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
417. Pajączek Nikola 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
418. Pałaszyński Mikołaj 2009 SP3 IV - 1100 m
419. Panek Alan 2010 Szkoła Podstawowa w Radwankach II - 600 m
420. Panfil Natasza 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
421. Paszek Krzysztof 2008 Szkoła Podstawowa w Łeknie IV - 1100 m
422. Paszkiet Agnieszka 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie V - 1100 m
423. Pawłowski Bartosz 2008 SP3 IV - 1100 m
424. Peksa Zuzanna 2009 SP nr 4 Wągrowiec III - 1100 m
425. Piankowska Julia 2006 SP3 V - 1100 m
426. Piechocki Antoni 2007 SP3 VI - 1100 m
427. Piekarz Maksymilian 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
428. Pietruszka Antonina 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
429. Pigan Klaudia 2007 Szkoła Podstawowa im. Jana Bosko V - 1100 m
430. Pilarska Julia 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
431. Piosik Amelia 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
432. Piotrowska Zofia 2007 SP1 Chodzież V - 1100 m
433. Piotrowski Maciej 2007 SP Strzelce VI - 1100 m
434. Pisarek Julia 2008 Szkoła Podstawowa w Radwankach III - 1100 m
435. Pisarek Maciej 2006 Szkoła Podstawowa w Radwankach VI - 1100 m
436. Pisarek Radosław 2011 Szkoła Podstawowa w Radwankach II - 600 m
437. Plesiak Antonina 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
438. Płaczek Julia 2006 SP3 V - 1100 m
439. Polcyn Adrian 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
440. Poltowska Weronika 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie V - 1100 m
441. Popek Jakub 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
442. Popek Zuzanna 2009 SP3 III - 1100 m
443. Popiołek Natalia 2008 SP Oleśnica III - 1100 m
444. Procek Wojciech 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
445. Promiński Filip 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
446. Protasewicz Nadia 2008 Szkoła Podstawowa w Radwankach III - 1100 m
447. Pruss Kodrad 2009 SP3 IV - 1100 m
448. Przekop Aleksander 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
449. Przesławska Amelia 2009 SP3 III - 1100 m
450. Przespoleska Milena 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
451. Przewoźniak Kacper 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
452. Przybylska Julia 2006 Szkoła Podstawowa im. Jana Bosko V - 1100 m
453. Przybylski Michał 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
454. Przybylski Wojciech 2009 Szkoła Podstawowa im. Jana Bosko IV - 1100 m
455. Przybył Amelia 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie V - 1100 m
456. PrzybyŁa Natalia 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN V - 1100 m
457. PrzykŁocka Nikola 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN V - 1100 m
458. Przyniecka Martyna 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
459. Pszczółka Hubert 2011 Dobra Szkoła Rataje II - 600 m
460. Pytel Wiktor 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
461. Pytlak Marek 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE VI - 1100 m
462. Pytlak Norbert 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE VI - 1100 m
463. Pytlak Oskar 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
464. Rajek Julia 2011 SP Oleśnica I - 600 m
465. Reinke Ignacy 2011 Szkoła Podstawowa w Radwankach II - 600 m
466. Reinke Nikodem 2008 Szkoła Podstawowa w Radwankach IV - 1100 m
467. Religa Martyna 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
468. RewoliŃski Łukasz 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN II - 600 m
469. Robaszkiewicz Mateusz 2008 SP Oleśnica IV - 1100 m
470. Rolka Patryk 2006 sp3 chodzież VI - 1100 m
471. Rosół Kacper 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
472. Rowicki Dawid 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
473. Rumińska Zuzanna 2008 Szkoła Podstawowa w Łeknie III - 1100 m
474. Rumka Jakub 2009 SP3 Chodzież IV - 1100 m
475. Rybka Mateusz 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
476. Rychlik Jakub 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
477. Ryczek Julia 2006 SP3 V - 1100 m
478. Ryczek Nikodem 2009 SP3 IV - 1100 m
479. Ryszczyński Kacper 2006 SP Oleśnica VI - 1100 m
480. Rzepecki Marcel 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
481. Rzeźnik Nadia 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
482. Sacharczuk Filip 2008 SP Strzelce IV - 1100 m
483. Sadek Konrad 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
