Lista startowa

Bieg Gzuba


Poznań (Stary Browar), 19.05.2019


Liczba zgłoszonych zawodników: 141


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczyk Gabriela 2009 PSCHJK
2. Adamczyk Stanisław 2009 PSCHJK
3. Appolt Pola 2009 JDS Oborniki
4. Barcik Tymoteusz 2011 SP nr 1 Plewiska
5. Białas Zofia 2013 Przedszkole nr 43 im. Krasnala Hałabały
6. Bł±kała Adam 2013 ¦rem
7. Bł±kała Magdalena 2017 ¦rem
8. Bogumił Aleksander 2016 Poznań
9. Bogusz Oliver 2014 Golęczewo
10. Bolt Wiktoria 2012 Poznań
11. Burzewski Juliusz 2011 SP 63 w Poznaniu
12. Bystrzanowski Wojciech 2012 Skórzewo
13. Chwićko Feliks 2015 Poznań
14. Chwićko Franciszek 2012 Poznań
15. Czubińska Kaja 2016 Tarnowo Podgórne
16. Czubińska Klaudia 2011 Tarnowo Podgórne
17. Dembska Alicja 2012 P160
18. Doberstein Kacper 2008 Sp15
19. Dobrzykowska Marcjanna 2012 P160
20. Domański Dawid 2013 Koziegłowy
21. Dubisz Bruno 2011 Poznań
22. Dudek Dennis 2009 SP13
23. Dutkowski Paweł 2017 Podstolice
24. Dutkowski Stefan 2011 Podstolice
25. Dziamska Emilia 2013 Przedszkole Pana Kleksa 103 Poznań
26. Dziamski Szymon 2011 SP14
27. G±siorowska Klara 2012 Poznań
28. G±siorowski Hubert 2009 Poznań
29. Gerwazik Julia 2007 SP46
30. Giera Kuba 2015 HCP Poznań
31. Grabiak Bartek 2012 B±ki
32. Grzechowiak Antoni 2008 SSPnr29
33. Grzechowiak Jakub 2011 SSPnr29
34. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole nr 127
35. Grzechowiak Maksymilian 2006 SSPnr29
36. Gulczyński Ksawery 2016 Przedszkole Kasztanowe Ludki
37. Jackowska Zosia 2013 Wesoła Stacyjka
38. Jackowska Zuzia 2011 SP21
39. Jasinska Zofia 2011 SP1 Poznań
40. Jasiński Jakub 2008 SP 1 Poznań
41. Jendrzejewska Emilia 2009 Tulce
42. JóĽwiak Julia 2017 Dopiewo
43. Kaczmarek Jędrzej 2010 Szkoła Podstawowa nr 6 im. H. Cegielskiego w Poznaniu
44. Kasperczyk Lena 2011 PSS Poznań
45. Kasperczyk Marta 2012 PSS Poznań
46. Kasprowicz Nikodem 2015 Poznań
47. K±dzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku
48. Kędzierska Julia 2009 Społeczna Jedynka
49. KĘdzierski Dominik 2007 Społeczna Jedynka
50. Kędziora Piotr 2018 Jabłkowo
51. Kędziora Zuzanna 2016 Jabłkowo
52. Kiwertz Krzy¶ 2010 Run Vegan TEAM
53. Kłosiński Antoni 2012 Przedszkole Mi¶
54. Kłosiński Franciszek 2014 Przedszkole mis szamotuły
55. Kołacka Michalina 2009 Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia
56. Kołacki Aleksander 2014 Przedszkole Skrzat
57. Koniarz Franciszek 2014 Poznań
58. Koniarz Ignacy 2016 Poznań
59. Konieczek Ignacy 2016 Swarzędz
60. Kowalak Adam 2007 Społeczna Jedynka
61. Kowalski Igor 2012 PRZEDSZKOLE 93
62. Kowalski Lena 2012 Przedszkole Małe Talenty Luboń
63. Kowalski Olivia 2009 SP1 Luboń
64. KozŁowska Alicja 2014 odkrywcy
65. Kozłowska Justyna 2005 Poznań
66. Kozłowska Wiktoria 2007 Poznań
67. Kuc Bartosz 2010 Biedrusko
68. Kurzawska Marta 2012 Przedszkole Male Talenty
69. Kurzawska Sara 2008 Zespół szkół nr 7
70. Kurzawski Marcel 2008 Zespół szkół nr 7
71. Lebid Maksym 2014 Luboń Domisie
72. Lisek Daria 2010 Suchy Las
