Lista startowa

Bieg Gzuba

Poznań (Stary Browar), 30.08.2020

Zapisy internetowe będą otwarte do 26.08.2020.
Po tym terminie zapraszamy do biura zawodów 29 i 30 sierpnia.
Limit zgłoszeń - 200 zawodników.


Liczba zgłoszonych zawodników: 143


lp. nazwisko -> imię rocznik klub/miasto ->
1. Adamczyk Gabriela 2009 PSChJK
2. Adamczyk Stanisław 2009 PSChJK
3. Andrzejewski Dawid 2015 Poznań
4. Andrzejewski Igor 2013 Poznań
5. Batura Aleksandra 2012 SP nr 10 im. Arkadego Fiedlera
6. Batura Hanna 2013 SP nr 10 im. Arkadego Fiedlera
7. Białas Zofia 2013 Przedszkole nr 43
8. Białas Zuzanna 2015 Przedszkole nr 43
9. Błąkała Adam 2013 Śrem
10. Błąkała Magdalena 2017 Śrem
11. Bogumił Aleksander 2016 Przedszkole nr 13
12. Broniszewska Dominika 2014 Czerwonak Biega
13. Broniszewski Sebastian 2012 Czerwonak Biega
14. Burek Karol 2015 FAC Rail
15. Burek Krzysztof 2012 FAC Rail
16. Cejza Urszula 2017 Stary Lubosz
17. Chąpinska Iga 2015 Przedszkole Miejskie Kostrzyn
18. Chwirot Filip 2014 Lucky LUZers
19. Chwirot Piotr 2009 Lucky LUZers
20. Dembska Alicja 2012 Sp 51
21. Dobosz Tadeusz 2016 Wspólne gniazdko
22. Dobrzykowska Marcjanna 2012 Sp 51
23. Dudek Wojciech 2016 Przedszkole Akademos
24. Dutkowski Paweł 2017 Podstolice
25. Dutkowski Stefan 2011 Podstolice
26. Dziubak Zuzanna 2014 Biedrusko
27. Dziubal Franciszek 2016 Biedrusko
28. Dziurleja Wiktoria 2010 Lucky LUZers
29. Florysiak Iga 2016 Poznań
30. Florysiak Tobiasz 2018 Poznań
31. Frąckowiak Filip 2011 Szkoła Podstawowa nr 2 Kórnik
32. Fulczyk Filip 2011 Koziegłowy
33. Gąsiorowska Klara 2012 Sp18
34. Gąsiorowski Hubert 2009 Sp18
35. Gbór Kacper 2014 Koziegłowy
36. Giera Ania 2017 Żłobek Ptyś Poznań
37. Giera Kuba 2016 VICTORIUS
38. Godniak Józef 2016 Wspólne Gniazdko
39. Gorzelanny Mikołaj 2013 Zabiegany Sulechów
40. Grzechowiak Antoni 2008 IUKS Jedynka Poznań
41. Grzechowiak Jakub 2011 IUKS Jedynka Poznań
42. Grzechowiak Leon 2013 Przedszkole 127
43. Grzechowiak Maksymilian 2006 KS Posnania
44. Guźniczak Iga 2012 Poznań
45. Handke Halszka 2013 PRZEDSZKOLE
46. Handke Stefan 2015 PRZEDSZKOLE
47. Handke Wanda 2013 PRZEDSZKOLE
48. Hildebrański Mikołaj 2010 Poznań
49. Idzikowska Dominika 2009 Luboń
50. Jahnz Filip 2012 Zabiegani Wągrowiec
51. Jankowiak Marcel 2009 SP2 Zalasewo
52. Jańczuk Maja 2012 Sp nr 7 w Poznaniu
53. Jańczuk Maksymilian 2010 Sp nr 7 w Poznaniu
54. Jańczuk Michał 2017 Poznań
55. Jaroniec Jakub 2007 IronWay
56. Jasińska Helena 2015 Poznań
57. Jasiński Ignacy 2017 Poznań
58. Jendrzejewska Emilia 2009 Powstańców Wlkp w Tulcach
59. Jernaś Jędrek 2007 Poznań
60. Jernaś Ola 2014 Poznań
61. Jóźwiak Julia 2017 Przedszkole Niepubliczne Czarodziejski Zamek w Skórzewie
62. Juszczak Gabrysia 2013 Poznań
63. Kaczmarek Kacper 2009 Lucky LUZers
64. Kaczmarek Natalia 2012 Lucky LUZers
65. Kamiński Mikołaj 2016 Poznań
66. Kasperczyk Lena 2011 PSS
67. Kasperczyk Marta 2012 PSS
68. Kądzielak Dominik 2008 Drużyna Szpiku/kajaki2.pl
69. Kołacka Michalina 2009 Akademia lekkoatletyczna Marcina Urbasia
70. Konieczny Oliwier 2014 Koziegłowy
71. Kosmowski Edward 2011 Metal-Stop