484. Sajewski Damian 2007 Szkoła Podstawowa w Łeknie VI - 1100 m
485. Sajewski Nikodem 2009 SP4 Wągrowiec IV - 1100 m
486. Sajewski Oliwier 2006 SP4 Wągrowiec VI - 1100 m
487. Samolewicz Olaf 2010 Szkoła Podstawowa nr2 im.Olimpijczykow Polskich w Pile II - 600 m
488. Sarnacki Kacper 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
489. Sarnowska Maria 2006 SP3 V - 1100 m
490. Serafinowicz Filip 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
491. Seroczyńska Daria 2006 SP3 V - 1100 m
492. Seroczyńska Justyna 2007 Dobra Szkoła Rataje V - 1100 m
493. Seroka Sara 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE V - 1100 m
494. Siewierski Jakub 2010 SP Strzelce II - 600 m
495. Sikora Laura 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
496. Sikora Remigiusz 2010 SP Oleśnica II - 600 m
497. Silska Konstancja 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
498. Siwiński Adam 2009 SP3 Chodzież IV - 1100 m
499. Skibińska Iga 2009 SP3 III - 1100 m
500. Skibińska Patrycja 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
501. Skibiński Leo 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
502. Skibiński Mikołaj 2008 SP3 chodzież IV - 1100 m
503. Skotarczak Olaf 2009 SP3 Chodzież IV - 1100 m
504. Skrzypczak Wiktoria 2008 Szkoła Podstawowa w Łeknie III - 1100 m
505. Słoma Aleksandra 2007 Szkoła Podstawowa im. Jana Bosko V - 1100 m
506. Soboń Julia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
507. Soboń Nadia 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
508. Socka Maria 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
509. Spiss Adam 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
510. Spychalska Aleksandra 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
511. Sroka Ksawery 2011 SP Oleśnica II - 600 m
512. Stachera Miłosz 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
513. Stachowiak Gabriel 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
514. Stankiewicz Weronika 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
515. Stasiak Szymon 2010 Szkoła Podstawowa w Radwankach II - 600 m
516. Staszak Anastazja 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
517. Staszak Cyprian 2009 SP3 Chodzież IV - 1100 m
518. Staszak Ksawery 2009 SP3 Chodzież IV - 1100 m
519. Stawna Magdalena 2010 Szkoła Podstawowa w Radwankach I - 600 m
520. Stawny Paweł 2006 Szkoła Podstawowa w Radwankach VI - 1100 m
521. Stawoski Alan 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
522. Stempniak Hubert 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
523. Stesel Kacper 2009 SP3 IV - 1100 m
524. Straszewski Jakub 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
525. Stróżyna Konrad 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
526. Strumnik Aleksandra 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
527. Strychalski Mikołaj 2008 SP Strzelce IV - 1100 m
528. Strzałkowski Gracjan 2010 Szkoła Podstawowa w Radwankach II - 600 m
529. Strzępka Antoni 2009 SP3 IV - 1100 m
530. Strzępka Lena 2008 SP 1 Chodzież III - 1100 m
531. Strzępka Olga 2007 SP1 Chodzież V - 1100 m
532. Strzępka Oliwia 2007 SP3 V - 1100 m
533. Stypuła Patryk 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
534. SudoŁ Klaudia 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN V - 1100 m
535. Sudoł Lena 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
536. Superczyński Aleksander 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
537. Sworowska Blanka 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN III - 1100 m
538. Sydow Alan 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
539. Szafrańska Maja 2007 SP1 Chodzież V - 1100 m
540. Szak Katarzyna 2009 SP Budzyń III - 1100 m
541. Szatura Monika 2008 SP3 III - 1100 m
542. Szaumkesel Kamil 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
543. Szczepaniak Nikodem 2009 SP4 Wągrowiec IV - 1100 m
544. Szczepaniak Nikola 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN III - 1100 m
545. Szczerbiak Oktawia 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN III - 1100 m
546. SzczĘsna Roksana 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE V - 1100 m
547. Szczodrak Olimpia 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
548. Szefer MiŁosz 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE VI - 1100 m
549. Szepielak Nadia 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
550. Szewczak Alan 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
551. Szewczak Aleksandra 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