73. Lisek Oliwia 2006 Suchy Las
74. Maciałowicz Maja 2014 Przedszkole Wesoła Kraina
75. Maciałowicz Wiktor 2011 Szkoła Podstawowa Wiry
76. Malinowska Wiktoria 2009 Poznań
77. Mejer Lilianna 2013 Przedszkole Zielony Zak±tek
78. Michalak Julia 2009 Otusz
79. Michałowicz Amelia 2009 Zespół szkół sportowych nr 1 w Poznaniu
80. Michałowicz Jakub 2014 Poznań
81. Miechowian Lena 2016 Poznań
82. Miekwicz Antonina 2006 SP2 Plewiska
83. Miekwicz Wincenty 2009 SP2 Plewiska
84. Mielcarek Maja 2015 Prywatne Przedszkole Estetyczne / GAUDIUM ET STUDIUM
85. Mróz Hania 2013 Poznań
86. Musielak Zofia 2012 Przedszkole Maly Olimpijczyk 30
87. Niezborała Kacper 2005 Sp51 im. Bronisława Szwarca w Poznaniu
88. Niezborała Maria 2010 Sp6 im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu
89. Nowak Kornelia 2008 Swarzędz
90. Nowak Lena 2011 Poznań
91. Nowak Natalia 2006 Poznań
92. Nowicka Maria 2012 Poznań
93. Nowicki Oliwier 2013 Fabryka Fantazji
94. Orlicki Tomasz 2012 Ramirent
95. Osicka Amelia 2012 Parkrun Poznań Osicki Team SP 65
96. Osicka Zuzanna 2006 Akademia Urbasia SP 65
97. Osman Janna 2012 Poznań
98. Ostrowski Mikołaj 2014 Przedszkole 189 w Poznaniu
99. Paikert Juliusz 2013 Przedszkole 150 Ba¶niowy Dom
100. Panke Róża 2014 Przedszkole Małe Talenty
101. Pikosz Jakub 2011 SP 79
102. Pikosz Piotr 2013 Przedszkole 43
103. Piróg Bruno 2013 Przedszkole Wesoła Kraina
104. Piróg Matylda 2011 SP Wiry
105. Przybylak Szymon 2011 SP 67
106. Pyrda Martyna 2010 SP 6
107. Pyszczorski Jan 2010 SP 18
108. Pyszczorski Juliusz 2008 SP 18
109. Rejmoniak Zosia 2012 W±growiec
110. Repczyńska Maria 2009 Dębinka
111. Różnowska Klara 2011 Skórzewo
112. Schubert Emilian 2009 SP13
113. Serafin Norbert 2007 SP 20 Poznań/ Akademia Urbasia
114. Skiba Adam 2013 Przedszkole Poznańskie Koziołki
115. Skiba Maja 2010 SP nr 2 w Plewiskach
116. Socha Emilia 2009 Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia
117. Soćko Lena 2012 Skórzewo
118. Stefańska Olga 2015 Poznań
119. Sternal Antonina 2015 Poznań
120. Sternal Stanisław 2012 Poznań
121. Szarzała Filip 2013 Drużyna Szpiku
122. Szymańska Ula 2015 Przedszkole Kwiaty Polskie
123. Szymańska Weronika 2008 SP 25 w Poznaniu
124. Tomaszewski Maksymilian 2014 I
125. Trybu¶ Remigiusz 2012 Luboń
126. Warchocki Wojtek 2015 Poznań
127. Wawrzyniak Kacper 2006 SP5 Lubon
128. Wawrzyniak Kajetan 2009 SP5 Lubon
129. Węcławiak Franek 2009 Swarzędz
130. Wi¶niewski Jakub 2012 Podstawowa Jeziorki
131. Wojtarowicz Wojciech 2011 SP 66
132. Wolna Kinga 2011 Poznań
133. Wołosowicz Antonina 2016 Przedszkole Niepubliczne OCHRONKA Luboń
134. Wołosowicz Jan 2011 SP2 Luboń
135. Wrona Julia 2009 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki
136. Wrona Kajetan 2013 Przedszkole nr 43. Im. Krasnala Halabaly
137. Wrona Lidia 2011 Katolicka Szkoła Podstawowa im. ¶w. Stanisław Kostki
138. Zandecka Bianka 2012 Extra Siostry
139. Zandecka Nadia 2014 Extra Siostry
140. Zarra Gabriela 2011 POZNAŃ
141. Ziojła Bianka 2015 Biegam bo lubię :-)