72. Kotlińska Łucja 2008 Poznań
73. Kotlińska Zofia 2013 Przedszkole Baśniowy Dom
74. Kowalski Lena 2012 SP1 Luboń
75. Kowalski Olivia 2009 SP1 Luboń
76. Kozlowski Natan 2018 #koziołki_team
77. Kozłowska Alicja 2014 Koziołki
78. Kozłowska Wiktoria 2007 #koziołki_team
79. Kozłowska Karolina Mama Justyna 2005 #koziołki_team
80. Królikowski Leon 2012 Rokietnica
81. Kujawska Marcelina 2015 Poznań
82. Lamperski Kazimierz 2013 Przedszkole nr 43
83. Lamperski Tadeusz 2016 Przedszkole nr 43
84. Michalska Sandra 2012 Poznań
85. Michalski Szymon 2014 Poznań, ul. Grochowska 51/19
86. Michałowicz Amelia 2009 Poznań
87. Michałowicz Jakub 2014 Poznań
88. Miechowian Lena 2016 Przedszkole nr 100 w Poznaniu
89. Mielcarek Maja 2015 KIDS RUN ACADEMY
90. Musielak Zofia 2012 SzP 70 Poznan
91. Napierała Leon 2008 Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
92. Napierała Rozalia 2010 Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek
93. Nowicka Ewa 2018 Poznań
94. Nowicki Oliwier 2013 Poznań
95. Nycz Maja 2014 Przedszkole leśnych ludków Suchy Las
96. Olkowska Marcelina 2009 SP 89
97. Olkowski Maksym 2012 SP 89
98. Orlicki Tomasz 2012 Ramirent
99. Patan Radosław 2011 Spark Academy
100. Pluta Agata 2011 SP 12 Leszno
101. Pluta Karol 2009 SP 12 Leszno
102. Przybylak Szymon 2011 SP 67
103. Reimus Leon 2012 Społeczna 4 w Poznaniu
104. Reimus Lila 2015 Poznań
105. Reszela Borys 2016 Przedszkole 103 Pan kleks
106. Reszela MiŁosz 2014 Przedszkole 103 Pan kleks
107. Rosołek Natasza 2008 Extreme team Oborniki
108. Rosołek Oliwia 2011 Extreme team Oborniki
109. Ruta Nikodem 2014 Poznań
110. Rytzmann Natalia 2004 Poznań
111. Serafin Norbert 2007 SP 20 Poznań /Akademia Urbasia
112. Siebert Ewa 2013 Sz Pod nr 1 w Luboniu
113. Siebert Zosia 2016 Przedszkole Małe Talenty w Luboniu
114. Skiba Adaś 2013 Pomaganie Przez Bieganie
115. Skiba Blanka 2011 SP10 Głogów
116. Skiba Liliana 2015 Tęczowe Nutki
117. Skiba Maja 2010 Pomaganie Przez Bieganie
118. Skubich Milena 2011 Szkoła podstawowa 5
119. Stanek Ignacy 2012 SP11 Poznań
120. Starczewski Kacper 2009 Szkoła Podstawowa nr 1 w Luboniu
121. Strzelczak Julia 2016 Przedszkole Familijne Skrzaty
122. Swojak Hanna 2016 Przedszkole 71 Pod Topolą
123. Szafran Emilia 2012 SP1 Luboń
124. Szarzała Filip 2013 Drużyna Szpiku
125. Szproch Alicja 2008 SP9 Leszno
126. Szymańska Ulka 2015 Przedszkole 42 Kwiaty Polskie
127. Szymańska Weronika 2008 SP 25
128. Tobolska Larisa 2016 Poznań
129. Topolewski Adam 2013 Przeszkole Bambini
130. Torba Michalina 2008 Duszniki Szkoła Podstawowa
131. Torba Szymon 2011 Duszniki Szkoła Podstawowa
132. Wachowiak Wiktoria 2012 Społeczna Czwórka
133. Walczak Amelia 2015 Przedszkole Pyza Wędrowniczka
134. Warchocki Wojtek 2015 Poznań
135. Włodarczyk Oliwia 2015 F84 team
136. Wojtarowicz Wojtek 2011 SP 66
137. Wojtkowiak Tymon 2012 Miękowo
138. Wolna Kinga 2011 Poznan
139. Zandecka Konstancja 2014 Poznań
140. Zandecki Aleksander 2014 Poznań
141. Zapert Mateusz 2015 Poznań
142. Zielińska Weronika 2007 Sp20
143. Ziojła Bianka 2015 Przedszkole Kaczka Dziwaczka