552. Szewczak Natan 2009 SP1 Chodzież IV - 1100 m
553. Szkudlarski Ignacy 2009 SP1 Chodzież IV - 1100 m
554. Szlecht Jakub 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
555. Szlecht Wojciech 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
556. Szmyt Jakub 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
557. Szmyt Julia 2009 SP Oleśnica III - 1100 m
558. Szostak Martyna 2007 SP3 V - 1100 m
559. Szpajer Adam 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
560. Szuberska Julia 2006 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN V - 1100 m
561. Szudera Aleksander 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
562. Szudera Jakub 2010 SP Strzelce II - 600 m
563. Szudrowicz Nikodem 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
564. Szulc Nikola 2009 Szkoła Podstawowa Szamocin III - 1100 m
565. Szurpit Igor 2006 SP Budzyń VI - 1100 m
566. Szuster Lilianna 2011 Podstawowa im Mikołaja Kopernika w Margoninie I - 600 m
567. Szykowna Milena 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
568. Szymanek Szymon 2011 SP Oleśnica II - 600 m
569. Szymaniak Krzysztof 2009 SP1 Chodzież IV - 1100 m
570. Szymaniak Magdalena 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
571. Szymańska Michalina 2008 Szkoła Podstawowa w Łeknie III - 1100 m
572. Szymczak Wiktoria 2008 SP Oleśnica III - 1100 m
573. Szymkowiak Marceli 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
574. Szymkowiak Patryk 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
575. Szymkowiak Sergiusz 2006 SP1 Chodzież VI - 1100 m
576. Ścigała Iga 2008 SP3 III - 1100 m
577. Śleboda Oliwia 2011 SP Budzyń I - 600 m
578. Ślefarska Julita 2011 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
579. Ślęzak Agata 2008 SP 3 CHODZIEŻ III - 1100 m
580. Ślęzak Agata 2009 SP3 III - 1100 m
581. Ślot Julia 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
582. Śrótkowski Jakub 2009 SP3 IV - 1100 m
583. Światła Maria 2007 SP3 V - 1100 m
584. Światły Jan 2009 SP3 IV - 1100 m
585. Światły Szymon 2007 SP3 VI - 1100 m
586. Świątek Błażej 2008 Szkoła Podstawowa w Radwankach IV - 1100 m
587. Świergosz Julia 2007 SP1 Chodzież V - 1100 m
588. Śwital Marta 2008 SP Szamocin III - 1100 m
589. Talar Jakub 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
590. Talar Mikołaj 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
591. Talar Mikołaj 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
592. Thomas Adam 2010 Szkoła podstawowa nr 1 II - 600 m
593. Troczyńska Zofia 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
594. Tutaj Maksymilian 2009 SP1 Chodzież IV - 1100 m
595. Tutko Daniel 2006 Szkoła Podstawowa w Radwankach VI - 1100 m
596. Tutko Stanisław 2010 Szkoła Podstawowa w Radwankach II - 600 m
597. Twardowska Maja 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
598. Tylicki Filip 2009 Sp 12 Leszno IV - 1100 m
599. Tylicki Kacper 2006 Sp 12 Leszno VI - 1100 m
600. Urbaniak Gracjan 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
601. Urbaniak Julia 2009 SP3 III - 1100 m
602. Van Den Hurk Joachim 2010 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN II - 600 m
603. Wachnowicz Marta 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
604. Wachowicz- Noculak Amelia 2009 Szkoła Podstawowa nr 3 III - 1100 m
605. Walerowska Laura 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
606. Waligóra Aron 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
607. Walkowiak Wiktor 2007 SP Oleśnica VI - 1100 m
608. Waloszak Wiktoria 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN V - 1100 m
609. Wałcerz Nadia 2012 I - 600 m
610. Wardak Julia 2006 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie V - 1100 m
611. Wardak Piotr 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
612. Waszak Gabriel 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
613. Wawrzyniak Jakub 2009 SP Strzelce IV - 1100 m
614. Wegner Krystian 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN IV - 1100 m
615. Wegner Wiktor 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
616. Wełnitz Kacper 2008 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
617. Wełnitz Zuzanna 2007 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie V - 1100 m
618. Wesołowski Gracjan 2011 Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach II - 600 m
619. Węgrzyn Dawid 2007 SP Strzelce VI - 1100 m
620. Widomski Paweł 2009 SP3 Chodzież IV - 1100 m
621. Wieczorek Laura 2009 SP3 III - 1100 m
622. Wielądek Lena 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
623. Wienke Agata 2011 SP Oleśnica I - 600 m
624. Wienke Antek 2011 SP Oleśnica II - 600 m
625. Wienke Oliwier 2011 Szkoła Podstawowa w Radwankach II - 600 m
626. Wincenciak Oliwier 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
627. Winkiel Zuzanna 2009 SP3 III - 1100 m
628. Wisiński Ksawery 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
629. Wisiński Oliwier 2009 SP3 IV - 1100 m
630. Wiśniewska Kornelia 2007 Szkoła Podstawowa w Radwankach V - 1100 m
631. Wiśniewska Laura 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
632. Wiśniewska Oriana 2010 SP Strzelce I - 600 m
633. WiŚniewski Wojciech 2009 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE IV - 1100 m
634. Witucka Bianka 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
635. Wiza Marta 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
636. Włodarczyk Maria 2010 SP Strzelce I - 600 m
637. Wojtaszek Oskar 2008 SP Strzelce IV - 1100 m
638. Wojtczak Igor 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
639. Wojtecki Dominik 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN IV - 1100 m
640. Wojtkowska Agata 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
641. Woliński Stanisław 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
642. Wołowicz Jakub 2006 SP Oleśnica VI - 1100 m
643. Wołowicz Martyna 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
644. Woźniak Jan 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
645. Woźniczka Kacper 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
646. Wróbel-Kowalski Mikołaj 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
647. Wróbel-Kowalski Nataniel 2009 SP3 IV - 1100 m
648. Wrzeszcz Karolina 2008 SP Strzelce III - 1100 m
649. Wyka Nikodem 2010 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie II - 600 m
650. Wylegała Aleksandra 2010 SP1 Chodzież I - 600 m
651. Wylegała Jakub 2007 SP1 Chodzież VI - 1100 m
652. Wylegała Lena 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
653. Wypich Angelika 2009 SP3 III - 1100 m
654. Wypyszyńska Malina 2011 SP Strzelce I - 600 m
655. Wyrwa Filip 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
656. Wyrwa Kinga 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
657. Wyrwa Martyna 2007 SP1 Chodzież V - 1100 m
658. Wysogląd Jakub 2006 SP3 VI - 1100 m
659. Wysogląd Nadia 2008 SP3 III - 1100 m
660. Wysogląd Zofia 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
661. Wysota Michał 2012 Szkoła Podstawowa w Radwankach II - 600 m
662. Zabłocka Natalia 2009 SP1 Chodzież III - 1100 m
663. Zabłocki Krystian 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
664. Zacharczuk Jan 2009 SP3 Chodzież IV - 1100 m
665. Zachariasz Franciszek 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
666. Zagozda Oskar 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE VI - 1100 m
667. Zagrodnik Bartosz 2008 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN IV - 1100 m
668. Załachowska Amelia 2008 SP1 Chodzież III - 1100 m
669. Załachowska Daria 2009 SP3 III - 1100 m
670. Zamiatała Gracjan 2008 SP1 Chodzież IV - 1100 m
671. Zatt Jakub 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
672. Zatt Marta 2006 SP1 Chodzież V - 1100 m
673. Zbieralska Liliana 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
674. Zbińska Miriam 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
675. Zeman Barbara 2011 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie I - 600 m
676. Zeman Zofia 2009 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie III - 1100 m
677. Zemke Amelia 2010 SP3 Chodzież I - 600 m
678. Ziarkowski Alan 2011 SP1 Chodzież II - 600 m
679. Zielińska Olga 2011 SP3 Chodzież I - 600 m
680. Ziomek Pola 2011 SP1 Chodzież I - 600 m
681. ZmudziŃski Mateusz 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN II - 600 m
682. ZmudziŃski Nikodem 2007 SZKOŁA PODSTAWOWA MARGONIN VI - 1100 m
683. Zwierzykowski Dionizy 2011 SP3 Chodzież II - 600 m
684. Zybawiński Adam 2010 SP3 Chodzież II - 600 m
685. Zygmunt Filip 2011 SP Oleśnica II - 600 m
686. Zygmunt Marta 2007 SP Oleśnica V - 1100 m
687. Zygmunt Oliwier 2009 SP3 Chodzież IV - 1100 m
688. Żak Oliwier 2009 SP3 IV - 1100 m
689. Żochowski Samuel 2010 SP1 Chodzież II - 600 m
690. Żurek Jakub 2007 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie VI - 1100 m
691. Żurek Krystian 2009 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Stróżewie IV - 1100 m
692. Żyśko Aleksander 2009 SP3 IV - 1100 m